Ana sayfa » Rüya Tabirleri

Kategori -Rüya Tabirleri

Rüya tabirleri ve kişiye özel rüya yorumları yaptığımız web sitemizde en özgün içerikleri sizlerle paylaşıyoruz.

Özellikle klasik yorumların dışına çıkarak, gelişen ve değişen yaşam koşullarına göre biz insanların da doğal olarak ihtiyaçları, beklentileri ve korkuları da farklılaştı.

Bu nedenle sembollerin anlamlarını anlatan içerikler hazırladık ve hazırlamaya devam ediyoruz.

Uzun zamandır edindiğimiz deyimlerden yola çıkarak, büyük bir titizlikle en ince ayrıntısına kadar sembollerin anlamları üzerine çalışmaya devam ediyoruz.

Semboller ile ilgili içerikler yazmakla birlikte rüya tabirleri de yapıyor ve siz değerli danışanların görmüş olduğu düşleri en ince detayına kadar yorumlamaya ve sizlere ışık olmaya gayret ediyoruz.

Her ne kadar sembolleri günümüz yaşam tarzına göre güncellemeye  çalışıyor olsak da kadim sembollerin dışındaki diğer sembollerin kişi için farklı anlamları olabilir ve bu durum görülenleri kişiye özel kılar.

Bundan dolayı kişi öncelikle gördüğünü kendine göre yorumlayabilir veya bu konuda bizden danışmanlık hizmeti de alabilir.

Rüya Tabirleri Hakkında

Rüya tabirleri insanla birlikte var olan bir olgu olarak kabul edilmiştir. Yeme içme gibi bir ihtiyaç olduğunu, insan fizyonomisi üzerinde yapılan araştırmalar göstermiştir.

Mısırlılar, Asurlular ve Yunanlılar’ da kahin ve büyücülerin en önemli görevlerinden biri rüya tabir etmek olduğu bilinmektedir.

Gördüğümüz rüyaları yorumlamak bizler için önemli olmaya devam ediyor. Artık biliyoruz ki güncel hayatımızda bizler için önem arz eden olaylar, uyku esnasında peşimizi bırakmıyor.

Bu konuda ilk olarak bilimsel çalışmaları 1900’lü yıllarda Psikanaliz’in kurucusu Sigmund Freud’un yaptığı bilinmektedir.

Freud rüyaların bir arzunun geçekleşmesi olduğuna dikkat çeker ve psikolojimiz üzerindeki etkilerini ele alır.

Görmüş olduklarımızı tanıyamayacağımız bir hale getirmek için bir tür semboller, yer değiştirmeler ve çarpıtmalar da bulunduğumuzu anlatır.

Sitemizde ağırlıklı olarak;

  • Rüya Tabirleri Sözlüğü
  • Yorumları
  • Analizleri

ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.