Ana sayfa » RÜYADA BALİNA GÖRMEK
Rüya Tabirleri

RÜYADA BALİNA GÖRMEK

Rüyada balina görmek; şanslı bir döneme işaret eder ve kişinin sorumluluk gerektiren büyük bir kısmet elde edeceğine, iş veya özel hayattaki yeni gelişmelere, bolluk ve berekete, sevinçli haberler almaya, sıkıntılı dönemin biteceğine, huzur ve neşeye yorumlanır.

Kişinin rüyada balina görmesi;gerçek yaşamındaki, duygusal derinliklerini harekete geçirme yetisini, duyguları anlama, derin farkındalık ve duyma kapasitesini, toplulukla birlikte hareket edebilmeyi, uyum ve denge içinde yaşamayı sembolize eder. Balinalar duyguları ve biliç altını temsil eden denizlerin derinliklerinde yaşayan ve bir çok özellikleriyle karadaki canlıların denizde yaşayan tek örneğidir.

Balina keskin görüşü, bilinç altının keşfedilmemiş yanlarının ortaya çıkmasını, yüksek zekayı, duygusallığı, toplulukla bir arada yaşamayı, kişinin içe dönüşünü ve haberleşmenin derinliklerini sembolize eder.

Rüyada Balina Görmek Nasıl Yorumlanır

Rüyada balinayı nasıl gördüğünüz ve hissedilen duygulara bağlı olarak farklı yorumları olabilir. Kişinin hem duygusal derinliğini hem de sosyal yaşantısındaki konumunu, iş hayatı veya aile ile ilişkilerini de sembolize eder.

Rüyada balina; bol kazanç elde etmeye, iş hayatındaki başarılara, salih kimselere, bekar kişiler için evliliğe, evli kişiler için, bebek sahibi olmaya, depresyona veya tam tersi mutluluk ve neşeye yorumlanır. Balina görmek; kişinin nefsi zaaflarını ve daha fazlasına sahip olma tutkusunu, bundan dolayı bütün olandan uzaklaşarak savaşmayı, yalnız kalmayı ve hayal kırıklıklarını işaret eder.

Bazen de balina görmek kişinin dış dünya ile iletişim sorunları yaşadığına vurgu yapar ve kişiye bu durumu düzeltmesi için fırsatların eline geçeceğini haber verir. Kişi her ne kadar içsel derinliğe sahip olsa da dış dünyadan beslenmeye ihtiyaç duyar. Balina görmek; kişinin iç dünyası ile dış dünya arasında yaşanan olayların hangi yönde ilerlediğini ve eksik yönlerini gösterir.

Rüyada Balina Sürüsü Görmek

Rüyada balina sürüsü görmek; kişinin korkularından emin olmasına, fakirlikten kurtulup, zenginliğe, bolluk ve berekete, huzura ermek, gerçek yaşamda içinde bulunduğu toplulukla uyumlu ve dengede olmaya, miras işlerine delalet eder.

Rüyada Balina İle yüzdüğünü Görmek

Rüyada balina ile yüzmek; kişinin kendi biliç altının verdiği mesajları duymaya başladığına işaret eder. Kişinin yaptığı çalışmalarda önüne çıkan engelleri farkedip yolunu açmaya çalıştığına ve kendini balina ile yüzerken gördüğü için doğru yolda ilerlediği anlamına gelir. Balina ile yüzmek; kişinin iç sesini duymaya başladığını anlatır aynı zamanda rüyanın vermek istediği mesaj, içeri ile beslenirken dışarı ile bağlarını güçlendirmek gerektiğini hatırlatır.

Rüyada birden fazla balina ile yüzerken görmek; kişinin ruhsal yönüyle bağlantıların güçlenerek, akışta uyumlu bir dönem içinde olmaya, dengede kalarak, başarı elde etmeye, huzur içinde olmaya delalet eder.

Rüyada Balina Avlamak

Rüyada balina avlayıp ve yakaladığını görmek; kişinin gerçek yaşamda üzerinde çalıştığı konuda başarı elde ederek, şöhret sahibi olacağına yorumlanır. Balina yakalamak; kişinin istek ve arzularına kavuşacağı anlamına da gelir.

Rüyada Balinanın Üstünde Olduğunu Görmek

Rüyada balinanın üstünde olduğunu görmek; kişinin başarı elde edeceğine, tanınan bir sanatçı veya yönetici olacağına, giriştiği işlerde başarı elde etmeye, ruhen ve bedenen dengede olmaya yorumlanır.

Rüyada balinanın sizi yutması; kişinin kendini kısıtlanmış hissetmeye, duygusal anlamda çıkmaza girdiğine veya sıkıntılı dönemin bitip yepyeni bir dönemin başlamak üzere olduğuna delalet eder.

Rüyada Balina Öldürmek

Rüyada balina öldürmek veya balinanın intihar ettiğini görmek; kişinin biliç altında açığa çıkan bilgi ve eski kayıtların verdiği huzursuzluğa işaret eder ve kişinin bu durumda psikolojik olarak özel destek alması gerektiğine yorumlanır. Ayrıca rüyada balina öldürmek veya öldüğünü görmek; güç kaybına, iflasa, ikili ilişkilerdeki bozulmalara ve yeniden herşeye sıfırdan başlamaya işaret eder.

Balina ile ilgili görmüş olduğunuz rüyaları yorum kısmına yazın sizin için analiz edelim.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

71 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Rüyamda denizde yüzüyorum ayağıma değen bir şeyle ürperiyorum.
  Sonra onun bembeyaz bir balina olduğunu görüp ölecek diye korkup kıyıya çıkarıyorum çekerek kuyruğundan.
  Daha sonra nefe alamıyor diye dayımın delik açtığını ve hayvanın rahatladığını görünce bende anjiyo lazım diyorum ve damarları açmak için ilaç almam lazım diyorum. Babamdan para alıp gidecekken uyandım.
  Acaba nasıl yorumlamam gerekli?
  Hayırlara çıksın inşallah ama huzurlu gördüm ve uyandım.

  • Merhabalar Sevgili Şahin,

   Rüyada denizde yüzerken, beyaz bir balina ile kaşılaşman, bilinç altındaki mesajları almaya başladığına delalet eder. Belki de kişisel çalışmalar yapıyor ve engellerini farkederek yolunu açmak istiyor olabilirsin ve bu durum doğru yolda olduğunu gösterir. Balinayı görüp ölmesinden korkup, yardım etmeye çalışıyor olman, nefes alması için dayının delik açması, anjiyo olması gerektiğini düşünmen ve ilaç almak istemen bunların hepsi rüyanın sana vermek istediği mesaj, sağlık konusuyla ilgili, belki de kendinle biraz ilgilenmen gerekiyor. Ayrıca nefes alamayan balina, söylemen gereken şeyleri söyleyemediğine ve yardıma ihtiyaç duyduğun bir konunun varlığını da haber veriyor ve bu konuda gerekli olan yardımı alacaksın. Balinanın beyaz renk oluşu sıkıntılardan kurtulup, ferahlamayı, isteğinin gerçekleşmesi ve dugusal boyutta yaşadığın her ne ise harekete geçip, yardım istemen gerektiğine delalet ediyor.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…….

  • Merhabalar
   Rüyamda balina değil ama balina kalbi kadar büyük kalpler gördüm. Yaklaşık 20 tane kocaman kalpler büyük havuz gibi bir alana özenle yerleştirilmiş ve hepsi de çok tazeydi. Bir anlamı olabilir mi acaba merak ettim.
   Sevgiler

  • Rüyamda çiçekler ve sarmaşıklarla dolu eski ama çok güzel bir bahçe görüyorum. Hemen bahçenin kıyısında devasa bir nehir yahut kanala benzer derin ve hareketli bir su kütlesi mevcut.. Yanımda muhtemelen biri daha var ama göremediğim halde konuşuyoruz.. Birisini arıyoruz muhtemelen.. Sonra ben suyu dalgalandıran bir kuyruk görüp, başımı suya çeviriyor ve sevinçle bir çocuk heyecanıyla “Balinalar var burada!” diyorum. İki tane renkleri maviye çalan balina suyu kabarta kabarta yüzlerini ve kuyruklarını çıkarıyorlar su yüzüne. Heyacanla, elimde beliren kuru ekmekleri verip oynuyoruz hep birlikte.. Sonra küçük olan bir tane daha katılıyor aralarına fakat kısa süre sonra uzaklaşıyor. Kala kala iki irice balina kalıyor. Müthiş bir enerji ve huzur hakim ortama. İlahi bir mesaj almış gibi gözlerim yaşarıyor…

 • rüyamda kardeşimle beraber okyanusta, ayağımızda sadece palet ve belimizden de okyanusun üstünde balona plartformdan bağlı olan bir ipleyiz. uzaktan balinaların geldiğini görüyoruz ve kardeşim bana plartforma çıkmamı söylüyor çıktıktan sonra sürüsünden ayrılan siyah kocaman bir balinayla karşılaşıyoruz ve bana, gözlerini gördüğüm kadarıyla çok sinirli bakıyor. daha sonra üstüme atlamaya kalkıştığında oldukça kuvvetli zıplayıp balinadan uzağa gidiyorum ki balina gerçekten büyük ve atladığım mesafe de öyle.. atladığım yerden baktığımda yine üstüme doğru geldiğini görüyorum ve yine zıplıyorum. fakat bu sefer öyle kuvvetli zıplamışım ki belimle balona bağlı olduğum ip kopuyor ve okyanusun dibine doğru düşüyorum. suya batmadan önce de kardeşimin ‘nefesini tut, sakın bırakma’ dediğini duyuyorum ve öyle de yapıyorum. ben karanlığa doğru çekilirken üstümden gelen karartıyla balinanın da peşimden geldiğini anlıyorum. dibe doğru düşmeye devam ederken bir anda uyandım ve nefesimi gerçekten tutmuş olmalıydım ki uyandığımda yaptığım ilk şey kocaman güçlü bir nefes almaktı. bu rüyadan sonra bir kaç kere daha balina gördüm ve hala daha görmeye devam ediyorum ve bu oldukça ürkütücü. nasıl yorumlamalıyım? lütfen yardımcı olun..

  • Merhabalar Sevgili Dilara,

   Rüyada okyanus görmek, yaşamın bize sunduğu sonsuz lütfu ifade eder. Okyanusta balina sürüsü görmek, yaşamda büyük bir zenginliğe ulaşmak, sezgisel olarak güçlenmek gibi anlamları var. Siyah büyük balina senin bilinç altındaki korkuyu temsil ediyor ve bir şeyleri kaybetme korkusu yaşıyor olabilir veya kendini ifade etmek, duygularını söylemekten çekinmek gibi anlamlarada gelir. Herhangi bir şeye başlamaktan korkuyorda olabilirsin. Siyah baline sana sezgilerine güven ve iç sesini dinlemen konusunda uyarıda bulunuyor, sonu bilinmeyen drumların seni endilendirmesi normal, yaşam deneyimlenmek için var. Korkularınla yüzleşmeli ve hayata güvenmelisin. Korkuların yüzünden bir şeyleri belkide senin için en önemli olayları kaçırıyor, farketmiyor olabilirsin.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • merhabalar . rüyamda kocaman büyüklükte siyah bir balina gördüm önce denizin üztündeydi devasal büyüklükteydi sonra kıyıya vurdu ve ben onu denizin ortasındaki bungolovdan izliyordum sonra aç olduğunu ve benim köpeğimi almaya çalıstıgını farkettiö korktum ve sakladım köpeğimi fakat giremedi kalfığım yere çok açtı ama bir o kadar güzeldi.

  • Merhabalar Sevgili Güler,

   Rüyada deniz de olman hayra yorumlanır. Ferahlık, huzur, duygusal derinliğe ulaşmak gibi anlamları vardır. Siyah balina ve sana yaşattığı korku, dostun olan ve koruman altındaki köpeği yemek istemesi, sahip olduğun şeyleri kaybetme korkusu yaşadığına işaret eder. Bunun dışında balina denizde veya okyanusta güçlüdür, bunun senin hayatına yansıması etrafında otorite olarak gördüğün kişi veya kişilerinde etkisiz olduğu durumların varlığına ve senin bu durumu bilinç altında büyüttüğün ve korktuğun anlamına geliyor.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • Merhabalar
  Rüyamda kızımla birlikte denizde yüzerken 2 tane gri 1 tanede siyah beyaz balina sardı. İlk baş korkuyorum ama kızıma da belli etmemeye çalışıyorum. Bak kızım çok güzel balinalar diyerek aralarından yüzerek geçiyoruz.

 • Rüyamda Denizde yüzüyordum vebir kücük balina cok cok büyük balinadan yutuldugunu gördüm yutan balina gercekten Cok büyükdü

  • Merhabalar Sevgili Raim,

   Rüyada denizde yüzüyor olman ve gördüğün büyük balinanın, küçük balinayı yutması, gerçek yaşamda yapmış olduğun bir çalışmada doğru yolda olduğuna, Kendi içsel derinliklerinde ruhsal yanın ile bağlantının güçlendiğine, yaşam ile akışta olmaya delalet eder. Balina görmek, farkındalık, derin duyma, derin görme, uyum ve dengeyi, hem anne, hemde baba ile uyuma daha da ötesinde biri meydana getiren iki parçanın yarattığı gücü temsil eder. Ayrıca şanslı bir dönemde olduğunu, yaptığın şeyde güçlenerek çıkacağına yorumlanır. Başlamak istediğin her ne varsa harekete geçmek için uygun bir zamandasın.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…

 • Merhaba, rüyamda tatile bir yere gitmişiz ailemle ve ablamla etrafı gezerken bir yer var hafif karanlık gibiydi bir bakıyorum ki sayısını bilemeyeceğim ama 10 a yakındır balinalar suyun kenarına çıkmışlar intihar mı birileri mi bilerek mi yapmış anlamıyorum ve telaşlanıyorum ölecekler birikerine haber verip kurtarmalıyız diyorum ablama o sırada annem babam da yanımıza geliyor bir tane balinayı elimi uzatıp seviyorum ve göz göze geliyoruz tam anlam veremiyorum ama sanki bazıları bu durumda kalmak istiyor gibiydi. Sonra hemen yanında bir su birikintisi var havuz büyüklüğünde ama doğal bir su kaynağı etraftan bir kova bulup hiç düşünmeden suya atlıyorum kovayla suyu alıp onları ıslatıp nemli tutmak istiyordum yardım gelene kadar, fakat suya atladığımda o su bir anda balcık bataklık gibi oluyor bildiğiniz beni içine çekiyor otlar çalılıklar çamurlu gibi ben ise ablamda suya giriyor ama o bnm gibi sıkıntı yaşamıyor bana bakıyor fakat su almaya devam ediyor ben ise kenarlardan tutunup kendimi bir anda o girdaptan çekip çıkarıyorum ve o bataklık gibi yer bir anda içi birçok canlıyla dolu berrak bir hal alıyor, bu kısmı tam hatırlayamıyorum ama küçük bir köpek balığı yaklaşıyor ve ben tekmeleyerek fırlatıyor uzaklaştırıyor ve ölmesine sebep oluyorum çünkü ben dahil kimseye zarar versin istemiyorum. Sonra yukardan o berrak suya bakıyorum ve babamı suda görüyorum o da balinalara yardım için girmiş, baba hemen çık orada az önce köpek balığı vardı çok şanslısın denk gelmedi derken biri babama yaklaşıyor ve ben hemen babamı çekip sudan çıkarıyorum ve köpek balığı kenara çarpıp geri dönüyor babamla gülümsüyoruz. Ve sonrasını pek de hatırlamıyorum çünkü yine o kadar ilginç bambaşka bir rüyaya geçtim ama bu daha ilginç geldiği için bunu sormak istedim bu gördüklerimle ne anlamlar yatıyor ne düşünmeliyim? Teşekkürler

  • Merhabalar Sevgili Ayşegül,

   Rüyada balina görmek, içsel farkındalık ve sezgilerinin güçlenmesi anlamına gelen özel bir rüyadır. Yardım etmeye çalıştığın balinaların sana yardıma gelmiş olma ihtimalleri yüksek. Ablanın gördüğü ama senin farkedemediğin bir konu olabilir. Berrak su, balinalar iç dünyanı, duygu durumun ile ilgili gelişmeler içinde olduğuna delalet ediyor. Bilincin yükselmesi için sadece kendinden yardım alabileceğini ve bu konuda doğruyu kendi çaban ile elde edeceğin anlamına gelir. Etkisiz hale getirdiğin köpek balığı, herhangi bir konuda etkisiz hale getirdiğin bir duygu veya iş hayatında rakiplerine yorumlanır. Babanın köpek balığından kurtulması ve birbirinize gülümsüyor olmanız, iş hayatında veya eğitiminde başarılı olacağına yorumlanır. Her durumda insancıl ve yardım severliğinden dolayı, yaşamın boyunca işlerini kolaylıklar içinde yapacağın anlamına gelir. Sezgilerine ve kendine ve alacağın kararlara güvenmelisin ve aradığın desteğe ulaşacaksın.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…

 • Merhaba bende rüyamda balina gördüm okyanusun ortasinda bir tekne var fakat ben suyun icerisindeyim teknedekilerin yanina gitmek icin hareket ediyorum. Su çarsaf gibi sakin daha sonra tekneye dogru yüzüyorum sörf tahtasina çıkıyorum. tahtanın uzerinde ayaga kalkip hareket ederken benimle ayni anda suyun altindan balina yüzüp su üstüne doğru çıkıyor ben şaşkınlıkla bakıyorum daha sonra kacmak isterken havalaniyorum ve balina da suyun içinden yukari doğru sıçrıyor ve bana dokunuyor. Bunun bir bebek balina olduğunu görüyorum. Bebek balina olduğu için korkmuyorum. Bu nasıl yorumlanabilir peki sizce?

 • Merhabalar;

  Rüyamda büyük bir gemiden olta atıyoruz ve oltaya balinalar ve yemek için çok güzel levrek benzeri balıklar takılıyor bir tanesini oltadan çıkararak tamam bu güzel yiyelim diyecekler diye beklerken denize atıyorlar daha güzeli var onu alacağız derken aşağıya bakıyorum o güzel balık bir fokun ağzında oltayı tutan çekerek fokun ağzından balığı alarak bu çok güzel bunu sen yemelisin diyerek bana veriyor balık öyle güzelki çok güzel bir kıza dönüşüyor (Not: evliyim ve çocuğum var)

 • Rüyada denizdeyiz ve balık avlamaya çalışıyoruz yanımda tanımadığım bir kız var deniz güzel berrak Rüyamda gemiye büyük bir şeyin çarptığını görüyorum kız denize düşüyor sonra denizdeki oşey göremedim ama ısırmafan kız gemiye çıkıyor vegeminin tam ortasında uzanıyorum gökyüzüne bakıyorum ve ardından gemi çok hızlı birşekilde olduğu yerde dönmeye başlıyor ve ardından karaya çıkıyoruz ama 8parçalı bir ada oluveriyor ve güzel aydınlık adalar bu neanlama geliyor

 • Merhaba..
  Rüyamda acık denizde büyük bir yük gemisinde görüyorum kendimi..Güverteden denizi izlerken cok büyük hatta gemiden daha büyük 2 balinanın bize dogru geldiğini görüp panikliyorum .Sonra kamarama geciyorum ve balinalardan birinin kamaramın altında olduğunu hatta gemiye hafif hasar vererek olduğum yerden göründüğünü farkediyorum .Gemi onun üstünde gibi oluyor.Hemen birilerine haber veriyorum .bi çözüm bulunması için.bu rüyayı nasıl yorumlamalıyım ?

 • Ruyamda esimle havuzda yuzerken 3 tanebalina goruyorum balinalarla yuzmeye oynamaya basliyoruz sonra birden havuzun suyu cekiliyor ve balinalar ölüyor cok uzuluyorum aglamaya basliyorum

 • Merhaba rüyamda karaya vurmuş hırçın bir balina vardı ve sanki bize saldıracak gibiydi , abimde bize saldırmasın diye onunla denize atladı ve onu oyladı en son da balina öldü ve bütün deniz kan oldu.
  Nasıl yorumlamam gerekiyor?

 • Ya ben ruyamda okyanusta yuzuyordum normalde yuzme bilmem yuzerken kocaman bi balina yunus baligi gibi ziolayarak yuzeye cikti ve iceriye girdi kocaman koyu mavi ve beyazdi. Acaba ne demek ?

 • Ruyamda ayin aydinlattigi bir gokyuzunde yildizlarin parlak oldugu bir gecede ben balkonda duruyorum tepelerin ardinda gokyuzunde balinalar baliklar irili ufakli bana dogru gelmeye basladilar basta tedirgin oluyorum ustume gelmerinde sonra zarar vermeden bana bakip zarar vermeden gecip gidiyolar gokyuzu balina ve baliklarla kaplamisti sanki denizde yuzuyo gibi gokyuzunde ucuyolardi icim huzurluydu uyandigimdada huzurluydum.

 • Merhaba rüyamda katil balina görüyorum ve balıklara birbirlerine saldırarak birbirlerini oldürüyorlar dşu tamamen balina kanı olmuştu

 • Rüyamda büyük birbalina gördüm ben sahil kenarında yim balina ne kadar canlı varsa hepsini yedi sonra önüme kadar geldi yediklerini çıkardı ve önümde her yer balık oldu bunun anlamı nedir..

 • Merhabalar,rüyamda eşimle beraber bir anda kendimizi denizde balinaların arasında yüzerken gördüm,bir ürperdim daha sonra rahatladım,balınalar kıyıda toplu bir şekilde duruyordu ve birisi bakın balinaların çiftleşme yılı birazdan çifleşmeye başlayacaklar demesini duydum ve balinaların bazıları çiftleşmeye başladı ve ben onları izliyordum deniz berrak ve güzeldi sizce rüyam neye işaret ediyor olabilir sn editör? .

 • Rüyamda tanımadığım bir kızla aynı anda denize giriyoruz ve su hiç derinleşmiyor hep ayak bileklerimizde ve hep yan yana ilerliyoruz daha Sonra bir balina görüyorum ve kaçmasını söylüyorum bende arkama bakmadan koşuyorum suda Sonra kıyıya geldiğimizde dalgıçlar ve balina sürüsünün yan yana yüzdüklerini görüyorum ben şimdi bolluk bereketten mi uzaklaşmış oldum ?

 • Rüyamda bir deniz mağarasından balinam ile yüzerek çıkıyoruz. Yan yana yüzerek baya yol alıyoruz. Ben kıyıya gelince bir arazide dolanıyorum. O arada yerde bir silah görüp sırtıma alıyorum. Ve bir bakıyorum ki sonu gözükmeyen bir şekilde sonsuz asker hazırolda. Ordan gidip balinam ile yüzmeye devam ediyoruz. Ben balinamın beni sevdiğini hissediyorum rüyamda. Ve kendisi siyah balina türünden. Hayrola.

 • Rüyamda bi Deniz mağarasından balinam ile yüzerek çıkıyoruz. Baya uzun süre yan yana yüzüyoruz. Ben kıyıya gelince bir arazide dolanıyorum. Yerde bir silah görüp onu sırtıma alıyorum. O arada sonu hiç gözükmeyen upuzun bi şekilde sonsuz askeri hazırolda görüyorum. Yanlarından geçip denizde siyah balinam ile yüzmeye devam ediyoruz. Balinamın beni sevdiğini benim onu sevdiğimi rüyamda hissediyorum. Hayrola.

 • ruyamda göl kenarında köpekbalığından kaçan balina gördüm babama balinayı bizim göle almamız lazım dedim babamda balina olup köpek balığıyla boğuşmaya başladı sonra diğer balina bizim göle geçti ama babam boğuşmaya devam etti sonra bi baktım köpek balığı deve kuşunu ağzına almış suyun altına çekmeye çalışıyo kenarda anjelinaya benzer bi kız köpek balığının akrabasıymış buna karşılık bende o kızla münasebette bulunuyorum…

 • Rüyamda marina yada liman gibi bir alanda yim tam ortasında 3 tane balina görüyorum bir tanesi kuyruğu ndan halat gibi bir cisme yakalanmıştır ikisine onu yanliz bırakmıyor. Daha sonrasında insanlar yikalanan balina yi bir kule vinç yardımı ile taşıyıp açık denizlere bırakıyorlar. Rüyanın devamında kendimi denizin kenarında mağara gibi hamam gibi bir ortamda goruyorum o sırada deprem oluyor hiz bir şekilde kendimi dışarı atıyorum dışarı çıkıp denize baktığımda kayalıklara vurmuş onlarca balina ölüsü görüyorum

 • Merhabalar rüyamda tanımadığım bir adam tarafından gece bir gemiden denize atılıyorum süngerin üstünde denizde dururken büyük balinanın geldiğini görüyorum ve korkarak panikle gemiye çıkmaya çalışıyorum . Anlamını çok merak ediyorum sevgiler.

 • Merhaba,rüyamda denizde bir balina balık avlıyordu.yunus,köpek balığı ve ahtapot avladı.korktum bu avdan.yorumunuz için şimdiden teşekkürler.acaba psikolojikmi eşimle sorunlarım var ayrı yaşıyorum yeni .

 • Merhaba ben rüyamda gölde kıyıya vurmuş iki tane büyük balina gördüm ikisi de yaralıydı karınlarından kan akıyordu.Sonra bir tane yavru küçük balık gördüm yanında.Oda aynı şekilde karnından yaralıydı kan akıyordu.
  Bunun tabiri ne olabilir sizce.

 • Rüyamda deniz deyim. Deniz pek derin degil . Yanimdan beyaz birsey geçtigini görüyorum. Önce ne oldugunu bilmedigim için korkuyorum biraz. Sonra beyaz bir balina oldugunu görüyorum.

  Ne anlama geliyor?
  Tesekkür ederim

 • Rüyamda balina gördüm ama hastaydı ona yardım ediyordum iyileşmesi için baikalarından da yardım alıyordum ama hep suyun içindeydik . sonra balinanın durumu biraz iyiye gidiyor . yapmaması gereken bir şey yapıyor balina tekrar fenalaşıyor boğulmak üzereyken tekrar kurtarıyorıyorum onu

 • Rüyamda bir kamp alanındayım ve kalabalıklarla beraber bir balinanın suyun üstünden atlayıp suya geri daldığını görüyorum. Yakınlaştıgımda balinaların 1 değil de 2 olduklarını ve suda değil karada yani toprağın üzerinde gittiklerini farkediyorum. Sonra yavaşça uzaklaşıyorlar

 • Ruyamda cok guzel piril piril bi denizde koylar vardi, o koylarda iki tane balina hapsolmustu. Ben kiyidaki cok guzel bir evdeydim, balinalari ve denizin maviligini gorebiliyordum. Sonra deniz kenarina gittim balinalari izlemek icin, kayaliklarda bir suru balik vardi, bi kismini topladim geri kalanini suya geri attim. Ruyam gunbatimi saatlerindeydi, gokyuzunun kizilligi, denizin yesil-mavi berrak goruntusu ve kiyidaki evlerin oldugu ormanlik alan cok mutlu etti beni. Yorumlayabilirseniz sevinirim.

 • Merhabalar rüyalar anlatır ailesi. Rüyamda kocaman siyah beyaz balina gördüm fakat hissettiğim duygu cok güzeldi denizde oluşunu ve denizin berraklığını onu cam gibi görebilmemi cok net hatırlıyorum dalar ben o sırada teknedeydim. İki kere cok uzaklaşmadan yüzdü ve bulunduğum teknenin civarında yüzdü gülüyor gibiydi bende muz kabuğunu ona yem olarak attım o da tesi güneşli muhteşem bir gündü yine heyecanla balinanin geldiğini ablama söylemeye gittim ve o sırada onlar korktu ama bende korku hiç yoktu. Daha sonra ya uzaklaştı yada orada uyandım. Analiz için şimdiden teşekkürler.

 • Merhabalar rüyamda büyük bir balinanın saldırısına hazırlanıyorum.Kapıyı sıkıca kapatıp kilitliyorum .Önüne puf falan koyuyorum.Sonra büyük siyah bir balina kapıya vurmaya başlıyor.Ben de elimde askı gibi şeylerle onla mücadele ediyorum ve mücadele yi ben kazanıyorum.Sonra balinanın erlerini küçük parçalar halinde kesip tabaklara koyuyorum.Burda uyandım.Acaba anlamı nedir gördüğüm bu rüyanın?

 • Rüyamda denizin kiyisinda yüzüyordum. Hava günesliydi ama yakigi degil. Denizinin kiyisinda taştan yapılmış ince bir yol vardı, ama ucu gözükmüyordu. Denizde yüzerken bir katil balinanın da yüzdüğünü farkettim ve denizden çıktım. Daha sonra o balina denizin kıyısına geldi, denizden çıktı ve agzı açık bir şekilde önüme uzandı. Sonra tekrar kıyıya döndü ve ben onu aç zannettiğim için ona ekmek kırıntısı verdim.

 • Ruyamda sol tarafimda deniz var ve iki büyük balinanin gövde ve kuyruk kisimlarini gördüm neden bu kadar yakinlasmislar diye düşünürken yerde önümde bir yavru balinanin küçük bir su birikintisinde çırpındigini ve büyük balinalar yavrusu icin ordalar dedim biraz korktum ne kadar güzel bişey dedim küçük balina için ama balina yavrusu vatos yavrusuna benziyordu

 • Merabalar rüyamda istanbuldayım çok yüksek bi yerden tam köprünün altından denizi izliyorum kalabalık var bi haber spikeri haber sunuyordu çok güzel güneşli yaz günlerini yaşıyoruz hava çok sıcak son güneşli günler diye sonra denizde balinaların olduğunu söylüyordu denize baktığımda balinalar vardı kocamanlar açık beyaza yakın çok temizler ilk bir tanesi takla atıyordu sonra peşinden gelenler onların geçtiği yerde su berraklaşıyordu ama sürekli bir balina geliyordu takla atıyordu show yapıyorlardı sanki bende yüksekten izliyordum güzel bir rüyaydı ne anlama geliyordur acaba ?

 • Rüyamda eviziniz giriş katındaki boş dükkandaydım. Tanımadığım kişiler ve ben çember olmuş oturuyorduk(bir kaç tane tanıdığım da var) . Bir adam geldi ve doğa ile ilgili konuşmaya başladı(sanırım). Adam konuşurken” mesela ben dün karaya vurmuş bir balina kurtardım.” dedi. Sonra adam gitti biz de eve çıktık. Baktık balina salonun ortasıda. Çevresine oturduk, sevdik. Sonra sanırım çok yüksek sesle sohbet ediyorduk ya da yartışıyorduk tam hatırlamıyorum başina gitmişti. Mutfak penceresinden baktım ya daki boş arsadan bana bakıyor balina. Penceri açtım gel dedim. Pencereye tırmanmaya çalışırken çımamadı geriye süründü ve zıpladı. Pencereden değil balkonun altından (balkonumuz pencerelerle kapalı balkon) delerek girmeyi çalıştı küçük delikten kafası göründü. Bende delike kırık ve delik sebet koydum. O sepetin içinden çıkarken kertenkele fırladı sepetin içine zıpladı. (kertenkele rapunzel’in bukalemunu gibiydi. Gözleri falan büyüktü bana gülümsüyordu yani insan gibiydi anladınız siz) gülümsedi bana kertenle sonra birden baline geri gitti. Yakınlaştım sepete bakarken o delikten kahverengi bir yılan çıktı ve kertenkeleyi sardı ve azını açıp bana bakmaya başladı (kertenkele yardım et gibi bakıyordu bir hamle yapmaya çalıştım ama yılan da hamle yaptı. Ama ısıramadı) ben korkup kaçtım. Kendi odama koştum içeri girdim ve kapıyı kapattım. Ranzaya çıkmaya başladım birden ranzaya atladı yılan beni sokmaya çalıştı ama sokamadı, ve daha ranzaya çıkamadan hemen indim. Koşarak kapıyı açtım karşıma odada toplu halde konuşan çocuklardan biri çıktı(bu kişiyi tanıyorum) kaç hemen yılan var dedim. Aklıma tuvalet geldi çinkü onun kapası plastikten yani her yeri kapalı hiç boşluk yok yılan geçemez diye düşündüm ve hemen koştum. Kapıyı kilitledim ama kenardan iterek geçmeye çalışıyordu kapıdan. Sert plastik kapının sağ alt tarafından öğle hüçlü itmişki kafası görünüyordu. Korkuyla tam çığlık atıyordum ki uyandım. Meraktan hemen araştırmaya koyuldum. Biliyorum çok uzun ve karmaşık ama ne anlama geldiğini çok merak ediyorum lütfen yardımcı olun.

 • Merhaba ben rüyamda tahta ve büyük bir gemide okyanusun içinde babamla olduğumu gördüm, gemi okyanusun içinde yüzüyordu, babamın beni gemiden gereksiz yere attığını ve okyanusun içinde ilerlerken karşıma mavi bir balinanın çıktığını gördüm, normalde öleceğim gibi düşünürdüm ama balina bana dostça yaklaşarak beni ağzında tutup gemiye geri bıraktı. Babam bana bunu nasıl yaptığımı sorunca, zamanında balinanın da başına gelmiş sanırım gibi cümleler kurdum tam hatırlayamıyorum, ama fark ettiğim şey balinayı sadece benim duyduğumdu. Sonunda balina ile dostça selamlaştık ve uzaklaştı.

 • Merhaba .. Ruyamda kardesim ve yakin arkadasimla deniz kenarinda yüzuyoruz sonra beyaz bir balina yaklasiyor ve bu ikisini balina yutuyor cok korkuyorum etrafa yardim icin bagiriyorum .Bir köprü var denizin üzerinde ona cikip balina nerde diye bakarken iki adam beliriyor denizin ortasinda ve balinanin kuyrugunu cekerek baska islemler yaparak kardesimle arkadasimi balinanin karnindan cikmasini sagliyorlar. Böylece ikisi de kurtuluyor. Hayirlara vesile olsun insallah. Bu ruyayi nasil yorumlayabilirsiniz? Simdiden tesekkür ederim..

 • Rüyamda tek başıma bir sahile gittim. Denize kayaşık bir yerden girdim ve sonrasında iki köpek balığıyşa birlikte yüzmeye başladım. Bir süre sonra dışarıda birini fark ettim ve bu hayvanlar üzerinde bir deney yaptığını fark ettim. Sonrasında uzakta bir balina gördüm ve yanımda yüzenlerin de köpek başığı değil balina olduğunu fark ettim. Sonrasında dışarıdaki kişinin yaptığı bir şeyden dolayı yanımdaki iki küçük ve uzaktaki büyük balina yukarı doğru iki defa zıpladıktan sonra öldüler. Hemen denizden çıktım. Oradan gidiş yolu olduğunu düşündüğüm ipe tutundum ve iple birlikte süzülmeye başladım dakat ipten ne zaman atlayacağımı bulamadım ve havada gidip geldim. Atlamaktan korktum çünkü yüksekteydim ve aşağısı taşlıktı. Sonunda atladım ve girdiğim yollardan birinden caddeyi buldum. Eve gitmeden önce ekmek almam gerektiğini düşünüp bir bakkala girdim ve önümde ekmek sepeti tutan çocuğun elindeki ekmeklerin tamamını başkaları alırken son anda iki tanesini alabildim. Sonrasında uyandım.

 • Rüyamda yüksek bir ev terasından denizi izlerken 2 balina kuyruğu görüyorum. Hem çok korkup hemde heyecanlanıyorum. O sırada telefonla videoya alırken balinaların benim yönümde hızlıca üzerime doğru gelip havada uçup beni sıyırıp sonra arkamdaki karaya sürükleniyorlar. Yukardan düştükleri yere bakınca ikisinide Yanyana ölmüş olarak görüyorum. Fakat birtanesinin üstünde annemi kanlar içinde görüyorum. Çığlıkları atarak aşağı inerken kapının önünde ölü bir serçe görüyorum. Annemi kaldırmaya çalışırken sadece yaralandığını farkediyorum ve kaldırıyorum. İnşallah hayıra çıkar ama çok korktum.

 • Merhabalar.
  Ruyamda bır sokaktayım yanımda ailemden birileri var fakat kım oldugunu bılmıyorum. Sokakta yurur iken bı anda sokak ıslanıyor yagmur yagar da yol ıslanır ve belli başlı yerlerde su birikintisi olur baslamadan gecmeye calısırsın benim de oyle oldu o sulara basmamaua calısırken onunde kocaman yolu kaplayan bir su birikintisi ama su topraklı gıbı kahverengimsı bir sekıldeydı suya bakarken ben nasıl gecsem dıye düşünürken bı adam gelip gecıyor. Bırı sesleniyor balinalar bakın diye gokyuzunde yuzen kocaman balinalar ve sırayla yuzerek uzaklasıyorlardı
  Bu ruyayı nasil yorumlamalıyım bilemiyorum…
  Hayırlısı olur Insallah

 • Rüyamda beyaz küçük kuyruklar gökde giderek büyüyordu ve git gide mavi balinaya dönüşerek çoğalıyordu. Bütün gök yüzünü felaket şeklinde balinalar kaplamışdı balinalar git gide çok büyüyordu ve gökde uçarak yere çok sertçe düşüyordu bütün yer yüzünü kaplamışdı.çok korkunçdu

 • merhaba rüyamda denizde teknedeydim silahla balina vurdum ve etini yedim ama etini yerken pişmanlık hissettim bu ne anlama geliyor olabilir

 • Bende bslik tutuyoruz ablamla yakaladigimiz baliklar sazan yayin elle tutuyoruz eskiden balikciydik ayni yer samandirayi gordukten sonra balik tutmaya basliyoruz dort sazan ikinci yayini tutuyoruz ki yayin cok ac elimizi ywmeye calisiyor parmaklarimizi zor kurtariyoruz bide bakiyoruz ki ust dudagini yemis sinirlenip atiyorum bu ne kadar ac diye sonra eve gidiyorum ablam yeni dogum yapmis cati katinda oturuyoruz onla konusurken deprem olacagini duyuyoruz ve asagi iniyorum ablam isiklari sondureyim gwliyim diyo bi bakiyorum cok yavas sartalden kapatiriyorum iki acik isik kaliyo bende kalsin diyorim asagi iniyoruz herkez disarida diger ablam eve girelim disarida cok insanvar eziliriz diyo sonra uyaniyorum

 • Ben çocukluğumda büyüdüğüm mahalledeki bir şirketin balinayı öldürdüğünü ve organları açık bir şekilde bizim mahalleye bıraktığını gördüm. Yapılan bu haksızlığa karşı çıkmaya çalışıyordum. Sonra şirket özür dileyip balinayı kaldırdı ve diğer balinalara bunu yapmayacağını bir hata olduğunu söyledi.

 • Selamun aleykum ben rüyamda kocaman bir balına gördüm ve balinanın içinden biseyler alıyordum

 • Rüyada denizde yüzerken dev katil balina geldi çok korkuyor dum ama taramalı tüfekle öldürdüm anlamı nedir efendim num. 0538 932 12 76

 • Merhaba, rüyamda uzun zamandır görmediğim arkadaşımın evine gidiyorum. Gittiğimde kız arkadaşının üzerine şal tarzı bir şey örtmüş şekilde sakince aşağıyı izlediğini görüyorum. Bende aşağı baktığımda masmavi deniz görüyorum be kıyıya yakın bir balina görüyorum. Şaşırıp insanlara gösterdiğimde onlar balinayı göremiyor ve ben bunun nasıl olduğuna şaşırıyorum. Ardından balina varken insanların denize nasıl korkmadan girdiğini bundan sonra rahat şekilde denize girebilir miyim diye düşünürken balinayı görmek beni bir yandan mutlu ediyor. Hem şaşkınlık verici hem de huzurlu bir etki bırakan rüya oldu. Nasıl yorumlamam gerekli merak ettim

 • Rüyamda bir balinanın öldürüldüğünü ve benim onları durdurmaya çalıştığımı gördüm. Huzurlu bir rüya değildi. Önceki günde bir boz ayının öldürüldüğünü ve benim tekrar onları durdurmaya çalıştığımı gördüm. İki gündür sürekli hayvanların öldürüldüğünü görüyorum. Bu rüyalar nasıl yorumlanabilir yardımcı olursanız sevinirim.

 • Rüyamda denizin üstüne dubalarda yürürken ayağım kayıyordu ve deniz düşüyorum aşağıda siyah beyaz orta boylarda balina vardı sakince yukarı çıktım

 • Merhabalar, okyanus kıyısında,beyaz bi suda yüzerken, bi balina beni takip ediyordu ve yüzerek ondan kaçmayı başarıyordum. Bu rüya ne anlama geliyor yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler…

 • sandalla denizde abimle gidiyoruz denize kafamı çevirip baktığımda büsbüyük bir balina olduğunu farkediyoruz yalnız kıpırdamıyor sonra anlıyoruzki ölmüş ilerden dönüyoruz balinaya tekrar bakmak için

 • Ruyamda eşim beyaz balina gördüğünü bana anlatıyordu beyaz balina bnde eşim anlatirken resmen gözümün önünde beyaz balinayi görüyorum beyaz balina ne demek

 • Merhaba rüyamda eşim bayaz balina gördüğünü anlatıyordu beyaz balina gözümün önüne geldi ne demek sevgi ve saygılarımla

 • Rüyamda bir eğlence botuna bağlı küçük bir şeydeydim denizdeydim de. Bot beni çekmeye başlamadan önce bir tane katil balina kafaskafası gördüm fakat gölgedir deyip geçtim sonra altımdan geçti birazcık korktum tedirgin oldum bağlı olduğum botu süren adam beni duymuyordu ailem ve dostlarım ise kenardan sadece beni izliyorlardı. Ben normalde balıklardan çok korkarım fakat rüyamda hiç korkmuyor aksine iki tane katil balinayla yüzdüğüm için kendimi çok şanslı hissediyordum..

 • Rüyamda denizde uçsuz bucaksız açılmış kıyıya gitmeye çalışırken bir kedi yardımıyla balinaya tutunuyorum dev bir balina yanımda annem ve babamda var her birimiz balinanın üstüne biniyoruz ve bizi kıyıya kadar götürüyor. Balina bizi götürürken arkadan bir köpek balığı da takip ediyor ama bize ulaşamıyor. Balina bizi kıyıya kadar bırakıyor bu sırada denizin içinde küçücük yavru bir kedi de gögüsümde uyuyor tüm yolculukta oda bizimle oluyor.

 • Ailemle yeni bir eve taşınmışız, evde ilk günümüz, hepimiz çok heyecanlıyız, üstümüzde taşınma telaşının heyecanı var. oturma odasındayız, ilk kez görüyorum odayı, çok beğeniyorum. annemle ablam küçük eşyaları yerleştirmekle meşgul. ikisinide çok az görüyorum yani oradalar mı değiller mi tam emin değilim. abim kanepede oturuyor ve bana yemek için pizza siparişi verdiğini söylüyor. olanlardan mutlu gibiyim ama içimde kötü bir his var, sevmemişim aslında bu yeni ev fikrini. Odaya göz gezdiriyorum hep hayalini kurduğum odalar gibi döşenmiş sıcacık. o ara ben pencereye yöneliyorum camı açıyorum ve evimizin denizle bitişik olduğunu görüyorum ama öyle uçsuz bucaksız bir deniz değil! şöyle; evimiz, deniz ve yüzerek karşıya geçebilecek kadar yakın deniz feneri yolu. deniz çok güzel masmavi, hafif dalgalı, dalgalarda beyaz köpükler var. Neden evle denizin bu kadar yakın olduğunu soruyorum, korkuyorum fırtınalı günlerde evimiz su altında kalmaz mı diyorum. Denizi izliyorum ve karşıda deniz feneri yolu kayalıklarına vurmuş siyah bir balina görüyorum ölmüş gibi herkes cam kenarına geliyor. Çok büyük bu kadar büyük olması beni korkutuyor ama ölmüş olması düşüncesi de üzüyor. Kayalıklara serilmiş duruyor öylece. Sonra bir anda denizdeki su yükseliyor dalgalar çok şiddetli bir şekilde cama vuruyor içerisi su almaya başlıyor annem camları kapatmamızı söylüyor telaşla zar zor hepimiz camları kapatmaya çalışıyoruz ve kapatıyoruz. Nefes nefese kalıyorum içimden “bu ne be! böyle mi yaşayacağız biz??” diyorum. Ve rüya bitiyor. Nedir bunun yorumu.

 • Merhaba
  Rüyamda kazlarla dolu bir yoldan gećmeme gerekiyordu.Ama kazlardan korktuğum için ne yapacağımı bilmiyordum sonra rüyamda aklıma kazlardan kormadığım geldi .Ve böyle düşünce kazlar yolumdan çekildi. Sonra birden bire kendimi bir mağarada buluverdim biraz ilerledikten sonra bir balina gördüm koskocaman .Kuyruğunu okşadım ve gerçekten okşadım gibi hissettim.Ben balinayı okşadıktan sonra suyun altında kayboldu ve uyandım.Baya etkiledim çünkü gerçek bir balinaya dokummusum gibi hissetim

 • Merhaba
  Rüyamda kazlarla dolu bir yoldan gećmeme gerekiyordu.Ama kazlardan korktuğum için ne yapacağımı bilmiyordum sonra rüyamda aklıma kazlardan kormadığım geldi .Ve böyle düşünce kazlar yolumdan çekildi. Sonra birden bire kendimi bir mağarada buluverdim biraz ilerledikten sonra bir balina gördüm koskocaman .Kuyruğunu okşadım ve gerçekten okşadım gibi hissettim.Ben balinayı okşadıktan sonra suyun altında kayboldu ve uyandım.Baya etkiledim çünkü gerçek bir balinaya dokummusum gibi hissetim bu

 • Rüyamda camdan baktığımda toprakta kımıldanma görüyorum sonra bi bakıyorum altından balina çıkıyo ve bi taneyle kalmıyo toprak öyle bi hareketlilik geçiriyoki sürüyle balina çıkıyo altından ve karşı binaya doğru hareketleniyolar sonra da çatışma çıkıyo askerler doluyo yanımızda karşıda teröristler bi tanesi dibime kadr geliyo ben kendimi yere atıyorum ama asker onu öldürüyor bide teröristler ve askerler boğazda karşılıklı savaşıyor

 • Merhaba,
  Dusumde bir deniz kenarindayim once kuslar dikkatimi cekiyor uzerimden farkli farkli kuslar elimle dokunacakmisim gibi geciyor. Sevgi dolu bakiyorum onlara, gercekte de cok severim her bir kusun gecisini izlemeyi. Sonra deniz sag tarafimda koy gibi bir yerdeyim ama denize daha derine gitmek icin boyle bir yol yapmislar. Oglumla birlikteyim ayni zamanda ve ona gosteriyorum ‘.Bak derin deniz bu yoldan gidince’. derken kocaman bir Humpback balinanin disari cikmis kuyrugunu goruyorum sonra cok heyecanlaniyorum. Bu denizde bu balinalar bu kadar yakina gelir mi derken bir bakiyorum birden koyda yani iyice kiyida baslarini cikartiyorlar. Yani hemen dibimde devasa balinalar oynamaya basliyorlar. Hem cok seviniyorum hem korkuyorum bu denli yakinda olmalari aklima sigimiyor geri gidemezlerse diye uzuluyorum bir yandan. Sonra oglum o kadar heyecanlaniyor ki denizin kenarindan icine dusuyor o anda kocaman bir balina yanibasimizdan yine basini cikartiyor ve o kadar buyuk ki oglum 7 yasinda elini dustugu denizden cikarttigi gibi yakaliyorum disari cekiyorum ve sonra ona bir cizgi gosteriyorum ciginin disinda durmasini orada kalirsa dusmeyecegini belirtiyorum. Sonra o iki tarafi deniz olan yola geliyorum biraz daha yakindan izlemek icin o kadar coklar ki kiyidaki bir koya bu kadar nasil gelip yuzmeyi basardiklarini anlayamiyorum. Tam o sirada denizden lobster cikiyor elimde bir sopa ile bana donmus agzini acmis halde elimdeki sopayi isirirsa onu yakalabilecegimi dusunuyorum ve sopayi onun agzina dogru tutuyorum ama kaciriyorum. Yeniden uzakta yakinda oynasan balinalara bakiyorum ve evin yolunu tutmak icin oradan uzaklasiyoruz. Baska sekilde devam ediyor ama silik. En ayrinitili animsadigim sahne bu oldu. Simdiden tesekkur ediyorum.

 • Rüyamda bir balina gördüm fakat küçük bir kızı yedi ve ben bu duruma çok üzüldüm. Zaten sonra da uyandım. Bu nasıl yorumlanır?

 • Rüyada denizde balina gördüm o kadar büyüktü ki denizi yerinden oynattı resmen deniz kıyıya kadar vurdu tsunami olacak diye korkup kaçtım

 • Merhaba
  Ben rüyamda sahil gibi bir yerdeyim kıyıdaydım bir balina hızla bana geliyordu ben korkuyordum ama daha sonrasında geri gidiyordu.

 • Merhaba rüyada bir deniz kenarındaydım ama yüksek bir yerden durmuşum denizi izliyorum denizin suyu temiz ve beraktı ve denizden balinalar vardı yüzüyorlar hatta bende diyorum ki keşke bende onlarla yüzebilsem diyorum