Ana sayfa » RÜYADA YILAN GÖRMEK – Ölüm ve Yaşam, Zenginlik ve Şifa !
Rüya Tabirleri

RÜYADA YILAN GÖRMEK – Ölüm ve Yaşam, Zenginlik ve Şifa !

Rüyada yılan görmek ölüm ve yaşam, zenginlik ve şifa, gizli düşmana, kadına, saltanata, çocuklara, zevceye, devlet adamlarına, servete ve mülke delalet eder.

Genellikle haberci rüyalar arasındadır ve çok değerli bir semboldür. Beklediğiniz işlerin artık yoluna girmek üzere olduğunu haber verir.

Her ne kadar rüyada görülen yılan düşmandır dense de yaşam, ölüm, gizem, bilgelik, iyilik ve kötülük, sezgi, şifa, denge, gençleşme, akıl, aydınlanma, kadın ve erkek gibi bir çok konuya dair bilgiler verir.

Ayrıca bilinç altında biriktirdiğimiz istekler arzular ve korkuların dışa yansımasıdır.

Yaşam döngüsünü, bilgeliği, büyüsel yetenekleri ve şifacılığın inceliklerini anlatırken iyilik ve kötülüğü de birlikte sembolize eder.

Rüyalar aracılığıyla kişinin gündemindeki konulara dair bilgiler verir ve bu bilgiler bir yapbozun parçaları gibidir.

Rüyada Yılan Görmek Ne Demek

Rüyada yılan görmek ne demek, sorusunun diğer bir cevabı korkulan bir rüya olmaktan çıkarak, gücün nerede ve kimde olduğuna dair mesajlar vermesidir.

Ayrıca gördüğümüz rüyayı kendi hayatımıza göre titizlikle analiz etmek gerektiğini anlatır.

Her rüyada olduğu gibi nasıl ve ne durumda gördüğümüz yorum için çok önemlidir. Bu durum gerçek yaşamınızdaki olayların gidişatı hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Önemli: Bu nedenle gördüğünüz rüyayı tüm detaylarıyla aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Yılan Sembolüne Dair Bilmemiz Gerekenler

Bütün sembollerde olduğu gibi kişi için rüyada gördüğü sembol ne anlama gelir önce buna bakmak gerekir. Yılan sembolüne dair pek çok olumsuz düşünce var.

Geçmiş dönemlerde günümüze aktarılan bilgilerden bazılarını aktarmak isterim.

Binlerce yıldır yılan iyilik ve kötülüğü aynı anda sembolize eder. Mitoloji de veya efsaneler de yılan dişi enerjiyi temsil eder. Toprağa maddeye ve maddenin şifa veren yanına aittir.

Toprağa girip çıkışı, yaşamın kendi içinde yeniden başlamasını, okült konuları, gizemciliği sembolize eder. Aynı zamanda bilgeliği, büyüsel yetenekleri, şifacılığın inceliklerini öğreten olarak görülür.

Yaşamın ve ölümün, hastalığın ve şifanın, dünyadan öncesinin ve dünyanın sembolü olmuştur. Dirilik, yenilik, yeniden doğuşu ifade eder. Gılgamış Destanı’nda, Şahmeran masalında gücü ve iyiliği anlatır.

Daha pek çok şey anlatıla gelmiştir yılanla ilgili. Bütün bu temsil ettiği konulardan dolayı bu rüyanın dikkatli yorumlanması gereken rüyalar arasındadır.

Rüyanın kişiye vermek istediği mutlaka bir mesajı olduğu hatırlanmalı ve günlük yaşantısında doğadan kopan şehir yaşamının hareketliliğinde kaybolan bizlerin korkulardan sıyrılıp sembollerin ne anlama geldiğinin farkına varmak daha faydalı olacaktır.

Rüyada Yılanlar Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada yılanlar görmek devlet adamlarına, onlarla iş birliğine, zenginlik ve ihtişam, bol yağmur ve sel baskınlarına yorumlanmakla birlikte, görülen olayların bütününe göre farklı anlamları da olabilir.

Ayrıca rüyada görülen yılanlar bilinç altı korkularınızı da yansıtır, hayata karşı temkinli ve karamsar duygular içinde, çevrenizde kötü niyetli insanların var olduğunu düşünmenize yorumlanır.

Rüyada Yılanın Yuvasına Girdiğini Görmek

Kişinin dünyaya ait bazı bilgilere vakıf olacağına ve o bilgiye ulaşmak için çaba göstermesi gerektiğine yada saklanmayı tercih eden gizli düşmana tabir edilir. Yılanın girdiği yer bildiğiniz bir yer ise orada saklı bir şey olduğuna delalet eder.

Rüyada Yılanın Kendini Isırdığını Görmek

Manevi bir ölümün gerçekleşip, aydınlanma yaşayacağına, önünde yepyeni bir yolun açılarak sezgisel anlamda güçlenerek, yoğun bir farkındalık sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada yılan sokması; hasta bir kişi için şifa bulmaya, bastırılmış düşünce ve davranışlardan zarar görmeye ve bu düşüncelerle yüzleşmeye, kırıcı sözler sarfetmek ( diliyle zehirleyip gitti ) sözünde olduğu gibi veya kırıcı sözler duymaya tabir olunur.

Rüyada Kendini Yılanla Konuşurken Görmek

Kendini yılanla konuşurken görmek veya rüyada yılanın konuştuğunu görmek; kişinin manevi bir yükseliş yaşayacağına, ilim, irfan sahibi olmaya, düşmanla dahi iyi geçinmeye, güzel söz söylemeye veya güzel sözler duymaya, helal ve bol rızk elde etmeye, kamu kurumlarındaki işlerinin yoluna girmesine, hapis ise oradan kurtulmaya, küs veya dargın olduğu kimselerle barışmaya işaret eder.

Rüyada Yılan  Eti Yemek

Dünyalık mal ve mülk edinmeye, düşmana galip gelmeye, bazen de haram mala delalet eder. Hasta bir kimse için şifa bulup iyileşmenin habercisidir.

Rüyada Yılanın Bir Hayvanı Yediğini Görmek

Öncelikle o hayvanın neleri sembolize ettiğine bakıp nelerle mücadele etmesi gerektiğini anlatır ve görülen rüyanın içeriğine göre farklı anlamları olabilecek bir rüyadır.

Örneğin; yılanın bir fareyi yediğini görmek, farenin temsil ettiği konular ile ilgilidir. Bu rüyası ile kişi gizli gizli kendi enerjisini çalan bir kişiden veya olaydan zarar görmeden kurtulacağına işaret eder.

Kendinden fazlası ile büyük bir hayvanı kolaylıkla yediğini görmek, yediği hayvanın ne olduğuna bağlı olarak yorumu değişmekle birlikte, giriştiği bir işi başaramamaktan korktuğuna delalet eder.

Görmüş olduğu bu rüya başarılı olacağının habercisi olarak yorumlanır.

rüyada yılan görmek ve rüyada yılanlar görmek
Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Gizli olup bilinmeyen bir güce veya düşmana tabir olunur. Eğer yılanı yakaladıysanız o güce ortak olmaya, korkularınıza veya düşmanınıza galip gelmeye, otoriteyi ele geçirmeye, rüyanın bütünündeki bazı gelişmelere göre, yaşam veya ölüm gibi durumlara yorumlanır.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Duygularınızda veya iş hayatınızda harekete geçemediğiniz durumların varlığına ve artık atılım yapmak için uygun zaman olduğuna, evliliğe, zafere, başarı getiren durumlara, dargın olduklarınızla barışmaya, kamusal alanlarda mevki sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyanın görüldüğü duruma göre değişmekle birlikte, işlerin büyüyüp gelişmesine, çocuklara, hastalıktan kurtulmaya, güven duygusuna, huzur ve barışın gelmesine, üretkenliğin artmasına, bolluk ve berekete yorumlanır.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Kişinin rüyasında uzun iri yılan görmesi ve yakalaması ele geçecek olan iş fırsatlarına, kamusal alanlarda statü sahibi olmaya, devletle iş yapmaya, zenginliğe tabir edilir.

Rüyada büyük yılanı yakalayamamak veya ondan kaçmak, kaçan iş fırsatlarına, güç kaybetmeye delalet eder.

Rüyada Küçük Yılan Görmek

Kişi için büyüyüp gelişmekte olan yatırımlara, çocuklara, helal paraya tabir edilir.

Rüyada Su Yılanı Görmek

Bilgelikle buluşmaya, kamil insan yolunda ilerlemeye, bütünün hayrına şifa teknikleri öğrenmeye delalet eder. Eğitim hayatı devam eden bir kimse için, sağlıkla ilgili bir alana yönelmeye veya zaten sağlık konusunda bir eğitim alıyor ise alanında başarılı olacağına yorumlanır.

Rüyada Uçan Yılan Görmek

Genel geçer yorumlarda hayırsız bir rüya olarak ifade ediliyor, ancak bu yorumlar güncel bir yorum değildir,.

Kişi için; gerçekleşmesi imkansız gibi gelen her hangi bir durumdan, menfi cevaplar almasına ve imkansızı başarmasına delalet eder.

Rüyanın içindeki diğer semboller ile birlikte yaşanan gelişmelere göre yorumlanmalıdır.

Rüyada Yılan Balığı Görmek

Kişinin hayatında şans faktörünün yüksek olup, bir çok işte başarılı olacağına, istek ve arzularına kavuşmaya delalet eder.

Rüyada yılan balığı yakaladığını görmek, kişinin hedeflediği amaca ulaşarak başarılı olacağına yorumlanır. Bu rüya iş hayatında bir çok yeni fırsatla karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Uçan Yılan Balığı Görmek

Hayra yorumlanan bir rüyadır ve kişinin hayatında şaşkınlıkla izlediği bir çok güzel ve hayırlı olayların gerçekleşmekte olduğuna delalet eder.

Kişinin içinde bulunduğu maddi veya manevi sıkıntılarından kurtulacağına, iş için farklı bir yere gideceğine de yorumlanır.

Bazen de her hangi bir konuda çözüm arayan bir kimse için, yaşadığı çevrenin dışına çıkması gerektiğini haber verir.

Rüyada Yılandan Korkmak

Kişinin bütün korkularından emin olacağına, güzel bir aileye, bol kazanca, yatırımların artarak çoğalmasına, başarı ve zafere yorumlanır.

Bir başka yorumu da kişinin gerçek yaşantısında başına gelmesinden korktuğu bazı durumlar ile yüzleşmesi gerektiğine dikkat çeker.

Rüya içindeki diğer detaylar da farklı bilgiler verecektir ve ona göre de yorum değişebilir.

Rüyada Yılanla Mücadele Ettiğini Görmek

Kişinin korkusuz, mücadeleci biri olduğuna, rakipleri alt etmeye, kolay kazanca, isteklerine kavuşmaya, güç ve söz sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Bu rüyanın gördüğünüz alana göre farklı yorumları vardır. Yılanı mutfakta görmek, maddi durumunuza dair bilgiler içerirken, yatak odanızda görmeniz; size özel duygu ve düşüncelerinizin hangi durumda olduğunu anlatır.

Eğer evin salonunda gördüyseniz bütün aileyi ilgilendiren mesajlar verir.

Rüyada Bahçede Yılan Görmek

Bu rüya kişinin kendini tehdit altında hissedeceğine, yaşadığı veya yaşayacak olduğu  olaylarda; çevreden aldığı etkilerin ne durumda olacağına dair bilgiler içerir.

Rüyada Deri Değiştiren Yılan Görmek

Genç ve güzel bir kadına, hastalıklardan kurtulup şifa bulmaya, yenilenmeye, bulunduğu durumdan başka bir duruma geçmeye, zaferle bitecek durumlara tabir edilir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüya sahibi için iş hayatında rakiplerine üstün gelmeye, kazandığı başarıları kıskanan kişileri alt edeceğine, aile yaşamındaki mutluluğu ve huzuru kıskanan, hasetlik eden kişileri bertaraf edeceğine, her anlamda düşmanlarına galip gelmeye, gücü ele geçirmeye delalet eder.

Rüyada Birden Fazla Yılan Öldürmek

Kişinin inançları doğrultusunda yaşamda başına gelebilecek bütün olumsuzluklara galip geleceğine, aklı ve hisleriyle kendi menfaatine olmayan durumları bertaraf edeceğine, ailesini, işini, dış dünyadaki kötülüklerden koruyup kollamasına işaret eder.

Rüyada Ölü Yılan görmek

Gizli bir düşmanın, zarar vermeye fırsat bulamadığına, sinsi ve sahtekar ama etkisiz bir kimsenin varlığına ifade eder. Bazen de kişinin korktuğu bir durumdan zorlanmadan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada ölü yılan görmek, şifa bulmak ve yepyeni bir başlangıç yaparak yaşam tarzını iyileştirmek anlamına gelir. Sezgisiyle hareket eden bu hayvan, kişiye kendi iç dünyası ile ilişki kurması gerektiğini, sezgilerini dikkate alarak hareket etmenin önemini hatırlatır.

Rüyada Yılan Yaktığını Görmek

Rüyada bir yılanı yaktığını gören kişinin, içinde bastırdığı şiddet duygusunun varlığına delalet eder. Bir başka yorumu ise rakiplerine galip gelmeye veya bir sorunu büyümeden sonlandırmak anlamına gelir.

Rüyada Kanatlı Bir Yılan Görmek

Rüya sahibinin kanatlı bir yılan görmesi, sağlık ve adaletle ilgili konulara delalet eder. Hukuksal sorunları olan bir kimse için adaletin yerine geleceğini haber verir.

Aynı zaman da kişinin hukukla ilgili bir konuda karar merci olacağına veya zaten öyle bir mesleği varsa adil kararlar vermesi gerektiğine yorumlanır.

Sağlık problemi yaşayan bir kimse için, şifa bulmaya delalet eder. Ağır hastalar için sonsuzluğa uçmak anlamına gelir.

Rüyada Kıvrılmış Yılan Görmek

Kıvrıl bir şekilde uyuyan yılan görmek, kişiye aydınlanmayı, ışığı ve Tanrı’sal güçle bağlantıya geçeceğini haber verir. Kişi yaşam karmaşası içinde tekrardan özüyle bağlantı kurabilir.

Yaşamla ilgili bir çok konuda uyanmak ve farketmek için uyumak içe dönmek gerektiğine vurgu yapar.

Günlük yaşam karmaşasında kendine zaman ayırmayan dinlenmeyenler için güzel bir rüyadır çünkü kişiye daha iyisini başarabilirsin ama önce içsel olarak kendini dinlemeli veya her şeye ara verip bir süre dinlenmesi gerektiği mesajını verir.

Bir başka yoruma göre de sakin ve huzurlu başlayacak, akabinde bolluk, bereket ve güzelliklerle dolu bir süreci işaret eder. Görüldüğü yere göre farklı yorumları olsa da mülk edinmek ile de ilişkilidir.

Rüyada Yılanın Başını Ezdiğini Görmek

Kişinin içinde bulunduğu duruma göre yorumu değişebilir. Mücadele ettiği şey her ne ise başarılı olacağına yorumlanır. İş hayatın da rakiplerini alt etmeye, karşısına çıkan fırsatı iyi değerlendirmek anlamına gelir.

Rüyada Yılan Çiğnediğini Görmek

Her hangi bir cisimle yılanı ezdiğini görmek, kişinin kendine veya işine gelebilecek bir zararı sezgileri ile etkisiz hale getirerek menfaat elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Çift Yaşlı Yılan Görmek

Başlardan biri ölümü, diğeri yaşamı temsil eder. Aynı zaman da zehir ve panzehiri anlatır. Bu rüya kişinin dışarıda aradığı her şeyin kendi içinde olduğuna delalet eder.

Kendi kişisel bilgilerine güvenmeyen veya kendini bazı konularda baskılayan bir kimseye veya içsel bir çatışmaya tabir edilir. Bu durumda kişinin kendini ve sezgilerini dinlemesi gerektiğini hatırlatır.

Bir karar aşamasında kişi zorlanıyor olabilir.

Bir başka yorumu da birbirini seven iki insanın uyumlu ve sürekliliği olan bir evlilik yaparak mutlu olacaklarına delalet eder.

Rüyada Ağaçta Yılan Görmek

Rüyada ağaca dolanmış yılan görmek, sağlıkla ilgili konuları veya hekimleri temsil eder ve hastalarının sırlarını saklaması gerektiğine dikkat çeker. 

Bir başka yorumu ise çıkılan yolun uzun ve zorluklarla dolu olduğuna, hedefe ulaşmak için sabırlı olmak gerektiğine yorumlanır.

Tıbbi eğitim almak isteyen bir kişi için hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Kuyruğunu Yutan Yılan Görmek

Rüyada kuyruğunu ısıran veya yutan bir yılan görmek, ölümle ilişkili olsa da, yaşamın farklı bir formda yeniden hayat bulacağı anlamına da gelir. Sonsuzluğu ve yaşamın döngüsüyle birlikte yeni bir başlangıca işaret eder. Bu rüyayı kişi kendi hayatındaki gelişmelere göre yorumlayabilir.

Yaşanan şey her ne olursa olsun farklı bir çözümün hep var olduğunu, yapılmak istenen bir şey için uygun zamanın geldiğini haber verir.

Evlilik, iş hayatı ve geniş bir kitleyi yönetmek, sağlıkla ilgili konularda yeni bir formül bulmak, kişinin kendisindeki şifa verme yeteneğini keşfetmesi gibi bir çok güzel gelişmeye delalet eder.

Rüyada Ayaklı Yılan Görmek

Güçlü bir rakibi temsil etmekle birlikte, iş hayatında sıra dışı bir olayla karşılaşmaya delalet eder. Yaşanacak bir durum da kişinin vereceği tepkiye göre farklı sonuçlar elde edebilir.

Hayvandan korkup yakalamaya çalışmak veya yakalamak, güç elde ederek yükselmeye statü değişikliğine yorumlanır. Kamuda bir iş sahibi olmaya veya yaptığı iş alanında fark yaratarak ses getirecek bir gelişmeye işaret eder.

Rüyada Engerek Yılanı Görmek

Kişinin bir çok konuda dikkatli olması gerektiğine delalet eder. Yaşanan sorunlarda çözümün kendi içinde saklı olduğunu hatırlatır. Rüyanın bütününe bakmak kişi için daha özel bilgiler veriyor olabilir.

Engerek yılanı zehirli olduğu için ölüm ve yaşamla ilişkilidir. Hasta bir kişinin görmesi şifa bulacağı anlamına gelirken, yaşamdan umudu kesilen ağır hasta veya yaşlı bir kimse için ebedi huzura kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Boğa Yılanı Görmek

İri ve güçlü bir bedene sahip olan boğa yılanını rüyada görmek, kişinin maddi anlamda güç elde edeceğine, zenginliğe delalet eder.

Bu hayvanla mücadele ettiğini gören kişi için gerçek yaşamda rakibinin güçlü biri olduğuna ve bunu bildiğinden dolayı bilinç altında bir korku beslediğine yorumlanır. Veya yapmak istetiği her hangi bir şey için daha iyi hazırlık yapması gerektiğine dikkat çeker.

Ayrıca rüyanın detayları yorumu değiştirebilir.

Rüyada Yılan Avladığını Görme

Rüyada yılan avladığını ve yakaladığını görmek, gerçek yaşamında istediğini elde edeceğine, gösterdiği çabanın karşılığını almaya delalet eder.

Kişinin ne istediğine bağlı olarak konu değişiklik gösterebilir. Evlilik, iş, kariyer, eğitim gibi konularla ilgili bilgiler içerir.

Rüyada Ağzına Yılan Girdiğini Görmek

Kişinin ilim ve irfan sahibi olma yolunda ilerlediğine ve ağzından çıkan sözlerin başkaları için yol gösterici olacağına yorumlanır.

Rüyada Cinsel Organında Yılan Görmek

Yılan dişi enerjiyi temsil ettiği için, kadın veya erkek her ikisi içinde üremekle yani çocuk sahibi olmakla ilgilidir.

Çocuğu olmayan veya çocuk sahibi olmak isteyenler için hayırlı bir rüyadır.

Cinsel organlarında hastalığı olan veya yetersizliği bulunan kimse için şifa bulacağına yorumlanır.

Rüyada Boynuna Yılan Dolandığını Görmek

Kişi için yaşamın da bir çok konuda korkuları olduğuna, kendini yeterince ifade edemediğine ve bu durumlardan dolayı kendini boğuluyormuş gibi hissettiğine yorumlanır. Böyle olmakla birlikte rüyası kişiye korkularından arınması gerektiğini hatırlatır.

Sorun yaşadığı her ne ise üzerine gidip çözümleme gücünün varlığına, yeniden gücü eline geçirmesi gerektiğine dikkat çeker.

Boynuna dolanan yılandan kurtulduğunu gören kimse, kolaylıkla sorunların üstesinden gelerek gerekli huzur ortamına sahip olacağına tabir edilir.

Kişiye göre yorumu farklı olmakla birlikte yılanın görüldüğü bölgeyi dikkate almakta fayda var.

Rüyada Elinde Yılan Görmek

Rüyada elinde yılan görmek, kişiye göre yorumu değişebilir. Kişinin farkında olmadığı bir yeteneğine dikkat çeker. Rüya sahibi şifacılık, veya el sanatlarına ilgi duyuyorsa bu konuda başarılı olacağına yorumlanır.

Bir başka yoruma göre de maddi sıkıntısı olan bir kimsenin beklemediği bir anda eline geçecek paraya delalet eder.

Hasta bir kimse için şifa bulup iyileşmeye, aileden gelecek bir mirastan pay almak anlamına da gelir.

Rüyada Yavru Yılan Görmek

Kişinin hayatında ki olaylara göre yorumu değişebilir. Rüyada yavru yılan, kişinin çocuklarına, yeni başladığı bir işe, yapılacak bir yatırımın miktarı gibi konularla ilgilidir.

Rüyada Pek Çok Yılan Görmek

Kişinin gelecekle ilgili kaygılarına ve bastırdığı korkularının çokluğuna dikkat çeker. Yılanların görüldüğü bölgede yorum için önemlidir. Sokakta görülen hayvanlar sel baskınlarının olacağını ve bu durumdan bir çok kimsenin etkileneceğini haber verir.

Evde görmek ise tamamen bilinç altı korkularını yansıtır.

Rüyada Yılanla Konuşmak

Rüyada yılanla konuştuğunu görmek, kişi için imkansız olan bir isteğinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Aralarında anlaşmazlık bulunan bir kişi ,le yeniden iletişim kurarak sorunun çözüleceğini haber verir ve kişiyi eyleme geçmeye davet eder.

Kişinin yılanla konuştuğu sözleri hatırlaması da ayrıca farklı mesajlar veriyor olabilir. Çok özel bir rüyadır ve her ayrıntısı dikkatle ve tamamı birlikte yorumlanmalıdır.

Rüyada Yılan Derisi Görmek

Haberci rüyalardan biridir. Kişiye yaşamda ilerlemek ve yol almak için kendine yatırım yapması gerektiğini hatırlatır. Katı düşüncelere sahip, alışkanlıklarından taviz vermeyen kişi için dikkate alınması gereken bir rüyadır. Kabuğundan çıkması gerektiğini ve kendi özüne dönerek başarı elde edeceğine yorumlanır.

Bir başka yorumu kişinin eline geçecek yeni bir fırsata işaret eder. Maddi konularda olumlu yönde gelişmeler olacağı anlamına gelir.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Rüyada fare görmek hakkında ki yazımıza ilgili linkten ulaşabilir, rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

463 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Merhaba. Bugün rüyamda garip şeyler gördüm lise zamanımdaydımm lavaboda dudak nemlendirici sürüyodum ama yesil renk veriyodu bunu yeni okul müdürü gördü ve bana kızdı bende sınıfa kaçtım.sonra kaçmanın manasız olcağını düşündüm üniden tanıdığım iki arkadasımda vardı müdür benle tartıstı makyaj yapılmaz falan dafilan ben de tek ben mi sürdüm bi arkadasta vardı hakkıma girdiniz ben gecen seneler zaten okul baskanıydım kötü seyler değil bunlar siz benim nr giyeceğime karışamazsınız diye bağırıyorum baya kavga ediyorum. Lise4 ün ilk günü sanırım sınıfa girip arkadaslarımı öpüyorum bi arkadasım bennden ssklanıyor sıranın altına süpriz için ben onu buluyorum öyle bi rüyaydı yorumlarsanız sevinirim.

  • Merhabalar Sevgili Zuhal,

   Rüyada kendini geçmişte kalan lise yıllarında ve okulda görmen; yaşamda öğrenmen gereken şeyler olduğuna, sana mani olmaya çalışan lise müdürü ise; bazı konularda bilgisine başvuracağın ama fikirlerini beğenmediğin bir kişiye yorumlanır. Daha önce sınıf başkanı olduğunu söylemen bu günlerde bir konuda liderlik yapmak istediğine ve bunu başaracağına tabir edilir. Rüyada makyaj yapmak; kişinin kendini olduğundan farklı gösterdiğine hatta kendine bile, yeşil ruj; güzel sözler söyleyerek kendini ifade edeceğine ve bir konuda istediğine kavuşacağına işaret ediyor. Okul da arkadaşını öpmen hayırla yorumlanır ve müjdeli bir habere delalet eder, yakın zamanda güzel bir haber alarak mutlu olacağına yorumlanır.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler……

   • Merhaba, Rüyamda bilmediğim bir evde ama yaşadığımız evmiş annem ve anneannemi görüyorum. Balkonda çamaşırlar asılı ve hepsi çarşaf. Renkli desenli çarşaflar. İnanılmaz düzgün ve muntazam açılmışlar ütülenmiş gibiler. Sonra içeride bir yılan beliriyor ve o yılana süt veriyoruz sütü hangimizin verdiğini hatırlamıyorum ama sanırım avucumuzdan içiyor sütü ve bitiriyor daha fazlasını istiyor fakat başka süt yok. O sırada ben balkondaki kurumuş çarşafları toplamaya çalışıyorum ama çarşafların bir kaç tanesi uçup gidiyor tutamıyoruz. İçeriye giriyorum ve yılan annemin kucağına çöreklenmiş ben çok korkuyorum. Ağzının kenarında süt artığı var ve kuyruğunu ağzına bir bebek gibi emmeye başlıyor ve uyuyor. Ben çok şaşırıyorum. Sonrasında annem ayağa kalkmak ve gitmek istiyor yılan dile geliyor ve çok üzgün bir ifadeyle gitmesini istemediğini söylüyor ve sanki bir eli varmış gibi çöreklendiği yerden elini bacağı doğrultusunda uzatıyor ve korkuyla uyandım. Sıkıntılı bir süreçten geçiyorum bazı önemli konularda karar vermeye ve hayatıma yeni bir yol çizmek için çabalıyorum. Teşekkür ederim

  • Merhaba , iyi günler ben rüyamda kendim hali saha maçında bir yılan getirip yılanı kaleci olarak kaleye koydum. Maç esnasında yılan da gelen topları falan kurtardı bende afferin sana gibi tebriklerle onunla konuştum sonra arkadaşıma yılandan korktuysan yılanı yakalayim dedim o yok dedi ama ben yinede yakaladım rüya böyleydi biraz tuhaftı bu rüya dan iki gün önce okulda büyük bir kavga ettim yarın makam mevki dağıtımı olacak aynı zamanda iki gün sonra benim için. Çok önemli bir sınavım var ve okul başkanıyım son sınıfım buna göre değerlendirirsiniz umarım

  • Rüyamda bir Mağarada 4 Başlı bir ortasına almış bir şeylerden koruyodu tam olarak hatırlamıyorum ama bana zarar gelsin istemiyodu sanki.

  • Merhaba ruyamda bembeyaz yatakda yatiyorum ama ruya icinde ruya goruyorum…gene gordugum ruyada ayni yatakta yatiyorum ama mavi kobra yilan coreklenmis onun ustunde bakiyorum hic seslenmiyor…daha sonra uyaniyorum ayni yatagimda kobra mavi yilan coreklenmis sekilde yatiyorum…annem yaninda bagriyorum anne kak yilan ustunde yatiyorum diye…daha sonra yilanin basini tutuyorum anne kak balkon kapisini aç disari atayim diyorum ama annem agir agir davraniyor…sonra tutuyorum bogazindan ama elim agzinda issirmiyor diyorum bu bisey yapmiyor ama ben korkuyorum…sonra annem balkon kapisini aciyor aşağı atacam gozumun icine bakiyor atma diye atiyorum onu…asagi elimde kuyrunun ucu kaliyor onuda atiyorum kuyrugunuda alip gidiyor…ayyy cok korktum sence bu yorum ne ablam

  • Merhaba. Bugün çok değişik bi rüya gördüm. Çok etkiledi beni. Rüyamda eski evimizdeyiz ben battaniyeye girmiş televizyon izliyorum. Annem de yemek yapiyo arada gelip televizyonu takip ediyo. Tam o sırada odadaki vitrinin altından sarımsı büyük bi yılan çıkıyo. Küçük değil büyük bisey. Gözleri siyah dilini çıkarıyo. Ben sürünerek geldiğini görünce hemen yerimden zipliyorum anne diye bağırıp annemin oturduğu koltuğun tepesine çıkıyorum. Annem yılanı farkedince kafasına vurmak için fırsat kolluyo ama yılan anında benim yanıma ulaşmış oluyo. Annem daha hamle yapamadan yılan resmen üstüme zıplıyo ve boynumdan ısırıyo çok canım yaniyo. Hemen tutup atıyorum ve koşup çıkıyorum odadan ama annem aklıma geliyo geri giriyorum hemen odaya onu da almak için. Odaya girdiğimde annem benim battaniyeye sarılıp oturduğum yerde oturuyo yılan da onun üstüne üstüne gidiyo sürünerek. Ben tam yılana vurmak için hamle yaparken yılan bunu hissetmiş gibi benim üstüme nasıl atladıysa aynı şekilde bu defa da annemin üstüne atliyo kafasını ısırıyo. O sırada korkarak aniden uyandım. Uyandığımda kalbim çok kötü atiyodu. Çok korkmuştum dua falan ettim uzun süre yatakta. Sonra lavaboya gittim suyu açtım rüyamı o şekilde anlattım. Odama geri döndüğümde sabah ezanı okunuyordu ve geri uyudum ama hala etkisindeyim. Kimseye anlatmadım rüyamı. Yorumlarsaniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Cevabınızı bekliyorum.

   • Bir kaç demet sarmaşık yanında ova gibi bir yerde çalılıkların arkasında 7-8 tane siyah yılan görüyorum canlı ve kımıldayan.tutuyorum bunları bir tanıdık geliyor pişir yiyelim diyorum ben korkarım diyor evin içine bırakıyorum hepsi d!giliyor..

  • Merhabalar rüyamda beyaz ve kahverenkli yılan gördüm eşim o yılana ve bana aynı anda sarılıyordu yılanı öpüyordu yılan büyüktü ve ben korkuyordum rüyamın içinde bi anda eşim kayboldu ve yılan benim üzerimde yatıyor ve bana bakıyordu çok korkmuştum bu rüyanın anlamı nedir acaba

 • merhabalar ruyamda irili ufakli 4 adet yilan gordum 1 tanesi su yilani gibi kucuk ve arabanin izerinden kafasini kaldiriyor 1 tanesi uzun ve kalin. Yanimda tanidigim biri duaya benzer biseyler soyluyor ve yilanlarin hepsi sanki oduna donusuyoe. iri yilan birdenbire sadece deri olarak odun gibi kaliyor. Cok merak ettim yorumlarsaniz sevinirim

  • Merhabalar Sevgili Nazan,

   Rüyada görmüş olduğunuz yılanlar hayırla yorumlanır ancak, yanınızda tanıdığınız kişinin dua gibi bir şeyler mırıldanması ve akabinde yılanların odunlaşması, duygusal anlamda başkalarının sözlerinden etkilendiğinize ve olumlu olacak sürecin akibetini etkilediğinize ve istediğiniz sonuçtan kendinizi uzklaştırdığınıza delalet eder.

   Rüyanızın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

   • Merhaba ruyamda bir agacin yanina geliyorum agacta birsuru beyaz yilan var ve hepsi teker teker asagi dusuyorlar di.hic korkmadan onlarin o halini seyrettim ..acaba ne anlamam gerek bu ruyadan hayrola insallah

  • Merhaba ben baza yatakta yatarken altımda yılan olduğunu gördüm.Yılan otluyordu 1 metre Kadardı evde bir sopa aldım ve. Vurmaya çalıştım Ama isabet ettiremedim öylece iki tur evin içinde kovaladım çok yorulmuştu kaçıyordu böylece uyandım

 • Merhaba rüyada bir köy evindeyim bir salon koltukların birinde yatıyorum üstümde yorgan uyaniyorum birden gün aydinlanmis tam ortada bir soba daha ilerisinde yılanlar başlarında eğiticileri var zipliyolar insanlarda gösterileri fotoğraf çekiyorlar beni görmüyorlar ben yatak içindeyim bakıyorum onlar beni görmüyorlar sonra yastigimin başına esmer bir kadın gelip oturuyo diyoki şimdi sana bir yılan getircek bu yılan burda gördüğün hiç bir yılana benzemez benim en iyi eğitilmiş en özel yilanimdir diyo yılanın ismini soyluyo fakat çığlık atmaktan duyamıyorum kadın diyo korkulacak bir şey yok harika bir yilandir diyo koridordan odaya doğru geliş sesini duyuyoruz gün güm sonra salonun olduğu odaya girerken kapı gicirtisi oluyor kapı açılıyor ahşap köy kapısı siyah bir yılan kafasını gösteriyor karpuz çekirdeği gibi gözleri var kafasının üst kısmı tarım tekerlek gibi girmek istiyo bana bakiyo ama o kadar iri ki kapıdan sığmıyor kapı eşiği yerinden oynuyor sonra hafif geri gidip yavaş yavaş giriyo soba borusundan kalın derisi yılan derisi değil penguen derisi gibi yumuşak aşırı büyük geliyo yorganına içindeyim ben dizimin sağ tarafına kafasını koyuyor sirnasiyo bütün vücudu koltuğa sığmıyor bakıyorum cussesinin yarışı aşağıda ama dili yok gibi sempatik bir şekilde gülümsüyor yorgan içinde ağırlığını hissediyorum ayağımı kipirdatamiyorum kadın niye korkuyorsun diyo korkulacak bir şey yok diyo zifiri siyah bir yılan bu yılan karşıdaki yılanlar gibi değil karşıdaki yılanlar tıs sesi çıkarıyor eğiticileri başında ama bu hiç dilini çıkarmıyor kafası büyük üst kısmı tekerlek gibi çok büyük sonra korkuyorum yorganına kafama gecirecekkrn birden yastigimin arka tarafında havada bir yılan görüyorum bu işte derisi sert sarı itici gibi ürkütücü bir yılan bunun kafası tarım tekerlek buda ağzını açmıyor havaya kafayı dikmiş başımın üstünde bana bakiyo ince bir yılan bu sarımtırak bunun kafada yuvarlak fakat diğer yılan gibi değil o hep başımın üstünde dururmuş ben yeni farkediyom onuda görünce büsbütün korkup yorganına üstüme çekiyorum yirumlarsaniz çok sevinirim

  • Merhabalar Sevgili Bahar,

   Rüyada köy evinde yeni bir güne uyanmanız, yeni bir başlangıç yapmak istediğinizi ama geçmişten gelen bazı korkuların olduğuna işaret ediyor. Rüyada yılan, kadınlar ve yatıyor vaziyette olmak, dişi enerjinin üzerinizdeki yoğunluğuna işaret ediyor ki bu sizi gerçek yaşamınızda biraz gergin ve karar vermekte zorlanan ve geçmişten gelen borçlar altında ezilen biri yapar. Borcun illaki maddi olması gerekmiyor. Üzerinizde yorgan olması zenginliği temsil eder.

   İlerde pek çok yılan ve eğiticilerinin yanında gösteri yapmaları, onların fotoğraflarını çeken insanların sizi görmüyor olması, rüyada yılan, yaşamsal döngüyü, kadın ve erkeği, iyilik ve kötülüğü, aklı, gizemli durumları, doğurganlığı temsil eder ve bu konularla ilgili etrafınızda bir tiyatronun yaşandığını ve sizin bu durumu görmezden geldiğinize veya göremediğinize yorumlanır.

   İçeri girmek için kapıdan zor geçen, siyah renkli çok iri olan yılanın size sempatik bir şekilde gülümsemesi, yanı başınızdaki kadının “korkma” demesi, yılan derisinin yumuşak olması, dizinin sağ tarafına başını koyup sırnaşması ve ağırlığını hissetmen, bir karar arefesinde olduğuna, her anlamda güçlü bir erkek karşısında ezildiğini hissediyor olabilirsin bu kişinin kamu kurumları ile arası iyi olabilir veya o kurumda çalışan biri olabilir ve bu kişi hem bulunduğu konum hemde cüsse olarak iri olmasına rağmen şirinlik yapmaya çalışan, kendini gizlemeye çalışan ama aslında ortada bariz görünen bir kişi.

   Siyah renk olması bilinmeyeni ve güçlü otoriteyi temsil ediyor. Bu durumun yansıması senin bilinç altında beslediğin bir korkuda olabilir.

   Kafanın üstündeki sarı renkli yılan aslında ilahi bir güç tarafından korunduğuna delalet ediyor. Rüya içerisinde bu kadar çok korkuyor olman aslında korkularından emin olmaya delalet ediyor.
   Rüyanın sana vermek istediği mesaj öncelikle kendi kararlarına güvenmen gerektiğidir. Rüyada yılan hem iyiliği hemde kötülüğü temsil eder ve hiç bir şey göründüğü gibi değildir. Burada şu yorumuda yapabiliriz, başkalarının etkisinde kalmadan karar vererek, bazı durumlardan daha güçlü çıkabilirsin. Korktuğun her ne ise gerçek yaşamda onunla yüzleşmelisin böylelikle sorunlarınıda çözebilirsin. Görünürde bir sorunun da olmayabilir ancak rüyan geçmişten gelen bilinç altında hergün biraz daha büyüyen ve seni rahatsız eden bir durumun varlığını haber veriyor. Olayların gidişatını değiştirebilirsin, zayıf gördüğün birinin aslında sana faydasının dokunduğunu farketmemiş olabilirsin. Yılan rüyaları asla boş bir rüya değildir.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim

   Sevgiler….

   • Merhaba rüyamda köy gibi bir yerdeyim etrafımda bir sürü tarla arazi var bu araziler hep bölüm bölüm olarak ayrılmış kimisi ekilmiş biçilmiş kimisinin üzerine daha her hangi bir şey yapılmamış her baktığım bölümde sanki mezar yerleri gibi uzun ince yapılmış bu bölmeler kimisinin üstü ekildiginden dolayı yeşil kimisine toprak sürüldüğü halde bir şey yapılmamış hangisinin içine eğilip baksam o bölünmüş mezarı andıran bölmelerin içinde upuzun iri hareketsiz yatan siyah yılan vardı hiç biri herhangi bir hareket yapmıyordu ama canlı gibiydiler hangi tarafa kafamı çevirsem hepsinde aynı şeyi gördüm korktum birazda şaşırdım neden her baktığım yerde aynı şeyi gördüğümden dolayı ama kaçmak için herhangi bir şey yapmadim bunun anlamı nedir sizce

 • Merhaba yılan rüyalarının bir önemi vardır haklısınız ben yine gördüm ve bekleyen bir şey olduğunu dediğiniz gibi düşünüyorum gerçekte iki ayrı yerden iş için cevap bekliyorum birisi başka ilde birisi benim bulunduğum yerde Allah’ım ne nasipse güzel bir hayat sunan yer neresi ise bana nasip et tercih etmek zorunda kalmayın dedim ve rüyada bilmediğim başka bir yerdeyim giriş kat iş için gitmişim ev tutmusuz evin içi dağınık annem kardeşim ben evi temizliyoruz normal bir site burası camdan bakıyoruz siyah yılan var normal boyutta yanında bir kaç küçük yılan var korkuyorum bakıyorum evin içinde de annem üstünü kapatıyor aynı siyah yılan evi temizliyoruz sonra kardeşimle ev için alışveriş yapmaya dışarı çıkıyoruz bir tarafı yeşillik bir yerden geçiyoruz iki üç merdiven basamağı var bakıyorum orda bu yılan sonra yeşilliğe bakıyorum orda duruyo diyorumki bu yılan her yerde sonra birden şimdi bulundugum ilde bir tanıdığım var onun yanına gidiyorum sohbet etmeye o birşeyler hazırlamak icinutfaga gidiyo ben salondayim camdan bakıyorum orda aynı yılan resmen beni takip ediyor gittiğim kişide dur diyo pencereyi kapatabilirsin diyo o yılan bekliyo devamlı peşinde yanıma gelmeye çalışıyor yirumlarsaniz çok sevinirim

  • Merhabalar Sevgili Bahar,

   Rüyada görmüş olduğun siyah yılanın seni her yerde takip ettiğini görmen, seninde bildiğin gibi bilinç altındaki korkudan kaynaklanıyor ve sen düşünce olarak da baskı altındasın. İş durumundaki belirsizlik senin korkularını besliyor veya korkun yüzünden belirsizlik devam ediyor. Doğru tercihin hayatına gelebilmesi için bulunduğun şehirdeki yaşam şartlarının senin için artıları ve eksileri neler bunu bir yere yaz. Sonra gitmek istediğin şehirde kendine kuracağın yeni bir düzenin eksi ve artılarını yaz, her ikisi arasındaki farkı net görebilirsin bu şekilde. Düşüncen netleştikçe korkun kaybolacaktır. Yaşamda risk almadan ilerlemek mümkün değil. Rüya içinde seni takip eden siyah yılanın yanında başka yılanların olması ve yeşillik görmek, yeni bir evde olmak ve evi temizlemek hepsi senin istediğin düzeni kuracağına işaret ediyor. Ancak senin öncelikle gelecek kaygısından kurtulman gerekiyor. İş bulmanı ve karar vermeni zorlaştıran şey korkuların. Hayatı akışına bırakmalısın ve neye karar verirsen ver emin ol kendin için en iyi olanı tercih edeceksin. İç sesini dinle o seni yanıltmaz.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…….

 • Merhaba,

  Rüyamda; birsürü köpekten kaçıyorum hava karanlık ve bir apartmana saklanarak en alt katına iniyorum. Orada keten açık renkli biraz büyükçene üzerinde yeşil çiçekler olan içi boş, bir çanta görüyorum. Sonra aynı gün başka bir rüyada ise açık renk bir köpek toprağı eşeliyor eşelerken yanımdaki kişi ve bana çişini yapıyor yüzümüze geliyor.
  “Hacet kılarak yatmıştım, evim hakkında” yorumlarsanız çok sevinirim❤️??

  • Merhabalar Sevgili Edna,

   Rüyada köpeklerden kaçıp, bir apartmana saklanıp en alt katına gitmen, normal yaşamda köpekler insanlara en dost hayvanlardandır ve senin rüyada onlardan kaçman, çevrende bazı kişilerin dostluğunu yanlış değerlendirdiğine yorumlanır. Havanın karanlık olması ve saklanmak isteğin için bir süre beklemen gerektiğine delalet ediyor. Açık renkte üzerinde yeşil çiçekler olan bir çanta görmen ve içinin boş olması, bir yolculuğa çıkma isteğini veya gelecek misafire delalet eder. Yeşil renkli çiçekler bir muradın gerçekleşmesine, hayırlı gelişmelere huzur ve mutluluğa delalet eder.

   Köpeğin toprağı eşelemesi, yer gösterdiğine ve üzerinize çişini yapması, bir dosttan alacağınız yardıma delalet eder.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • Merhaba yılan rüyalarının. Olduğu bölümü yazıyorum fakat biraz farklı bir rüya yorumlarinizin içinde çok çok teşekkür ederim benden yaşça büyük biri vardi benle ilgilenen bir buçuk yıl önce fakat ben obemsenedigim için ilgilenmefim bir kaç farklı durum var bu kişiyle ilgili size kısa bir kaç şey soyluycem yardımcı olursanız çok sevinirim bir buçuk yıl önce bir rüya gördüm rüyada gokyuzundeyim yerde yatan bir aslan var uyuyor bende gokyuzundeyim karşısında diğer tarafta o zamanlar ilgilendiğim bir çocuk vardı şuan ayrıldık oda diğer tarafta bende ikisinin karşısındayım o zaman konuştuğum çocuk bana doğru adım atıyor ağır ağır fakat yüzü asık zoraki geliyo diğer tarafta aslan birden gözlerini açıyor beni görüyor gözlerini patileriyle ufaliyo yeni kalkmış gibi ayağa kalkıyor bana bakiyo erkek aslan ön kısmı kahverengi tüylü arka tarafı benekli çok iri aslan sadece ayağa kalkıyor olduğu yerden ayağa kalkıyor kukruyo bir bana bakiyo bir karşımdaki çocuğa bakiyo aslan gözleri simsiyah kası var kızın biri diyoki bu aslan hep uydurdu seni görünce uyandı diyoben aslan büyük olsa da umrumda olmuyor derdim erkek arkadasim bu rüyadan bir müddet sonra ben erkek arkadaşımdan ayrıldım fakat aslanın anlamını öğrenemedim bulunduğum yerde benle ilgilenen benim obemsenedigim biri vardı dedigim adamozamanlarbeni o zamanlarda erkek arkadaşımla görüp sinirlenip uzaklaşmıştı sonra bir buçuk yıl geçti ben işle ilgili bir yere gittim referans olsun diye biriyle girusmem gerekiyordu bir baktım benimle ilgilenen adam beni görünce rüyadaki gibi gözlerini uyusturdu baktı bana biraz ilgili bir şekilde neyse ben girusmemi yaptım ben hiç ilgilenmediğini biri olduğu için tanımadım fakat o tanıdı hatta aşırı şaşırdı ben sonra bulunduğum yerde görünce tekrar tanidim oOgün bir rüya gördüm rüyada bu adamın iş yerine gidiyorum beni eşi ve kızıyla tanıştırıyor tatlı bir kadın bunlar aşağıda biz yukarı çıkıyoruz yukarda misafiri gelmiş beni yan odaya aliyo orda benim yaşlarda bir bayan bir kızı var mutsuz bir kadın bende okul okudumda işte falan dergibi fakat baya yoksul bulunduğu durum hoşuna gitmeyen biraz mutsuz ilk eşinden bir kızı var küçük fakat farklı bir kadın bu kadında bu adamın esiymis sonra ben görüşüyorumadamla girusmemi yapıp cikcam bu kadınla ben dışarı çıkacakken kadın diyoki resmi nikah olmadan devam edemem diyo birden nikah cüzdanı çıkarıyor adam ikisinin resminin olduğu kadının önüne fırlatıyor ben izliyorum adam kadına karşı sert kadında menfaat gerekiyor nikah olsun parçayı yırtığın havasında şaşırıyorumekonomik olarak ona bakan biri olduğu için durumundan memnun nikah olsun kendimi garantiye aliyim havasında rüya içinde diyorumki bu adam girişte karısı ve kızıyla tanıştırdı bu ne şimdi sonradan tekrarmi evlenmiş diyorum ne garip diyorum karısı aşağıda yeni eş yukarda ikisinde aynı binada şaşırıyorum bu iki rüyayı yorumlayabilirseniz çok sevinirim ben ilk rüyayı gördüğümde aslan rüyasında aslanı görmek dikkat edilmesi gereken bir durummudur yirumlarsaniz çok sevinirim

 • Merhaba ben rüyamda 2 tane yılan gördüm 1 tanesi 2 başlıydı digeri simsiyah bi iri yilandı siyahh yilani başını kesmeye başliyorum tam kesecekken aslan kılığına giriyoo ama yinede başını kopariyprumm ama cift basli yılana dokunmuyorumm sonra uyandim birden

  • Merhabalar Sevgili Eminhan,

   Rüyada yılan görmek, devlet, zenginlik, bolluk ve bereket, şifa bulmak anlamına gelir. İri ve siyah bir yılanının başını kesmeye çalışırken aslan olması ve buna rağmen başını kesip etkisiz hale getirmen, güçlü ve otoriter bir rakibe galip gelmeye ve gücü eline geçirip, korkularının üstesinden gelmek anlamına gelir. Çift başlı yılan görmek, elde edeceğin başarıya ve iki farklı konuda tek yönetim sahibi olmak anlamına gelir. Bir konuda ikilemde kalmak, karar verememek veya yeni bir hayat, hayırlı bir evlilik yapmak anlamına da gelir.
   ( Görmüş olduğun rüya ilk anlattığın kişinin yorumunun etkisinde kalır. )
   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • merhaba
  rüyamda iki siyah yılanın yorganımın ikiyanında şiltenın içinde olduğunu gördüm.korktum.yüzünü hatırlamadığım birisi yılanları alıp birşeyin içine hapsederek götürdüğünü ama benım hala içinden çıkar diye çok korktuğumu gördüm.bu kişi deniz gibi bir yere attı bunları ordada insanları suda sokar diye çok korktum.yorumlarsanız çok sevinirim.

  • Merhabalar Sevgili Figen,

   Rüyada yorganın ikiyanında gördüğün siyah yılanlar, iki şey için çok korkup endişelendiğine delalet ediyor. Yorgan rüyada zenginlik ve konfor anlamına gelir ve senin kaybetme endişesi yaşadığın şeyleri temsil ediyor. Gerçek yaşamında bu günlerde yoğun stres altında kalmış veya kendini kararsız hissedip, alacağın kararda geleceğin ile ilgili endişeye kapılmış olabilirsin. Endişe duyduğun konu her ne ise, bir kişi tarafından yardım alıp, maddi ve manevi açıdan huzura kavuşacağına, ferahlamaya, hasta isen şifa bulacağına yorumlanır. Çok korkmuş olman, bütün korkularının geçeceğine delalet eder.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • Selamün aleyküm öncelikle Yüce Allah görülen rüyaları hayra nasip eylesin Amin
  Ben rüyamda calilar arasinda uyuyan rekli yani kırmızı siyah çizgili yılan üzerine ayak bastimi ve birde geri çekilip uzaklaştımı gördüm ama yılan kipirdamadi ve daha sonra geçen ayın 17/09/2018 vefat etmiş olan canım babamı uyarıyorum ona şunu dedim biliyorum ( babam arabaya binince içine iy bak yılanlar altından gece bilir arabanın) bu sözü açıktan gibi dedim rahmetliğime. Açaba ne anlama geliyor ? Analiz etmeye çalıştım Ves’Selam

  • Merhabalar Sevgili Zeynep,

   Aleykümselam, rüyada kırmızı siyah çizgileri olan bir yılanın üstüne bastığını farkedip, geri çekilip uzaklaşman ve yılanın hiç kıpırdamaması, rüyada yılan devlet, miras, zenginlik, sezgilerin güçlenmesi ve doğurganlığı temsil eder. Renginin kırmızı siyah çizgili olması, istediğin bir şey de harekete geçmek için uygun zaman olduğuna, aşk ve hırsa bu konuda bilinmeyen durumdan korktuğuna delalet eder, ancak yılanın sana bir güçlük çıkarmaması, olayların senin menfaatine gelişeceğini haber veriyor.
   ( Allah Rahmet eyleye, yakın bir tarihte babanı kaybetmişsin.) Rahmetli olan babanı, arabanın içine iyi bak yılanlar, altından geçebilir diye uyarmış olman, aslında senin bir konuya dikkat etmen gerektiğine yorumlanır. Varsa babanın arabası onun içine veya babanın eşyalarıyla ilgili herhangi bir şeyin altına bakabilirsin.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler……

 • ALLAH Razı olsun çok hızlı ve net bi şekilde cevap verdiniz için. Facebook sayfanızı da takip ediyorum Ves’Selam

 • Iyi günler bugün gördüğüm rüya beni derinden etkiledi.evimin banyosunda yılan görüyorum aslinda bir bahcede goruyorum sonra aniden evimin banyosunda olarak goruyorum.cok uzun orta kalinlikta karışık koyu renkli kafasi siyah.kapiya yaklasinca kapiyi açıp kapatıp duvara carptiriyordum ölsün diye.konrol edeyim derken. Baktigimda küçük kızımı yere yatırmış sarmalamiş kızım baygın yilani onu yerken görüyorum isirmaya basliyor..hatta ısırık sesleri bile geliyordu okadar sinirleniyorumki elime alip öldürmek istiyorum daha önce dokunamazken o halde görünce zarar görecegimi bile bile kızımı kurtarmak istiyorum o anda uyandim..beynimi kemiriyor bu rüya.cocuklarimdan birine birşey mi olacak diye.Allah rizasi için yorumunuzu bekliyorum.iyi günler iyi çalışmalar

  • Merhaba Sevgili Seda,

   Rüyada görmüş olduğun koyu ve karışık renkli, siyah başlı yılan, senin bilinç altında biriktirdiğin korkuların ile ilgili. Kaybetme korkusu taşıyorsun, yılanın kızına saldırıp yemeye çalışması bundan dolayı.

   Yılan rüyada zenginlik, devlet ve uzun ömre ve sezgisel derinliğe delalet eder.

   Görmüş olduğun bu rüya güncel hayatında sosyal medyada izlediğin veya okuduğun olumsuz haberlerin etkisi büyük, sana hak vermemek mümkün değil ancak olumsuz düşünceleri bilinç altında çoğaltmaya devam edersek bir gün mutlaka başımıza gelmesi büyük bir ihtimaldir.

   Bir anne olarak kendin de dahil çocukların için, herkes için güzel düşünceler geliştir ve emin ol güzellikler seni ve çocuklarını bulacaktır. Elbette günlük hayatımızda abartıya kaçmadan tedbirli olmakta fayda var.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • Öncelikle Merhaba!
  Ben Rüyamda iki yılan gördüm veya öyle hatırlıyorum biri siyah ama kücük uzun bir yılandı diğeri ise mor renginin biraz daha açık bir tonundaydı ve bu Yılan çok uzun ve büyük dü ve sanırım bu iri yılan zehirliydi… Rüyam böyle başlıyor Oğlan kardeşim büyük yılanı bana doğru atıyor ve yılanla yüzümün arasında çok az bir mesafe oluyor rüyamda ben burdayım diye bağırmama rağmen kardeşim beni duymuyo sonra birden yilanı geri çekiyor sonra siyah yılan geliyor olduğumuz yer bir Oda gibiydi sanki…siyah yılana emir veriyorum yerine git diye ve oda yerine gidiyor bir tek o yılandan korkmuyorum diğer yılandan fazlasıyla korkuyorum…

 • Ben rüyamda büyük siyah bi kobra yılanı gördüm ama ben olayın içinde değilim sanki bilgisayardan video izliyomuş gibi seyrediyordum böyle yeşillik bi alan tahtadan merdiven vardı ordada bi adam vardı yılan bi anda çıktı adamı 3 yerinden ısırdı bacağından, yılan çığlık atmaya başladı adam kaçtı sonra adam ısırılan yere önce tentürdiyot sürdü ondan sonra zehir gitsin diye beyaz bi krem sürdü 3 ayrı yere ben sadece olayı izleyen taraftım soyuttum yani rüyada. Bunun anlamı ne olabilir?

 • Merhaba ben rüyamda şeytan taşlıyordum sonra hoca geldi taşlamayın yarın bayram yarın taşlıycaz dedi sonra birisi bana şeytanın gerçek bedenini de gösterdi bunun anlamı nedir?

 • merhaba yıllar önce rüyamda dev bir kobra yılanına dönüştüğümü gördüm insanlar tek tek önüme geliyodu ve bende onları dilimi sürüyodum geçiyolardı sonra erkek kardeşimde önüme geldi onu görünce şefkatle ona başımı sürdüm ama çok büyük bi kobra yılanıydım hiç aklımdan çıkmadı bu rüyam ne olduğunuda çözemedim acaba siz aydınlatabilirmisiniz

 • Biri rüyasında beni görmüş ve ben çantamı açınca içinden bir sürü yılan çıkıyomuş bu ne demek

 • Merhaba , rüyamda akşam vakti çok sayıda irili ufaklı genelde küçük yılanlar görüyorum bir meydan gibi bir yer yanımdada hatırlayamadığım kişi yada kişilerle o yılanlanları öldürüyoruz eziyoruz hatta 1 i sağ cizmemin içine giriyor gibi hissediyorum biraz korkuyorum kıpırdıryor ve o meydandan yılanları ezerek geçiyoruz şimdiden çok teşekkür ederim.

 • Merhavaba rüyamda sözlümle aynı evdeyiz bi koz arkadaşımla beraberiz aynı zaman da ona fazla yaklaşıyo samimi oluyor ve kıskanıyorum. O ara içerden biri sesleniyo liseden staj arkadaşım onun yanına gidiyorum onunla sohbet ederken sözlümle bu kız dışari gidiyo hastaneye ben bağıtıp çağırıyorum ama gitme diye dinlemiyolar. Bi anda aynı evde salonun bi köşesinden yılanlar geliyor minik minik korkuyorum nerden geldiğini anlayınca orayı tıkıyorum ama itiyo alttan bişey abim en son tutamıyorum açıyorum diyo ve açınca devasa yılanlar çıkıyo Abim onları alıp alıp dışarı atıyo uyanmışım o arada anlamı nedir korkuyorum

 • Hayırlı geceler
  Ruyamda ormanda gece karanlığında irili ve ufaklı birçok yılan gordum onların arasında idim ve içim urperiyordu..Yorumlarsaniz sevinirim.Teşekkürler.

 • mrb.Bügün rüyamda yılan gördüm beni hiç rahat bırakmıyordu hep kollarıma sarılı bir

  • Merhabalar Sevgili Zerda,

   Rüyada seni rahat bırakmayan, kollarına sarılan yılan, sana güç ve şifa vermiş bu rüya çok hayırlıdır. Sezgilerinin güçlenmesi, hasta isen iyileşmene, kısaca sıkıntı yaşadığın her ne var ise ondan kurtulup güçlenmene delalet ediyor. Devletle olan bir işin var ise yine başarılı olacağına, şanslı bir dönemde olduğuna delalet ediyor.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Merhaba yengemin rüyasında ben ona bahçe işinde yardım ediyormuşum ve benim bonumda aniden ikitane yılan görmüş ve yardım etme istemiş ama damadı izin vermemiş boşver birşey olmaz demiş ama ben yılanları öldürüp onun önüne atmışın yorumlarmısınız lütfen

  • Merhabalar Sevgili Ayşegül,

   Rüyada yengenin senin boynunda yılan görmüş olması ve sana yardım etmesinin engellenmesi, senin yılanları öldürmen, senin düşmanlarına galip geleceğine, gücünün yerinde olduğu anlamına gelir.

   Rüyanın sahibi yengen olduğu için, rüya birinci derecede onun ile ilgili ve yardım etmek istediği kişilere karşı engellenen, başkalarının etkisinde kalarak gücünü kaybettiği anlamına gelir.

   Rüyalarınızın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…

 • Merhabalar,
  Ben rüyamda anneannemlerdeydim. Önce evde tek uzanıyordum. Sonra evde yılanlar olduğunu fark ettim. Bir sürü yılan ama hepsi kapıların üzerine saklanmış. Bazıları desenli, kahverengi ve büyüklen bazıları sarı, ince ve küçük. Onlardan çok korkuyorum. Annemler evin bahçesinde ama korkudan onlara haber veremiyorum. Telefonla önce olmayan kardeşimi arıyorum sonra da olmayan eşimi. Evli değilim ve kardeşimde yok. Ama eşime ulaşamıyorum. Bu yılanların çoğu oturma odasında. Zorlada olsa mutfak balkonuna ulaşıyorum. Ve oraya ulaşana kadar önüme hep farklı farklı yılanlar çıkıyor.Aşşağıda bahçe var. Annem ve anneannem bahçede, ekmek yapıyorlar. Ben durumu anlatıyorum. Evde yılanlar var diyorum. Ama annem bir şey olmaz diyor. Sen git yat diyor.

  Yorumlarsanız çok sevinirim…

  • Merhabalar Sevgili İrem,

   Rüyada Evde görmüş olduğun kapıların üzerine saklanan yılanlar, olmayan kardeş ve eş bunların hepsi senin yalnızlık duygusu içinde olduğuna ve korkularına dikkat çekiyor. Yapmak istediklerini yalnız olduğun için yapamadığın gibi bir durumun içinde olabilir ve bazı kararları almaktan kendini alıkoyabilirsin. Özellikle kapı üstünde olanlar, korkularından dolayı yeni bir başlangıç yapamadığına, zaten ben her şeyi yapıyorum diye bir düşünce geliştirdiğine yorumlanır. Bahçede ekmek yapan annen ve anneannen, de gerçek yaşamda seni endişelerinden dolayı eleştiren veya seni yüreklendirmeye çalıştıklarına delalet ediyor.

   Rüyada yılan görmek önemli bir rüyadır. Kendin ile ilgili Olumsuz düşünce kalıplarını bıraktın takdirde, önünde sonsuz bereket, başarı ve güzelliklerin açılacağına işaret ediyor ve korku veya endişelerinin bu güzellikleri yaşamana engel olduğuna işaret ediyor.
   Rüyada yılan görmek başlıklı yazımızın tamamını okuman da fayda var.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…

 • Selamlar
  Rüyamda uzun oldukça iri boz- hafif sarı yılanın kendisiyim. Hafiften toprak bi yolda yol alırken birisi karsimda beni gütmeye başka bi yola çekmeye çalişıyor. Ben onu görüyorum ama sanki çokta takmıyorum. Sanki az ona doğru gidiyorum ama daha çok az meraktan. Canım istediği icin yanıbaşimdaki bi ağacın gölgesine gidip halka halka kıvrılarak uyumaya- dinlenmeye başlıyorum.

  Araştırdım insanların kendini yılan gibi gördüğü bi rüya yok…:) bu ne ola ki.

  • Merhabalar Sevgili Ersin,

   Rüyada kendini oldukça iri bir yılan olarak görmen, kendin ile ilgili bilmediğin yeteneklerinin olduğuna dikkat çekiyor. Rüyada yılan, sezgilerin güçlenmesi, şifacılık, bilgelik, akıl, denge, kadın/erkek, iyilik/kötülük ve aydınlanma demektir. Bu anlamda kendini yılan olarak görmen, senin için hayra yorumlanır.

   Güçlü sezgilerin sayesinde kendine nereden iyilik veya kötülük gelir bunun ayrımına kolaylıkla farkedeceğin anlamına da gelir.
   Gündemin de evlik olabilir, herhangi bir rahatsızlığın var ise, iyileşme sürecine işaret eder. Yaşamda olup bitenin farkına vardığına, iş beklentin var ise kamusal alanda şansının yüksek olduğu gibi, maddi kaynaklarında güçlenme olabilir.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…

 • Merhaba;
  Rüyamda iki yılanın birbiriyle kavga ettiğini ve yılanlardan birinin diğerini soktuğunu gördüm daha sonra iki yılanın da benim yanıma geldiklerinde sakinlediğini , bana ve birbirlerine zarar vermediklerini gördüm.yılanlar yanımdayken ben biraz korku hisettim ama iki yılanda hiçbir zarar vermedi. Acaba manası nedir bu rüyanın?

  • Merhabalar Sevgili Sude,

   Rüyada gördüğün birbiri ile kavga eden yılanların senin yanına gelince sakinleşmeleri ve sana zarar vermemeleri, hayra yorumlanır. İki yılan gerçek yaşamda senin nasıl başa çıkarım diye korktuğun iki şeye delalet ediyor veya bu konudaki kararsızlığını temsil ediyor. Aslında hangisi tercih etsen ikisi de birbirini tamamlıyor. Bunun dışında rüyada yılan, güçlü sezgilerin olduğunu ve sezgilerine güvenmen gerektiğini hatırlatıyor. Rüyada yılan, güç, zenginlik, sağlık, şifa, uzun bir yaşam anlamına gelir. Yılanların senin yanında sakinleşmeleri, güzel konuşmaların ile etkili olacağın anlamına da geliyor.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Merhabalar

  Rüyamda bir agaclik alanda birseyler yapiyorduk ama ne yapiyoruz farkinda degilim fakat yorulduk elimde bir cuval vs. Vardi teyzemn esi yani enistem dok bakalim dedi bende cuvali yere bosalttim ve icerisinden bir sur yilan cikti ben korktum enistem korma onlar orman yilani birsey yapmaz dedi ve bende kormaktan vaz gectim dikkatli bir srkilde baktim ve en belirgin olarak seffaf beyaz gibi bir yilan dikkatimi cekti fakat kafasi yoktu sadece hepsinin govdesini gordum snra tek basima o agaclik alana tekrar girecektim fakat yilan cikarmi doye korktum ve akrabam mahmut abim korkma birsey olmaz dedi ve agaclik alana tekrar girdim heryer gulluk guneslik ve hersey guzeldi

  • Merhabalar Sevgili Rıdvan,

   Rüyada görmüş olduğun bir çuval dolusu yılanı ormanlık alana ait oldukları yere bırakmış olman, gerçek yaşamda bu günlerde yapmak istediğin bir herhangi bir şeyde kararsız kalıp, sonucundan korktuğun olaylara yorumlanır. Yılanları doğaya bırakman sana zarar vermemiş olmaları, korkunun gereksiz olduğuna, kafası olmayan beyaz yılan ise, bir konuda harekete geçmen gerektiğine ve bunun için uygun zaman diliminde olduğuna, yapılacak işin başında olman gerektiğine yorumlanır. Ağaçlık alanda her yerin güllük gülistanlık olması, Korkunu yendiğin ve harekete geçtiğin zaman her şeyin istediğin gibi olacağına delalet ediyor.

   Çuval dolusu yılan, maddi zenginlik, devletle olan işlere, sağlık, güzel gelecek,çocuklar, eş gibi yaşam döngüsü içindeki herşeyi temsil ediyor ve bunlar ile ilgili isteklerinin gerçekleşeceğine yorumlanır.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…

 • rüyamda evin mutfak kısmında altın renkli yılanlar gördüm kıvrılmış bir şekilde uyuyor gibilerdi eşim ve annemde vardı yılanlar sakin bir şekilde duruyordu bizde şaşkındık bu duruma ayağımla yaklaştığımda sokucak gibiydi ama sokmadı

 • Merhaba
  Rüyamda kardeşimle sanırım bir mekanın tuvaletlerindeydik ben kabinden çıktığımda yeşil bir renk yılan gördüm ve çok hızlı hareket ediyordu. Çok korksam da akalamaya çalıştım. Sonra ayaklarının olduğunu bu yüzden hızlı hareket ettiğini gördüm. Birkaç defa kardeşimin olduğu kabine girdi. Kardeşimi uyarsam da çok sıkıştığı için çıkamıyordu ben de ennsonunda ayaklarını kaldırmasını istedim ve kabinin altından elimi sokup yılanı tuttum ve bir şeyle ezdim. yılan iki parçaya ayrıldı. Temkinli bir şekilde elimde tutuyordum dışarı atmak için yine hareket etti ve yine bir şeyle ezdim bu sefer ağız kosmından iki parçaya ayrıldı. Artık öldü diyip şeffaf bir poşete koydum. Kardeşime gösterirken yarım yılanın dili hafif yine oynadı sonra öldü. Tüm rüya boyunca çok korkmama rağmen kaçmak yerine sürekli yakalayıp öldürmeye çalışıyordum çok garipti.

 • Selamün aleyküm ben rüyamda bir yılan gördüm yılan konuşarak yanına dişisini çağırıyordu yanıma gelir misin diyordu o da gidiyordu ben onları sadece izliyordum yorumlarsanız çok memnun olurum ?

 • Rüyamda önce deniz kenarındaydım masmavi bir denizdi çok güzeldi. Tek tük insanlar vardı. Sonra ilerliyordum bir araziye giriyordum. Her yerde ölmüş büyük yılanlar vardı korkup onları geçmeye çalışıyordum.

 • Merhabalar. Rüyada hastanedeyiz ben hamileyim ve yengeminde hamile olduğunu öğreniyoruz çok seviniyoruz. Bahçeye çıkıyoruz kocaman yılanlar. Korkuyoruz. Sonra bitane yılan yanımıza geliyo ondan yardım istiyoruz. Hamile olduğumuzu söylüyoruz. Yılan yollara yeşil yapraklar döşüyo ve biz ordan rahatlıkla geçiyoruz. Lütfen rüyamı yorumlarmısınız teşekkürler

 • Merhabalar. Rüyamda altın sarısı,büyük, kalın ve uzun bi yılan balkon kapısından evimin salonuna giriyordu. Girerken balkon kapısını kapatmaya çalışıyorum yılanın boynunu sıkıştırıyorum kapıyı zorluyorum ama kapı kırılıyor yılan ölmüyor başka bi tarafa kaçıyor .bizde odanın kapısını örtüp ordan çıkmıyoruz. Ben çok korkuyorum ama ailem yılanı pek umursamıyor.

 • Rüyamda ölmüş bi yakınımı görüyorum bana sinirli kızgın bakıyo bi kaç gün öncede gördüm bu sefer mezarda beyazlar içinde yatıyo yine bana kızgın bakıyordu nedir bu

 • Merhabalar..
  Ruyamda buyukce asker yesili bir yilanin yatak odamda gardropun arkasinda oldugunu goruyorum cok korkuyorum urkuyorum kapiyi kapatiyorum daha sonra ailemden biri bana cekmeceye girdigini ve oradan cikamayacagini soyluyor fakat gece olunca yatak odamda olmasina ragmen korkusuzca odama gelip yatiyorum..
  Zahmet olmaz ise yorumlarsaniz cok sevinecegim..

 • Merhaba. Dün rüyamda evleniyormuşum fakat üzerimde sıradan bir elbise var sonra annemden gelinliğimi istiyorum annem gelinliğimi yıkamış fakat iki tane yıkanmış gelinlik var annemle niye yıkadın ben ne giyeceğim diye tartışıyorum. Sonra yanımda bir kız daha evleniyor fakat o gelinliğini giymiş.

 • Merhabalar,
  Rüyamda evin mutfağında bir yılan gördüm .kenarları siyah ortası beyaz küçük kalın bir yılan.Yılan onu gördüğümüzü farkedince ,mutfak tezgah altından yavaşça kaçıyordu.Aynı rüyayı iki kere üst üste gördüm.Yorumlarsanız sevinirim

 • Merhabalar bende ruyamda kalablk bir yerde daglik tepelk biryer otururkn bir kurt geliyr herkes korkuyr bir adam silahini dogrultuyor kurta ve kurtda cekip gidiyor kurtun ustundede bir kiz var snrasnda panayir tarzi biryerdeyz insanlar satis yapiyor el isleri hediyelk esyalar snra orayida kurtlar basiyor korkup bir sandalyeye ckyrm 2 kedi ustume sicryr elimde sert birseyle vuruyrm kedilere snra uzun boylu bir adam geliyr elinde kutu kutunun icindede yilanlar var icindeki bir yilan kafasini cikartip benim sag elimin ustunu 3 kere isiryor uyandgmda saat 3 du 2 hafta oldu goreli ama hala etkisindeyim ?

 • Ruyamda saglik ocagindayim doktorla konusuyorum ve yilan varmis saglik ocaginda onu bos bir odaya katiyorum ama devamli agizini acip kapatiyor korkuyorum ama dokyora yilan ac galiba karnini doyurmak lazim yilanlar ne yer diye soruyorum….

 • Ruyada üç yılan gördüm biri bir köpeğin sırtına çıkmış istiyordu birinin bir taş altından kafası görünüyordu iri de ortada bostaydi bana zararları yoktu hemen uyandım nedir konusu acaba

 • Merhaba.
  Ben rüyamda annemin köyündeydim. Ve eve öylesine tek başıma gidiyordum. Kapının önünde resim çekilirken içeriden teyzemin çıktığını görünce koşarak yanına gittim. Evin bilmediğim bir alt katı daha varmış. Orada oturuyorlardı. Dedem anneannem ve onun da annesi orada oturuyordu. Biz de kuzenlerle üst katın oturma odasında oturuyorduk. Kendi kendimize şarkı söyleyip eğleniyorduk. Sonra birisi bana yılanlarla konuşmak istediğini söyleyip onu ayağa kaldırmamı istedi. Ben o yılanla arkadaşımmış gibi konuşmaya başladım sevdim okşadım elimde tutuyordum onu. Büyük ama siyah bir yılandı. Bana hiç zararı olmadı ve çok iyi arkadaş olduk. Daha sonra o ortadan kayboldu. Evin balkonuna çıktık ve yine yılanla konuşmak istedim. Bu sefer farklı heyecanlı ve hızlı bir başka yılan geldi. Onu da elimde tutuyordum bu bana dostummuş gibi davrandı ve telefonda kuzenimle konuşup dostum olan yılanın başka bir yılan olduğunu öğrenince bunu balkondan attım atarken beni ısırmaya çalıştı ama ısıramadı. O yılan da açık kahverengi yeşil karışımı bi yılandı.

 • Merhaba rüyamda iki tane uzun büyük yılan ilk önce bir birlerine dolanmış su da yüzüyor arada sırada ayrılıp tekrar dolanıyorlar biz suyun dışındayız yanımız kalabalık sudan çıkıp yanımıza geliyorlar ama hiç birşey yapmıyorlar çok uzunlar onları öldürtmek için adam arıyorum ama kimse yaklaşmıyor olmuş bir abimiz var onuda rüyamda görüyorum öldürmesini istiyorum idim var deyip gidiyor yılanlar durmadan sudan çıkıp yanımıza yaklaşıyor bize birşey yapamıyor rüyamda bağırıp cagiriyorum acaba ne anlama geliyor tesekur ederim

 • Merhaba
  Rüyamda beyaz iri bir yılan gördüm boş bir toprak arazideydik kizkardesimle yılan ustumdeydi bana saldırdı ben savurunca onu topraktan içeriye girip kayboldu takip ettim bu mağaranın ağzında bana bakıyordu onu öldürmek istiyordum fakat i anda yanımda veya bir koyuna dönüştü yılan haliyle de koyun haliyle de sanki benden birşey istiyordu gözlerime öyle bakıyordu

 • Merhaba bugün rüyamda yürürken aniden karşıma bir yılan çıktı ve içimden bana saldıracağını geçirir geçirmez saldırdı ve elimden ısırdı ama bırakmadı ben hem korkuyordum hemde yılanla mücadele ediyordum en sonunda yılanı elimden pittirdim ve yılanı öldürdüm elimde ısırık izi kaldı ve morarmisti sonra yoluma devam ettim bankaya gittim para yatırdım elimde bir miktar daha para vardı tekrar para cekecektim sıra beklemek zoruma gitti ve beklemeden çıktım ailemle bir geziye gittik okul gibi bir yerdi ama güzeldi .ruyami yorumlarsaniz sevinirim teşekkürler

  • Rüyamda kardeşimin yeni dogmuş cocugu ağlıyordu ve kardeşim eşinemi cocugunami bilmiyorum ama sert bi dile sus artik yeter gibi bişeyler diyordu evleri 100 metre kadar yakinimizda ama ben dişarı koştum ve önümde yetişkin siyaha yakin yada koyu yeşil renkte bi yılan gördüm kapıdan cıkar cıkmaz koştuğum icin direk benim sag ayagımı ısırdı korkuktum ama aklım hala kardeşime gitmekte yılan 2ncı defa saldırıcak gibiydi UYANDIM RÜYAMI YORUARSANIZ COK SEVINIRIM TEŞEKKÜRLER

 • Rüyamda tanımadığım birinin sırtına yılan dişlerini sokmuş kadını bırakmıyordu ben de korkudan yardım edemiyordum

 • Rüayamda farklı bir evdeydik. Oğlumun ödevi için bi yılan lazım oluyor eşime diyorum ki biz nasıl yılan bulacağız bu nasıl saçma ödev eşimde diyor ki “merak etme”. Bi ıslık çalıyor bişeyler söylüyor ve evin her yerinden irili ufaklı birbirinden renkli zararsız görünen biz hep burdaydık der gibi yılanlar etrafımızı sarıyor. Sonra ödev bitince hepsi yerlerine dağılıyor bi anda o kadar yılan nereye sığdı onu bile anlamazken diyorum Allah ım bunca zaman bu yılanlar buralarda mıymış.. Yorumlarsanız rüyamı bilmem ama hayatıma bi anlam vermiş olursunuz…!

 • Merhabalar
  Ben rüyamda bütün aile fertlerimle beraber bizim köydeki bir dağın eteğinde gezerken aniden dağın başında devasa büyüklükte mavi bir yılanın hortum fırtınası ile birlikte yerden yükseldiğini sonrada fırtınanın dinip yılanın bize doğru sürünerek geldiğini ve bizim korkuyla köye doğru kaçtığımızı ve daha sonra biz evdeyken yılanın köyün arka tarafında bizim koyunları yediğini ve ben koyunları kurtarmak için av tüfeğini alıp gitmeyi düşündüm sonra bu tüfek bu yılanı öldüremez deyip vazgeçtim polisi arayıp helikopter ile vurdurup öldürtmeyi düşünürken uyandım
  Yorumlarsanız sevinirim bu arada baya zamandır rüya görmüyordum

 • Merhabalar
  Ben rüyamda bütün aile fertlerimle beraber bizim köydeki bir dağın eteğinde gezerken aniden dağın başında devasa büyüklükte mavi bir yılanın hortum fırtınası ile birlikte yerden yükseldiğini sonrada fırtınanın dinip yılanın bize doğru sürünerek geldiğini ve bizim korkuyla köye doğru kaçtığımızı ve daha sonra biz evdeyken yılanın köyün arka tarafında bizim koyunları yediğini ve ben koyunları kurtarmak için av tüfeğini alıp gitmeyi düşündüm sonra bu tüfek bu yılanı öldüremez deyip vazgeçtim polisi arayıp helikopter ile vurdurup öldürtmeyi düşünürken uyandım
  Yorumlarsanız sevinirim bu arada baya zamandır rüya görmüyordum

 • Rüyamda başka bir evdeydim eski komşumun çocuğu ile duvarı hemen hemen kaplayan hı mobilya vardı onu çektiğimiz de arkası yumruk tan biraz daha büyük bir delik içinde kahve renkli yılan…ama ilk gördüğüm de iri idi.kimse birşey yapmadı ve yılan aşağı indi evden çıktı gitti.
  Aynı zamanda ya yılandan önce yada sonra evin odasının tavanı yoktu bir üst dairenin içi görünüyor du.

 • Pek tamamını hatırlamıyorum ama köydeki evimizdeydik ama disardaydim yanimda bi ablam wardi ama hangi ablam oldugunu hatırlamıyorum sonra işte bi anda 20 kafalı yılan gördük yolun ortasinda yanından geçiyordu sokmaya bile tenezzül etmiyordu hatta bi kac dfa da denedik sokmadı iyi bisey mi kötü bisey mi yaa ?

 • Merhabalar
  Ben üniversite öğrencisiyim evde kalıyorum buradaki ev arkadaslarimdan birisiyle köydeki evde oluyoruz evin içinde bulasiklar falan birikmiş bende sinirlenip arkadaşımla tartisiyorum hep ben mi temizlicem buraları diye sonra dışarı bahçeye çıkıyorum annem soba yakmak için odun dolduruyordu kovaya. Yanından geçtim ileriye doğru gidiyordum ve yolumun önündeki taşların arasından kahverengi orta boy incecik bir yılan çıktı ben yılan diye bağırınca yılan tüm hızıyla üzerime geldi ben kaçtım annenin yanina doğru. Yılan ayaklarima doğru gelince zipladim sonra yılan anneme gitti annem hic tepki vermeden durdu ve yılan geri bana geldi bende ziplarken diz kapagim yılanın kafasına geldi bende iyice bastirdim ve kafasını ezdiğim için öldü. Ne anlama geliyo acaba bu rüya gerçekten hala etkisindeyim.

 • Merhaba ,
  Rüyamda bir kötü adam vardı ve birşeyler saklıyordu ben yatağımda yatmış bütün herşeyi izliyordum 3. Bir kişi olarak bir kız usb bellekle geldi bunun içindeki herşeyi gösterecek dedi o kötü adam aldı onu koydu bi kum saatinin içine sonra kız açmaya çalışırken karşımda masanın üzerinde kafesler ve içinde yılanlar var ve bu yılanlar tek tek kayboluyor en nadir olanı nerde acaba diye sorduklarında o kötü adam yorganın altına koymuş sırtımdan kafama doğru çıktığını hissettim ve buraya koymuş şerefsiz dedim ve alın bunu burdan diye bağırdım. Tam kafama dilini uzattığını hissediyordumki biri geldi yılanı çekmeye başladı tam çekerken yılan kafamı ısırdı ve bırakmadı çeken kişi zorlarken bende diğer tarafa hızlıca kafamı çektim ve o acısıyla uyandım .. Yılan yeşildi.
  Bu ne anlama gelir acaba ? ?

 • Merhaba ben yakın zamanda annenimi kaybettim bugün rüyamın ilk kısmı annem mezardaydı normal birşekilde yatıyordu benden ayakkabı istedi biraz konuştuk daha sonra uyandım namaz kıldım tekrar yattım bu sefer annemın kafası mezarın üstündeydi vücudu toprakta o kadar çok etkilendim ki bu rüyadan ne yapacağım dedim nasıl olacak yoksa annemı diri diri gömdüler mi dedim agladım mezarlık kalabalıktı ölmüş bebek vardı onu gömceklerdi bizi almadılar daha sonra alelacele çıktık çok tuhaf bir rüyaydı

 • Merhabalar ben peri rüyamda biz 3 kardeş piknik alanı gibi bir yerde yürürken bir tane çeşme gibi bir yer gördüm ve çeşmenin yanına gittiğimizde yan tarafta küçük bir delik var içindedir bir yılan ama yarışı içinde ve arkamda kardeşlerime doğru gittiğini görünce onları uyardım çok temiz bir suyun içinden geçip ve yeşilimsive kırmızı bir renge bürundu sonra kardeşimin ayağının altından geçip direk yigenimin peşinden gitti sonrada iki disini de yigenimin ayak bileğine geçirdi bende tuttuğum gibi firlattim sonra yigenimi tam hastaneye goturuken uyandım

 • Merhaba rüyamda başkasının ağzından çıkan bir büyük biri küçük krem rengi ve üzerinde de kahve rengi kareleri olan iki yılan gördüm o kişi bir erkekti ağzından çıkıp koltuğun altına girdi ve ikisi de hareketsiz kaldı. Anlamı nedir acaba?

 • Merhaba, bugün rüyamda sanki yılan avına çıkmış gibiydik. Gibiydik diyorum çünkü yanımda ailemden bir kaç kişi daha vardı ama onların kim olduğu hem belirsizdi hem de hatırlamıyorum. Yılanın yuvasından çıkması için elimizdeki sopalarla yuvalara vuruyoruz. Ordan diğer yıkan yuvasına geçiyoruz. Normalde yılandan herkes gibi korkarım ama rüyamda hiç korkmadım. Öldürmekten bile. Yılanın çok büyük yuvası vardı. Ama küçük yılan da gördüm. Yalnız yılanları öldüremedik sanırım.
  Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim

 • Merhaba.Rüyamda yatağımda benle beraber siyah bir yılan yatıyordu.Daha sonra o yılan bana saldırmaya başlıyordu ve beni ayağımdan ısırdı bende onu yumruklarimala başını ezip öldürüyördüm. Ablam a yılan beni ısırdı olücem diyordum

 • Merhaba rüyamda küçük kahverengi bir yılan besledim ve cok büyük bi hale geldi 20 30 metre kadar büyük ve cok kalın beni korkutuyordu ama cok güzel desenleri vardı göz alıcıydı sonra giderden kacarken arkadasim yakaladı ve ruyamda kız arkadaşım öldü lütfen bi yorum yaparmısınız korkmalımıyım yoksa içim rahat mı olsun

 • Merhaba lar ben rüyamda eve giren iki yılan gördüm kücuk olanı yakaladım ama büyük ve yeşil olan kaçtı bulamadım sonra mutfaktaki gördüm kapıyı açık bırakalım gitsin dedim dışarı çıktım yil anda çıktı emin olamıyorum ama küçük oğluma gitmesin diye kostarken hizlica gelip bileyimden ısırdı ben onu kafasından yakalayıp boğmaya çalıştım ama ısırdı beni eşime yılanın beni isirdigini doktora gitmemiz gerektiyini kolunun uyusun acidigini söylüyorum oda birşey olmaz diyor doktora gerek yok diyordu yılan öldü ama yorumlarsaniz sevinirim teşekkür ederim

 • İyi günler rüyamda taşlı ,toprak bir yolda katdeşim ile yürüyordum karşıma küçük , büyük yılanlar çıkıyor ilk başta ilgimi çekiyor beni rahatsız etmiyor sonra tek başıma yürüdüğümü farkediyorum yılanlar çoğalıyor beni rahatsız ediyorlar korkarak koşuyorum bir eve giriyorum bir koltuk var üzerinde yaşlı bir kadın yatıyor ben ağlıyorum her yerde yılan olduğunu ve çok korktuğumu kadına söylüyorum kadını tanıyorum ama şuan aklımda değil kadın bana orda güvende olduğumu söylüyor arkada ablam bir sandalyede oturuyor ama hiç konuşmuyor sonra kadının yastığının altında siyah bir yılan çıkıyor ve ben çok korkuyorum ağlamaya bağırmaya başlıyorum el yıkanacak bir musluk var oraya koşuyorum lavabonun içinde kocaman bir yılan eti parçası görüyorum kadın hepsini atacağını söylüyor

 • Kolumda bi şişlik var ilhtihap zannediyorum ama ben keskin bir şeyle kesip açtığımda yılan kafasi çıktı korkudan fırlatıp attım

 • Merhaba,

  Eve geldiğimde boruların üzerinde bir yılan görüyorum ve yanımda biri daha var ama o kişiyi tanımıyorum bir kız ama rüyamda aslında o kişiyi çok tanıyormuş gibi hissediyorum . Yılanı görünce hemen o kız başını kesiyor ve yılan ölüyor banada yılanlar ancak başı kesinlince ölüceğini söylüyor ve o sırada bir yılan bahçeye kaçıyor onuda kesmezsek birine zarar verebileceğini düşünüyorum ve bende bir balta alıp peşinden bahçeye doğru koşuyoruz bahçeye girdiğimde o yılan bana doğru yaklaşıyor ve korkuyorum kapalı tonlarda bir yılan ve yanımda ki kız baltayı kafasına geçirmemi söylüyor ama yılan çok zararsız geldiği için ilk başta bunu yapmak onu öldürmek istemiyorum ama daha sonra bana doğru yaklaşmaya devam ettiği için korkuyorum ve baltayı geçiriyorum ve başını kesmeye çalışıyorum ama daha fazla dayanamayıp başını tam olarak kesmeden baltayı çıkarıyorum ve yılan geri geri doğru gidiyor ve etrafımıza baktığımda topraktan 1 yılanın daha çıkmasıyla birlikte etrafımdaki her yerde yani bahçedeki her yerde deri değiştirmekte olan yılanları görüyorum hepsi beyaz bir şeyle kaplı ve etrafımda her yerde tepemde altımda sağımda ve solumda yanımdaki kız içeri girelim diyor ve Apartmanda ki yetkili kişiye söylüyoruz bu durumu bahçeyi ilaçlatmak istiyorum Annem gidip konuşuyor ve kesinlikle ilaçlatmazsak burda oturmayacağımı söylüyorum ve aklıma 22 yada 26 sayısı geliyor tam olarak hatırlamıyorum ama bu sayılardan biri ve kendi kendime 22 yada 26 yılan bu sayıyı unutmamalıyım uyandığımda dahi unutmamalıyım ve uyanıyorum bu şekilde bir rüya

 • Rüyada bir Evdeyim benim evim olacakmış eşyalı felan temizlik yapiyorum ve bir anda banyoda kapicino renginde kocaman ve iri bir yılan görüyorum ve yılan bir anda kadın yılan oluyo ve yapisik şekilde iki kadin oluyo ve bende onlar Bana zarar verecek gibi olacakken bende üzerlerine asit gibi bişey döküp onu etmesini görüyorum ve ordan iğrenerek gidiyorum sonra bana oldu diye temizlendigini söylüyorlar acaba ne anlama geliyor

 • Merhaba.ben rüyamda annemle babamın yatak odasında küçük bir yılan girmiş olduğunu biliyorum ve köşedeki eşyaları kaldırınca duvara yaslanmış bir merdivene sarılmış açık gri küçük bir yılan görüyorum. Çok korkuyorum. Gözleri çok iri ve direk gözlerime bakıyor. Kaçıyorum ama hala odadayım.sağ Elimi yere koymuşum bir soğukluk hissediyorum ama elimi çekemiyorum. yılan elimin üzerinde. İşaret parmağımla orta parmağımın arasından ısırıyor çığlıklar atıyorum.öyle uyandım. Küçük açık gri renkte parlak bir yılandı gümüş rengi gibi.

 • Rüyamda çok temiz bir su gol gibi birden fazla büyük yılanlar var ve su samuru gibi canlılar yılanları yiyor bende suyun içindeyim

 • Merhaba.Rüyamda sarı-siyah desenli,ince-uzun bir yılanın sol kolumdan başını çıkarttığını gördüm.Tekrar sol kolumdan içeri kaçmaya çalıştı ve sağ elimle çekip içimden çıkarıp dışarı fırlattım.Bu esnada ev içinde temizlik yapan anneme korkuyla seslendim.Yanımda erkek kardeşim de vardı ve o da korktu.Annem başta korkuyla yılanı izledi herhangi bir hamle yapmadı.Yılan ev içinde hızlıca ilerlerken cesaretini topladı.Yılanı elindeki sopa ya da elektrik süpürgesiyle(net hatırlayamıyorum) ortasından ikiye böldü.Ben de bundan cesaret alarak yılanı parçalamaya başladım.Parçalandıktan sonra yılan kayboldu.Eve gelen babama bu durumu anlattık ancak, bana “bi içinden yılan çıkması eksikti” tarzında kızdı.Sonra sol koluma yılanın çıkış noktasında zeytin çekirdeği boyutunda siil benzeri bir et parçası gördüm.Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

 • Merhaba,
  Dün gecen rüyamda bir arkadaşımlaydım. Önümüzde iki yılan vardı birini elimdeki metal cubukla kenara itebiliyordum diğerini ise itmeye çalıştıkça üstüme geliyordu. En sonunda yılan arkadaşımın elindeydi ve kafası bana yaklaşıyordu. Ben de ısırılmamak için ani hareketler yapmıyordum gözlerimi kapayıp sakin olmaya çalışıyordum. Yılanın derisini yanağımda hissettim ve rüya bitti. Yorumlarsanız çok sevinirim.
  İyi günler diliyorum.

 • Rüyamda salonda annemle yatarken iki yılan geliyor biri siyah diğeri kahve rengi benim ayağıma dolanıyorlar ben nereye gidersem onlarda oraya geliyor sonrasında ayağıma bi baktığımda ayağımı yaralar içinde görüyorum onlardan uzaklaşmak istiyorum ama peşimden ayrılmıyorlar

 • Merhaba bugün rüyamda yılan gördüm. Tanıdığım birirnin elindeydi ve yılanın dilini çıkartıyordu bende o zaman kolumu dişlerini götürdüm. Tam ısıracakken çektim. Sonra yılanın derisine dokundum. Ama dokunurken korkuyordum da. Sonra uyandım.
  Yorumlarsanız sevinirim.

 • Merhaba bem bugün bi akrabanin evinde salonda uzun ince acik renkde bi yilan gördüm üstüme dogru geliordu birden duvarin kösesinde yigilik olan camasirlarin arasina girdi kayboldu bü raynin anlamini bilen varmi

 • Selam ben bugun ruyamda biradet kahverenkli su yılanın uzerimedogru gelerek bana yaklaştıgında üzerime dogru sıcrarken gördüm ve korkarak uyandım

 • Merhaba,

  Rüyamda evimde bir yilan gördüm. Yilanin kafasini ezmeye calisiyordum ama ölmüyordu ve ben kafasina bastirdikca yilan sanki dahada cok agresiflesiyordu. Öte yandan annem onu bir sene saklayip ancak bir sene sonra öldürebilecegimi söylüyordu. Sonra ayni yilani biraktim ama o üzerime gelmeye basladi. Koluma saldirdi ve ben tekrar kafasindan tuttum. Beni zehirlemedi yada zehri etkilemedi.. kafasini elimde öyle bir tutuyordum sanki sadece agzinin ici gözüküyordu ve kafasinin ici disina cikmis gibiydi. Sonra uyandim ama tekrar uyudugumda rüyamda anneme ben kötü bir rüya gördüm dedim ve oda bana parmagiyla sus isareti yapip muslugu acti.. ben ise hep icimden “bu rüya hic iyi bir isaret degil” diyip durdum… sizce bu rüyanin anlami nedir?

 • Merhaba.Rüyamda dilimin yılana dönüştüğünü gördüm.Başta korktum Tam konuşamıyordum ama sonra olağanüstü güçlerim oldu. Suyu kontrol edebiliyordum.Yorumlayabilirseniz sevinirim.

 • Merhaba
  Ben gerçekte hamileyim rüyamda da hamileliğim ilerlemişti eşim üzerime doğru çok çok büyük bir yılan getiriyordu şakalaşmaya güya ben de korkup götür geri diye bağırdım eşim yılanın ağzını tutup geri götürdü. Hayırlara vesile olsun rüyam ne anlama geliyor
  Şimdiden çok teşekkür ederim

 • Merhaba. Rüyamda arkadaşımla oturmuş denizi seyrediyorduk. İnanılmaz dalgalıydı. Pembe şal takmış 19 20 yaşlarında kızın biri vapurda oturuyor dalgalar üzerine üzerine vuruyor hiçbir tepki vermiyordu. Bir baktım kızın yanında bir kafa görünüyor. Timsah desem değil yılan desem değil. Ama rüyamda yılana bak diye bağırıyordum kocaman birşey. Dalgalar kızın yanına vuruyor. Arkadaşım ayy ne kadar güzel bir manzara dedi şaçmalama şimdi kıza birşey yapacak dedim ve hayvan kızı ısırarak yedi. Tek seferde yutacak kadar kocamandı ama ısırarak yedi. Onca insan seyrettik ama hiçbir şey yapamadık ya da yapmadık. Korkudan titreyerek uyandım.

 • Eski yıkık dökük bir yerde eşim. bir sürü yılan öldürüyor sonra ben eve geliyorum yatak Odamıza yerde aynı yılanlardan bitane daha beyaz renkli ama sonra nasıl çıkaran derken yılan birden kaçıyor dış kapıdan ne dir çok merak ettim

 • Ben babaannemin bizim evde yılanlar beslediğini gördüm. Bi tane fanusun işinde bir sürü yılan vardı. Sonra babaannem bi tanesini içinden çıkardı böyle yeşil kobra gibi bi yılandı ona dediki sen kralsın, odanın içinde serbestçe dolaşabilirsin ama burdan çıkmak yok. Yani yılanla konuşuyodu.

 • Merhabalar ben bu gece rüyamda yüzlerce yılandan kaçtım bu yılanlar bir evin içerisinde idi ancak o ev benim ve annemin evi degildi anneme yılan var kalk diyorum o bana inanmıyor daha sonra bi bakıyor ki heryer yavru yılanlarla dolu ben o odadan kaçıyorum diyer odaya gidiyorum daha sonra annem yanıma gelip hepsi gitti diyor bende yarın sabah ilk işim heryere sarımsak koymak diyorum. Ardından bi odaya giriyoruz ve orada bir kadın Allah ‘ın elçisi olduğunu ve o yılanları koyacağını söylüyor ama ben inanmıyorum ve onun yüzüne dua okumaya başlıyorum ben okudukça kadın deliriyor ve çığlık atıyor içerisinden yılan çıkıyor ve kayboluyor. Yorum yazarsanız çok sevinirim.

 • merhaba rüyamda timsah tipinde ama timsah büyüklüğünde değildi timaaha benzeyen yılan beni sol gözümden ısırdı gözüme yapışmasıyla tutup fırlattım

 • Merhabalar
  Rüyamda kendi yatağımda yılanın olduğunu gördüm ve korku içinde koşarak babama haber verdim. Babam yılanı eline aldığı esnada yılandan güçlü bir ses çıktı. Sonra babam yılanı pencereden aşağı atmayı başardı. Rüyamı yorumlar mısınız lütfen. Teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

 • Rüyamda hayvanat bahçesinden kaçan bir sürü yılanı hayvanat bahçesine yanımda bir kadınla hayvanat bahçesinde bulunan iki kadına yerlim ediyorduk.Hepsini de teker teker ellerimizle veriyorduk.En son bir büyük ve kalın yılan beni sımsıkı sardı ben o sırada kaçmasın diye uğraşıyordum.Hayvanat bahçesinde sorumlu kadına yardım etmesini söyledim.Fakat kadın umursamadı.

 • Rüyamda küçük yılanlar gördüm yesildiler ama renk degistiriyorlardi pembe oluyorlardı biraz korktum mücadele etmeye çalıştım sonra bir tavuk yılanı öldürdü beni rahatlattı

 • Merhaba
  Rüyamda geniş ailecek baraja gidiyorduk herkes fotoğraf ve video çekmeye çalışıyordu sonra bende tam video çekmeye gidiyodum ki suyun kenarında küçük başı büyük tırtıl ve yılan arası bir yaratık gördüm
  Rüyami yorumlarsaniz minnettar olurum

 • Merhaba,

  Bugün rüyamda büyük bir otobüsün içinde en arka koltukta oturuyordum. Yanımda abim vardı ve daha sonra otobüsün koridor kısmında şoför koltuğundan en arka koltuğa kadar uzunlukta ince ve siyah turuncu şeritli yılan vardı bizimle bir yolculukta ama kimse yılanın farkında değil gibi yılandan korkmuyor tepki vermiyordu. Yılan önce hareketsizdi daha sonra kafasını hareket ettirince korkarak yılaan diye bağırdım ve yılanın üzerinden geçerek ön koltuklarda oturan annemin yanına gittim daha sonra yılan hareketine devam ederek arka koltuklara doğru ilerledi sonrasında uyandı. Rüyamı yorumlar mısınız.

 • Merhebalar.ben ruyada kizimin benim ve bawka bir erkek ve cocugun kacirilib deniz sahiline getirildihini gordum.ben kizim ve yabanci erkek bagliydik ama diger kiz cocugunu yilanlarla dolu bi kaba koymuwlardi.sonra biz kendimizi zar zor cozduk.ben kabi alib arabadan biraz uzaklawdim ve kabi acinca icinden binlerce kucuk siyah yilanlar cikti.bawimi bi kaldirdigimda bakdimki denizdeki martilar ve yunuslar yilanlari yeyir.sonra yeni bi ruya gordum.fakat ayni yerde.goruyorumki deniz sahilinin hemen yaninda tahtadan 1klube var ve ben 1kizla orada kaliyoruz. Ve apar topar gelib eywalarimi topluyorum.kiz soruyor nereye boyle bende diyorumki boyle dalga burayi yikar ben gidiyorum.
  Lutfennn yorumlarsaniz coook sevinirim

 • Merhabalar öncelikle biz yer yatağında uyuyoruz ve o yatakların toplandığı bir dolap var rüyamda o dolap boştu ve annem o dolaba ağaç yaprakları ve ağaç dalları koydu sonra orda bir yılan farkettim yılan büyük ve siyahtı başı bir yumruk kadardı ben o yılanı öldürmek için hemen mutfağa bıçak almaya gittim sonra yılanın hemen sinsice minderin altına girdiğini farkettim minderin üstündede 15 yaşındaki kardeşim oturuyordu ben yılanı minderin altında gördüğümde onu öldürmeye giderken daha ben kapıdayken kardeşim yılanı gördü ve elindeki küçük bir ağaç dalını yılanın tam başının ortasına sapladı yılan yaralandı sapladığı anda yılan ağzındaki zehiri yüzüme püskürttü kardeşim onun başını yakaladı ağzı açıldı ben kardeşime dur onun kafasını koparıcam dedim tam o sırada yılanın bir dişi kardeşimin işaret parmağına battı kardeşim ağladı ben zehirin çıkması için kardeşimin parmağını emiyordum kardeşim de sol eliyle yılanı tutuyordu tam o sırada yaralı yulan kardeşimin elinden kurtuldu ve tam yüzüme doğru beni ısırmak için sıçradı bende kendimi refleksle geri çektim beni ısıramadan ben uyandım uyanırkenden zıplayarak uyandım.
  Rüyamı geniş bir şekilde lütfen tam olarak anlamlı yorumlarmısınız. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 • Merhaba rüyamda rahmetli aannemin evinde yılan gördüm önce bir kuşu yemeye çalıştı yiyemedi. Bu ince bir yılan dı. Dahâ sonra beni sırtımdan ısırdı dişlerini ve acısını resmen hissettim. Sonra sprey gibi bişey sıkıp bırakmasını sağladılar. Zehirsizdi

 • Yılan grive ölü gibi bahçede soktu ve hiç kıpırdamadan sonra ben soktugu yeri kanattım ilaç sürdüm ve yılanı elimle asılıp ikiye ayırdım ama topugumdan çok kan aktı

 • Merhaba ruyamda baska bir evdeyiz kocam eve bidolu yilan getiriyo ama zararsiz sokmayan ben cok korktum bitanesi ustume atladi dolandi kucuktu cekip attip agladim gotur bnlari die kaynanamda yanimizda nie gotur diosun die bana kizdi ev bizim degil nere bilmiorum.evin heryerinde gezdiler sonra uyandim

 • Merhaba ben 2 rüya gördüm 1.si uzak yola (tatile)çıkacağım gece rüyamda harabe bi evde gezinirken evin bi köşesindeki oyuktan yeşil renkli bi yılan çıkıodu 2.rüyam ise lise yıllarımdan bi gün okulun lağamı taştığı için otogar yolundan okuln bahçesine kadar bi oyuk vardı okulun bahçesinin içindeki oyuklardan birini temizlerken 7 metrelik bi yılan çıkarmışlar ve yılanı hayvanat bahçesine götürmeye karar vermişler oraya gidene kadar yılanı okulun 3.katındaki sınıflardan birine koymuşlar o arada kardelen adında bi akrabamla yılanın konduğu sınıfın önünden geçiyoruz kardelene saldırıyor o benm önümde kardelen kaçıyo kurtuluyor ben banada saldıracak die o sınıfın karşısındaki sınıfa giriyorum yılan bi anda ayağa kalkıyo ve insan kılığına giriyor yardımcı olursanız sevinirim.

 • Merhaba,
  Gerçekte hem yakın arkadaşım hem de komşum olan bayan arkadaşım rüyamda 3 yılan almış ve bakalım diye bize bırakmış bi süre günlük .
  Sonra yılanlardan birisi kalın büyük uzun krem rengi ; hem mutfakta hem salonda gezdi. Aile bireylerimden iki kişinin ağzına giriyor ve hemen geri çıkıyor ama zarar vermiyordu. Ben korkuyordum. Salonda benim de ayağıma dolandı ve sonra çıktı.sonra yine evin içinde dolanıyor ama ben o an gelmeyeceğinden emin hissediyorum.
  Diğer iki yılanda siyah bir poşete koymuşum, biri kımıldıyor ama torbadalardı. Biri siyah küçüktü, diğeri orta uzunluktaydı.
  Böyle 3 yılandı. Gelsin de arkadaşıma geri verelim tekrar vermesin diyorduk.

 • Rüyamda farklı bir mekanda duvardaki, yerdeki deliklerden bir sürü yılanın çıktığını gördüm. Bu yılanlar ince ve küçük yılanlardı, beni sokmadılar ama deliklerden birden fazla yılanın çıktığını birbirlerine dolanarak ilerlediklerini gördüm.

 • Merhaba rüyamda bir sürü yılanın incelenmek üzere yakalanıp torbalara konduğunu gördüm.

 • Merhabalar ben rüyamda küçük oğlumu çağırmak için sokağa gidiyorum oğlum boş bir arazide oyun oynuyor ben Ona seslenirken etrafta üç tane küçük yılan var ben birtanesine çok yakınım yılanı görünce korkup kaçmaya çalışıyorum yılan peşimden geliyo ve ben anı dönüş yapıp arkama bakınca yılan benim bacaklarıma çarpıyor korkuyla uyandım ve yılanın çarpmasını hissettim. Rüyamı yorumlarsaniz sevinirim

 • Merhaba
  Rüyamda bir yatakda yatıyorum ve iri uzun kahverengimsi bir yılan gelir yanıma ürküyorum ve sarılıyorum ona ürkerek pek de istemeyerek okşuyorum onu. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.
  Teşekkür ederim

 • Merhaba,

  Rüyamda köyümde bir dere kenarındaydım (Normalde İstanbul’da yaşıyorum) derenin suyu normalde olduğundan daha yüksek ve çok temiz berrak bir şekilde ve çok yavaş akıyordu. Bu sırada ilk önce birkaç tane küçük balık gördüm sonrasında birçok büyük balık geldi ve önümde yüzmeye başladılar, bir anda önümde bir balık sürüsü oldu ve bu balıklar benden korkup kaçmadı. Onları izlerken daha iyi ve daha ayrıntılı görebilmek için biraz daha yaklaştım suya, büyük bir kaya yada betonun üstündeydim tam emin değilim, ayaklarımın önüne kayanın altına doğru baktığımda suyun içinde bana doğru bakan baya büyük bir yılan gördüm ve korkarak hızlıca arkamı dönüp koştum. 15-20 m kadar uzaklaştım sanırım sonra tekrar dereye döndüğümde yılanın peşimden geldiğini beni takip ettiğini gördüm benden birkaç adım gerideydi ve gerçekten çok ama çok büyüktü kuyruğu hala suyun içindeydi. yavaş yavaş bana doğru geliyordu, ben bu defa kaçmak yerine elime geçirdiğim bir şeyle, (bir şey diyorum çünkü ne olduğunu hatırlamıyorum) yılana saldırdım ve onu kafasından yakaladım. Elimdeki çokta kesici olmayan şeyle yılanın başını eze eze kopardım. Bu ana kadar rüyada yalnızdım, yılanın başını koparıp kafamı kaldırdığımda ailemi gördüm ve yılanın üstünden kalkarak ”işini bitirdim onun” dedim. Ama sonrası yok başka bir şey hatırlamıyorum. Rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum.

  Teşekkürler…

 • iyi günler;
  Dün sabah vakti yatakta yılanın kuyruğu (çıngırak ını ve yorganın üstünden kayıp gittiğini hissettim o sırada uyuyordum birden sıçrayatak uyandım, çok korktum sanki gerçekten var gibiydi. Ben doğum yaptım bebeğim 3 aylık,isten çıkış aldım yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

 • Merhablar rüyamda evime iki arkadaşım geliyor biri çok eski arkadaşım digeride yeni sayılır eski arkadaşımın cantasindan buyuk bir yılan cikartiyor yilan eşime saldiriyor bacagindan isiriyor dişleri koca koca görünüyor sonra bırakıyor yorumlarsaniz sevinirim

 • Merhabalar rüyamda şöyle bir şey oldu . Saksıdan yılan çıkıyordu bana doğru geliyordu . Rengi önce apaçık bir limon sarisiydi sonradan turuncu oluyordu . Öldürmek istiyordum ama korktuğum için elimdeki cismi isabet ettiremiyordum . En sonunda yorgan gibi bir şeyin içine girmesini sağlayıp dışarı atiyordum . Bu rüyanın anlamı nedir acaba . Cevabıniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum

 • Merhaba ruyamda evimde siyah bir yilan besliyordum. İlk baslarda hic bir zarari yoktu hic korkmadan severdim .Ama yanlislikla ayagina bastim. Ondan sonra hep beni kovalamaya başladı . beni 3 kez isirdi ve ruya bitfi.

 • Merhaba. Rüyamda gene yatağımda yatıyordum. Sonra amcamın gelini odama geldi oturduk konuştuk biraz yatağımın altından bi yılan çıktı beyaz renkte amcamın gelini o yılana talimatlar verdi ve yılan onu dinledi. Sonra bir daha açık renkte bi yılan geldi onu da aynu şekilde yönlendirdi ve yılan gitti. En son siyah bi yılan çıktı yatağın altından onu da yönlendiriyordu ama o yılanı elinden bırakmadı. Yılanda kafasını hep benim olduğum yere eğdi yanıma gelmek istedi

 • Merhaba. Bn ün gece rüyamda korkuyordum hava çok karanlıkta sesler duymaya başladım kendi kendime bağırırken kapıdan abimin girdiğini gördüm. Sonra o beni bir yere gönderdi. Orada bir nehir gibi çok berrak su akıyordu içinde de küçük küçük balıklar vardı. Ben suya deymeden üstünden geçiyordum biraz geçtikten sonra pantolunumda bişey beni ısırıyorum sonra baktım bir balık böyle kül rengi gri gibi birşey. Sonra kayınvalidemgile gittim aramız bu aralar pek iyi değil zaten, mutfağa bulaşık yıkamaya gittim. Kaynanam balkonda benim hakımmds söyleniyordu sonra ayaklarımın yanında ufak ufak bir sürü yavru yılan vardı ama beni hiç ısırmadılar bu rüyamın anlamı nedir acaba. Teşekkürler şimdiden…

 • Merhaba. Rüyamda dayimin evinin bahcesinde dolaşan 2 büyük yılan görüyorum. Birinin eve girdigini digerinin ise kaçtığını goruyorum o sırada anneme sesleniyorum. Annem ve yengem yilanin oldugu odaya geliyorlar. Annem yilani öldürüyor ve ben odaya girdigimde duvarda yilanin derisini ve kanlarını görüyorum. Ruyamda yilani gordugumde kendimi korkmuş hissettim. Rüyamı yorumlarsaniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim.

 • Merhaba rüyamda elimde tepede bir yerdeyim elimde bakla olan bir paket var birden içinde hareket eden yanar dönerli ufak bir yılanın oynadığını fark edip paketi elimden atıyorum sonra kendi evimde yatağımda uyurken birden sabah olmuş uyanıyorum bir bakıyorum paket yatağımdan hareket ederek yerde duran rengi beyaz Ve koyu bej olan çok büyük bir yılanın yanına sürünerek gidiyor o sırada 3 yaşında kızım uyanıp geliyor yanıma kızım yılana değmeden hemen kucaklıyıp yanıma alıyorum sonra yılanın başına 2 elimle bastırıp tehlike anında nasıl öldürebilir diye prova yapıyorum sonra eşim kalkıyor bana bir tane oda kapısı anahtarı veriyor ama anahtar o kadar ince bir metalden yapılmış ki kağıt gibi daha kötü bir bir anahtar bulamadın mı diye söyleniyorum ama anahtarı deliğe takıyorum

 • Merhaba rüyamda suyun içinde yürüyorum adım attığım yerde su öyle bir berrak oluyor ki dibini görüyorum suyun dibinde kumlar kabarık duruyor bak orda yılan var diyorum basmadan geçiyorum ama suyun içinde okadar çok yılan var ki eşim geliyor birden oda suda yürüyor onunda ayağına dolanmış kocaman bir yılan sonra geri süzülerek gidiyor sonra bitane yılan çıkıyor kocaman suratıma bakıyor korktum besmele ile uyandım yorumlarsanız sevinirim

 • Merhaba bende iri sarı yılan gördüm
  Salonda annem ve kardeşim ile oturuyorum (burası annemin evi ) .soba deliğinden yılan çıkıyor sonra dolanıp dolanıp bize zarar vermeden yine aynı deliğe giriyor derken başka bir gün yine çıkıyor annem de bu sefer öldürmek için hareket e geçince yılan annemi kovalıyor sonra biz dışarı kaçıyoruz kapıyı örtüyoruz yılan biraz dolanıp yine aynı soba deliğine giriyor . Annemde o deliğe battaniye sokup kapatıyor tekrar gelmesin diye ve onu içerde öldürmek için birşeyler yapıyor ama o sırada uyanıyorum
  Buna benzer yine bir rüya görmüştüm yorumlarsanız sevinirim

 • Merhaba Hocam, rüyamda sevmediğim halamın evine gitmişiz orada ormana geziye gittiğimde büyük siyah bir yılan ile karşılaştım 2 tane biri gitti diğerinden korktum 3 tane sokak kedim beni kurtarmaya çalışırken zehirlenip öldü ben de onları kurtarmaya çalışırken yılandan beni de soktu ve bir şekilde yılanı kovdum . Konuşmadığım kuzenim beni alıp şifacıya götürecekken uçurumda tanıştığımız 3 kişi intihar ediyor ve ben ağlıyorum. Erkek arkadaşım doktor onu arıyorum yardım et bana yılan ısırdı kan topladı bölge diye bana gülerek hastanede yaşadığı bugünkü olaylarını anlatıyor ve ben kızıyorum erkek arkadaşım sana yardımcı olamam diyor. Sonra orman yolunda şifacıya gidiyoruz.Gittiğim kişinin kızıda bu yüzden sokulmuş ben yardım etmesi için yalvarıyorum o da bu duruma alışmamı söylüyor.bacagım sakat kalacağı için son kez dans ettiriyor bana

  • Yılan beni sokmak için o kadar uğraşıyor ki bırakmıyor beni ben durduğum hareket etmedigim zaman duruyor ama sonra ben kıbırdayınca atağa geçiyor çok uğraşıyor sokmak için bende direniyorum kedilerim boğuşuyor 1 tanesi sokuldu diğer yılanla uçurumdan sürüklendi ama diğeri tek tek öldürüp felç etti o kadar direnmeme rağmen

 • Merhaba. Rüyamda bir gölün içindeydim. Kesin emin değilim ama berrak suydu. Arkamda yaprak gibi birşeyin üstünde sakin bir şekilde duran yılan gördüm. Korkarak sürekli geri adımlarla kaçmaya çalışıyordum. Ama ne yöne geri geri kaçmaya çalışsam arkamda yılan beliriyordu.

 • Merhaba ben ruyamda beyaz yılan göruyordum yilandan çok korktuģum ìçin erkek kardesim yilani alip kovaliyordu beni daha sonrada birine yalvariyordum yılanı öldurun Ben çok korkuyorum diye onlarda yilani çukura atip östune toprak atiyorlardi

 • Merhaba bu yorumu şuan rüyadan çığlık atarak uyandım ve geri yatamadım korkudan yazmak istedim. Ben sahile iniyodum yalnız başıma bunun için uzun kıvrımlı bir merdivenden inmem gerekiyodu deniz kenarına gitmek için bende yavaşça merdivenleri inmeye başladım. İlerledikçe küçük küçük kertenkeleler görmeye başlıyodum ilk başta durdum gidemem dedim kendime ama ben durdukça hayvanlarda hareket etmiyodu. Neyse cesaretimi toplayıp yavaşça inmeye başladım tekrar bu sefer kertenkeleler hepsi zıplamaya başlayıp önümü kesmeye çalışıyolardı ben arkamı döndüm ilerleyemem artık dedim kendime. Arkamı döndüğümdede bir ailenin peşimden geldiğini gördüm ardından eskiden tanıdığım bir arkadaşıda gördüm oysaki ben merdivenlerden inerken kimse yoktu. Onları görünce görünce hep birlikte inelim dedim anlattım gördüklerimi tamam dediler önde onlar ilerledi bende arkalarından iniyodum merdivenden tam o sırada merdivenin sağ taarafından kalın bir yeşil yılan ortaya çıktı dilini tıslayarak üzerime geldiğini görünce hızlıca yukarı kaçmaya çalışdım ve bu sırada rüyadan çığlık atarak uyandım.

 • Merhaba ben rüyamda evimin bacasinin icinde yasayan kucuk ve büyük yilan gördüm ve cok kortuk esim ise yilanlari yakmamizi istiyor ben ise yakalanmasini

 • Merhaba, bugün rüyamda bina boyu kadar yılan gördüm ve onu satın almaya gidiyordum ne anlama geliyor yardımcı olurmusunuz.
  Aynı rüyamda 2 arkadaşınla kavga ediyodum ve galip geldim.

 • Geçen gece rüyamda evin salonunda biri somiyenin altında biri de çiçeğin basında 2 yılan gördüm somiyenin altındakini torbaya koyup attik diğerini de çiçeği dışarı çıkartarak evden uzaklastirdik ama ikisi de renkli renkli ve kocamandı

 • Rüyamda dağlık bir yerde gezerken çok guzel bir deniz koyu iki dağın arasında içi balık dolu ne güzel bir yermiş derken birisi kosarak geliyor suya atlıyor ve ileriden çok büyük bir yilan yakalıyor onu benden uzak bir yere doğru götürüyor.

 • Kolumda ki damarların belirginlestigini ve sonrada omzuma kadar dolanmış küçük ma boyu uzun yeşil bir yıla oldugunu goruyorum .vucudum dan cikmis .basini tutuyorum oldurmek icin iki elinle boynunu biraz ayiriyorum ama tam olmuyor .yanim da annem var ona uzatiyorum oda bicakla yilani boynun da ikiye ayiriyor

 • Merhabaa ben rüyamda bi yılanı evimizin annemle babama ait olan yatak odasının dolabın üstünde eşyaların arasına saklanmış bi şekişde siyah yılan görüyorum ama tam değil sadece gövdesini görüyorum daha sonra yatak odasının kapısını kilitliyorum ve onu yakalayıp öldürceğimiz anı bekliyoruz ama en son hatırladığım şey kapıyı iyice kilitlediğim çıkmasın diye

 • Merhaba rüyamda 3 tane siyah yılanın beni sarıp sarmaladığını gördüm yılanlardan çok korkuyorm onlardan kurtulmaya çalışıyorum ama yılanlar bna sevgiyle sarılıyolar oyun oynuyolardı sanki benmle elimi kolumu ısırıyolar ama zehirleme yada öldürme amacıyla değil oyun amaçlı ısırıyolardı bende korkup bağırıyorm beni kurtarın diye fakat yılanlar bana hiç bir şekilde zarar vermedi rüyamda

 • Ruyamda icimde birsey oldugunu gark ettim.elimle cektim cektim gri bir yilandi cikaramadim tekrar icime girdi.sonra emeliyatla cikardikar dr lar uctane rekli rekli guya mikrobu cikardilar.oevimin bonyisunda ufak ince bursuru yilan gordum.olmus annemle ablamda yanimdaydilar.

 • Merhaba rüyamda evde aile ve bi kaç arkadaşımla oturup televizyon seyrediyorduk konuşuyorduk biraz öyle devam ettikten sonra ben bahçede siyah bir yılan gördüm anneannem vardı Yanımda hemen ben onu öldüreyim dedi ve biraz mücadele ettikten sonra yılanı öldürdü yılanı uzattık yol boyu inceydi ama boyu 5-6 metreden baya uzundu çevreden bi kaç kişi geldi bende fotoğrafını falan çektim sonra rüya sonlandı bu rüyadan sonrada 2 gün önce kendisiyle ayrıldığım kız arkadaşımı gördüm ama o rüya çok kısa ve değişik bir rüyaydı acaba onunla bir ilgisi var mı ayrılmadan öncede konuşmaya başlamadan öncede bu kızı çoğu kez rüyamda görmüştüm yorumlarsanız çok sevinirim

  • Ayrıca şunuda ekleyeyim yılanı anneannem uzatırken derisi ayağıma deydi ve orası yanmaya başladı rüyadan uyandığımda o yanmayı bacağımda hala hissedebiliyordum

 • Rüyamda sarı bir yılan gördüm korktum kim olduğunu bilmediğim biri yılanı terbiye ediyor gibi bizden uzaklaştırdı sonra yılan kırmızı renk almaya başladı sarı kırmızı karışık bir renk oldu yılanı terbiye ediyor dediğim kişi bir şey yaptı ve yılanın derisi tamamen kırmızı oldu yani deri değiştirdi. Tamamını hatırlamıyorum ama bu kısmını yorumlarsanız sevinirim.

 • rüyamda mezar gibi bir yerdeyim ve yüzlerce yılan var renkleri yeşile çlan kahvemsi. kısa boylular bazıları ısırömaya alışıyorama ben engelliyorum hepsi ve bütün yılanlar ok gibi duruyor kıvrık değiller sanki şiddetl yağmuğ yağar gbi geçiyorlar üzerimden. yarum için şimdiden teşekkürler

 • Merhaba,
  Rüyamda lisedeyim. Önemli bir sınavdan çıkmışım, iyi not aldığım için çok mutluyum. Tramvaydan indiğimde yolda köpekler ve çocuklar görüyorum. Sonra yerdeki kocaman delik dikkatimi çekiyor. Bunun yılan deliği olduğunu söylüyorum yanımdaki kişiye. Sonrasında gümüş rengi yüzünde beyaz lekesi olan dev bir yılan hızlı bir şekilde çıkıyor delikten. Sonra 4 tane ayağı olduğunu görüp çok şaşırıyorum. Birilerine saldıracak zannediyorum ama saldırmıyor. Sonra koşarak eve gitmeye çalışıyorum. O esnada yılan benim yaşlarımda bir erkeğe dönüşmüş, yanıma geliyor yüzünde aynı beyaz leke var ondan anlıyorum yılanın dönüştüğünü. Aramızda bir konuşma geçiyor ama hatırlayamıyorum şu an. Sadece korkumun yersiz olduğunu düşünüyorum. Sonra sınavın ikinci etabına geçiyorum ama sınava saatini karıştırdığım için geç kalmışım ve giremiyorum.
  Yorumlarsanız sevinirim.

 • Mrblar aynı gün içerinde iki kere yılan gördüm ruyamda ilk rüyamı tam hatırlamıyorum ama ikinci ruyamda kendi evim ama eşyalar yabancı ailemle eşim çocuklarım oturuyoruz sonra salonda kahverengi bir koltuk üzerinde 3 4 yılan var ama hiç korkmuyorum bildiğiniz yılanı seviyorum ama onlarda zarar vermiyor normalde yılanın adı geçse tüylerim ürperir şimdi teşekkürler cevaplarınız için

 • Rüyamda karanlık içinde bana ağzını açmış tıslayan büyük yılan başı gördüm. Karanlık içinde sadece 2 yılan başı vardı, beni korkutuyordu ve ben kaçıyordum. Anlamı nedir acaba?
  Teşekkürler

 • Merhaba,
  Rüyamda lisedeyim. Önemli bir sınavdan çıkmışım, iyi not aldığım için çok mutluyum. Tramvaydan indiğimde yolda köpekler ve çocuklar görüyorum. Sonra yerdeki kocaman delik dikkatimi çekiyor. Bunun yılan deliği olduğunu söylüyorum yanımdaki kişiye. Sonrasında gümüş rengi yüzünde beyaz lekesi olan dev bir yılan hızlı bir şekilde çıkıyor delikten. Sonra 4 tane ayağı olduğunu görüp çok şaşırıyorum. Birilerine saldıracak zannediyorum ama saldırmıyor. Sonra koşarak eve gitmeye çalışıyorum. O esnada yılan benim yaşlarımda bir erkeğe dönüşmüş, yanıma geliyor yüzünde aynı beyaz leke var ondan anlıyorum yılanın dönüştüğünü. Aramızda bir konuşma geçiyor ama hatırlayamıyorum şu an. Sadece korkumun yersiz olduğunu düşünüyorum. Sonra sınavın ikinci etabına geçiyorum ama sınava saatini karıştırdığım için geç kalmışım ve giremiyorum.
  Yorumlarsanız sevinirim.

 • Merhabalar ben rüyam da yılan yavruları gördüm. Önce büyük bi yılan bi hayvani yedi sonra bi odada yüzlerce yılan etrafımı çevirmiş şekilde orada korku ile yardım istiyor dum. Sonra bir şekilde ordan kaçtım. Evimiz de halinin altları yüzlerce yılan yavrusu vardı annem ile onları öldürüyoruz ama sürekli yılanlar bitmek bilmiyo du. Din görevlisi yim alarmın sesi ile uyandım sabah namazı vakti yaklaşmış uyandım. Tabiri mümkünse lütfen yazarsanız sevinirim.

 • Rüyamda yılanın başını kestiler fakat başı kesilen yılan çığlık attı kulakları acıtan cinsten ve sonrasında öldü.

 • Merhaba,dün rüyamda kendim taşıyarak yatağımın içine koyduğum sarı uzun fakat ince bir yılan gördüm.Bana zarar vermeye çalışmıyordu.Yılanı yatağın içine koyduktan sonra odadan çıkıp odanın kapısını kapattım güzelce bi süre sonra o odanın önünden geçerken baktım ki kapı açık yatağın içinde de yılan yok sonra ben aynı odadaki başka bir yatağa yatıyorum ama yılan sanki bu yatağa girmiş gibi hissediyorum,iğreniyorum yılandan
  Bu kadar yorumlarsanız sevinirim

 • Merhaba. Rüyamda annemlerle bahçedeydik annem teyzem ben ve annemin kuzeni. Ilk yılanı annemin kuzeni gördü ve dalga geçti onu isirmadi ayni yilan teyzeme gitti teyze yilan diye bağırdım o kaçti sonra anneme gjtti annemin ayağının ucunu ısırdı annem ağladı bayıldı annemin kuzeni yilanin kuyruğunu kesti yılan yemyeşil ve küçüktü

 • selamun aleyküm
  pek rüya gören biri değilim gördüklerimi de hatırlayamıyorum ama rüyamda başka bir arkadaşımın evinde geniş ferah bir evde kalın büyük yılanların dolaştığını gördüm evin geniş ahşap yapılı bir salonu var tabanı berrak suyla kaplı ama ahşaptan yürüme yerleri var suya değilmiyor yani yılanlar bu suyun içinde yüzüyor ya da tavandan sarkıyor biz görünce çok şaşırıyoruz ama korkmuyoruz sadece ev sahibi bunlar neden gelmiş ki ben burayı temizleteyim diyor rüyamın anlamı ne olabilir karar aşamasında olduğum için beni etkiledi.

 • Merhabalar ben rüyamda kendimi sınıfta gördüm. Arkadaşlarım falan vardı yanımda sonra aniden araya başka bir görüntü girdi. Ben aniden bir servisin içinden böyle yol gibi bir yere indin ama yolun kenarı yılan şeklinde çalı gibi ot gibi şeylerle doluydu. İleride bir kız ve bir erkek arkadaşım vardı onlar buralarda yılan olabileceğini söylediler. Ben tam birşey dicekken yerde ince küçük gri bir yılan gördüm ve korktum. Yılan yolun kenarındaki çalılara girdi. Ben de tam arkadaşlarıma söylemek üzere iken uyandım. Yorumlarsanız sevinirim

 • Selamın aleyküm ben rüyamda evimin balkonuna çıktım orda küçük bir kedi gördüm sonra itip yere atmaya çalıştım sonra vazgeçtim yardım ettim çıkmasına sonra o yavru kedi büyüdü iğrenç kediye benzeyen bir hayvan oldu sonra balkon kapısını kapattım tekrar geldim baktım koca bir yılan kapıyı ısırdı zehri kapıyı geçti gördüm yani sonra kardeşimi çağırdım kapıyı tutarak engel olmaya çalıştım sonra yılanın yarısı eve girdi mutfak dolabına kardeşim onu öldürdü bu arada annem babamda böyle çok duyarsız bizi umursamıyolardı kapıyı bıraktım evin içinde bir sürü küçük yılan vardı siyah beyaz benekli filan topuklu ayakkabıyla çoğunu öldürdüm o durumdayken uyuyandım cevabınızı bekliyorum teşekkürler

 • Merhaba hayırlı akşamlar.
  Ben rüyamda üstü siyah altı yeşil kobra bir yılan gördüm benle amcam tarla da yürürken amcam yılanı fark etti yılanı taşlamaya başladık benim attığım iki taş yılana isabet etti fakat yılana bir şey olmadı sonradan attığım taşlar yılana isabet etmedi bunu firsay bilen yilanbize saldırmaya başladı ve biz kaçmaya başladık yılan bizi tandırın arkasında sıkıştırdı ve dile geldi. Dedi ki şimdi nereye kaçacaksınız ben o esnada dar bir yol buldum ve amcamla beraber kaçtık ordan. Yılan peşimizi bırakmadı onu kapının önünde kürekle öldürdük. Son olarak biz kaçarken de yılan uçarak üstüme atliyordu ama ısıramıyordu. Teşekkür ederim

 • Selamunaleykum ben rüya gördüm çok etkilendim rüyamda biz çok eski köy veya sokak gibi biryerden geçiyoruz insanlar kaçıyor ama neden kaçıyor hatırlamıyorum askerde olan oğlumda yanımızda biz bir duvar kenarı gibi bir yere gizleniyoruz iki oğlumda göğsüme yaslanmis bir bakıyorum ki asker oğlum diğer oğlumun anlından büyük bir bıçağı saplamış aşağı doğru bıyık yerine kadar derin den kesmiş ama kan yok küçük oğlum çok acı çekiyor hiç sesi çıkmıyor çabalıyor büyük oğluma sen ne yaptım diyorum ama orda küçük oğlumun canının çıkması lazımmış nedenini hatırlamıyorum anne şimdi biter diyor ama birde bakıyorum büyük oğlum nefessiz kalmış ölmüş çok canım yanıyor bicak elime aldım ben böyle olmaz boğazını kesip canını çıkarmak lazım diyorum bicakda yeni ama kör küçük oğlum sessizce halen acı çekiyor elimden birşey gelmiyor orda uykadan acıyla uyandım ama kalbim çok hızlı çarpıyordu nefesi zor alıyordum acaba nedir neye delalettir bilmiyorum ama çok kortun şimdiden teşekkür ederim

 • Gemilerde ikinci kaptan olarak çalışıyorum. Rüyamda gemideydim. Kendi kamaramin camından ilerleyen bir kobra yılanı gördüm. Sonra kamaranin camına doğru yöneldi.hemen camları kapattım.üstte doğru çıkmaya (köprü üstü katına ) başladı.bende uyarmak için hemen yukarı çıktım. Orada en yakın arkadaşlarımdan birini ne son çalıştığım kaptanı gördüm. Arkadaşımda ikinci kaptan. Sonra ben hariç kimsenin korkmadigini farkettim. Zaten yılan da herkesi bırakıp bana doğru yöneldi. Sanki zarar vermek değildi niyeti ama ben korktuğum için kaçtım kafası tam omzumun yanındayken uyandım.

 • Rüyamda yeşil renkte bir yılan boynuma atladı ve dişlerini boğazıma geçirdi ben de hemen yılanın kafasını iki elimle tuttum ağzını açtım ve boynumdan dişlerini çıkarttım etrafımdakilere odanın kapısını açın içeri atıyım kalsın orada dedim uyandım ayrıca rüyada bir eczanede olduğumuzu ve yılanında eczanenin yılanı olduğunu hatırlıyorum

 • Merhaba ben rüyamda yeşil yılan gördüm yılandan korkuyordum ama yılan birinin üstündeydi pantolonun paçasından girmeye çalışıyordu rengindende emin değilim koyu yeşil yada kahverengi arasıda olabilir

 • Merhaba.
  Rüyamda mavili yeşilli küçük bir piton yılanı tarafından takip ediliyorum bilmediğim bir yerde odadan odaya kaçıyorum en son yine mavi yeşil piton desenli bi kapıdan geciyorum üstü acıkmış kapının oradan gelip beni buluyor yüzüme kadar yaklaşıyor ve uyanıyorum. Oldukça korkarak etkilendim ne anlama geliyor acaba?

 • Merhaba,
  Rüyamda kurak , tek yük bodur ağaçların olduğu bir ortamda yuvarlak dar bir alan yapılmış. O yuvarlağın içinde kahverengi orta boyutta ince bir yılan şaha kalkmış şekilde hiç durmadan beni kovalıyor. Ben kaçıyorum o kovalıyor. Arkamdan gelirken ısırıyor. Sopayla vurmama rağmen öldüremiyorum ve ona hiç zarar veremiyorum. Ve çok korkuyorum .Bu böyle ben uyanana kadar devam etti. Yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler

 • Merhaba
  Rüyamda yatağımın kenarında küçük yavru yılan gördüm. Yataktan kalktım yerde biraz büyük beyaz yılan ve 2 tana daha küçük yılan görüyorum. Etrafa baktığımda yatagım dışarıda hafif ot ve topraklı bir yerde oluyor .anlamı var mı?

 • Rüyamda eski sevgilim Üzerime yılan attı kenara kaçtım fakat yılan tekrar atladı üzerime sırtıma geldi orada uyandım

 • Merhaba, Ben rüyamda sarı kocaman beyaz benekleri olan bir yılan gördüm kartonun içinden çıkıyordu . O kartonu ben kullanıcağım için içini temizlemem söylendi içinde böcekler vardı kuzenim onları cıkardı attı bende kartonun doyer tarafını temizliyicektim ve orada küçük timsah veya bukalemun gördüm kuzenimide uyardım oda korkmadan içeridekini alip çıkardı ve beyaz benekli kocaman sarı bir yılandı bende onadan kaçmaya başladım benim ısırmaya calisti ama ben kaçtım.

 • Merhaba 2 haftadır rüyamda yılan görüyorum. İlkinde babamla annem beni yılandan koruyorlar ben korkmadım ama beni sırtımdan 2 defa ısırdı. İkincide de evde yılan olduğunu biliyor ve onu arıyordum buldum siyah kahve ve büyüktü sonra uyandım. Şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin size

 • Yılanların olduğu bir odada idim iki yılan iki kolumu ısırdı acilen hastahane ye gittim iğne yaptılar zehrin etkisi kalmadı erken geldiğin için dediler iğnenin yapıldığı yerde yanma oldu ve kollarımda yılanların diş izleri duruyordu

 • Büyük bir ağaç kökünde. Bir deliğe tanımadığım bir erkek elini uzatıyor yılan varmış sırıyor ama içerden kuluda kurtarıyor ne anlama gelir teşekkürler

 • Rüyamda gece uyumaya gittim
  Tavandan aşağıya doğru bana inen yılan gördüm bu yılanın renginı tam göremedim am kafası kahve rengi gibi idi bunun anlamı ne olabilir

 • rüyamda evimin arka bahçesinde çok uzun ve büyük bir yılan gördüm yılanı kendi odamdan izliyordum. yılan bir süre debelendikten sonra kendini ısırdı ve kendini yemeye başladı sonrasında öldü.
  bu rüyanın tabiri nedir yorumlarsanız sevinirim.

 • Merhaba rüyamda yılanın kollarımdan ısırdığını gördüm vefat eden annemin yılanı kafasından yakaladığını gördüm sonra babam ve annem ile beraber kaçmaya başladık bi arabaya bindiğimizde terörist gibi giyimli adamların vurulduğunu ve arkadan yine aynısimsiyah yüzleri görünmeyen silahli adamlar tarafından kolandiğımızı gördüm annem ve babamın daha genç gördüm kaçarken arabayı ben kullandım bi eve geldik girdik üçümüz orda saklandık ev temiz ve kremrengi ağrlıklı bi evdi

 • Merhaba bende iki gündür kabus görüyorum ama bugün upuzun bi yalanın evimizin koridorundan içeri girdiğini gördüm ilk önce anlamadım çünkü ev gündüz olmasına rağmen karanlık ve yerde dağınık elimi yere atıyorum ve yılan bi anda baş parmağımı ısırıyor ve ısırdığı yer kanıyor ama acımıyor ve o kadar kanamıyorda sonra ilk önce üstümüze doğru mutfağa doğru gelirken biz hem korkutmamak amacı ile hem de korkup zarar vermesin diye kaçıyoruz evde yılanı yakalamak için kargaşa çıkıyor annem yakalamaya çalışırken iki ayağına dolanıyor amA ona zarAr vermiyor sadece çıkamıyor mutfaktan ve annemin ayağına dolanıyor annem onu almaya çalışıyor ben sandalyeyle vurmaya çalışıyorum ama ıskalıyoruz zarar da vermemeye çalışıyoruz sadece dışarı Atmaya çalışıyoruz yılan uzun ve siyah yeşil arası bir renkteydi…

 • Merhabalar yasim 19 Rüyam da eski evimizdeydik gecekonduydu tasinaii 6 ay oldu oturma odasindayim iki tane yılan gördüm biri siyah beyaz digeri siyahti. Korkudan ölüyorum o anda alin bunlari diyorum sonra siyah olani kardesim aliyor eline yanima getiriyor ben yine çok korkuyorum yilanla oylece duruyoruz hic bir sey yapmiyor karsiya bakiyor daha sonra babannemi görüyorum yardim istiyorum cok korkuyorum cunku o gelip aliyor onlari goturuyor siyah beyaz olani siyah saniyorum sonra elinde siyah beyaz göruyorum

 • İyi günler
  Rüyamda ölen babamın tarlasında eşimle beraberdik.orada traktörümüz arkasında büyük vagonat vardı.vagonatın içine köpegimizi bıraktım sonrasında köpeğin bağırma sesleri geldi.vagonata baktığımda içinde büyük bir yılan gördüm .yılan beni görünce kafasını dışarı çıkarıp çok güçlü ve heybetli göründü.sonrasinda köpeğimiz ve yılan vagonattan inip tarlaların içinde uzaklaşıp gittiler ancak yılan devasa şekilde büyüktü (araba kadar)ve üzeri orman tabakası gibi çim ,küçük yeşil bitkilerle kaplıydı.

 • Merhaba ormanlık veya küçük bir bahçe gibi uzun ağaçların olduğubir yerde beyaz ağırlıklı desenli büyük bir yılan görüyorum sonra elimde bir sopa veya başka birşey hatırlamıyorum yılanı kovalıyorum ve birden aynı yılanın daha küçük bir hali bana arkadan fırlıyor bunu farkedip kafamı çekiyorum uçup tam önüme düşüyor

 • Rüyamda saçlarımın içine girmiş bir yılanın ama büyük bir yılanın doğum yaptığını ve dogum sancısı çektigini gordum

 • Rüyamda ilk başta odun kenarları soyuyorduk sonra orayı elimle karıştırdım ilk yılan gördüm diyorum ve yine karıştırıyorum 3-4 tane küçük hamsiye benzeyen yılan gördüm sonra da büyük turuncu sarı gibi böyle yüz bölümü açılmış tuhaf suratı dağılmış bi yılan gördüm korktuk bi iki adım geriye gittik o sıra büyük yılan gözükürken odunlar toprak gibiydi

 • Rüyamda ilk başta odun kenarları soyuyorduk sonra orayı elimle karıştırdım ilk yılan gördüm diyorum ve yine karıştırıyorum 3-4 tane küçük hamsiye benzeyen yılan gördüm sonra da büyük turuncu sarı gibi böyle yüz bölümü açılmış tuhaf suratı dağılmış bi yılan gördüm korktuk bi iki adım geriye gittik o sıra büyük yılan gözükürken odunlar toprak gibiydi

 • Köy evinde oluyoruz ama bizim öğle bir evimiz yok evin bahçesi küçük ama elma bahçeleri var elmalar yeşil evin içerisinde oluyoruz salon da yataklar bir yere istiflenmiş iş yerinden bir bayan da orada oluyor kocaman bir yıldan geliyor ama rengarenk hiç korkmuyoruz yatakların arasına giriyor biz onu çıkarmak için yorganları tek tek yere dağıtarak açıyoruz eşim ben ve iş yerinden bayan da var yorganın birinde olduğunu fark ediyoruz yorganı kaldırıyoruz yılan küçük kızıma dönüşüyor ben hayret ile kızıma sarılıyorum daha sonra büyük kızım da arı gibi bak yapıyor kalabalık insanlar geliyor büyük kızım nasıl bak yapıyor diyor göreceğiz diyor ben o kalabalıkta kızımın bak yapma şeklini gösteriyorum bir kaşık gm içerisinde altın sarısı bal yaptığını görüyorum

 • İyi akşamlar rüyamda konuşmadığımız komşumuzun eski evini sövüyorum yanımda komşumuzun bir akrabası da vardı ama sökmeye mutfaktan başlamıştım yani mutfağı önce sökmüştüm daha sonra komşumuzun ahırında bir sürü yılanlar gördüm koca kocaydı hepsi üç tarafdanda geliyorlardı sonra renkleri siyah beyaz dört beş tane kedi koşarak geldi ve yılanları öldürdü. Yorumlarınız sevinirim

 • s.a hocam ben ruyamda 20 30 kisi bir portakal bahcesini toplamaya gidiyorduk gitmeden once icimizden biri gidecegimiz bahcede gecen sene yilan vardi dikkatli olun dedi ve biz bahceye gittik bahceyi toplarken yilan gormedim ama bahce biraz kaldiginda bir agacta yilan gordum ve digerlerine baktigimda onlardada gordum ne kadar dikkatli baktigimda daha cok yilan goruyordum en son ortaya geldigimde cok buyuk bir yilan vardi kardesim ve baskasi yilana bastiginda ben onlara yilana bastiniz dedim ama onlarda yilani gordu ama yilan onlari isirmadi yorumlarsaniz sevinirim hocam

 • Selamun aleykum öncelikle rüyamda bir yeşillik ormanda yürüyorum ve burada yılanlar olabilir diyerek dikkat ederek yoluma gidiyorum sonra karşıma bir bakıyorum böyle çok az hafif böyle nemli gibi sulu yerde büyük böyle turuncu gibi degişik bir renkli yılanın uzandığını görüyorum sanki bir şeye saldıracak miş gibi pusu atmış gibi sonrasında yılana görünmeden yılanın sağ tarafından dolanıp gidiyorum beni fark etmeden ileriye gittiğimde 2 3 tane yılan beni görünce geri geri deliklerine kaçıyorlar 1 tanesinin ağzında başka bir yılan vardı deliklerine girdiklerinde şu çıkıyordu deliklerinden sonra arkamı dönüyorum ve bir yeşil yılanı kafasından yakalıyorum sonra elimden kurtulmaya çalışıyor ve kurtuluyor o esnada elimi sokuyordu sokmuyordu bilmiyorum uyanıyorum yılanların hepsi büyüktü ama korkuyordum kaçmıuordumda

 • Ruyamda gordugum 2 tane yilan 1.si uzun iridi 2.si digerine nazaren daha ufak ve kisa idi uzerime gelen 2. Yilani oldurmeye calisiyordum oldurmemin sebei ise bana karsi verdigi korku idi bu ruyada sahip oldugumuz is yerinde oldu ?yilan da uzerimde idi onu uzremide fark etigim zaman bir korku sardi beni oyle oldurmeye calistim basta bana karsi bir zarar verme niyeti yok idi ben odurmeye karar verdikten sonra bana karsi bir hamle yapip delikten gitti gidisini izlerken bir baska yerden kafasini cikarip bana yakinlasmaya basladi bu yakinliktada herhangibi korku sezmedim ve ruyadan uyandim

 • Slm ruyamda büyük kopra yilan bir hayvani yiyordu ve sadece hayvanın bacakları ni gördüm kuzu ayagi yani yilan yemis kuzunun bacakları kalmıştı agzinda ne anlama geliyor izmir den sevgi ve saygilar izmir

 • Merhabalar ben bugün o kadar garip rüyalar gördüm ki anlatamam. Bir tane köy evindeyim tavan ahşap ve kafamı bir kaldırıyorum. 5 6 tane yılan ama sadece kafaları görünüyor. Ve renkleri biri kırmızı biri mavi biri yeşil kısaca hepsi renkli korkup başka odaya gidiyorum sonra eltim geliyor arkamdan korkma yılanları besle sana birşey yapmazlar diyor ve ben yılanlara su felan veriyorum yılanlar bana gülümsüyor sularını içiyorlar geri tavana çıkıp beni izliyorlar yorumlar mısınız lütfen. İyi günler

 • Merhaba rüyamda orman gibi bir yerdeyim yanımda ablam ve tanımadığım bi kadın var bir tane yılan görüyorum bu turuncu beyaz yılanlardan görür görmez yılana ısınıyorum yılanla arkadaş oluyorum ama aynı zamanda korkuyorumda cevrede tehlikeli diye baskı yapıyolar bana sonra yılan kocaman bişey oluyor ve yavruluyor yılanın tehlikeli olduğunu ve bize zarar vereceğini söylüyolar elime kürek alıp yılanı öldürmeye çalışıyorum hayvan başta anlamıyor bunu bana yanaşıyor samimiyetimizden dolayı bi kaç defa ıskalıyorum sonra yakalayıp başını kesiyorum yavrusu gelip heyvenın gövdesine sarılıyor oturup ağlıyorum bu yavru gitmez orda bakın orda ölücek buda ve cevredekilere kızıyorum vahşi doğaya salabilirdiniz hayvanın kimseye bi zararı yoktu diye vicdan azabı cekiyorum.
  Cevap şimdiden teşekür ederim

 • merhaba rüyamda daha önce görmediğim bi evdeydim yengem ve kuzenlerim vardı daha sonra cok büyük beyaz sari yesil renklerinde bi yilan gördüm panik olarak mucadele ettim evdekilere bagirdim ve yilani bi seyle sıkıştırıp ezmeye çalıştım sonra merdivenlerden kosuyoken yılanı tekrar gördüm boyutu küçülmüştü ve ayakları vardı

 • merhaba gördugum ruyanın etkısınde kaldı bılgısayarın ıcerısınde ve yanındakı acık alanda kucuk yılan vardı sonra korkup babamı cagırdım ve o acık alanda olan yılan yok oldu ama dıgerı daha duruyordu bılgısyarın ıcıne hap solmuştu sonrasını hatırlamıyorum cavabınızı beklıyorum teşekkurler

 • Merhaba rüyamda bir yılan üzerime bir kaç kez zıplıyor ama kaçıyorum zon zıplamasında elime zehrini atıyor ama yakalıyorum onu ellerimde yaralar çıkıyor sonra katdeşimle beraber aynı cinsten yılanlar bulup onların zehrini pan zehir gibi krem niyetine kullanıyorum geçmeye başlıyor yaralar ne anlama gelir bu çok kafama takıldı yardımcı olun lütfen

 • Rüyamda bilmediğim bir dağ kulübesinde yaşıyordum ailemde vardı dışarıyı keşfederken eve dönerken önüme yılan çıktı kardeşimle annem birden yılan diye bağırdı onları ileri itekleyip yılanı kuyruğundan ezdip annem kızım dikkat et ! dedi sonra hatırlamıyorum…

 • Merhabalar. Rüyamda küçük, ince boyutlarda bir yılan gördüm. Gördüğüm de yaralıydı. Ve o an sahip olduğum bilgi yılanın kendini iyileştirememesiydi. Salonda koltuğumuzun üstünde duran yılan yarasından dolayı acı çekiyordu. Bir yara bandı alarak yarayı kapattım. Yılan sanki yarası yok gibi iyi gözüktü. Tam yapıştıramadığımı farkederek bandı çıkardım. Yenisi alacakken kardeşim yapıştırmaya çalıştı ve ona bağırdım. Yenisini alarak bu sefer düzgün şekilde yapıştırdım. Ondan sonra birden yılan büyümüş ve iyileşmiş şekilde yanımıza geldi ve üstünde yara bandı hâlâ duruyordu. Yorumlarsanız sevinirim.

 • Merhabalar ruyamda Bi olay döngüsü var ama hatırlamıyorum sağımda bir siyah yılan görüyorum masanın üstünde ama bu yılan benim dostum gibi sanki benim gibi işte besliyomusum gibi korkmuyorum ondan karıdan Bi düşmanlık var o yılan ona saldırır gibi bekliyorum ama beni ısırıyor sol bacagımdan dızımın birazcık ustu altımda short var kafasından tutuyorum bu arada dişleri geçili üst dişlerini kaldırıyorum iki dişi bu sefer parmağımın ucunu ısırdı bende sinirlendim kafasını boynuna kadar ayırdım biraz ağzı ayrıldı sonra nolduhsa oldu yılan o ısırdığı yerden kasığıma kadar girdi yani Bi 20 cm aşağısına penisim aşağısına kadar ılerliyo gibi tuttum kafası başpatğımla bastırdm öldümüki diyorum bu arada kuyruğu 5 cm ısırdığı yerden çıkık elimi koyuyorum kalp atışı gibi hissediyorum pıt pıt atıyo bacağım hiç acımıyor ve korkmuyorum da hiç sonra uyandım

 • merhaba ben rüyamda bi orman daa gezerken sag ve solumda cok yılan türü gördüm bana zarari yokdu ama onlardan korkuyordum ve kaçıyordum onlardan bunun anlami ne olablir sizce

 • Ben ormanlık gibi yeşil bir alanda bir çok yılan gödüm içlerinde büyük olanıda vardı renkleri siyah ve yeşil grimsiydi korkuyodum onlardan yolumdaydı yılanlar ve onları geçmem gerekiyodu geçtim de sonra iri ve siyah yılanı uzaktan gördüğümdeyse yılanın Enine geniş olduğunu gördüm

 • Rüyamda iki tane yılanın evimde olduğunu görüyorum.Bir yılan tamamen saldırı peşindeyken diğeri sadece onu takip ediyor.netarafa yönelirsem otarafa doğru yönelip bana doğru atlıyo ama her seferinde atladığı yerden bana ulaşamayıp düşüyo.Rüyanın sonunda yılanlarla oynayan iki kedi görüyorum birinin gözleri pörtlek beyaz diğeri grimsi bir tonda ilk olarak benim üstüme atlayan yılanla bir çamurlu çukurda oynuyolar.Sonra o yıkan kayboluyor ve onu takip eden zararsız yılanı ölü halde elimle tutup bu değil diğeri zararlı saldıran diyorum ama o yılanı bulamıyorum

 • Rüyada da eşimin yılanlar oynadi çok yılan var di ama eşim arasından sakat olan yılanı eline aldı ben yapma etme desemde yılanı dışarı cikarti komşu larimaza bile göster di ama ben yalmariyorum sövdum büyük yeşil bir yılan ben zehirli diyorum sevdim annem bigi gördüm komsumda zehirli deyil boğarak öldürür bu yılan diyor sonra eşime yılanı götür diye baskı yaptım götürdü ama nereye bilmiyorum

 • Ben sabah namazını kıldıktan sonra yatağıma girip uyudum ruyamda büyük toprak bir alanda önce karıncalar topraktan çıkmaya başladı sonra karıncaların çıktığı yerlerden küçük büyük pembe yılanların başlarını çıkarmaya başladılar bende parada birilerini arıyorum topraktan birsürü yılanların çıktığını söylüyorum oda bana yılanlardan önce karıncaların çıktığını soruyor bende evet diyorum sonra elimde düğünlerde patlatılan matraklardan var onu yakıp atıyorum oda gidip bir arabanın altına giriyor ve patlıyor ruyamda tanımadığım bir adamın benle ilgilendiğini hissediyorum

 • Sıkıntılı zamanlar geçiriyorum karar veremiyorum rüyamda öncelikle sevgilimin pavyona düştüğünü gördüm kurtarmak istedim gelmedi sonra ise uzun ince bir yılana sarıldığımı gördüm bunun anlamı nedir

 • Merhaba rüyamda oda gibi depo gibi bir yerde ortada sutun halinde katli raflar var orta raflarin birinde pembenin tonlari krem beyaz ve siyah karisik renkli yılan vardi .kıpırdamadan durduğu icin önce ölü sanıyorum sonra agzina gelen sinek gibi bir seyi yiyince canli oldugunu anlayip ben uzaklaşmak istedim ancak esim yılani avuçlayip iki eliyle sıkmaya başladı esim sıktıkca yılan patliyor üzerime zehirleri sıçriyordu .bu arada bende yılanin desenlerine benzersekilde yesil siyah kirmizi beyaz renli bi seyler giymiştim

 • Merhabalar, rüyamda ufak bir yilan annemin basina dogru yaklasirken benim mudahale etmem sonucunda benim koltukaltimdan icime dogru girmeye calisiyordu. Yorumlarsaniz cok sevinirim.

 • rüyamda uzun ve iri bir yılan gördüm.KOMŞUMUN EVİ BOŞMUŞ ONUN EVİNDE GÖRDÜM SONRA KAÇMAYA BAŞLADIM SONRA Bİ EVE GİRDİM KAPIYI KAPATTIM ARKAMI Bİ DÖNDÜM YILAN TEKRAR ARKAMDAYDI NASIL GELDİ BİLMİYORUM.SONRA TEKRAR YİNE AYNI KOMŞUMUN EVİ BOŞMUŞ YİNE ORADA GÖRDÜM BU SEFER KAPIYI ÜZERİNE KAPATTIM.KOVALAYAMADI.

 • Rüyamda bahçemde sarı kocaman bir yılan ama sadece kafası kalan kısmı yuvanın içinde gördüm, birşey yiyor bi hayvan ama onu tam hatırlayamıyorum kuş, sincap gibi küçük sevimli bir hayvan yiyor. Daha sonra o yuva bir anda yok oluyor köpeğim var küçük ırk yılan onun içindeymiş bende köpeğimin kafasına basıyorum yılan içinde ölsün diye o sorada uyandım.

 • Merhaba rüyamda bahçedeydik ve otun icinde ölü yılan gördum korktugum icin kactim sonra baska bi yilan beyaz sari renkleri vardi ama baya hizliydi ruyam boyle 2 gundur yilan ruyasi goruyorum.

 • Merhaba rüyamda bacağımda üç tane küçük kabuk bağlayan yara vardı ve ben o kabukları soyunca bacağımın içinin küçük küçük bir sürü beyaz yılan olduğunu gördüm yılanlar bacağımın içinde egzotik mavi bir sıvının içinde yüzüyordu. Bazılarını dışarı alıp başlarını ezdim. Ama dizimin içinde yüzlerce yılan vardı. Diz kapağımdaki yara kabuğunu kopardığımda ise yara aniden büyüdü ve yine birsürü küçük yılan gördüm yine mavi sıvıda yüzüyorlardı sanki sıvı büyülü gibiydi. En sonunda yılanlarla başa çıkamadım ve ağlamaya başladım annemi çağırdım ayağa kalktığımda ise yılanlar bacağımın içinden düştü ve öldü. Bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim

 • Rüyamda bir yılanla evleniyorum sonra yılan ölüyor sanırım ve rengi kahverengi ama alacalı yorumlar mısınız lütfen iyi günler

 • Rüyamda evde kanepe üzerinde kivrilmis basini kaldirmis Bana bakiyor,,hayretle bakiyor,sanki hayal gormüs gibi,lüften söyler misiniz ne anlasma geliyor, tesekkurler

 • Selamun aleyküm. Ben bu sabah rüyamda bir savaş alanın tam ortasında önümden çok uzun ve geniş siyah bir yılan geçtiğini gördüm. O yılan bir kızı göğsüne kadar yutmuş ve insanların bir kısmı yılanı çekiyordu diğeri ise kızı. Bu rüya beni çok ürküttü yardımcı olur musunuz? Allah’a emanet olun saygılar özlem

 • Meraba . Ben rüyamda bi yılanın üstüne binip gidiyordum ama çok acelem vardı acil bi yere yetişicekmiş gibi hızlıydı sonra ben yılandan indim koştum biraz yılan önüme çıkıp bi hayvan yedi sonra uyandım

 • Rüyamda yurtdışındaki ormanlar gibi bir orman orman biçiliyor ağaçları kesiliyor orman bakıcıları aslındahayvanat bahçesi gibi de düşünülebilir hayatımda görmediğim değişik hayvanları yanımdan geçirip başka bir ormana taşıdılar maymun vardı diğerleri çok değişik isimlerini bilmiyorum iskele gibi bir yer orda küçükküçük yılanlar varmış görmemişim basmışım üzerine vücuduma değmişler farkında değilim bütün vücudum kırmızı benek kızardı bakıcı korkma sık şu spreyi dedi mavi bi su geçti Küçük siyah yılandı incecik ama vahşi saldırgan değildi evimizde bu ormanın yanıymış

 • Rüyamda ranzanım alt kısmımda bir sürü koyı renkli yılan vardı boyları ortaydı ama sayıları cok fazlaydı . Yılanlardan çok korktuğum için ranzadam aşağıya inemiyordum . Ranzanın altında yayan arkadaşım vardı ben de ona şaşırarak nasıl yattıgını sordugumda bu yılanşsrın ısırmadığını ve zehirli olamdığını söyledi ve beni korkamamamı temkinlendi ama ben yine de aşağı inemedim

 • rüyamda babamın katil olduğunu ve birini öldürdüğünü görüyorum ve babama yalvarıyorum yapmasın diye ama o beni dinlemiyo ve boynunda bi yılan var bunları yaparken bi kobra yılanı ben korkuyorum yılan bana tıslıyo ve babamın öldürdüğü kişiden çok fazla kan akıyo ne olduğunu anlamadım ama yardımcı olursanız sevinirim

 • Rüyamda Deniz kenarında büyük ve uçan renkleri siyah ve kırmızı karışımı bir yılan tarafında sol elimin bileğime yakın bir yerden ısırıyor fakat küçük bir ısırık kan çıkıyor sonra fakat bu yılanlardan bir kaçtane görüyorum ve uçuyorlar yakında bir eczane varmış oraya gidip pansuman yaptırıyorum yaranın üzerine Böyle bir rüyaydı yorumlarsanız sevinirim

 • Çok sayıda siyah yılan gördüm salonda uyuyurdum uyuduğum koltuk duvarlar tavan yerler hertaraf ve herşey çok kalın simdiyah yılan ben yılanların üstünden uzanmış kalkamıyordum hiç bir yılanın boyunu gürmedim hepisi içiçeydi hiç birinin kuyruğunu ve kafasını görmedim sadece gövdelerini gördüm boğuluyor gibiydim uyandığımda nefes almakta zorlanıyordum tamamen ter içindeydim

 • Bende rüyam da kocaman iri ve yeşil renkte gördüm bıde kocam ı gördüm o yılan kocamdı

 • Merhaba, Rüyamda küçük büyük birden fazla yılan gördüm. Bi evin bahçesindeyim kapıya vurmama rağmen kimse duymuyor, bağırıyorum kimse çıkmıyor. Sonra telefonumu düşürdüm yılan ağzına almak üzereyken ayağımla başına vura vura uzaklaştırıp aldım telefonu. Sonra başka bi eve kaçtım girdim. Eve girdiğimde ise sol kolumun yılanın telefon üzerine bıraktığı zehirden etkilenip simsiyah olduğunu gördüm. Dirsek kısmına kadar bazı yerler mor, bazı yerler siyahtı. Ve sürekli yukarıya doğru artış vardı. Sonra bi anda yılan derisine döndü kolum sarı üzeri kırmızı noktalı. Eğer yorumlarsanız çok sevinirim.

 • Derin bir ormanda yalnız, bir başıma yürüyordum ve her yerden her çeşit yılanlar çıkıp etrafımdan geçip gidiyordu.

 • Rüyamda yatak odamdayim dıșarıdan konușulanları duyuyorum y8lanlarmı konușuyor bilmiyorum odadan çıkarken tuzak kurup beni ısıracaklar odanın kapısını açıyorum duvarda sağda solda yılanlar Yakın olanı sağdakini elimle vurup așağı atıyorum odadan çıkıyorum yalnız havada duruyorum yerden iki metreye Yakın odam yüksekteymiș ben elimle yılanları așağı atıyorum birinede ōldür diyorum yalnız birtanesi beni çok uğraștırıyor vuruyorum düșmüyor nerdeyse ısıracak zor düșürüyorum üç dōrt tane düșürdüm tamamı bitmeden uyanmıșım

 • Rüyamda ablamla beraber dışarı cikiyoduk bahçede siyah bir yılan gördüm annemde bahçenin dış kapısında anneme neden bize burda yılan olduğunu soylemedin dedim.ablamla beraber yılanın yanindan geçiyoruz ama nasıl korkuyorum tabi yılan saldırıyor omzumdan aşağı doğru iniyor bacaklarının arasından geçti o korkuyla hemen uyandım

 • Meraba Rüyamda arkadaşlarımla sohbet ediyoduk sonra elimde bardak vardi çatliyodu bende çöpe atayim derken fırlatıp duvara attım bardak parcalandi. Sonra en yakin arkadaşım yatakta küçük siyah bi yılan görmüş korkarak yanıma geldi küçük siyah yılan büyümeye başladı ve bize saldırıyordu öyle bu rüyayı yorumlarmısınız lütfen.

 • Rüyamda herkes vampir olmustu beni yakalamaya çalışi yorlardi ben kaciyordum sonra bir odaya girdim yılan doluydu oda hemen bir masanin uzerine ciktim etrafima baktim yilanlarin bazilari yuvarlaniyo bazilari kivrilmis yatiyordu sonra hemen ciktim odadan ve uyandim yorumlarsaniz sevinirim

 • Ruyamda ablamla bilmedigim. Bir yerdeydik köy gibi ama karışık heryerde evler duvarlar toprakli yollar ve bize ulasmaya calisan bir koca iri gri bazendr siyah renkli bir yılan bazen bir bahcede saklaniyorduk bazende uzun yolardan kosup kaciyorduk. Ama yılan hic bizi yakalayamadi amaci yemekti hic insan yoktu o koyde sadece biri vardi ve yılan onu da yedi. Rüyada bile cok korktuğmu hisedebiliyordum.

 • merhaba ruyamda evime girmiş yavru bir yılanı kafasından yakaladım ağzını açıp eve zehir püşkürttü fakat öldüremedim öldürmek istemedim niyetim onu dışarı atmaktı elimden kaçtı evin salonunda yakalamaya calistim sonra benim kedim yılanı yakalayıp yiyordu bende aferim kızım dedim ye onu böyle gerisini hatırlamıyorum.yorumlarmisiniz lütfen

 • Rüyamda bi arazide kalabalık bi şeklide yürüyorduk bi ara büyük iri bir yılan gördük arkadaşım yılanın kafasından tutmaya çalıştı bir kaç deneme sonunda kafasından yakaladı o ara oğlumu yılanın etrafında gördüm ve bağırmaya başladım uzaklaşması için oğlumun elinde telefon kılıfı bişey vardı ben ogluma seslenirken o ara arkadaşım yılanı bıraktı oğlumun elindeki malzemede yılanın önündeydi oglum ona yöneldi bende şiddetli bi şekilde oğluma imi ile seslenerek uyamdım

 • Odamda iki tane uzun iri yılan vardı .. bir tanesi diğerini yutuyordu… Yuttugunu en ince ayrıntısına kadar gördüm .. sonra o yılan dolabıma giriyordu .. çıkarıyordum onu .. böcek sinek öldüren spreylerden sıktım ,benden kaçıyordu ..gözleri erimisti sonra balkondan atladı gitti

 • Merhaba. Rüyamda irili ufaklı 4 yılan gördüm ve bunlar bana değil sevdiğim kıza saldırıyorlardı bağırdım saklandı. 4 yılanın hepsi bir beden olmuş birşeyler konuşuyorlardı taş attım hepsi başka taraflara doğru gittiker. Yorumlarsanız sevinirim

 • Dışarıdayım gecede olabilir pek hatırlamıyorum ayaktayım iki yanımdan ayaklarımın dininden üstü yeşil yanları kırmızı bir metre var veya yok ikiyılan geçiyor o kadar ağır geçiyolarki ben korkudan donup kalıyorum öyle korkuyorumki zor nefes alıyorum hiç kımıldamıyorum biraz arkamda biri var ona işaret ediyorum elini uzatıyo tutuyorum onun elini yılanların üstünden atlıyorum sonra yine dışarda bir apartmanın önündeyim yine aynı yılanlardan beş altı tana daha dışarda etrafta ben yine korkuyorum yılanlar apartmana duvarından dışardan çıkıyolar brnde koşmsk istiyorum sma koşamıyorum yöneticiye haber vereyim camları kapatsın eve girecek bunlar diyorum orada uyandım

 • Merhaba Ben Rüyamda Evime Camdan Giren Büyük ihtimal boğa Yılanı Gördüm Yılan eve girdiğinde Ben dışarı Çıkıyordum fakat eve geldiğimde Yılanın Eşi Ve çokmu çok yavruları vardı baştan yavruları öldürmek istedik ondan sonra boğa yılanı aileme saldırdı fakat hiç birimize zarar veremedi sonra dişiyi öldürdük boğa yılanı sonra ablama saldırdı sımsıkı boğazladı ben bıçağı alıp kesmeye başladım yinede salmıyordu sonrasında uyandım zaten ama çok etkilendim anneme babama anlattım düşmanı ifade eder diyor bazı sitelerde de baktım düşmanı ifade eder diyor

 • mrb ben bu gece rüyamda yatağımın altında bi yılan olduğunu gördüm çok korkuyodum ve zehirliydi güya o yılan. daha sonra birilerini çağırıyorum yardım için sonra kim olduğunu hatırlamadığım bi kadın geliyo yılanı eline alıyo sonra balkondan aşağı atıyo ben de hala korkmaya devam ediyorum sanki yılan ölmemiş gibi hissediyorum sonra yılanın öldüğünü anlıyorum rahatlıyorum. yorarsanız sevinirim hoşçakalın

 • Merhaba ben rüyamda uçsuz bucaksız bir yemyeşil düz bir alanda yim ve birde baktimki bir küçücük su kuyusu ve bana bu kuyu zem zem kuyusu diyor bir ses ama sesin sahibini görmüyorum elimi suya daldım birden etrafımda benden su isteyen bir sürü insan ama su o kadar güzel bir su ki durmadan alttan kaynıyor amaakip gitmiyor ve ben elimi suya uzattığım zaman bakır bir bardak elime geliyor ve etrafımdaki herkese su veriyorum ama herkese ayrı bardakla annem yani başımda ve öyle bir huzur ve mutluyum ki elim suyun içinde uyandım bu nedir bana yazarmisiniz

 • Rüyamda deniz kenarında kayalık ve kum içlerinden çıkan büyük ve çok güzel renkli yılanlar gördüm ama hiç birinden kaçmadım hareket edemiyordum

 • Rüyamda bitane küçük yılan gördüm benden kaçtı sonra bitane büyük yılan gördüm dikenlerin arasındaydı kuyruğundan tutum yılanın kafası çok büyüktü sonra yere bıratım kafasına taş atım üzerime doğru geldi kaçtım …

 • merhaba bugün rüyamda evin içinde siyah yılan gördüm yılanı kuyruğundan tutup duvara vurdum sonra ortatan kayboldu

 • Merhaba. Rüyamda annemin bir kapakla üzerini kapattığı ve benim asker yeleği giyerek bunu götürmemi istediği siyah bir yılan gördüm. Kardeşim ile beraber dışarı çıkardım. Ancak kardeşim kabı iyi tutmadığı için yılan çıktı ve kaçtı. Yorumunuzu bekliyorum.

 • Ben rüyamda birden fazla yılan gördüm ve hepsi de farklı renkteydi onlardan tam olarak korkmuyordum aslında ama kendimi onlara karşı savunuyordum. Ve rüyayı da pek net hatırlamıyorum renklerini de öyle ama hepsinin farklı renkte olduğunu hatırlıyorum sadece mor renkli bi yılan vardı onu çok net hatırlıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Merhaba. Ruyamda öncelikle eski kiz arkadasimi goruyodum hicbisey olmamis gibi yanima gelip konusuyodu neyse evde onumde 10 veya 15 tane yilan vardi 1 tanesi bana saldiriyodu ama isiramiyodu geri cekikiyodum tekrar saldiriyodu digerleri olduklari yerde duruyodu yorumlarsaniz sevinirim tesekkur ederim.

 • Rüyada kosuyorum kosarken bahceye atliyorum onumde yilan gordum sonra baktim hertaraf yilan dolu ama zarar vermiyolar baslari kucuk govdeleri buyuk bitane buyuk yila agaca asili kalmis derisi degismis digerlwri yuvalarindan ciki giryolar yuvalar gordum hareket ediyolardi iclerinden gectim gittim

 • Rüyamda farklı bir ev de küçük siyah yılan gördüm hareket ettikçe büyüyordu annem ben bir de abimin nişanlısı ben korktuğun için öldüremiyordum sanırım annem öldürmüştü yılanı ama abimin nişanlısı rüyamda öldürülen yılanı benim suratıma attı sonra ben dokunamadığım için yılanı yüzümden alamıyordum çığlık atıyordum saçma sapan bi rüya sanırım

 • İyi günler; rüya da ailemle geziye çıkmışız. Biri bize beyaz cicek resmi olan kapıya girin çok güzel kokuyor diyor.. içeri giriyoruz heryer cicek dolu sonra bi tarafta balkon var 5 yaşındaki kızım tam giricekken yılanlar oluyor iki tane hareket ediyolar bize doğru kapıyı kapatıp kitliyoruz. Diğer odalara gitmek için çıkıyoruz hareketsiz yılan oluyor bir kaçında.. sonra kapıları kapatıp odaların arasında kaldık. Uyandım sonrasında hiç anlam veremedim yorumlarsanız sevinirim.. şimdiden teşekkürler ?

 • Merhaba hocam ben rüyamda Deniz kenarındayım ve 10 yaşındaki kız kardeşimin elinden tutuyorum. Seni denize sokucam ama kollukların yok dedim. Abla önemli değil ben yüze biliyorum dedi tamam dedim iskeleye geldik ben denize atıcam artık kardeşimi birden kardeşimin yerine minik bir yılanı denize attım. Kardeşim yoktu, yılana dönüştü sanki. Yılanı attığımı gören Deniz içinde siyahi adamlar bana bağırmaya telaşlanmaya başladılar bi taneside öldürürüm dur bulalım diyordu. Hayır lütfen diye yalvardım. Sonra uyandım baya korkmuşum kasılmışım. Sizce nedir hocam bunun yorumu

 • Merhaba. Ruyada yeşil yılanların her iki kolum dan dirsegımın üstünden soktuğunu uyandığımda ise hala kollalarımın agrıdıgını hıssettım. Ruyada yılanların zehrını akışını en son elimde hissettim. Kendi oturma odasındaymışım. Sonra en küçük amcam kollarıma dondurma surdu.. Korkuyla uyandım. Allahım hayırlara vesile etsin amınn

 • Merhaba rüyada cenaze namazında zehirsiz siyah yılan tarafından iki kez sokulmak ne anlama gelir

 • Merhabalar bugün rüyamda bir arazide babama ait aracın içinde oturduğum esnada bedenimde elbiseleri ün içinde ince ince-uzun ve ince-kısa çok sayıda yılan olduğunu gördüm. Araçtan inip üzerimdeki t-shirt ü çıkardığında hepsi bedenimde saklanıyordu ve ben onları avuç avuç benimi saran yılanları bedenimden uzaklaştırmaya çalışıyordum kimileri uzundu bedenime boynuma sarılmıştı onları tek tek bedenimden atmaya çalışıyordum ve bunları yaparken de çok sıkıntılıydım dertliydim bu yılanları nasıl uzaklaştıracağım konusunda sonrasında uyandım anlamını benimle paylaşırsanız çok memnun olurum çok teşekkür ederim iyi günler..

 • mrblat bn merve ruyamda ewimde cok ufak ufak snki yeni dogmus cok ufak yilanlar gordum otrma odasnda koltgmn icnden cikiyor orda yuva yapmislar biz cok sonradan fark ediyrz vee bn cokk korkuyrm giydgm ayakkabimn icinde bile yilanlar var boyle cok kuck bn gorumcemn kizina msj atiyrm msjmi goruyo cvp vermiyor bi kiz fotusu vardi kuck bi kiz 8 yslarda fln bi yere oturmaya gitmisler o kzn fotusuna bakiyrm ve esim diyo bu 57 numara 2 ikilk yer istedm tek bi kisilk yer vardi demk o biri buymus bu otrmus yerimize die 58 sirayi aldm diyo orada da hem bunu konusyrz hemde gorumcme ulasmaya calsyrm zorda olsa ulasiyrm ewi yilanlat basmis ilaci fln varmi die esimde ayri yanimda ewe gorevliler geliyor ve esimde koltgu aciyo sook oluyorz ve korkuyrzda annem ariyo snra kizm orda yilani gorduk bn yilanii kldrdim oralari sildim temzldm diyo bnde nsl olck ewimi yilanlar bsmis diyrum her yere bastgmda cok korkuyrm ve esime sariliyrm git gide cogaliyolar boyle cok kucukk cok ufklardi bocek gbii her trftalar yilan oldgnu biliyoz ve bn uyandm zmn sbh ezani okuyodu ruyama donus yaparsanz sevinirm

 • Merhaba ben Fatma.
  Küçük yigenim ile mezarliga gidiyoruz yigenim daha 7 yasında falan. Mezarlıkta kocaman bir yılan görüyoruz devasa boyutlarda. Bi iki tane de koyun var ve yılan koyunu tek lokma da yiyo. Yedikçe daha da büyüyor biz yigenimle kaçıyoruz. Ama çok korkuyoruz. Şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin.

 • Abim rüyasında beni buyuk bir yilanin sardiğını görüyor oturma odamizda babamla abim beni yilandan kurtarmaya çalışıyor ve sonunda kurtarıyorlar ve yılanı üstümden alıp atıklarında yılan ölmüş bu neye tabirdir lütfen cevap verin….?:/

 • Merhaba,

  Ben rüyamda Beyaz bir ceket gördüm. Bana ayitmis. Kol kisminda bir yilan vardi. Sonra o ceket dolaba koyuldu yilanla! Daha sonra o ceketi ütülemek icin Annem cikartmis. Ben Annemi uyarmisim ceketin kol kisminda yilan var diye. Annemde aramis bakmis ama bulamamis. Yilan kaybolmus. Sizce anlami ne? Acil cevap lütfen Cok önemli!!!

 • Merhaba,

  Ben rüyamda Beyaz bir ceket gördüm. Bana ayitmis. Kol kisminda bir yilan vardi. Sonra o ceket dolaba koyuldu yilanla! Daha sonra o ceketi ütülemek icin Annem cikartmis. Ben Annemi uyarmisim ceketin kol kisminda yilan var diye. Annemde aramis bakmis ama bulamamis. Yilan kaybolmus. Sizce anlami ne? Acil cevap lütfen Cok önemli!!!

 • Merhabalar bugün rüyamda uzun siyah bir yılanın kendi göbek deliğimden girdiğini ve silahla onu yaralamak istediğimi gördüm ama korku ile onu dışarıya çıkarmaya çok cabaladım

 • Merhaba.
  Birkaç haftadır rüyalarımda yılanlar görüyorum . Bugün bi keçi bana kendini sevdirmeye çalışıyor ben kafasından onu itiyorum ama yanıma gelmeye çalışıyır sonra arkadamdan geliyyor. Biz yürürken omzumdan kolums doğru üstüme yılan geliyor ve bi yere giriyor ben korkuyls kendimi telli binyere stıyorum ve orada her yer yılan küçüklü büyüklü keçide bans bskıyor kurtar beni falsn diyorum o sırada yılsnlar üstüme sarılıyorlar (keçi kırmızı gözlü) uyandım korkudan.

 • Rüyamda yaşadığım şehirdeki bir derenin etrafındaki bir binanın çok yüksek bir katında psikolog ofisi gibi bir yerde duruyorum ve camdan dışarı bakıyorum yanımdaki açık camda da tanımadığım siyah saçlı bir kız dışarı bakıyor.O dereye baktığımda önce çok tuhaf ve büyük bir balık görüyorum ve şaşırıyorum çünkü o derede o kadar büyük bir balık olamaz sonra kıza dönüyorum kız şaşırmıyo ve dereye bakmaya devam ediyor sonra ben kafamı tekrar çevirdiğimde bu sefer çok uzun ve kalın bir yılanın (koyu yeşil) sarılı bir şekilde durduğunu görüyorum sonra düzelip ileriye doğru gitmeye başlıyor nerdeyse onunla aynı sadece ondan çok az ince olan bir yılanı canlı canlı yiyor ben ve kız hala onu izliyoruz ama babam bize hiç bakmıyo psikolog ofisinden bir sürü ses geliyor ama hiç kimse göremiyorum sonra tekrar döndüğümde diğer yılanı yiyen yılan binaya sürüne sürüne çıkmaya başlıyor bize doğru geliyor ama bana değil yaklaşık 1 metre sağımda diğer camda olan siyah saçlı kıza doğru gidiyor ama kız kaçmıyor ve hatta ağzını açıp yılanın içine girmesini bekliyo ve yılanda giriyo o zayıf kız koskoca yılanı yiyor ve ben bütün bu olanları izliyorum ama hiç korkmuyorum sadece şaşırıyorum.

  Tamda dün gece yatmadan önce bir anime izlemiştim ve oradaki baş kötü karakterde yılan güçleri olan biriydi ve dilini yılana dönüştürmüştü ve gördüğüm o siyah saçlı kıza çok benziyordu ama karakter erkek ve izlerken hiç korkmamıştım acaba bu bir çeşit bilinç altı rüyasımı.Ama babam,balık,yüksek bina,piskolog ofisi ne alaka hiç bilmiyorum lütfen cevaplayın..

 • Merhaba. Ben rüyamda kendi yatak odamda orta büyüklükte bir yılan görüp çok korkuyorum ve tam olarak hatırlamıyorum ama yanımda evimizden birisi vardı (annem olabilir) ve korkarak elimle yılanı atıyorum daha sonrasında tekrar odamda küçük bir yılan çıkıyor ve yanımdaki kişi bu yılanın önceki yılanın yavrusu olduğunu düşündürüyor, ama ben o yılanı atamadım veya uyandım sonrasını çok hatırlayamadım.Genel itibariyle korktuğum bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim 🙂

 • Baba evimizin mutfagında iki yılan gördüm iki ayrı delige girdiler delikler sofranın altında idi

 • Rüyamda yılan derimin altında dolaşıyordu.. bana hissettirdiği tek şey korkuydu.. derinin altında yılanı görebiliyordum.. doktorlar bir anönce onu ordan almalıyız diyorlardı.. yoksa beni öldürecekmiş… çok fazla korku hissetim .. hayra çıkar inşallah..

 • Merhaba. Ben rüyamda siyah koca bir yılanın bana elin de kılıçlarla zarar verdiğini ve bana bunu yapmak zorundayım dediğini gördüm. Ben yılanın karşında duruyordum ve aldığım her darbe canımı yakıyordu. En sonun da dayamayıp güçlü bir çiğlik atıyordum. Attığım çığlıkla beraber yer sallanıyordu ve siyah olan kötü yılan parcalaniyordu. Onun yerine beyaz kocaman üstünde değerli taşlar olan yılanlar etrafımda çember olup beni koruyacaklarını söyleyip diğer siyah yılanlarla savaşıyordu ilk defa böyle tuhaf bi rüya gördüm yorumlayabilirseniz sevinirim.

 • Merhabalar,
  Rüyamda annemin elinde küçük bir yumurta vardı önce solucan kadar küçük bir yılan çıkıyordu. Sonra bir el kadar uzunluğuna geliyordu annem de elinde tutup bakıyordu sonra bakayım diye benim üzerime attı ve korkarak uyandım. Bu arada gebeyim. Yorumlarsanız sevinirim.

 • Merhabalar, ruyamda bir daga dogru cikiyorum yanimda teyzem var o ara buyuk birkac yilan goruyorum biraz cekiniyorum bizden uzaklasiyorlar o ara bir kuyu var irkilince oraya dusecekken tutunuyorum ve iki tane yilan yavrusu var kuyunun yaninda ve kuyuda tutundugum elime dogru yaklasiyor ben teyzeme bagiriyorum bak kucuk yilan geliyor tut beni dusecegim falan diyorum o anda kan ter icinde uyandim. Degerli yorumlarinizi bekliyorum

 • Selamı aleykum kardeşim ruyamda sarı benekli iri uzun bir yılan gordm yılan once yanımdaki iki kişiyi yuttu sonrasında yılan benden korkup kaçmaya basladı bende kovalamaya

 • Merhaba,
  15 sene once silence oturdugun apartmanda, annemin odasinda kalin pembe yilan gordum. Oda yazdik,kisliari degistirme havasindaydi. Kapinin onunde durdu. Once uznn degnekle yitmeyw calistim. Sonra abimi aradim cagirdim . Kendisi yolda geliyorken bende rock muzik acip dinlemeye basladim. Yilan asabilesti. Saldiricagini dusundum. Pencereden balkina kactim. Ve disardan pembe yilanin oturmus oldugum yere sahlandigini gordum. Korktum.

 • Ruyada okullum bahçesinde iki tane siyah yılan gördüm biri beni kovaladı birini öldürdüm ve bir sürü yıian daha gördüm ama onlar bana zarar etmedi onları vıdıoya cektim

 • Merhaba ben Muhammed rüyamda oturma odasında uzun ince bir yılan gördüm yılanı öldürdüm kuzenim 1 yılan öldürdü benim öldürdüm yılanın gövdesi kırmızı kuyruğu sarı ne yapmalıyım

 • Rüyamda kendi köyümüzde annem yengelerim ve ben yolda yürürken agaçtan yılan yola zıplıyor ve direk bana saldırmaya gecıyor yılanla beraber bende zıplıyorum tam yılan beni tutacakkrn uyandım. Rengi gğmüş gri gibiydi bu sıradada hepimiz fatiha suresini okuyoruz. Anlamı nedir acaba?

 • Merhabalar
  Rüyamda sevgilimi uzak bir sehire askeri birlige teslim etmek icin goturuyordum askeriyeye teslim edip o islemlerini halleddene kadar etrafta dolanmaya basladım ev gibi bir yerdi odalarda dolanirken birden kucük bir yılan gelip ayak parmagıma dolandi cığlık atmak istedim fakat sesim cıkmıyorduu
  Yorumlarsanız sevinirim

 • Merhaba ben rüyamda yatağıma küçük zayıf kırmızı ve beyaz şeritli bir yılanın girdiğini sonrasında ise yılanı yatağımın içinde arayıp bulamadığımı gördüm manası nedir acaba ?

 • Merhaba bu gün rüyamda 3 arkadaşımla beraber gezerken arkadaşımın elinde yılan vardı elime doğru getiriyordu çekiyordu bende getirme diyom ısırır benimle sakalasiyo bidaha yaklaştırdı elimi kimildatamiyom cekemiyom bianda bağırdım korkudan uyandım herhalde elimi isirmisti

 • Merhabalar. Rüyamda müstakil evimin bahçesinde delikten çıkan iri uzun 2metre vardı galiba siyah yılan gördüm sanırım kobra gibi bişeydi.o delikten çıkarken ben de onu izliyorum bana hiç bakamadan evin çatısına çıktı ve sonra gözden kayboldu

 • Merhabalar rüyamda 2 tane yılanın el çantama girdiğini ve korktuğumu gördüm ancak 2 yılan çantamda birbirlerini soktular ve birinin cantamdan o ılanları çıkardığını gördüm bu ne anlama gelir ?

 • rüyamda evime gelen bir akrabam içi orta büyüklükte siyah yılanlarla dolu çelik bir kutu getirmişti. kazara içindeki yılanların çıkmasına sebep oldum ve bir kaç tanesini öldürdüm. fakat çok fazlalardı bu yuzden odadan çıktım. (yılanlar benim odamda serbest kaldılar)
  daha sonrasında yılanları göremedim fakat gitmediklerine de emindim çunku cok fazlalardı. rüyanın sonunda birisiyle konusup onlarda kalıp kalamayacağımı sordum.

 • Normal boyutta bir yılan gördüm hafif dere içerisinde sonra kaçarak tırmanmaya başladım ve çıkamıyordum hemen üst tarafımda patika bir yol vardı elimde bişey vardı tutunup yukarı çıkmak isterken patika yol üzerinde daha büyük bir yılan olduğunu gördüm korkuyla uyandım oh be rüyaymış 🙂

 • Rüyamda kafası vücudundan büyük bi yılan gördüm annemlerin evinin önünde yanında da kuzenimin küçük kızını korkarak onu ordan aldım

 • Rüyamda yatağımın dibindeki duvarda balık ağına dolanmış yanmış bir yılan buluyorduk babamla beraber babam yılanı alıp evdeki insanlara gösteriyordu bu rüyanın anlamı nedir

 • Merhabalar, rüyamda evimdeki sandalye arasından çok küçük yavru yılan görünüyor bunu halama söylüyorum o da iki parmağıyla tutuyor ama bu yılan saldırdıkça büyüyor sonra korkarak onu kutuya atmasını söylüyorum ve kutuya atıyor attıktan sonra uyanıyorum yorumlarsanız sevinir. 🙂

 • Merhaba
  Rüyamda yürürken bir anda kendimi toplu mezarların olduğu küçük bir yerde gördüm ve hemen dua etmeye başladım dua bittikten sonra dar bir geçitten geçip daha geniş bir arazide ki mezarlığa girecektim ki dar geçitten geçerken önümde demirden bir engel çıktı demirin altından girmeye çalışırken demire sarılı büyük ve koyu kahve tonlarında bir yılan görüp rüyadan sıçrayarak uyandım acaba anlamı nedir yardımcı olur musunuz.

 • İyi akşamlar. Rüyamda çok değişik çeşit çeşit şeyler gördüm. Hepsi birbirinden apayrı şeyler. Yorumlarsanız gerçekten çok mutlu edersiniz beni inanılmaz merak ediyorum çünkü. Rüyamda tanıdığım yüzlerle beraberim eski okul arkadaşlarım çoğu. Birlikte sigara içiyoruz ben paketinden sigara çıkarıp arkadaşıma veriyorum kendimde yakıyorum daha sonrasında tekrar pakete baktığımda sigaralarımın değiştirildiğini farkediyorum normal tekel sigara yerine sarma tütün, ıslak sigaralar görüyorum ve sinirleniyorum. Sonra birdenbire sanki sigara kıtlığına girmişçesine sigara arayışına giriyoruz. Bi mağara gibi bişeyin içine giriyoruz arkadaşlarla. Amacımızın sigarayla ilgili olduğunu hatırlıyorum daha sonrasında yılanlarla karşı karşıya geliyoruz kendilerini görmüyorum ama çok yılan olduğunu hissediyorum onlarla mücadele veriyorum sonrasında tek bi yılan hatırlıyorum rengi beyaz ve ağzı açık hemen ordan uzaklaşıyoruz. SonrasındaÇok güzel hareketler oyuncularından Hamza yı görüyorum ne alaka bilmiyorum ama rüya ya hani herşeye ihtimal veriyorum. Yakın arkadaşımmış ve sokağın ortasında bildiğin yol üzerinde leğensiz tepsisiz direkt yolun üstünde hamur yoğuruyor hatta hamura unu fazla atmış hamur katılaşmış baya ben de alıyorum hamuru büyük bi uğraşla başlıyorum yoğurmaya bi yandan da söyleniyorum unu çok olmuş diye sanırım burdan sonrasında uyandım dahası yok. Ben anlamıyorum 7sn de gerçekleşirmiş rüya bu kadarı nasıl sığdı 7snyeye. Lütfen yorumlar mısınız ben baya etkisinde kaldım elimde telefon sürekli tabirlere bakıyorum şimdiden teşekkür ederim

 • Merhaba

  Rüyamda halının altinda yilanin kivrila kivrila sürünmesini gördüm. Yilanin hareketlerini halının altindan takip ediyordum sonra halının bitiminde yilan göründü. Hafif bir korku oldu icimde ama yilan herhangi bir zarar vermedi. Dolasmaya devam etti. Yakalamayi düsündüm ama nasil yakalayacagimi bilemedim. Yanimdaki biri öldürelim dedi. Ben hayir olmaz diye tepki verdim korkmama rağmen.
  Hayırdır inşallah 🙂

 • Merhaba rüyamda gök yüzünde büyük koyu renkli yılan gördüm ve bu yilan nasil gitmis gökyüzüne diye kendime soruyordum tam o sirada yilan gokyuzu den beni fark etti ve direk bana bakti korktum bu yilan beni bi lokmada yer diye dusunmeye basladim ve saklanmak icin kactim ordan …. cok merak ediyorum anlamini

 • Rüyamda evimizde kalabalık kadın grup ağırlıyoruz . Onlar gidiyor annem de ekmek yapıyor . Baş parmağın içinden yılan çıkıyor anneme sesleniyorum gelmiyor .

 • Merhaba ruyamda bulunduğum odada uzanıyordum birden yılan içeri girdi çok korkuyorum ben yılandan üstüme doğru geliyordu annemi cagirdim eliyle kaldırdı attı dışarı evde bu olay oldu cevabınizi bekliyorum

 • Rüyamda dil yılanı dediler renga renk dile benziyor yılan bir deliğe girdi öbür delikden kaplumbagaya benzer kendini dışarı atan atana canlılar çıktı bu neye delalettir inşallah hayırlara vesiledir he şunuda soyliim gündüz mevludu Şerife gittim eve geldim yasin i şerif okudum biraz kestireyim dedim böyle bir rüya gördüm

 • Rüyada yılan mavi bir borunun içinde çöreklenmişti ve başını dışarı uzatmıştı ben de kaçın yılan var burda diye bağırıyordum

 • Merhaba ben bugün rüyamada kocaman bir havuzun başındayım havuzun içinde üç tane yılan ve farklı balıklar var ben yılanlardan birini bir çubukla kendime doğru çekip ağzına bakıyorum sonrada saldırır korkusuyla bırakıyorum havuzda önce su vardı sonra suyu boşaltıp yeni su koydular .rüyamı tabirlerseniz sevinirim

 • 01.08.19 rüyamda evde yılan vardı orta boylarda rengini üstü kahve rengi altı beyaz renkti yanımdaki küçük erkek kardeşim vardı ikimiz yılanı seviyorduk korkmuyorduk sonra bir yere gidecekmişiz tekrar yılanı sevdik ne olduysa yılan huzursuzlandı ısırmadı ama zehirini boşalttı kardeşimle benim üzerime yüzümüze geldi bir damlası ağzıma geldi ve acı hissettim panikle kardeşimi alıp hastaneye gitmeye çalışıyorum yılanı kavonaza koymak için kavanoz yada poşet aramaya başlıyorum o sırada ölmüş annem geldi kormayın zehirli değildi bu dedi ve onu sevmeye başladı anne nasıl zehirli değil ağzımda bir acı var ölüyorum heralde dedim annem çok sakin bir şekilde birşey olmaz panik yappa dedi zehirli değil deyip yılanın başını sevmeye devam ediiyordu orda uyandım anlamı nedir ben bulamıyorum yorumlaya bilirmisiniz belen vaesa

 • Rüyamda okuldaydim bahçesinde birsuru delik olduğunu gördüm yılan başı vardı hepsinde komple cikmiyorlardi yanlarından geçip okula giriyorum müdürü arıyorum bahçeyi ilaclasinlar diye bilgi vericektim bir anda mahallaede oluyorum bakkalın önünde dururken mahalleyi de sardigini gördüm bakkala dedim ama pek oralı olmadı normal bir şey mis gibi ama delikten çıkan yilanada pek benzemedi bu sefer tuaf bir şeye benzedi korkutucu değildi hiç korkmadim yorumlarsaniz sevinirim

 • Rüyamda çok büyük ve uzun bir yılanın büyük bir kuşu sinsice yaklaşıp yediğini gördüm ondan sonra yılan bana bir şeyler söyledi ama hatırlamıyorum

 • Rüyamda çok büyük ve uzun bir yılanın büyük bir kuşu sinsice yaklaşıp yediğini gördüm ondan sonra yılan bana bir şeyler söyledi ama hatırlayamıyorum sonra kaybolup gitti

 • Merabalar ben rüyam da bi şirk çadırının kenarından bakarken oğlumu yerde yatan şirk yılanı yutmaya çalışıyor bu rüyanın açıklaması ne olabilir. Yardımlarınızı bekliyorum iyi günler.

 • Merhaba ben rüyamda komşumuzun kızı ile bir evdeydim sonra o yok ben kendimi başka bir evde buluyorum evin içi su dolu benim dizlerimin üstüne kadar geliyor su bir anda evde başka biri çıkıyor ve büyük bir yılanı var ben korktum bana saldıracak diye birkaç kişi daha var bunlar hepsi erkek sonra yılanı olan kişi karşıma dikiliyor yılana emir veriyor yılan karşı odadan birine saldırıyor ben de o karşı odaya gidip izliyorum bağırsağı falan çekiyor (yalnız yılan nerdeyse dev gibi çok fazla büyük rengi gri kahverengi karışık desenli ) anlamı nedir söyler misiniz

 • Merhaba ben rüyamda Hasankeyf gibi bir ormana gidiyorum eşimle birlikte ormanın içinde göl gibi bir yerde var orada gezinirken suyun içinde uzanmış güneşlenen yakın bir arkadaşımı görüyorum. Onu hemen uyarıyorum ‘burda çok su yılanı var çık hemen’ dedim oda kıyıya geldi orada oturdu birde baktımki yanında iki yılan kıvrılmış uzanıyor biri iri kalın ve birazda uzun 2 metre kadar var koyu renkli üzerinde büyük büyük benekler var diğeride koyu renkli küçük benekli ince uzun 3 metre kadar var sanırım.
  Arkadaşıma ‘Merve sakince olduğun yerden kalk dedim’ oda bak dedi ve elinde küçük yarım metre kadar bir su yılanını tutup sallayıp attı suya sonrada kalktı yılanları gösterince şasırdı sadece. Sonra ben hiç bişey olmamış gibi arkamı döndüm ve minyatür cami minareleri vardı onların fotoğraflarını çektim

 • çarşıdan siyah bir yılan almıştım.Bir dükkana girip ona ev olsun diye kutu aldım
  Evde yere koydum ve bana saldırgan yaklaşmaya başladı.Yuvasını açarken elimin olduğu yere doğru dikleniyordu. Ne olduysa salon balkonunda yavas yavaş dişlerini çıkardı bembeyaz dişleri vardı sivri ama uzundu.bir damla dişinin kenarında zehrini gördüm daha sonra kendimi korurkeb parmağımı ısırdı ve aniden parmağım şişmeye başladı yılanı bırakıp anneme göstermeye gittim ağlayarak ve uyandım

 • Benim yatak odamda Annemin çantasının icinde yılan var.fermuar kapalı.metal sopayla çantayı ittiriyorum.diliyle yakaliyor.

 • Rüyamda anneannemlerin evinde çatıdan küçük ve orta büyüklükte yilanlarin yere düştüğünü gittikçe çoğaldığını gördüm her taraf yilanlarla doluydu. Sürekli çoğalıyor adım atacak yer kalmıyordu ve ben korkuyla uyandım yorumlarsaniz sevinirim

 • Rüyamda gri renkli bir yılan gördüm onu öldürmedim yetkilileri atayım almasını söylüyordum sonradan bir araba durdu ve onu alıp gitti peşlerine düştüm ve yakaladığımda yılanı yemişlerdi

 • günaydın, rüyam da evimin bir odasındayım, bu odada duvarlarda 5 yada 6 tane yılan görüyorum ve farklı başka ne olduğunu hatırlayamadığım küçük böcek gibi hayvanlar vardı, yılanlardan en büyüğü deri değiştiriyordu, bi süre izliyorum, deri komple çıkana kadar izlemişim, bir kutu içinde, böcek sanırım büyütücekmişim ama 2 fündür eve girmediğim içinde kutu içindeki herne tür böcek ise deliröiş gibi içerden kutuya vuruyor, kutunun çekmecisi varmış, çekmeceği çekmemle hayvanın dışarı çıkıp kaçması çok hızlı gelişiyor, sonra oda hayvanat bahçesine dönmüş diye ağlayarak evde eşimi arıyorum ama bulamayıp kardeşimin yanına gidip ağlamaya başlıyorum.
  hayrolsun inşallah ama ben sık sık rüya gören biri değilim, böyle deri değiştiren yılanlı bir rüya görünce de merak ettim. yorumlama şansınız olursa mutlu olurum. tşk ler.

 • Rüyamda bir sahil kenarında hz İsa’yı gördüm yere uzanmış sol kolunun üzerinde duruyordu ve bana doğru bakıyordu ve bana birşeyler söylüyordu. Bunun anlamı nedir acaba?

 • Rüyamda bir sahil kenarında hz İsa’yı gördüm yere uzanmış sol kolunun üzerinde duruyordu üzerinde güzel bir elbisesi vardı ve bana doğru bakıyordu ve bana birşeyler söylüyordu. Bunun anlamı nedir acaba?

 • Merhaba ben rüyamda bir nehir kenarında sazlıkların arasında oturuyorken birden bir yılan sazlıkların arasından çıktı çok uzun ince bir yılandı rüyamda bu su yılanı diyordum kendi kendime. Bu yılan koluma dolandı ve kolumu sıkmaya başladı ve daha sonra kolumu delip deri altından vücuduma girdi boğazımın altında yani şöyle tarif edeyim nefes borusunun yanına (sol tarafına) geldi orda bir yumak gibi dolanmış şekilde kaldı. Rüyamda çok korktum ne yapacağımı şaşırdım eşimde beni bir doktora götürdü doktor çok zor değil ben çıkarırım şimdi yılanı dedi ve ben o sırada uyandım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. İyi günler.

 • Rüyamda iki diş kapağımdan soldakinden uzun bir yolan çıkıyor yanında kısa bir yılan var bir kişi yüzünü görmüyorum o uzayan yılanın önce başını kesiyor sonra dizimden çıkan yerden sıfırdan kesiyor ve diğerlerinde kesiyor sonra oralara tedirdiyot sürüyor fakat yılanın kalan eti dizimle sıfır kalıyor renkleri pembe bir parmak genişliğinde yırumunjzu bekliyorum

 • Rüyamda su içerisinde yılan görüyorum bu çok küçüktü nasıl büyüdü bir anda diyorum küçük hali geliyor gözümün önüne sonra büyük hali ama ürküyorum korkuyorum yılandan

 • Rüyamda su içerisinde yılan görüyorum bu şok küçüktü ne ara böyle büyüdü diyorum gözümün önüne her iki hali de geliyor yılandan da ürküyorum ne anlama geliyor acaba

 • Rüyamda annem elinde bi yılanla gelip (yılanlardan korktuğumu bilir) yılanı üzerime üzerime tutuyordu avazım çıktğı kadar bağırıp ağlamama ve çığlığıma ramen ısıracak kadar yaklaştırıp çekiyodu ama yılan ısırmıyodu acaba ne anlama geliyo gerçekten çok merak ediyorum

 • Merhaba. İlk rüyamın konusu biraz daha farklı ama yorumcu olduğunuz için yazıcam. Dün gece rüyamda öldüğümü ve zebaniler tarafından cehenneme götürüldüğümü gördüm Ama sadece ayaklarim bileklerime kadar yanıyordu. Bugün ise rüyamda akşam saatleri dışardan eve gelirken birdenbire koşmaya başladım apartmanın girişinde bi köpek vardı ayakları yoktu ama yerde kayıyor gibiydi. Nedensizce ondan korkup çığlıklar falan atmaya başladım girişteki başka bi kız da benim gibi bağırıyordu bi yere onunla saklandık. yanımdaki kız Birilerinden korkar gibi daha çok geri gidip 5 kişiler falan dedi sonra kayboldu. Gözlerimi kapattım bende korkudan. Onlar yanıma kadar gelmişlerdi biseyler söylediler ama anlayamadim ve şu an hatırlayamıyorum. Gözlerinde yılanlar olan ve ağızları kocaman 5 kişi beni darladılar. Nefeslerinin çok fazla sıcaklığını yüzümde hissettiğim için de uyandım. 2 gün arka arkaya böyle şeyler görmek beni korkutuyor. Umarım cevap verirsiniz

 • Rüyamda suyun içerisinde gezen bir yılan görüyorum korkuyorum diyorum ki baya küçüktü ne ara bu yılan bu kadar büyüdü diyorum o küçük hali de gözümde canlanıyor büyük halini de görüyorum. Ne anlama geliyor acaba

 • Böcek elimden soktu ordan larvalaşıp yılan gibi mini ejdera gibi bişey içimde büyüyerek kolumdan yukarı doğru çıktı deriden tutum tutarken dışarı çıktı..

 • Eski sevgilimle beraberiz onun dayisinin uzerine alamadigi geciremedigi yilani birakmis goruyorum bana sen uzerine al diyo bende diyorum yengem alsin o korkmaz.bir ara yilan sevgilimin koluna falan dolaniyo o korkuyo basina falan vuruyo yilanin orta boyda yilan sepet icinde kucuk tatli bir yilana donusuyo severek yaklasiyorum ona kucuk cocuk severmis gibi o da bana gulumsuyo konusuyordukda ama hatirliyamiyorum.buyumus dev gibi yilan olmus dovuslerde rinklere cikariyolarmis sona kalan olursa en sona o kimseyi oldurmesin onuda oldurmezler insallah diyorum… mactan cikmis giderken yilanin yaninda bir grup insan var ona bakan dovusturenler birileri geliyo kafa tutmaya yilana bu adamin icabina bak diyola adami tek hamleyle deviriyo herkez hayran kaliyo yila… birden kendimi tirende giderken goruyorum yanimda tanidik biri var suan kimdigi i hatirlamiyorum tren raylardan cikip suya daliyo cebimden telefonu elime aliyorum su girmesin diye karaya cikiyoruz yengemler nerde diye onlari ariyorum buluyorum suda yuzme bilmeyen var mi yardim edelim falan derken uyandim

 • Merhabalar,

  Aslında genel anlamda çok karışık bir rüya gördüm. Hayatımın farklı zaman dilimlerinde tanıştığım bazı insanları rüyamın içinde bölüm bölüm gördüm. Fakat aklımda en çok kalan kısım şurası. Bir arkadaşımla küçük kasası olan bir araba ile gidiyoruz fakat belli bir süre sonra arabada şoförün olmadığını örüp ben direksiyon başına geçiyorum. Arabanın direksiyonu neredeyse hiç dönmüyor kontrolü çok zor. Bu sebepten dolayı biraz ilerledikten sonra arabanın kontrolünü sağlayamıyorum ve araba 1 metrelik bir yeşillik alana düşüyor. Biz bu düşme esasından hiçbir yara almıyoruz. Ben bu yeşillik alanda zannedersem büyük bir boa yılanı görüyorum derisi kırmızı, yeşil galiba bir de mavi rengine sahip tıpkı renkli tırtıllar gibi. Tabi ben yılanı görünce panik oluyorum ve hızlıca içinde bulunduğum yerden çıkmaya çalışıyorum ve nihayetinde çıkıyorum. Sonra yılan hareket etmeye başlıyor ve şunu fark ediyorum. Yılanın gövdesinde başı yok sadece vücudu var fakat dediğim gibi hareket ediyor canlı bir yılan. Tabi ben bunu görünce rahatlıyorum ve bulunduğum yerden uzaklaşıyorum. Rüyam bu kısımdan sonra da biraz karışık bir şekilde ilerliyor fakat bu kısmı aklımda çok net kaldığı ve uyanır uyanmaz hatırladığım için sizlerle paylaşmak istedim.

  Değerlendirmeniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

  İyi günler dilerim.

 • Rüyamda lüx bi otomobil almaya giderken yolda bayağı bi büyük yılanların kendilerinden daha büyük bi yılanı yediklerini görüyorum. Motordan inip yılanlara bakarken babamın, yılanın tekini sürükleyerek diğerlerinden ayırdığını görüyorum. Babamın yanına gidincede cok normal bi şekilde yılandan korkmadan o yılana dokunuyorum. Aslında devamında bişeyler daha oluyo ama kafamda canlandıramıyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

 • Merhaba, rüyamda ortadan ikiye kesilmiş bir yılan gördüm ilerledikten sonra ise küçük küçük başka yılanlarda vardı galiba bu kısmı çok hatırlamıyorum biraz ilerledikten sonra büyük ve uzun piton vardı ve içinde de avladığı büyük bir hayvan vardı yanımda yavaşça ilerliyordu ama hiç korktuğumu hissetmedim daha sonra da rüyayı anneme anlattığını gördüm

 • Merhaba
  Rüyamda ağaçlık bir alandan yanımda olan başka bir kişiyle geçerken dallardan sarkmış birçok ince uzun yılan gördüm ve bize saldırmaya çalışıyorlardı. Nitekim de biz dikkatli bir şekilde o alandan çıkmayı başarıyorduk. Nasıl bir tabiri vardır rüyamın acaba? Teşekkürler.

 • Merhaba ruyamda bembeyaz yatakda yatiyorum ama ruya icinde ruya goruyorum…gene gordugum ruyada ayni yatakta yatiyorum ama mavi kobra yilan coreklenmis onun ustunde bakiyorum hic seslenmiyor…daha sonra uyaniyorum ayni yatagimda kobra mavi yilan coreklenmis sekilde yatiyorum…annem yaninda bagriyorum anne kak yilan ustunde yatiyorum diye…daha sonra yilanin basini tutuyorum anne kak balkon kapisini aç disari atayim diyorum ama annem agir agir davraniyor…sonra tutuyorum bogazindan ama elim agzinda issirmiyor diyorum bu bisey yapmiyor ama ben korkuyorum…sonra annem balkon kapisini aciyor aşağı atacam gozumun icine bakiyor atma diye atiyorum onu…asagi elimde kuyrunun ucu kaliyor onuda atiyorum kuyrugunuda alip gidiyor…

 • Merhaba
  Rüyamda bir balığın içinden yılan çıkarıyorum ve parmağımı ısırıyor koyu yeşil renkte
  Şimdiden teşekkürler 🤗

 • Merhaba, rüyam nasıl başladı tam hatırlamıyorum. İlk hatırladığım durum şöyle idi; yatak odam olduğunu hissettiğim bir yerdeyim, ancak görünüşte benim odam değil, ve yatağımın yanındaki masada küçük mat biri sarı biri kızılımsı kahverengi ve sahte oyuncak dokusu olan iki yılan birbiri üzerine dolanmış durumdalar (aynı yönde vücut pozisyonları, sanki biri diğerinin gölgesi). Kahverengi olan yaşıyor, hareket ediyor. Sarı olan sert plastikten yapılmış gibi ama kahverengi hareket ettikçe, onu da beraberinde sürüklüyor. Başlarda kahverenginin kafasını sadece sağa ve sola sallamasıyla dalga geçiyorum. İçten içe bir kuşku oluşuyo acaba öldürsem mi diye (taş çatlasa 50 cm, çok büyük bişey değil). Ama umursamıyorum. Oda içinde hareket ediyorum bu arada sabit değilim, yılandan uzaklaşmaya da çalışmıyorum. Sonra aynı şekilde birbirine sarılmış iki yılan daha beliriyor odanın içinde (bunlar daha çok oyuncağa benziyor) ve kahverengi kadar hareket kabiliyetleri çok yok ama beni odanın içinde takip etmeye başlıyor. İçimdeki kuşku bu hareketi gördükten sonra artıyor. Bu artan kuşkuyla, öldürmediğim kahverengi ve sarı yılanlara bakıyorum, onlar da takip etmeye başlıyorlar. Hala öldürebilirim ama öldürmek istemiyorum ve kaçıyorum. Ben kaçtıkça kahverengili olan daha hızlı kovalıyor, diğerlerinden artık korkmuyorum. En sonunda duruyorum “yeter nereye kadar kovalıycaksın?” diyorum ve bitiyor rüya. Bu arada yılanların hareketi kahverengi canlanmış oyuncak vari, yüzünde bir değişme söz konusu değil hep ağzı açık dili yok ve tamamen kahverengi (dişleri, gözleri vs.) ve sarı olana dolanık onu da sürüklüyor ama gevşek bir şekilde. Diğer yılanlarda aynı şekilde dolanık ve birlikte hareket ediyorlar.

 • rüyamda iki yeşil yılanın bir çukurda ben ve annem yılanlanları çıkarmaya çalışıyoruz annem tabakla çıkarmaya çalışırken bende eliml tutmaya çalışıyorum yılanda bizi sokmaya calışıyordu sonra benim okulundan bir erkek geliyor tanıdığım biri yılanı. Kafasını baltayla kesiyordu sonra şakadan bizi kafayı la korkutuyordu yılanlar biri zayıf ve uzun diğeri kalın v uzundu

 • Babasnnem vefat etti. Köyde onun evinde yiz.
  İki kol kalınlığında boğa yılanı babaannem tutuyor önce kafasini satirla koparıyor.sonra parçalıyor yılanı.
  Dolabin evin heryerine etini istif ediyor. Ve etini yiyecekler miş. Bnm agzimada veriyor. Bembeyaz eti. O kdr tatli ki .
  Ama ben normal hayatta yilanin resmine bile n bakamam hatta telefonda ciksa elimden atarim icimde tarif edemediğim bir Korku vardı r.hep o hayvana karşı.bundan dolayı ağlıyorum.ama sesim çıkmıyor . Kaciyorum bahçeye her yerde yilanin devasa kafasi atin Bunu diye yalvarıyorum .ama bakıyorum normal hayatta korktuğum gibi irpertim yok.ama her tarafa kaciyorum.yengeme söylüyorum korkumu oda seni eline geçirmiş ondan bu kdr korkuyor sun diyor

 • Merhaba
  Rüyamda mutfak balkonunda otururken annemle ve kardeşimle konuşuyoruz annem mutfak balkonundaki dolabın altına bir yılan öldüğünü söylüyor tam eğilip baktığım sırada yılan canlanıyor hareket ediyor küçük yavru hiç birimize zarar vermeden kaçıyoruz yılan yeşil renkliydi ve balkonumuzda kapalı balkon.

  Bu aralar ailemden birçok kişi ilişkime karşı çıkıyor okulum bittikten sonra nişanlanmayı düşünüyorduk bununla ilgili bişey olabilir mi?

 • Merhabalar,Rüyamda yatağımdan kalktığım sırada,yatağımın üzerinde yılan gördüm ve yorganı fırlatı verdim ve yılan dolabımın altına kaçtı,Yılanı öldürmek icin harekete geçeceğim zaman Annem seslendi,yapma bırak onu,çürüyeceksin,çürüyeceksin gibi sesler duydum anlamı nedir?yardımcı olabilirmisiniz?

 • Merhabalar ben iki gecedir üst üste aynı yılanları görüyorum iki tane kobra tarzı büyük iri yılan bitanesi soluk sarı renginde kıvrılmış uyuyo diğeri daha canlı sarı benekli kıvrılmış bakıyor sadece bende ona bakıyorum harabe bı oda gibi birşeyde biyerde koşuyorum ve oraya varıyorum ama neyden neden koştuğum hakkında bi fikrim yok buaralar hayatımda ki olaylar durulmuyo onunla ilgili sanırım yorumlarsanız sevinirim sevgilerle . .

 • merhaba.. kardeşimin rüyası;babam siyah bir kutu vermiş bize dört kız kardeşiz.kutudan küçük kırmızı bir yılan çıkmış şifacı yılanmış iki kardeşimin üstünden geçmiş benim üstünde dolanıp koynuma girmiş gögsümden başını kaldırıp bana bakmış kafası çok güzel bir kız olmuş bende daha genç ve çok güzel olmuşum sonra yılanla bakıp ağlamışız yılan bana bakıp çok üzülmüş çok ağlamışız sora bana bişey yapmadan çıkmış.tekrar yılan olarak en küçük kardeşimin parmağından ısırmış.kadınlar alkış tutmuşlar çünki herkes kendini ısırması için çabalıyormuş.kardeşim ağlamış ama hemde korkmuş.uyandığındada odada yemek kokmuş balkona attım kendimi nefes alamadım diyor.çok merak ettik yorumlayabilirseniz çok seviniriz şimdiden teşekkürler…..

 • Selamlar Ben rüyamda yeşil bir yılan gördüm masanın üstünde kahve fincanlarının yanında kıvrılmış duruyordu ve sonra bardaktan ağzına su alarak fincanların üstüne püskürtmeye başladı bana bişey söylemek istiyordu sonra anlaştık bana git bahçeyi sula demek istiyormuş.
  Bu rüya ne anlama geliyor?

 • Ben acayip bı rüya gördüm ve anlamını çok merak ediyorum rüyamda araba kullanıyorum ve yanmak üzere olduğunu fark edip iniyorum araba yanıyor ve ben eve gidiyorum ev ve araba yakın sonra arabada bir çanta unuttuğumu hatırlayıp arabanın yanına gitmek için evden çıkıyorum yürürken çok çok uzun bir yılan görüyorum yılan kesilerek 3-4 parçaya ayrılmış ve asıl tuhaf olan yılan kahverengi tüylere sahip ve sevimli bir surata sahip uzaklaşmak istiyorum beni takip etmeye başlıyor bir süre sonra sinirleniyorum bu sefer de yılan korkuyor ve titreyerek namaz kılmaya başlıyor o sırada uyandım yorumunu çok merak ediyorum iyi çalışmalar

 • Merhaba , ben dün gece rüyamda büyük bir evde tanıdığım bçve tanımadığım bir çok insanı ağırlayıp misafir ediyordum. Bu misafirler arasında tanımadığım biri yanında küçük evcil yeşil bir yılan getirmişti . Ben ise hafif tedirgin olmakla beraber bu insanı misafirperver bir şekilde ağırlıyordum. Ayrıca bulunduğumuz evin arkasında büyük bir göl vardı ve ben bu gölden çeşitli ilginç askeri deniz ve kara araçlarıyla tanımadığım askerleri karşılıyor ve uğurluyordum. Lütfen bana bu rüyayı yorumlarmısınız. Allahın Rahmeti ve bereketi üzerinize olsun..

 • Merhaba ben rüyamda şuan küs olduğum babamın evindeydim v3 yavru bir yılan vardı odada sonra yılan bir anda kaçıp vestiyerin arkasina kaçtı ve orada da iki sırtlan vardı sırtlan tarafından yavru yılan öldürüldü biliyorum sacma ama ne anlama geliyor hala çözemedim.

 • Selamün aleyküm öncelikle rüyayı gördüm şimdi uyandım ve size yazıyorum kardeşim ben sevgilimle denize açılmıştık yüzerek çıktık sudan etrafta heryerde ağaçlarda yılanlar vardı bizde orda kulübe gibi yerdeyduk kulübenin içinde annemde vardı ben yılanları gördüm ve sevgilimle hızlı bir şekilde kulübeye doğru giderken 3 tane yılan vardı aralarında konuşuyorlardı biri biz kulübeye girerken arkamızdan geldi bende onu kılıçla kafasını kesip öldürdüm ve diğer yılan öbürüne noldu diye sordu oda poşete gittik dedi uburleride ben sana demedimmi gibi şeyler konuştular etiklendim rüyadan aydilantirsanuz sevibirim

 • Evimde ilk once pembe buyuk kalin ama sessiz sakin bir yılan goruyorum.gorunce annem buyuk kizim ve Ben urperiyoruz. Buyuk kizim tek eliyle tutup kaldirip anneme veriyor. Al bunu balkondan at diyor ve annemde oyle yapiyor.sonra bi bakiyorum ki bir siyah ince sanirim kobra bir yılan bana bakarak ustume doğru saldiriyor. Ve bi bogusma yasiyorum atiyorum tekrar ustume geliyor bogazindan tutup oldurmek istiyorum ama öldüremiyorum gücüm yetmiyor 🙁

 • Rüyamda lacivert yılan ve büyük kertenkele qördüm koltuqun altındaydı kendi kendime ben hergün bu koltukta yatıyorum iyiki beni sokmamış yılan diyorum

 • Merhaba rüyamda annemlerin evdeyim abim 3 adet ince yavru açık yeşil yılan getirmiş ben mutfaktayım ocağın üstünde tencereye koymuşum yılanları korkuyorum ve yılanların üzerine tencere kapağını kapatmaya çalışıyorum ama bir türlü olmuyor yılanlar sürekli ordan burdan hareket halinde kapak kapanmıyor eşim geliyor ve bana at gitsin diyor tek tek maşayla tutmaya ve kese kağıdına koymaya çalışıyor sonunda da koyuyorum ağzını sıkıca bağlayıp poşetleyip dışarı çöpe atıyorum lütfen yorumlarmısınız

 • Bir odaya giriyorum etrafa bakıyorum hertaraf sanki şu yapay yeşil plastik hali ve her yerde güvercinler var etrafıma bakıyorum güvercinlerin varlığı beni mutlu ediyor bir an amcam geliyor aklıma oda güvercin beslerdi ve sonra anide bir bakıyorum ki bir çocuk elinde üç yılan uzaktan bir yılanın aniden bir deliğe kaçtığını görüyorum halen heryer yeşil aynı hali çocuğa doğru yürüyorum tam yanından geçip giderken bir bakıyorum yılanlardan biri çocuğun yüzünden ısırmış ve sanki yüzünde asılı kalmış ve çocuğun yüzünde sakal var siyah sonra kendi kendime madem yılanları elinde tutabiliyor bişey olmaz ya bağışıklığı vardır yada bir ilaç kullanıyordur diyip umursamaz düşündüm yüzümü cevirdim ve o an uyandım bunların bu rüyanın anlamını çok merak ediyorum lütfen rica ederim en kısa zamanda cevap verebilirmisiniz saygilar

 • Merhaba yengem hamile rüyamda onun büyük siyah bir yılan doğurmuş olduğunu gördüm. Çok uzundu. Abim yengem ve ben aynı odada idik. Ikisi uyuyordu. Yılan da yengemin boynuna dolanmıştı vücudunun geri kalan kısmı da yengemin üzerindeydi. Ben onları uyandırmaya çalışıyordum. Ancak ölü gibi yatıyordu. Yılan ise benim telâşımı anlamış gibi yengemin boynundan çekildi ve sakince kaldı yerinde. Gerisini hatırlamıyorum.

 • Merhaba,rüyamda su kıtlığı vardı su bulmak için baya bir insanla ne yapacağımızı tarstisiyorduk karara varınca ben kuru otların içinde bir yılanın bana doğru geldiğini gördüm sonra kacmaya başladım yılandan kurtulunca bu sefer ben yılanın üzerine yürüdüm ama yılan beni ısırdı fakat benim bağışıklıgim vardı ve hiçbir zarar görmedim sonra annem onu öldürüyordu yorumlarsaniz sevinirim

 • Merhaba rüyamda uyuduğum odada yılan vardı hoplaya hoplaya benden kaçıyordu saldırmıyodu. şu an boşanmak üzere olduğum eşimde yanındaydı başka birşey hatırlamıyorum yorumlarsanız sevinirim

 • Merhaba rüyamda ben ve yanımda biri daha vardı yüksek bir yerdeyiz karşıya baktığımızda bizden biraz daha aşağıda biraz uzak yine dağlık alanda çok büýük uzun yılan arkası bize dönük gidiyordu

 • Merhaba, rüyamda hiç sevmediğim birinin evinden bahçesine cikiyorum ve küçük bir yılan görüyorum korkup bagirdigimda yılan zıplaya zıplaya yanımdan gidiyor anlamı nedir sizce ?

 • Rüyada yılan Büyük bir balığı kovalarken kapana kısılması balık Avına sorada ben onu çuvala koyup dövüyordum çubukla öyle uyandım

 • Merhaba ben rüyamda köydeydim etrafımda bir sürü arazi arazilerden birine girdim arazi uzun ince mezar bölmeleri gibi bölünmüş birazda içleri çukurdu kimisi ekilmiş
  biçilmiş toprağın üstleri yeşermiş ama kimisine bir şey yapılmamış her baktığım bölümde uzun ince iri bir yılan öylece hareketsiz duruyordu merak ettim bu bölmelerin birinin içine eğilip baktım belki ölmüşlerdir diye ama canlılardi ama hiç bir şey yapmadan duruyorlardı her bölmenin içinde bir tane yılan vardı hepsine teker teker baktım ama hepsinde aynı şeyi gördüm korktum açıkçası rüyamı yorumlar mısınız

 • büyük yılan yanımda birini komple dolanmış oda kurtulmak icin kendini suya attı ve arkasında bırı onu kurtarmaya atladı ve onun öldügünü söyledi ne anlama gelir

 • İyi günler rüyam da evin koridorun da yabancı varlıklar oluyordu mutfaktan çıkıyordum annem ve abim ile karşılaşıyorum ve elimizi felan para sallayıp onlar ile mücadele ediyorduk ve onlar kayboluyordu ama ben tam olarak ne olduklarıni göremedim. sonra salon veya oturma odasına geciyorduk babaannem oda da oturmuş bize hepiniz öleceksiniz dedi ben de ne alakası var babaanne dedim. Abim mücadele ettiğimiz şeyler insan başlı yılan olduklarını söyledi orada not: 3 ay önce yeni ev aldık sıfır daire

 • Merhaba düm gece bir rüya gördüm en yakın arkadaşım 8 yıllık kendisi onu gördüm ve bir anda bir yerden ince ama uzun bir yılan çıkardı ve bun dokun demeye başladı ben hayır dedim çok net hatırlıyorum ve bana boynuna asarım dokunmaz isen dedi ben geri geri kacmaya başladım ve o benim üzerime doğru geldi çok itici bir şekilde gülümsüyordu ve yılanın başını bana doğru tutup korkutmaya çalışıyordu en son bana yaklaştı ve tam yılanı üzerime doğru atacakken ben gerçekten ehhhhhh diye çok şiddetli bir sekilde bağırmışım annem ve babam uyanıp yanıma geldi gerçekten bağırıp uyandım bu ne demek oluyor lütfen.

 • Mrb bugün rüyamda kahverengi bi yılan gördüm köydeyim farklı yerlerde gördüm çok uzun ve kalın 30 40 metre var kagası gövdeye göre küçük çok kez öldürmeyi denedik çok büyük ama korkuyorum ama yakalamak öldürmek içinde elimden gelem herşeyi yapıyorum 1 kişiyi yutyu öldürdü sanki ikiye böldük ama tam hatırkamıyorum tarlada suda koyde ahırda çatıda farklı yerlerde o kactı biz kovaladım ne anlama heliyor acama allahım hayırlara yorsun bu rüyaya belki 10 defa üst üste gördüm farklı zamanlarda

 • Rüyamda yatak odasında ilk siyah sonra sarı sonra da mavi yolan gördüm sonra sarı nın yavrusu vardı sonra çoğaldılar. Normalde Golan’dan çok korkan kardeşim korkmuyordu annem bir tanesi alıp tuvalet atmaya çalışıyordu ben sadece izliyordum. Tuvalate atmaya çalıştığı siyahtı galiba

 • Selamünaleyküm ruyamda kocaman Bı yılan gordum fındık bahçesinde kalmısım aileme yalvarıyorum cok yılan var anne nolur gelin burdan benı alın diyorum o ara teyzemin dilsiz kızı geliyor onu yanıma alıyorum yılan sokmasın dıye oglum da yanımda Bı yılanı olurdum Bı telefonun ısıgını yakıyorum karıdan Bı yılan daha geliyor kalın bu odun alıyorum ona vuruyorum bırsey olmuyor o ara kaybettim onu sonra baktım fındık dalının ustunde kıvrılmış dalı cekıp bırakıyorum yere dusuyor cok uzun kalın Bı yılan ama aksine bas ve boyun kısmı ince kucuk yılan gibi oglumun ayagının ustune dogru gitmeye basladı odunla vuruyorum ama gucum tukenıyor korkudan sonra oglumu sokacak dıye ayagım koydum sol bacagımdan ısırdı acısına uyandım yorumlar mısınız ne anlama geliyor cok korkarak uyandım.

 • Merhaba ben rüyamda kücük gri tatli bi yilan gördüm su iciyordu cok duru bi suyu iciyordu kücük kuzenim yilana vurarak kendisini isirirtti bana yorumlayabilirmisiniz simdiden tesekkürler iyi günler

 • Merhaba,
  Rüyamda evdeyim arkadaşımın omuzunda bi çiçek dalı var ve o çiçek dalına yılan dolanmış zayıf biraz uzun siyah bi yılan yılanın altı beyaz ama baya cansız duruyordu yani çok zayıftı arkadaşım onunla yanıma geliyordu korkuyordum fakat yılan çok sakindi.

 • Rüyada amcamın göl kenarında yeşil bir yılan öldürdüğünü ve daha sonra o yılanın eski evimin önüne çıktığımda ayağıma dolandığını gördüm

 • Merhaba
  Rüyamda evi süpürüyordum bos odanın kapısını actıgımda vadi gibi bir yere gectım bır elımde süpürge bır elımde köpegımın tasmasını tutuyorum yanımda köpegımde var. Bır patıkaya gırıyorum bır tas cok buyuk degıl yılan içinde sankı ıcınden gecerken taş kapanmıs gıbı yılanın kafası bır tarafında gerısı tasın dıgee tarafında ölü sanıp egılıp baktıgımda bı anda gözunu acıp bana bakıyor korku ile uzaklasıyorum köpegımı cekerek bunu bırseye yormak gerekır mı yorumlayabılırmısınız lütfen

 • Merhaba ben rüyamda kırmızı bir yılanın hangi hayvan oldugunu hatırlamıyorum onu önce boğum sonra yediğini sonrada ayak baş parmağımı yedinmi içindemi girdi böyle bişey gorfüm sonra cok ağlayıp hastaneye gidiyorum dum ama hıçkıra hıçkıra ağlıyordum yyyorumlarınız i

 • Rüyamda çok iri bir yılan yavrusunu arıyordu bende koynumdan yavru bir yılan çıkardım yere attım yavrusuna aldı ve gitti ortadan kayboldu

 • Merhaba ben rüyamda bir poşet içinden birçok yılanın çıkmış olduğunu gördüm yılan yavrularının yatak odasını salona evin dış kapısına kadar olduğunu gördüm ve ben fark ettim de koşarak evden çıktım ve bu ev benim annemlerin eviydi ne anlama gelir acaba

 • Bu gun ruyamda bi evdeyiz eşim bi tane oyuncak buluyor yada biriveriyor oyuncagin icerisinden garip bir koku geliyor ve sökuyor sökunce bir teneke gibi biseyde zehir gibi bisey var ve inceliyr degdiriyr yanimizda bebegimizde var hatrlyamiyrm bi kac kisi yine var sonra ben aliyorum onu atiyorum tam atinca yilanin yanina dusuyr kocamn yilan tam kosarak gidip aileme buradan gidelim yilanvar kocam dicekken iki tane yilanin arasinda kaliyorum ben kacarsam arkmdan gelir digerleri kurtulur feln diye dusunuyrm ben atlicam yilanda tam saldiracak gibi duruyordu tam atlarken uyandim ve cok korktum ayrica yilanlaradan cok korkarim

 • Merhaba çok etkilendigim rüyamı yorumlarmisiniz? Rüyamda kadın dogumdoktorum beyfendi beni arabasıyla biyere götürüyor maksat ruhsal şifa…ahşap eski bir eve çıkıyoruz yerlerde yılanlar var çok büyük değiller…içeride şifacı bir kadın var..orda beklerken uyandım..lütfen yorumlarnisiniz lutfen

 • Merhaba, ben Rüyamda kardesimle trene bindim sonra trenle gidilcek yol bitti, biz geri dönmek istedik ama geri dönüste yürüyerek gitmemiz lazimdi ve o yollarda hep yilan doluydu. biz kardesimle o yilanlara dokunmadan gectik sonra en son bi yesil yilanla karsilastik onu öldürmeye calistik bize saldirdigi icin sonra ikimiz yilanin kafasina basip öldürdük. sonra hemen otobüs vardi ona bindik. otobüsde yanlis yere gidiyormus otobüsde kalkmadan biz indik baska insanlar bindi.. bizde yürüyerek yolumuza devam ettik sonra bi anda kocamin baska bir kadin icin sevindigini gördüm yani güya eski sevdigi gelmis ve bana onu anlatiyordu bende ondan o yüzden ayrilip gittim..

 • Rüyada çok fazla ölü yılanların parçaları vardı yani hiç birinin kafası yoktu korkarak üzerlerine basmadan geçiyordum canlısıyla karşılaşmaktan korkuyordum

 • dizimden kocaman bir yılan cıkartiyordum cekiyorum icinden basi hala dizimdeydi

 • Merhabalar
  Rüyamda ormanın içinde yürüyordum yanımda ölen ananemde vardı ayaklarıma siyah yılanlar değiyordu ama zarar vermiyorlardı daha sonra dere gibi bir yere geldik ananem dinlenirken bende dereye girip çıktım büyük bir yılan ayaklarımın dibinde öylece duruyordu .
  Yorumlarsanız sevinirim

 • Merhaba.Bugün rüyamda ağaca dikine tutunmuş,uzun ve çok kalın bir yılan gördüm.ve yılan babamı yedi.Bende çığlık çığlığa feryat ediyordum.Ama nedense bilmiyorum annem aşırı sakindi.Lutfen yorumlarmisiniz çok merak ediyorum.

 • Merhaba. Bugün rüyamda ağaca dikine tutunan çok uzun ve çok kalın bir yılan gördüm.Ve bu yılan babamı yedi.Ben çığlık çığlığa feryat ediyorum ama annem aşırı sakindi. Lütfen yorumlar mısınız çok merak ediyorum.

 • Ablam hamile.ve beni ruyasinda simdiya kocaman bir yilani yakalayip bizim evin balkonuna bagladigimi gormus sonra da bir de beyaZ bir yilani ayni sekilde tutmusum baglamisim ve beyaz yilan yesile donmus merak ettim bu durumda ruyanin tabiri kimle ilgili bilgiler verir

 • Ruyamda ayni esimle kizimla birlikde uyuyoruz salonda uyandigimi bagirarak esime yilan oldugunu anlatiyorum ama kizim halen uyuyor sonra eesim yatakdan kalkiyor bacaginda yilan var bir sekilde dustu ve saklandi iceri ama ben halen korkuyorum sut mu getirsek yogurtmu getirsem getirsemde nasil yakaliycaz bilemedim yilan siyah beyazdi bu ara

 • Merhaba, gece boyunca kabusler gördüm… onlardan bitanesi de şu ; bir tane uzun kalın yılan varmış ben onu yatağıma almışım onla konuşuyormuşum… sonra yatagımda yılan yanımdayken birden beni ısıracagını duşunup kafasından tutup ona konuşarak işte sen beni mi ısırıcan asla yapamazsın gibi şeyler diyerek benim odamda bir cam var onu ordan atmışım😂 ama tehtit ederek kafasını tutup sıkarak.. ne demek oldugunu söylerseniz çok sevinirim.

 • Rüyamda yeğenim dukkaan a 4 tane yılan getiriyordu diyorumki çıkar onları nurdan hareket etmeye başlıyorlar tam yeğenim öldür ek onları uyandım neye delalet eder bu bilgilendirirmisinz

 • Merhaba.rüyamda bir binadan kolaylıkla kaçtığımı gördüm biriyle.hayta birlimte saklanmak için su birikintisinin içine giriyoruz ve uyuyoruz.timsahlarda az ilerde duruyor.sonra bir dağın eteğine gidiyorum.dürbünle bakıyorum ayı kükremesini duyuyorum.uzağa bakıyoyorum onu görmek için meğer hemen önümdeymiş.kucağında iki yavru ayı var.sadece kükrüyor ama sonra kayboluyor ortadan .kum içinde beyaz yılan var.taş atarak kumdan çıkmasını istiyorum.çıkıyor tekrar kuma giriyor.kum küçük çakıllardan oluşuyor.sonra o dağın eteği bi oda oluyor.kızkardeşim yılanı tutmak istiyor.yapma diyorum.yılan tekrar yüzeye çıkıyor.sanırın 3 yılan oldu.beyaz renkler.ben sandalyenin üzerine çıkıyorum.elimde o odanın anahtarı var.yılanlar kardeşin ayaklarını sarılıyor gibi belli belirsiz gibi.kapıya koşup anahtarla işk denemede açamıyorum ikinci denemede kilidi açıp ikimiz çıkıyoruz.yorumlarsanız çok sevinirim.teşekkürler.

 • Cinsel organımda n yılanlar çıktı çekip atıyorum tekrar geri girmeye çalıştı ve içimde çok yılan olduğu ve hareketli olduk larini hissediyorum atıyorum tekrar geri geliyor lar

 • Rüyamda Erkek arkadaşımın sağında ve solunda iki yılan duruyordu zarar vermiyorlardı sadece yanında bulunuyorlardı.
  Erkek arkadaşım iki yılanın arasında hıçkıra hıçkıra ağlıyordu.
  Yorumlayabilecek varmı ?

 • Merhaba.Ruyamda Beyaz Çanlı yilan Gordum .Evimize girmeme musade etmiyordu ve nasil hizli geliyordusa goremiyordumda nerde oldugunu.O kadar korkuyordumki.Yilandan kaciyordum yilan bana soylediki Kacma benden kacarsan seni sokarim diye.Bende o zaman arkadas olalimmi soyledim oda kabul etdi ama orda ona guvenmedim sora bana dediki sokarim zaten zamanina az kaldi diye sora ruyadan uyadim ama cok qaripdi yani.Lutfen yorumlarmisiniz

 • Merhaba ben rahmet rüyamda 1 buçuk ay önce ayrıldığım sevgilimle birlikteydim ikimizde yılan olmuşuz konuşuyoruz birisi vardı geleceğimizi anlatıyordu ikimizin evlendiğini iki tane çocuğumuzun olduğunu birisi erkek birisi kızdı sizce nedir bu rüyanın anlamı

 • methabalar rüyamda bir çift birbirine birkaç gez sarılmış iç içe geçmiş yaklaşık 2 metre boyunda kahve gri gibi bir renkte erkek ve dişi yılan görüyorum atkadaşımda yanımda ben biraz korkuyorum sonra arkadaşım ik iyılanı da öldürüyor öldürdükten sonra yılanlar domuz benzeri hayvana dönüşüyorlbu ne anlama geliyor acaba yorumlarsanız sevinirim

 • Merhaba, Rüyamda bir Pazar yerindeydim ve tezgahta beyaz bir yılan gördüm çok büyük değildi. Yılanı elimle tutup yere attım ama daha sonra korktum. Yılanın başında ve biraz gerisinde iki çizik vardı ve kan akıyordu. Daha sonra bi adam yılanı benim üzerime attı ve korkarak uyandım.

 • Merhaba benim rüyamda komşunun evinin önünde siyah büyük kafalı bir yılan vardı arkadaşımla kavga ediyordu ve kovalamaya başladı hepimiz kaçtık başardık kaçmayı. Daha sonra bizim evin içine girdi yılan bize bisey yapmadı oyun oynuyordu koltuğun arkasında ama ben çok korkuyordum . Evdekilere söyledim babannem onu öldüreceğini söyledi o anda uyandım . Rica etsem yorumlar mısınız teşekkür ederim .

 • Rüyamda bodrum katı gibi bir kattaydim ve bir değil sayısını bilmediğim bir kaç yılan vardı bir tanesi hariç hepsinden kaçtım
  Sarı bi yılandı bi kaç defa yakalayacak oldu beni kaçtım en son durdum yılan ile göz göze geldik bana senin peşini bırakmayacağım hiç bir zaman dedi
  Çok tuhaftı

 • Rüyamda ölmüş annemin önce kedi olan sonra da kucagina aldiginda yılan olduğunu ancak yılanı da kedi gibi sevip zararsız hale geldiğini ve bana da sevmem için yaklaştırıyor.ancak ben yılanlar öyle degillerdir heran saldırır diyorum ve kızımla beraber oradan kaçıyorum.

 • Mrhb bnm eşim rüyasında karnında göbeğinin sağ tarafında bir topaklanma hissediyor ve onun yılan olduğunu fark ediyor.hastaneye gidip yardım istiyor fakat kimse yardımcı olmuyormuş.karnının içindeki yılanı tutup çıkarmaya çalışmış fakat orada uyanmış.acaba nedir karnının içinde yılan görmek

 • Merhaba. Gerçek hayatta dedem rahatsız ve rüyamda yilanlardan ona bir ilaç hazırlandığını ve tamamen iyileştiğini gördüm. Bunun anlamı nedir yorumlarsanız sevinirim 🙏

 • Merhaba rüyamı yorumlarsan memnun olurum internette tam karşılığını bulamadım teşekkür ederim.
  Küçük siyah bir yılan görüyorum öncesinde onu yakalamaya çalışıyor gibi bir durum içindeyim sonrasında onu gerimde yerde bıraktım önüme doğru ilerledim 5 metre kadar gerimde kalmışken bir an arkama döndüm küçük siyah yılan yerde dikilmiş saldırı pozisyonu almıştı sn hızıyla kendini sıçrattı bana doğru kafama doğru geldi ama ben nereye gittiğini anlayamadım sonrasında kafamda bir uyuşma oluştu kafamın içine girmeye çalıştığını farkettim tanımadığım bilmediğim köy gibi bir yerdeydim karşıda dükkanın içinde bir kaç kadın farkettim koştum yanlarına yardım için kafamın içine şuan yılan giriyor diye onlardan yardım istedim kendileri bana sadece girdiyse hasar bırakmıştır artık çok geç dediler elimle kafamın her tarafına dokunup yılanın girmeyen bir Kısımı varmı diye panikle yokladım yoktu komple beynim içimdeydi çok şiddetli uyuşma ağrı şişkinlik vardı uyandığımda beynim halen uyuşuyordu. Gerçek gibiydi yorumlarsan sevinirim

 • Merhaba Az once gorup uyandigim ruyamda annemmi desem baska bi akraba bilemiyorum bahcemize girecek bi yilanin yonunu cvirmemi istedi bende yapamadim ve bogazimdan yakaladi icime girdi kimse cikarmama yardimci olmadi kendim cikardim ama onu cekerken taaa icimden sanki sirtimdan crkiyormusum yarisi icinde kalmis gibi aldim attim yere

 • Merhaba Rüyamda Ormanlık heryer yeşil bir bahçedeyim elimde bir büyük sepet var ve içi o kadar çok yılanla doluki ben bunu nasıl elime aldım buraya kadar getirdim diye konuşup yere bırakıyorum ve bir renkli pembe kırmızıya benzeyen yılan görüyorum şaşkın bir şekilde birazda korkarak nereye geldim her yer yılan diyorum ne yapacağım deyip uyanıyorum

 • Merhabalar rüyamda yakın bir arkadaşımın davetindeydik. Yanılmıyorsam oğlunun doğum günü. Pastayı arıyor herkes amapasta yok. Sonra kutu veya ambalaj gibi birşey buluyoruz ama içinden pasta alınmış. Arkadaşım üzülüyor. Pastayı aramaya dışarı çıkıyoruz. Çıktığımız yer vadide bir bahçe ırmak geçiyor ırmağın karşısı orman. Çığlıklar geliyor yılan diye. Sanırım pastayı o almış. Buraya kadar zor hatırlıyorum ama sonrası çok net. Irmağın üzerindeki bir ağaç dalından büyükçe kahverengi bir yılan bakıyor. Çocuklar korkmasın diye öne atılıyorum. Yılan dikkatini bana çeviriyor ve yaklaşmaya uzanmaya çalışıyor. Bir elime kürek alıp yılana savunma yapıyorum diğer elimle de yaklaşan olmasın diye arkayı kolluyorum. Yılan uğraşa uğraşa yaklaştı karşıya geçemedi amsa yüzüme net bakacak kadar yaklaştı tam vurmaya hazırlandım ki uyandım. Hayrolsun. Yorumlarınızı bekliyorum

 • Meraba rüyamda Annemle odun kesiyorduk siyah uzun bir yılan arkamdaydı koşmaya başladım paçamdan girdi yılan popoma doğru cıktığını hissetim eşofmanımı çikardım korkuyla koşarak ve çıkarmamla gitti kurtuldum durdum yorulmus ve korkmuştum uyandım

 • ruyam biraz karışıktı ama ben yılan gördüğüm yeri anlatiyim ben ve kuzenim bizim burda meydan var ora gidiyorduk ve orda kuzenim bişeylerle uğraşıyor bende ora elleme karıştırma diyom o devam ediyor ve yılan çıkıyor siyah küçük ince bi yılan kaciyoruz ikimizde kaçarken bayır var bolca kar oluyor ve aşağı kayarak iniyoruz heryer bem beyazdı yılan pesimizi birakiyordu zaten sonunda

 • Meraba ben ruyamda bi bahçenin içerisinde ki tarladan toprağın üzerinden altın ve elmas topladım ve rüyamın sonunda birden fazla yılanın iş yerinden arkadaşımla benim izerime dogru geldiğini bizi kovalayıp bahçeden çıkardığını gördüm yorumunu yaparsaniz sevinirim kolay gelsin

 • Merhaba rüyamda bir çok yılan çeşidi gördüm hepsinden Bir şekilde kaçtım Yada yakınımdan geçiyorlardı fakat 1 tane pembe renkli 1 m civarında yılan 3 e bölünmüş ve parçaları düğümle bağlanmış yaşayan sürünen bir yılan vardı o çok yakınıma kadar geldi beni sokmadı sadece evimizdeki müzik seti olurmuş onun yuvarlak delik şeklinde hoparlör boşluğuna girip yerleşiyordu 🤔 burada enteresan olan yılanın bölünüp tekrar parçalarıyla birleşip yaşamaya devam etmesi yani bence bunun anlamı nedir
  _________ bu şekildeydi

 • Rüyamda sehir icinde okul yolunda minibüsün surekli gectigi bildik bir güzergahta lise zamanlarımda görüyorum önce kendimi. Sinra bir anda yerdeyim. bir ses duyuyorum belgesel gibi ” yılanların kafalarını istedikleri kadar esnetebildiklerini ” söyleyen. kendimi sopayla yılanın başını esnetip bastırıp sağa sola asılarak eziyorum esnetiyorum. ama mutlu bir yilan gibi ölmuyor. hafif bırakıyorum kaçıyor tekrar yakalıyorum, hafif bırakıyorum kaçıyor tekrar yakalıyorum. sonunda hafif bırakıyorum açık kahverengimsi yilan bir anda serçe oluyor aynı serçe renginde. zarar verebilecegini düşünerek bu kez öldürmek için kovalıyorum. bir dala konuyor tam vuruyorum başka dala ucuyor, orada da vuruyorum baskasina. en sonunda etrafında başka serçeler göruyorum, kariştirmadan hemen oldüreyim diye sopayı sallıyorum o da etrafımda habire sopa darbelerinden kaçarak başımın etrafında çırpınirken hafif çekinerekte olsa rasgele sopayı havada sallıyorum. ve sıçrayarak uyandım

 • Rüyamda sehir icinde okul yolunda minibüsün surekli gectigi bildik bir güzergahta lise zamanlarımda görüyorum önce kendimi. Sinra bir anda yerdeyim. bir ses duyuyorum belgesel gibi ” yılanların kafalarını istedikleri kadar esnetebildiklerini ” söyleyen. kendimi sopayla yılanın başını esnetip bastırıp sağa sola asılarak eziyorum esnetiyorum. ama mutlu bir yilan gibi ölmuyor. hafif bırakıyorum kaçıyor tekrar yakalıyorum, hafif bırakıyorum kaçıyor tekrar yakalıyorum. sonunda hafif bırakıyorum açık kahverengimsi yilan bir anda serçe oluyor aynı serçe renginde. zarar verebilecegini düşünerek bu kez öldürmek için kovalıyorum. bir dala konuyor tam vuruyorum başka dala ucuyor, orada da vuruyorum baskasina. en sonunda etrafında başka serçeler göruyorum, kariştirmadan hemen oldüreyim diye sopayı sallıyorum o da etrafımda habire sopa darbelerinden kaçarak başımın etrafında çırpınirken hafif çekinerekte olsa rasgele sopayı havada sallıyorum. ve sıçrayarak uyandım

 • Ruyamda bir tanidigim elinde bir yilan salliyor ve sonra bana dogru yilani uzatiyor yilandan korkuyorum yilan beni isiriyor ama aci hissetmiyorum

 • Selamın aleyküm öncelikle rüyamda WC lerde el yıkadığımız lavabo taşının alt kısmında bulunan su gider borusundan yılan çıktığını gördüm. Acaba ne anlama gelmektedir.

 • Merabalar rüyamda memleketteki evdeyim yatakta uyurken bizim kerpiç evin çatıda birileri yüruyo bende uyurken bunu hissediyorum ve diyorum birileri var galiba kalkıp babamla bakam sonra kalkmadan çatıdan yatağıma toprak dökülüyo ve ben kalkıyorum sonra tavana bakıyorum bi delik var sonra yatağın üstünde kumru gibi kuş görüyorum yuvasıyla birlikte düşmüş sonra kuşun altına yılan dolanmış sarı bir yılan sonra bir sopa ariyorumki vuran bulamıyorum sonra eşim camdan kaciyo bende cama yöneliyorum ve yılan koltukta halıya iniyo ve buyuyo ama diyorum camda parmaklık var kaçamam sonra rahmetli annemi odanın içinde görüyorum anne yılan diye bağırıyorum ve köşede sıkışmışken yılanın üstünde atlayayım diyorum ve yılan yaklasiyo ben atılıyorum ve oyle yataktan sıçrayarak uyanıyorum.. cevaplarsanız sevinirim

 • Merhaba bu rüya benim için çok önemli yorumlarısınız lütfen. Rüyamda bilmediğim bir odadayım.kafami yukarı kaldırdığımda odanın tavanında belki 300 400 tane yılan kıvrılmış bi şekilde duruyor.bazen aşağı doğru yaklaşıyorlar ama bana zarar vermiyorlar.tekrar yukarı çıkıyorlar.aralarında öyle büyükleri varki inamazsız.yukarı doğru boğum boğum çekiliyorlar ama bana zarar vermiyorlar

 • Merhaba ben rüyamda sarı bir yılan bana saldıracak ken bir kedi Yılana saldırıp yılanı yaralayıp kaçırttı. Ve sonra çok sevdiği iş arkadaşım da rüyam da bana dikkat et burada yılanlar bana da saldırıyor dedi. Bende abi kediler yardımcı olur diyorum sonrasını hatırlamıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim

 • Merhabalar
  Rüyamda yazları kaldığımız bahçeli bağ evimizde ailemleydim teyzem annem babam kuzenim varken hafif bi tartışma gibi bişey oluyo kapı açık annemler dışarda bende gidiyorum sonra babam biraz uzağa gitmiş bi kaç genç bi polis görüyorum babamın telefonu ellerinde oynuyolar yukarı atıp tutuyolar çalıyorlar sanıp peşinden gidiyorum annemle teyzem içeri giriyor o sırada ben ben babamın yanına gidince telefon havadayken tutuyorum gülüşüyorlar meğersem kimsesiz çocuklarmış babam ilgileniyormuş babamı seviyolar baya babam onları anlatırken gülerek güzel şekilde eve dönüyoruz tam evin duvarının önünde olan artık su akmayan su arkı kocaman ırmak olmuş, yolda dahil ırmak olmuş oyüzden duvarın dibinden kapıya gidiyoruz ırmağa taş atıyorum oyun olsun diye giderken o sırada yılan görünüyo su dalga yaparken ilerledikçe yılan var sırayla babama bak gördün mü yılan var diyorum, gerçekte de yılan ve fare gördüğüm için ben bağda kalmıyorum Diğer evimizde kalıyorum işsizim kpss çalışmak içinfalan bağa arada gidiyorum annemle babamın yanına onları söylüyorum giderken babama bak gördün mü ne kadar çok diyorum. Sonra tam kapının önüne yaklışırken bikaç tane yılan duvarın dibinde duruyo ben korkuyorum suya iniyolar suda o sırada yılanlar var bitanesi büyük ve kırmızı dikkatimi çekiyo yılanlar indi diye ilerlerken bi tanesi bize doğru geliyo babamın arkadında saklanarak giderken o bitane yılan dibimde bitiyo babam ayağıyla itiyo diye bende itiyorum suya düşüyor rahatlıyorum ama sırada baya korkarak uyandım rica etsem yorumlarmısınız

 • Merhaba, ruyamda parayla yilan satin aldigimi ama eve gelince her yerde yilan gorunce rahatsiz olup yilanlari ilgili kisilerin almasini istedigimi gordum. Sonra yatak odam da yatagin uc kisminda cobra yilanin yatagi delip icine girip ciktigini gordum korktum bir yildir ayri oldugum fakat henuz bosanmadigim esimle birlikte oldugumuzu, birlikte yataktan kalkip disari ciktigimizi biz cikana kadar cobranin duvardan duvara sicradigini gordum. Sanriim acili filan aradik ve yakaladilar.

 • Merhaba,
  Allah hayira cikarsin.
  Rüyamda yegenimin evinde iki tane yılan gördüm biri açık renk biri koyu renk.Canlıydılar yukardan aşağıya aşağıdan yukarıya hareket halinde idiler.
  Yorumlayabilir misiniz?

 • Bir arazide dağlık kırsal yarı kar yarı kırsal yılanlar hareketsiz ve sarmaşık çok fazla kar bastığım yerledeydiler hareketsiz oldukları için üstlerinden basa basa geçtim asılı hareketsiz olanlar bile vardı.Sonra bir hayvan barınağı dam gibi yere gittim kapısını zorla açtim hayvanlar uysaldi sevimli büyük başlar vardı.

 • Merhaba ben rüyamda bodrum katı gibi harabe bir yerde ev tutmuşum ve orayı arkadaşlarımla temizliyorken siyah ve sarı renk karışımı bir yılan geliyor evin sahibi ve oğlu da orada.Yılan bize saldırmasın diye yüksek bir yere çıkıyoruz.Yılana ev sahibinin oğlu gözleriyle bir şey yapıyor bu yüzden yılan ona saldırmıyor.Sonra yılan arkadaşlarıma da saldırmıyor bana doğru geliyor.Yılan birden benim çıktığım yüksek yere zıplıyor omuzuma geliyor.Ben çığlık atıyorum sonra ev sahibiyle oğlu kurtarıyor.Yılan daha sonra havalandırma boşluğu gibi bir yerden gidiyor.Rüyanın anlamı nedir cevaplarsanız çok memnun olurum

 • Merhabalar ben mutfakta degisik degisik hic gormedigim kucuk böcekler gördüm hepsini bezle ezip öldürdüm en son bir tane yeşil hem kalın hem uzun yılan vardı.o güya oğlumun oyuncagiymis yinede bi bicak vurayim diyorum büyük bir bıçak atiyorum içinden musluk gibi su boşalıyor yılanın.buraya kadar normal ama yilan eşime dönüşüyor aniden bende ona zarar verdim diye kaçıyorum yatak odasina oda pesimdengeliyor odanin kapisini kilitlemeye calisirken uyandim rica etsem tabir edermisiniz

 • Selam rüyam hayrolsun ins .rüyamda eşim elime ici büyüklü küçüklü yılanlarla dolu bir poşet verdi.basta çekindim bana zehirli ams zararsız deyince rahatladım poşeti öylece tuttum ne anlama geliyor

 • Kafasından gövdesine kadar üstü turuncu gövdesinden kuyruğuna kadar kapkara bir yılan beni kovaliyor bir süre kactiktna sonra artık kendimi saliyorum yoruluyorum ne olursa olsun diyorum o esnada bir bayan yüzünü bile göremedim sarılı duvardan asaya aylar gibi yap demirlere tütün diyor dediğini yapıyorum ve yılan duvardan aşağıya uçuyor öyle uyandım ..

 • Kafasından gövdesine kadar üstü turuncu gövdesinden kuyruğuna kadar kapkara bir yılan beni kovaliyor bir süre kactiktan sonra artık kendimi saliyorum yoruluyorum ne olursa olsun diyorum o esnada bir bayan yüzünü bile göremedim sarılı duvardan asaya atlar gibi yap demirlere tütün diyor dediğini gibi yapıyorum ve yılan duvardan aşağıya uçuyor öyle uyandım ..

 • Ruyamda bir anda nefes darligi grip gibi bir hastalik halinde olup covid oldugumu dusunuyorum tam o sirada aynada kendimi gorunce yuzumde buyuk ülsere desenli yaralar olustugunu goruyorum sonra o yaralardan yilan ciktigini goruyorum yilanlari alip yaramin temizlenmesini beklerken yine yilanlar olusuyor.BAya korktum

 • Merhaba. Rüyamda evimizin önündeydim ve yanımda babamla birlikte bir iki kişi vardı. Küçük bir siyah yılan gördük. Ben yılanı uzaklaştırmaya çalışırken babam direk başını ezdi. Ben ona kızdım bunu yaptığı için. Daha sonra kendimi yine evin önünde gördüm fakat yalnızdım. Çok sayıda siyah ve büyük yılan vardı. Ben korkmuyordum yanlarında dolaşıyordum ama bir yandan da kaçış planı hazırlıyordum kafamda. Neyse sonra tanımadığım üç kişi gördüm. İkisi yılanlara bir şeyler söyleyip onlara saldırıyordu, diğeri ise hiçbir şey yapmıyordu. Yılanlar bu saldıran iki kişiye birlik olup karşılık verdiler. Diğerinin ise etrafını sardılar bedeninde dolanıp sonra geri gittiler hiçbir şey yapmadılar. Bir anda hepsi yok oldu. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

 • Merhaba rüyam şöyle:
  Çok büyük bir yılani camdan goruyorum yanımda görümcem ve iki tane kuzenim var onlara eve girebileceğini soylemeye çalışıyorum ama yok yok giremez asla diye inanmıyorlar banyo deliğinden girer diyorum yine giremez diye inanmiyorlar ve hiç korkmuyorlar sadece delirircesine korkan benim sonra mutfağa girdiğimizde o koca yılanın bir tabağın altına saklandığını goruyoruz masanın üstünde tikirdayip duruyor korkudan kapıyı kapatıp çıkıyoruz o hâlâ içerde o korkuyla uyandım öylece

 • Merhaba. Ben rüyamda bir tarladaydım. Toprağın üzerinde oturuyordum. Oturduğum yer araziye göre biraz yüksekti. Her şey olağandı.Sonra birden tam oturduğum yerin altından koskocaman, iri simsiyah bi yılan çıktı. Panikledim başta hemen ayağa kalktım. Bağırdım,yardım istedim.Sonra farkettim ki adım attığım ya da baktığım her yerde yılan görüyorum. En son hatırladım beyaz bi yılan görüntüsü. Sonra uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

 • Merhabalar
  Rüyamda iki adet benim yaslarim da genc erkek vardı birisi üzerime doğru yılanı bıraktı ve yılan omzuma dolandı ben de korkudan gözlerimi kapattım hatta resmen yılan dişlerin ı boynuma geçirmeye çalışıyordur o soğuklugunu bile hissettim . Daha sonra yılan bana sarilimaya başlıyordu ve diğer erkek olan koşarak gelip yılanı aldı ve beni kurtardı sonra ben ağlayarak oradan çıkarken kurtaran kisi de peşimden özür dilerim diyerek geliyor du ama o iki kişi de hayatımda hiç tanımadığım yüzlerdi. Yorumlarsaniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim 🙂

 • Rüyamda çok uzun ince ölü oldığunu hatırladığım bir yılanı masanın üzerine koymuşlar biraz korktum ama sonrada resmini çektiğimi hatırlıyorum . Yorumlarsanız çok teşekkür ederim

 • rüyamda cam dikdörtgen akvaryumun içinde minik minik yılanlar vardı , elimi ısırmaya çalışıyorlardı bende elimle vuruyordum yılanlanlara ve korkuyordum da gece yarısı ter içinde uyandım

 • Merhabalar rüyamda ablm eve küçük Sarı gibi renkleri olan yılanlar bırakıyor kızıyorum çok korkuyorum nasl uyucaz diye birde kocaman yılanı bir adamın tanımıyorum bırakıyor oda yılanla boğuşuyor sonra yılanı kafasını koparıyor öyle korkarak uyandım

 • Rüyamda mavili siyahlı pitondan daha büyük bir yılanın bahçemde sevdiğim bir komşumu parçaladığını gördüm kollarını teker teker parçalayıp yedi sonra evime salonuma girdi aileme saldırmaya çalışırken bi şekilde engelledim ailemi binanın en üst katına götürdüm orayada geldi ona karşı geldiğim için aslında benim peşimdeydi sonra kapının üstünde bir aralık vardı ordan girdi mutfağa girdik kapıyı kilitledik ama balkon camını kırıp girdi konuştu ne söyledi hatırlamıyorum sonra saldırdı elime uzun bi bıçak aldım karşı gelmek için bacağmdan yakaladı o bacağımı ısırdığı sırada onu boynundan kestim parçaladım ama bacağımda parçalandı bayılmışım sonra saçma sapan bi yerde uyandım annem yanımda yılanın parçalarıyla benim bacağımı düzeltmeye çalışıyolardı bacağıma bi iğne sapladılar o esnada uyandım .

  Kötü bi anlamı var mı

 • İyi günler rüyamda tuvaletten çok büyük bir yılan çıktığını gördüm. Beni evin içinde uçarak aradı. Ben ilk başta biraz saklandım. Sonra onu yakaladım ve balkondan bahçeye attım. Sonra tuvaletten yavrusu çıktı. Üstüme doğru geldi. Su yılanıydı. Onu yakalayamadım. Uyandım. Rüya tabirini yazarsanız çok mutlu olurum. Teşekkürler.

 • Merhaba
  Bügün rüyamda evin salonunda büyük iri kahverengisi bir yılan gördüm ben korkuyorum ama evin bireylerinden bir iki kişi yılanın yanında duruyor ama korkmuyorlardı yılan kafasını uzatıp bana doğru uzanmaya başladı arkamı döndüm geri döndüğüm de ise yılanı birine hediye etmek için alıp götürdük kafase koyduk ona bakmak için eğildiğim de oda bana bakıyordu ve kafeste siyahımsı renge döndü kendini sarmaladı ve yanında ise iki tane yavru yılan vardı

 • merhaba ben bugun ruyamda kocaman ne sari ne beyaz ortasi bi renk yilan gordum halalarim var oturyoz su kenari bi yerde icinden bu yilan cikior beni ariyor kokumu biliormus halamda bu seni ariyor kokunu biliyor dior bnde elimde seviom bni goruyor bana sariliyor bense beni yiyecek korkusuyla uzak drmaya calisyom sonra suyun icinde yukselior taklalar atıyor benimle konusuyor bole bi ruya gördüm

 • Merhabalar … rüyamda dış kapının üzerine doğru yatmış kocaman bi piton yılanı gördüm… evimizin yakınında böyle hayvanat bahçesi tarzı bisey varmış ordan gelmiş… Daha sonra bu yilan içeri geldi evde biraz gezindi sonra yer sofrasının yanında benim uzerimde kıvrılıp uyumuş.. ama ben korkudan ölüyordum…. yanımda çocuklarım ve annem varmış … anneme yalvarıyorum lütfen yılan balıklarını ara da gelip alsınlar diye sonra bi bakıyorum yılan küçük bi bebeğe dönüşmüş uzerimde uyuyor… o sırada uyandım … hayır olsun inşallah … yorumunuz nedir ??

 • Merhabalar … rüyamda dış kapının üzerine doğru yatmış kocaman bi piton yılanı gördüm… evimizin yakınında böyle hayvanat bahçesi tarzı bisey varmış ordan gelmiş… Daha sonra bu yilan içeri geldi evde biraz gezindi sonra yer sofrasının yanında benim uzerimde kıvrılıp uyumuş.. ama ben korkudan ölüyordum…. yanımda çocuklarım ve annem varmış … anneme yalvarıyorum lütfen yılan bakicilarini ara da gelip alsınlar diye sonra bi bakıyorum yılan küçük bi bebeğe dönüşmüş uzerimde uyuyor… o sırada uyandım … hayır olsun inşallah … yorumunuz nedir ??

 • Ruyada evin ust kosesinde sari benekli yilan gordum saldirmaya hazirlanirken tavan arasindan kacip gitti yilan iri ve buyuktu

 • Merhaba,rüyamda bilmediğim bir yerdeyim bulunduğum odada kızımla birlikteyim oda ayak bileklerinde kadar suyla dolu içinde kısa,yavru yeşil yılanlar var ama sayısız onları görüyorum ve korkuyorum ama onların arasından çıkmam gerekiyor, tanımadığım kadınlar var çevremde konuşuyoruz çıkmasa yardımcı oluyorlar,sonra başka bir odadayiz kızımla birlikte oradada biri beyaz bir siyah büyük. 2 köpek var onları bağlı zannediyorum ve oradan çıkmaya çalışıyorum megersem bağlı değiller,2 erkek tanımadığın kişiler bağlı olduğunu söylüyorlar.bende çıkışa doğru kızımla yürürken beni biri sağ,diğeri sol kalcamdan ısırıyor,uyandığımda acısını hissediyirum .sonra beni bırakıyorlar ve oradan ayrılıyorum.tesekkurler

 • Birinin düğününe gitmiştim çocukluk arkadaşım Gülsüm pşyanist sevgilisiyle o kalabalıkta buluşabilsin diye etrafı kolaçan ediyordum. Fingirdeşmeleri bittiğinde içeriye girip babamın yanna oturmuştum piyanist iki çeşit pasta getirip bana tatdırmıştı. ikincisini peçeteye tükürüp
  “ne kadar başarısız bi pasta bunu kim yaptıysa bir an önce bu işi bırakmalı ” demiştim meğersem ilk yiyip beğendiğim pasta hazır pastaymış ikinci yiyemediğim pasta da piyanistinmiş ki
  “Gerizekalı şımarık beğenmediysen defol git burdan ” diye bağırdı bana saldıracakmış gibi bakıyordu. Giydiğim zarif ince askılı elbisemin üstüne bir çeket alıp düğün salonundan dışarıya çıktım babam yanıma gelip bana sarıldı. Sohbet ederek düğün salonunun bahçesinde dolandık. Bir çukurun içerisinde 1metre boyunda siyah arada kahverengiye kaçan renkleriyle kalın bir yılan duruyordu. “Baba yılan var şurda” diye bağırdım. Ve sesimle bahçedeki herkeste bir curcuna koptu bir çocuğu yılan bahçenin içde kovaladı çocuk çok hizli koşuyordu ama yılanda ondan farksız değildi bir merdivenin engelliler geçebilsin diye olan bariyerinden yukarıya doğru koştum arkamı dönüp yılanın nerde olduğuna bakacaktım ki arkamdan duran yılan boynuma doğru ağzını açarak hopladı boynumu sıkıyor nefes alamıyor ve bana geçirdiği dişlerini kulağımın 3 parmak altında hissediyordum. yılanı ellerimle kavramaya çalıştım kayganlığından çabalarım boşa çıkıyordu tutamıyordum birkaç denemenin sonunda sıkınca kavrayıp yere attım ölmüştü sanki zehrini salıp ölen arılar gibiydi. olduğum yerde etrafımda toplanan insanlara ve yerdeki ölü yılana baktım. Ölmeyi bekliyordum derin bir nefes aldım ve uyanmıştım.

 • Hayırlı cumaları inşallahh bu gün rüyamda sabah ezanına yakındı büyük deniz denizin içinde yılan denizin yarı büyüklüğünde var denizin altından yukarı doğru belirdi bende diyorum yarabbi suda yata yata beslenmiş sonra denizin altına doğru geri iniyo olduğu yerden sanki birşey den rahatsız olmuş gibi az Bi zaman geçiyor tekrar beliriyor denizin yüzünde dalgalana dalgalana çıkıyor öyle bir cosulama sonra ellerimi semaya kaldırıyorum yarabbi sana sığınıyorum eyy semarin yaratıcısı diyorum bir kaç maymun var hayvanlar var yutuyor uyanivermişim. Hayırlısı inşallah büyüktü ama çok güzeldi

 • Ben rüyamda elimde sarı iricebir piton yılanı tutuyorum başından dişleri yok ayrıca diger elimi uzatırken elimi ısırıyor emmeye başlıyor elimikafaaını sıkıyorum ve bırak bırak diye haykırıyor dişleri yok

 • Merhaba rüyamda arkadaşımla beraber deniz kenarında bulunan , kayalıkların üzerinde aralarında …sayısı çok fazla olan, derisi siyah,beyaz alacalı şekilde uzun ve iri yılanlar gördüm. Ama ne arkadaşıma, nede bana saldırıyorlar. Fakat ben hem tiksiniyorum hemde korkuyorum. Arkadaşıma gidelim diyip duruyorum. O ise ısrarla gel buna da bakalım şunada bakalım diye habire diğer yılanları göstermeye çalışıyor. Ben hâlâ gitmeye çalışıyorum. Anlamı nedir acaba?

 • 2 gün arka arkaya yılan gördüm ilk rüyamda ikitane büyük koskocaman yılan çiftleşiyordu sonra yanımda eltim ve kayınpederim vardı onlara bağıyordum onlar korkmadı ben çok korktum ve yılan birisi konuştu biz buradan gidelim dedi karnımızı ordan doyuralım dedi. Diğer rüyam da ise babamın mahallesine gidiyordum yanımda eşim kuzenım eltim ve teyzemin gelini vardı sağ sol tarafımız taşlar örgüsü vardı eşim çok dikkatli olun diyordu o önde gidiyordu önümüze çıkan yılanları topluyordu zarar vermeden alıyordu sallıyordu o hiç korkmadan taş aralarında çıkan yılanları alıyordu sallıyordu sonra eltimi sarı yılan sokacakken uyarıyordum tm sokacakken uyardım sokmadı

 • Merhaba ben rüyamda annemle sahile gitmiştim annem denizin oraya giderken dikkat et burdan at yılanı çıkabilir diyodum (gerçekte öyle birşey olduğundan emin değilim tabi)sonra annem bileş olmaz diyip gidiyo bende kumsalda duruyorum birden sarı kumların arasından siyah ok yılanı çıkıyo (fazla uzun değil ama ince ok gibi işte) başta beni fark etmiyor önümden geçerken ayağıma dokunuyo beni fark edince geri dönüp sağ ayağıma dolanıyo tabi ben korkudan hiç hareket edemiyorum o sıra aklımdan bi yandan sokucakmı diye korkarkarken bir yandanda beni sevdimi acba sarılıyomu diye düşünüyorum yorumlarsanız çok sevinirim 😊

 • Rüyamda ailemle birlikte yeni sahip olduğumuz arazide gezerken bir sürü yılan vardı bir ikisini öldürdüm fakat ben öldürdükçe yenileri çıktı ailemi gelmeyin diye uyardım kendimde çıktım araziden sonra da uyandım yılanlar hiç bize saldırmadı ama bu neye işarettir acaba

 • Merhaba rüyamda ailemle birlikte gezmeye çıkmıştık yolda yürüken herkes birden yılan diye bağırmaya başladı ve yılan sarı renkti oldukça büyktü
  Ancak yılan annemin peşinden ayrılmıyor du annem yolun karşısına geçince oda peşinden gidiyordu ben öldürme planları yaparken bide baktım babam yılanın başını taşla ezmiş ama sanki yılanın iki kulağı varmış ta onları ezmiş gibi duruyordu.
  Yorumlarsanız çok sevinirim

 • Rüyamda kolumda bagli yilan var ve karsimdada kolda bagli yilan var benim kolumda bagli yilani yemek istiyo yiyemiyo benim kolumdaki cözülüp düsüyo

 • Rüyamda yilargordum ama zehirlideyil şifalı yılanları hiçbiri beni ısırması şifalı denilince içlerine girdim ama birini elime aldım çok güçlüydü acaba ne anlama gelir

 • Merhabalar ben daha bugün terler içinde uyandım çok korktum rüyaya gelince ise rüyam şöyleydi;
  Ben ve iki arkadaşım bizim evdeydik televizyon odasında koltukları yatak yapıp yatmıştık üçümüz sonra sabah saatlerinde ben uyandım (rüyamda)sonra hemen tanımda yatakta bir kahverengi yılan gördüm ince birşeydi ama benimki uzundu tabiki o sırada annem ve babsm banyoda birşey tartışıyorşardı ve annemlerin yanına tam gidicem derken bir de ne göriyim yılan kolumda.Sonrasında bağırdım ama arkadaşlarım kalkmak istemediler annem ve babam odaya gelince onlara kolumu gösterdim çok yavaş hareket ediyordum ısormaması için okadar çabladım ki ısırmasın diye annem ve babam elimdeki görünce tepkileri şöyle oldu ayyy kızım ondanmı korkuyon ısırmaz ısırmaz dediler ben o sırada şok oldum çok rahat davranıyorlardı (tabi şahsen babam hayvanları sever vu bu konularda rahattırda gerçekte) işte tam o anda ısırdı beni yılan sonra arkadaşlarımın olduğu koltuklarda baş uçlarında bekleyen iki yılanın daha olduğunu fark ettim ama o yılanlar sanki benim elimdeki yılanın kardeşleriydi çok tuaf ve kısa bir uzunluğa sahipti o iki yılan babama zorla elimdeki yılanı aldırtıp yere attırttım yılan ölmedi ama ben arkadaşlarımı düşünmekten bunu fark etmedim sonra babsm arkadaşlarımın enselerindeki yılanıda aldığı anda kalktım ama çooook korktum bu yorumu cevaplarsanız sevinirim iyi günler😘

 • Merhaba,
  Rüyamda memlekette doğduğum evin bahcesinde agaclarda ve her yerde yilanlarin olduğunu fark ediyorum ve bi an elimde de bir yilani kafasindan tutup diger yilanlari korkutmak icin salladigimi görüyordum. Anlami ne acaba. Tesekkurler.

 • Merhaba dershaneden geldim yorgundum saat 18:00 19:30 arasydı uykuya dalmşm. rüyamda Küçük bir yılan gördüm ve yılan peşimden benden ayrlmyor. Yanımda ablam kardeşim falan var onlar korkuyor ben de korkuyorum ama yılan bacağımı belimi falan sarıyor fakat bana zarar vermyor. Beni seviyor gibiydi. Ablam diyodu sana bişey yapmyor seviyor seni.peşimden ayrlmyodu çok tuhaftı. Daha sonra bi şekilde benden ayrlmasını bekledim ve kendimi yılandan kurtardım. Yılan birden küçücükk yavru bir solucan gibi bir boyuta geldi. Tam o sıra onu öldürüp öldürmemek arasında kaldm. Daha sonra yılan birden uçan kanatlı bir böceğe dönüştü ve onu bir hamleyle odamızdaki perdeyle kendimi koruyarak dışarı attım. Ve yok oldu böcek. Tüm bu olay evde tv odasında gercekleşiyodu. Çok tuhaftu lütfen yorumlar msınızz🙏🙏🙏🙏

 • merhaba
  ruyamda erkek kardesımın bır cok yılanı yakalayıp onları etkısız hale getırdıgını gordum. Bana korkma ben onları hallederım sıze bı zarar gelmez deyip onları cok ustaca yakalayıp oldurmuyor ama kurutup dondurucuya koydugunu goruyorum Ayrıca bu kurutulan yılanların cok para ettıgı haberını duyunca kardesıme bak bunları sat cok para kazanısrsın dıyorum. Ben korkuyorum bu yılanlardan ama kardesım hıc korkmuyor ve bızı koruyor fakat sankı onlara da zarar vermıyor.

 • Rüyamda birden fazla siyah büyük yılan gördüm, babam yine geliyo deyip öldürmeye gitti ama kactı, sonra birdaha geldiler bu sefer ben gördüm bahceye girmesini engellemeye calıstık ama girdiler ve bahce de cok fazlaydı annem sopayla birine vurmaya calıstı babamda öle ablamda öle mücadele ettik fakat girdiler ama annem yanındaki yılanı görmedi fakat yılan ısırmadı annemi daha sonra ben birtanesini kafasından tutup agzını ayırdım ve evden bıçak istedim öldürmek için o anda evin kapısına gözüm gitti yılan evin içine giriyor gibiydi

 • Rüyamda çıngıraklı yılanın paçamdan girdiğini gördüm sağ baldirimda bir şişiklik vardı ilk önce yılan soktu sandım ama büyük bir kurbaganin sihil attığını düşünüyordum çünkü birde kurba vardı yılan sokmadi çünkü aynı yerde kurbağa da gezdi ve ben sorduğumda sihil olduğunu söyledi ben yılandan bahsetmedim kimseye ama bu kadarını hatırlıyorum ve sanırım yeşil orta boy büyük cingirakli bir yilandi yorumlarsaniz sevinirim

 • Merhaba rüyamda 2 tane siyan yılan gördüm Bi tanesi öldü diğeri toprağın altına kaçmaya kalkışıyordu ve yengemde hemen hanındaydı yaralıyı yılan ve bende kuyruğundan çekiyordum ama toprağın altına girdi

 • merhaba ben rüyamda eski evimizin bahçesinde sanki yılan çıkacağını bilirmiş gibi yere oturmuş bir tarafa bakıyordum oradan çıkmayınca arkama döndüm ve yılanın kafasını kaldırmış bana baktığını gördüm yeşil bir yılandı korktum ve eve kaçtım onun çok hızlı bir şekilde beni takip ettiğini duyabiliyordum merdivenden çıktım ve kapıyı yılana kapattım annem geldi ve ben yapmamasını istememe rağmen kapiyi açtı ve yılanı eline aldı bana korkmamı söyledi hatta yılanı benim yakınıma getirdi ben de elimj uzatıp çekmesini söyledim bu sıradada yılan beni ısırmasin diye ağzının önüne elimi koydum ve elim önünde olmasına rağmen yılan beni ısırmadı ve uyandım

 • Rüyamda sürekli biri tarafından uçurumdan itildimi yada kendim düştümü görüyorum ve uyanıcamı bilerek birazdan uyanıcam diyorum bu rüyaların anlatmak istediği şey nedir?

 • Merhaba sabah ezanından sonra bir rüya gördüm ablam bende sadece ikimziz evden perdeyi düzeltirken dışarıda değişik farklı türden hanvdinozor ağızlı kuşlar alar var kaplumbağalar var sonra ablamı çağırıyorum gel bakmalısın hayvanlara diye bahçeye çıkıyoruz hayvanlara bak arken ablamın üzerine doğru siyah küçük yılan atlıyor ve ablamın elini ısırıyor ablam fenalaşıyor ve yere düşüyor bende ona ilk yardım yapıyorum ilk zehiri çıkarıyorum vücudun aa ve ambulansı arıyorum ağlayarak sonrada ambulans geliyor hayvanı arıyor hangi hayvan diye yılan görünüyor ve bir anda başka bir bilinmedik hayvana dönüşüyor uzaylı gibi zarar vermiyor sanki bekliyor bu ne anlama gelmektedir

 • Rüyamda eski evimizin icinde camdan bakiyorum karsida deniz varmis dalgalardan baklon camindan eve su giriyor,sonra dışarı cikiyoruz.Arabaya binip uzaklasmak istiyoruz,arabanin icine sulardan bir yilan gelmis.Kapiyi acinca disari cikiyor ve bize saldirmaya basliyor.Boynundan tutuyorum,gözlerine bakiyorum
  ama öldürmüyorum.Onu serbest birakiyorum,o da giderken birden geri dönüyor.Bana zarar verecek saniyorum,ancak tam karsima geliyor ve kafasiyla onu öldürmediğim icin teşekkürler ediyor ve sonra gidiyor.

 • Merhaba, ruyamda evimizin koridorunda siyah yilan geziyordu kafasi kalkik bir sekilde cocugumun etrafinda donuyordu cevap verirsenz cok sevinirim

 • Ben rüyamda bir odada yer yatağında yatıyordum ve karşımda annem babam ve yurt dışında ki abilerim den en büyüğü ve en küçük olanı vardı sonra boynum görüşüm arasında sarı ince uzun bir yılan vardı ve ben yılanın kafasından biraz aşağısını elimle tutuyordum

 • Merhaba. Rüyamda sevgilim bizim evde yer yatağında aynı yatakta yatıyorduk. sevgilimin kuzenide vardı yatağımız birleşikti bizimle birlikte kalıyordu. sapsarı büyük yılanımız vardı üstelikte konuşuyordu yılan. birde sevgilimle kız çocuğuda evlat edinmiştik kız çocuğumuza yılanı sevmesini alıştırıyorduk. Annemler uyandığında koşarak yanlarına gidip annme yardım ediyordum mutfakta nevresimleri değiştiriyorduk evi felan toparlamaya çalışıyordum sevgilim de evlat edindiğimiz kız çocuğunu giydiriyordu .ailemin sevgilimden haberleri yoktu ama yılandan haberleri vardı korktukları için gelmiyorlardı odaya. Çok garipti rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim

 • Bir tane boz yavru yılanı serbest bıraktım biraz ilerledi bir deliğe girdi. Sonra biraz zaman sonra yavru yılan sürüsü geldi onlarda aynı deliğe girdiler.

 • Merhaba
  Ruyamda sari ufak bir yilan cocuk tedavisi icin iyi gelecekmis diyorlar oraya gidiyorum ama gorunce vazgeciyorum doneyim geri derken tekrar bakiyorum yilan yok megersem sag pantalon bacagimdan iceri girmis bacagimi sarmis yavas yavas yukari boynuma dogru yurudu orda korkudan uyandim

 • Merhaba bugün rüyamda küçük bir yılanı kafanında tutup korkuyla hastaneye gittigimi gördüm giderken de sol elimle kafasını tutuyordum sol elimi ısırmıştı yorumlar mısınız

 • Öncelikle gerçek gibiydi yatağımda yatarken gördüm uyandığımda hala üstümdeydi gibi gördüm ve üstümden atıp yan yatağa attım kendimi ve biri yavru diğeri anaçtı 2 tane boynumdan karnıma doğru gidiyorlardı

 • Merhabalar ruyamda misafirlige gitmisiz bahcelik bi yerdeyiz kadinlarla ben diyorumki burda yilan vardir korkarim onlarda yok sadece su birikintilerinin dibinde olur diyolar sonra kenarda biri goruyo ustundekini kaldirinca zehirli bi yilan atliyo biz kacisirken ikiz ogullarimdan biri ve bi baska cocugu isiriyo bende niye cocuklarimi alip kacmadim diye kendimi sucluyorum cocugu kapip saglik merkezine goturuyoruz panzehir ignesi vuruyolar gecer bisey olmaz diyolar ama yinede korkuyorum lutfen yorumlarmisiniz

 • Merhaba,
  Rüyamda yemyeşil bir tarlada birden fazla kırmızı yılan gördüm. Kuzenim halam hep birlikte tarladayız. Daha sonra kuzenimin bacaklarına dolandıklarını gördüm ancak ısırmadılar. Çok hareketliydiler. Acaba ne anlama gelir.

 • Merhabalar rüyamda beni sürekli takip eden siyah bir kobra yılanı gordum en sonda babam onu tuttu ve boğazını sıktı anlamı nedir teşekkürler

 • Ruyamda ben ve kardeşlerim evdeydik siyah elbiseli bir adam büyük bir yılanı üzerimize salıyordu hepimiz evde saklanıyorduk kardeşim tam kapıyı kapatıyordu yılanın başı içerde kalıyordu kardeşimi tam ısıracaktı ben yardım ediyordu ablam pencereleri kapatıyordu başka bir yılan daha geliyordu yılan çok büyüktü ve balık gibi buları vardı

 • Rüyamda yatagımın içinde bana doğru gelen sarı renk bir yılan gördüm ve aniden korkarak uyandım bu rüyanın anlamı nedir

 • İyi günler rüyada beyaz çarşafın içinde bir yılanbaşı gördüm nedir bunun hikmeti

 • Rüyamda sarı yılan gördüm evde birde bayan vardı yılanı öldür denildiğinde yılan bi anda kafası oğluma dönüştü tüfek elimde kaldı vuramadım sonra ağlayarak uyansim

 • Rüyamda büyük bir yılanın insanları önce başına dokunup sonra bütün olarak yuttuğunu gördüm bana saldırdığında ondan kaçmaya başladım büyük bir gölün kıyısında önüne gelen herkesi tektek yutuyordu

 • merhaba.bugün sabaha karşı gördüğüm rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum.
  rüyamda biraz eskimiş fakat hala ayakta ve sağlam duran bir evin yada apartmanın dışarıdaki değilde içerideki daire giriş kapısının önündeyim.sanki birisini göreceğim gibi.kapı ahşap oda kapısı gibi küçük.kapıyı açmak yada tak tak edip içeriden birisiyle görüşmek istediğim esnada kapının sağ üst kenarında ve boyum hizasında küçük bir pencere kadar büyüklükteki kapaklı bir bölüm açılıveriyor ve içinden kıvrılmış haldeki bir yılan çıkıp üstüme atlıyor. yılanın baş kısmı ve başından itibaren yaklaşık bir karış kadar kısmı parmak kadar kalınlıkta ve koyu kırmızı renkli .ama gövdeye doğru kalınlığı giderek artıyor yaklaşık 3 parmak kadar kalınlığa ulaşıyor.gövdesinin rengi de kül grisi renkten siyaha doğru değişiyor.yılanın boyu tahminimce 1-1.2 metre civarında.ben kapak bir anda açılıp içinden yılan çıkınca irkilip korkuyorum ve yılan üstüme doğru gelince onu tutup uzaklaştırmak istiyorum.yılanın orta yerinden tutup çekmeye çalışsamda yılan bir anda ağzımdan içeriye girmeye başlıyor.yaklaşık 1-1.5 karış kadar kadar kısmı içeriye giriyor.rüyanın etkisiyle korkarak uyandım.bu rüyamın hikmeti nedir sizlerden yardım bekliyorum.

 • Rüyamda farklı bir binanın önündeyiz pansiyon imiş.erkek kardeşimle birlikte konuşuyoruz yerde yeşil boyu 1 metreden kısa bır yılan görüyorum ve çok hızlı bir yılan sağ avuç içimi ısırıyor o kadar hızlı ki sanki avucuma kafasını sokuyor.zehirli olduğunu söylüyorlar çekip çıkarıyorum ısırdığı yer azıcık şişiyor ama kanamıyor