Ana sayfa » RÜYADA HIRSIZ GÖRMEK
Rüya Tabirleri

RÜYADA HIRSIZ GÖRMEK

Rüyada hırsız görmek rüyayı gören kişinin etrafında kurnaz insanların bulunduğuna ve bu kişinin çevresinde ki insanlara karşı daha dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

İş hayatında veya maddiyat ile ilgili alanlarda haksızlığa uğramak, dürüst olmayan insanlarla yola çıkmak, iş ortaklığı yapmak gibi durumların habercisidir.

Ayrıca rüyada hırsız görmek, ihbar etmek, yakalamak ve hırsızdan korkup saklanmaya çalışmak etrafta kötü niyetli kişilerin varlığına işaret ediyor ve gördüğünüz ortam vasıtasıyla adres bildiriyor olabilir.

Rüyada Hırsız Görmek Nasıl Yorumlanır

Bu durduk yere görülen bir rüya değildir, son zamanlar da sık sık rüyada hırsızla ilgili durumlar görmeye başladıysanız dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada hırsız girdiğini görmek
Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada birini hırsız sanmak ve öyle olmadığını öğrenmek bu kişi hakkında yanlış yargıya varıyorsunuz demektir. Hırsızı yakaladınız veya yakalanmasına yardım ettiniz bu kişilerden bir şekilde kurtulmanın yolunu bulacaksınız.

Rüyada Hırsızın Bir Şeylerinizi Çaldığını Görmek

Rüyada hırsızın bir şeyler çaldığını ve zarar verdiğini görmek; hırsızın artık size çok yakın bir mesafede olduğunu ve sizin onu engellemek için çaba gösteremediğizin habercisidir.

Rüyada sık sık hırsız görmeye başladıysanız ciddi anlamda etrafı kontrol etmeniz gerektiğine ve sizi tedbirli olmaya davet eder. Maddi durumla ilgili olduğu kadar duygusal bir suistimali de haber veriyor olabilir.

Rüyada hırsız görmek; gören kişi için günlük yaşamında ve iş hayatında daha dikkatli olması gerektiği konusunda uyarır. Rüyada hırsız görmek durduk yere görülen bir rüya değildir, mutlaka bir nedeni vardır.

Yaşanmış bir rüyada; sevimsiz ve kişiye güven vermeyen tipte bir kaç genç insanı, pencereden içeri bakarken gören ve ticaretle uğraşan bir tanıdığım; ertesi gün yapmış olduğu yüklü satışta bir kaç kişi tarafından dolandırıldı. Dikkat ederseniz pencereden içeri bakıyorlar, o kadar yaklaşmış ki bir anlık dikkatsizlik bir çok olumsuz duruma yol açabiliyor.

Bu yaşanmış olan rüyada ki gibi hemen rüyalar hayatımıza yansıyacak diye bir kural yoktur. Rüyalarda zaman kavramı da yoktur, geçmiş zaman veya gelecekten mesajlar içerdiği gibi, bilinç altındaki korkuları da haber vermektedir.

Rüyada Eve Hırsızın Girmesi

Hırsızın eve girmesi; ve hırsızı evin içinde görmek; son zamanlarda kendinizi savunmasız hissederek, maddi açıdan suistimale açık bir durumda olduğunuza veya kişiye yük olan ev içerisine girerek maddi zarar verecek bir insanın varlığına yorumlanır. Tedbir altına almanız gereken durumlar olduğuna, kendinize ait bilgileri herkesle paylaşarak kendinizi zarara uğratıp, yıpratmaya delalet eder.

Rüyada eve giren hırsızın eşyalarınızı götürmüş olduğunu görmeniz; tedbir alacak durumda olmayıp, zarar görmenin kaçınılmaz bir hale geldiğine ve sizin bunu engellemek için hiç bir şey yapamadığınıza yorumlanır.

Hırsızla arbede yaşadığınızı görmeniz veya hırsızın size saldırması; maddi ve manevi açıdan sizi üzecek olan durumlara ve bu durumların farkına vararak, olayların gidişatını yönlendirme avantajının siz de olacağına tabir olunur.

Rüyada Hırsızı Yakalamak

Rüyada hırsızı yakalamak; size zarar vermek isteyen kişi veya kişilerin kendilerini açık edeceklerine, rakiplere galip gelmeye, sizin kazandığınız da gözü olan insanların varlığına ve bu kişileri farkedip önlem alacağınıza yorumlanır.

Rüyada Hırsızlık Yaptığını Görmek

Rüyada hırsızlık yaptığını görmek; kişinin maddi ve manevi açıdan kendini yetersiz hissettiğine yada çevresindeki insanların mal varlıkların da gözü olan, çalışıp elde etmek yerine hazıra konmaya çalışan bir insan olduğuna ve tutumunu değiştirmez ise zor ve sıkıntılı durumlara düşeceğine delalet eder. Rüyada hırsızlık yaptığını görmek; pek çok açıdan kişinin zaaflarına yorumlanır.

Rüyada Eşyaların Çalındığını Görmek

Rüyada eşyaların çalındığını görmek; maddi kayıplara delalet etmekle birlikte, değişmesi gereken bir tutum ve davranışı yada eşyayı da temsil eder. Bazen de sıkıntılardan kurtulmayı ifade eder.

Rüyada Hırsız Yakalamak

Rüyada hırsız yakalamak; kişinin çalışma şartlarını kıskanan, işine taş koymak isteyen birinin varlığına ve onu yakalayarak etkisiz hale getirmeye, endişelerden arınmaya, rakiplerine galip gelmeye, sorunlarını çözmeye yorumlanır.

Rüyada Hırsız Öldürmek

Rüyada hırsız öldürmek; başarıya ulaşmak, hastalıktan kurtulup şifa bulmaya, talihin kişiden yana dönmesine, güç sahibi, yetkin bir kişi olmaya veya böyle birinden yardım almaya, güzel ve karlı geçecek yeni bir döneme işaret eder.

Rüyada Hırsız Dövmek

Kişinin hırsızı yakalayıp dövmesi; kendi arkasında dönen işlerden haberdar olmaya, menfaatlerini koruyup kollamaya, bazı durumlar karşısında sabrederek, birikmiş öfke ve şiddete duyulan isteğin dışa vurmasına, kötü niyetli insanlar karşısında gücün kendine geçmesine delalet eder.

Rüyada Hırsız Kovalamak

Rüyada hırsız kovalamak; haksız kazanç elde etmek isteyen iş ortağı veya çalışana ve bu durumun farkına vararak o kişi veya kişiler ile yolları ayırmaya, belayı def etmeye, iş veya  özel hayatın da daha dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Hırsızlıkla Suçlanmak

Rüyada hırsızlıkla suçlanmak; rüya sahibinin son zamanlarda yapmış olduğu bir davranıştan dolayı duyduğu rahatsızlığın habercisidir veya kişinin hakkı olmayan şeylerde hak iddiasında bulunarak başını derde sokup zor durumda kalacağına tabir edilir.

Rüyada Hırsızlık Yaparken Yakalanmak

Hırsızlık yaparken yakalanmak; rahatına düşkün, kolay para kazanmak isteyen bir kimseye, tembellik ederek başkalarının rızkına ortak olmaya ve bu davranışlarından dolayı, toplumdan ve aileden dışlanmaya, utanç içinde kalmaya yorumlanır.

Rüyada İşyerinde Hırsız Görmek

İşyerinde hırsız görmek; kişinin gelirinde eksilme olduğuna ve çalışan veya ortağına dikkat edip tedbir alması gerektiğine bu durumla ilgili gereken şeyleri yapmaz ise gelecekte geçim konusunda sıkıntılı zamanlara delalet eder.

Rüyada Hırsızı Etkisiz Hale Getirmek

Hırsızı etkisiz hale getirmek; kişinin çevresindeki insanlar yüzünden düştüğü zor durumdan, kendi çabasıyla kurtulup, kendisine zarar veren kişileri etkisiz hale getirmesine, ortaklıktan ayrılmaya, arkadaş ve çalışanlarına karşı daha dikkatli olmaya delalet eder.

Rüyada Tanıdığın Birini Hırsızlık Yaparken Görmek

Tanıdığın birini hırsızlık yaparken görmek; kişinin yaşanan bir olay karşısında şaşkınlığa düşmesine, çevresindeki bir insanın kimsenin bilmediği bir sırrına vakıf olup öğrenmeye yorumlanır.

Rüyada Aileden Birinin Hırsızlık Yaptığını Görmek

Rüyada aileden birilerinin hırsızlık yaptığını görmek; Görülen kişi; anne, baba, eş veya kardeşlerden biri olabilir. Böyle bir rüyada gördüğünüz kişi kim ise; onunla ilgili fikir ayrılıklarına, güven duygusunun azalmasına, onun herhangi birine haksızlık yaptığına şahit olmaya, ayrılıkla sonuçlanacak tartışmalara işaret eder.

Rüyada Zorla Hırsızlık Yapmak

Rüyada zorla hırsızlık yapmak veya yaptığını görmek; yapılması gereken bir işin kolayına kaçarak, istenmeyen durumlara düşmeye, başkasının aklıyla iş yapmaya, pişman olmaya ve bu olay karşısında özeleştiri yaparak yaşananlardan ders almanın gerekliliğine, iyi olmadığını bilerek girdiği iş karşısında, aslında sezgilerine güvenmesi gerektiğinin bilincine varmaya yorumlanır.

Rüyada Hırsızın Çanta Çalması

Rüyada hırsızın çanta çalması; kişinin kendi çantasının hırsız tarafından çalındığını görmesi; uyarı niteliği taşıyan bir rüyadır, tedbir alınması gereken durumlara, önemli evrak ve belgeleri daha güvenli bir yere koymaya, çıkılacak olan bir yolculuğun iptaline yada yolculuk esnasında daha dikkatli olmaya tabir edilir.

Rüyada Araba Hırsızı Görmek

Rüyada araba hırsızı görmek; veya kişinin rüyada araba hırsızını yakalaması; çok yakınında kötü niyetli bir insanına, tembelliği yaşam tarzı olarak seçip, başkalarının sırtından geçinen bu kişinin, birikimlerini ele geçirmek istediğine ve olayı başından farkedip engel olacağına yorumlanır.

Rüyaya yorum getirmeden önce önce diğer sembollere ve ne anlama geldiklerine bakarak, nerede olduğumuz, yanımızda ki insanlar kimler, aileden veya iş yerinden birileri mi ve neler hissettiğimiz, rüyanın analizi için önemlidir.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

166 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Selamun aleyküm. Hayırlı Ramazanlar…
  Efendim, rüyamda;
  “Eve bi hırsızın girmiş. Biri de onu yakalamış. O birini tanımıyorum ama sivil polis olduğunu gördüm. Ben de sivil polismişim. Hırsızı benim ellerime bırakıp yardım istemek için yanımdan ayrılıyor. Hırsızın ellerinden tutup kaçırmamaya çalışıyorum. Tabi zayıf kısa boylu çelimsiz olduğu için elimden kurtulamıyor. O ısrarla bana bişeyler söyleyip kurtulmaya çalışınca suratına suratına bi kaç yumruk patlatıp kolunu kıvırarak yüz üstü yatırıp beline oturup ellerini arkadan kelepçeliyorum. Ama hırsız çok zayıf olduğu için elini kelepçeden çıkarıyor. Ev ailemin evi olay da mutfakta olduğu için hırsızın sırtından inmeden çekmeceye uzanıp ip var mı diye bakıyorum. Beyaz bi ip görüyorum ama biraz zayıf bi ip olduğunu, bi kaç kat yaparak hırsızın elini bağlarsam daha sağlam olacağını düşünürken uyandım…”

  • Merhabalar Sevgili Yasin,

   Rüyada ailenizin evinde hırsızın polis tarafından yakalanmış olması; ailenizin evine kolaylıkla girip çıkan, zararsızmış gibi görünen, ondan hiç kötülük beklemediğiniz birine işaret ediyor. Bu kişinin polis tarafından yakalanmış olması ve polisin onu size teslim etmesi; sizin onu dövmüş olmanız, size bir şekilde zarar vermek isteyen kişiye galip geleceğinize delalet ediyor. Evin mutfak bölümünde olmanız, hırsız veya kötü niyetli kişinin sizin günlük yaşantınıza ve evinize kolaylıkla girdiğine işaret ediyor. Hırsızın elini bağlamak için bulduğunuz ip ve onunda beyaz olması; sizi harekete geçmeye davet ediyor. Yani muhtemelen yakınınızda olan bu kimseyi tanıyor ve bu bize zarar veremez diye düşünüyor olabilirsiniz tabiki tedbirli olmak her zaman sizin faydanıza olacaktır. Hırsızlık yapmak isteyen kişiyi bu defa etkisiz duruma getirmiş olabilirsiniz ama o yine denemek isteyecektir. Haberci bir rüya görmüşsünüz.

   Rüyanızın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

   • Rüyamda babamın arabsini genç bir erkek saçları toplu bağlamış garjdan çıkartıyordu içindeydi arabanın ve arkasından da iki tane araç çıktı ben bunları gören tek kisiydim odamin penceresinden izliyordum durduk yere uyanmistim bunu yorumlar mısınız?

    • Merhabalar Sevgili Merve,

     Rüyada babana ait olan arabayı, bir başka erkeğin garajdan çıkarması ve arkasından başka iki aracın daha çıkması, senin dışında başka kimsenin görmemiş olması, bunların hepsi babanın kendi var olan imkanlarını bilerek veya bilmeyerek, başka biriyle paylaştığına delalet eder. İş hayatında yeni bir ortaklık kurabilir ve yaptığı şey ne olursa olsun ailece etkileneceğiniz bir durum söz konusu. Rüya anında gece oluşu, bilinmeyen, gizemli bir duruma delalet eder.

     Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

     Sevgiler……

    • Merhaba rüyamda iki çocuğumla beraber evdeyim kapıdan ses geliyor gidip delikten bakıyorum eşim sanıyorum eşim değilmiş hırsızmış kapı kitli bir daha kitliyorum korkuyorum eşimi evin güvenliğini arıyorum eşim dışarda yakalıyor bir bayanmış götürüyor ben görmüyorum sonra kapıyı açıyorum binadaki komşular geliyor yanıma onlarda endişelenmişti

   • Selamun aleykum hayirli sabahlar.
    Efendim ruyami sabah ezanindan sonra uyudugumda gordum. Evimize iki erkek ve iki uc tanede cocuk geliyor. Biz bunlari tanimiyoruz ama ruyada baya uzaktan bi merabalik oldugu icin eve aliyoruz. Ellerinde iki tane buyuk av tufegi var ama bize zarar vermeleri icin degil biz oyle anliyoruz kendilerini acindiriyorlar dolandirildiklarini anlatiyorlar ve ben onlara karinlarinin ac olup olmadigini soruyorum bi zaman sonra hic paralarinin olmadiklarini cok ac olduklarini anlatiyorlar. Sonrasinda bir kadin daha geliyor onlardan Esimde isten geldigi icin cok uykusu oluyor o ustunu degismeye odaya ben ise biseyler hazirlamak icin mutfaga geciyorum tam o sirada bi kac ziynet esyamin ve bunlarin normalde uzerimde oldugu halde taslari alinmis yerde buluyorum esime soyluyorum hemen megerse onlar almis ama biz gormuyoruz esim suphelendigi icin zaten polisi onceden aramis oluyor sonra binun uzerine bir kez daha ariyor. Biz biraz daha oyaliyoruz onlari yemek icin cocuklar da baska yere ders calismaya gidiyor o sirada bizum mutfak kalabalklasiyor benim akrabalarimla abim sofrada otururken teyzem agzindan laf kaciruyor telefonunu ortada birak calsinlar falan diye kadinda duyuyor o sirada birden elektrkler gidiyor kadin ortadan kaybaluyo ve elektek geliyor ama icrde ve silahlari oldklari icin biz korkup gidip bakamiyoruz. Bu ruyayi iki parca seklinde gordum once uyandm korkup geri uyuyunca yine devam etti. Sonrasinda uyandim buraya kadar gorebildim sadece.

  • Meraba ben muglada yasıyorum ruyamda sabah kalktım unıye gıdecem arkadaslarım okul tatıl olur cok yagmur yagıyo dıyo pencereye dogru uzanıyorum, uc tane tanınadıgım ınsan kotu bır arabayı takozların uzerıne almıs jantlarını sokuyor bı tanesı sadece benı goruyo sonra ıkısı son kalan jantı goturuyo o bızım evımıze gelıyor
   Gelıp bana levye ıle vuruyor cok hasar alıyorum ama bayılmıyorum bızım odada kapının oldugu yerde hapıshanede bulunan demırler oluyo o zaman benım bogazımı sıkıstırıyo o zamana kadar odada gormedıgım oda arkadasım bı sılah cıkarıyo elınde levye var dıye bagırıyorum sonra dıger arkadasım da gelıyo benı kurtarıyorlar sonra dıger ev arkadasım kapıyı kıtleyıp polısı aramaya koyuluyor polısle konusuyor tanıdıgı bırı ama polısler gelmeden ruyam bıtıyor

   • Merhabalar Sevgili Mevlüt,

    Rüyada yaşamış olduğun şeyler, yaşadığın yere belki de çok alışamadığın ve kendini güvende hissetmediğin anlamına gelebilir ve buna gördüğün veya yaşadığın bazı olaylar neden olmuş olabilir. Okulun ile ilgilenip, arkadaş seçimine dikkat etmekte fayda var ve seni sorumluluklarından uzaklaştırmaya çalışan kimselerden uzak durmak, kavgalı gürültülü yerlerden uzak durmakta da fayda var.

    Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

    Sevgiler…

  • Ben Ömer
   Merhabalar
   Ben rüyamda evde ailecek oturuyorduk ve birden evde perdelerin olmadığını babam gördü ve babam birden bağırarak perdelerin neden takılı olmadığını eve hırsız geleceğini söyledi bunu söyler söylemez hepimiz kapının önünde nöbet tutmaya başladık aniden hırsız geldi .
   Fakat hırsız bir insan değildi hırsız gibi hareketleri olan bir yaratıktıbrüyanın en başında konuşmuyordu daha sonra konuşunca bende şaşırdım bu nasıl konuşur diye daha sonra babamla onu kovaladık yakaladık ben onu sopayla dövüyordum balkonda ve o bana hiç karşılık vermiyordu ve birden aniden kayboldu ben onunla uğraşırken annem babam kardeşlerim bana gülüyorlardı en son telefonu alıp polisi ariyacaktım evdekilere dedimki telefonum nerde onlarda dedilerki inşallah hırsız çalmıştır fakat çalmamıştı bende polisi arıyordum fakat hep meşguldü bir türlü ulaşamadım sonra uyandım

  • Merhaba,
   Rüyamda arkadaşlarımla gezerken arkama dönüp baktığımda bana guven vermeyen bir adam görüp eşyalarımı daha sıkı tutup yurumekteyken aynı adam yanimdami arkadaşımın çantasını çalıp kaçarak bizden uzaklaştı. Bir taksi bulup onu sürerek hizla kacarken tersi yönde sürüp uzaklaştı defalarca polise ulasmaya çalışsak da polisin elinden hiç bir şey gelmedi. Birde yine arkadaşlarla yürürken bir kadin yan kesici arkadasimin bir eşyasını çalarken onu gördüm ve o eşyayı geri aldım

  • Merhabalar
   Rüyamda ben ve 2 kişi birisi okuldan arkadaşım diğeri ise okuldan arkadaşımın abisi bir avmde kıyafet mağazasına hırsızlık maksatlı giriyoruz ve kapıyı kapatıyoruz Ben yapmayalım diyorum ama onlar yapıyor kıyafet falan alıyorlar sonra çıkıyoruz ve kaçmaya başlıyoruz ben ve arkadaşım başka yere arkadaşımın abisi ise başka yere gidiyor. Biz arkadaşımla yakalanıyoruz arkadaşımın abisi kurtuluyor ben ağlıyorum baya arkadaşım ise gülüyor öyle uyandım

  • RÜYAMDA İŞYERİMİZİN ÖNÜNDE 2 TANE ADAMI HIRSIZLIK YAPARKEN YAKALIYORUM ONLARI ENGELLEMEYE ÇALIŞIYORUM SONRA ONLAR BENİM SIRTIMI YARARAK BİR ORGANIMI ÇIKARIYOR AKÇIYERMİYDİ KARACİYERMİYDİ TAM EMİN DEYİLİM
   İÇERDEDE ABİM VARDI YARDIM ET SİN DİYE İŞARET EDİYORDUM AMA GÖRMEDİ BİLE SONRADAN BİRDEN İYLEŞİP KENDİMİ DÜKANDA GÖRDÜM

 • Merhabalar,
  Rüyam şöyle,

  Evimizin salonunda otururken, evimizde gerçekte olmayan bir bölümden açıkta kaldığını düşündüğüm bir kapıdan hırsızın gireceğini hissediyorum. Evimin salonuna açılan kapalı bir teras gibi bir yer burası, evimde böyle bir bölüm normalde yok. Terasın kapısından hırsızın gireceğini düşünüyorum ev ahalesini uyarıyorum buradan hırsız girebilir diyerek, o sırada kapıyı kapatmaya niyetliyken hırsızın kapıyı açıp içeriye girdiğini görüyorum ve bir korku sarıyor içimi, ses yapıp hırsızın kaçmasını sağlamaya çalışıyorum ama hırsıza duyuramıyorum. Hırsız eve giriyor, evimin mutfağına girmiş bende arkasından gidiyorum ama gittiğim kısım tam net değil. Mutfakta hırsızı görüyorum, mutfağın köşesinde babamı sıkıştırmış ona zarar verecek halde. Babam normalde hasta biri yürümekte zorluk çekiyor ama rüyamda eski haliyle sağlıklı haliyle gördüm gibi, mutfak ve ev karanlık lambalar yanmıyor ama sokaktan gelen ışıklarla hafif bir aydınlık var. Hırsız babama zarar vermesın dıye elıme geçen ne varsa ona atmaya başlıyorum bir tepsi fırlatıyorum, hırsızı etkisiz hale getiremeyeceğimden korkuyorum hırsız dönüp bana karşı hamle yapacakken uyanıyorum.

  Rüyamı yorumlayabilir misiniz ?

  • Merhabalar Sevgili Ercan,

   Rüyada hırsız görmek; bilinç altında biriktirmiş olduğun korku ve endişeleri yansıtır, bu kaybetmekten korktuğun ne varsa onu temsil eder bu maddi veya manevi şeyler olabilir. Hırsızı görüp korku hissediyor olman; endişe ve korkularından emin olmaya, ev halkını hırsız için uyarıyor olman, senin farkettiğin ailenin farketmediği bir durum söz konusu, normalde evde bulunmayan bölümler olduğunu görmen; kötü niyetli bir kişinin, evinize girmek için, akıl almaz yöntemler kullanıp, şüphe çekmeden amacına ulaşmak isteyecek. Evin mutfak bölümünde hırsızı hırsızı görmen; mutfak evin maddi kaynaklarını temsil eder ve hırsız orayı hedef almış, mutfakta babanızı hırsızın köşeye sıkıştırıp zarar vermesinden endişe etmeniz, babanızın normalde hasta olması ve onu ayakta sağlıklı görmeniz, sağlık durumunda yaşanacak değişikliği temsil ediyor. Gece ve karanlık olması belirsiz bir dönem içinde, babanızın sağlık durumundan dolayı, onu kaybetme endişesi içinde olduğunuzu gösteriyor.
   Hırsızı etkisiz kale getirmeye çalışman ve bu konuda başarısız olmaktan korku hissediyor olman; aile içinde yaşanacak bir durumu senin farkındalığın sayesinde zarar görmeden bertaraf edeceğine yorumlanır.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • Merhabalar,
  Rüyamda hırsız bir çocuk evimize giriyor ve benim plastik bozuk para dolu kabımı almaya çalışıyor ve ben onu yakalayıp yaptığının çök kötü birşey olduğunu söylüyorum..anlar gb dinliyor ama arkama döndüğümde ise parayı çalıp gitmiş oluyor..

  • Merhabalar Sevgili Berrin,

   Rüyada gördüğün hırsız küçük çocuk; bilinç altında kaybetme korkusu yaşadığın bir şey olduğunu gösteriyor.

   Hırsız çocuğu yakalayıp ona yaptığının yanlış olduğunu anlatıyor olman ve sonucunda sen arkanı dönünce onun para kabını çalıp gitmesi; gerçek yaşamında sana maddi zarar vermek isteyen bir durumla karşılaştığını veya böyle bir durumu farkedip, durumu konuşarak çözümlemeye çalıştığına delalet ediyor.

   Hırsızın çocuk olması ve senin onu yakalamış olmana rağmen, etkisiz hale getirmemen; karşılaştığın olumsuz durumu fazla dikkate almadığını ve konuşarak zaman kaybettiğine işaret ediyor. Bu durumdan kurtulmak istiyorsan daha ciddi bir tedbir alman gerektiği konusunda haberci bir rüya.

   Bu durum pek çok şeyle ilgili olabilir. Önlem alınmadığında büyüyecek bir soruna delalet ediyor.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…….

 • Rüyamda 3 gün gördüm birinci gün kalabalik misafir geldi 2. Gün 3 kadin 3 cocuk geldi sonra bu cocuklari cekmeceden 3 kalem calarken yakalayip patakladim 3. Gun 1 kadin geldi ve bana 3 sayisini farkettin mi diye sordu sonra ben herseyin 3 er tane old farkederek uyandim

  • Merhabalar Sevgili Nihal,

   Rüyanda görmüş olduğun üç farklı gün; üç kadın, senin duygu dünyan ile ilgili, bir konuda karar vermen, harekete geçmen gerektiğini hatırlatıyor. Üç çocuğu üç kalem çalarken yakalayıp pataklaman aslında hayatındaki üç önemli konuyla ilgili gelişmeler olacağını, hakkının yendiğini düşündüğün konularda üstünlüğün sana geçip başarılı olacağına işaret ediyor. Üçüncü gün gelen kadının 3 sayısına dikkat ettin mi demesi? Diğer yorumlarımızı destekliyor. Değişmez sandığın durumları yeniden yazabileceğini anlatıyor ki bu güç zaten sende var ve bunun farkına varman gerekiyor.

   3 sayısı kendini ifade etmek, seçim yapmak için, bulunduğun durumu kabul etmen gerektiğini ve geleceğin ile ilgili konularda yaptığın seçimlere dikkat etmeni tavsiye ediyor. 3 Sayısı aynı zamanda ihtiyaç duyduğun alanda tamamlanma sürecinin başladığını da ifade eder.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…….

 • selamlar.yatak odamda uyurken ev kapısının açılma sesiyle uyanıyorum.kapıya doğru gidiyorum kapı hafif aralık iyice açıp ne olduğunu anlamaya çalışırken kapının dışında karşımda 1 kişi duruyor.gözgöze geliyoruz birazda espirili bir şekilde nasıl yakaladım seni diyorum.hırsız arkasını dönüp gidiyor.kapıyı kapatıp kilitleyip tekrar odama doğru gidiyorum. içimdende nasıl kolay açıldı galiba kitlemediğimiz için diye düşünüyorum.nasıl yorumlarsınız.teşekkürler.

  • Merhabalar Sevgili Oğuz,

   Rüyada evin kapısında gördüğün hırsıza kolayca müdahele etmen ve kapıyı kilitleyip “kapı nasıl kolay açıldı, galiba kilitlemediğimiz için” diye düşünmen, gerçek hayatında bir yerde güven problemi yaşıyor olabilir veya bir konuda gerekli olan tedbiri almamış olabilirsin.
   Bu bir çok konuyu kapsar, ilişkilerin veya hesapların, eve gelip gidenler gibi. Evde birikim yapmak veya kapıyı kilitlememek gibi durumlar söz konusu olabilir. Sıradan bir rüya olmadığı için nerde tedbir alman gerekiyorsa gözden geçirmeni tavsiye ederim.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • Merhaba ben soner rüyamda hırsız gördüm yanımda eniştem diye hitap ettiğim biri daha vardı ve o polisti sanırım hırsızı bizim evimizden demir çalarken gördük ve ben kurusıkıyla birkaç el ateş ettim oda elindeki silahla bize birkaç el ateş etti ve aşağıya demirleri attı ve aşağı kata eve indi peşinden eniştem diye hitap ettiğim kişi gitti ve ben insanların gözlerini kör ettiği gazi aldım bende gittim salonda kafga ediyorlardı ve eniştemi yerde gördüm gazı hırsıza sıkmaya çalıştım ama sıkamadım boştu sanırım ve uyandım. açıklarsanız sevinirim

  • Merhabalar Sevgili Soner,

   Rüyada hırsızı sizin evde demir çalarken görmek, maddi gelirinin üstünde bir tehdit olduğuna işaret ediyor. Hırsıza kurusıkı tabancayla ateş etmen, tehdit oluşturan kişinin laftan anlamayan bir biri olduğu anlaşılıyor, onunda sana ateş etmiş olması, evde polis olduğunu düşündüğün kişi ile kavga etmeleri, senin hırsıza biber gazı sıkmak isteyip ve sıkamamış olman, bunların hepsi, hayatında aileni de ilgilendiren bir konuda kötü niyetli insanlara karşı yeterli tedbiri almamış olduğun anlamına geliyor. Kaybetmekten korktuğun bir şeyler var ve bunun için yeterli güvenlik önlemi almamış olabilir ve bunun rahatsızlığını hissediyor olabilirsin. Eve kadar gelen hırsızın tanıdığın biri olma ihtimali var veya güven duymadığın biri de olabilir. Hırsızın almak istediği şey evde değil ama almak istediği her ne ise ev halkını da ilgilendiriyor. Haberci bir rüya görmüşsün. Olaylara ve çevreye daha dikkatli bakman gerekiyor olabilir. ( Sana yardımcı olmaya çalışan polis enişteye dikkat)

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • Merhabalar.
  Rüyamda dayım babam ben arabayla eve geliyorduk. Eve geldiğimizde daha önceden eve gelmiş olan misafirin dayımın arabasından birşeyler çalmaya çalıştığını farkettik, suçüstü yaptık. Sonra evde başka misafirlerde vardı kalabalıktı. Diğer misafirlerin gitmesini bekledik. Kalabalık dağılınca hırsızlık yapmaya çalışan kızla konuşmaya başladık. Bu kız ve ailesi yakından tanıdık. Kızla beraber kızın anneside bizdeydi. Çok utanmış haldeydi. Kız da bu olaydan çok utandığını söyledi ve konuşmakta zorlanıyordu. Yanlış yaptığının farkında olduğunu ve pişmanlığını hissettiğim için ortam yumuşasın diye kızın karnının büyük olduğunu farkedip belkide hamile olduğu için hormonal bozukluktan dolayı böyle bişey yapmak istediğini söyleyecektim ama bir türlü konuşma sırası bana gelmedi. Lafa giremeden bir ses duyup uyandım. Uyandığımda rüyadan baya etkilenmiş haldeydim.

  • Merhabalar Sevgili Gökhan,

   Rüyada dayın ve baban ile birlikte eve gelmeniz ve evde daha önceden gelen bir misafirin arabadan bir şey çalmak isterken yakalamanız, kızın annesinin de sizde olması ve bu durumdan utanmaları, onların bu mahcubiyetini farkedip, ortamı yumuşatmak istemen, insanlara iyi niyetle yaklaştığına ve bunun suistimal edilebileceğine yorumlanır. Maddi konularda dikkatli olmanız gereken bir zamanda olduğunuza, eve gelip gidenlere dikkat etmekte fayda olduğuna işaret eder. Ayrıca senin farkettiğin ama diğer aile fertlerinin farkedemediği bir durumun varlığına ve seni dinlemedikleri anlamına da gelir.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Merhabalar.Birkaç senedir sık olmamakla birlikte farklı şekillerde hırsız rüyaları görüyorum. En son gördüğüm rüya şu şekilde; eve hırsız giriyor, giriş kat ve bahçeli bir ev.Tam kapıda hırsızı yakalıyorum (sanirim erkek kardeşim) olan kişi sokaktaki komşumuza söylüyor hırsız var diye komşumuzda gerçekten mi yakaladınız mı diyerek bize bakmaya geliyor. Hırsızı içeriye odaya götürüyorum, insanlar(sanırım babam ve akrabalardı) koltukta oturmuş çay kahve içip sohbet muhabbet ederlerken ben odaya giriyorum ve hırsızı görüyorlar ama çok da fazla bir tepki vermiyorlar hatta koltuğa oturtuyoruz ona soru sormaya başlıyorlar ben; “daha önce başka hırsız girdi onu yakaladım dövdüm şimdi seni de yakaladım tekrar girersen yine yakalarim elimden kaçamazsın döverim seni” diyorum hırsıza insanlarla gülüşüyoruz falan sonra hırsızı serbest bırakıyoruz.
  Aradan zaman geçiyor bu sefer ayni hırsız arka bahçeden içeriye girmiş ve ben salondayim görünce hem korku hem şaşkınlık oluşuyor çünkü hırsızı önceki sefer çok tembihlemiştim.Bu kez evde yalnızım, korkuyorum ve acaba dövebilecekmiyim diye düşünceler içerisine dalarken uyandım.Bu şekilde saçma sapan bir rüya gördüm.Ve genelde rüyalarım anlamlı olur.

  • Merhabalar Sevgili Semanur,

   Rüyada hırsızı yakalayıp, tekrar eve gelmemesi gerektiğini, yoksa diğer hırsızı dövdüğün gibi onu da döveceğini söylemen ve evdekilerin işin ciddiyetini farketmemiş, tepki göstermiyor olmaları, daha sonra hırsızı bu defada arka bahçede görmen, gerçek hayatında senin farkettiğin ama senden başka kimsenin farketmediği veya seni bu konuda ciddiye almadıkları bir durumun varlığına delalet eder. Hislerine güvenmeli ve gereğini yapmalısın. Rüyada ısrarcı olan hırsız, gerçek yaşamda laftan anlayan biri değil ve yavaş yavaş yaklaşıyor, dikkate alınması gereken bir durum var. Baban ve erkek kardeşinin varlığı, maddi konulara dikkat çekiyor ve onlar kötü niyetli birine taviz veriyor olabilirler. Eve gelip gidenlere de dikkat etmekte fayda var çünkü, hırsız koltuğa oturdu.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Merhaba ruyamda su anki oturdugumuz evden farkli bir evde oturuyormuşuz, yan tarafimizda da suriyeli birileri oturuyormuş hurda esyalari topluyorlarmis evlerinin etrafi hep hurdaydi. Ben mutfakta bulasik yerlestirirken elimde tava ile dis kapidan disariya cikiyorum o sirada güya suriyeli komsumuz olan kiz cocugu da benim elimdeki bos tavayi elimden zorla almaya calisiyor ama ben vermiyorum sonralari bikac kez daha deniyor yine vermiyorum hatta evlerine kadar kovaliyorum

  • Merhabalar Sevgili Esin,

   Rüyada Suriye’li birilerinin komşunuz olduğunu görmeniz, günlük hayatınızda böyle bir durum var ise veya etrafınızda Suriyeli olanlar varsa bilinç altınızdaki olumsuz düşünceler veya sosyal medyada onlarla ilgili duymuş olduğunuz haberlerin etkisinde kalmış olabilirsiniz. Bunların dışında elinizdeki tavayı kız çocuğunun almaya çalışması ve onu evine kadar kovalamış olmanız, yakınlarınızda bir yerde size ait olan şeyleri elde etmek isteyen kötü niyetli biri olabilir ve bu maddi değeri olmayan bir şeylerde olabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

   Rüyanızın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler……

 • Merhaba,

  Rüyamda; annemle beraber bir dünya starının evindeyiz.. valizine bakıyoruz.. içinden 2ayrı parçadan olulan parlak kırmızı şort ve parlak sarı 1 çift çizme bulup anneme gösteriyorum..

  Sevgilerimle??

 • Merhaba evime hırsız girmişti fakat kendısını görmedım.. Yanımda eski sevgilim vardı.. Hayırladığım bu kadar

  • Merhabalar Sevgili Meral,

   Rüyada evine hırsız girmesi ve hırsızı görememen, yanında eski sevgilinin olması, onun yeniden seninle görüşmek istemesine delalet eder. Yeniden görüşmenizin sana bir faydası olmadan, hatta zamanını boşa harcamak anlamına gelir. Gündeminde böyle bir konu gelirse veya varsa iyi düşünmelisin.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler……

 • Rüyamda oturduğum ilçede büyük güzel bir evin içinden dışarıya bakıyordum. Pencerenin sol tarafı çöplük sağ tarafı denizdi. Sağ tarafta çocukluğuma benzer 7 -8 yaşlarında bir çocuk vardı ve isimlerimiz aynıydı, sol tarafta da bir adam vardı pek tekin olmayan. Adam kıza doğru bakınca korktum ve çocuğa kaç dedim. Çocuk bana baktı “yada dur gel buraya” dedim ve çocuğu içeri aldım.
  Çocuk içeri girince aşağı kata inmek istedi o gitti. Ve aynı adam içeriye girmiş. Adamı yakaladım. Ve onu kontrol etmeye başladım ayne zamanda baya hırpaladım. Kız çocuğuna bak bakalım bir şey almış mı diye sorarken gözenin içinde bir pırlanta gördüm hastaneye gitmek için yola çıktım kızla beraber.
  Ama adam baygın olduğu için onu sırtımda taşımak zorunda kaldım. En sonunda yoruldum ve hastanenin ters yönde kaldığını anladım. Bu sırada bir yerde otururken adamın yakınları gibi davranan ama yabancı insanlarla konuşmak zorunda kaldım. Bir arabadan yardım istedim. Yanımızdaki insanlar ve ben arabaya bindik ama hırsızı öne oturtmak zorumda kaldım kendim arkada kaldım. Ve adamı bir daha göremedim.
  Bu rüya beni çok etkiledi, yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler ve çalışmalar dilerim.

  • Merhabalar Sevgili Büşra,

   Rüyada güzel bir evde olmak hayra yorumlanır. Pencereden baktığın sol taraf geçmişin ve olumsuz düşüncelerin. Sağ taraftaki küçük çocukluğuna benzeyen çocuk ve hatta isimlerinizin aynı oluşu, kendi çocukluğun aslında ve sol taraftaki tekin olmayan adam, geçmişte kalan biri ancak bilinç altın onu hiç unutmuyor veya sen buna izin vermiyor, belki de sürekli görmek zorunda olduğun biri olabilir. Çocuğu içeri alman ve onun alt kata inmesi, bazı şeyleri kendi iç dünyanda çok derinlere gömdüğüne işaret eder. Adamın eve girdiğini görmen, onu yakalayıp hırpalaman ve bir pırlanta aldığını görmen, sonrasında adamı hastaneye götürmen ve sırtında taşıyor olman, geçmişte kalan veya şimdiki zamanda görmek durumunda kaldığın bu adamın seni üzdüğüne yorumlanır. Bu olumsuz duyguları belkide yıllarca sırtında taşıdın.Küçük kızın seninle hastane yolunda olması ve ters yönde olduğunu farketmen, bu günlerde yüzleşmen gereken, bastırdığın duygularına delalet eder. Hırsızın yakınları ile konuşman ve bir arabadan yardım isteyip hırsızı arabanın önüne oturtman, kendinin de arkada kalman, çok istemene rağmen geçmişte kalması gereken kişi veya duygulardan bir türlü kutulamadığına, zamanını veya duygularını yıpratan kişiye karşı hala istemeden de olsa merhamet etmen, yanlış yolda olduğuna yorumlanır. Hırsızın aldığı pırlanta ve güzel ev senin öz değerlerinin paha biçilemez olduğuna ve yaşadığın ve farkettiğin bu duruma artık bir son vermen gerektiğine delalet ediyor.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • Merhabalar, ruyamda daha onceden tanidigim 2 kisi varmis (gercek hayatta bu kisileri tanimiyorum) bir karavan ya da ticari aracin ici gibi bir mekandayiz, disaridan gormuyorum. Bu iki kisiden birisinin hirsiz oldugunu biliyormusum o gidince esime diyorum ki cantalarimiza bak bu kisi hirsizdi. Esim de cantalarimiza bakiyor ve hicbirseyimizi calmamis oldugunu goruyoruz. Yorumunuz icin simdiden tesekkurler.

  • Merhabalar Sevgili Ruya,

   Rüyada (gerçek hayatında tanımadığın) önceden tanıdığın iki kişiden birinin hırsız olduğunu biliyor olman, içinde bulunduğunuz karavan veya taksinin içinden hırsız olduğunu bildiğin kişi gideince, eşine çantalarınızı kontrol etmesini söylemen ve hiç bir şeyinizi çalmadığını öğrenmiş olman, gerçek hayatında senin için değerli olan bir şeyi kaybetmekten korkuyor olabilirsin, bu durumun seni evden dışarı çıkarken tedirgin ediyor olabilir veya bilinç altında sosyal medyadan çokça okuyup dinlediğimiz olumsuz haberlerin erkisinde kalmış olabilirsin.
   Ticari bir aracın içinde olduğunuzu sandığın için, bir işyeriniz varsa dikkatli olmakta fayda var.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Merhaba
  Ben Jale rüyamda dışarıdan geldigimde sokak kapısının girişinden evin oda kapılarının hepsinin kırık olduğunu görüyorum. Bu arada evin sokak kapısı da açıktı geldiğimde rüyamda. Sonra da mutfak içinde hemen girişinde bir hırsız görüyorum. Göz göze geliyoruz sadece .Hırsız bir şey alamamisti. Rüyam bitiyor.

  • Merhabalar Sevgili Jale,

   Rüyada dışardan eve döndüğünde dış kapının açık, oda kapılarının kırık olması ve mutfak girişinde hırsız ile göz göze gelmeniz ve hırsızın bir şey almamış olması, evde olmaması gereken bir şeyin (bu altın veya çok miktarda para olabilir) evde sakladığın için huzursuzluk duymuş olabilirsin.
   Bunun dışında dış kapının açık oda kapılarının kırık olması, dışardan içeriye kolaylıkla girebilen birine dikkat çekiyor. Hırsızla mutfakta karşılaşmış olman, geçim kaygısına yorumlanır veya mutfakta farketmediğin giderlere yorumlanabilir.

   Hırsızın hiç bir şey almaması iyiye işaret ediyor ancak her anlamda kontrollü olmakta fayda var. Eve veya iş yerine gelenler, başkalarının duymaması gereken bilgiler gibi uyarılar içeriyor. İlla hırsızla karşılaşacaksınız diye bir şey yok bu sadece ikaz eden bir rüya, tedbirli olmak her zaman iyidir.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • Rüyamda annem yolculuğa gidiyor. Giderken de bana altin veriyor. Dikkat et diyor. Onun verdiklerini boynuma takıyorum. Sonra köye gidiyorum anneannemle dedemin yanına kuzenlerimle beraber. Baya kalabalığız. Tarlaya gidip çalışıyoruz dönüşte benim her iki bileğimde ve boynumda altınlar var. Yolda gelirken 2 adamın bana dikkatle baktığını görüyorum. Ürküyorum. Eve varıyorum kimse yok. O 2 adam da geliyor. Mustafa diye birini çağır ona geldik diyorlar. Ben bakıyorum evde Mustafa diye biri yok . Ne yapmaya çalıştıklarını anlıyorum. Mustafa burdaymis gitmiş diyorum. Deden evde mi onu görseydik diyorlar ben de yalnız olduğumu anlamasinlar diye evde ama işi var diyorum. Onlar biraz daha ısrar ediyor. Ben kapıyı açmıyorum. Hemen evin arka kapısından dışarı çıkıyorum altınları çıkarıp saklıyorum. Sonra uyurken r7yamda rüya görüyorum. Onlar gelmişler o kapıyı geçmişler beni kvaliyorlar sonra bi ses basina öyle şeyler gelecek ki. Gelmeseydi de 10 kişiye ekmek dagitsaydim diyeceksin dedi. Korkup uyandım. Hemen altınları çıkardım.beyaz bu kumaşa sarmış bantlamistim. Anaanneme götürdüm herkesn içinde ona verdim baktı rüyami anlattım ben saklarim merak etme dedi. Aldı soba deliğine koydu duvarin içine yani. Dayimlar kuzenlerim hepsi oradaydı. Sonra bu adamlar bu kadına gidiyorlar dayımın ona zaafı olduğunu dayimdan herşeyi ogrenebileceklerini söylüyorlar. Kadın dayımı arıyor dayım onlarla anlaşıyor ( ama gerçek hayatta öyle bir dayım yok) biz kapıları kitlemisiz ekmekler kalmış bayatlayacak kuzenim parçalayıp asıyor. Ben de niye parcaliyorsun parcalamadan assana diyorum. O sırada iki farkli adam geliyor pencereye asılmış ekmekleri görüyor. yanımda para yok. Ben ekmek alsam sonra parasını getirsem olur mu diyor. Ben de kuzenime ekmeği ona verelim zaten rüyamda gördüm 10 kişiye ekmek dağıtmak istiyorum dedim. Kuzenim bence yapma yine de sen bilirsin dedi ben kapıyı açtım. Ekmekleri vermek için. O adamlar birden içeri girdi ellerinde 8sikli iğne tarzında birşey vardı evdeki herkese vuruyorlardı birkez bana doğru geldi ben de aldım iğneyi ona vurdum diğerine de vurmaya çalıştım vuramadım. Aldı benden sonra bir an boşluk anında kaçtım biri bana kaç dedi onların istediği sensin. Benle onu diyen beraber kaçtık. Buraya buraya deyip götürüyordu. Sonra yolda onu kaybettim. Tekrar dedemlere gitmeye çalıştım. Bu sırada haberler duyuyorum TV kanalları haber yapıyor bi vahşet olmuş 250 mi 400 mu emin değilim. O kadar kişi öldürülmüş. Bizim mahalleden geçiyorum tanıdıklar var avlıyorlar herkes yasta, her yer karanlık. Koşarak anaannemlere gidiyorum kapıyı araliyorum içeriye bakıyorum yerde kesilmiş parmaklar var 1 parmağı 3 e 5 ayirmislar öyle bir sürü parmak var içerden berbat bir koku geliyor. Kapıyı araladigim gibi kapatıyorum midem bulanıyor. Yüzlerce insan benim yüzümden öldü diyorum. şok yaşadığım an uyandım. Yorumlarsaniz sevinirim.

  • Merhabalar Sevgili Sln,

   Rüyada yaşadığın olayların hepsi, bir şeyi kaybetmekten korktuğuna işaret ediyor ve bu endişe sana kabuslar görmene neden oluyor olabilir. Para veya altının var ise evde tutmaman da fayda var. Dayı dediğin kişinin gerçek yaşamında olmaması, dayı dediğiniz veya evinize girip çıkabilen bir tanıdığınız bir erkeğe dikkat çekiyor da olabilir. Tarla ve altınlar sizden saklanmış bir miras işine de delalet edebilir. Ortada paylaşılacak bir para veya mal varlığı olabilir.

   Bir dua edip dilekte bulunmuş olabilirsin “10 kişiye ekmek ver” cümlesi yapmayı vaad ettiğin bir şeyi yerine getirmediğini de hatırlatıyor olabilir.

   Erkeklerin gelip evdeki herkese iğne vurması, uyarı içeriyor olabilir, uyuşturulan insanlar gibi,senin iğneyi alıp adama vurmuş olman ise, farkettiğin bir duruma delalet eder. Burada da görmüş olduğun rüya, yine eve gelen insanlara dikkat çekiyor. Bir şekilde haklarınızı veya paranızı, altınınızı, vaktinizi çalmak isteyen insanlar olabilir.

   Sonrasında yaşanmış olan vahşet, çok sayıda ölen insanlar var ve evde gördüğün kesilmiş parmakların varlığı ve hissettiğin kötü kokunun oluşu, bu rüyanın aşırı stresten dolayı, rüya içinde rüya gördüğüne, bilinç altı korkularına delalet etmekle birlikte, toplumsal bir olayın yaşanacağına ve bunun nedeninin kesilmiş olan parmakların yapmış olduğu seçimlere elleriyle kendi başlarına iş açtıklarına delalet eder. Sen bu durumdan zarar görmesen bile psikolojik olarak etkisi altında kaldığın veya kalacağın anlamına gelir.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Merhaba,
  Annemin evine hirsiz giriyor ben oradayken bı arkadaşım var yanımda biz kaçıyoruz kapıları kitleyip polisi ariyoruz.oncesinde de pencereden bakarken disarda toplumsal olaylar var çok herkes yagmaciliga çıkmış.bikac taneside eve giriyor,cuzdanlari buluyorlar ve saklandigimiz odanın kapısını açmaya çalısiyorlar.o arada uyandim. O evde yaşanmıyor şuan arada gidilen biyer.Annemde 5 ay önce vefat etti. Teşekkürler şimdiden.

 • Merhabalar ben aysel ruyamda iki tane arabamiz varmis ben kullaniyorum bitanesi sebebini bilmiyorum ama esimin arkadasi geliyor arabalari caliyor ve evden bi miktar parada calip evden kapiyi kitleyip cikiyor bende polisi ariyorum

 • Rüyamda uyandığımda evin bahçesinde bir kadın hırsızla karşılaşıyorum. Elinde cüzdanım altınlarım. Ve başka evlerden çaldığı sayısız altın para. Onu polise vermek yerine suçuna ortak oluyorum. Sonra etrafta insanlar ve polis hırsızlık olmuş diye arama yaparken ben kadının çaldıklarını saklamasına yardımcı oluyorum. Parmağıma da çalıntı yüzüğün birini takıyorum… lütfen rüyamı yorumlar mısınız❓❓❓

 • Benım rüyam ben mutfaqa qıderken aranın ışıqını acıyorum kendılıqınden sönüyor sonra mutfaqın ısınıda açmaya çalışıyorum oda aynı sekıl de kendılıqınden sönüyor sonra karanlık olunca kapı aralıklı kalmış dıs tarafta bırı o aradan bakarken kapattım kapıyı kapı mandalını kapattım sonra ıkı dakka sonra tekrar qelıyor kapıyı calıyor açamaz mandal war Dıe acıyorum ama içeri qiriyor bana wurmaya kalkıyor hamile olduqumu söylüyorum içeri qiriyor etrafa bakınıyor küçük oqlum qelıyor ona 155 ı araması qerektıqını söylüyorum sonra sabah ezanı qercekten okunurken uyanıyorum.

 • Merhaba;
  Rüyamda gece 12:30 01:00 saatlerinde sigara almak için dışarıya çıkmış ve mahalledeki bakkala gitmiştim. Her yer karanlık ve hiç ışık yoktu. Bakkala geldim bakkal tam kapanmak üzereydi bakkal sahibi ışıklarını kapatmış kapıyı kilitleyip çıkıyordu. Kapıyı kitledi ve kapattın mı sigara alacaktım dedim oda kapattım falan derken sohbet ediyorduk. Ama etraf o kadar karanlıktı ki birbirimizin yüzünü dahi göremiyorduk. Sonra tam ayrılacakken alt taraftan ses geldi yakalayın, dövün, hırsııız diye birileri bağırıyor ve kalabalıklaşıyordu. Bizde oraya doğru koştuk ve hırsızı yakalamışlar tartaklıyorlardı hırsızda kaçmaya çalıyordu. Daha sonra onla uğraşırken tekrar yukarıdan sesler geldi ve gene bir hırsız yakalanmış kalabalıklaşmışlar ve hırsızı tartaklıyorlardı bu sefer oraya doğru yöneldik ama kimse kimsenin yüzünü görmüyor sadece siluetler belliydi ve oraya doğru giderken de birden uyandım.
  Rüyamı yorumlar mısınız ?

 • Merhaba, son zamanlarda sürekli aynı rüyayı küçük değişiklerle görüyorum . Genelde rüyamda uyurken eve birinin girdiğini farkedip uyanıyorum. İlk önce uyandığımı belli etmeyip olan yapmaya çalışıyorum boş bi anını yakalayıp etkisiz hale getirmek için. Sanki bana zarar verecek gibi yapıp zarar vermiyor. Bir seferinde de kardeşimin evinde balkondan eve girmeye çalışan birisini görerek bağırıyorum uyarıyorum hırsız korkup kaçıyor. Ama son 4-5 seferdir rüyalarımda sürekli bir evde hırsız var arkasından kovalıyorum rüya orada sona eriyor. Yardımcı olursanız sevinirim . Hayırlı günler .

  • Merhabalar Sevgili Özlem,

   Rüyada çok sık aralıklarla görmüş olduğun hırsız, bir şeyi kaybetmek endişesi içinde olduğundan dolayı bu rüyayı görüyor olabilirsin ve bunun nedeni, evde maddi değeri olan bir şey muhafaza ediyor olabilirsin.
   Bir başka nedeni, eve girip çıkan biri ile paylaştığın bilgilerin başkalarına aktarılıyor olabilir ki, iş veya özel hayatın ile ilgili konular olabilir. Veya zamanını boş konularla meşgul eden biri olabilir. Seni oyalayarak bilgi toplayan birinin varlığına işaret ediyor rüyan bu kişinin bir kadın olma olasılığı yüksek, rüyanda hep uyurken, sen yatarken karşına çıkıyor, bunu bir başka anlamı da seni uyutuyor olabilir.

   Görmüş olduğun bu rüya seni uyarıyor yukarda yazmış olduğun konulara dikkat ederek kabusun haline gelen bu rüyanın sırrını çözebilirsin.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Selamun aleykum ruyamda esimle birlikle yasadigim eve ilk basta goremedigim sonradan ise evin balkonuna tekrardan gelip yuzune bile baktigim bir hirsiz gordum esimi cagirdigim esnada kayboldu

  • Merhabalar Sevgili Büşra,

   Rüyada evin balkonunda yüzüne baktığın bir hırsız görmen, bu günlerde bir konuda endişelendiğine delalet ediyor. Ayrıca eve gelenlere veya balkon kapısının sağlamlığını kontrol etmekte fayda var. Evde altın veya yüksek miktarda para varsa bu durum seni rahatsız etmiş olabilir veya bu durum birinin dikkatini çekmiş olabilir.

   Görmüş olduğun rüya seni tedbirli olmaya davet ediyor.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Rüyamda yaşadığım evde gerçekleşen bir hırsızlık olayını gördüm odamın solunda uzun Bi koridorun sağında kalıyor dış kapı rüyamda uyuyorum ve bişey beni uyandırıyor kapıya yürüyorum ve Bi kadın kapıyı açıyor ben kapıyı tutmaya çalışırken büyük Bi güçle itiyor ve üzerime gelip ceketinin cebinden balta büyüklüğünde Bi bıçağı bana bastırıyor çok yakın mesafedeyiz ve ben Bi şekilde hırsızı öldürüyorum fakat gerçekten birini bıçaklasam ancak bu kadar çok gerçekçi olabilirdi sonra uyandım hatta uyanıp kapıya baktığım da aynı silüetin erkek versiyonunu gördüğümü sandım ışığı yakınca dış kapıda hiç bişey olmadığını farkettim uyuduğum saate baktım sabah olmuştur sanıyordum sadece yarım saat uyumuşum..

  • Merhabalar Sevgili Naz,

   Rüyada Görmüş olduğun hırsız ile mücadele ederken onun bıçağıyla hırsızı öldürmen, gücü ele geçirmen, rakibine galip gelmen demektir. Bu rüya büyük bir stres içinde iken görülen rüyalardan ama yinede sen kazanmışsın, korktuğun her ne ise başarılı olacaksın. Hırsızın kadın olması korkunun geçmişten geldiğine işaret ediyor.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • Merhabalar,
  Ruyamda gercekte hic gormedigim bir yere gidiyorum. Ruyada bulundugum mekani sadece iceriden goruyorum. Burasi tek tarafi pencere olan yaklasik iki daire buyuklugunde ferah bir cafe. Once (gercek hayattaki) erkek arkadasimla yarim saat oturmak icin bu cafeye giriyoruz. Cafede halihazirda oturan bir suru insan var. Erkek arkadasim girer girmez bir masada oturan cifte bir seyler sorup anlamsiz kisa bir sohbete basliyor, ben de dahil oluyorum (normalde asla olmayacak bir davranis). O sirada etrafa bakiyorum ve az once cafede oturanlarin hicbirinin orada olmadigini ama onlarin yerine bir suru kadinin gelmis oldugunu goruyorum. Birden yuksek sesle acilan bir muzik, artan bir kalabalik vs karmasik bir ortam olusmaya basliyor. Aklima orada kalan tek erkegin erkek arkadasim oldugu geliyor, geri donup ona bakiyorum, o cift de sanki hic orada olmamis gibi cafede sadece ikimiz ve bir suru kadin oldugunu goruyorum. “Cantami biraktigim yerden alayim da cikalim” diyorum. Cafeye yeni girmisiz ama nasil oluyorsa cantami birkac masa ileriye birakmisim. Cantamin oldugu yere dogru gidiyorum. Cantanin yaninda da kadinlar oturuyor. Yaklasinca cantanin agzinin acik oldugunu fark ediyorum. Hemen kontrol ediyorum ve esyalarimin eksik oldugunu anliyorum. Kafami kaldirdigim anda yandaki kadin ayaklaniyor. Ben de “hirsiz var” diye bagiriyorum. 3 tane kadin kacmaya basliyor. Icerisi cok kalabalik sadece kadinlar var (Erkek arkadasim yok, zaten sanki hic orada olmamis gibi). Uc kadindan biri kapidan ikisi pencereden kaciveriyor. Bu arada onceden olmamasina ragmen annem ve kiz kardesimi gorup onlara cantami veriyorum. Bu sefer camdan “hirsiz var” diye bagiriyorum. Ikinci kattaymisiz. Atlanacak bir yer degil bayagi yüksek. Ama kadinlar inmis kaciyor. Asagida bir suru erkek var. Ben bagirinca camdan kacanlardan birini yakaliyorlar. Digeri kacmaya devam ediyor. Bir bakiyorum onu da babam kovaliyor. Babama bir sey olacak, insanlara bir zarar verecekler diye endiselenmeye basliyorum. Kapidan kacan da hic ortada yok.
  Ruyayi buraya kadar gorup yuregim agzimda uyaniyorum. Cok etkilendim. Bu saatte yaziyorum. Yorumlayabilirseniz cok sevinirim.
  Tesekkur ederim.

 • Selam ben ruyamda mutfakta yemek yerken mutfagin balkonudan bir hirsiz kapini demir parmakligindan iceri bakiyodu ben hirsiz diye bagirdim ve kovaladim sonra yakaladim bana bicak falan cekti kavga ediyoduk ve mahallede bagiriyodum hirsiz diye yorumunu alabilirmiyim

 • Ruyamda hırsız eve girmiş ben kovalıyorum oda tutmuş beni öpüyor ben kaçtım komşulara haber verdim meyerse hırsızlar orayada gitmiş sonra bunlar hırsız değil bizi denetlemeye gelen polislermiş ben rüyamda rahatladım iyiki polismiş dedim sonra ambulas geldi bu hırsız bildiğimiz polisleri aldı götürdü ben kızımı arıyorum bir kızım yanımda diyerini arıyorum eve orda yok mey birerse komşunun kızıyla biryerlere gitmiş

 • Merhaba
  Rüyamda eşimle uyuyoruz sonra bir ara kalkiyoruz telefondan bişey bakicam şarjı bitmiş ve eşimin gözünde gözlük var çıkarıyorum hemen tekrar uyuyor diyorum şarj aleti nerede içeride dir diyor tam yataktan kalkicam eşim uyuyor ama derin bir şekilde yanında çıplak bir adam ne yaptın bize diyorum vuruyorum gülüyor ayağa kalkıyorum bir bakıyorum evin kapısı açık duruyor koşuyorum içeri bir anne bir ufak kız çocuğu bir kayinvalide birde adam benim evimin eşyalarını arabaya taşıyorlar ve kacmiyorlar kızı kucağıma alıp konuya komşuya gidiyorum kimse kapıyı açmıyor dışarı çıkıyorum etrafa bagircam bagiramiyorum sesim çıkmıyor ama ev bizim ev değil sadece yattigimi gördüğüm oda ve kapı bizimdi sonra orda esnaf olan bir adama polis çağır hırsız diyebiliyorum adam çağırıyor anlatıyor ama bu seferde başka bir araba geliyor hırsızların hepsi gidiyor polis almıyor diğer eşyalarla dolu araba kapının önünde duruyor

 • merhaba ruyamda evımıze hırsız gırmıs once evden sesler gelıyor esıme dıyorumkı bulundugumuz odanın kapısını kılıtle oda kılıtledı once hırsız korkup kacsın dıye telefon elımızde polısı aramakla korkutuyoruz baya bı bekledıkten sonra polısı aradık esım odanın kapısının kılııdnı actı ve hırsızla karsılastık bogustular sımsıyah gıyınmıs yuzu de maskelıydı cok korktum hatta pustum yere saklanmaya calıstım

 • Merhabalar
  Ruyamda kendi ofisime sabah acmak icin gittigimde ofis kapısının aralanmis oldugunu gördüm iceride buzdolabi 2 laptop ve alinacak bircok sey varken hic bisey alinmamisti ama heryer dagitilmis alt ust edilmisti birde bilgisayarlar avik vaziyette uzerine cihazlar yerlestirilmisti yani kendi malim alinmamis ama laptoplarin uzerine yine laptop ekrani kurulmus sanki cihazlari kopyaliyordu bu aralar sıkça boyle hirsiz ruyalari goruyorum ve cok tedirgin oluyorum daha once ofisimize gercekten hirsiz girdi bu psikolajikmidir yoksa birsey habercisi mi ? Yorumlarsaniz cok sevinirim

 • Ruyamda yaşı küçük 2 kuzenim ve benden bi yas büyük abimle evdeyiz mekan biraz karisik eski bi evimizi baska eski oturdugumuz bi sokakta görüyorum cok sıkıldık pencereyi actim kuzenime aşağıda cok sirin bi araba var iki kişilik onu izliyoruz etrafi kalabalik hirsizlik yapiyolar arabadan 3 5 kisi caldigini hemen karsi apartmanimiza sokuyor diger grup biraz sıkintıli elleri bağlı agzi maskeli bi adami peslerinde yuruterek hirsizlik yapiyolar en önler liderin de elinde uzuun bi sopa ucunda keskin bi sey sopayi eli bagli adanin agzina tutuyor adam hep haktan bahsettgi icin heralde diyorum agzina vurcak ondan taşıyor sonra calcaklarini caldilar zaten biz pencereden çekildik camı izliyoruz penceremiz disariya dogru açılmış adam sopasiyla penceremizin menteselerine vuryor kestirup dusurtcek abim ses çıkarıyor az kalmisti dusmesine ama birakip gidyolar . Elleri bagli olan surekli konusyo kull hakki yaziklarr olsun sizee ne yapiyosunuz felan . Biz evi kontrol ediyoruz sonra . Korkuyoruz baya . Cok sık rüya görmem. Gorunce de yaşaniyor kadar gercek gorurum uyandiktan sonra biraz daha uyuyum diye yattigimda dakikalar icinde gordugum bi rüya. Cok korktum

 • Hırsız sandığımız bir kadın evde ses olunca yatağımızdan kalktık ben önce salonu falan dolaştım daha sonra saklandığını fark edince hemen kızımla eşimin yanına yatak odasına saklandık. Kitlediğimiz kapıya önce vurdu yumrukladı nasıl olduysa kilitli olan kapı bi anda açıldı. Ben boynumu eğerek baktım ve kısa saçlı orta boylu bi kadın elinde makas var saçlarınıda kesicekmişiz diyip saçlarımı kesmeye kalktı o sırada eşim onun eline vurdu yatağın üzerine düştü o esnada kargaşa oldu bi kere göğsüme makas battı ve uyandım. Ama çok korktum yorumlarsanız sevinirim.

 • rüyamda eşimle beraber evdeyiz ce ben kapının aralık olduğunu farkediyorum kapyı kapatırken küçük bir çocuğun saklandığın görüp onu yakalıyorum kapıyı kapatıyorum ve çocuğa ne çaldın diyorum. Çocuk cep telefonumu çalmış ve onu elinden alıyorum. Seni kim gönderdi diyip polisi arıyorum.

 • Merhaba
  Ruyamda is yerime gittigimde calistigim is yerine hirsiz girmis oldugunu gördüm.Acaba bu ne anlama gelir.Tesekkurler

 • Rüyamda hirsizin kapıyı kurcaladigini veya acacakken kapıda engelledigimi ama bagiramadigimi görüyorum dilim tutuluyor bas bas bağırıyorum bağırmaya çalışıyorum ama sesim çıkmıyor kimseye duyuramiyorum sık sık görüyorum bu ruyayi yorumlarsaniz sevinirim teşekkürler

 • Merhaba,
  Ben rüyamda kendi evimize (gerçekte daha önce bir yakınımn kirada oturduğu ev olan eve) hırsız girmiş bende tam hırsız çıkacakken kapının oraya geldim kapı açıktı ve hırsız dışarı çıktı ben bağırmak istesem de bağıramadım sesim çıkmadı. Sonra görenlere birlikte kovalarken polis hırsızı vurarak yakaladı. Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim hayırlı günler.

 • Rüyamda bana çok sevdiğim bir öğretmenim yaptığım proje karşılığında 37.000 veriyordu yalvarırım yorumlayın

 • Merhaba!

  Ben ruyamda gercek hayatta ölmus olan annemi gördum. Annemle konusuyoruz ama sadece dusunce diliyle yani gercekteki gibi agzimzla konusmuyoruz. Bana baban kendini kötu hissediyor diyor ( yani konusmadan) ve sanki dunyadaki butun derlter onun uzerindeymis gibi hissediyor diyor. o sirada bende onun hislerini anliyor gibi oluyorum, kalbim sikisiyor falan. Babam gercek hayatta bir hafta önce kucuk bir rahatsizlik (nabiz yuksekligi) gecirmisti simdi iyi oldugunu söyluyor ama gercekten iyimi bilmiyorum. Annem ruyamda benim yanimda kaliyor ve ben ruyamda neden babamin yaninda olmadigini dusunuyorum. babamin evde yanliz oldugunu biliyorum. bide ruyamda babamin ayakabisini göruyorum ama sadece tek ayakkabi. ve ben birine babamin nerde oldugunu soruyorum.

  Yourmlarsaniz sevinirim…

 • Sayın hocam rüyamda bi yerde kalıyormuşum ama benim evim değilmiş 2 yaşındaki bebeğimle beraber gitmişiz hırsız girmiş kaldığım yere bebeğimin bütün oyuncaklarını ve benim çamaşırlarımı çalıp gitmiş sonra şikayet ediyorum herkes kimin yaptığını biliyormuş o kasabada o adam hırsızmış zaten herkesten bişeyler çalarmış sürekli
  Sonra hırsız bulundu ve bütün çaldıklarını geri getirdi ama bozmuş bebeğimin oyuncaklarını
  Sonra ben kapıyı kilitliyorum ama hırsız zorla eve girip bana sahip olmak istiyor ve ben elinden kurtulmayı Başarıp eşime gidip sarılıyorum lütfen yorumlarmısınız hayır diyelim hayır olsun inşallah

 • Merhaba. Bir kaç gün önce rüyamda arkadaşımın bir markette çalışdığını ve orada bende varken hirsizin girdigini bir seyler caldigini siyah şahin tipli bir araca binerek gittigini bende onu kosarak kovaladigimi daha sonra (degisik gelebilir ama)mematinin arabasiyla ona durdurmak icin arabasina carptigini gordum ruya burada bitti.Etkisinden cikamadim ve gercekten sonra gunlerde hem ailevi hem maddi ve manevi sorunlar yasiyorum.yorumlayabilir misiniz?

 • ruyAmi yorumlArmisiniz cok korktum ve tedirgin oldum.ruyAdA evimin balkonundan hırsız girdiğini farkedip bakınca bağırınca hırsızın atlayarak kaçmasını gördüm hırsızın yüzü görünmüyordu hırkanın şapkasını geçirmişti kafasına vede çok ürkütücüydü hırsız

 • Hocam rüyamda gece eve hırsız giriyor gözümğ açmaya çalışıyom açamıyom uyanığım ama hırsız ellerimi bağlıyo bende tekrar uyuyo numarası yapıyorum o arada uyandım

 • Merhaba şimdi benim ruyam biraz karışık. Şimdi babam beni okuldan almış ve eve gidiyoruz. Daha sonra babam bi mahalleye giriyo (bu mahalleyi hayatımda hiç görmedim ve dünki ruyamdada vardı bu mahalle) daha sonra ekmek alıcam diyo bende dondurmada al varsa diyorum sonra telefonunu alıp çıkıyo arabadan. Ben telefonumla oynarken birisi bişeyle fotoğrafımı çekmiş. Sonra babam o fotoğrafı çeken adamı itiyo ve elindeki fotoğraf makinesini alıyo. Sonra o adam durmuyo ve arabanın etrafında dolaşıyo ben durumu anladıktan sonra arabadan dışarı çıkıp adamı itiyorum karşılık vermiyor. Herhalde aranbanında içinde yüklü para var. Sonra adam o paraları arabanın içine girip almaya çalışıyo. Sonra babamla ben onu engelliyoruz. Ama sonra adam babama farkettirmeden arabanın bagajını açıyo. Ben bu dırumu fark ediyorum. Adamın yanına gidip al bu bagajdakiler senin olsun diyorum. Ama bagajda çok para yok genellikle ıvır zıvır var. Sonra adam mutlu oluyo o sırada ben geri geldiğimde arabanın bütün kapıları açık ve annem orda . Babamla ikisi paraları sayıyolar. Sonra arabanın yanından bi tane gevrekçi geçiyo. Arabanın içine bakıyo bende bişey çalcağını sezdim ve adama bakmaya devam ettim adam bagajın arkasındaki eşyalara göz dikmiş. Bagaja bi baktığımda o bagajda olan adam yoktu ve bütün paraları ve eşyaları bırakmıştı. Daha sonra gervrekçi 40 tl aldı bende geri kalan paraları aldım. Yaklasık 300 tl. Ama sanki ordaki paralar sen aldıkça çogalıyodu. Ben eve gidelim işimizi orda halledelim desemde gitmediler. Sonra korkup uyandım. Ya ben şeyden korkuyorum biz şimdi yeni bi eve taşınıcaz acaba maddi sıkıntılar mı çekicez? Cevaplarsan sevinirim☺️

 • Rüyamda komşumuz un oğlunu hırsızlık yapıyor ve bende yakaltiyorum o esnada evime girip beni öldürüyor ama hırsızlık yapan kişi bi doktor

 • Rüyamda birinin kapımı zorladığını goruyorum o sırada bağırıyorum hırsız var diye balkona çıkıyorum bi kalabalık ve o sırada hirsiz kaçamayan çalışıyor tütün diye bagiryorum yakalıyorlar ama kapımı zorlayan kişi ile o hırsiz aynı kişi değil bı bakiyy yakalanan kişi komşumuzun oğlu ve bu kişi doktor sonra bana kızıyor onların elinde kaçıyor balkondan evime giriyor beni bıçaklayo

  • Karışık bir rüyadan
   Hatırladığım şey
   Sınav olurken arkadaştan kopya istedim
   Cevapta
   250.1.1 diye yaziyordu
   Bu ne anlama geldigini anlamadim
   Ama soru da bir şehir ile ilgiliydi.

 • Merhaba
  Ruyamda eve geliyordum kapiyi actim ve eve hirsiz girdigini farkettim evin dolaplari cekmeceleri acikti. Daha sonra evimizde ki kasaya kostum altinlar,paralar icindekiler alinmisti. Daha sonra evden cikip annemin yanina gittim durumu anlattim annemde ben kasada ki esyalari zaten o evden alip karsi eve koymustum oraya hirsiz girmemistir dedi. Yorumlarsaniz sevinirim.

 • Merhaba ismim buket ben ruyamda biyere gitmisim donuste taksiye biniyorum 2 tane cocuk getiriyo biri 18 yaslarda biri 9 10 yaslarda sonra bi mobilyaci magazasinda buluyorum kendimi yatak bakiyorum bi odasinda kizimi yatirmisim bi odada ben yatiyorum ses duyuyorum kizim kalkti saniyorum bi bakiyorum ki o cocuklar hirszlik yapmak icin evime gelmisler ve altin fln calmislar ama yakaliyorum bagiriyorm binadan bi komsum iniyo ve onu etkisiz hale getiriyoruz aldiklari ne varsa geri aliyorum ve tokat atiyorum arada cocuga orda uyandim

 • Merhabalar.
  Rüyamda annemlerin evine kalmaya gidiyorum. Merdivenden çıkarken eski komşu kızı milleti başına toplamış (yanında da çilingir var) gece kapımı zorladı hırsız diyor. Ben bir yandan merdivenden çıkıyorum bir yandan dinliyorum. Eve giriyorum.hemen gece oluyor. Uyuyorum. Uykumda bir his geliyor ve uyanıp kapıyı bir daha kilitleyeyim diyorum. Kapıya yöneliyorum. Hırsızlar kapıyı açmaya çalışıyorlar. Ama aralarında konuşuyorlar “bu nasıl kapı. Açılmadı. Çok zorladı bizi gibi” ben sessizce kapıyı tekrar kilitliyorum. Hırsızlar fark etmiyor. Hemen polisi arıyorum. İhbar ediyorum. Polise gelirken sirenleri çalmayın hırsızlr kaçmasın diyorum. Mutfaktan bıçak alıyorum bekliyorum. Bu arada hırsızlar hala uğraşıyor. Oturduğum yerde hayal kuruyorum hayal kuruyorum. Hırsızlar içeri girerse ses çıkarayım mı? Çıkarmayayım mı? Diye. Onların içeri girdiğini hayal ediyorum. Ama daha içeri girememişler. Sonrada uyanıyorum. SiZce bu rüyanın anlamı nedir?

 • Merhabalar rüyamda ablamla bir evdeydik ve uyuyorduk kapı çaldı ablam biri geldi dedi bende kapının oraya gittim kapı açıktı anahtar yerdeydi anlatamıyordum ablama dilim tutulmuştu ne anlama gelir

 • Merhabalar hocam , “Rüyamda uyurken bir anda kalktım ve uykulu olarak
  Dış kapıya doğru gittim bir baktım hırsız alet çantasını toparlıyor hala içeri girmemiş sonra kapıyı kapatmaya çalıştım kolu boş döndü kapanmadı bende hemen oturma odasına koştum yapma etme dedim saçları arkadan bağlıydı wolverine gibi elinden bıçak çıkarıyordu her neyse sonra kaçtım oradan balkona çıktım ve son çare aşşağı atladım” neye alamet ediyor acaba sanki gerçek gibiydi

 • Merhaba ben bahar rüyamda hırsız gördüm yatak odasında bütün eşyalarımı dağıtım ve altınlarimi almış ve göz göze geldik yakasına yapıştım ve altınları ver dedim ama bişey verdi ama tam göremedim buna yorumlarmisin

 • Merhaba ,akşam vakti ailecek evde otururken evimizin ışıkları yanmasına rağmen mutfakta sesler duyduk.Biz kendi kendimize :”Bütün pencereler kapalı nerden geldi bu hırsız “,diyoruz.Bir de eve hırsız girmiş ama hiç sessiz hareket etmiyor,bizim duymamiz için yapıyor gibiydi.Sonra babam eline bir sopa alıp abimle birlikte mutfağa doğru gittiler orda bir dalaşma olduktan sonra babamın hırsıza sopayla vurduğunu gördüm ama babam onun bayılması için çaba göstermiyordu. Bayılmayınca hırsız kaçmaya başladı ve hiç kimse (ben de dahil) onu engellemek için bir şey yapmadık,normalde böyle bir durumda müdahale etmemiz gerekirken kaçan hırsıza arkasından bakakaldık. Hırsız gittikten sonra tekrar böyle bir şey olmasın diye evin pencerelerini falan sıkı sıkı kapattık.
  Bu rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum

 • Rüyamda hırsız zili çaldı ben üst kilidi acar açmaz oda kendi anahtarıyla alt kilidi açtı. Sonra bana ah ne güzel de yaptın şeyma dedi. Ben çok korktum ve hırsızı eve almadım. Delikten bakarken erkek ve upuzun boylu gözüken insan kapı açılınca kısa ve kadındı. Kadınla ben biraz kapıda debelendim sonrada uyandım ama eve almadım.

 • Selamun aleyküm merhaba.
  Rüyam da bir eve hırsız girmişti hırsızın üzerinde mavi kapşonlu ve yüzü yarı gözüküyordu bi odaya kaçtı evde odanın kapısını açtım bana bakıyordu ve geri çekildim odanın çıkışında masa koydum ve elimde iki bıçak vardı karşımdakinde işe 1 bıçak vardı ve bana bakıyordu kaçmayı düşünüyordu anneme sesleniyordum. Masanın tam arkasında idi kapıdan çıkmış başı yere eğik o an bıçaklayacaktım ama kendime engel oldum. Hırsız elinde 1 bıçak vardı masanın arkasın daydı ve masanın altından kırmızı ojeli bi el çıktı. Sonrasın da uyandım hocam.

 • Rüyamda teyzemlerin takılarımı çaldıklarını görüyorum özellikle büyük teyzemin ve yakalayıp valizlerinden takılarımı alıyorum nasıl böyle bişiy yaparsınız diyorum bağırıp çağırıyorum şu ara teyzemlerle görüşmüyoruz

 • Merhabalar rüyamda babamla birlikte bir mahallede görüyorum ikimizi karşıda direğe çıkmış şantelleri indiren bir kız belinde çantası var aslında halamın olmayan ama onun eviymiş o evin elektriklerini kesiyor orayı soyacakmış bizde bunu anlıyoruz ama sadece bakıyoruz babam bu kız burayı soyacak diyor ve suçu senin üstüne atacak çünkü bir kaç kez adımı tekrarlayıp kız öyle dedi diyor .. bende sen gördün ben yapmadım diyorum neyse telefonu veriyor babam bana Al haber ver sen yapmadın diyelim diyor bende diyorum boşver gidelim diyorum ararlarsa söyleriz ondan sonra o hırsız orada kalıyor ve biz uzaklaşıyoruz ve orda hala sanki ne yapacagını düşüyor gibi kalıyor ve bir iki ses geliyor yakalanmıyor galiba tam bilmiyorum ondan sonra biz tam mahalleden çıkıyoruz dayım annem ve kendimi küçük esnafın yanında buluyorum sepetin içinde muz görüyorum bir yere sanırım meyve bir şey götürürsek ben dayım borç isteyecek sanıyorum ama bize para verirsen bu işi yaparız diyor adam da kabul ediyor ve arabayla ben kullanıp gidecekmişiz yolu tarif et diyorum gideriz girmeden uyandık öyle

 • Rüyamda gece 1 saatleriydi ve mutfak camından dışarıya bakıyordm ve bi maskeli hırsız gördüm ve o sırada babam arkamda (mufakta buz dolabının önünde) -kıbleye doğru olmadan- namaz kılıyodu. Ve hırsızı gördükten hemen sonra babamı dürtmeye başladm fakat babam bakmıyordu daha sonrasında tekrar camdan baktığımda hırsız bi arabadan bi şeyler alarak sırtında siyah bir torbayla koşuyordu daha sonra babam namazını bitirdikten sonra olanları babama söylüyodum ve bana inanmayıp; “Bu saatte hırsız olmaz” diyodu ve daha sonrasında uyandım

 • Merhabalar , rüyamda evimin kapısında duran teyzemin aracının hırsız tarafından çevrelendiğini gördüm. Hırsız arabanın lastiğini söküyordu. 2 tanesini söktü daha sonra ben teyzemi arayıp durumu haber verdim. Teyzem geldiği an hırsız kaçtı gitti. Teyzem o arabayı zaten sattıklarını yeni araba aldıklarını söyledi. Hırsızla hiç karşılaşmadılar.Sonrada uyandım. Çeşitli yorumlar var hırsızlıkla alakalı ama analiz yaparsanız sevinirim teşekkürler

 • Merhaba ruyamda hizin eve girmis biz disaridaymisiz evden birsey calmamis fakat not birakmis notu tam hatirlayamiyorum ama kapiyi acik birakirsan girmem kolay olur bi de saat yaziyordu 21 30 yaziyordu notta

 • Rüyamda tanımadığım iki adam hırsızlık için evde ebeveyn banyosunda beklerken görüyorum. Sonra yardım istemek için dairenin çıkış kapısına geldiğimde bir tanesinin karşımda elinde matkabı silah gibi bana doğrultmuş olarak görüyorum. Bir şekilde evden çıkıp (o kısmını hatırlamıyorum) büyük bir ofise giriyorum. Buradaki insanları da hiç tanımıyorum. Onlardan yardım ve polis çağırmalarını istiyorum. Daha sonra korkarak uykudan uyandım.

 • Rüyamda evrime giren hırsız 4 yaşındaki kızımın yatagini çalmış hatta baska birşey götürmemiş

 • Merhaba. Ben de rüyamda çalıştığım işyerinde birinin tanıdık ya da guvenilirmis gibi odama gelip bı anda bulunduğum masadaki bilgisayardan bana rağmen beni itip hızlı hızlı bilgi veya para çalmaya çalıştığını kod gibi bir şeyler yazdığını gördüm ve bu kişi erkekti benim gücüm yetmiyordu engel olmaya çalışıyordum avazim çıktığı kadar yan odadaki patronuma sesleniyordum fakat sesimi duyuramiyordum son anda patronum hızlıca gelmeye yeltendi ve uyandım son kısmını tam hatirlayamiyorum.Bir gün önce de olmuş bir arkadaşımı gergin gördüm psikolojik mi bir bağlantısı olabilir mi bilemiyorum…Şimdiden tesekkurler.

 • Benimde rüyamda bir kalkıyorum herkez çok sinirli babam oturmus sakinleşsin diye ayaklarını ovuyorum noldu abla diyorum hırsız bizim paramızı çaldı diyo üzülüyorum haliyle az parada değil çokk para diyorlar sonra birisi fenalaşıyomu ne oluyor ambulansı aramışlar ama konuşamıyorlar ben alıyorum telefonu ben konuşuyorum ambulansın komşumuza gitiğini onun hastasını aşdığını görüyorum tekrar arıyorum yanlış yer diye buraya gelin dedim geldiler herneyse ambulans geldi ben aşagıya ındim bir çocuk var hırsız olduğundan şupelendim ve hırsızdı kovaladım ama yakalayamadım sonra amcamların nasıl üzüldüğünü gördüm ben kuzenimle dışarı çıkınca 3erkek karşımızdan geçiyor bunlar konuşuyorlarken duydum geçen şu hırsızlığı yaptım felan yapyıkları evin hangi işle olduğunu ne kadar para götürduğunu söleyınce bizim eve giren hırsızın o olduğunu anladım ne hikmetse bir şekilde konuşmaya başladık benim aklımdakiise babamlar gelene kadar bunu oyalım öyle sonra uyandım

 • Selamun aleykum Ruyamda bir hirsizin evime girdigini gordum esime sesler geldigini soyledim kapinin arkasindan c8kamiyirduk hirsiz giderken bi kac parca esyamizi gotururken gordum daha sonra esimle yine yatmaya basladik bu sefer esimin icinds seytan kacmisti bende sehadet getirmesini istedimvgetirmiyordu daha sonrap ben getirdigimde delirmeye basladi uyandim

 • ruyamda abimin arabadina hirsiz girdigi gordum sonra abim gile soyledimm onlar asagiya inip kuvaladilar ama kacamadilar biseyde almamislardi zaten

 • Selamun aleykum,
  Efendim, ben rüyamda yolda giderken esmer, yirmili yaşların sonunda otuzların başında olan bir erkek tarafından takip ediliyorum. Kendisinin bana doğru sinsice yaklaşmaya çalışması sonucu hızlanıyorum. Peşimi bırakmayacağını fark edince bağırmaya başlıyorum ve bundan korkup kendisi gibi hırsız arkadaşlarının olduğu kango bjr araca biniyor. Arabanın arka kapısı açık ve sırıtıyorlar. Sesimi duyan bir polis arabası duruyor. O da tam araçtan inmiş yol kenarında giderken şikayetim üzerine polisler gelip o adamı alıyor. Tam rahat ettim derken polis arabası duvara tosluyor ve içinden çıkan bu herif yine bana doğru geliyor. Ben korkuya kapılıp polis arabasının içine giriyorum. İkisi de baygın ve birinin alnında kanlar var. Kapıları kilitlelesem de bu adam yanında kendisi gibi bir hırsız olan kadınla çıkageliyor. Bir süre kapıları açmak için uğraşıyorlar fakat açamıyorlar kadın oradan ayrılıyor ve adam bir kapıyı açmayı başarıyor sonunda. Nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde adamın ellerini bağlamışım ve biraz da güç kullanmışım. Çevreden yine yardım istiyorum fakat herkes duyarsızlaşmıştı. Arada elindekileri çözmesine ve benim yeniden bağlamama rağmen yardıma gelen biri olmuyor.
  Endişe duyduğum rüyalardan biriydi ve korkuyu sanki uyanıkmışım gibi hissettim. Bunu yorumlayabilirseniz çok mutlu olurum efendim.
  İyi çalışmalar…

 • selamun aleyküm
  ben de rüyamda anneanemlerdeymişim biz bir gezmeden gelmişiz onlara uğramışız. sonra babam ve anneannem balkonda oturuyrmuş ben annem ve kuzenim içeriye geçmişiz evde hırsız olduğunu farketmişiz sonra ben elime cam bir bardak almışım hırsızı evde arıyormuşuz biz. sonra ben diyorumki ben yatak odasına fln bakacam ama korkuyorum bu yüzden babamı çağıracağım deyip gidiyormuşum tam giderken şu çocuk odasına da bir bakayım diyormuşum içeri geçtiğimde kardeşim yer yatağında uyuyormuş ve hırsız da kar maskeli bir şekilde onun yanında bekliyormuş ben odaya girince çok büyük bir çığlık atmışım hırsız hemen ayağa kalkmış bardağı ona fırlatmışım fakat ona gelmemiş sonra bana doğru yaklaşmış ve orada uyandım uyandığımda kalbim yerinden fırlayacak gibi atıyordu. çok büyük bir çarpıntı oldu kalbimde zor sakinleştim. lütfen yorumlar mısınız?

 • Merhabalar rüyamda amcamların evine yengemin isteği üzerine bişey için gidiyorum ama amcamlar herkes dışarıda ben evde işimi hallettikten sonra koridorun ışığını açık bırakıyorum ve aşağı gidip yengemin dediği işi yaptığımı hatta ışığıda açık bıraktığımı çünkü hepimiz dışarıda olduğu için güvenlik amaçlı evde birisi var izlenimi vermek için yaptığımı söylüyorum sonra aradan çok kısa zaman sonra ben amcam yengem kuzenim amcanların evine gidiyoruz ama ev darmadağın her tarafa bakıyoruz hırsız girmiş ben birden çelik kapıyı açıp merdivenlere bakıyorum ve 3 tane genç erkeğin koşarak aşağı indiğini gördüm ve hemen bağırdım hırsızlar burda diye hırsızlar aşağı evin önğne indiler ben balkondan avazım çıktığı kadar bağırıyorum yan tarafta bizim ev var abim görüyor önlerini kesmek için gidiyor sonra amcam aşağı iniyor ve ben bunu balkondan izliyorum ve bir şekilde bu 3 hırzısı ben öldürüyorum

  lütfen yorumlar mısınız?

 • Merhaba

  Rüyamda eşim dışardan ses geliyor diyor kapının gözetleme deliğinden baktığımda 3 kadını karşı komşumun kapısını açmaya çalışrken görüyorum. Kapıyı açmaya çalışan kadın benim kapının arkasından nefes alışımı duyup arkadaşkarını uyarıyor. Kapıyı açıyorum gayet iyi giyimli kapıyı açmaya çalışan kafın hırsızın birini arkadan yakalıyorum ve apartmanın içinde polis çağırın hırsız var diyorum. Alt komşumun eşi engin bey ve iki çocuğu merdivenleri çıkıyor engin 2 kadın kaçtı diyip üstündeki kıyafetlerş tarif ediyorum sen onları yakala dedim engin kafasıyla tamam işareti yapıp merdivenlerden aşağı iniyoır ama diğer komşular gelince olayı anlatıyorum ve komşumun kapısının ve kapı yanındaki duvarların çalındığını görüyoruz. İöerişde rengarenk eşyalar ve bi buzdolabı var azkalsın fatma teyzenin eşyalarını çalacaklardı diyoruz. Rüyamda komşumuz engin diğer kadınları yakalamış. Bu rüya ne anlama gelir. Yorumlarsanız memnun olurum.
  İyi günler.

 • Rüyamda evdeki herkes biryere gitmişti. Ben evde tek yaşiyordum. Gece 3 te birgun dişardan eve donerken anahtar kapinin ustunde kapinin aralik oldugunu gordum. Bagirarak iceri girdim. Ama kimseyi gormeden uyandim. Yorumlarmisiniz.

 • Merhabalar,
  Benİm rüyamda annemin , babamın , abimin ve teyzelerimin dayımın düğününe gittiğini ve benim haberimin olmadığını görüyorum.ben okuldan geliyorum herkes süslenmiş gidiyor fakat beni almiyorlardı. Bende anne ve babama sinirleniyor hemen oturma odasına geçiyorum. Oturma odasında yeni doğan kardeşimin ana kucağında (küçük beşik gibi bir şey) dayım yatıyor. Üstelik dayımın gözleri kıpkırmızı. En sonunda ben dayımı görünce çığlık atıyorum ve dayım bana ne bağırıyorsun diyordu(dayımın düğünü Erzurum’da)
  Ve rüyam bitti
  Umarım yorumlarınızzz:))

 • Qgeliyorum herkes süslenmiş gidiyor fakat beni almiyorlardı. Bende anne ve babama sinirleniyor hemen oturma odasına geçiyorum. Oturma odasında yeni doğan kardeşimin ana kucağında (küçük beşik gibi bir şey) dayım yatıyor. Üstelik dayımın gözleri kıpkırmızı. En sonunda ben dayımı görünce çığlık atıyorum ve dayım bana ne bağırıyorsun diyordu(dayımın düğünü Erzurum’da)
  Ve rüyam bitti
  Umarım yorumlarsınızzz:))

 • Rüyamda iki kişi öldürüyoruz arkadaşlar ile ve bir kişiyi daha öldürüyoruz onu ben öldürüyorum susturucu ile. Sonra bunları saklamak gerekli diye düşünüyorum ve yan odaya geçiyorum. Geçtiğim zaman kapının arkasında hırsız görüyorum çok korkuyorum ona saldiriyorum sonra korku ile. Vücuduna dokununca vücudu çok şeffafdi. Nasıl vücut diye düşündüm. Sonra o kaçtı kapıdan hızlıca. Sonra ben de düşündüm bu yine gelebilir her gün nöbet tutayım. Hem korkuyorum hem de elimden geleni yapıyordum bir nevi.

 • Önce bir tanidigimin oturduğu binaya hırsız girerken görüyorum hemen arayıp uyardım binaya hırsız girdi diye sonra o binada yaşlı bir karı kocanın evinde buldum kendimi olayı onlara anlatırken birden kapı zorlandı hemen bağırdım kimo diye kapıyı çekip kaçtı hırsız ve korku içinde uyandım

 • Merhaba,ruyada bir kimse babamin arabasinin lastiklerini çalmisdi,ve sonrada evimiz etrafinda dolaniyodu,yandan yuzunu gordum,bağirdim ama kaçtı,yakalayamadim…

 • Merhaba ben hamza

  Ben yeni bir mülk satın aldım. Alt kat iş yeri üst kat ev. Ilk aldığım hafta 5- 6 defa içeride birini gördüm. Kimi zaman kovaladım kimi zaman bogustuk.
  Sonra bir ay hic o tür rüya görmedim. Bu gece yine aynı aldığım yere eniştemle gidiyoruz akşam üstü kapıyı açıyorum ki yeni yaptırdığım banyo fayanslarına şu akmış baya bi ( fanyaslari daha bu gün yaptırdım gerçekten de) daha sonra kızıyorum ki fanyansci suyu niye kapatmamış diye. Birden yüzünü goremediğim tinerci gibi biri çıkıyor pat diye ben enişteme yakala hırsızı diyip bağırıyorum ve kovaliyoruz. Sonra sanırım yakaladık. Uyandım pat diye korkuyla.
  Cevap lütfen..

 • Eski sevgilimin evine hırsız girmiş, her yer bomboş. Yerler hafif tozlu ama dairesel silinmiş ovalanmış alanlar nemli. Yarı ıslak vaziyette diyebiliriz. Kalan bir iki parça eşyası var. O da yerleri ağlayarak siliyordu. Sarılıyorum ve “takma kafana yenilerini alırız” falan diye teselli ederken “iyi de niye temizlik yapıyorsun, bütün delilleri yok ediyorsun” diyorum. O sırada polisler geliyor. Kadın bir polis suratıma şaşkın şaşkın bakıyor. Hayırdır diyorum. Erkek polislerden biri “kadın senden şikayetçi (eski sevgili) ve sen bu evdesin. Acaba rüya mı görüyorum diye şaşırdı” diye sesleniyor. Hadi ikile falan diyorlar. Ben de evin dışına çıkıyorum oradaki polislere diyorum ki “bizim kuzenler de polis. Bizden zarar gelmez kimseye diyorum. Biz biliriz bu gibi tipleri diyorlar. Tiye alıyorlar biraz. Sonra bir kadın bir erkek polis beni önüne katarak, hatta erkek polis arada sarılarak olay mahallinden uzaklaştırıyor. Binaların pervazlarından falan yürüyoruz. Arada direğe tutunuyorum, “itip kakma len gidiyoruz işte” deyip uyanıyorum.

 • 2 arkadaşım ve ailemle pikniğe gidiyoruz: biz arkadaşlarımla ayrı oturmak isteyip bi masaya geçiyoruz yanımıza bi adam geliyor bize bi soru sorarken arkadaşımın telefonunu çaldığını görüyorum belli etmiyorum gördüğümü adam yanımıza oturmak istiyor diğer arkadaşımın yanına oturuyor ben o sırada ayağa kalkıyorum biraz uzaklaşıp arkadaşlarıma telefonunuzu çalmak istiyor dilek senin telefonunu çaldı diyorum adam hemen ayağa kalkıp bana doğru koşuyor bağırıyorum ama sesim çıkmıyor adama taş atıyorum adam o taşla bana vuruyor bayılıyorum uyandığımda adamı üstümde görüyorum kıyafetlerim yırtılmış heryerimde kan var canım acıyor adam bana tecavüz ediyor ağlıyorum bağırıyorum ama sesim çıkmıyor adam kalkıp gidiyor ben bağırıyorum ağlıyorum orda da uyandım

 • Merhaba. rüyamda 2 gece üst ğsre hırsız gördüm. Önce kendi evime geliyorum kapı hafif açık korkuyorum ama yinede eve geliyorum ev gri gibi rengi soluk hırsız olduğunu anlıyorum annemin odasına gidiyorum dolap kapağını açıyorum orada hırsız diye 2 küçük çocuk var. Biri kız biri erkek. Korkuyorum annemin bir şeyi çaldılar diye. Erkek olan çocuğu evden kovuyorum. Ama kız o kadar korkmuş ve pişman duruyo ki onu sol bacağımın yanında tutuyorum. Sonra kovduğum çocuğun annesi geliyo oğluma bunu nasıl yaptın diye bende oğlunuz evime hırsız olarak girmiş bu şekilde davranışınız onu çok kötü bir yola sürükler kendinize gelin diyorum. Kadın susup gidiyo. 2. Gün başka bir evdeyim güya benim evim evdeyken içeri erkek çocuk girdiğini görüp komşulara çıkıp yardım istiyorum bağırdığımda çocuk evimin kapısında elinde benim cüzdanımdan aldığı parayla donup kalıyo. 15 yaşlarında bir çocuk kıyamıyorum.. Ona bunun yanlış olduğu söylüyorum bir sıkıntısı derdi varsa bana anlatabileceğinş hırsızlık yapmasının doğru olmadığını söylüyorum. Ve uyanıyorum

 • İyi günler
  Rüyamda arkadaşlarımla gezmeye çıkıyoruz kıyafet deniyoruz sonrasında benim gömleğimi alıp yolun ortasında bı yere koyuyorlar ben de onların yanına gidiyorum onlar da telefonlarını bana bırakıp biz önden gidiyoruz sen de gelirsin diyerek gidiyorlar ben de gömleğimi giymek için ayrılıyorum ordan geri döndüğümde hırsız benden önce oraya gitmiş olup telefonlarımızı ve cuzdanimi çalıyor ben de elinden onları alıp kaçıyorum beni yakalamaya çalışıyor ben de kaçtım zannedip bı sınıfta oturuyorum çantamı açtığımda telefonların olmadığını görüyorum polise gidiyorum o sırada birisi arıyor bu numarayı kaybetme diyor beni bı yere çağırıyor oradaki çoğu kişiyi öldürüyor ve benden hoşlandığını söylüyor ben de olmaz diyorum eşyalarımi alıp uzaklasiyorum ondan sonra uyandım

 • Kiracıların eve hırsızlık için girdiklerini beni bayılttıklarını gördüm altın para alıp gitmişler çok ağladım ve polise gittim

 • Merhaba, rüyamda evimde odamda uyuyordum. Daha sonra evden takırtı sesleri geliyordu ama bu sesler evden birinin çıkaracağı gibi değildi. Eve hırsız girdiğini anlıyordum. Daha sonra hırsızlar odama giriyordu, ben de sanki uyuyormuş numarası yapıyordum. Fakat hırsızlar odamı arıyor ve çalacak hiçbir şey bulamıyorlardı daha sonra da uyandım rüyamdan.
  Yorumlayabilir misiniz?

 • merhaba 2 tane yakın arkadaşımın dükkananımıza ama şuan kim olduğu aklımda değil ne yapıyorsunuz burada dediğim zaman bir şey yapmıyoruz takılıyoruz kanka cevabını aldım ama ben çok sinirlendim bu konuya kavga etmeye calıstım etrafa siz görmediniz mi nasıl komşusunuz falan demeye başladım sonrada uyanmışım
  acaba ben esnafım veresiye birisini bir malzeme vereceğim bunun geri dönüşü olmayacak dolandırılacağım mesajı alınabilir mi bu rüyadan yorumlarsanız sevinirim

 • Ruyada kapıda ses duyuyorum baktığımda içeri giren hırsızla karşılaşıyorum kızımla yatak odasına kaçarken halanı ara diye bağırıyorum yatak odasına giriyoruz kapidaki anahtarla kapıyı kitlemeye çalışıyorum hırsızda kapıyı açmaya çalışıyor bu arada korkuyla uyandim

 • Selamın aleykum, rüyamda 2 erkek 1 kadının dedemin ahırından inek çalmaya geldiğinı gördüm. Önce yalvardım ezik gibi göründüm sonra onlar ahıra girince kapıyı dışarıdan kilitleyip jandarmayı aradım. Yorumunuzu rica edebilir miyim?

 • Hocam geçen hafta rüyamda dışardan eve geldiğimde kapının açık olup içerisinin dağınık olduğunu gördüm. Yani eve hırsız girmiş dağıtmış korkarak içeriye girdiğimde sadece tv yok onu çalmış. Ben hırsızı görmedim ama.
  Bugün gördüğümde de eşimle dışardan eve gelmişiz tv almışız daire kapısının dış tarafına koymuşuz ordan hırsızın tv yi çalıp kaçtığını görüyorum bu seferde

 • Rüyamda evime 2 hırsız girdi biri benim telefonu mu çaldı diğer hırsızı yakaladım ve dövdüm

 • rüyamda daha önceden birşeylerim çalınmış heraldeki bi tanıdığımız beni bir yerlere gitmem için gönderiyor ama nasıl oluyorsa ben birşeyden hemen geri dönüyorum ve döndüğüm sırada bir bakıyorum o tanıdığım kişi benim çantamın başında açmış içine elini daldırıyorken görüyorum ve diyorum ona demekki daha önceden de sen çalmışsın başka şeyleride diyorum ve rüyam orada bitiyor..

 • rüyamda isyerimde bir kadın bana yaklasıp samimi davranip elimi tutup önce biseyler almak icin para istedigini gördüm bende para yok deyip uzun boylu baska bir müsteriyi gösterip onda vardir ondan iste dedim sonra giris kapisina baktigimda bir adamin kadina giris kapisindan biseyler verdigini (ürün yada gazete gibi bisey) gördüm ve kovalamaya basladim kadin biseyler soylemeye ve benden kacmaya basladi yürüyen merdivenlerden kosup tam cıkısa dogru ensesinden yakaladıp yere attim sonrasinda toplanti odasi gibi bir yerde avm güvenliklerinin amirleri ve bir kac guvenlik görevlisiyle birlikte hirsizla oturdugunu gördüm benide cagirdilar amir ayaga kalkip elimi sıktı senle beraber baska bir arkadas daha buna dikkat edelim dedigi hirsiz oldugunu soyledi ve bizi tebrik etti ben avm icerisinde bulunan magaza guvenlik elemaniyim diger guvenlikler avm guvenlikleri yani gorev yerimiz ayri. sonrasinda uyandim (benim şuanki işim gerçek hayatta özel güvenlik görevlisiyim)
  teşekürler..

 • Merhabalar, rüyamda arabaya hırsız girdiğini gördüm. Anlatayım, araç evimizin önünde caminin yanında park halindeydi. Evden arabaya baktığımda sağ camının kırık ve içinde çocukların olduğunu gördüm ve sol kapı açıktı. Sonra koşarak gittim arabanın yanına hırsız girdiğini anladım. O gün ruhsatın arasında 20 TL koymuştum rüyada çalındığını gördüm. Daha sonra bagaja baktım ses sistemine ait parçaların çalındığını gördüm. Hemen polisi arayıp ihbar etmiştim. Etrafımda kimler vardı hatırlamıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

 • Meraba benim adim Pustehanım gördüyüm rüyada çok soguk bir kiş gecesi babam abim ve bana gidin balkondan bakin tavuklari hirsizlar calmasin biz balkona çıktık ben iki tane gencin tavuklari kumesden aldığını gördüm tam gidecekken elimde oje varmış ki uzerilerne atiyorum.Tavuklari parçalar gibi haraket ediyolar sonra birakib gidiyolar biz abimle evin arkasina giderken tanımadığım bir cocukla teyzemin oğlununun durduğunu görüyoruz ve onlarin yanına gitdiyimizde abim hemen Ali nerde nereye gitdi sorusunu sordu tanimadigim çocuğa .Bende teyzemin oğluna neden hirsizlik yaptığını sordum . Kaç kere evimizden hırsızlık yaptığını ve hic birşey demedigimizi soyledim ve baya kufur etdim babasina falan .Benden baban biliyormu diye sordu ve ben hayir dedim ve uyandim.Bununda anlamını söylerseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkür.

 • Rüyamda gece zil sesi ile uyandım. Kapının deliğinden baktığımda uzun boylu kapalı ve koyu renkler giymiş bir kadın hızlıca merdivenleri çıkıyırdu. Arkadasından da çocuklar komşuların ayakkabılarını çalıyolardı. Hemen dışarı çıkıp uyanın diye bağırdım ve korkup kaçtılar apartmandan. Ben de peşlerinden dışarıya çıktım. Dışarda toplanmışlardı ve bir adam daha geldi. Başka bir yere hırsızlık yapmaya gittiler. Hava hafif ağarmıştı. Yan binadaki bakkalın sahibi kapının önüne masa kurmuş 3 kişi oturuyolardı. Bana bir büyü ismi söylediler ve bana biliyor musun dediler. Ben de böyle işlere bulaşmaması gerektiğini söyledim. Arkamı döndüm bir iki adım attım bir patlama oldu ve yanardağdan penguenler etrafa savrulmaya başladılar. Sonra eve girecekken saat akşam vaktine yaklaşmış. Ailem araba ile düğüne gidiyor. Beni de yolun kenarında bir üniversitenin kafesine bırakıyolar. Kafe baya kalabalık. Sonra yemek yiyorum ve kafede uyuyakalıyorum. Sonradan uyandım. Ne anlama geliyor acaba ?

 • Merhaba. Ruyamda bir hirsiz,tanimadigim bir kadinin omzundaki cantasini gizlice karistiriyor ve ben de mudahale ediyorum. Sonra hırsız bicak cekiyor ve bicagin keskin tarafini,bama saplamamasi icin yakalyip avcumun icinde tutuyorum. Sonra hirsiz bicagi cekiyor ve elimi kesiyor ama ben yine bicagi keskin yerinden kavriyorum ve hırsız yine bicagi cekip elimi kesiyor. Kan cikmiyor ama. Bu esnada bicagi tuttugum elimin haricindeki diğer elim felcli gibi hareket ettiremiyorum ve sesim kesik bagiramiyorum. Sonra birden uyandim.

 • Merhaba rüyamda eve geliyorum dolapların eşyaların karışmış dağınık olduğunu görüyorum hırsız girmiş diya çok korkuyorum elimi ağzıma götürünce ön alt dişimin içinden kan geldiğini görüyorum aynaya bakıyorum ve dişimin ortası küçük bir delik ve dişim hafif sallanıyor dişimi görünce çok tedirgin olmuyorum.
  Rüyadan oldukça etkilendim yorumlarsanız sevinirim

 • İyi geceler..ruyamda hirsiz yan odama girmish ama hic birsey bulamamis her yer daginik halde edi. Balkondan odaya bakyp hirsizi gorunce bagirmaya bashladym ama sesim cikmyior.kizimla ikimiz yasyiorus kizim daha 8 yasynda.hirsiz yanimda bir bayana bakyp bagyrma bagyryrsan oldrucem diye tehdit edyior.ben o sirada tencereleri balkondan atyiorumki ses olsun duysun biri diye ama o kadin kim nerden cykdy anlamadym. İki gun once kizimda gormush.eve hirsiz girdgini

 • Ruyamda evime hirsiz girmis gozlugumu ve telefonumu çalmıstı çok ağladım evi çok dagitmisti ve toplamaya başladım büyük fare gördüm sonra 2 tane papağan çok üzüldüm ağladım acaba bu rüya ne anlama geliyor

 • Selamün aleyküm abi cevap verirsenşz cok sevinecem abi rüyamda hırsız bir seyler calıyor ve onu polis yakalıyor yalan makinesi tutuyor ve ondan sonra hırsızı salıyor sonra ben gidip hırsızı söylüyorum ve hırsız yakalnıyor ondan sonra eve gidiyorum babam annemi dövüyor tabi ben üzülüyorum ama5 dk sonra hepimiz gülüsüyoz

 • Selamun Aleyküm hayirli sabahlar,
  Rüyam böyle başladı;
  Biz türkiye arabayla gidicektik ve hazırlıkları yapıyoduk sonra herşey hazırken ben bi lavuba mısın camından baktım ve bir araba gördüm onun içinde iki kişi oturuyodu ve evimizi izliyolardı ama yüzleri maskeliydi o değilde maske olduğu halde ben o bitanesini dayıma benzettim ve hemen annemgile gidip anlattım hırsız gördüm diye oda bana bir vidyo gösterdi ve sordu bana bunlarmı diye vidyoda tam o dayıma benzetiiğim adam vardı evimize girmiştiler ve oturuyodular koltukta bakınıyolardı ama bişey çalamadan cıktılar dışarı ama iki taneydiler yani ikiz ve bende dedim evet tam bunlar sonra da korkuyla uyandım..ben bikere daha bu kişilerle hırsızlık rüyasını gördüm orda işte evimize girmiştiler ama bişey çalamadan cıktılar dişari cünkü yakalanıyolardı işte benim annemde bu rüyamda bana tam öbür rüyanın vidyosunu gösterdi çok tuhaf bişeydi

 • Merhaba rüyamda annemle beraber ablam yokken gizlice ablamın evine giriyoruz. Biz evdeyken ablamın komşusu geliyor içeri davet ediyoruz. Otururken ben anneme elektronik eşyaları almasını söylüyorum. Annem topluyor ama misafir farkediyor bende kendimi kötü hissediyorum. Pişman oluyorum yani annemi vaz geçiriyorum hiç bir şey almadan gidiyoruz.
  Yorumlarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

 • Ruyamda evime hirsiz gitmis ama Ben hirsizi gormuyorum sadece elinde ki lambanin odada gezdirdigini goruyorum o arada sesli miyorum birine hirsiz var diye ama Ben seslenirken uyadim yorumunuzu bekliyorum tesekkur ederim.

 • Polis kontrol noktasinda gbt konturolunde polis bana fatura ile geliyo bunu imzala diyo ne die sordugumda bi magazadan mont calmisin kamaralara yakalanmisin diyo imzalarayak faturayi denilen magzaya gidiyorum

 • mrb ben ruyamda daha once hic gormedigim bi evdeyim esimle ama o ev bizimmis.esim disari cikacagini soyluyor ve camdan bakinca uzakta bikac kisi oldugunu soyleyip dikkat etmemizi soyluyor.sonra yatak odasina girdiginde hirsizin girip etrafi dagitmis oldugunu goruyoruz.odada paramiz varmis ve onlar calinmis.kapilrib kollarini degistirelim diye uyariyorum esimi ve iyiki altinlarim o odada degilmis diyorum.

 • Merhaba,
  Rüyamda bir marketteydim ve birden içeriye hırsızlık yapmak için bir grup insan girdi. Ben de gizli gizli hareket ederek kapıyı açıp içerideki insanları kurtarmak için şifreyi kırmaya çalıştım tam şifreyi yazarken soygunculardan biri gelip kafama silah dayadı ve ben uyandım. Bu sene üniversite sınavına hazırlanıyorum ve kaygılıyım onunla ilgisi olabilir mi? Yorumlarsanız sevinirim.

 • Selamun Aleykum, Efendim ruyamda, iki ayri hirsiz gordum evimde gece uyuyor Ken bir ses duydum ve kapiya kadar gittim hirsiz kapiya urasiyordu àcmak istiyordu sonra Ben bagirinca kacti gitti, ayni szkilde bir tane daha yakaldim ruyamda. Sonra esim ben gorumcem ve gorumcemin kizini gordum bir evdeyiz kimin Evi oldugunu anlayamadim ben esime cabuk olmamizi soyluyorum cunku oglum evde yanliz uyuyor du bizim yatagin uzerinde d’user diye korkuyo rum ve yine hirsiz urasirsa kapiyla diye. Tam cikacakken o eve hirsiz geldi elinde silah ve birini rehin almis silahi bana dogru tutuyordu… Ve son uyandim ruyanin hala etkisindeyim Efendim bu ne anlama geliyor

 • Merhabalar
  Rüyamda eski oturduğumuz evin mutfak camindan hirsizin girdiğini görüyorum sonra yakalayıp kovuyormuşum tekrar odan bi hirsiz da giriyor onuda kovalayarak. Evden çıkıp gidiyor tekrardan bi hirsiz giriyor ayni yerden onuda kovalayarak evden çıkartıyoruz cama çıkıyorum bakıyorum komsulardiyor heryer hirsiz kayniyor dıkkat edelim falan diyolar o sekide gördüm acaba ne anlama geliyor.

 • Rüyada oturduğum evin alt katında bulunan bana ait olmayan bir işyerinin deposunda sabahin çok erken saatlerde hırsızlık olayına şahit ettim şöyleki;

  Balkona çıkarak Hirsiz olan şahısin depodan içecek koliyi çalmak suretiyle beyaz bir minibüse yuklemekte olduğunu gördum ve avazım çıktığı kadar bağırarak hırsız var dedim hırsız ortadan kaybolup kaçtı o esnada depo sahiplerini birananda gördüm kendilerine sordum hırsızı yakaladınız mi evet dedi önemli birşey olmadığını söyledi ve hırsızı depo sahibinin yanında gördüm.Ruyayi hatirladigim bu kadar Allah hayıra vesile etsin inşallah bu rüyayı yorumlarmisiniz? Selam saygı ve dua ile.

 • Merhaba ben rüyamda kapının önünde çantamı düşürüyorum ve çantamdan paralar düşüyor onları toplamaya çalışıyorum ve yüzünü çok net gördüğüm komşularımız arkadaşlarını toplayıp parayı almak için bana doğru geliyorlar bende zar zor kendimi içeriye atıyorum fakat gece olduğu için herkes uyuyor onlarda kapıdan gitmiyorlar kapıyı açmaya çalışıyorlar gittiklerini kontrol etmek için pencereden bakıyorum beni görüyorlar çok korkuyorum daha sonra abim uyanıyor ve dışarı çıkıp onlarla kavga etmeye başlıyor ilk etapta dövüyor ancak onlar kalabalık olduğu için abimi aralarına alıp dövmeye başlıyorlar bağırıyorum ailemden kimse uyanmıyor ben koşarak onların yanına gidip abimi ellerinden almaya çalışıyorum sonra bıçak çıkarıyorlar abimi bıçaklamak için onlar bıçaklamadan hemen uyandım. Ne anlama geldiğini yorumlayabilir misiniz

 • Selamu aleyküm ben rüyamda bir iş arkadaşımla Karaköy civarındayken telefonum kayboldu diyorum ve vapura binip karşıya geçiyoruz ve Üsküdar esnaflarian telefonum şu yerde kayboldu diyorum onlarda su kişi aldı gitti evine diyorlar taniyor musunuz evet diyorlar evine cikiyorum napicaksin telefonumu ayircam bişeyler yapicam geçimimi böyle sağlıyorum diyor bende başlıyorum tartaklamaya bağırmaya ve telefonu alıyorum biraz daha detay var mesala adamin yüzü ruyamda net bir şekilde idi okuduğunuz için teşekkür ederim hayırlı günler

 • Merhaba ben dün gece bir rüya gördüm normalde oturduğum evin üst katına hırsız girmeye çalışmıştı birkaç ay önce onun korkusuyla tedirginim kendimde belki bilinç altı u olabilir, rüyamda evde teyzem babam oturuyoruz teyzemle ben televizyon izliyoruz babamda koltukta karşımız da banyo ve oturduğumuz evi görüyorum banyoda birden İşık yanıp sönmeye başladı yanında tuvalet var oda aynı şekilde hatta gölge geçer gibi oldu kalbim küt küt atmaya başladı , hemen babama söyledim oda ışıklarda sorun vardır dedi ama daha sonra oda farketti ve kapıyı açtık adam banyoda kolundan tuttu babam dış kapıya götürdü açmaya çalışırken biraz babamı zorladı sonra uyandım uyandıktan sonra geri uyumaya devam ettim rüyanın devamını da gördüm karşı komşuya taşınıyorum sonra vazgeçiyorum onlar bize geliyor öle değişik şeyler gördüm ne anlama geldi bilmiyorum ????

 • Merhaba,
  Rüyamda ablam ve ben evimizin salonunda oturuyoruz. Annem ve babam da akraba ziyaretindeymiş, saat de gece yarısı gibi. İlk önce kapının zili çalıyor, ben gidip bakıyorum ama biraz geç gidiyorum kapıya, delikten bakınca uzaklaşan bi çocuk görüyorum. Daha sonra ikinci kez zil çalıyor ve delikten baktığımda bu sefer yaklaşık 10 tane çocuk görüyorum ama çocuklar sokak çocuğu üstlerinden belli. Bunlar kapı kitli olmasına rağmen zorlayınca açar gibi oluyolar, ablam ile ben hemen müdahale ele edip kapıyı daha iyi kilitliyoruz ve sesler kesiliyor, gidiyolar.
  Bi 5dk sonra biz bunun hakkında konuşurken yukarıdan ses geliyor (ev iki katlı) ben girdiklerini anlayıp anneme arıyıp evde biri var polisi ara diyip kapatıyorum bi yandan da polisi de aramaya çalışıyorum o an aşağıya yanımıza biri geliyo ben öne çıkıp kim diye bakıyorum. Meğer babamın kuzenin oğluymuş, elinde de bıçak var. Ben adını söyleyip sen misin diyorum, o da benim yukarı çıkın diyor, bir yandan polisi aramaya çalıştığımı fark edip elimin üstünü kesiyor (gerçekte de elimi kestiği yerde benim yaram var şuan iyileşmiş olan). Daha sonra yukarı çıkarken ablamın elini kelepçeliyor ve ikimizi oturma odasına götürüyor. Oturma odasında yerde babamın kuzeninin oğlunun(yukarıda bahsettiğim kişi) annesi oturuyor. Yanında da küçük oğlu var (yaklaşık 5 yaşında), bize parayla alakalı bi şey soruyolar, ablamı yere yatırıyolar. Ablam korktuğundan sanırım onlarla iyi konuşuyor, gülüyor. Ben ise ağlıyorum. Ablamı yere yatırdıktan sonra bunu yapmak zorundayız kusura bakmayın diyip annesi bu sefer ablamın kalçasına ölümcül olmayacak bi bıçak darbesi indiriyor. Benim aklımda polis yetişebilicek mi korkusu ile uyanıyorum.
  normalde etkilenmem ama bu sefer çok etkilendiğim bir rüya oldu. Birincisi aşırı gerçekçi olması (rüyadaki ev mobilyasına, dışardaki sokağına kadar gerçekten bire bir bizim ev (normalde rüyamda kendi evimi çok farklı görürüm), ikinci olarak da hırsız akrabalar, ablamın suratı çok netti (hiç bulanık ya da başka insanları görmedim kim gerçekte kimse onu gördüm), üçüncüsü ise gerçekten de o akrabalara güvenmiyorum kötü niyetli bi aile ama inanın 2-3 senedir kendilerini görmedim)
  Şimdiden teşekkür ederim.

 • rüyamda evimizde hırsız girdigini hissettik odamızda ailecek yatıyoruz 5 kişi odamızın kapısı kapalı ben hafiften kalkıyorum ayağa, annemde anlıyor evde tıkırtı geldiğini sonra ben odanın kapısını açıyorum önce sola ardından sağa bakıyorum sagda saklanmış buzdolabın köşesinde bir anda çıkıyor elinde de bıçak var ama zarar veremedi. bu ne demek oluyor acaba ?

 • Öncelikle Merhaba. Rüyamda ilk olarak dışarda iki insanın kavga ettiğini ve birkaç saniye sonra da kapının zorlandığını gördüm. Hırsız kapıyı çok değişik bir şekilde zorluyordu. Kapının sağ alt köşesi açılıp duruyordu ve ben de ne olduğunu anlayamadan hırsız içeri girdi ve bana saldırdı ve tam da rüya burada bitti. Açıkçası çok korkunçtu!

 • Iyi günler az önce rüyamda gece kalkmış lavaboya gidiyorum tam lavabo kapısının önündeyim içerden ses duyup aniden kapıyı kapatıyorum içerde hırsız var camdan görüyorum erkek bir hırsız ama acemi gibi sanki nolur yapma faln diyor ben bağırıyorum anne anne imdat diye ama sesim çıkmıyo çığlık basıyım diyorum yine sesim çıkmıyo çığlık çığlığa yardım edin diyorum ama hiç bi şekilde sesimi duyuramıyorum ve aniden uykudan uyanıyorum şuan gecenin saat 05:47 si hala sanki konuşurken sesim cikmicakmis gibi Allahım yarabbim çok ürkütücüydü

 • Merhaba. Ablam rüyasında babamın arabasına hırsız girdiğini,koltuk kılıflarını söktüğünü görmüş arabanın içinde ruhsat olmasına rağmen ruhsatı görememiş.

 • Merhaba,
  Bu sabah ruyamda olanlari anlatiyorum.
  Bir is yerinin onunde ayaktayim ve dukkanin sahibiyle sohbet ederken biri geliyor ve ust kattaki evin anahtarini soruyor. Ama anahtari soran kisinin hirsiz oldugu cok acik.
  Bende adama neden hergun sen bu anahtari soruyorsun deyip kizdiktan sonra, evin zaten kilitli oldugunu ve etrafin kalabalik oldugunu, adamin hirsizlik yapamayacagini dusunup cik eve diyorum. Ama adam yuruyup uzaklasip gidiyor. Benim laflarimi duyan ve hirsiz olmadigini dusundugumuz bir kac kisi yaptiklarini birakip, hirsizlik yapmak icin eve giriyorlar. Sohbet ettigim kiside bana, neden oyle soyledin bak neler oldu diyor. Bende ona zaten ev kilitli hirsizlik yapmazlar diye dusunmustum o yuzden diyorum. Bak senin o lafina hirsiz uzaklasti digerleri eve girdiler dedikten sonra uyaniyorum.

 • Selamın aleyküm hocam rüyamda abimle akşam vakitleri araba da park halinde otururken 4 tane hırsız gördüm bizim arabada olduğumuzu gördükleri halde arabayı açmaya çalışıyorlardı abim önde otururken birden arka kapıdan ensesine maket bıçağı yedi ve uyandım hocam arabayı çalıştırma gitme şansımız vardı ama rüya da onu yapamıyorduk aklımıza gelmiyordu yorumladığınız için şimdiden teşekkürler

 • Rüyamda evimin önünde düğün var birşey almak için eve gireceğim kapı açıktı sessizce girdim ve yatak odasının ışığını fark ettim hırsız beni duyduki kapıyı kapattı sesimle güç alarak bağırarak kapıya tekme attım ve ikinci tekmeyi atarken korku ile uyandım acaba hayırmı

 • Rüyamda hırsız evime girmeye çalışıyor ama buna fırsat vermiyorum onunla bi kovalamaca yaşanıyor aramızda kilitli kapı var kilidi açmaya çalışıyor ben ondan önce davranıyorum ve fırsat vermiyorum hırsızın kardeşi suretinde bir kadın görüyorum içerde yanımda onunlada boğuşuyorum ikiside başaramıyor birsey çalamıyorlar sonrasında polis geliyor ailemlede var babama sarılıp olup biteni anlatıyorum çok korkmuş bir şekilde bu rüyayı ikinci kez gördüm yorumunu öğrenebilirmiyim

 • merhabalar ben rüyamda ilk defa bir hırsız gördüm vede balkonda yakaladım boğuştuk balkondan aşağı atarak ölümüne sebeb oldum diğer yönden ise başkasının benden çalınan bilgisayarı ağacın altına koyarak kaçtı yorumlarsanız sevinirim saygılar

 • Merhabalar ben rüyamdan kan ter içinde uyandım bu yüzden çok gerçekçiydi

  Rüyamda bizim evimiz 2. Katta şimdiki mahallemizi aynen gördüm sonrasında ailem dahil kimse evde yoktu 3 metrelik bir adamın önce komşularımızın evine elinde taş vardı bide tırmanarak girip bir şeyler aldığına şahit oldum amcamların var karşı apartmanda onlara sığındım evin içinde değildim olayları dışardan izliyordum sonra polisi ve babamı aramaya çalışıyorduk rüyamda herkes tedirgindi ağlıyorduk sonra bizim evimize girdi elim kolum bağlı hiçbir şey yapamadım hırsızın yüzünü görmedim ama devasa insan gibi değildi ne anlama geliyor bilmiyorum kalktığımda kalbim çok hızlı atıyordu

 • Merhaba. Rüyamda arabanın içinde uyurken çantamı çalmaya gelen üç erkek çocuğu gördüm.Bir an çantayı bırakmayı düşünüyordum fakat içinde altın bilezik olduğu aklıma geliyor ve çantayı bırakmayıp eşime seslendim. Eşimi görünce çocuklardan ikisi kaçtı fakat ben bir tanesini yakalayıp bırakmadım. Bu rüyanın hikmeti nedir?

 • rüyamda üst kattaki komşumuzun evine hırsız girdiğini gördüm o an çok korktum. hemen ardından o hırsızı bizim evimize girerken gördüm ve erkek kardeşimin yanına gidip hırsızın eve girdiğini polisi aramasını söyledim. polisi arayamam dedi ve kardeşimle ben bi odanın kapısının arkasına saklandık ve kardeşim eline tabure aldı hırsız gelince başına vurup yakalayacaktı. tam bu halde korkuyla beklerken uyandım. rüyadan uyandığımda saat sabah 5 bucuktu

 • Rüyamda namaz kilikiyormusum selam veriyorum daire kapimiz acik burayi kim acmis diyerek kapiyo dogru soyldnerek gidiyorum bi bakiyorum karsi komsumun benim apartman holundeki ayakkabilik kapilari acik kesin hirsiz diyorum orda uyandim

 • Merhabalar Dışarı çıkmışım eve bir geliyorum kapım açık eve hırsız girmiş paramı çalmış,kardeşim onu bulmaya gidiyor ben evde annemle uyuyorum tekrar geliyor pencereyi kurcalıyor bende hemen telefonu alıp polisi arayacakken uyandım

 • Merhaba rüyada evime giren hırsızı yakalıyorum hırsız olan kişi halamdı onu dövmeye başlayıp altın bileziklerimi geri alıyorum neden bunu yaptığını sorunca çok büyük borcum vardı o yüzden yaptım diyordu halamın kolları latın doluydu ve başka insanların da altının çaldığını söyledi

 • Merhaba rüyamda evdeyim gece vakti uyaniyorum telefona bakiyorum deprem olacağı haberini görüp ailemi kaldırmaya gidiyorum o sırada evin kapısını açık görüyorum kapiyi kilitliyorum babamı uyandiyorum sen mi actin diye hayır diyor sonra hırsızın sesini duyuyoruz bizden para istiyor babam da kapının altindan 15 TL veriyor. Hırsız gidiyor.sizce bu rüyanın manası nedir

 • Merhaba
  Ben ailemle piknik yapmaya yani o tarz bi yere gittim çalıların arkası yemyeşil falan bi ara arabaya birşey almaya geldim orası da çalıların diğer arkası binalar falan var orası çok karanlık bi adam oralarda dolaşıyor sanki arabayı çalmaya çalışacakmış gibi arada bir bana bakıyor ben de korkuyorum gitmiyorum ordan bisey yapamasın diye sonra adam uzaklaşıyor ordan

 • Rüyamda kapi acik kalmış…iceride kari.koca ve kucuk erkek cocuk aile hirsiz gördüm.bagiriyorum eşime hirsiz var diye.esim uyuyor duymuyor.silahini ariyoruz yok bulamiyoruz uayndiramiyorum oncesinde…kapilari kitliyorum hirsiz beni kovaliyor.testere ile oda kapilarini kesip arkamdan geliyor…ikinci kapiyi da keserken uyandim

 • Merhabalar. Rüyam şu şekilde : Ben evimde kendi odada uyuyordum yanımda bir arkadaşım (kız) vardı. Arkadaşımın biriyle tartışması üzerine evde hırsız olduğunu anladım, benden ve evden uzaklaştırmaya çalışıyordu beddua ederek. Sonra ben yavaşça gözümü açtım halen uyuyor numarası yapıyordum. Gözümü açtım hafifçe çünkü adamın motorla girdiğinden şüpheleniyordum bacağımda sıcaklık hissetmiştim. Gözlerimi hafifçe açtığımda motorun üzerinde olduğunu gördüm. Bir şey almadan gitmem diyordu. 1katta çamaşır vardı 2.katta çamaşır vardı sizde çamaşır var ama yeter bana bir şey vermek zorundasınız diyordu, diyordu ama normal hayatta biz 2.kattayız bu arada. Diğer katlarda kapalı balkon bizim balkon kapalı değil pek. Neyse. Sonra diyor ki şu tableti alayım bir de şu kızın (benim adımı söylüyor burda) telefonunu diyince ben uyanıyorum alma daha tabletin taksidini ödemedim, bir sürü projem var onun içinde diye. Adamın peşinde koşuyorum evin içinde. Tam mutfak kısmında balkondan kaçacakken ben yakalıyorum onu dövüyorum iyice arkadaşa sesleniyorum evdeki diğer kızlarda geliyor iyice dövüyoruz. Sonra bir bakıyorum bu hırsız vıcık vıcık bir şeye dönüşüyor biz dövdükçe kahverengi siyah arası renkte bir jele dönüşüyor. Sonra biz odaya geçiyoruz ben her yerdeki pencereleri kapıları iyice kilitlemeye çalışıyorum bilgisayar çantamı önce banyoya götürüyorum sonra fayda etmez belli olur diyip geri içeri getiriyorum. Sonra bir bakıyprum büyük salonun penceresinden o adamın iki arkadaşı tırmanıyor hemen ellerini itiyorum biri düşüyor yere diğeri çabalıyor halen ben hem onun elini itmeye çalışıyorum hem de bağırıyorum imdat imdat diye sesim kısılana kadar, birkaç bağırmamdan sonra sesim çıkmıyor kısılıyor ama yine de devam ediyorum. Komşular görüyor ama seslerini çıkarmıyorlar kimse yardım etmiyor. Sonra babam geliyor o hırsızı da itiyoruz. Ben ağlıyorum sessizce ama sessiz hıçkırık. Ben burada kalamam artık diye. Hırsızlar tekrar gelir korkusuyla elektronik eşyalarımı falan bilgisayar çantama koyup hemen yan dairenin ziline basıyorum iyice. Açıyorlar hemen içeri giriyorum sessiz hıçkırıklarla. Abla yardım et bize polise haber verin nolur falan diye ama herkes çok sakin davranıyor ben çantamı ona bıtakıyorum kimseye verme diyorum güveniyorum yani ona tmm diyor sonra ben kendi daireme geçerken bi bakıyorum hırsızlar merdivenlerden çıkıyor. Abla hemen kpısını kapatıyor çanta emniyette kalıyor. Babam ve arkadaşlarımve ben hırsızların üzerine yürüyoruz. Yine geleceğiz diyorlar bana. Sonra kız arkadaşlarımdan birine şehmus diye sesleniyor (ama etrafımda hiç bu isimde biri yok bu arada) ben de sinirleniyorum onun adı zülal şehmus değil diye. Ben öyle diyince benim peşime geliyor ben de koşarak eve dönüyorum tam kapıyı kilitleyeceğim kapının arasına kendini koyuyor kapatamıyorum sonra bir şekilde kapatıyorum ve kapıyı aynı anda kilitliyoruz o dışarıda kalıyor ben evimde. Meğersem evin yedek anahtarı ondaymış bana onu gösterip tip tip gülüyor yine gelecekmiş gibi göz dağı veriyor yani. Sonuç olarak bir anahtar onda bir anahtar bende kalıyor. Sonra ben tam ağlayacakken içeriden anneannemin Kuran-ı Kerim okuma sesi geliyor(normalde şehir dışında rüyamdaykende şehir dışındaydı birden evimizde belirmişti) ben de hemen onun yanına koşup sarılıyorum o da bana sarılıyor Kuran-ı Kerim ve anneanneme sarılmam beni iyi hissettiriyor babama ben asla bu evde duramam artık baba diyorum rüyam bitiyot. (Bu arada erkek kardeşim ve ben ailemizden başka bir şehirdeyiz çünkü üniversite okuyoruz. Evde kalıyoruz kardeşimle ) Bu rüyayı gördüğümde rüyadayken yani gece vaktiydi gece 3 falan diye tahmin ediyordum. Uyandığımda da saat 3 e geliyordu. İnşaallah kötü şeyler olmaz. Yorumlar mısınız güzel bir şekilde inşaallah

 • Merhaba! Editör. Ruyamda hırsızları gördüm 1 ini dövüyorum ama 3 kişiler engel olmıyorum. Rüyanın ilk kısmında hursızlar yabancı. İkinci kısımda 2 hırsız tanıdık oluyor 2 si abim biri yabancı oluyor. Ben yiine birini dövebiliyorum.diğerleri hırsızlık yapmaya devam ediyor. Nasıl yorumlanır.

 • Merhaba, rüyamda abimleydim,eve hırsız girmişti,bir adam saklanıyordu, gardolabin arkasındaydı, kafami çevirdim ve yarısını gordum daha sonra uyandım. Birçok sitede hasta kişinin ölmesi ile yorumlanıyor dogrulugu nedir. Geleceği bu şekilde rüyalarla öğrenmeniz mümkün değildir diye dusunuyorum biftek Allah bilir geleceği. Annemde ciddi birşeyi yok çok şükür boğazında bir iltihap var hasta kişinin ölmesi denince bende korktum. Yorumlarinizi bekliyorum.

 • Merhaba.Rüyamda 3 kez bir yakınımın evinde kalırken eve hırsız giriyor.Evde hırsız olduğunu sadece ben fark ediyorum ve yüksek sesle diğerlerine de söyleyince ya ışıklar yanıp sönüyor ya da hırsızla göz göze geliyorum.Yüzü örtülü olduğu için kim olduğunu bilmiyorum.Eşyalara dokunuyor ama alıp kaçarken görmeden ya da onu yakakayıp yakalamadığımızı görmeden uyanıyorum.Bir kez de evime gitmeye çalışan 4 hırsız gördüm ama ev benim gerçekte yaşadığım yer değil ama rüyamda yaşadığım yer olarak orayı gördüm.İkisi kapının önünde durup (içeriye girmişler salondaki eşyaları topluyorlardı) gelen giden var mı diye bakıyordu.İçlerinden tamamen siyah giyinip şapka takmış olan beni ve annemi onlara bakarken farketti.Yüzünü de örtmüştü ve oldukça uzun boylu biriydi.Bize bakınca korku içinde uyandığımı hatırlıyorum.Sonuç olarak 4 kez rüyamda hırsız gördüm.Şimdiden yorumunuz için teşekkürler😊😊😊

 • Merhaba
  Rüyamda annanemin evindeyim zil çalıyor kapıyı açma gidiyorum ışık açılmış ama kimse yok akşam vakti sonra oturma odasına gidiyorum aklım orada kalıyor tekrardan bakıyorum kapıya bu sefer kapıyı açmadan kapı deliğinden bakıyorum orada 18 yaşlarında bir kız görüyorum elinde telefon var telefon ışığı yüzüne vuruyor annanemin yüzüne bakıyorum bir taraftan da kapıya bakıyorum açıp kovsam mı yoksa annaneme mı seslensem yoksa kapıya vurup korkutsam mı diye düşünüyorum sonra uyanıyorum

 • Selamun aleykum
  Ben bugün rüyamda çok garip bir şey gördüm lütfen cabuk yorumlayın biraz kaba davranırsam da mazur görün
  Nedenini bilmiyorum ama babaannemlerin altındaki eve taşındık bu arada babaannelerle aynı şehirde oturuyoruz akşama dair başka bir ipucu yok sabah kalktım elimi yüzümü yıkarken şaka gibi ya dedim aradan ne kadar süre geçti bilmiyorum ama ben mutfağa gittim bir süre sonra 17 18 yaşlarında bi genç bıçakla bana yürüdü bende mutlaktaydım bıçak aldım ama bıçağı küçük almıştım adam burak o bıçağı dedi bende oturma odasına kaçtım kaçma dedi bıçağı ver dedi tekrar mutfağa gittim hepinizi öldürürüm bırak o bıçağı dedi bende hançer gibi attım ama isabetli olması adam sanırım beni öldürecekti tam o sırada uyandım

  Notlar
  Kızım
  10 yaşındayım
  Ortalamak iltihabı dışında büyük bir hastalık geçirmedim lütfen yorumlayın

 • rüyamda evde gece tıkırtılar duyarak annem uyanıyor ve babamın bakmasını istiyor fakt babam kalkmıyor aynı tıkırtıları ben de duyarak uyanıp annemgilin yanına gidiyorum ve bir anda mutfağın ışığı yanıyor annem kontrol etmek için gidiyor normalde evimizde olmayan bir kısım var ve hırsız orda saklanıyor ben annemi koridorun başında bekliyorum sonra annem kimsenin olmadığını görünce geri dönmeye gelirken hırsız annemi tutuyor ve bayıltıyor ben koşarak babamın yanına gidiyorum babamı uyandırmaya çalışıyorum o sırada hırsız odaya geliyor o sırada uyanıyorum.

  umarım görür ve cevaplarsınızz

 • Selâmünaleyküm. Yıllar önce çocukluk döneminde ikamet ettiğim ve beğendiğim dâirenin salonundayım sanki. Tanımadığım bir erkek şahıs var. Ben başka şeylerle yâhût biriyle ilgilenirken, O şahsıma âît özel eşyaları çalmaya çalıştı. Yakaladım. O’nunla konuştum: ‘ben fakir biriyim. Bu özel eşyalarım benim için mânen değerli. Senin işine yaramaz, para etmez’ (dedim. Büyük oranda iknâ ettim. Sadece cüzdanım içindeki parayı çalarak, kaçtı. Cüzdanımı, kimliği, diğer özel eşyalarımı bıraktı. Düştüm peşine. Bulundukları yeri tespît ettim, birkaç kişiydiler orada. Ben de birkaç vatandaşa îzâh ettim: bunlar hırsız, bunları zaptedin. Polis çağırmaya gidiyorum’ (dedim. Gerçi zaptedebilecek güçte değildiler. Etrafta polis aramaya başladım. Caddebostan semti gibi güzel bir yerdi, gündüzdü. İnsanları uyarıyor ve yardım talep ediyordum. Hırsızları yakalatmak ve diğer kişileri kurtarmak niyetindeydim. Diğer kişiler arabadaydı. Bir dizi filmde komiser rolünde gördüğüm oyuncu rüyamda da komiserdi. Büyük&aydınlık bir mağaza içindeydi ofisi ve çalışanlarının ofisi. Onlara haberi verdim ve acele etmelerini söyledim. Telâşlandılar, ayağa kalktılar. Ben, yatak&baza mağazası olduğunu zannettiğim bu mağazanın kapısına vardığımda dışarı çıkmak için, komiser(Mustafa Uğurlu) şaşkınlıkla ardımdan bakıyor ama gelmiyordu. Arabadaki vatandaşların yanına döndüm. Hayattaydılar ama onlara zarar vermişlerdi. Polisler gelmediği için, hırsız zorbalar yakalanamadı. Vatandaşların zarar görmesine üzüldüm. Kendi adıma şükrettim; biraz para kaybıyla bu belâdan kurtulabildiğim için. En cesûrları bendim ve en çok ben korunabildim. . Cevabınız için, şimdiden teşekkürler. YÜCE ALLAH razı olsun