Ana sayfa » RÜYADA ASLAN GÖRMEK
Rüya Tabirleri

RÜYADA ASLAN GÖRMEK

Rüyada aslan görmek; zenginlik, güç, makam ve mevki, devlet adamlarını, otoriteyi, baba veya patron kişilerle yaşanacak konuların varlığını temsil eder.

Asil bir varlık olan Aslanı rüyada görmek; iktidar olma isteğine veya rakip kimselere, yırtıcı ve yıkıcı güçlere, kişinin kendi alanlarını belirleme isteğine, itibar kazanmak, yetki alanlarının genişlemesi veya kısıtlanması gibi konuları sembolize eder.

Saygınlık elde etmek ve güce sahip olmak her insanın hayali olmakla birlikte çok az kişi bunu elde edebilir. Bunu elde etmek için azimli olmak ve çok çalışmak gerekir tıpkı doğada varlığını sürdürmekten bir an olsun vazgeçmeyen bir Aslan gibi.

Aslan bir çok kültürde imparatorların, kralların sembolü olmuştur ve “Güneşin oğlu” olarak tanımlanır. İktidar sahibi, soylu kimseleri temsil eder.

Rüyada Aslan Görmek Ne anlama Gelir

Özellikle Aslan maddede, maddi alanda gücün ortaya çıkışını temsil eder. Rüyada Aslan avlanmaya çıkmış ve avını yakalıyor ise, kişinin zenginliğinin artacağına ve peşinden gittiği şeyi elde edeceğine işaret eder.

Aslan kişinin alanını belirlemesi ile de ilgili olduğu için sana ” Alanını belirle, kime hayır diyeceğini, neye onay vereceğini bil” diyor olabilir.

Aslanları dövüşürken görmek, güç savaşlarının yaşanacağını haber verir.

Rüyada Aslanı saldırırken görüyorsan, iktidar, devlet veya devleti temsil eden figürler ile, babayla, patronla veya müdürle ilgili bazı durumların gündeme geleceğini yada dikkatli olman gerektiğini söylüyor olabilir.

Aslanın eve girdiğini görmek; uzun ve hayırlı bir ömür, bol ve helal rızık anlamına gelir.

Kişinin yanında beliren Aslan ile birlikte yürüdüğünü görmesi, rahman enerjinin, devletin otorite figürlerinin yanında koruyucu olduğunu anlatır. Rüyada Aslan görmenin daha farklı yorumları için yazının tamamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Aslan Sevmek

Rüyada Aslan sevmek; yüksek mevki sahibi olmaya ve bu konuda güçlü kişilerden yardım almaya ve dostluk kurmaya, yapılan çalışmalarda başarı elde etmeye, çevreye faydalı olmaya delalet eder.

Kişinin kendini Aslanı kucaklayıp öperken görmesi, beklediği sevinçli haberin gelmesine, siyasete girmeye, bir alanda başkanlık etmeye, devlet adamları ile bir arada olmaya yorumlanır.

Rüyada aslan sevmek, kişinin iş ve özel hayatında mutluluk dolu haberler almasına, beklemediği fırsatlar ile karşılaşması anlamına gelir.

Rüyada Aslan Avlamak

Rüyada Aslan avlamak; kişinin avlayarak Aslan yakaladığını görmesi, ideallerine kavuşmasını yansıtır. Ulaşması büyük çaba gerektiren bir alanda zafer elde etmek ve güce sahip olmak anlamına gelir. Bazen de hile yapan, tuzak kuran, güçlü rakiplere delalet eder.

Rüyada Aslan Beslemek

Rüyada Aslan beslemek; kamu kurumunda işe girmeye, bol kazanç elde ederek mülk sahibi olmaya, rahat yaşam koşullarına delalet eder.

Aslan besleyen birini görmek; kaybedilen iş fırsatlarını yeniden yakalayıp kazanç elde etmeye, başarılı olmaya, özel projelere imza atarak kariyer yapmaya, maddi ve manevi sıkıntıların geride kalmasına yorumlanır.

Rüyada dişi bir Aslan beslemek; şanslı ve bereketli bir döneme, bekar biri için, güçlü ve güzel bir kadınla evlilik yapmaya, çocuk sahibi olmaya işaret eder.

Aslan besleyip büyütmek, farklı karakterde bir kişi ile dostluk kurmaya, yeni bir maceraya atılmaya veya yeni bir sektörde iş kurmak anlamına gelir.

Rüyada Aslan Öldürmek

Rüyada Aslan Öldürmek; güçlü rakiplere galip gelmeye, yepyeni bir sürecin başlamasına, güç dengesini ele geçirip iş ve özel hayatında otoriter kişi olmaya, elde edilecek zaferlere, bazen de yüksek egonun vereceği zararlara yorumlanır.

Rüyada Dişi Aslan Görmek

Rüyada Dişi Aslan görmek; otoriter, çalışkan ve soylu bir kadına, bekar bir erkek için böyle bir kadınla tanışmaya veya evlenmeye işaret eder.

Rüyada Aslan Yavrusu Görmek

Rüyada Aslan yavrusu görmek; evin çocuklarını sembolize eder ve istikbali parlak, zeki, başarılı, güçlü, hayırlı evlat olacaklarına delalet eder. Aslan yavrusunu sevmek, özel hayatında doğru adımlar atıp ve bundan dolayı mutlu bir aile hayatına sahip olmaya, sıkıntılı dönemlerin geride kalmasına yorumlanır.

Rüyada Aslan Saldırması

Rüyada Aslan saldırması; devlet ve otorite olan güçlere dikkat çeker veya kişinin güçlü rakiplerinin kendini göz hapsine alarak ve bir açığını bulmaya çalıştıklarına yorumlanır. Tedbirli olmak konusunda uyarı içeren bir rüyadır. Rüyada Aslanın saldırısı sonucunda zarar görmek ve yaralanmak, korkulan şeyden emin olmaya, borçları ödemeye, var ise hapis cezasının kalkmasına, maddi olarak daha iyi bir konuma gelmeye delalet eder.

Rüyada Aslan Başı Görmek

Rüyada Aslan başı görmek; gövdesinden kopmuş Aslan başı, kişinin güç kaybedeceği anlama gelir. Kendisi Aslanın başını koparmış ise yapmış olduğu işte başarı ve gücü elde etmeye delalet eder.

Rüyada Aslan Sürüsü Görmek

Rüyada Aslan sürüsü görmek; bozulan işlerin yeniden bir düzene girmesine, farklı bir çok iş fırsatı ile karşılaşmaya delalet eder. Aslan sürüsünün içine girmek; güçlü rakipler içinde risk almayı seven bir yapıya sahip olduğunuza, ve büyük bir kitle tarafından ilgi görecek işlere imza atmaya, bol aksiyon ve macera yaşamaya, çeşitli konularda fikir hocalığı yapmaya delalet eder. Ayrıca kişinin bu kadar risk almayı sevdiği için hesaplarını iyi yapması gerektiği anlamına da gelir.

Rüyada Beyaz Aslan Görmek

Rüyada beyaz Aslan görmek; beyaz rengin temsil ettiği, saflık, zafer, barış ve saygınlık özellikleri ile Aslanın liderlik yaptığı konular birleşince yaşam içinde kişi hayal ettiği ne varsa elde eder. Beyaz Aslan görmek, gerçekleşme ihtimali imkansız olan durumların kısa vadede gerçekleşmesine yorumlanır. Kişiye ve hayal ettiklerine göre değişiklik gösterir ve bunun belli bir sınırı yoktur. Bazı kişiler için mutlu, huzurlu bir evlilik, bazıları için, iktidar, güç, şan, şöhret ve zenginlik getirir. İhtiyaç duyulan her ne ise kişinin ona tez zamanda kavuşur.

Rüyalar kişinin kendi yaşam koşullarını vurgular ve ihtiyaç duyduğu konularda mesajlar verir.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

35 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • bmerhaba benden yaşça büyük biri vardi benle ilgilenen bir buçuk yıl önce fakat ben obemsenedigim için ilgilenmefim bir kaç farklı durum var bu kişiyle ilgili size kısa bir kaç şey soyluycem yardımcı olursanız çok sevinirim bir buçuk yıl önce bir rüya gördüm rüyada gokyuzundeyim yerde yatan bir aslan var uyuyor bende gokyuzundeyim karşısında diğer tarafta o zamanlar ilgilendiğim bir çocuk vardı şuan ayrıldık oda diğer tarafta bende ikisinin karşısındayım o zaman konuştuğum çocuk bana doğru adım atıyor ağır ağır fakat yüzü asık zoraki geliyo diğer tarafta aslan birden gözlerini açıyor beni görüyor gözlerini patileriyle ufaliyo yeni kalkmış gibi ayağa kalkıyor bana bakiyo erkek aslan ön kısmı kahverengi tüylü arka tarafı benekli çok iri aslan sadece ayağa kalkıyor olduğu yerden ayağa kalkıyor kukruyo bir bana bakiyo bir karşımdaki çocuğa bakiyo aslan gözleri simsiyah kası var kızın biri diyoki bu aslan hep uydurdu seni görünce uyandı diyoben aslan büyük olsa da umrumda olmuyor derdim erkek arkadasim bu rüyadan bir müddet sonra ben erkek arkadaşımdan ayrıldım fakat aslanın anlamını öğrenemedim bulunduğum yerde benle ilgilenen benim obemsenedigim biri vardı dedigim adamozamanlarbeni o zamanlarda erkek arkadaşımla görüp sinirlenip uzaklaşmıştı sonra bir buçuk yıl geçti ben işle ilgili bir yere gittim referans olsun diye biriyle girusmem gerekiyordu bir baktım benimle ilgilenen adam beni görünce rüyadaki gibi gözlerini uyusturdu baktı bana biraz ilgili bir şekilde neyse ben girusmemi yaptım ben hiç ilgilenmediğini biri olduğu için tanımadım fakat o tanıdı hatta aşırı şaşırdı ben sonra bulunduğum yerde görünce tekrar tanidim oOgün bir rüya gördüm rüyada bu adamın iş yerine gidiyorum beni eşi ve kızıyla tanıştırıyor tatlı bir kadın bunlar aşağıda biz yukarı çıkıyoruz yukarda misafiri gelmiş beni yan odaya aliyo orda benim yaşlarda bir bayan bir kızı var mutsuz bir kadın bende okul okudumda işte falan dergibi fakat baya yoksul bulunduğu durum hoşuna gitmeyen biraz mutsuz ilk eşinden bir kızı var küçük fakat farklı bir kadın bu kadında bu adamın esiymis sonra ben görüşüyorumadamla girusmemi yapıp cikcam bu kadınla ben dışarı çıkacakken kadın diyoki resmi nikah olmadan devam edemem diyo birden nikah cüzdanı çıkarıyor adam ikisinin resminin olduğu kadının önüne fırlatıyor ben izliyorum adam kadına karşı sert kadında menfaat gerekiyor nikah olsun parçayı yırtığın havasında şaşırıyorumekonomik olarak ona bakan biri olduğu için durumundan memnun nikah olsun kendimi garantiye aliyim havasında rüya içinde diyorumki bu adam girişte karısı ve kızıyla tanıştırdı bu ne şimdi sonradan tekrarmi evlenmiş diyorum ne garip diyorum karısı aşağıda yeni eş yukarda ikisinde aynı binada şaşırıyorum bu iki rüyayı yorumlayabilirseniz çok sevinirim ben ilk rüyayı gördüğümde aslan rüyasında aslanı görmek dikkat edilmesi gereken bir durummudur yirumlarsaniz çok sevinirim

  • Merhabalar Sevgili Bahar,

   Geçmiş döneme ait bir rüya ve üzerine çok düşünmüş ve birileriyle konuşmuş olabilirsin. Bilmemiz gereken görmüş olduğumuz rüyalar sır bohçası gibidir ve ilk yorum yapan tarafından sırrı ortaya çıkmış olur. Rüya ilk anlattığın veya yorumlattığın kişinin yorumunun etkisinde kalır. Bu rüyada yapacağımız yorumun bir etkisi olmayabilir zaten üzerinden çok zaman geçmiş rüyada gördüğün erkek arkadaşınla ayrılmışsınız.

   Rüyada Aslan asil bir hayvan olmakla birlikte aynı zamanda bencildir ve ikili ilişkilerde sadece kendi gücünün hakim olacağı kişileri tercih eder. İş ile ilgili bir durum olsaydı hayatına etkisi farklı olurdu ama konu ilişkiler olunca malesef aslanın egemen olduğu bir ilişki anlamına gelir. Rüyada zaten en çok erkek arkadaşını kaybetme endişesi yaşadığın için, bilinç altın sana mesajını göndermiş bu ilişkinin biteceğine dair.

   2. Rüyada görmüş olduğun şeyler, çok eşli seninle de ilgilenen bir erkek var, bilinç altın yine alarm veriyor eğer bir diyalog gelişirse bu konuda dikkatli olman için. Muhtemelen gördüklerinin gerçek yaşamda da öyle olma ihtimali yüksek. Hayatında bir değişim sürecindesin, sakin olarak her şeyi akışa bırak ve kararlarına güven onlar seni yanıltmaz. İçinde bulunduğun durumun hassasiyeti seni bir başka açmaza sokmasına izin verme. Görmüş olduğun rüya çok net her şeyi göstermiş zaten.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler……

   • İyi günler ben ailemle yemek masasında yemek yerken resmini gördüm birde aslan fotoğrafı gördüm hem deniz gibi mas mavi bir yerde oluyormuşum kucağımda çocuk varmış daha sonra siyah bir arabanın içinde annem babamla bir yerlere gidecek oluyor muşum

    • Merhaba😊 ben rüyamda yemyeşil bi ormanda kendimi gördüm böcek sesleri geliyordu sonra üzerimde kan kırmızısı bi elbise vardı ama elbisenin üzerinde gül yaprakları var gibiydi ve sonrasında kendimi aslanın sırtında gördüm aslan koşuyordu beni bi yere getirdi sırtından indim gökyüzüne baktım siyah 4-5 tane kedi gördüm bana bakıp kafalarını geri çekiyorlardı çok etkilendim nedense.
     Yorumlarsanız sevinirim.💛

    • Rüyamda balkondaydım bir anda evin içinden bir arslanın üstüme doğru hızla geldiğini fark ettim ve son anda kenara çekildim ve aslanda aşağı düştü aşağıda hareketsiz yattığını gördüm

 • Rüyamda yanımda tam olarak hatırlayamadığım çocuk yaşlarda biriyle yürürken uzaktan yeleleri kısa olmadına rağmen sağa sola savrularak bize doğru koşan beyaz bir arslan gördüm . Yanımdaki çocuğu koruma isteğiyle yakınımızda olan yaprağı olmayan kuru bir ağacın üstüne çıkardım . Ben henüz ağaca çıkmamıştım tekrar aslana baktığımda tüm hızıyla koşmasına rağmen uzaklığı hiç azalmamıştı , biraz korku duymama rağmen bulunduğum yerden onu izliyordum. Yorumlarsanız sevinirim . İyi günler

  • Merhabalar Sevgili Ahmet,

   Rüyada beyaz renkli bir Aslanı yelelerini savurarak koştuğunu görmek, yetki alanını belirlemek, iktidarda olmak, maddi ve manevi güce sahip olmak gibi durumları sembolize eder.

   Kamusal alanda bir iş ile ilgilide olabilir. Koşan aslanı görmek ve size bir zarar vermemsi aynı zamanda koşmasına rağmen size ulaşamamış olması, size bir hızlı bir şekilde olacağını düşündüğünüz bir konunun veya işin yerinde saydığına, ilerlemediğine dikkat çekiyor. Başarıya bu kadar yaklaşmışken harekete geçmeniz gerektiğini tavsiye ediyor.

   Yanınızda bir çocuk olması ve onu korumaya çalışmanız, sorumluluk bilincinizden dolayı riske giremediğinizi ve harekete geçmek için uygun zamanı belirlemeniz gerektiğine yorumlanır.

   Aslandan korunmak için dallarına çıktığınız kuru ağaç, güvenli alanın dışına çıkmanız gerektiğini, zaten oranın düşündüğünüz kadar güvenli yada destek almak için çok elverişli olmadığını sonuç olarak içinde bulunduğunuz bu özel zamanı değerlendirmeniz gerektiğine yorumlanır.

   Rüyanızın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • Merhaba hocam ben cumhurbaşkanını gördüm rüyada spor salonu gibi bir yerdeyim seçim sandıkları var yanımda kız kardeşim var masalarda sandıklar her sandık başında iki üç kişi salona birden yardımcıları ile Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan giriyor her masada duruyor cebinden sürpriz yapar gibi birşeyler çıkarıp hediyeler veriyor hediyeyi alan mutluluktan uçuyor bizim masaya geliyor kardeşime bir küpe takımı veriyo kardeşim mutluluktan uçuyor sonra herkese hediye vermiş oluyor tek ben kalıyorum yanına gidiyorum cumhurbaşkanım diyorum herkese hediye veriyorsunuz tek bana hediye vermediniz diyorum senin daha var bekle senin hediyem çok büyük diyor yalnız bunu söylerken kulağıma yaklaşıyor elini omzuna koyuyor sanki benim amcam gibi bu rüyayı geçen yıl gördüm bu rüyadan sonra kız kardeşimin ataması oldu fakat rüyanın hiç konusunu edemedim kardeşim biliyordu ve onun atanacağını anladık yorumlarsaniz çok sevinirim

  • Merhabalar Sevgili Bahar,

   Rüyada cumhurbaşkanı görmek hayra yorumlanır, kamusal alanda bir işe girmek veya terfi almak gibi güzel anlamları var. Senin için de istediğin şeylerin gerçekleşmesini dilerim. Yorumu zaten gerçekleşen bir rüya olduğu için bana söylenecek bir şey kalmıyor.

   Rüyalarının hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • Rüyamda siyah iki başlı bir aslan görüyorum bir adam tasma takmış beni bulması için salıyor bende ondan kaçıyorum çok korkuyorum bir eve saklanıyorum beni görmüyor ama ben görüyorum onu onun yanına bir tane daha aslan katılıyor beni arıyor, o aslanda siyah. İki başlı olan aslan bir kafası aslan diğer kafası kaplan simsiyah ama beni bulamadan uyandım

 • Merhaba Ben rüyamda Karlı bir gece de evime doğru gidiyorum. Bir anda Aslanın yoldan geçtiğini gördüm.Benim geldiğimi görmesin diye bekledim fakat ben bekleyince beni gördü bana doğru kovalama değilde yürümeye başladı. Ben de hızlı hızlı yürüdüm yürüdükçe arkama baktım arkamda tam yaklaşıyordu demir tellerden bir hamle de atladım ve öylece uyandım. Rüyamda aslan aslında kıvalamıyordu yürüyordu . Tam bilemedim ne anlama geldiğini yardımcı olursanız mutlu olurum Teşekkürler…

 • Merhaba Ben rüyamda Karlı bir gece de evime doğru gidiyorum. Bir anda Aslanın yoldan geçtiğini gördüm.Benim geldiğimi görmesin diye bekledim fakat ben bekleyince beni gördü bana doğru kovalama değilde yürümeye başladı. Ben de hızlı hızlı yürüdüm yürüdükçe arkama baktım arkamda tam yaklaşıyordu demir tellerden bir hamle de atladım ve öylece uyandım. Rüyamda aslan aslında kıvalamıyordu yürüyordu . Tam bilemedim ne anlama geldiğini yardımcı olursanız mutlu olurum Teşekkürler…

 • Merhaba. Ben sürekli olarak rüyamda aslanlarla boğuştuğumu ve onlardan korktuğumu görüyorum. Fakat bu günkü rüyamda evimde 3 tane aslan besliyorum. Onları okşuyorum, şakalaşıyorum yani korkmuyorum. Bu ne anlama geliyor?

 • Merhaba .
  rüyamda kamp yeri gibi bir yerde idik bir çadır vardı .aslan geldiğinde çadıra sığınıyorduk.
  Bir kaç kez bu şekilde aslan geldi
  saklandik. ..
  en son aslanın geldiğini geç gördüm
  herkes çadıra girdi
  bana yer kalmadı çadırda .
  Cadirdakilerden kendimi korumam için bıçak istedim
  verdiler
  aslanı önce yaraladım. Ama hala kalkıp zarar verir diye korktugumdan
  emin olmak için kafasını kestim .gövdesinden ayırdım …
  bu rüyanın çok etkisinde kaldım
  Yorumlarsaniz sevinirim
  şimdiden teşekkür ederim

 • Rüyamda aslan topluluğu mahalleme geliyordu ve bizde ailemle birlikte gece karanlıkta onları kafalarından yakaliyorduk. Kocaman bir hayvan vardı garajımızda ve içinde aslan yavrusu vardı onun içinden aslanları çıkarmaya çalışıyorduk. Ama aslanlar yoktu içinde. Sonra o hayvani kocaman bir aslan olarak görüyordum. Onu öldürmeye çalışıyorduk ve bunu yapıyorduk daha sonrasında annemler eve doğru geçiyordu ama aslan daha ölmemiş gibi hareketler yapıyordu annemlere bunu anlatmaya çalışıyordum ama onlar öldü diyordu. Daha sonrasında aslan bizi göndermiş öldü numarası yapar gibiydi. Cunku bir şeyler söylüyordu sanki. Annemlere yeniden söyledim ve gerçekten öyleydi annemler bu sefer geldi ama orayı hatırlamıyorum. Ama aslan ölmüştü onu biliyorum.

 • Rüyamda sahilde denize giden insanlar ile birlikteyim ve Sahilde ki aslanlar istediği insanı avliyor. Bende hep dikkatliyim av olmamak için hep uzak durup dikkat ediyorum….

 • Merhabalar
  Rüyamda kendi odamda gece vakti uyumak İçin yatağımda yatıyorum,odanın içinde erkek yetişkin genç bir Aslan geziyor.
  İçimi bir korku kaplıyor çünkü o Aslan’ın daha önce birilerine saldırdığını ama öldürmediğini biliyorum.
  Arkamı dönüp yatıyorum korkudan Ve kimden yardım isterim diye düşünüyorum beni kurtaracak,o esnada Aslan gelip ayak ucuma yatıyor bir ara göz göze geliyoruz lakin bir şey yapmıyor,o şekilde oluşu içimi rahatlatıyor ama yinede içimde bir korku var.
  Düşünürken nasıl kurtulurum diye yüzünü daha önce görmediğim biri gelip kalk merak etme ben onu tutarım sen çık odadan diyerek bana yardım etti.
  Bende sakin bir şekilde odamdan çıkarken arkama baktım Aslan’ı adam nasıl tutuyor Ve aslan adama bir şey yapmasın diye,adam Aslan’ın önünde sırtı bana dönük bir şekilde durduğunu Aslan’ı ise arkamdan sakin bir şekilde bakar vaziyette gördüm Ve kapıdan çıktıktan sonra uyandım…

 • Meabalar ben rüyada aslan gördüm.
  Rüyada ben ve kı kardeşim manavdan eşya alıp eve gidiyorduk, İki aslan vardı biri evimizin dış kapısının önündeydi diğeri arka bahçede, evin içine girmemize engel oluyorlardı. ara ara öndeki aslan bize saldırıyordu ama zarar veremiyordu. Bu aslanların dışında evin etrafında, bahçede çok sayıda ölmüş aslan leşleri vardı çürümüşlerdi yani, sonunda benle kardeşim arka bahçeden eve girmeyi başardık evde tüm aile bireylerimle birlikte amcam ve iki oğluda vardı. Yorumlarsanız sevinirim

 • Merhaba hocam,

  Ben rüyamda çok sık yılan görüyorum. En son gördüğüm rüyada çok yeşillik bir alanda çimlerin arasında birşey kıpırdadığını görüyorum ve daha dikkatli baktığımda küçük bir yılan başı olduğunu anlıyorum. Fakat git giderek bu yılan büyüyor kafası yukarı gelecek şekilde havaya yükseliyor. Ve yanında iri erkek aslanla birlikte bana doğru gelmeye başlıyorlar. Yılanın rengi siyahtan büyüdükçe sarıya dönüyor. Tabi ben korkup uzaklaşıyorum. Bir kapıdan eve girdiğimi görüyorum kapı açık tabi tekrar dönüp baktığımda bana doğru geldiklerini görüyorum. Önce kapıyı kapatmak istiyorum sonra korkmadığımı düşünerek kapatmaktan vazgeçiyorum. Aslanın yanında yılan görmek beni çok düşündürdü.
  Yorumlarsanız sevinirim.
  Hayırlı günler diliyorum.

 • Ruyada yeşil otların olduğu bir arazinin önünde duruyorum otların boyu yüksek karşıda bir tepe var bir araba bekliyor ona gitmem gerekiyor. birde aslan var
  telefonla konuşuyorum karşımdaki kişi otların arasından saklanarak gelmemi söylüyor . otların arasına girdiğimde aslan beni fark ediyor ve üzerime saldırıyor kosarak kaçmaya başlıyorum aslan beni yakalayıp uzerime saldırdığı anda insana dönüşüyor ve yabancı dilde konuşan bir asker oluyor kavga etmeye başlıyoruz sonra nefes nefese uyanıyorum . yorumunuz nedir bu rüyayla iliskin . ?

 • Merhaba rüyamda Bir köpek bir kedi ve bir aslan yavrusu alıyordum ancak aslan yavrusunu karışıkla aldığımı farkedip evimizin balkonunda tutuyordum ve kız kardeşim onunla ilgilenmesi için yaninda tutuyordum daha sonra aslan yavrusu saldırganlaşmaya başladı bende korkuyla balkondan kova dolusu su içine su doldurup onu öldürmeye çalıştım ancak kovadan çırpınıp çıkabildi daha sonra bir arkadaşımla beraber aslani satabileceğimiz bir alıcı aramaya başladık ve 300tl ye aldığımdan arkadaşımla 250 veya 300ye satmak hakkinda tartisiyorduk bi kafeye oturup alici bulduk ama gelmedi eve döndüğümde ise aslan yavrusu kaçmıştı yayınlarsaniz çok sevinirim teşekkürler

 • Merhaba. Rüyamda beyaz değil de krem rengi aslan sürüsü her yeri işgal ediyordu. Biz de ailece aceleyle evimizi terk ediyorduk. Pencereden giren birkaç aslan yavrularını korku ve panikle dışarı çıkardım hemen.

 • Merhaba, iki gün önce bir rüya gördüm ve aklıma çok takıldı rüyamda bir sürü köpek bana saldırıyordu kapalı bir alandaydık babam yanımdaydı köpeklerden biri bacağımı ısırmıştı ve babam beni korumaya çalışıyordu etrafta bir sürü insan vardı herkes telaşlıydı ama kimse bana dokunmuyordu sadece babam köpekleri kovmaya çalışıyordu ama köpek bacağımı çekiştirmeye devam ediyordu.
  Sabah uyanıp rüyamı anlattığımda babamın da aynı gece beni gördüğünü duydum. O rüyasında bana saldıran aslanlardan beni korumaya çalışıyormuş aslanla boğuşuyormuş.
  Teşekkür ederim şimdiden.

 • Rüyamda 3 tür tüm yırtıcı hayvanların ayılar aslanların ama şerbestmiş ve bana aslanlar saldırıyo iki rüyamda kaçtığımı görüyorum ama son rüyamda beni ayakta insan gibi koşan bir aslan kovalıyor ve ben ondan kaçmak için yüksek biyere çıkıyorum o çıkmaya çalışınca ona vurup düşürüyorum en sonunda izin veriyor konuşarak beni öldür diyor bende büyük bir kapalı ve ucu sivri şemsiyeyle öldürüyorum onu iki kere batırıp çıkarıyorum düşüp ölüyo yorumlar mısın teşekkürler

 • Merhaba rüyamda 3 tane aslan evime girmeye çalışıyordu ve ben de onları eve girmesinler diye engellemeye çalışıyordum.Aslanlar balkondalardı ve ben evin içine girmesinler diye pencereleri örtüyordum.Yorumlarsanız sevinirim.

 • Rüyada bir yolda yürüyordum,nereye gittiğimden emin değildim,bir sokak gibi yerdi. Sonra sokağı döndüğümde bir erkek aslan gördüm,onu biraz severek oradan uzaklaştım ve sonra uyandım. Lütfen bunun ne demek olduğunu yorumlarmısınız? 😊

 • Rüyamda çok büyük iri bir aslan beni arıyordu pençelerine kadar gördüm sakladığım yere yanıma geldi ve sağ pençesine Şahadet eder gibi yapıp önce Allah dedi. Sonra korkmamaya başladım anlatacağı herşey için söylediği tek cümle önce Allah dı rüya böyle yorumlayan biri olursa sevinirim.

 • eşim uyuyordu birden dogum yaptığını gördüm yardım etmeye başladım 2 aslan yavrusu doğdu biri beyazdı sonra bunları temizledik sonra eşim uyandi emzirmeye başladı ama emerken kizimda vardı ortada beyaz aslan yavrusu ne anlama geliyor

 • merhaba rüyamda inek eti yemeye çalışıyorum ama beceremiyorum ablamda nasıl yapmam gerektiğini anlatıyor ve omurga tarafıından büyük bir parça yiyorum sonra birden coşup yanımdan uzaklaşmakta olan erkek aslana arkadan koşup boğazını dişliyorum ama kısa bir süre sonra aslan kurtuluyor ve bana şaşkın bir ifadeyle bakıyor sizce ne anlam taşımakta rüyam

 • selamınaleyküm üstad rüyamı yorumlarsan cok sevinirim şimdiden teşekkürler
  rüyam şöyle bir mağranın içindeyim birden 5 6 tane aslan beliriyor yanımda önce korkuyorum ama aslanların bana zarar vermiyeceğini anlayınca aslanları sahipleniyorum artık benim siniz falan diyorum sonra aradan biraz vakit geciyor aslanların acıkacağını düşünerek ben bu kadar aslanı nasıl doyurucam diye düşünüp mağranın içinde sağa sola bakıyorum onlara yicek bişey ararken aslanlardan biri yanıma geliyor ve yerdeki tasın altından bir yılan buluyor onu boğup yemeye baslıyacakken aynı yerden 3 yılan daha cıkıyor toplam 4 tane piton yılanı aşırı büyükler ama zehirsizler bu aslan diğer yılanlarıda boğuyor ve karınlarını doyuruyor hepsi ben şükrediyorum doydukları için ve mutlu oluyorum.
  rüyam burda son buluyor yorumlarsanız cok sevinirim teşekkürler.

 • Rüyadamda ali arkadaşımın evinin kapısının önünde yeleleri olmayan tahminim dişi arslan bizi kovalamaya başladı ali önden eve girdi arkasından ben girdim tam kapıyı kapatırken arslanda girdi ve bana saldırdı iki elimde agzındayken korkarak aliye bagırdım oda bıçakla gelerek arslanA iki bıçak darbesi vurarak öldürdü… Yorumu nedir hayırlara çıksın inşallah

 • Ruyada aslanlarioyudugun goruyurdum hafif karanlik biryerde birden kapi aciliyur karsimda aslan dikilidibirden saldirdi rahmetli kardesime saldirdi ve yotmaya calisti ve ben elime bicak aliyurdum bicakliyurdum ama oanda kardesimi yotmustu ben cok ozulmustum

 • Rüyamda balkondaydım bir anda evin içinden bir arslanın üstüme doğru hızla geldiğini fark ettim ve son anda kenara çekildim ve aslanda aşağı düştü aşağıda hareketsiz yattığını gördüm