Ana sayfa » RÜYADA YUMURTA GÖRMEK
Rüya Tabirleri

RÜYADA YUMURTA GÖRMEK

Rüyada yumurta görmek hayırlı bir rüya olmakla beraber, görüldüğü duruma göre pek çok yorumu olabilir. Rüyada yumurta görmek; hayırlı bir evlilik, bolluk ve bereketin artması, zenginlik, mal ve mülk edinmek, mevcut durumda iyileşme, yeni fırsatlar ve evlat sahibi olma gibi anlamlar içerir.

Rüyada yumurta görmek kişinin yaşamda biriktirmiş olduğu bilgi ve tecrübeyi kullanma vaktinin geldiğini, yani harekete geçmeyi içindeki potansiyeli açığa çıkarmayı, başarıya ulaşmak için korkularla yüzleşmeyi de ifade eder.

Ayrıca rüyada yumurta görmek, hedeflenen amaca ulaşmak için, belli bir süreyi sabırla beklemek ve çaba göstermek gerektiğine, ele gececek olan fırsatları iyi değerlendirmek gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Yumurta Görmek Nasıl Yorumlanır

Rüyada yumurta görmek, doğurganlığı, üreyip, çoğalmayı temsil eder ve kişinin hayatında bir değişiklik zamanının geldiğini gösterir. İş hayatında üretimin artmasına, mutlu bir evliliğe, geçim şartlarında iyileşmeye, zenginliğe, çocuk sahibi olmaya, bolluk ve bereketin artmasına yorumlanır.

Rüyada yumurta görmek, güzel ve maharetli bir kadın ile tanışmaya, aşık olmaya, bekarlar için evliliğe, beklenmedik bir yerden para gelmesine, para biriktirmeye, yatırım yapmaya veya yapılan yatırımın getirisinin çok olacağına yorumlanır.

Her rüyada olduğu gibi bu rüyada yumurta görmek, hangi durumda ve yanında başka hangi semboller ile görüldüğü yorum için çok önemli. Rüyanın tamamını ve bize ilettiği mesajı alabilmemiz için kişiye özel belli kalıplara bağlı kalmadan yorumlanmalıdır.

Rüyada Yumurta  Görmek ve Toplamak

Bolluk ve bereketin artmasına, gösterilen çabaların karşılığını almaya, beklenmeyen bir paranın gelmesine, mutluluk ve sevince, ticarette başarılı işler yapmaya, isabetli kararlar almaya ve bu kararlar sayesinde toplumda statü sahibi olmaya, kolay kazanca, yaşam içinde bütün hedefleri tutturmaya ve bundan dolayı istikrarlı, rahat ve mutlu bir hayata yorumlanır.

Rüyada Yumurta Yemek

Rüya sahibinin iş hayatındaki gelişmelere dair bilgiler içerir. Rüyada yumurta görmek ve pişirip yemek; isabetli kararlar sayesinde başarılı olmaya, iş hayatında yükselmeye tabir olur.

Bir başka yorumu da çaba göstererek elde edilen kazanca ve onu keyif alarak tüketmeye, geçim sıkıntısından kurtulmaya, bol kısmet ve rızka delalet eder.

Rüyada Yumurta Kırmak

Rüyada yumurta görmek ve bir kap içine kırmak; kolay elde edilen rızka ve onu çeşitli şekillerde amacına uygun şekilde kullanmaya delalet eder.

Yere düşerek kırıldığını ve kullanılamıycak hale geldiğini görmek, elde edilen fırsatlarda kayıplar yaşanacağına dair uyarılar içerir. Bu rüya uyarı içeriklidir ve kişiye  tedbir almanın ve dikkatli olmanın gerekliliğini, ele geçen fırsatın hassas dengeler üzerinde olduğuna dikkat çeker.

Bazı durumlara görede rüyanın içeriğine bağlı olarak telafisi zor olan bir durumun varlığına yorumlanır.

Rüyada Yumurta Sarısı Görmek

Rüya sahibinin sevinçli bir haber alacağına, bekar ise hayırlı bir evlilik yapacağına, yaşam enerjisinin artmasına tabir edilir.

Evli bir kadın için, çocuk sahibi olmaya, bol kazançlı bir işe, hamile olan için, kız çocuğunun olacağına delalet eder.

Bekar bir erkek için, güzel bir kadın ile tanışmaya, aşık olup, severek ve isteyerek bir evlilik yapacağına yorumlanır.

Rüyada Yumurta Sarısının Döküldüğünü Görmek

Rüyada yumurta sarısının döküldüğünü görmek maddi kayıp ve fırsatın kaçırılması ile tabir edilir ve kişinin amaçladığı şey her ne ise yeniden başlaması gerektiğini hatırlatır.

Rüyada yumurtanın beyazını görmek; iş hayatındaki değişikliklere, mevki yüksekliğine, maddi açıdan orta halli olmaya ve bu durumu korumaya, ikili ilişkilerde şeffaflığa ve sadakate yorumlanır.

Yumurtayı beyazı ve sarısıyla birlikte pişmiş veya bir kabın içinde görmek, gelecek bir mirasa, yeni iş imkanlarına, aile içindeki bolluk ve berekete delalet eder.

Rüyada Yumurta görmek ve yemek

Rüyada siyah yumurta görmek; gizemli bir kadına, sonu belli olmayan işlere, hiçliğe, karamsar düşüncelere ve kişinin bu ruh halinden çıkması gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada renkli yumurtalar görmek; girilecek kalabalık ortamdaki  insan çeşitliliğini, fevri hareket etmemek gerektiğini, tedbirli olmanın gerekliliğini bazende neşeli ortamlara, geçici ilişkilere yorumlanır.

Rüyada Kendini Yumurtayı Pişirip Yerken Görmek

Rüyada kendini yumurta pişirip yerken görmek, kişinin elde edeceği başarının tamamen kendine ait olacağına ve çaba gösterdiği oranda bundan fayda sağlayacağı anlamına gelir. Böyle olmakla birlikte rızık, menfaat, sevinç ve mal sahibi olmak, zenginlik ve sağlık gibi güzel gelişmelere delalet eder.

Rüyada Başkasının Yumurta Pişirdiğini Görmek

Rüyada başkasının yumurta pişirdiğini ve kişiye de ikram ettiğini görmek, geliri güzel ve başarılı bir işe ortak olacağınıza ve kolay kazanılan rızka yorumlanır. İş hayatında yardım almak, borçları ödemek, ferahlık, sevinç ve mutluluk anlamına da gelir.

Rüyada Çiğ Yumurta Yemek

Rüyada çiğ yumurta yemek üzüntü ve kedere yorumlanır desede başka yorumcular, aslında öyle değildir. Rüya sahibinin aceleci ve sabırsız olduğuna dikkat çeker. Hayatın içinde daha sakin hareket etmeye, ilkeli davranması gerektiğine yorumlanır.

Menfaati için kural tanımazlıktan vaz geçmek gerektiğine her işin hakkını vermenin herkesin menfaatine olacağını hatırlatan bu rüya, hasta olan biri için, şifa bulacağına ve iyileşeceğine delalet eder.

Yere düşen ve kırılan ve kullanılamıycak bir durumda olan yumurtayı yemek ise, hırslı bir kişiliği, şahsi çıkarları için her şeyi mübah görmek anlamına gelir. Rüya sahibinin hakkı olmayan haram mal elde ettiğine veya gayrimeşru bir ilişkiden duyduğu rahatsızlığa işaret eder.

Bundan dolayı kişin huzursuzluk duyduğuna, yaptığı yanlışların farkında olduğuna ve bilinç altında yaşadığı şeylerin mutsuzluk getireceğine olan inancının bir yansımasıdır.

Böyle bir rüya gören kişi, eminim hatalarını telafi etmek için çaba gösterecektir.

Rüyada Kırık Yumurta Görmek

Rüyada kırık veya çatlamış yumurta görmek; başkası tarafından maddi zarara uğratılmaya ve tedbir alınmayan durumlara delalet eder. Uyarı içeren bu rüya kişiyi işinde veya özel hayatın da daha dikkatli davranmaya davet eder.

Rüyada Kümeste Yumurta Toplamak

Kendi işinin patronu olmaya, severek ve isteyerek çalışmaya, sürekli olacak kazanca, rahat para kazanmaya bolluk ve berekete delalet eder.

Rüyada Yumurta Almak

Rüyada yumurta almak; ticarette başarıya, bolluk ve berekete, geçim gailesinden kurtulmaya, kolay elde edilen rızka, rakiplere galip gelmeye, güzel bir hayat yaşamaya tabir edilir.

Kişinin ticarette işlerinin ve gelir seviyesinin artmasına, yaşam standartlarının yükselmesine, konforlu rahat bir yaşama delalet eder.

Rüyada Birinden Yumurta Aldığını Görmek

Rüya sahibinin, o kişi sayesinde elde edeceği imkanlara, aradığı yardımı bulmaya delalet eder. Zor yaşam koşullarından kurtulmaya, iş sahibi olmaya, kendi parasını kazanmaya tabir edilir.

Bu rüyada kişinin elde edeceği fırsatların çeşitliliği dikkat çeker, iş hayatında yeni yatırımlar, evlilik veya çocuk sahibi olmak gibi, kişinin gerçek yaşamındaki gündemi ve beklentisi hangi yönde ise o kunuda gelişmelere delalet eder.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek

Kişinin dünyadaki bütün nimetlerden faydalanacak kadar şanslı biri olduğuna işaret eder. Büyük çaba göstererek çalıştığı işinden elde edeceği başarıya, berekete, maddi ve manevi huzura yorumlanır.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Soymak

Rüya sahibinin zenginlik ve başarı için göstermiş olduğu zorlu çabanın sonucuna ulaştığını, hayallerinin gerçek olduğuna ve artık elde ettiği başarının keyfini istediği gibi çıkaracağına tabir olur.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Yemek

Kişinin yaşamda istek ve arzularının tek tek gerçek olacağına, çalışma azmi ve sebatla beklediği şeyleri elde edip, huzur ve mutluluğu elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Sarısı Yemek

Rüyada haşlanmış yumurta sarısı yemek; büyük şans, bitmeyen zenginlik olarak yorumlanır. Kişinin ailesi de dahil bütün çevresindeki insanların faydalanacağı hatırı sayılır bir servete sahip olacağına, yaşamın güzelliklerinden faydalanmaya, lüks içinde yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Kokusu Duymak

Rüyada haşlanmış yumurta kokusu duymak, kişi bu kokuyu duymuşsa çevresine dikkat etmeli, etrafta iki yüzlü fesat kişilerin varlığını, çürümüş düşüncelere, kötü bir anın fırsatını kollayıp, kendisi hakkında dedikodu yaptıklarının habercisidir.

Bazen de bu rüya, kişinin yaptığı şeylerin başarıya ulaştığını ve bundan dolayı rakiplerinin arttığına işaret eder. Bundan dolayı dikkatli olmanın gereğini hatırlatır.

Bir başka yorumu da kişinin kendisine dair öz eleştiri yaparak ve içsel düşüncelerine kulak vermesi gerektiğidir, bu koku kendinden de etrafa yayılıyor olabilir.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Dağıtmak

Kişinin yeterince para ve mülke sahip olduğunu ve bunu ihtiyaç sahipleriyle paylaşmak istediğini bu isteğini de en iyi şekilde yapacağına yorumlanır.

Bazen de yardım etmeyi istemeyen, her insanın çalışarak gelir elde etmesi gerektiğine inanan bir kişiliği temsil eder ve rüyanın kişiye olan mesajı, yaşam için de bu kadar katı olmaması gerektiğini hatırlatır.

Rüyada Birden Fazla Haşlanmış Yumurta Görmek

Rüya sahibi için yeni iş fırsatları ve üzerinde çalıştığınız işin artık keyfini çıkarabileceğinizi ve bundan dolayı yaşanacak sevinç ve mutluluğa delalet eder.

Kar getiren yatırımlardan elde edilecek mal varlığına ve zenginliğe, yaşam boyu rahatlığa, maddi bolluğa sahip olmak anlamına gelir.

Rüyada Haşlanmış Yumurtadan Civciv Çıkması

Rüyada haşlanmış yumurtada civciv çıkması; kişinin yaşamda çok farklı fırsatlarla karşılaşması demektir ve bir başkası için mümkün olmayan şeyin kendisi için gerçekleşme olasılığının yüksek olduğuna işaret eder.

Rüya sahibi için çifte şans ve mutluluk, evlilik veya çocuk sahibi olmak, ünlü olmak veya çok özel ve farklı bir yeteneğe sahip olmak ve bunu ortaya koymak gibi güzel gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

53 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • günaydın eşimin rüyasını yorumlamanızı istiyorum
  Eşim rüyasında çarşı gibi bir yerde meydanda çorba(namaz çorbası derler buğday döğmesinden saatlerce büyük büyük kazanlarda kaynatılarak Adana nın bazı kesimlerinde yapılır ) kazan kazan bu çorbanın yapıldığını ve herkese dağıttığını görmüş hayır olsun teşekkürler

  • Merhabalar Sevgili Emel,

   Eşinizin rüyasında gördüğü çaşıda halka açık bir alanda kazan kazan pişen çorbaları başkalarına dağıttığını görmesi, bolluk ve berekete işaret ediyor. Ticaret yapıyorsa işleri büyütmesine, kazancı bol olan bir işte çalışmaya, gönül zenginliğine ve bunu ihtiyaç sahipleri ile paylaşmaya, manevi açıdan huzur ve mutluluğa, toplum yararına işlerde gönüllü olmaya delalet eder.

   Rüyanızın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

  • Merhabalar benimde lütfen rüyamı yorumlarmısınız? Rüyamda evimde merdivenin başında küçük şirin bi kız çocuğu var elindeki tabakta 2 tane yumurta var çiğ sarıları çarpıyo gözüme kızı öpüyorum hoşçakal diyo evden çıkıyorum daha sonrasında uyandım.

   • Merhaba, rüyamda kırmak için üç yumurta aldım elime. Direk tavaya birinci yumurtayı kırdım. Yumurtanın beyazı yok sadece top şeklinde sarı kısmı düştü ama sarı renk değil siyah renkti. Diğerlerini kırmadan uyandım ama sarı olduklarını biliyodum. Hayırsız bile olsa yprumlarsanız sevinirim, teşekkürler..

  • Merhaba ben rüyamda beyaz renkte birden fazla yumurta gördüm canım kek çekiyormuş yumurta almışım kek yapmak için babanneme gittim izin vermedi ben de yumutalarımı aldım elime evime gittim hayır olsun

 • Yayla gibi bol çimenlik ve yeşilliğin üstünde 20 tane tavuğun tek tek yumurtlaması rüyada ne anlama geliyor ?? Yorumlarsanız sevinirim

  • Merhabalar Sevgili Ayşe,

   Görmüş olduğun rüyada bol çimenlik bir alanda 20 adet tavuğun tek tek yumurtladığını görmek, murada ermek, istek ve arzulara kavuşmak anlamına gelir. Bolluk ve berekete kavuşmak, sıkıntılardan kurtulmak, sürekliliği olan bir işe ve gelire sahip olmak, çoğalmak, üremek gibi çok güzel anlamları var. Bekar isen evlilik ile ilgili gelişmelerde olabilir.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler……

 • Hayırlı sabahlar ben rüyamda birisinden üc tane beyaz yumurta aldım bunları dısarıda yani kaldirimda kirdim icinde sadece sarisi yoktu tekrar uc tane daha aldim onlarinda hic sarisi yoktu sadece akı vardi bozuk oldugunu dusundun kabuklari toplayip attim cevaplarsaniz sevinirim

  • Merhabalar Sevgili Sündüz,

   Rüyada başka birinden aldığın yumurtayı kaldırımda kırmak, eline geçecek olan fırsatı değerlendirmeden ziyan etmek anlamına gelir. Kırdığın yumurtanın sarısının olmadığını düşünüyorsun belliki bu doğru ama kaldırımda yumurtayı kırarak zaten ziyan ediyor ve aynı şeyi tekrarlıyorsun.

   Gerçek yaşamında bir karar aşamasında olabilirsin ve bu konuda gelişmeye değil sonucun olumsuz olacağına odaklanmış gibisin ve bu durum eline geçen fırsatı gözden kaçıracağın mesajını veriyor.
   Rüyada yumurta, bolluk, bereket, yeni fırsat, bekar biri için evlilik, bebek haberi gibi güzel olayları sembolize eder. Bu günlerde olaylara daha geniş bakmakta fayda var, şansının yüksek olduğu bir dönem içindesin ve eline yeni fırsatlar geçecek bu durumda fayda görüp görememek kendi elinde.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler……

 • rüyamda eşimin halası yurta getirmiş dışarda bahçedeyiz sonra bakıyorum yumurtaları kırmışız, büyük bir mavi variller olurya ona doldurmuşuz yarısına kadar, uzun sopa gibi birşeyle karıştırıyoruz. ne anlama geliyor yardımcı olduğunuz için teşekkürerim

  • Merhabalar Sevgili Serdar,

   Rüyada eşinin halası tarafından size verilen yumurtaları, bir varilin içine kırıp sopayla karıştırdığınızı görmeniz, elinize geçen bir fırsatı iyi değerlendirmediğinize yorumlanır. Bu size gelen bir miras da olabilir veya gelecek bir mirastan pay olabilir.

   Rüyanın hayra vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…

 • Rüyamda sevdiğimle birlikte yolda yürürken bir ağacın toprağının üstünde bir kaç küçük beyaz yumurta görüyorduk ve bir tanede büyük beyaz yumurtanın yarısı toprağın içindeydi

 • Rüyamda sevdiğimle birlikte yolda yürürken bir ağacın toprağının üstünde bir kaç küçük beyaz yumurta görüyorduk ve bir tanede büyük beyaz yumurtanın yarısı toprağın içindeydi.

  • Merhabalar Sevgili Hatice,

   Rüyada sevdiğin ile birlikte yürür iken ağaç toprağının üstündeki bir kaç beyaz yumurta, sevinç ve neşe, evlilik, çocuk ve hayırlı rızık anlamına geliyor.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Selamun aleyküm ben evimin sokak kapısının dışında eşimin ayakkabılarının üzerinde kırılmış yumurta kabukları gördüm ve o anda apartmanda beliren gölge şeklinde insan vucudu gördüm içeri girmeye çalışıyor ama giremiyor çok rica etsem rüyamı yorumlarmısınız şimdiden teşekkür ederim.

 • Biz bir masada oturuyorduk bana kedi köpek şeklinde yumurtalar yaptı sonra otel odasına çıktık ve işte okadar

 • Günaydın rüyamda kapimin onune yumurta bırakılmıştı saydım 10tane kahverengi yumurta vardı eve aldım kolilerin içindeydi hayır olsun tesekkürler

 • Merhaba.. 5 haftalık hamileyim rüyamda haşlanmış yumurtayı açıyorum ve içinden 2 tane sarısı çıkıyor sonra yumurtanın beyazini yiyorum.. yorumlarsaniz sevinirim

  • Merhaba ben 6+1 günlük hamileyim sizinle aynı rüyayı gördüm, sadece ben yemedim, ama yanımda dursun onlar benim diye düşünüyordum, rüyanızı okuyunca çok şaşırdım,

   Hayırlara vesile olsun inşallah….

 • Merhabalar ben bu sabah rüyamda görümcemin çok büyük kat kat evi olduğunu ve orda toplanmışız ölen kayınvalidemde orada ve görümcemin kıznın elinde bir yumurta var bizler yumurtadan ne çıkacağını beklşyoz kırdı ve içinden güzel bir yazı çıktı orada uyandım biz süpriz çıktı diye çok sevindik

 • Merhabalar ruyami yorumlarsaniz sevinirim.ilk once yakinimla bir tas koprunun uzerindeyiz karadayiz ve denizin kopurerek uzerimize geldigii ve icerisindede bir yunus baligiin bize dogru geldigii gordum daha sonra deniz dinginlesti ve hangi sebebten bilmiyorum denize girdim ve yunus baligi tarafindan denizde suruklendigimi gordum. Tesekkurler…

 • Merhabalar ruyamda kumese giriyorum kazlar ve tavuklar var ben gelince hepsi kacisiyo bir kaz bir tavuk yumurtasi sirali yumurtlamislar kumesin disinda da baktigim heryerde yumurta var.disari cikip geri geliyorum yumurtalar kirilmis 1 yada 2 tavuk yumurtasi ni saglam elime aliyorum ama cok uzuluyorum ruyamda . Yorumlayabilir misiniz

 • Rüyamda bir masanın üzerinde 10 tane civarı kahverengi olan yumuryalardan gördüm, dokunuyorum kimisi sıcak ve rengi yanmak üzere gibi, kimisi normal soguklukda. Anlamını yorumlar ısınır. Yogun bakımda hastamız var Rabbim hastalarımıza şifa versin

 • merhabalar tavanın ici de coksayıda yumurta sarısı vardı pisirmek uzereydim cok samimi bi arkadaşım tavaya carptı ve 5 tane sarı disarı düştü tavada halen sarılarkaldı ama ben arkadaşımla kavga etmeye basladim.simdiden tesekkur ler

 • Ruyamda emeki olan bir arkadas haşlanmış yumurtayı ikiye bölmeye çalışıyor bana vermek için ve bölerken yumurta dağılıyor.Ellerinin kirli olduğunu ve Dağıldığını görünce müdehale edip yumurtayı derleyip topluyorum.

 • Ruyamda büyük bi kabın içerisinde devekusu yumurtasi gibi bi yumurta gördüm. Eşim de yanimdaydi ve yumurtayi inceliyorduk dokundugumuzda tıkır tıkır ses cikartiyordu. Icerisinde cocugumuz varms oyle bilioruz ama anlayamiyoruz sasiriyoruz. Ici seffaf gibi ve buyuk bi cizgi vardi. Bu ne anlama geliyor acaba?

 • Rüyama haslhaşlanmış yumurta gördüm 1 yumurtanin içini açtığımda 2 yumurta çıkmıştı cok şaşırtmıştım etrafımdakiler ikiz çocuğun olacak biri kız biri erkek diyorlardı

 • ruyamda yumurta firmasinda calisiyorum ve kartonlari yumurta koydum kapatmak istedim kapanmadi yumurtalar cogalmaya basladi ne yapacagimi sasirmis vaziyetteyken patron ve baska biri arkamda duruyordu ve bana dediki biroya gel ozaman uyandim ruyamin yorumunu yaparsaniz sevinirim tesekur ederim

 • Merhaba,rüyamda yakın akrabamızla aramızda bir tartışma geçti ve sonrasında benim üzerime bir sürü yumurta attı ve canım acıdı sonrasında da neden böyle bir şey yaptığıyla ilgili kavga etmiştik.hayrolsun, rüyamı yorumlar mısınız

 • S.a ben ruyamda 1 koli yumurta almısıtım ve koli elimden kaydı ve içinden 3 4 tane yumurta asvalta düştü kırildı ve kendiliğinden piştigini gördum bu nasıl tabir edilir anlata bilirmisiniz

 • ruyada birisi bana bir tezgahda yumurtaları görüyorum birden fazla yumurtaların üzerinde bir kaç tane yumurta kırılmış ve yumurtanın içi gözüküyor sarısı ve beyazı ve bir kaç tane yumurtaların üzerinde de tavuk tüyleri bulunuyor.ben ama almıyorum o yumurtaları sadece bakıyorum yumurtalara

 • Merhaba. Ben evli bir erkeğim. Şuan çalışmıyorum. Rüyamda market gibi bir yerde raflar arasında dolasiyordum. Her tarafta yumurtalar vardı. Sayısı çok fazlaydı. Başka bişey yoktu markette. Sanki heryerde sadece yumurta vardı. Sonrasında uyandım.

 • Merhaba ruyamda kim oldugunu hatirlamadigim bir kisi (belkide kızım) haşlanmış yumurta yiyordu ama beyaz yumurtadan kırmızı kan sızıyordu cok endiselendim lütfen yorumlarmisiniz?

 • rüyamda pişmiş yumurta yedim ama fazla pişmiş altı yanmış bir lokma aldım tadını beğenmedim

 • rüyamda bir gayrimenkul alacakmisim tapuya imza atmak icin gidiyorum. imza atacagim evrakta haşlanmıs ve soyulmus 6 yumurta vardi o yumurtalar imza atmis olmak demekmis. ne anlama gelir acaba

 • Merhaba! Rüyamda kırık bir yumurta gördüm ama yumurta akmamış kabuğunda duruyor içinde ve dışında tavuk tüyü var anlamı nedir?

 • Merhabalar. Rüyamda sevdiğim bir sanatçının konserindeydim ve saç rengim olduğundan farklı bir renkteydi (kızıl). Tam da idolüm ile göz göze geldiğim sıra oturduğum seyirci koltuğundaki numarayı fark ettim ve 24 yazıyordu. Herhangi bir anlamı olabilir mi?

 • Kuzenim rüyasında beni görmüş ve elimde yumurta olduğunu görmüş anlamı nedir acaba

 • Rüyamda haşlanmış yumurtayı soyup ikiye bölüyordum, böldüğümde yumurtanın sarısının kapkara olduğunu gördüm, rüyamda bu duruma canımın sıkıldığını hissettim
  Yorumlar mısınız?

 • Merhaba rüyamda dışarı da bir yere gidecektim ama önce iş yerimdeydim sebepsiz kapının önüne bir beyaz yumurta kırdım ve içinden iki tane sarısı çıktı ama büyüktü iriydi sarıları çok şaşırdım hatta ilgimi çekti etkiledi beni sonra içeri girdim hızla pantolon aradım çıkmak için yetişmem gereken bir yer vardı ondan öncesi de görmem gereken biri hemen bir ten rengi külotlu çorap giydim üstüne de sarı bir pantolon ama pantolonu da büyüktü tekrar gittim baktım yumurtaya sarıları hafif uzaklaşmıştı birbirinden ama hala büyük be güzeldi bu arada pantolon giyerken de ayak tırnaklarım kırmızı ojeliydi

 • Merhaba rüyamda halıda yere dökülmüş pişmiş yumurtayı temizliyordum hayırlı olsun nedir anlamı acaba cevapladınız sevinirim

 • merhaba ben rüyamda bir erkeğin yumurta yaptığını ve babamın bana getirdiğini gördüm ne nedir ?

 • Merhabalar rüyam da kek yapma düşüncesiyle yumurta kırıyordum ve yumurtanın içinden yumurta cıktı ve böle sanki civciv olusuyormuş gibi kahverengili bi katman vardı onu alıp atmaya calısıyodum. Sonrasını hatırlamıyorum. Yumurta içinden yumurta cıkması neye delalet eder teşekkürler şimdiden.

 • Merhaba rüyamda çatıdan başıma yumurta firlatiliyordu sürekli kimin firllatigini pek hatırlamıyorum yumurtalardan kaçmaya çalışıyordm ama nereye gidersem tepeme yumurta atılıyordu teşekkürler

 • Merhabalar rüyamda sevdiğim ama görüşmediğim adam benden yumurta haşlamamı istiyor bende tam hâşlamak için hazırlık yaparken elinde üç tane yumurta kırmış getirdi vazgeçtim haşlama istemiyorum yağda pişirip yiyecem dedi ama yumurtalar sapsarıydı bunu yorumlarsanız çok sevinirim

 • Merhaba…rüyamda 19 yaşında ve benimle şu ara görüşmek istemeyen oğlum okul çantasından 7 ya da 8 tane yumurta çıkarıp önüme bırakıyor …yumurtaları yüksekten bıraktığı için kırılacak diye endişe ediyorum ama hepsi sağlamdı…bu rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum

 • Ben rüyamda birtaba yumurta kırıyorum yumurtanın işinden şıkan kızılları 10 yada15kadar var taba dolduruyor

 • Ruyamda kuzenimi gordum hasta gibiydi sordum hastayım dedi elindede iki koli yumurta getirmiş. Bebek istiyordu acaba olabilirmi yorumlarmısınız?

 • Rüyamda bir market gibi bir yerin içindeyim yumurtaların olduğu sepet var birine dokunayım derken yumurtanın teki çatlayıp elim yumurtanın vıcığı ile doluyor bu arada yanlış hatırlamıyorsam sağ elim idi.Daha sonra marketteki arkadaşlarımdan peçete isteyip peçete ile siliyorum.

 • Rüyamda iki arkadaş üstünde konteyner olan bir tırı sembolikte olsa ittirirken gördüm ve sonra biz arkadaşımla belediyede çalışıyoruz ve göya mola iş bitmiş mola vermişiz ve belediye başkanı hoşnut olmasada bizim için elektrikli ocağın üstünde bir metal kabın içine iki tane haşlamaya beyaz yumurta koyuyor , ben dönüp arkadaşa gel bak başkan bize yumurta haslıyor diyorum ama içimdende elektrikli ocakta biraz geç kaynar beklememiz lazım diye düşünüyorum ve uyanıyorum . Saygılar sunarım

 • MERHABA RÜYAMDA YARIM KOLİ KOCAMAN YUMURTA GÖRDÜM KOLİNİN İÇİNDE 1 TANE TAŞ VARDIR. NEDİR? CEVABI HİÇBİR YORUMLARDA YOK CEVABINI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM. INŞAALLAH HAYIRLARA VESİLE OLUR.

 • Selam rüyamda kocaman yumurta gördüm pazarda koli ile satın alarak ama kolinin içinde bir tane taş var. Cevabı nedir? Hayırlara vesile olur inşallah…

 • Merhaba rüyamda gittiğim bir restoranda bi Sandwich istedim içinde bütün haşlanmış yumurta vardı fakat yumurtanın sarısı sıvı idi, ne anlama gelir?