Ana sayfa » RÜYADA ANAHTAR GÖRMEK – Şans, Kısmet, Bolluk ve Bereket
Rüya Tabirleri

RÜYADA ANAHTAR GÖRMEK – Şans, Kısmet, Bolluk ve Bereket

Rüyada anahtar görmek sağlık, mutluluk, şans, evlilik, mülk edinmek, iş hayatı, bolluk ve bereket gibi durumları sembolize eder.

Anahtar kişinin hayatında varmak istediği hedefe ne kadar yakın olduğuna dair ipuçları verir.

Kişinin rüyasında anahtar görmesi bir türlü ilerleme göstermeyen işlere, borç ve alacak gibi maddi konulara, geleceğe dair beklentilere, iyi şans ve kısmet açıklığı gibi yaşam koşullarına dair uyarılarda bulunabilir.

Rüyada Anahtar Görmek Nasıl Yorumlanır

Rüyada anahtar görmek zor günlerin bittiğine, bir türlü sonuca ulaşmayan işlerin sonuçlanmasına, kendi işini kurmaya, evlilik kararı almaya delalet eder.

Ev almak veya değiştirmek gibi konularda şanslı günler içinde bulunmaya ve talihin kişiden yana olduğuna yorumlanır.

Zorlu yaşam koşullarının iyileşmesine, kederden kurtulmaya, müjdeli bir habere, eğitim hayatının devamına ve başarıya işaret eder.

Kişinin rüyada anahtar ile bir yeri açması; şanslı günler içinde olmaya, güzel gelişmelere, sevinçli bir habere tabir edilir.

Bir yeri kilitlemek ise tedbirli olmaya veya güven duygusunun eksikliğine yorumlanır.

Anahtarı kaybetmek veya bulmak her ikisinin de farklı yorumları vardır. Detaylı analiz için yazımızı okumaya devam edin.

Rüyada Elinde Anahtar Görmek

Elinde anahtar görmek; dua ve dileklerin gerçekleşmesine, gerçek hayatta hayallerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Son günlerde sahip olmak istediği ne varsa, ev veya araba, arsa, dükkan gibi, almakla ilgili fırsatların eline geçeceğine ve eline geçen fırsatları iyi değerlendirmesi gerektiğine tabir edilir.

Kişinin elinde anahtar görmek; eğitim, özel veya iş hayatı ile yakından ilişkilidir. Bekar biri için, evlenmeye, evli kişiler için, aile refahının artacağına, maddi konular ve iş hayatında başarılı olmaya, yeni fırsatlar elde etmeye, işsiz kişiler için, iş teklifine yorumlanır.

Rüyada Çok Sayıda Anahtar Görmek

Saygınlık kazanmaya, maddi ve manevi bolluğa, murada ermek, mirasa konmak, çok sayıda çocuk sahibi olmaya, çok çeşitli mülk edinmeye, sorumluluk gerektiren işlerde yönetici olarak çalışmaya, işinde terfi etmeye delalet eder.

Rüyada Anahtarla Kapı Açtığını Görmek

Dua ve dileklerin gerçekleşmesi, başarıya ulaşmak, yeni fırsatlar elde etmeye, bol şansa, mal varlığı edinmeye, arzu ve dileklerin gerçekleşmesine, problemlerin çözümüne ve baht açıklığına, evlenmeye, ev yada iş değiştirmeye, kendi işini kurmaya mülk sahibi olmaya ayrıca bir sırra ortak olmaya işaret eder.

Rüyada Anahtarla Kapı Kilitlemek

Kapıyı içeriden kilitlemek, sır saklamaya, güvende olma isteğine, kapıyı dışarıdan kilitlemek; korunma veya korumak ihtiyacına, tedbirli olmaya, iş hayatında durağanlık dönemine, mevcut şartları gözden geçirmeye delalet eder.

Rüyada Anahtar Almak

Evlilik teklifi almaya, iş hayatında terfi etmeye, makam ve mevki değişikliğine, yaşamdaki yeni fırsatlara ve bunlara kolaylıkla ulaşmaya, bir çok konuda yardım almaya delalet eder. İş hayatında büyük başarı elde etmeye, hasta kişi için şifa bulmaya, ihtiyaç sahibi kimselere yardımcı olmaya, hayırlı işlerde bulunmaya, ailesi tarafından dua edilen kişi olmaya yorumlanır.

Rüyada Anahtar Kaybettiğini Görmek

Kaçan fırsatlara, boşanmaya, iş hayatındaki kayıplara ve değiştirilmesi gereken kötü alışkanlıkları sembolize eder. Rehavete kapılmadan elinizde olanın farkına varmak, şükretmek, sahiplenmek gibi konularda uyarılar içerir.

Rüyada Anahtarın Çalındığını Görmek

Kişinin yakın çevresine ve iş arkadaşlarına dikkat etmesi gerektiğine, sahip olduğu olanakları kıskanan insanların varlığına ve zarar vermek için fırsat beklediklerine işaret eder.

Rüyada Anahtar Vermek

Maddi açıdan bol kazanç getirecek olan bir işte ortaklık kurmaya, bekar biri için, evlilik teklifinde bulunmaya, uzun zamandır ödenmeyen borçları kolayca ödemeye, karlı yatırımlarda bulunmak ve kişinin sevdiklerinin mutlu olacakları şeyler vermeye, hediye almaya, iş ortamındaki rakipleri mağlup etmeye delalet eder.

Rüyada Kırık Anahtar Görmek

Sorunlu bir dönemin içinde olmaya, iş hayatındaki fırsatları kaçırmaya, maddi açıdan sıkıntıya düşmeye, sağlık problemlerine, boşanmaya, iflasa ve kısaca yaşanacak olumsuzlukların habercisi bir rüyadır. Aslında böyle bir rüyada umutsuzluğa kapılmadan yaşam koşullarını kontrol ederek, kısa yoldan çıkış noktası bulunabilir, zarar önlenebilir ve hiç bir şey için geç değildir.

Rüyada anahtar görmek; pek çok anlama gelir, rüyanın bütününe bakarak yorum çıkarılabilir ve bu rüyayı gören kişiye göre de anlamları değişir. Her ne açıdan görülürse görülsün, rüyada anahtar görmek hayırlı bir rüyadır ve bu rüyada görülen olumsuzluklar var ise de uyarı niteliğindedir.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

5 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • merhabalar rüyam çok kısa fakat ilk defa deprem ile ilgili rüya gördüm..evimizin bahçe merdiveninde annemlerle otuyoruz ve birden şiddetle sarsılıyoruz karşımızdaki binalrında sallagını görüyoruz ama yerimizden kalkmıyoruz dua ediyoruz sadece..ve hiç bi şekilde korku yaşamıyoruz

  • Rüyamda evime hırsız girmişti ama ben hırsızı evde görmedim arabaya binerken gördüm yüzlerini görmedim 2 kişilerdi arabaya binip gittiler hatta arabanın plakasını aldım eve çıktığımda kuzenim eve hırsız girdiğini söylüyor o zaman anlıyorum arabaya binenlerin hırsız olduğunu evde hiçbşy çalınmamış fakat hırsızlar eve para bırakmıştı yani evde baya para vardı ve hırsızın ceketi evde kalmıştı )ilk defa böyle rüya görüyorum

  • Rüyamda alt komsumuzun akrabası bizim kapiyi aciyo anahtarla bende bu anahtar bizim diyorum evet diyo teyzemin oraya yanlışlıkla düşmüş galiba dedi verdi anahtarı bana 4 5 tane anahtar vardı

  • Ablamgildeyim pekmez yiyorum yanında bişey daha var ama unuttum onu Yiyorum işe gidicem diye çıkıyorum iş yerinden arkadaşlarımlayız elimde resimler var tanımadığım bir erkek var rüyada tanıyo gibi davranıyorum karşılaşıyoruz gülümsüyo falan arkadaşım birisine çarpıyo iki kız kızın biri çok sinirleniyo sanki anasını öldürdük sjsjjsjs neyse bi anda kilotlayım pantolonumu giymeyi unutmuşumdiye eve gidiyorum anahtar kapının üstünde binaya giriyorum ama bir iki merdiven çıkınca unutuyorum nereye geldiğimi başım dönüyo gibi bişey oluyo çıkıyorum ordan eve gidiyorum pantolon giyip çıkıyorum şimdi sahne değişti arkadaşlarıma gidiyorum evine kapının önünden içeri gözüküyor öyle bi ev iki kız arkadaşım içerde birinin Saçı beyaz oluyor vazgeçip girmiyorum komşuya gidiyorum oraya gitmicem falan diyorum komşuda rahmetli babaannem var babam var dört beş kişi var diyorum bakın noldu anlatıyım rahmetli babaannem anlatma diyor anlatmıyorum böyle komşuya gittiğimde vazgeçtiğim yerle ilgili bi güvensizlik vardi bukadar

  • Merhaba hocam. Rüyamda elimde sanırım 2 anahtar vardı. Bu anahtarlar yaklaşık 10 yıl önce ölmüş olan bir arkadaşıma aitmiş(rüyamda ölmüş olan arkadaşımı görmedim). Bu anahtarlar Arif’inmiş diyerek anahtarları okulumuzda çalışan bir ablaya teslim ediyorum. (Ablayla Arif’in gerçek hayatta hiçbir bağlantısı yok).