Ana sayfa » Rüyada Kedi Görmek & 33 Farklı Başlıkta Detaylı Analizler
Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Görmek & 33 Farklı Başlıkta Detaylı Analizler

Rüyada kedi görmek bağımsız bir ruhu, kadınsı arzuları, yaratıcı ve güçlü bir kişiliği, geceyi, duyguları, şifa bulmayı, sakinliği, yeniden doğmayı, sezgi ve içgüdüsel hareketleri sembolize eder.

Bu hayvanlar kurnaz, cesur ve atik oldukları için, rüyada harekete geçilmesi gereken alanlara dikkat çekerler.

Kedigillerin insanla yaşayan belki de tek üyesi kedidir. Bu hayvanlar birçok insan için dost anlamına gelirken bazıları için de nefret edilecek kadar itici olabilir.

Bundan dolayı rüyada kedi görmenin yorumu kişiye göre değişiklik gösterebilir. Kedi bulunduğu ortamda negatif enerjiyi alarak topraklama yaptığı için pozitif dönüşümü simgeler.

Rüyayı gören kişinin kendini sömüren enerjilerden özgürleşerek, daha aktif bir yaşam süreceğine işaret eder.

Sembollerin genel olarak ne ifade ettiğinin dışında kişinin gerçek hayatında beklentileri doğrultusunda rüya yorumunun kişiye özel yapılması, rüyanın vermek istediği mesajı almak için önemlidir. Ayrıca rüyada görülen kedi dışındaki diğer sembollerin de rüya sahibi için ne anlama geldiği ve tamamının bir bütün olarak yorumlanması dikkat edilmesi gereken bir ayrıntıdır.

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir

İslam kültüründe de kediye hassasiyetle ve saygıyla yaklaşılır.

Bu rüya için genellikle negatif yorumlar yapıldığını görmekteyiz. “Negatif” tanımı aslında tıpkı bir rahim gibi karanlık, boş ve yüklenebilen, içine alan manasına gelir.

Siyah kedinin renginden dolayı “negatif” olarak kabul görmesi biraz daha fazladır ama bu genel geçer bir kabul etme biçimidir. Bütün bunların aksine rüyada kedi görmek rengi ne olursa olsun, gergin olanı rahatlatan ve ortamda bulunan “negatif” enerjileri topraklama özelliğine sahiptir.

Kediler kendi kararları doğrultusunda değişen koşullara göre yönünü yeniden tayin edebilen esnek, güçlü ve zeki hayvanlardır.

Bu nedenle “kedi gibi dört ayak üstüne düştün” söylemi şanstan çok, kişinin olaylardan kendi faydasına bir yol bularak çıkmayı başardığı için kullanılan bir deyimdir.

Bütün bunlardan dolayı rüyada kedi görmek derin anlamlar içerir ve kişiye yaşadığı sorunun nerede olduğuna dair ipucu verir ve yaşam içinde esnek olunması gereken durumlara dikkat çeker..

Onları negatif ve sevimsiz bulan kişiler daha çok anlatılan hikayelerden etkilendiği gibi başka etkenlerden dolayı da böyle hissediyor olabilirler.

Rüyada hayvanın rengi ve bulunduğu ortam yorum açısından çok önemlidir. Kişiye, duyması ve görmesi gerekenler konusunda yol gösterir.

Hastalar için şifa bulmaya, dişiliği sembolize ettiğinden çocuk isteyen biri için, doğurganlığa ve güç sahibi olmaya işaret eder.

Hayvanı yaralı bir durumda görmek, kişinin incinen yanlarını anlatır. Veterinere tedavi için götürmek ise, iyileşmek, sorunlara çözüm bulmak anlamına gelir.

rüyada kedi görmek ne demek
Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Bu rüya ruhsal bir korunmadır. Kişinin eril enerji veya devlet tarafından sağlanan bir himaye altına gireceğine, yaşamda farklı alanlarda destek bulacağı anlamına gelir.

İş hayatıyla ilgili başarılara, aile içindeki saadete, mutluluğa, sevinçli ve güzel bir haber almaya delalet eder.

Aynı zaman da kişinin istekleri doğrultusunda harekete geçmesi gerektiğine, şanslı günler içinde olduğuna yorumlanır.

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Kişiye rüya içinde kendini iyi hissettiriyor ise korunduğu anlamına gelir. Üzerindeki negatif enerjiden özgürleşip ve sakinleştiği, görüş açısının daha net olduğu bir dönemin içinde bulunduğuna delalet eder.

Rüyada siyah kediden korktuğunu görmek, kişinin yaşamda başına gelmesinden korktuğu bir durumdan kurtulacağına veya, korkuları ile yüzleşmesi gerektiğine tabir edilir.

Siyah kediyi evde görmek, kişinin bazı negatif duygu ve düşüncelerden arınması gerektiğine, kavga ve gürültüden uzak durmanın faydalı olduğuna işaret eder. Eve gelip giden insanlar konusunda daha seçici davranması gerektiğine yorumlanan uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Görüldüğü mekana göre değişik yorumları olabilir. Sarı kediyi evde görmek, güzel ve sevimli bir kadın ile evlenmeye, sevinç ve mutluluk getiren güzel bir habere, çocuk sahibi olmaya, ikili ilişkilerde başarılı olmaya delalet eder.

Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek, kişinin korkularını temsil eder. Kara kedinin uğursuzluk olduğuna inan kişi için bu rüya bir kabus olabilir.

Başka bir yorumu ise korku duyulan konu ne olursa olsun kişinin bu durumdan iyi bir sonuç alacağı anlamına gelir.

Rüyada Kedi Sürüsü Görmek

Kişinin kedi sürüsü görmesi, iş arkadaşlarının veya rakiplerinin zeki, kurnaz ve fırsat bekleyen kimseler olduğu anlamına gelir. Bir çok kedinin bir arada olması kişinin yaşam koşullarına göre bazı önlemler alması gerektiğini haber verir.

Rüyada Evde Kedi Görmek

Bu hayvana sahip olmayan birinin onu evinde görmesi, eve yeni bir aile üyesinin katılması ile birlikte, sevinçli güzel haberler almaya ve gelecek olan bir misafire delalet eder.

Rüyada evin yatak odasında görülen kedi, gönül ilişkilerinde sorun olduğuna yorumlanır. Eşler arasına, üçüncü bir kişinin girdiğine dikkat çeker.

Rüyada kedinin eve girmesi, ev halkında bulunan negatif duygu ve düşünceleri temizleyip, daha sakin davranışlar göstereceklerine ve şans olgularının yüksek olduğuna yorumlanır.

Rüya sahibinin kedi tarafından kendine bir şey getirdiğini görmesi, hislerinin yol göstermesiyle birlikte, getirdiği şeyin simgelediği nesneye bağlı olarak eline geçecek olan sonucu temsil eder.

Rüyada Kedinin Bir Şey Çaldığını Görmek

Rüyada kedinin evde bir yiyecek çaldığını görmek, aile içindeki kişilerin yeterince ihtiyaçlarının karşılanmadığı anlamına gelir. Bazen de dışarıdan gelen aç gözlü bir kişinin evden bir şeyler aldığına delalet eder.

İş yerinde hayvanın gizlice yiyecek bir şeyler aldığını görmek, para ve hesap işlerini yapan kişilere karşı dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada kedi bulunduğu ortamdaki negatif durumları ortaya çıkarır. Bu sebepten dolayı nerede ne aldığı rüyayı anlamak için önemli bir detaydır.

Rüyada Hamile Kedi Görmek

Rüyada hamile olan bir kedi görmek, kişinin hayatında yeni sevinç ve mutluluk yaşayacağına delalet eder. Bir çok konuyu temsil ediyor olabilir, iş kurmak, mevcut işi büyütmek, evlenmek, çocuk sahibi olmak gibi güzel gelişmelere yorumlanır.

Aynı zaman da bazı isteklerin gerçekleşmesi için belli bir süre beklenmesi gerektiği anlamına da gelir.

Rüyada Kedi Doğumu Görmek

Rüya sahibinin bir kediyi doğum yaparken görmesi, sevinçli bir haber almaya, arzu ve isteklerinin gerçekleşmek üzere olduğuna yorumlanır. Gösterilen çaba ve sabırla beklenen sürecin ardından gelen güzel günlere delalet eder.

Hamile kedinin yorumunda olduğu gibi kişinin özel veya iş hayatındaki değişiklikliği temsil eder. Sevdiği kişi ile evlenmek, aile kurmak, çocuk sahibi olmak gibi güzel gelişmelerin tez zamanda hayatına yön vereceğine işaret eder.

Ayrıca doğan yavruların sayısı adedince kişinin istediği şeylere kavuşacağı anlamına da gelir.

Rüyada Büyük Kedi Görmek

Kişinin hayatında ilk defa bu kadar büyük bir kedi görmesi ve şaşkınlık veya korkuya kapılması, gerçek yaşamında otorite olarak kabul ettiği bir kimseden ne denli korktuğunu yansıtır. Bu aslında bir kişiyi veya durumu gözünde olduğundan fazla büyüttüğü anlamına gelir.

Rüya sahibinin büyük kedinin kendine saldırdığını görmesi, İş hayatında güçlü rakipleri olduğuna delalet eder. Saldıran kediyi etkisiz hale getirmek, kişinin rakiplerini alt ederek yeniden gücüne kavuşacağı veya işle ilgili bir ihaleyi kazanacağı anlamına gelir.

Kişi kedinin saldırması anında yaralandığını görmesi, yaşayacağı bir olaydan küçük bir zararla çıkacağına yorumlanır.

Kedinin dişi veya erkek olması da kişiye yaşanacak bir durumla ilgili özel bilgiler verir. Erkek kedi iş hayatı ve güç kullanmayı anlatır. Dişi kedi sezgilerle hareket etmeyi veya güçlü bir kadın ile yaşanacak gönül ilişkisine delalet eder.

Rüyada Kedi Taşlamak

Rüyada bir kediyi taşladığını görmek, kişinin hayatında bazı durumlarla yüzleşmekten veya sezgilerine direnmeye delalet eder. Her iki durumda da kişi gerçeklerden kaçtığı sonucuna yorumlanır.

Haberci bir rüyadır, kedi negatif bir duruma dikkat çeker, görüldüğü çevre iş yeri, ev veya sokak olabilir. Kedinin bulunduğu yere göre kişi hangi durumlardan kaçmaya çalıştığını rahatlıkla anlayabilir.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, saflık, masumiyet, sevinç ve mutluluğa, hamile bir kadına, güzel ve sevimli bir dosta veya kişinin sevgiye duyduğu ihtiyaca delalet eder.

Bu rüya kişinin özgürlüğe giden yolda, öğrenilmesi gereken derslere işaret ederken, çocuksu bir neşeye ve yeni şeyler keşfetme isteğine de yorumlanır.

Rüyada kedi yavrusu görmek bazen de farkedilmeyi bekleyen korunmaya muhtaç birinin sizden yardım beklediğine veya kendisinin de sevgiye ihtiyaç duyduğuna delalet eder.

Rüyada Kedi Yavruları Görmek

Rüyada anne kedi ve yavrularını görmek, kişinin kendi yaşamında kaygılandığı durumları temsil eder. Kaygı duyulan konu çocukları veya işi, çalışanları olabilir. kişi kendinin bazı konularda yetersiz olduğunu düşünüyor da olabilir.

Yavru kedileri beslediğini görmek, endişe duyulan konulardan emin olmak anlamına gelir.

Bazen de bu rüya kişinin çocuk sahibi olmak istediğine delalet eder. Kişinin arzu ettiği şeye kavuşmakla birlikte sorumluluklarının artacağına yorumlanır.

Rüyada Kedinin Öldüğünü Görmek

Rüyada hasta olan bir kedinin öldüğünü görmek, kişinin kendi özgürlüğünün kısıtlandığını hissetmesine neden olan olayların varlığına delalet eder.

Yara almış bir ilişkide artık iyileşme söz konusu değildir ve bu kişinin iş veya özel hayatı ile ilgili yaşadığı bir sorunu bir şekilde çözme vaktinin geldiğine tabir edilir.

Bazen de kişinin duygusal olarak bir yara aldığı anlamına gelir ve psikolojik olarak iyi değildir.

Böyle bir rüyada kişinin kendi özgürlüğünü hangi durumların veya kişilerin kısıtladığını bulması halinde, içinde olduğu duruma bir çözüm getirebileceği konusuna dikkat çeken bir rüyadır.

Daha çok ikili ilişkide bir birine zarar veren bu beraberliğin biteceğine veya bitti ise kişinin bu durumu kabul etmesi gerektiğine yorumlanır.

Kedi her zaman bulunduğu yerde negatif olan enerjiyi pozitife dönüştürür. Kedinin öldüğünü görmek de kişinin hayatında artık bitmesi gereken durumlara dikkat çeker.

Rüya için de veya uyandığında kişinin kendini nasıl hissettiği yorum için önemlidir.

Rüyada Kedi Ölüsü Görmek

Kişinin kendini yenileyerek, harekete geçmesi gerektiğine delalet eder. Ölüm her zaman yeni bir başlangıç yapmayı veya yapmak gerektiğini hatırlatır.

Biten veya bitmesi gereken bir ilişkiyi veya iş hayatın da yapılması zorunlu hale gelen bir durumu da temsil eder.

Aynı zaman da kişi için hayatta ilerlemesini engelleyen düşünce veya davranışlardan kurtulması gerektiğine dikkat çeker.

Kedi ölüsünün görüldüğü yer ve kedinin rengi, kişiye ilişki de olduğu kimseden kendisine bir fayda olmadığını görmesi gerektiğini hatırlatır.

Rüyada Kedi Öldürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin bir kedi öldürdüğünü görmesi, karışık bir ruh haline işaret eder. Bu rüya kişinin bir kimseye karşı bastırdığı öfkeyi temsil eder.

Bir konuda haksızlığa uğradığını düşünen kişinin buna neden olan kimseye zarar vermek istediği anlamına da gelir.

Aynı zamanda kişinin rüyası, sıkıntılı bir durumdan kendi sezgilerine güvenerek hareket edip kurtulacağı anlamına da gelir.

Kişinin öldürdüğü kedinin kime ait olduğu ve rengi rüyanın yorumunu değiştirecektir.

Rüyada Kedinin Kesildiğini Görmek

Rüya sahibinin bir kedinin kesildiğini görüp hiç engel olmaya çalışmadığı ve bu durumu izlediğini görmesi, kalben katılaştığı anlamına gelir. Aynı zaman da hiç bir anlamda meşru olmayan bir duruma ortaklık ettiğine delalet eder.

Bazende kişi kendini bir kurban olarak hissediyor olabilir.

Rüyada Kedi Sevmek

Kazançlı bir işe girmeye, evliliğe veya çocuk sahibi olmaya, bazen de girilen işlerde dikkatli olup, menfaatini korumak gerektiğine delalet eder.

Normal yaşamında bu hayvanı seven birinin, rüyasında onu okşayıp sevdiğini görmesi, vefalı bir dosta veya öyle biriyle tanışmaya ve muhabbet etmek anlamına gelir.

Günlük yaşamında bu hayvanı sevmeyen birinin rüyasında, sevdiğini görmesi, kişinin çıkarları doğrultusunda ikiyüzlü davrandığına ve bundan dolayı içten içe rahatsız olduğuna yorumlanır.

Rüyada bir kedinin gelip sizden sevgi beklediğini belli edip sürtünmesi, kişinin iyi niyetli olduğuna ve bundan dolayı zarar görebileceği konuların varlığına veya olaylara dikkat çekiyor olabilir.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Onun tarafından tırmaladığını gören kişi, maddi konularda zarara uğrayacağına ve bu konuda dikkatli olması gerektiğine delalet eder. Başka bir yorumu da, yakınında bulunan bir kadın tarafından zarar göreceğine ve kırıcı sözler duyacağına işaret eder.

Rüyada Konuşan Kedi Görmek

Rüya sahibinin gözünden kaçan bir konunun varlığına dikkat çeker. Söylediği şey ise, önemli bir ayrıntıyı haber veriyor olabilir.

Böyle bir rüyada nerede ve hangi durumda olduğuna bağlı olarak etraftaki sembollerin anlamlarına göre yorum yapılması gerekir.

Rüyada Kedi Olduğunu Görmek

Kişinin bir çıkmazı olduğuna, zor bir durumun içinde olduğuna delalet eder. Bu durum kişinin sakin davranıp uygun anı kollaması, cesur ve atik olması gerektiğine işaret eder.

Bazen de bir kedi gibi, kendisinin de sevgiye muhtaç ve bekleyiş içinde olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kedi Eti Yemek

Kişinin bir yanlışın içinde olduğuna veya haram yoldan rızkını temin ettiğine ve bundan duyduğu rahatsızlığa delalet eder.

Bu rüya kişiye davranışlarını yeniden gözden geçirmesi gerektiğine dikkat çeker.

Rüyada Vahşi Kedi Görmek

Yeni girişimde bulunulan bir işte rakiplerin çok güçlü olduğuna ve kişinin yaptığı şeylerde veya iş yaptığı insanlara karşı daha dikkatli olması gerektiğine yorumlanır.

Bir başka yorumu da kişinin yaşam koşullarından özgürleşmek istediğine ve istediği şeyi elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Bekar biri için, aşık olup evleneceği bir kadına yorumlanır. Dişi bir ev kedisi görmek, sakin ve sevgi dolu, sadık bir eşe sahip olmaya delalet eder.

Rüyada dişi bir sokak kedisi görmek, sonu hüsranla bitecek bir aşka, vefasız bir dosta yorumlanır.

Rüyada Erkek Kedi Görmek

Erkek kedi görmek bir kadın için, sadakat duygusundan yoksun bir erkekle kurulan veya kurulacak ilişki anlamına gelir. Ayrıca rüyada erkek kedi görmek kişinin iş hayatında birlikte çalıştığı sadece kendi isteklerini yaptıran bir arkadaşı veya patronu temsil eder.

Bu rüyada ki detaylar yorum için önemlidir. Rüya içinde kedinin nerede görüldüğü ve ne yaptığı yorumu değiştirebilir.

Rüyada Kuyruksuz Kedi Görmek

Rüyada kuyruksuz bir kedi görmek, kişinin son zamanlarda kendisi için önemli bir şeyi kaybettiği anlamına gelir. Yaşadığı bu kayıptan dolayı kendini eksik, güçsüz ve dengesini kaybetmiş ne yapacağını bilmeyen bir durumda gördüğüne delalet eder.

Bu duygular içinde olan kişinin, yakın zamanda yeniden eski yaşam formuna dönerek iyileşeceğine tabir edilir.

Bu rüyanın bir başka yorumu da kişiye dikkatli olması için haberci bir rüyadır. Rüya sahibinin içinde bulunduğu duruma göre iş veya özel yaşamıyla ilgili konular olabilir.

Rüyada Kedi Yakmak

Rüya kedi yakmak, kişinin yaşadığı bir travmayı temsil eder. Negatif duygu ve düşüncelerin yoğun olması ile birlikte canı yanan kişinin kalbi ile bağlantısını keserek katılaştığına yorumlanır.

Kediyi yaktıktan sonra pişmanlık duymak, kişinin iyileşmek için hazır olduğuna ve bu durumda bir destek alması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Kedi Kurtarmak

Rüyada bir kediyi zor bir durumdan kurtarmak bu bir çatının üstü veya bir çukurun dibi olabilir. Rüya sahibinin sıkıntılı veya zor bir durum da olduğuna delalet eder. Bu rüya kendine bir yardım elinin uzatılacağı anlamına gelir. Gelecek yardım maddi veya manevi olabilir.

Rüyada Kedilerin Çiftleştiğini Görmek

Rüyada çiftleşen kediler görmek, rüya sahinin işlerinin büyümesiyle birlikte sorumluluklarının artacağı anlamına gelir.

Bir başka yoruma göre de, kişinin bir konuda aldanarak zarar göreceği anlamına gelir. Özel veya iş hayatında daha dikkatli davranmak gerektiğini hatırlatır. Kedilerin görüldüğü yer de kişiye bir mesaj veriyor olabilir. Rüya içinde ve uyandığında kişinin ne hissettiği rüyanın yorumu için önemlidir.

Rüyadan iyi hislerle mutlu uyanmak, güzel ve hayırlı gelişmelere delalet eder.

Rüyada Kedi Yıkamak

Rüyada kedi yıkadığını görmek, olumsuz duygu ve düşüncelerden arınmak veya geçmişten gelen sıkıntılardan kurutulup ferahlamaya delalet eder. Bazen de kişi kendini zorlayan bir durumun içinde görüyor veya yakın çevresine zorluk yaratıyor olabilir.

Rüyada Kedi Beslemek

Rüyada kedi beslemek, rüya sahibin çalışanlarını veya ev halkını temsil eder. Sevgi ve şefkat dolu olan kişinin, maddi veya manevi sıkıntıdan kurtulacağına delalet eder.

Mevki değişikliğine, evlilik yapmaya, güzel bir kadınla yaşanacak aşka ve bağlanmaya delalet eder. Kedinin dişi veya erkek oluşu, rengi rüyanın yorumunu değiştirir. Hayra yorumlanan bir rüyadır ve kişinin hayatında beklenmedik bir anda ihtiyaç duyduğu konuda yardım alacağına işaret eder.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

138 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Merhaba rüyada bir evin damindayim bir kedi siyahlı beyazlı biraz hırçın yavru kediden biraz büyük ama yavru kedi gibide duruyor kucağıma alıyorum uysallasiyor kardeşim evli ona diyorum ki sen emzirdigimi bu kediyi. Oda diyoki yok abla mikrop kapatırım diyo gerçekte bir yigenim var onu emzuriyo ben diyorum ki ben emzirememki bekarım diyorum süt gelmez ama kucağıma alıyorum uysallasiyor uyuyor gibi bir sonraki gün yine kedi gördüm bu sefer beyaz bir kedi ama kirli bilmediğim bir evin önünde ben yardım etmek için kucağıma alıyorum kedi pislik icinde apartman sakinleri toplanmış kediler niye buraya toplanıyor pislik yqpiyopqr diyorlarfakat ben yardım ediyim diyorum kucağıma alıp gomlegimin düğmesini açıp sağ gogsumden emzirmeye çalışıyorum süt gelmiyor fakat kedi ağzına alıp bırakıyor bir ıslaklık giruyorum migdem bulanıyor kucağımdayken arkama bakıyorum kalabalıkta iki erkek biri bana çıkma teklif edecekmiş fakat kediyi kucagimda görünce yanındakine beni yargılayarak gel oğlum Suna baksana kedi emzuriyo bu kızla olmaz diyor kedi bu iki oğlanı görünce kucağımdan iniyor ben gomlegimi düğmesini kapatıyorum kedi arkasına bakmadan yavaş yavaş gidiyor birden kayboluyor o kalabalıkta birden çok güzel ceket giymiş bir adam beliriyor o iki oğlan bu adamı görünce agizini açamıyor sessizlesiyolar adamı birden yanağından öpüyorum oda benim yanagima yaklaşıyor birden adamla çok lüks bir yere gidiyoruz bir yemek yemekte bir ünlü oturuyor bu yanımdaki adama yine capkinlik mi yapıyorsun diyo o cevap vermiyor fakat onu tasdikler gibi yalnız kibar efendi bir adam böyle ruyam

  • Merhabalar Sevgili Bahar,

   Rüyada siyah beyaz renkli yavru gibi olan bir kediyi kucağına alıp sakinleştirmen ve onu beslemesi için kardeşinden yardım istiyor olman, gerçek hayatında ruhen de bedenen de korunduğuna delalet ediyor..

   İkinci rüyada beyaz bir kedi görmen, ruhsal olarak korunduğuna, bir erkek enerji veyadevlet tarafından sağlanacak olan himaye anlamına gelir. bakımsız ve kirli olan kediyi gömleğinin içina alıp emzirmeye çalışman ve sonrasında midenin bulanmış olması, gerçek yaşamında bütün samimiyetine rağmen içinin almadığı bir olaya delalet ediyor.

   İki erkeğin seni kediye gösterdiğin şefkat yüzünden olumsuz eleştiriyor olması, arkadaş seçiminde ortak fikirleri paylaşabileceğin kişilerle birlikte olman gerektiğine yorumlanır, o çocukları tanımadığını düşünüyor olabilirsin ama sana çıkma teklifi etmek isteyip vaz geçtiği için tanışıyor olma ihtimalin var. Çocukları görünce kedinin kucağından inip gitmiş olması arkasına bakmadan, yapılan bir yardım veya iyiliğin görmezden gelindiği anlamına gelir. Güzel ceket giymiş bir erkeği yanağından öpüyor olman, sevinç ve mutluluğa delalet ediyor, ancak sonrasında soru işareti var. Lux bir yerde yemeğe gitmiş olmanız ve orada ünlü birini görmeniz, onun yanındaki adama “yine çapkınlığa mı çıktın” demiş olması, senin için bir uyarıdır.

   Rüyanın senin için iyilik, güzellik ve sağlık getirmesini dilerim sevgiler.

   Sevgiler…..

   • Bende komsumun caminda 3 adet siyah kedi gordum birisi siyah beyazdi diyer 2. Simsiyahti surekli miyavliyodu benimde pencerrm acikti cami kapattim eve girmesin diye ve kediler cok yuksrk sesle hepside miyavlayip duruyolardi neye hayirsa rabbim hsyra cikarsin insallh

    • Merhaba rüyamda uykumdan uyanıyorum ve kedimi kapının önünde kanlar içinde yan yatmış bir şekilde buluyorum ve direkt öldüğünü düşünüyorum. Bağıra bağıra ağlamaya başlıyorum ama annem ve babam hiç ciddiye almıyorlar ve dalga geçiyorlar. Aman gömelim işte falan diyorlar. Ama babam kedimizi eline alınca kedim miyavlıyor ve çok şaşırıyoruz/ seviniyoruz. Babama veterinere götürelim çabuk yoksa ölür diyorum ama beni yine ciddiye almıyorlar. Arkadan ablam ee suya koyun iyileşir birkaç güne, ne abarttınız diyor. Ama yarası var acı acı miyavlıyor ve ölmek üzere ve bunu tek fark eden benmişim gibi hissediyorum rüyamda. Çaresizim, kedim ölmek üzere ve sadece ben bunun farkındayım. O sırada uyanıyorum, çok gerçekciydi.

    • Merhaba
     Rüyamda birinin evindeyiz ve kalabalık bir ortamdi.sarı bir olgun kedi ortaya gelerek herkesin içinde gülerek bana saldırdı bunu biraz sürdürdü sonra benim koruyucu gibi davrandı.bunun anlamı nedir
     Teşekkürler

   • Merhaba rüyamda çok büyük kucağıma sığmayan kocaman bir kedi gördüm tüyleri uzun uzun çok tüylü bembeyaz kar topu gibi bir kediyi kucağıma alıp sevdim bir seviyorum bir seviyorum kanım kayniyo yuzude bembeyaz kocaman kucağıma zor sığan çok sevimli bir kedi gördüm kucağımda öyle huzurlu ki anlatamam ama tüyleri öyle sine uzun ve öylesine kar beyaz ki anlatamam kediyi kucağıma aldığımda tüyleri yüzümü kapattı okadar uzun ve yumuşacık tüyleri vardiki seve seve öldüm kendisini öncesinde bu kediyi ağacın basinda bir genç farkediyo bizde evin ikinci katında bir odadayiz yanımıza geliyo ordaki av tüfeği ni aliyo eline ağacın dallarını salliyo pencereden tüfeğin ucunu uzatıp dalları sallayarak bu kediyi yere dusuruyo bende yerden alıyorum kediyi kucağıma tüylerini okşuyorum ben onu oksadikca oda kucağımda mest oluyo gözlerini kapiyo rahat ediyo kucağımda ama görmelisiniz çok tatlıydı rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler

  • Rüyamda çok küçük bir kaç günlük sarı beyaz tüylü kedinin öldüğünü gördüm. Tüyleri fırça gibi olmuştu neden almıyordu. Sonra onu eve geterdim. Uğraştım yaşasın diye. Sonra umudu kesip bırakacaktım ki bi anda yıkamak geldi aklıma. Bi kaç bardak su döktüm kafasına canlandı. Tüyleri düzeldi. Boğuluyor gibi oldu ama kurtuldu. Sarı yavru kedi hep kötü yorumlanıyor bunun anlamı ne olabilir peki lütfen cevap verim çok merak ediyorum.

  • Merhaba 18 yaşındayım adım meryem rüyamda eski evimin bahçesine gidip yolda duran su dolu kaba dokunarak kedilerin gelmesini sağladım 2 kedi hızlıca gelip su içmeye başladılar yorumlarsanız sevinirim

  • Rüyamda bulutu gördüm. Bulut kaybolan kedimin adı. Kaybolduktan sonra gördüğüm ilk rüyamda psiti ve okul bahçesindeydi. Bulut diye seslendiğim de yanıma gelmişti, üstüne bişiy yapışmıştı ve bende sen bunu çıkaramazsın deyip eve getirip yıkamıştım. Dün bir kez daha gördüm bulutu. Yine okul bahçesindeydi. Ama bu sefer vücudundaki tüylerin yarısı yoktu, bir deri bir kemik kalmıştı. Bir gözü kanlı,diğeri ise iltihaplıydı. Ve beni tanımamıştı. Kaçıyordu benden. Bunu yorumlayabilir misiniz?

 • Merhaba ruyamda cok kalabalik bir tasitta gidiyoruz, yan koltukta oturanin yaninda iki kisi daha zorla oturdugu icin biriniz gelin benim yanimda oturun diyorum, gelen bir kedi oluyor ve cok sirin geliyor bana seviyorum. Ne anlama geliyor acaba, tesekkurler simdiden

 • Merhaba ruyamda pus bir kredi gordum uzerinde kumlar var gibiydi bu kredi kesin baglidir diye tiksinerek uzak durdugumu gordum ne anlama gelir ayrica ayni ruyada ölmūs birinden kalma seftaliper buluyoruz ve annemle yiyoruz çūruge benzeyen seftaliler Oyle tatli oyle Oyle tatliki cok hosumuza gidiyor bunlar ne anlama gelir

  • aynı rüyayı dün âkşam ben de gördüm ve araştırmak için bu siteye girdim bu kadar tesadüf olabilir mi bilemiyorum

 • Merhabalar
  Rüyamda yatak odasına kedi girdiğini gördüm, normalde kediden çok korkarım, bağırdım ve eşimle oğlum geldiler, oğlum kediyi kucaklayıp evden çıkardı ve ben rahatladım. Öyle farklı yorumlar var ki nasıl yorumlayacağımı bilemedim.

  • Yaklaşık olarak aynı rüyayı gördüm. Yatak odasında ütü masasının üzerinde kafası dik yatar vaziyette miyavlıyor ve ben evliyim ama eşim odada yok o sırada mutfakta yasin okuyor ve kız kardeşim yanımda ama ikimizde yaklaşmadık o sırada uyandım.

 • Iyi günler. Ben evlenmiş ayrılmış bir bayanım ve rüyamda kendi kedimi gördüm. Kedim dişi ve siyah. Rüyamda kedimle trende yolculuk yapıyordum. Kedim sürekli kutusunda yoktu ben bulup yerine koyuyordum. ve bir anda yine yoktu yine onu alıp yerine koyuyordum. nasıl yerinden çıktığını göremedim.Sonrada bir yere geldiğimi gördüm.neresi bilmiyorum. orada babaannemin sandalyede oturduğunu gördüm(babaannemin yaşıyor).
  Bu rüya ne anlama geliyor?
  Şimdiden cevabınız için çok teşekkür ederim.

 • Ben rüyamda bir odadan kedilerin gözlerini gördüm sonra anne diye bağırdım birisi beni taklit etti sonra annem geldi sonra odaya baktığımızda kedileri gorduk.ve bi anda uyandım

 • Merhabalar, daha önceden birkaç kere rüyamda kedi sahiplendiğimizi görmüştüm. Bugünse yeniden aynı kediyi gördüm fakat odanın bir köşesinden çıkmış, tüyleri dökülmüş, kafasında gözüken derilerde hep çizikler vardı ve zayıflamıştı. Ben de kedinin hâlâ evde olmasına şaşırıyordum hatta şok olmuştum. Sizce manası nedir? Etkisinden çıkamıyorum, yorumlar mısınız?

 • Merhaba
  Dışarı çıktım kedi birden üzerime sıçrayıp sanırım kulağımdan ısırdı rengi siyah beyaz karışıktı.

 • Merhaba, rüyamda dışarıda çok yağmur yapıyordu ve evimin balkon kapıları camları açıldı, içeriye birsürü kedi girdi. Kedilere dokunmaya korktum. Evden de çıkaramadım. Bi görünüp bir kayboluyorlardı her renkten vardı. Israrla büssürü kedi girdi evime. Sonra sabah ezanınla uyandım

 • Rüyamda işyerinde beğendiğim ve bana ilgisi olan bir erkeği kırmızı kedi kostümüyle görüyorum hiç yanıma gelmiyor sürekli kaçıyor benden. Bu arada ikimiz içinde imkansız bir ilişkiye başlamamız. Yorum rica ederim

 • Merhabalar rüyamda evin icinde dolaplari cekmeceleri açiyorum ve her actigim yerden dogum yapmis kedi ve birçok yavrular firliyor esyalari cirpiyorum icinden yavru kediler düsuyor ve evin ici birsüru kediyle doluyor

 • Rüyamda sakin beyaz bir kediyi alıp yanımda tanıdığım bir hanım elindeki kaba koyuyorum. Su çok sıcak geliyor bana ama sanki yaptığımız şey normalmiş gibi kediyi o kişinin elindeki kaba koyuyorum. Beraberce yaptığımız bir şey ve ona güvenerek kedinin yanmayacağını düşünerek kaba koyuyorum. Kedi ördek gibi başını suya sokup bana korkunç bir buhar üflüyor ve hala kabın içinde gayet normal duruyor. Aynı hareketi bir daha yapacakkken kedi ağzını açıp bağırıyor. Ağzının içi beyaz ve kırmızı benekler var. Bağırışı tek tonda “aaaaaa” insan sesi gibi. Kedinin yandığını anlayıp kaptan çıkartıyorum ve kenardaki soğuk bir suya koyuyorum. Kedi istifini bozmuyor. Kenarda kedinin sağlığını gösteren bir ekran gibi bir şey var ve kedinin rahatlamış olduğunu anlıyorum. Olayın sıkıntısı kedinin yanmış olmasının verdiği ızdırapla uyanıyorum.

 • rüyamda hamile bir sokak kedisinin evimize girmek istediğini ve bunun için baya uğraştığını görüyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

 • Merhaba,
  Rüyamda bizim mahaledeki parkta bankta oturuyordum ve birden sarı beyaz renkte yavru kediler yanıma dogru geldi ve hepsinin sevip kafalarını okşuyordum kedilerde ayaklarıma sürtüyorlardı kendilerini bende gülümsüyordum yorumlayabilirmisiniz acaba teşekürler 🙂 (normal hayata çok seviyorum kedileri bununda bir etkisi olabilirmi acaba )

 • Ben rüyamda selde kalmış yavru kedileri kurtardım , suyun içinden çıkarıp annesinin yanına koydum emzirmesi için , baba olan kedi elimi tırmaladı yavru kedileri annesine verirken koruma iç güdüsüyle, sonra annelerini emmeye başladılar 3 taneydi yavru , saha sonra uyandım ve uyuduktan sonra sanki devamı niteliğinde hala o kedilere yardım ettiğimi gördüğüm bir rüya daha gördüm …

 • Ruyamda bahce kati kocaman bahceli bir evde hic sevmedigim ve gorusmedigim akrabalarim vardi. Kapiyi pencereyi acik birakiyorlar ve eve ne kadar sokak kedisi varsa giriyordu. Yardim cagirarak kedileri disari atmaya calisiyordum bir yandan onlar bir yandan ben atiyor ama baska oda da cam pencere kapi acmaya devam ettikleri icin tekrar kediler eve giriyordu. Yavru kopek vardi iclerinde kedi sandigim o elimi isirdi ince upuzun dislerini parmagimdan cikardik. O zaman yavru bembeyaz gozleri kapali sevimli yavru bir kopek oldugunu fark ettim kedi sanarken. Kedilerde saldiriyordu disari cikarmaya calistikca tirmalandim defalarca. Tam kedileri cikardim bir kopek montuma saldirdi. O arada bir sarhos adam gordum bisey yapmadi ama rahatsiz olup korktum evin butun erkeklerine seslenip onu tanistirdim ve benden uzak durmasini soyledim. Ozur diledi aldilar uzaklastilar yanimdan. O sirada uzaktaki evimden esyalarin tasindigini gordum. Yatak goturuyorlardi hirsizlar evimden anneme seslendim polisi aramasi icin peslerinden kostum ama hirsizlarin plakasini arabasini cok luks spor jeep gibi bir arabayla kactilar. Onlar degildir dedim bir aile dostum murat abim yok oydu dedi. Kilik degistirip kendilerine zengin izlenimi vermisler dedi. Ruya dan cok etkilenerek ve korkarak uyandim. Cunku kedilerden de hirsizlardan da cok korkarim. Ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim. Tesekkurler. (Ruyada her renk ve cesitte sokak kedisi gordum gri ve sari net hatirladiklarim)

 • Merhaba, rüyamda mutfağın penceresinde 3tane kedi vardı, biri gri, arkasında da 2tane yarı siyah yarı sarı tüy karışımlı kediler vardı. Gri olan pencereden atlayıp bana doğru salona koştu, ben anneme seslenene kadar o sinirli bir şekilde üzerime atlamaya yeltendiği an ben uyandım, ne anlama geliyor, şimdiden teşekkür ederim

 • Dışardayım eve geliyorum bakıyorum evde sarı beyaz dışı bir kedi bana yaklaşıyor ben korkuyorum sonra benimle sanki konuşuyor benden yemek için birşeyler istiyor bende diyorum tmm ama ben birşeylerle uğraşıyorum kedi ısrarla ataklarıma dolanıp miyavliyor sonra ben kapıdan dışarı çıkarıp yemek yeriyorum yiyor gene gelip etrafıma adeta tsk ediyor

 • Merhaba ben Ceren. Rüyamda hava yeni aydınlanıyordu ve sokakta zayıf siyah bir köpek vardı. Sonra bu köpeği kuzenim ve arkadaşı tavuk eti ile beslemeye başladı. Köpek gittikçe şişmanlığı ve ortalıkta koşmaya başladı birden sokağın ortasında beyaz ve griyi karışımı bir kedi gördüm. Oda etrafta dolaşıyordu ben köpekten korkuyordum beni kovaladı ama bana saldırmadi en Son kedi ile kopek arasinda kaldım ikiside bana bakıyordu ama beni es geçip yandaki arabanın üzerine çıktılar ama çıkarken kedi birseyler söyledi ama ne dediğini anlamadım. Sonra hiç bilmedigim bir eve geldim bu evde kulaklıkla gezen bir çocuk vardı korkuyordu bir odaya geçtik ve elindeki ses kaydı gibi bir cihazla görmediğim ama cin olduğunu düşündüğüm biri ile konuşmaya başladı ona sorular soruyordu ve o da sadece harflerle ve tek kelimeler
  Le cevap veriyordu . Uyandim ama uyanırken gözümün önünde siyah bir leke oluştu o lekenin içini izlemeye basladim ve içinde bir insan vardı sandalyeler arasında oturuyordu ama çok korkumuştum ne anlama geliyor bu rüya acba

 • Merhaba…rüyamda kendi evimdeyim..bir ara odadan çıkıyorum.tekrar girdiğinde evde 5 tane kedi ve bir teyze var..kadından girdiğinde kedinin biri üstüme sürünüyo ben bir an ne oluyor diyorum.sonra çok sevimli küçük büyük kediler var.korkmuyorum.kadına soruyorum burada ne yapıyorsunuz..aylardır biz burada yaşıyoruz kanepenin altında diyor.sonra pencereyi acıyorum hatta yavru kedinin biri patikeriyle açmaya çalışıyor.ve cıkıyolar dışarı..mutluyum hissettiğim bu..sonra kardesim ve başka insanlar oluyor yer sonrasında yemek yiyoruz.

 • Rüyamda köydeki dedemizin evinde ailecek otururken yavru sayılabilecek yaşlarda içeriye genç bir kedi giriyor ve agresif tavırlarla sofrada bulunan herkese saldırıyor. Dedem ile ben kesi ile uğraşırken evdeki tüfeği alıp kediyi öldürüyorum. Sonrasında ise rüya burada son buluyor.

 • Merhaba biz diğer sitelerdeki kedi yorjmlamalarından dolayı çok tedirgin olduk. Lütfen yorumlarmısınız.

  Annem benim için dün istehareye yattı rüyasında karışık renklerdeki sarı yanlı, tasmasının ucunda altın asılı yavruya benzer bir kedi eve girmeye çalışıyormuş fakat ailem onu dışarı tekrar bırakıyormuş birkaç sefer bu şekilde uğraşmışlar daha sonra apartmanımızdan birinin taşındığını kapımıza tır geldiğini görüyor tırın içinde tanıdığımız taşınan ailenin küçük erkek çocuğu ve tanımadığımız iki kız çocuğu olduğunu söylüyor ne oluyorsa tırın anneannem gilin arabasını durvara çarptırdığını ve arabanın kağıt gibi ezildiğini görüyor. Annem gil rüyasında telaşlanıyor ve arkasından taşınan aile bu meseleyi oturup konuşmamız gerekiyor diyerek bize çay içmeye geliyormuş. Tanıdığımız çocuğun babası ablası ve bizim gerçekte bilmediğimiz kadın bir akrabaları. Kadın akraba girerken bizim evimizde çay demleyecek kızımızda yok diyerek girmiş eve anneö daha sonrasını net hatırlamıyor bulanıklaşmış ve uyanmış. Annem bu istahareye yakın gelecekte düşündüğüm evliliğim ve kısmetim hakkında hayırlılığını hissetmek için yatmıştı.

  Not: Annem ve babam benim bu kararıma henüz yüksek öğretimimi bitirmediğim için biraz tepkili yaklaşıyorlar gördüğü rüyada etkisi varmıdır bilemiyorum

 • Rüyamda beyaz-gri renkli bir sokak kedisini gördüm. Odamın içinde dolaşırken onu yakalamaya çalıştım ama yakalayamadım. Yatağıma uzanmaya gelirken pencerenin kenarına oturduğunu gördüm. Hemen yakalayıp oynadım onunla. Biraz sonra sol kolumu ısırmaya başladı, bende ön patilerini sıktım. Baya bi didiştik sonra pes ettim, o da bıraktı ve uyandım.

 • Merhaba Ben tolga ruyada bir arkadasda baska biri tarafindan kedi eti yiyoruz ve biri gelip onun verdigi eti yemeyin kokmus ölu eti yediriyor diyor hemen cikartiyorum AMA kedinin tuyleri bogazimi aliyor ve uyandigimda hep tukurmusum yastigima ve ne anlama gelir soylermisiniz

 • Merhaba rüyamda arkadaşımla yürüyoruz ve evin yakınında yavru gri cins bir kedi gorüyoruz sorunu olabilecegini düşünüp veterinere goturuyoruz daha sonra ben evime almayi dusunuyorum veterinere giderken kucuk kucuk bocekler oldugunu goruyoruz kedide kistirgac isimli bocek baya baya var kedide ve bizim ellerimize ustumuze geliyor veterinerde temizletiyoruz ama benim kollarimda vucudumda isirma hisleri oluyor heryerimde bocek var ama temizliyemiyorum yakaliyamiyorum bir turlu uyandim daha sonra yorumlarsanız çok mutlu olurum

 • Merhabalar ruyamda dışarda yeşilliklerde yururken 5 çelimsiz yavru kedi görüyorum elimde köpük tabak var içinde otlu bir yemek belki yerler diye yere bırakıyorum sesleniyorum onlara 4 tanesi siyah beyaz siyahi yoğun 1 tanesi bembeyaz ve biraz diğerlerine daha iyi gorunuyor. Çağırdığında koşarak ilk 2 siyah beyaz geliyor tabağı kokluyor tabiki otlu bir yemek olduğu için yemiyor ardından beyaz kedi geliyor bunlar açlıktan ölecekler eve gotureyim biraz serpilsinler sonra yine yerlerine birakirim diyorum ve orda uyaniyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim

 • Rüyamda gri küçük yavru gördüm kediyi Eve almışız ve babam kucağında seviyordu bende seviyordum kedi çok güzeldi aklımdan cıkmıyo ?

 • Merhaba ruyamda 5 6 kedıye yardım ettigimi gordum bır tanesını olmesı ıcın bahlamıslar yavrusular bende actım ıkısınıde ama sanırım yavrusu olmustu bır tanesınnde bıyıkları cok uzun oldugu ıcın sanırım bırbırıne tolanmıstı bende kucagıma alıp bıraz kısaltmak ıcın onu bır yere baglıyordum sonra kedılerın toplanması ıcın bır derken varmıs hepsını ıyı edıp orda toplamaya calısyordum kotu degıldı ama hala etkısındeyım hayvanları cok sevyrm aglayarak uyandım 🙁

 • Cok mukemmel anlatmissiniz. Diger sayfalardaki yorumlar resmen psikolojimi bozdu.. supersiniz ??

  • Ben rüyamda bir anne kedinin yanındaki altı kediden beyaz olanını elime aldım sonra biraz irkti ve elimi tırmaladı ama ben onu bırakmadı onu ilk olarak musluğun altında yıkadım sonra havlu ile kuruladım sonra kedi büyüdü ve benim peşimi bırakmadı ben nereye gitsem peşimden geldi

 • Merhaba, ben rüyamda bizimle olan sanirim 5 tane falan kedi gördüm. Bizi sevdiklerini hissettim.hatta baska yerden eve geldiğimde bir tanesi gelip yanaşıp elimi öptü. Hayta kedinin rengi mavimsiyi diye anımsıyorum.Hep kendilerini sevdiriyorlardı bizde onları seviyorduk. Hepsinin de cinsi farklıydı.

 • meb. ben rüyamda ölen kedimin kedimin eve geldiğini gördüm. 10 sene önce bir akrabamıza verip göndermiştik(annemin sağlık problemlerinden ötürü). annem kapıdan bak kim geldi deyip eve alıyor. özlemişim, sevdim çok,sarıldım okşadım. ama küçük oğlum çok sever hayvanları; nedense ona bir türlü gösteremedim. belkide gösterebildim, rüyamda hep ona kuzuyu (kedimizi) göstermeye çalışıyordum. aynı sabah ilk rüyam bu. bu rüyadan sonra kedimizi verdiğimiz yerden bize gelişini gördüm. iki adam biri ona bakanmış (oda sevmiş kuzuyu belliki) onu sevip gitmek isteyip istemediğini anlamaya çalışıyor, sonrada “yok bu gitmek istiyor “deyip yanındaki adama, alıp kucağına eve mı arabaya mı ne koydu.sonrada kedimiz bi bir bagajda bize geldi bagajı açınca kedimizin kendi kuyruğu ağzında hırçın ve sinirlice bagajın içinde gezindiği gördüm. bi otarafa bi otarafa. sanki yanında başka bir kedi var dı başta ama sonra o kayboldu. o öyle gezinirken sanırım küçük oğlum yanımda ona sevdirmek istiyorum ama tırmala ısırır diye de korkuyorum.. sonra sevdik mi sevemedik mi hatırlamıyorum.. tabiriniz için şimdiden teşekkürler..

 • Merhabalar .benim siyah bir kedim var yaklaşık bir yıldan beri ona bakıyorum . Çok seviyorum ve normaldede evden dışarı kaçar diye gözümü dört açıyorum kaçmasın kaybolmasın diye . Rüyamda ise sürekli kedimi görüyorum onun kaybolduğunu ve başka siyah bir kedinin geldiğini görüyorum içim burkuldu kedimi bulmak için bir sürü yer gezdim ve hep kedi sahiplendim rüyamda ama onu bulamadım . Yorumunuz nedir cevaplarsanız sevinirim ? Birde bazen sürekli böyle görüyorum rüyamda

 • Merhaba ben Ayşe rüyamda ablamın iki sarı kediyi terastan attığını ve yatağımın altında bir gri kedi olduğunu ve ablamın o kediyide alıp attığını gördüm

 • Rüyamda evimin penceresine ve balkona böcek ilacı sıkıyordum. O sırada balkonda da bi kedi vardı. Böcek ilacını kediye de sıktım. O da ölür gibi yaptı sonra güldü bana. Alay eder laflar söylüyordu. Bende balkondan içeri girdim. Baktım pencereden bakıyor yine konuşuyor. Perdeyi suratına kapattım. Rüyamı yorumlarsan z sevinirim teşekkür ederim.

 • Merhaba.Rüyamda kucağımda beyaz yumuşacık tüyleri olan beyaz bir kedi yavru kedi vardı. Kediyi sevmeye başladığım ortada mavi bir tek gözü olduğu farkettim.Bunu farkedince kafasına baktığımda ortadaki mavi gözden daha küçük yanlarda iki siyah göz gördüm.Bunu garipsesem de kedi o kadar güzel ve masumdu ki sevmeye devam ettim bu sırada kedinin kayıp bir kedi olduğunu öğrendim .Onu ne kadar çok sevmiş olsam da sahiplerine ulaştırmak istedim. Gerçek hayatta da kedileri çok severim ve bu sıralar bunalımlı zor bir dönemden geçiyorum.Benim için bu rüyayı yorumlarsanız çok mutlu olurum.Teşekkür ederim ..

 • Rüyamda iki koyu renkli kedi gördüm ip ile bağliydilar birini çözdüm diğeri nin boynunda demirden bir şey vardı zincirliydi onuda çözdüm ama sürekli korkuyordu tekrar bağla biri kızacak diye düşünüyordu bende kimse birsey yapamaz ben varım diye terkinledim. Kendimi iyi hissediyordum. İkiside erkek insan haline donustuler. Oturduk sohbet ederken ikinci kurtardığım bana dediki `o altınları çıkarmamız için……. lazım dedi. Noktalı yeri hatırlamıyorum. Sonra uyandim

 • Rüyamda benim kedimin dışında başka bir kediyi yatağından yatar vaziyette yatarken gördüm. Ha o siyah kedi arada geliyor diyerek olayı normal karşıladım. Fakat kedi siyah değil gri sarı ve siyah tonlardaydı. Benim kedime benziyordu. Ancak yatağın kafa bölümündeki tahtanın arasından baktığım için yüzlerini tam olarak göremiyordum. Birini sevdim ve onun benim kedim olduğunu sırtındaki küçük yaralara temas edince anladım. Sonra öbürünü sevdim. O da kedilere özgü bir biçimde elime atlayıp tırmalar gibi sevmeye başladı.

 • Rüyamda bir resmî geçit sırasında bazı arkadaşlarımın gösteri yapacağını biliyordum. Ancak o resmi geçitte de güvenlikle ilgili bir görevim vardı. Derken arkadaşım bir bayrakla alana fırladı. Yakalamaya çalıştım ama yakalamak istemiyordum. Mücadele etmiş gibi yapıp bıraktım ve beni işe alan taraf da çok kızsa da ne yapalım elinden geleni yaptın dedi.

 • Merhaba,
  Rüyamda yolun ortasinda duran bir taksiye hafifce korna caliyorum ve araci yana cekip bana yol veriyor. 9 yasindaki kizim da arka koltukta oturuyor. Daha sonra ileride bir yerde durdugumda taksici aracimin arkasina parkedip cami aramami rica ediyor. Iki kisiler, biri genc biri yasli. Neden korna caldigimi sorarlarken ben de ‘yolun ortasinda az daha size arkadan carpacaktim’ gibi kendimi ifade etmeye çalışırken aracimin ondeki surucu tarafı kara, duman rengi kedilerle doluyor. Kucağıma yatiyorlar, mirliyorlar. Kedileri seviyorum ama bir sure sonra o kadar cogaliyorlar ki kapiyi açıp atmaya calisiyorum birkac kediyi. Gitmiyorlar.
  Burada da uyandim zaten.

 • Merhaba rüyamda sokakta sarı bir kedi görüyorum kedi oturuyor bende yanına doğru yaklaşıyorum ama çekinerek yaklaşıyorum ayağımı yere vuruyorum felan kaçacakmı diye sonra etraf kararıyor bianda ve kedinin az ilerisinde siyaha benzer bir kedi görüyorum tam net seçemesemde bir kedi var ve onu görünce korkuyorum geriye doğru çekilmeye çalışıyorum saldıracak sanıyorum ama saldırmıyor durup izliyor

 • Mrb gerçek hayatta 2 kedim var. Bunları rüyamda gördüm. çalıştığım iş yeri alkollü bir mekan. Çok para kazanmışım say say bitiremiyorum karıştırıyorum tekrar baştan sayıyorum olmuyor yok sayamıyorum deste vardı elimde 2 tane mekanda çalılan bir bayan geldi dedi ki bana, iyi tokatlamışsın paraları dedi. Bende kızım beni tüm memleket bilir ben kimseyi tokatlamam anlımın akıyla kazandım diyorum. Aşağı iniyorum o sırada Erkek kedimi görüyorum (siyah beyaz bir kedi ismi kirve) bu mekanda kayboluyor benden kaçıyor ben onu arayıp en sonunda buluyorum ve çok korkmuştu. Diğer dişi kedim (beyaz bir kedi turuncu lekeleri var vucudnda iami prenses) dile geliyor kirvede yanımızda duruyor Prenses bana tebeessüm ediyor sürekli. diyorum ki prenses sizi cok seviyorum diyorum biliyorum diyor. Ee sen konuşuyorsun deyip kafasını okşuyorum oda evet diyor. Prenses kirveye sahip çık diyorum tamam diyor. Uyanıyorum. Acaba yorumlayabilirmisiniz?

 • Merhabalar
  Rüyamda erkek arkadaşım beni telaşla arıyordu. Açtım ve konuşmaya başladım hiç konuşmuyordu sadece bir kargaşa kaçış boğuşma sesleri geliyordu. Daha sonra kendisi yanıma geldi kocaman sarı bir kedi ve kedinin dışkısını çıkardığı delik kocaman olmuştu. Eliyle onları temizlemiş hala temizliyordu. Neden diye sordugumda hayvan rahat oyun oynayamiyor. Orda tıkanmış kalmış dedi. Bu erkek arkadaşımla platonik bir ilişki yaşıyorum kendisi beni sevmiyor. Rüyanın anlami nedir acaba?

 • Merhaba ben rüyamda evin içinde beyaz bir kedi olduğunu ve koridordan yatak odasına girip yatağın altına girdi sonra eşime ve kayınvalideme seslendim,eşim şaşırdı çıkaralım hemen dedi lakin kaynanam sanki haberi varmış gibi gözüme bakarak pis bir sırıtışla diğer odaya geçti.Eşime dedim dış kapıyı aç elime uzun bir sopa alıp niyetin zarar vermek değil,sadece kediyi çıkarmak herneyse eşim kapıyı açtı ve bekliyordu bende yatağın altına eğildim şok oldum kedi yatağımın altına yuva yapmış yavruları vardı,geri çekildim şoktaydım eşime döndüm yavrular var dedim sonra bidaha baktım hepsi yok olmuştu dedim ben rüya gördüm.Eşim kapıyı kapattı ben oda annesinin yanına geçip oturdu ben eğildiğim yerden arkamı döndüm yatağın altından çıkan kedi beni sırtımdan ısırdı bende eşimin ismini bağırarak uyandım.yorumlarsınız sevinirim.

 • Ruyamda buyuk bir salondayim. Cok kalabalik sahnede ne var kim var hatirlamiyorum. Bi bakiyorum kizim da yanimda ben ayatayim biseye mi bakiyotum endiseli miyim hatirlamiyorum. Bi genc bayan geliyir yanimiza elinde kocaman guzel pembe bir kedi. Kizimin kucagina veriyor kizim cok seviniyor. Okadar parlak tuylu ve guzel ki. Rengi nasil boyle diye dusunuyorum kizimin fotograflarini cekiyorlar kediyle. Sonra uyandiriliyorum. Kendi kendime uyanmadim. Sizce ne anlama geliyir olabilir?

 • Merhabalar ben şu anda yüksek lisans donanıma hazırlanıyorum normalde de kedileri severdim ancak hiç bir şey düşünmeden uyudum ve belki de rüyamda kedi olan nadir rüyalardandı, rüyam şöyle: Ben kendimi başka bi bedende başka bi boyutta yani yüzyılda görüyordum teknoloji aşırı gelişmişti yurt dışındaydım insanların denemediği bir araştırma yapmak istiyordum araştırma konumu bulmuştum araştırma yapacağım yere çok yakındım uçan aracımla paraya gittim ve sucaklığını ölçtüm çok souk bir yerdi ama üşümüyordum buzul kütlesinin üstündeydim günün bu saatinde sıcaklığın uygun olmadığına karar verdim ve tekrar gitmek üzerine on anlık paradan ayrıldım sonra evimin yakınında belki de dibinde indim aracımdan ve parlerin sonrasında evimin arkasına geçtim bir tenekeden sesler geliyordu içinde bir biledi ucu vardı ve püskülleriyle dönüyordun sonrasında viledayı ben de hızlandırdım ucunu çevirerek vileda ve kovanın içi kapkaraydı daha sonra tam da orada diğer enine düz olan tenekeye siyah bir kedi atladı ben viledayı kediyle konuşuyordum kedi gizleniyormuş ve etrafta gerçekten o dönemde kedi kalmamıştı kendinin konuşmaları bana çok bilmece gelmişti nasıl bi kedi bu kadar tatlı olabilir böyle bilmiş bilmiş konuşur diye kediyi biraz elimle okşadım kedinin siyah olan tüylerinin rengi biraz açıldı ama bu defa kapkara deyildi grilikler sarılıklar vardı hafifçe kedinin postunun rengi belirginleşmişti az çok sonra sanki kedi daha öncesinde çok özlediğim ve beklediğim biriymiş gibi kediyi koşarken ona sarıldım dişlerimle küçük küçük mıncırıyordum kediyi sevincimden içimi büyük bi mutluluk kaplamıştı.

 • Merhaba rüyamı anlatayım ben bizim evde değilim kuzenimin evindeymişim niyeyse iki tane kız gördüm kim olduğunu bilmiyorum ikisininde kedisi varmış biri kapıya bırakıyo bi kediyi diğeri de bi yere bırakıyo hatırlamıyorum ama ben bu iki kediyi bi şekilde eve alıyorum.Sahipleri yok napıcam derken, bi kedi daha görüyorum ama bu kedinin kulağı balkon kapısının arasına sıkışmış onu da içeri alıyorum ama kedi acı çekmiş gibi değildi.Bi yerinde yara da yoktu.Ama bu son içeri aldığım kedi diğerlerinden farklı diğerleri sokak kedisi gibi bu çok farklı bi kedi çok güzel tüyleri sarı gibi ama çok güzel ve gri desenleri var üstünde.ben kedinin karnını okşadıkça kedi gözlerini kapatıyo usluca duruyo.Ben bu kediden ayrılmak istemiyorum ona çok alışıyorum ve diğer kedilere bakamıyacağımı düşünüyorum onları napıcağımı düşünürken annem geliyo ve uyanıyorum.

 • Merhaba. Rüyamda bir evdeyim. Dış kapıyı actigim anda 3 beyaz kedi içeri giriyor. Cok guzeller. Yardım etmem gerektiğini anliyorum. Su veriyorum önce. Iciyorlar cok susamislar. Içlerinden bir kedinin şekli cok tuhaftı. Bu niye böyle ki derken onun hamile olduğunu gordum. Üstelik karin kısmı seffafti. Içindeki minik yavru beyaz kedi goruluyordu. Harikaydi. Eve iki genç adam girdi guya taniyormusum onları ruyamda. Ellerinde poset poset etler. Kedileri beslediler. Ben de onlar da kedilere getirdikleri cesitli ve tazecik olan etlerden verdik bir sürü.
  Not: bir süredir hamilelik icin ugrasiyoruz esimle. Bunla ilgisi olabilir mi ruyanin? Ve kedileri gercekte de cok severim. Sevgiler.

  • selamın aleyküm gördüğüm rüya sayesinde sabah ezanında sıçardım uykudan Önce elimde meyva suyu kutusu çilekliydi pipeti açtığımda 2 kutu oldu içtim içtikten sonra çöp konteynırı buldum atmak için ama kapağı açamadım bi türlü sinirlendim sonrasında eski erkek arkadaşıma sinirlendim baya daha sonra koştum caddeye üstüme minik minik bir sürü kar yağmaya başladı koştum bi anda kayboldum bilmediğim yerlere gittim merdiven parklar vardı birsürü daha sonra yol bulmaya çalışırken uyuyan bi kedi gördüm yürüdüm daha sonra çok asil duran simsiyah bi kedi gördüm yine yürümeye devam ettim sonra sol taraftan şişman bi kedi gri beyaz baya tombul bi kedi peşimden koşuyodu anlamlı bi rüyaydı ruh halimi iyi şekilde etkiledi hissiyatıyla

 • Rüyamda da kaybolan kedimin eve geri döndüğünü gördüm ilkden öldü sanıyorum ama daha sonra yaşadığını fark ediyorum kafasını kaldırıp miyavlıyo bende onu seviyordum

 • Merhabalar kolay gelsin.
  Ben rüyamda sarı kedi gördüm normalden büyüktü evde besliyoruz ama bizim evde değil.yabancı bir bayan biriyle(kişiyi tanımıyorum) evde besliyoruz.ilk başlarda çok güzel anlaşıyoruz sonra biri büyük bir kediylemi köpeklemi geliyor tam hatırlamıyorum ama oda büyüktü kediyi soruyor birini öldürmüş ondan dolayı soruyorlar bizimki kaçıyor tabi.ben onu aramaya koyuluyorum destek olmak istiyorum kedi de yeter artık ilgilenme benimle diyor konuşuyor bende trip atıyorum yanımdaki insana artık onunla ilgilenmemem gerektiğini söyledi ve ilgilenmiyorum diyorum.Kadında gülümsüyor

 • Merhaba.. ben dün sabaha karşı bir ruya gördüm rüyamda gölet büyüklüğünde bir suya girdim ve birden suyun altindaki elimi bisey ısırdıgını farkettim ısıran şey çok büyük olmasada büyük gri biraz karışık renkli bir kediydi.Sinirlendim ve aldım onu suyun içinde küçücük bi köprü vardı onu köprünün diger tarafında suya atiyorum ve kedi yüzerek uzaklasıyor..rica etsem açıklar mısınız?

 • Merhaba . Rüyamda annelerim evinin salonundayız bir kedi vardı yeşilli normal sokak kedisi gibi idi desenleri . Kedi öncelikle paçalarımıza yapıştı ön partileri ile bir eşime bir bana vs . Ardından kızım vardı kızımın yüzüne iki Paris’i ile yapıştı yere yıktı kızımı yüzü çizilir diye asılamıyorduk da ama kızımın yüzüne yapıştı kaldı öylece uyandım .

 • Rüyamda evde oturuyordum evin içine kedi girdi beni takip etti. Ben de korkup bir odaya girdim kapıyı kapattım. Peşimden koştu ama bana yetişemedi kapı kapalı olduğu için sonra da uyandım

 • Bilmediğim bir yerde ahşap basamakta oturuyorum yerde büyükçe bir kedi inip onu ön bacakların dan tutup kucaklıyorum tekrar yerime geçip oturuyorum kedi kucağımda onuda oturur gibi tutuyorum birden yanımda beyaz saç lı küçük bir kız çocuğu oturuyor bu o kedimi kıza dönüş tü anlamıyorum saçlarını merak ediyorum çocukluk saçımı büyüyüce rengi değişimi diye şimden teşekkürler

 • Merhabalar, ruyamda bahçeli bir evim vardı, evin etrafı kapı yerine camlarla kaplıydı ve açıktı. Dışarıyı gören bir açıda yakın bir dostumla kedilerle alakalı olumlu bir sohbet içerisindeydik, tam o sıra bahçeye doğru bakmamla beyaz bir kediyle göz göze geldik, o da bakislarimdan cesaret alarak içeriye yanina geldi. Bir baktim ki yakından bir gozu yesil diger gozu mavi. Çok güzel bir kediydi. Sanırım hamileydi. Kedileri de çok severim bu arada. Yorumlarsaniz çoook sevinirim, teşekkürler şimdiden 😇

 • Bizim evde beslediğimiz bir kedimiz var beyaz renkli ve dişi rüyamda ona mama verdigimi gördüm ama mamayı öyle bir yiyor ki açlıktan ölmüşcesine saniyeler içinde acayip bir iştahla mamasını yedi bende şaşkınlıkla onu seyrettim niye böyle yiyor acaba diye

 • Rüyamda metrodaydım ve konişan siyahlı beyazlı bir kedi vardı hatta bu kediyi gercek hayatta da goruyorum. Kedi benimle konuştu koltuklardan birine oturdu. Bende ona surttunmeye basladim etrafta insanlar vardi ama umursamiyordum. Ruyadan sicrayarak uyandjm

 • Merhaba dun gece ruyamda eski sevgilimin ruhu aslinda benim kedimde oldugunu geceleri kedimin sevgilime donusup bana sarildigini gordum gozlerimi actigimdaysa kedim kollarimin arasina kendini sokusturdu bana sarildi ve herzaman yaptigi sey kulak mememi yalamaya basladi gece 4-5 gibiydi ve tuylerim urperdi ama kedinin insana donusmesiyle ilgili hic bir tabir bulamadim, ruyamin tabiri nedir ? Tesekkurler

 • merhaba rüyamda evimin önündeyim kapının altından hızlıca sarı bir kedi çıkıyor. biraz irkiliyorum. anahtarımı çıkardığım sırada siyah bir kedi geliyoryanıma beyaz çizgileri var. bir kedi daha var ama uzakta duruyor. yanıma gelen kediden rahatsız oluyorum. bana evden çıkan kedi hakkında bir şeyler diyor. ama benimle konuşan kedi ise eve girmek için fırsat kolluyor. benim kapıyı açmamı bekliyor etrafımda dolanıyor. onu gitmesi için elimle korkutmaya çalışıyorum ama o biraz uzaklaşıp tekrar yanıma geliyor. o geldiği için eve de giremiyorum. sürekli o sarı kedi hakkında eve giriyorlar, bak hızlıca kaçtı gibi bir şeylerle lafa tutuyor beni. benimle konuşmaya çalışıyor. yorumlar mısınız?

 • Merhaba,
  BEN RÜYAMDA BIZIM BALKONKAPISINDAN VE CAMDAN EVIN SALONUNA GIREN KEDILER GÖRDÜM, RENKLERI AÇIK GRI VE SARI KEDILERDI. IÇERIYE GIRDIKTEN SONRA EŞIME DEDIMKI BUNLARI TUT EVDEN CIKAR. EŞIMDE ORADA BANA DEDIKI DUR BEKLE BIRŞEY OLMAZ BIZIM KEDIMZLE OYNAMAL ISTIYORLAR BIRŞEY YAPMAZLAR…ONDAN SONRA UYANDIM.

 • Merhabalar, ben kedileri cok seviyorum, evimizde yasayan 2 kedimiz var. Kayinpederimin vefatinin 2. gecesi şöyle bir rüya gördüm: evimin salonunda butun aile, kayinpederim ve rahmetli babam da dahil oturup neşeli bir sohbet ediyoruz. Bayağı kalabalık ev. O esnada daha önce bahçemizde dogum yapmasını beklediğimiz çok güzel tekir, mavi gözlü bir dişi kedi varmış, o kedi bahçede doğum yapmış, bir de bakıyoruz tek tek yavrularını taşıyıp bizim kanepenin altına onlara yuva yapıyor. Biz de hayret ve sevinçle onu seyrediyoruz, demek ki burayı güvenli buldu, bize de güvendi, kalabalığa ragmen geldi diyoruz. Çok seviniyoruz. Her biri farklı farklı renkli 4 adet bebek getiriyor. Bilhassa rahmetli babam ve yeni rahmete kavuşan kayınpederim, çocuklar gibi memnun oluyorlar koca adamlar. Bu rüyanın manasını çok merak ediyorum.

 • Rüyamda amcamın eski köy evinde toprak evdeyiz amcamın oğlu erkek kardeşine gel helva pişirelim diyor ocakta büyük bir tepside helva pişiriyorlar ben yardıma gidiyorum elimle kavuruyorum elim yanmıyor kasiksiz yapıyorum az bişey kavuruyorum olduktan sonra dışarı çıkıyorum ahırın damından dolaşıyorum sonra damından birkismi çöküyor gibi bi bakim niye bu topraklar damin diğer kısmı çökmüş toprak çözülmüş gibi diyorum o tarafa doğru giderken bi kedi oraya gitme der gibi kızıyor bana ben ürkuyorum tamam çöker gitmiyorum dedim gitmedim kedi siyah beyaz büyük bir kediydi orda uyandım

 • Merhaba rüyam da evimdeyim ve bir kaç katlı sürekli kediler duvara tırmanıyor.ben camları ötüyorum bir yerden giriyorlar ve sineklikleri dahi kaldırıyorlar amacı doğum yapmak kedilerin evde cama pencere dibine buldukları her yere doğum yapıyorlar.ama eve girmeye çalışıyorlar.ben de onları engellemeye çalışıyorum vuruyorum itiyorum en son eve giren bir tanesi tutup aşağı atıyorum.ve uyanıyorum. teşekkürler.

 • Merhaba rüyam da evimdeyim ve bir kaç katlı sürekli kediler duvara tırmanıyor.ben camları ötüyorum bir yerden giriyorlar ve sineklikleri dahi kaldırıyorlar amacı doğum yapmak kedilerin evde cama pencere dibine buldukları her yere doğum yapıyorlar.ama eve girmeye çalışıyorlar.ben de onları engellemeye çalışıyorum pencereleri sineklikleri kapatıyorum annemden tornavida istiyorum sinekliği vidalamak için sineklik çatlıyo vida yerlerinden.habire tırmanıyorlar duvarlara vuruyorum itiyorum en son eve giren bir tanesi tutup aşağı atıyorum.ve uyanıyorum. teşekkürler.

 • ruyamda odamda bir gözü kör bir kedi gördüm sari renkte idi. dogum yapmıştı. yaninda 4 tane yavrusu vrdi. onlarda sari idi. görünce korkuyordum kedileri pekte sevmem zaten. merak ettim anlamini yardimci olursaniz sevinirim.

 • Rüyamda köye gittik bi yokuşta bekliyorken rahmetli dedem ile amcam geldi ben amcama git duş al diye bağırdım o arada babam dedeme arabayı verdi ve eve gidin dedi ( babam kimseye arabasını vermez ) dedem tarladan geçeceğiz dedi yolu kullanmadı ben yoldan gidelim araç Zarar görür diye uyarıyordum,o ara bi isim söyledi onuda yediler adam sonunda öldü dedi ve ben araçtan indim Bizim eski evde oturanlara bakarken arkamdaki yıkık barakada bi kaç kedi vardı Beyazımsı olanı eve getirdim gizlice çünkü ailem karşı çıkacak diye kediyi yıkayacakken elimden atladı ve kaçtı, evde bulamadim aradım baya sonra annem kedi camın dışına çıkmış dedi ve kediyi bana bi kız uzattı kızı tanımıyorum

 • Merhaba, rüyamda siyah yavru bir kedi kapımın eşiğinden içeri doğdu bir iki adım atıp uyuyakalmıştı. Ben de hiç rahatsız etmiyorum. Sonra ondan bir iki gün daha küçük olduğunu anladığım başka bir yavru siyah kedi daha gelip tam göbeğine kıvrılıp uyuyor. Sen nereden çıktın diyorum ikinci kediye, sen bana kıyamazsın, çok vicdanlısın, mecburen bakacaksın diyor. Aaaa çok biliyorsun sen diyip sağ ayağımın üstüne koyup apartmanın en üst katında olan geniş balkon gibi bir alana bırakmaya karar veriyorum, orada yiyeyecek de rahatlıkla bulur diyorum. Üst katta beni burada bırak, bu komşun da vicdanlı beni bırakmaz besler diyor. Hayır diyorum ve en üst kata doğru ilerliyorum. Yorumlar mısınız?

 • Merhaba rüyamda kedi kuyruğuna bağlı birşekilde para getirdi anlamını yorumlayabilirmisiniz…

 • Ben rüyamda siyah uzun bir kedi gördüm.iki patisi üzerine duruyor aynı insan gibi yürüyordu ve sımsıkı koluma yapisiyordu bende onu itiyordum ama devamlı bana geliyordu anlamını çok merak ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 • Merhaba rüyamda bir çocuk parkında çoğu beyaz üstünde sarı lekeler olan uzun tüylü yavru bir kedi gördüm üşüyor,korkuyor gibi sinmiş salıncağın altında yatıyordu.onu beslemeye gelen bir hayvansever bayan yanıma yanaştı.kucagimda kizim vardı ve kadına ben de sokak hayvanları gonullusuyum (gerçekten de öyle) bu kedi çok korkmuş çocuklarım da çok sever bir süre evime alıp ilgilenmeyi dusunuyorum dedim ama o sıra da anne kedi geldi yavrusunun yanına o daha yoğun sarıydı ikisini de hep arkadan gördüm yüzlerini görmedim hiç kedilerin ama nedense çok etkilenerek uyandım.tesekkurler

 • Kucagimda yenegimi tutuyorum yerden bir kedi bize bakiyor. Kedi yerden cocugun yuzune atladi. Yine ben bir yerdryim benim yuzume de yerdem bir kedi atlayip isirdi burnumu ya da agzimi ancak ikisinde de aci hissetmedim.

 • Günaydın rüyamda aslında tanımadığım ama kapımı çalınca tanıyormuş gibi yapıp bozuntuya vermeden evime buyur ettiğim bir hanım, yolda peşine takılan bir kediyi evime yetiriyordu. Titizlik yüzünden huylansam da kedileri sevdiğim için sevindim. Kedi evi bir süre dolaştıktan sonra konuşur oldu, aç olduğunu söyledi buzdolabını açıp yemek aradı,
  Bir tabağa barbunya pilav koydum ve verdim barbunyalar azalınca yenisini istediğini söyledi ben de kalan taneleri tabakta bularak çatalla yedirdim

 • Merhaba,
  Rüyamda kendi kedimi birden yerlerde süründüğünü görüyorum. Bir şeylerin doğru olmadığını anlayıp kedimi hemen kucağa alıyorum. Be o onda fark edemiyorum ki kedim sırtından yaralanmış. Sırtındaki delikten hava fışkırıyor ve ölecek. Hayır hayır diye bağırıyorum ve kedime sarılıyorum ve o anda kedim ölüyor ve ben uyanıyorum.

  Uyandıktan sonra baya bu rüyanın etkisinde kaldım. Ne anlama geldiğini açıklayabilir misiniz?

  Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

 • Rüyanda daha önce sokakta beslediğim kediyi rüyamda bana sarılıp seni seviyorum demesi ne anlama geliyor

 • Ben rüyamda evin kapısının önünde çok kedi gördüm üstlerine gidiyorum eve giriyorlar geri çıkıyorum evin kapısının dibindeler sonra evin içinde siyah yavru kalın sesle konuşan kedi gördüm aynı andada yer sallanıyor zar zor haraket ediyorum kedinin kafasını döndererek kopartıyorum ve hala anlamsızca kedi konuşmaya devam ediyo en son kafasını kopardım evin içinde garip garip sesler duydum korktum dışarı kaçtım dışardan evin içini seyrediyorum kapılar kendi kendine açılmaya başladı bunun anlamı nedir
  acaba ?

 • Tanıdığım birinin indiği kamyonetin arkasında elleri ayakları bağlı bir şekilde yatan sarı kediyi kurtarmaya calışırken elime arka ayağı ile miyavlayarak tırmık attığını ve sarı kediyi kurtardıktan sonra kamyonetin arkasında cuvalın içinde olan alaş kahverengi kedinin yanına koymaya calışırken kahverengi kedinin kaçtığını gördüm.

 • Rüyamda 2 tane kedi var birinin rengini hatırlamıyorum ama diğeri siyah beyaz karışık renkli. Eşim yanimda uyuyor ben de yatmak için hazırlanırken kediler geliyor kovamıyorum kaç kere ama gitmiyorlar ikiside yanıma usulca gelip yorganin altına giriyorlar sanki yanıma yatıp yorganı ört der gibi oldu yada bi
  hareket yaptı.

 • Ruyamda koyde oldugumuzu görüyorum.Annemle Oradaki su. goletine dogru yürüdüğümüz esna da. 3 tane erkek kuzenimin geldigini görüyorum ve diyorlar ki biz bu su goletinin icini temizleyecgiz.Onlar soyunup golette ki suyu bosaltiyorlar daha sonra çamurun içinden kediler çıkıyor.Ben korkudan oradan uzakalsmaya calisirken beyaz bir kedinin de camurdan çıkıp orada oturdugunu goruyordum.Ben ondan korkup uzaklasmaya calisinca elimde ki bir şeyin onunla korkutayim derken kafasına geliyo ve kedinin başı düşüyor. Korkudan uyanıyorum o esnada

 • Merhabalar, Rüyamda öyle temiz bir deniz vardı ki su yokmuş gibi ve içerisinde kedileri gördüm yetişkin olanından yavru olanına kadar 5 10 adet kedi ve yosunların arasında bir şeyler ararlarken yanlarından geçen balıkları avlayıp yediklerini ve bu sayede denizin içinde olduklarını anladım ve uyandığımda bir rahatlık vardı içimde bu rüyadan ötürü kaygılanma yada endişeli bir durumdan ziyade. bunu yorumlayabilirseniz sevinirim, teşekkürler.

 • Ruayamda sarı ve güzel birkedi görsüm evdemi işte mi tam nerede besliyorduk hatırlamıyorum onu seviyorduk hem oynuyor hem tırnaklarını çıkarıyordu bi ara ben severken elime tırnağını geçirdi ama küçük bir tırmık

 • Bir Kedi evime girdi.
  Daha sonra 4 kedi evimin kapısının onundeydi
  Onları koydum
  Bir şeyler firlattim

 • Merhaba Rüyamda eşim tüyleri pis bir kediyi eve almış gözlerini ve üstünü pamukla silerken gördüm sorduğumda sokakta çok üşümüş tü dayanamadım dedi bende bizden kaçmıyor bi evden kaçmış olabilir derken eşimin yengesi siyah buldog tipi ev köpeğini emanet bize bırakıyor (normal de kimsede kedi yada köpek yok) eve hayvan kabul etmeyen eşim kabul ediyor kedi ile köpek uslu duyuyor lar bende sasirarak uyandım Yorumlamaniz ricası ile

 • Merhaba rüyamda evdeki kedimizi okşarken bembeyaz olan karın kısmının siyahlaştığını gördük eşimle beraber . Bunun anlamı nefir

 • Merhaba ruyamda kedimi ofise goturmusum ofiste dolanirken Birden tuylerinin yer yer dokuldugunu gordum cok uzun tuylu bir kedim var o tuylerinin dokuldugu goruntuyu unutamiyorum sonra gel kizim diyip kucagima almak isteyince kaciyor tutamiyorum Ben de biraz korkuyorum onu o halde gorunce endiseleniyorum ve tuylerini opak opak yerlerde goruyorum dusen tuylerini daha sonrasinda ofisten bir arkadasima sesleniyorum onun balkonda oldugunu goruyorum oyle de bitti ruyayi goreli 3 gun oldu o Dokulen tuyler gozumun onunden gitmiyor

 • Slm ben rüyamda evimin içinde hemen giriş kapısının arkasında 1 siyah ve beyaz bir kedi ve 3 tanede yavrusu da vardı yanında yavrulardan 2 tanesi siyah beyaz Birtane si ise sarı ve beyaz benekliydi sonra ben onlara doğru gitmeye başladım birden ablam arkamda cıka verdi ve bana dedik kurban olurum sana lütfen onlara karışma düvme bende anne olan kedinin başını okşadım ve ablama onları düveceğimi kim söyledi dedin.

 • Rüyamda eşim bana kedi hediye alıyor ve ben normal hayatta pek sevmem kedileri ama rüyamda önce memnun kalmasamda kedinin güzelliği ve uysallığı çok sevdiriyor kediyi. Acayip seviyor ve besliyeyim diye uğraşıyorum. Kedi grili renkte iri ve cins. Sürekli mazlum mazlum bana bakıyor. Eşimde çok mutlu keyifli görünüyordu. Teşekkür ederim.

 • Merhaba ben ruyamda sokakta iki ayagindan tutmuslar diger iki ayagiyla insan gibi yürüyen kedi gotdum sanki cocuk gezdirir elinden tutarsin oyle kediyi tutmuslar kedi iki ayagiyla yuruyordu yorumlatsaniz sevinirim

 • Bnde rüyamda sarı şişmab kedinin ytak odasının üstünde gördüm eşime seslendim ama o kediye bakıp güldü dışarı çıkarmadı. Daha sonra kara fatma gördüm yerde süpürge ucuyla vurdum öldü sandım dışarı attım. Yavru 2 kedi vardı sarı yavru kedii ağzına aldı sonra bıraktı böcek yaşıyordu bnde şaşkındm..

 • Ben rüyamda kaybolan kedimi gördüm bana iyi oldugunu benim disari biraktigim mamalarla karnını doyurdugunu hep buralarda oldugunu soyledi…

 • Merhaba rüyamda pantolonunun pacasinin içine sıkışmış bir kedi vardı kedi kendi kaçıp gitti giderken de tüylerinden pacama takıldı ama ısırması tirmalamadi bende okula gittim çocuğum için sonra eve gelmek için araba bekliyordum ama rüyanın tamamında çok huzursuz hissediyordum

 • İyi günler rüyamda sevdiğim adam. Var yanımda gerçek hayatta aramız açık ama yavru 2 yada 3 kedi var ufak bi şu birikintisi var yavru kediler ıslanmış birini aldım. Kucağıma aldım. Suyun ordan. Aldım. Havlu ile. Kuruladim. Yorumlar mısınız

 • Rüyamda iki kedi yavrusu balkon kapisindan bana yavas yavad zarar vermeden yaklasiyordu ve iceri girmeye calisiyorlardi ben onlari elimle iteledim ve iceri girmelerine engel oldum……. saygilar

 • Merhabalar..
  Rüyamda hoşlandığım bir kız ile buluşuyorum birlikte zaman geçiriyoruz. Bir okul bahçesinde top oynarken top okulun içine kaçıyor ve almaya gittiğimizde bir sürü kedi yavrusu üşümüş bakıma muhtaç hasta şekilde karşımıza çıkıyor ve topu almama beyaz ve siyah 2 kedi yavrusu engel olmaya çalışıyor bunun anlamı ne olabilir sizce merakla bekliyorum..

 • merhaba,
  rüyamda kendi evimde beslediğim tekir kedimi görüyorum. alkollü bir mekandayız ve kedimi görüyorum alıp eve götürmek istediğimde de benden kaçıyor. eve gidiyorum anneme soruyorum behlül eve geldimi diye annemde diyor ki o kendine yeni arkadaşlar buldu artık çok geç saatlerde eve geliyor ne yapayım elimden bir şey gelmiyor. sonra arkadaşlarımda bir kafede otururken orta yaşlı gözlüklü ve hafif kır sakalları olan bir adam göz altı morluklarımın kanser belirtisi olduğunu söylüyor.
  eve gidiyorum kedim evde ama çok yorgun düşmüş ve bana öleceğini az zamanı kaldığını söylüyordu

 • Merhabalar,
  Ben rüyamda sarı büyükçe bir kediyi evimde gördüm. Normalde kedi beslemiyorum ama kedi benimmiş. Bu arada evde misafirler var. Onları yolcu etmek için kapıya geliyoruz. Kediyi kucağıma alıyorum. Sırtını kabartıyor. Bu arada tüylerinin arasında iki üç tane kabuk gibi bir şey görüyoruz. Arkadaşım elini uzatıp onları tek tek alıyor.🤷‍♀️🙏🏻

 • Merhabalar. Benim adım merve. Bir kedim var. Ve kediler çok severim. Bir rüya gördüm ve çok etkilendim. Sarı büyük bir kediydi. Bir ormandaydık. Yeşil bi orman. Patika yokuş bir yol vardı. Tekerlikli bir tahta parçasının üzerinde ailem vardı birkaç kişi daha vardı kalabaliktik. Yokuş yukarı zorlanınca kedi bizi yukarı çekti bizimkiler ip geçirdiler bizi çekmeye başladı yukarı doğru. Ben çok üzüldüm. O kedi bizi nasıl çeksin diye indim ve arkadan itmeye başladım. Bu sefer kedi mutlu oldu ve ilerlemeye başladı. Sonra yokuşun tepesine çıktık bi ağaç vardi. Orda bıraktık o kediyi hamileymiş annem öyle söyledi. Ben de cok uzuldum hamile kediye neden bindiniz diye. Ağacın dibinde uyudu. Biz bıraktık onu gittik orda. Ben yardim edince mutlu oldu. Çok etkilendim bu rüyadan anlamı nedir

 • Merhaba ben rüyamda gelinimin simsiyah kedi olarak içi boş sadece derisi kalmış sekilde gördüm gelinimin amnesinide açık siyah olarak uzakta duruyordu

 • Rüyamda yavru kedi baş ucuma gelip patileriyle gözlerimi kapatıp tekrar açıyordu sonra uykuya daldığım zaman birara elimi başımın arkasına koyduğumda kedi mırrav etti elimkuyruğuna gelmiş ama tırmalamadı gene tatlı tatlı baktı aslında kediyi çıkartmak zorundayız gerçek hayatta evimizde beslediğimiz ikitane muhabet kuşumuz var oda geldi aklıma rüyamdA rüyamda kalktığımı gördüm hiç birşey yapmamıştı muhabbet kuşlarımıza ben de dışarı çıkartıp mama verdim ona sonrada çıkartığım için üzüldüm kediyi

 • Merhabalar, rüyamda ; cins, gri renk çok sevimli bir kedinin camdan baktığını gördüm( evim 2. katta camlar tam boy) .Kedinin tırmanabileceği bir yer olmamasına karşın , aralık kalan camdan kafasını uzatıp baktı. Bende elimle gel işareti yaptım hemen geldi.Mutfağın üzerindeki masaya koydum tutup biraz seveyim dedim , hemen sırt üstü uzandı sakin bir şekilde insan gibi:) Şaşırdım bende seyrettim kediyi öyle biraz. Evin bir odasından sürekli havlayan yavru köpek sesi geliyordu. Bütün odalara bakıyorum fakat bulamıyordum.Ben yavru köpeği ararken eve giren kedinin bundan rahatsız olduğunu farkettim. Sanki bulmamı istemiyordu. Sonra evin bir odasında yatağın içindeki yorgandan çekip çıkardım. Gri renk çok sevimli mavi gözlü (amerikan staffordshire tipi) sütten yeni kesilmiş kadar yavruyu kucağıma doğru götrdüm hırkamın içine koydum. Çok korkmuştu sanki yavru , titriyordu. Tam o anda uyandım;) Şimdiden teşekkür ediyorum yorumunuz için,sağlıklı ve mutlu günler diliyorum 😉

 • merhabalar,

  evde beslediğim iki tane kedim var, ondan ayrı rüyamda da evde yabancı bir yavru kedinin olduğunu onun diş düşürdüğünü gördüm kediler 8 aylık iken diş düşürür rüyamdaki kedi de yavru ve diş düşürüyordu evde halkı da ona bakıp seviniyor diş döktüğü için bende uykudan yeni uyandığımı kız kardeşimin bana abla kedi diş düşürdü diye tebessümlü bir şekilde anlatıyordu evdeki herkes kedi için seviniyordu. sonrasında uyandım ve işe gittim. konu ile alakalı değerli yorumlarınızı bekliyorum. iyi ve sağlıklı günler.

 • Merhaba, rüyadamda hafif karanlık bi sokaktaydım etrafta eski ama temiz binalar vardı yolda başı olmayan ve kuyruğu başından çıkmış bi kedi gördüm anlık şok geçirdim ve birine anlatmak göstermek istedim bi kadın geldi eskiden görüştüğüm bir arkadaşımdı sanırım bakmasını söyledigimde kediye dokundu ve kedi çamur yığını gibi biseye dönüştü anlamı nedir?

 • Merhabalar rüyamda abimin evine 1 yaşına yakın kız çocuğu oldukça toplu kilo bakımından ama çok zayıflamış kemiklerine kadar göründüğünü gördüm ve onu banyo yaptırmak için evin salonunu kullandıklarını gördüm ve rüyamda bana söyledikleri banyo yaptırırken hep evin ortasından kedi geçtiğini görüyorlarmış ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirm teşekkürler.

 • Merhabalar!

  Ben rüyamda, bir evin enkazında, turuncu bir kedi tarafından kovalanan iki erkek çocuk gördüm. Pnlara yaklaştığımda fark etim ki çocuklar iki yavru kediyi bağlamışlar, evlerine götürecekler. Arkalarında onları kovalayan da anne kediymiş. Çocuklara bunu yapmamalarını söyledim, bencillik ettiklerini, kendi zevkleri yüzünden anne kediyi yavrularından ayırdıklarını söyledim ama dinlemediler. Çocukların anne babası geldi sonra. Anne kediyi bağlayıp bir kenara attılar ben de mecbur uzaklaştım. Son bi kere baktım onlara, turuncu iki yavru kediyi kucaklamış arabaya biniyorlardı. Ama sonra fark ettim, bir de siyah, çamur içinde yavru bir kedi almışlar ve o siyah kedi turuncu olanları tırmalıyordu. Ne anlama geldiğini söyler misiniz?

 • Merhaba iyi geceler rüyamda siyah üzerinde turuncu lekeler olan kedi gördüm kedi büyük ve dişleri büyüktü ben korkuyordum kediden kaçıyorum epey kovalamaca olduktan sonra kardeşim kediyi götürüyorum diyerek geri dönüp kediyi geri bırakıyor hızlıca o sırada uyanıyorum

 • merhabalar. rüyamda . bahçeli .bir evde oturuyormuşum .sonra biranda evde sürüyle kediler görüyorum .büyüklü küçüklü yavru. kediler. ev. sahibi kedileri sevmediği için kedileri dışarı çıkartmaya çalıştıkça kediler daha arkamı dönmeden eve geri. geliyorlar. sonra .ev sahibinin misafirleri geliyor kapıda karşılıyorum onları .neden içeri. girmiyorsunuz. dediğimde. kimse yok cevabını söylüyorlar bana. ama bakıyorum.ki. kapı yarı açık. zaten neden girmediniz diyorum onlara .görmedik diyorlar .sonra kedileri söylüyorum. onlara mutlaka çıkar hiç sevmez diyorlar bana nerden.ve geldiklerini bilmiyorum kapıcıya söyledim ama pek oralı olmadı. tekrar .deniyeceğim .diyorum.ve gidiyorum kedileri çıkarmaya. ama bir türlü çıkmıyorlar.ve .kedilerin hepsi bacaklarıma sarılıyorlar. çok üzülüyorum .ve bir kapının arasında . şıkışıyorum . ve .hıçkıra. hıçkıra .ağlayarak .ev sahibine söylemeye çalışıyorum. uyundığımda ise çok ağlıyordum şaşkın bir şekilde uyandım. saygılarımla.

 • Ben rüyamda bir anne kedinin yanındaki altı kediden beyaz olanını elime aldım sonra biraz irkti ve elimi tırmaladı ama ben onu bırakmadı onu ilk olarak musluğun altında yıkadım sonra havlu ile kuruladım sonra kedi büyüdü ve benim peşimi bırakmadı ben nereye gitsem peşimden geldi

 • Merhaba rüyamda kendimi kedi olarak gördüm başka bir kediyle birlikte apartmandaydık dışarı çıktık geziyordum onu sevdim kendi rengimi hatırlamıyorum ama o yanımdaki erkek kedi sarı renkteydi

 • Merhaba. Rüyamda üç katlı bir evin içindeydim ailem akrabalarım çok kalabalık bi ortam vardı. Evin içinde bi gri renkte bi kedi var ve kediyi kovmamıza rağmen hiç bi şekilde gitmiyo sürekli yanımızda dolanıyo. en son gece vakti odalarımıza geçicez üçüncü kattayız. kapıyı kilitleyelim kedi odamıza girmesin diyorum ama kedi yakınımızda biz girsek aynı anda o da giricek gibi duruyo. Sonra ayağımdaki terliği ileri fırlatıyorum kediye gelmiyo ama kedi bi anda merdiven boşluğundan düşüyo ama kimse farkında değil. Sonraki gün kediyi tekrar geliyo birinin kucağında. yaralı değildi bişey yoktu. Sonra ben korkuyorum kedi benim yüzümden düştü sakin kucağınızdan bırakmayın saldırır diyorum. kedi sadece bana bakıyo. gece yine odamıza geçicez kapımı kilitlemek istiyorum yine ama kedi hala aynı merdiven başında bekliyodu.

 • Merhaba ben rüyamda kapalı birisiyim ama rüyamda dışarıya açık çıkmıştım ve komşumuz erkene oğlu 19 yaşında saçımı görmüştü o ara bu tane gri bir kedi saçından tuttuğu gibi kaçmak ilişti ne yapsam da sacimi dinin elinden kurtaramadım çok hızlı çekiyordu koparmaya calistim ondan kurtulmak için veceremedim çok güçlüydü gerisini de hatirlamiyirum

 • Merhabalar rüyada eşim evine kedi ve köpek almış onlarla oynayıp watsapta durum yapmıştı

 • Merhabalar,rüyam çok ilginçti.Böyle hikaye gibi başlıyordu.3. Bir ses babam bizi evlatlıktan reddetmişti diyor ve siyah uzun tüylü uzun kuyruklu sırtında beyaz büyük bebeği olan pis ama güzel bir kedi ve ben bi mağaraya giriyoruz.Ama kedi bana iyi hissettiriyor arkadaşım gibi.Mağara ev gibi raf gibi şeyler var yatak var loş bi ışık var.Kaynağını bilmiyorum.Sonra kedim acıktığım için etrafı dağıtmaya başlıyor ama ben de hak veriyorum ve izliyorum.Mağaradaki raf gibi şeyleri dağıtarak çıkarmaya başlıyor.Bazılarının altından başka kediler çıkıyor.Maymunlar çıkıyor.Kitaplar çıkıyor.Yılanlar çıkıyor.Birinde üst üste duran çöreklenmiş yılanlar var.Üstteki siyah.Kedi onu rahatsız etmeye başlıyor.Yapma falan diyorum ama devam ediyor.Sonra kedi ve yılan boğulmaya başlıyor.Ikisi de sanki git gide büyüyor.Sonunda yılan kedimi ısırıyor.O an ben bıçak almaya gidiyorum yılanı öldürmek için.Geldiğimde yılan neredeyse insan bedenine dönüşmüş oluyor.Boğazına bıçak saklıyorum.Kedi yere düşüyor o cana çekişirken yılan bana dönüyor beni de öldürmek için bi daha boğazına bıçak saplıyorum.Sonra kedinin yanına gidiyorum ölmesin diye.Orda uyandım.Bu rüyanın yorumu nedir anlatırsanız çok mutlu olurum.22 yaşındayım bu arada kolay kolay rüyasında uyanan bir insan değilim ama yine de kötü bi kabustu beni uyandırmayı başardı..

 • Merhaba ben çalıştığım işyerinde iki tane yeni doğmuş kedi gördüm bir beyazdı ve ben onu alıp üstündeki gebelik sıvısını temizlemek için yakaladım tabi biraz kacmaya çalışmada benden kurtulamadı ardından temizce yikadikdan sonra yiyecek birşeyler aramaya başlamışken birden yine işyerimde farklı bir köşeden 3 ila 5 arası yawru kedi çıktı karşıma ve ardından annesi de çiki verdi ve bende yavru kediyi annesinin yanına birakdim rüya böyle bitti

 • Eşimle deniz kenarındayız. Sarı bir kediyi beslemek için çağırıyorum. Sonra yanına doğru gidince bir yuvaya giriyor. Orada bir bayan var. O kediyi besleyen biriymiş bir gönüllü .. bizle sohbet ediyor ve kedinin yavruları var diyerek yuvayının içini bana gösteriyor. İçerde 4 -5tane sarı sarı minik bebekler car. Birini alıp sevebileceğimi söylüyor. Bende avucuma alıyorum ve eşime dönerek seviyoruz. Oğlum okulda burda olsaydı oda severdi diyorum. Sonra yavru kediyi yerine koyuyorum.

 • Rüyamda balkonun kenarında duruyodu ama evin içindeydi dişi mi bilmiyorum renginide beyaz sarı hatırlıyorum ama beyaz gride olabilir bakıyoduk kediye ve uyandım

 • Rüyada kedinin sadece belirli kısımlarını görüyordum. Mesela 3 tane kes var ikisinin sadece arka ayaklarını ve kuyruğunu diğer kedinin de önden 1 ayağını ve kafasını gördüm ne anlama gelir ?

 • Merhaba bende rüyamda hamile kedi gördüm sarımsı bir kediydi, mekan tanımadığım bir mekanı ve tanımadığım bir kadın veteriner olarak oradaydı. Kedi ıkındı ve 2 tane yavru kedi doğurdu biri gri biri sarı, sonra tam bitti galiba derken bir daha ıkındı ve acı çektiği çok belli oldu birden çok sayıda rahat 9-10 tane kedi doğurdu ve doğurunca anne kedi rahatladı. Ben yavru kedilere tek tek bakarken içinden önce gri olanı sahiplenmek istedim sonra onu bırakıp gri sırt kısmı sarımsı olan bir kediyi kucağıma aldım. Sonrasında uyandım tabiri nedir acaba?

 • Rüyamda 3 kedi beni kovalıyordu ama bu kedilerin tüyleri çok farklıydı parlak,renkliydiler farkettiğime göreyse yılanların desenleriyle aynı renkteydiler.

 • Ben bekarım ilişkim yok ve üniversite öğrencisiyim ayrıca hayvanlara karşı korkumda vardır. Bende rüyamda kendi yatak odamın kapısının önüne gelip böyle gözümün içine bakarak suratında da karşı gelen bir ifadeyle kaka yapan siyah beyaz karışı bir kedi gördüm. Sonra ben ondan kaçtım annemlere söyledim herkes korktu salondaydık. Sonra kedi salona geldiğinde gri yavru kedi olmuştu düz duvara tırmanıyordu. En son tavana ulaştığındaysa böyle hırçın bir kuş gibi uçmaya başladı kafamızın üzerinde. Sonra uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim 🙂

 • Selamlar bi arkadasimin ebvine gidiyorum. Otururken masada kedi. Ustume. Cikiyor. Boynumu.emiyor kedinin sahibine diyorum. Sunu alin guluyorlar ama boynumu nasil emiyir zorla gecip aldilar kediyi giri reng kedi

 • Rüyamda evde beslediğim kedimi gördüm rengi beyaz ve gri benekleri var . Kedimin ön patileri kesilmiş üstü başı kan içindeydi iki arka patisiyle dengede durup yürüyordu. Onu öyle görünce ağlamaya başladım yanıma geldi yada gittim net hatırlamıyorum kesilen patiletini başıma koyup bana sarılır gibi oldu ben hala onun için ağlıyordum. O şekilde 5 gibi uyandım sıçrayarak bu rüya ne anlama geliyor olabilir

 • Rüyada uzak bir yerde tanımadığım bir ev de kedi gördüm kafası var bedeni yok ama yaşıyor yiyip içiyor çok güzel renkte idi kediler ama birtanesinin bedeni yok tu cevap verirseniz sevinirim