Ana sayfa » RÜYADA YUNUS BALIĞI GÖRMEK
Rüya Tabirleri

RÜYADA YUNUS BALIĞI GÖRMEK

Rüyada yunus balığı görmek; iletişim, dostluk, ahenk, topluluk, istihbarat, bolluk ve bereket, cömertlik, canlılık gibi durumları sembolize eder. Yunus balığı; algıda seçiciliği, hareketin gücünü, canlılığı, sosyal hayatın içinde olmanın önemine vurgu yapar.

Rüyada yunus balığı görmüş olmanın; en önemli kabul edilen özelliklerinden biride, zihinsel veya bedensel olarak şifa bulmayı veya şifa veren kişiyi temsil eder. Yunus balığı hayatın getirdiklerini farkedip ilerlemeyi, yardımlaşmanın önemini,kendi içinde bulunan yenileme gücünü kullanarak, bir zorluktan çıkarken kendini yeni duruma odaklanmak gerektiğine delalet eder.

Rüyada Yunus Balığı Görmek Nasıl Yorumlanır

Rüyada yunus balığı görmek; kişinin yaşantısında önemli olan konularda farkında olmadığı durumlara dair mesajlar verdiği gibi ayrıca çıkış noktasına dikkat çeker. Yunus balığı görmek çok güzel gelişmelerin yaşanmasına ve mutluluğa delalet eder.

Çalışmayan işsiz kişiler için yeni iş olanaklarına kavuşacağı anlamına gelir. Evli çiftler için bebek haberi, bekar kişiler için hayırlı bir eşe delalet eder. Evde ve iş yerinde bolluk ve bereketin habercisidir.

Yunus balığı; kişi için son zamanlarda ihtiyaç duyduğu ne varsa o konuya dair mesajlar verir. Maddi, manevi gücü ve yeniden doğuşu temsil eder. Yaşam içinde güçlü ve başarılı olmaya, olayların iç yüzünü görme yetisine sahip olduğu için, sorunlara kolaylıkla çözüm bulmaya delalet eder.

Sevgi, şefkat ve merhametin simgesi olan yunus balığı kişiye rüyalarında rehberlik eder. Yardım almak veya yardım etmek gerektiren konulara dikkat çeker. Kişide sezgisel algının yükseldiğini ve kendi iç sesinin rehberliğinde ilerlemenin kendi merkezine götüren en güvenli yol olduğuna delalet eder.

Rüyada yunus balığı; huzurlu ve dingin bir yaşama, kişinin çevresinde sevilen, sayılan biri olduğuna delalet eder.

Rüyada Yunus Balığı Yakalamak

Rüyada yunus balığı yakalamak; talihin dönmesine, şansın yeniden kişinin yüzüne gülmesi demektir. Tuttuğunu koparan, kararlı, iş hayatında başarılara imza atan bir kişiyi temsil eder.

Yunus balığını yakaladığını gören kişi; uzun zamandır hayalini kurduğu şeye sahip olacağına, üzerinde çalıştığı projelerde başarılı olmaya, özel hayatında aradığı aşkı bulmaya, maddi ve manevi refaha kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Yunus Balığı ile Yüzmek

Rüyada yunus balığı ile yüzmek; sağlam dostluklar kurmaya, kişi hasta ise; iyileşme döneminin geldiğine ve bu konuda yardımcı olacak kişi ile buluşmaya delalet eder. Denizde yunus balığı ile birlikte yüzmek; iletişim gücünün artmasına, yepyeni bir sürece başlayıp, mutlu olmaya, yapılan işlerde kolaylıkla koordine olabilmeyi sağlayan etkenlere yorumlanır.

Yunus balığıyla yüzmek; kişinin kendisine olan inancına ve özgüvenin tam olmasına, yaşam boyu önüne çıkan bütün engelleri aşarak, huzur bulacağına delalet eder.

Yunus balığı ile yüzmek aynı zamanda aşkının çok yakınında olduğuna, aşık ise duygularının artmasına yorumlanır. yunus balığı ile hareket etmek; duygusal ve manevi derinlikle bir olmaya, bereketli bir ömre işaret eder.

Rüyada çok sayıda yunus balığı ile birlikte yüzmek; bir toplulukta önderlik etmeye, helal ve bol kısmet demektir.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

75 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Merhabalar! Rüyamda yunus balığı ensemble yatmıştır, bu ne anlamına geliyor?

  • Merhabalar Sevgili Susanna,

   Rüyada yunus balığının ensene yatması, ihtiyaç duyduğun bir konuda yardım alacağın anlamına gelir. Sezgisel algının yükseldiğine ve kendi iç sesinin rehberliğinde ilerlemenin, seni kendi merkezine götüren en güvenli yol olduğu anlamına gelir. Yani kısaca kendi iç sesini ve sezgilerini kendine rehber edin.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

  • Hocam rüyamda yunus balığı ile havuz gibi bir alanda yüzüyordum etrafı cam ile çevriliydi havuzun derinlerine inince yunus balığı benimle birlikte yukarıya çıkıyordu ben gerçek hayatta yüzme bilmiyorum onun heralde onun endişesiyle biraz aşağılara inip çıkıyorum ve cam gibi bir yere tutunuyorum endişe var biraz yani yunus balığı ise benimle birlikte geri yukarıya çıkıyordu gayet mutlu olduğunu farkediyorum onun bende onunla vakit geçirmek istiyorum ama çok derine de gitmek istemiyorum

  • Rüyamda yunus balığının sırtına bindim. Kıyıyı görebildiğim ama çok derin sularda hızla gidiyorduk. Baya gittik. Gerçekten çok süratliydi. Sonra elimi ısırdı. Ondan kurtuldum ve kendim koşmaya basladım denizde. Yine çok süratliydim. Ve bu hız bana yetenek olarak geçti sanırım. Karaya çıktıktan sonra arabalarla da koşarak yarıştım. Anlamı nedir

 • Merhaba, rüyamda; Bir yunus balığına kendim tutunarak diğer yunus balığına ise bu konuda bana öğretici biri tutunarak denizde kısa bir yüzmeden sonra, uzun bir yamaçtan yukarı yunus balıkları bizi, onlara tutunurken tepeye çıkardı. 3 yunus balığı çıkıp 1 tanesi sendeleyerek yamaçtan aşağıya biraz çarparak düştü. Tepede bizi bir kalabalık karşıladı sanki bir etkinlik varmış gibi. Beni çıkaran yunus balığını sevip sarılıp onunla resimler çekilirken, yunus balığı benimle konuşmaya başladı ve sağ elimin içine bakarak şaşırdı ve gülümsemeye başladı benimle ve hayatımla ilgili çok büyük bir şey söyleyecek gibiydi. Rüyam buraya kadardı yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler..

  • Daha kötü değil daha koyu bir rengi var de.ek istedim üstteki yorumun sahibiyim 🙂

  • Günaydın
   Rüyamda coşkulu bir denizin içinden çok çok büyük bir yunus balığı elimden çekiyor bir taraftan da eşim çekiyor ama yunus beni alıp sürüklüyor ve sonra birisi gelip tanımadığım kişi Yunus’u öldürüyor ve ortada hiç su ve denizden eser kalmıyor ben gözümü açtığımda yanımda ters dönmüş iki tanede köpekbalığı var ve ben elimdeki bıçağı köpekbalığına saplıyorum ama zaten balıklar canlı değildi

 • çalışmaya başladığım çok güzel bir iş yeri var bu iş yerine sosyal çevremden tanıdıklar vasıtası ile yardım etmek amaçlı giriyorum. patronum çok yakışıklı genç bir erkek, bir aile şirketi ve ailenin tüm bireyleri bu firmada çok derin bağlarla ve sevgiyle birbirlerine bağlılar öğle civarı benim erkek patronu görüyorum teknesi var denize yakın bir firma imiş ve teknesine yunus balığı geliyor, arkadaş gibiler.. sonra beni de gezdiriyor teknesine biniyorum hızla giderken teknede o yunus balığı benimde yanıma geliyor burnu ile yüzümü dudağımı filan seviyor ürkme ve mutlu olma arası bir duygu ağzını açıyor dişlerini görüyorum yanyana sık ve sivri, ve aniden benle konuşuyor ve oradaki patronumun sesi ile ben çok şaşırıyorum. suya geri dönüyor suda 2 tane yavrusu var onlarla oynuyor. şirkete geri giriyoruz toprak altında çalışan bir adamla beni tanıştırıyor, herkes çok samimi. uzuyor gidiyor.. yorumunuz için şimdiden çok teşekkürler.

 • Merhaba,
  Ruyamda denizin ortasindan gecen tahta bir kopruden yakinimla geciyorum. Genis tahta ve uzun sayilabilecek bir kopru ve arkaplanda diger insanlarda ya gidis ya donus yolunda kopru uzerinde yuruyorlar. O sirada biraz uzakta vok buyk bir balinanin denizin yuzeyine cikip, agir ve buyuk bir etkiyle denize tekrar girmesine sahitlik duyuyoruz. O anda buyuk bir husu ve kendimizi cok kucuk ve onemdiz hissettigimiz bir deneyim oluyor. Herkes koprunun kenarina bu olayi izlemeye giderken ben 1 afim otesini gorup, balinanin denizle olan temasinin buyuk bir dalgayla bizi silip supurecegini dusunuyorum ve benden biraz daha arkada olan yakinima acil olarak kosup bana yetismesini ve karsi kiyiya varmamiz gerektigini bagiriyorum. Kosuyoruz. Yakinim kalabaliklardan kurtulunca, ezilmeyecegini garantiledikten sonra diger insanlari da uyariyorum.sonuc itibariyle tsunamiden yada buyuk dalgadan diyelim kurtuluyoruz ama kisa sureli bir suphe adrenalin ve korku yasiyorum duydugum dogaustu olayin ustune sonrasinda rahatlama gibi bir his ancak gerisi yok. Hayrlara gitsin ve yorulsun. Tesekkurler

  • Merhabalar Sevgili Nesrin,

   Rüyada görmüş olduğun semboller, deniz, köprü ve balina, olacakları önceden öngörmen, sonrasında hissettiğin rahatlama hissi, bunların hepsi iç dünyanda yaşadığın bir farkındalığa, sezgilerinin arttığı ve derinleştiği bir dönemde olduğuna yorumlanır. Kararsız kaldığın herhangi bir konu var ise sezgilerine güvenmelisin ve yanılmadığına şahit olacaksın. Kişisel tekamülünde ilerleme kaydetmiş olmakla birlikte, hayatında veya duyguların da bir farklılık olacağına işaret ediyor. Değişim ve dönüşüm süreci içindesin iç rehberine güven.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…

  • Hocam rüyamda yunus balığı doğum yapmaktaydı sahil kenarında bir yerde kalabalıktı diğer insanlar kuma saplamışlardı yunus ve yavrusunu ben alıp denize geri attım canlandılar anlamı ne olabilir teşekkürler…

 • Yunus balığı denizde yuzuyordu ve biri onu yakalamaya calisiyordu ama o kurtuldu ve bende sevindim o bana bakip gulumsedi ve onun fotosunu cekmek icin bana bakmasini soyledim o da bakti kac kere ama nedense cekemedim

 • Merhaba Rüyamda yunus balığının kesip içine giriyorduk sonrada dikiyoduk ve yunus balığının içindeyken yüzüyordu bu neyi ifade ediyor şimdiden teşekkürler

 • rüyamda eşimin bir havuz içerisinde çok güzel bir renge sahip olan bir yunus balığıyla güzel bir şekilde yüzdüğünü onunla eylendiğini gördüm. sonrasında sudan bir erkek bebeği çıkartıyordu eşim. bebek çıplaktı ve 4-5 aylık ton ton bi bebek gibi görünüyordu. bebeği oturur pozisyona koyup bebeğe çişini yaptırdı. ve sonrasında uyandım. ama uyanınca sürekli aklımda var olan şey yunus balığının renginin güzelliğiydi.

 • Merhabalar rüyamda bi arkadaşa misafirliğe gidiyoruz evi deniz kenarında oluyor. çok güzel masmavi bir deniz ve denizin kenarında çocuklarla oynayan bembeyaz bir yunus balığı gördüm. Aslında denizde genel olarak da Yunus balıkları vardı.

 • Merhaba rüyamda bir sürü kocaman yunus balığı gördüm ben kumsalda oturuyorum ve bir sürü yunus balığı geldi yanıma bunun anlami nedir?

 • Rüyamda yunus balıgına ip bağlamıştım ve yunus balıgı beni yüzdürüyodu. Yani ben deniz üzerinde ayaktaydım ve yunus beni çekiyodu götürüyodu. Ama bu durumdan cok memnundum ve aşırı mutluydum. Hatta bir ara yoruldugunu düşünüp dinlen balıkçık sonra yine yüzeriz diyordum.. hayırlara çıksın inşallah

 • Merhabalar. Rüyamda güverteye çıkan bir yunus balığını kurtarmak için tekrar denize atmak istedim fakat bu sefer de trajik bir şekilde alt güveteye düştü ve öldü ben ise büyük bir suçluluk ve pişmanlık duydum.
  Not: Uyumadan önce Deniz canlıları belgeseli izliyordum

 • Merhabalar. Ben 1 bucuk aylık hamileyken bi rüya gördüm. Bi havuzun içinde yavru yunus balıgı var. Bana başını sevdirip havuza dalıyor cıkıyor sevdikçe yavru yunus balığının büyümeye başladıgını ve gülümsediğini gördüm. Arkadanda o esnafa köpek balığı dişlerini göstererek geldi ve yunus balığı ortadan kayboldu. Bu rüyadan sonra eşim bebek aldırmaya zorladı beni. Rüyada bebeğim yunus balığı olarak mı göründü bana ben öyle hissettim.

 • Merhaba ben rüyamda köpek balığının ağzı açık ve ağzı içinde canlı iki yunus balığı gördüm ve sonra cok şaşırdım beni görünce yunuslar köpek balığın ağzında çıktı gittiler.

 • Rüyamda tatilde guneslenirken tusunami oluyordu ve 3 tane yunus baligi beni kurtariyordu daha sonra deniz eski seviyesine dondugunde yunus baliklarindan birini seviyor opuyor ve onlarla yuzuyordum bu ne anlama gelir

 • Rüyada yunus balığı ve yeni doğmuş yavrusunu gördüm.küçük oğlum baluğın yavrusynun yanındaydı.deniz coşunca oğlumu yakalamak istediğimde yunus yavrusunu korumak için beni kolumdan ısırdı.canım yandı. Deniz suyu evin içini sardı. Uyandum

 • Merhabalar kocaman yunus balığı ağzını açarak suyun içinde bana doğru yüzüyordu

 • Merhaba rüyamda bir sürü yunus balığının olduğu bi havuz görüyorum kimi yunus balıkları bazı insanlara kötü davranirken kimisi iyi davranıyor bir sürü insan var ben de bi yunus balığının yanına gidiyorum ama benimki diğerlerinden farklı çok tatlı bir yüzü var diğerlerinden daha kötü renk bana gülümsüyor manası nedir acaba teşekkürler:)

 • Merhabalar rüyamda önce 2 tane yavru yunus balığını besledim sonra yakaladım kucağıma alip 2sinide sevdim bu ne anlama geliyor ve herkese göstermeye çalıştım bakın diye

  • Kanımca sanki senin iki istek ya da işin var var kimsenin onaylamadığı ve sizinde bunların üstüne gidip misal ki işi büyütüp bakın bende yaptım deyip kendinizi göstermektir. Hayırlı günler..

 • Rüyada bir tehlike karşısında yunus balığı beni ve ailemi yuttu ve bizi kurtardı içine girdik Boğaz’ından geçerek içi ev gibiydi…

 • Rüyamda denizde yunus balığı gördüm ama suyun üstünde yan şekilde duruyordu ölü de olabilirdi bu şekilde gördüm.

 • Rüyamda sahile doğru yüzen yunus balıkları gördüm ve yaklaşıp yanlarına gittim bi tanesi benimle oynadı ve hatta beni öptü. Çok sıcak ve keyifli temas kurduk.
  Sizin fikriniz nedir?

 • 3 tane yunus balıgı bir legenin içindeydi dokunduğunda nefes almaya başladı Bi tanesi ve yaşıyor diye bagırdım alel acele onları denize götürdüm ve suya bıraktım. Be ne anlama geliyor acaba

 • Selam.. Rüyamda baya bi yunus balığı sürüsü gördüm beni farkettiklerinde oyunlar oynamaya başladılar daha cok yakınlaştılar. Sonra onlara doğru giderken kaçtılar fakat bi yavru karaya kdr gelmişti hızlıca koşup atladım ve dokundum ona rüyada cok huzurlu mutluydum teessüm ediyorlardı.

 • Günaydın
  Rüyamda coşkulu bir denizin içinden çok çok büyük bir yunus balığı elimden çekiyor bir taraftan da eşim çekiyor ama yunus beni alıp sürüklüyor ve sonra birisi gelip tanımadığım kişi Yunus’u öldürüyor ve ortada hiç su ve denizden eser kalmıyor ben gözümü açtığımda yanımda ters dönmüş iki tanede köpekbalığı var ve ben elimdeki bıçağı köpekbalığına saplıyorum ama zaten balıklar canlı değildi

 • Rüyamda bir teknedeydik teknenin ön tarafında yunuslar vardı biz bunlara bişeyler verdik bu yunuslarda bizi mutlu etmek için zıplama başladılar. ben birini seveyim, elim değsin diye düşündüm(İçimden geçenleri yunuslar anlıyordu, bende yunusların ne düşündüğünü anlıyordum) yunusun biti zıpladı teknede bir yere çarptı be boyun tarafından yaralandı, bende vicdan azabı hissedip ölmesin diye deniz merdiveninde suya götürdüm kanamayı durduracak şekilde baskı yaptım falan, sonra bir insanın canı tehlikedeymiş gibi oldu yunusu bırakıp bırakmamada tereddüt ettim ama bıraktım insan işi noldu tam hatırlamıyorum ama geriye geldim yunus toparlamıştı boynunun o kısımlar biraz insana benzemişti birazda yumusla konuştum konuşutken yunusun belden aşşağısı sudaydı bende sudaydım (çok konuşmadık ne konuştuğumuzuda hatırlamıyorum). Şimdiden teşekkürler cevabınızı merakla bekliyorum

 • Rüyamda bir Anda yașadıgım yere bol miktarda yagmur yagdi ve deniz oldu heryer denizin içinde otobusler ilerliyordu otobusun icindeydim ve yunus surusu ile evime kadar geldim evimden baktigimda yunusları göre biliyorum ziplayip ses veriyorlardi neye yorumlanir lütfen cevap verimisiniz

 • Ruyamda yunus baligi boyle kanal gibi bir yerden cikip geliyor bana bakarak su kenarina dogru cagirip bana jiletine sarilmis halde toplu para veriyordu bunun anlami var midir?

 • Merhaba rüyamda eski sevgilimi sıklıkla görüyorum ya mesajlaşıyoruz ya telefonda görüşüyoruz ya da yüzünü görüyorum ama hepsinde de durgun mutsuz ama beni de istemediğini görüyorum

 • Merhaba rüyamda yunus balığı odamın penceresine geldi deniz çok dalgalıydı poraz gibi sonra odama girdi beni alıp gitmek istiyordu ama sanki kötü bir yere götürecekti

  • Rüyam çok güzeldi günbatımında tam denize giricektim ki bir köprüden geçerken yunus balıklarını denizde görüyorum. Köprünün sağı solu yunuslarla dolu ve bu yunuslarla yüzmek isterken. Her yer insanlarla doluyor. Yunuslar da üzerimizden atlıyor. Ben elliyorum bir kaçını seviyorum. Çok mutluyum ve gülüyorum tam o sırada gülerek uyandım.

 • Selamun aleykum hocam ben dun gece ruyamda denizdeydik ve sahil kenarinda yunus baligi vardi cok buyuktu kendini bizim onumuze atti ve bendw onu seviyorudm ne anlama geliyor

 • Merhaba ben iki çocuk annesi kızların 5 yaş ve 10 aylık çalışmayan ev hanimiyim rüyamda ise gece işde çalışıp sabah is den çıktıktan sonra arkadaşlarla denize gittigimi 3 küçük 1 büyük yunus balıkları ile birlikte yüz düğümü gördüm yorumunuz için teşekkürler

 • Merhabalar rüyamda yunusun üstünde yüzüyorum bir arkadaşımla karşılaşıyorum ona isim veriyorum su kişiden hala.haber yok demekki önemsemiyor diyorum osa bana yok hayır aklındasin sen onun gibi bisey diyor dün çok kötü şeyler yaşadım üstüne bu rüyayı gördüm.ins hayırlı olur tskler

 • Merhaba rüyamda evin içinde su birikintisi vardı ve içinden yunus zıpladı ama evin içindeydi öyle gördüm yorumlarmısınız teşekkür ederim.

 • merhaba son üç rüyamda her şeyden 2 tane gördüm birinde ikiz erkek bebeğim vardı diğerinde 2 tane beyaz tavşanım son gördüğüm rüyada da 2 tane yunusla beraber yüzüyordum daha sonradan ortaya çıktı bu yunuslar ve onları seviyordum bunların anlamları nelerdir

 • Merhaba, rüyamda tatili için gittiğimiz bir yerden dönüş için yolculuk yapacağımiz gemiyi kaçırıyoruz ve daha sonra daha küçük bir gemiye binmek zorunda kaliyoruz, ancak gemiyi kaptanı bir türlü hareket ettiremiyor tam o sırada kıyıda sıralanmış dev yunus balıkları görüyorum, gemiye çok yakın olduklarından hareket esnasında gemiye carpmalarindan korkuyorum

 • Rüyamda yunus baliği tuttum oltayla karaya çektikten sonra baş kısmını keserek temizlemeye başladım ..anlamı nedir

 • Merhaba
  Rüyamda Yunus balığı uçarak olduğum yere geldi çok tuhaf hareketler ediyordu bana doğru da çok dikkatli bir şekilde bakıyordu bir anda yılana dönüştü benim ve kızımın üstüne çok hızlı bir şekilde geldi ama biz kaçtık sonra başka bir kadınını yüzünden yaladı daha sonra başkalarına gitmeye çalışıyordu salyalarının değdiği yerden yumurtalar çıkıyordu lütfen yorumlar mısınız?

 • Merhabalar,
  rüyamda ablamla beraber bir denizde yüzüyorduk, söylentilere göre o denizde köpek balıkları varmış, işte ben ve ablam o köpek balıklarını arıyorduk, birden bire yanımda iki siyah yunus balığı fark ettim, ablamsa o sırada uzakta, kıyıya yakındı, yunuslar benim peşime düşmüştü yada bana öyle geldi, çok korkmuştum ve kaçmaya başladım, sonrasını hatırlamıyorum

 • Selamın aleyküm rüyamda bir gemideydim ve geminin her tarafında yunus balıkları gemiyi tutmuş burunlarıyla gemiyi yüzdürüyordu bende geminin en önünde ayakta duruyordum
  Teşekkür ederim..

 • Merhaba iyi günler,

  Rüyamda , sanki yunus balığı gibiymisim gibi hissediyorum. Bir ses geliyor balina sesi, biliyorum denize bakıyorum denizin kıyısında balina bana sesleniyor ama yardım ister gibi sonra balina gidiyor dalıp. Denize atlıyorum sonra yunus balığını yanımda görüyorum yüzerken. Sonrasinda kendimi denize sırt üstü bırakıyorum ve dalıyorum yüzeyde kalmıyorum denizin sesini dinliyorum o sırada huzur veriyor. Yüzeye çıkıp yüzüyorum büyük ama beni zorlamayan kulaçlar atıyorum kıyıya bakmak istiyorum ama bakmıyorum. Yorulmadan bi anda kıyıda buluyorum bembeyaz bir kumsal ,deniz ise masmavi dalgasız bir deniz.

 • Rüyamda denizde kucağımda bebekle yunus balıklarını gördüm onlardan korktum ama hiçbirşey yapmadılar

 • Rüyamda berrak bir denizde küçük bir bebekle kucağımda yunusları gördüm ilkte korktum ama birşey yapmadılar

 • Selam aleyküm rüyamda mavi yavru bir yunus Balığı gördüm denizde kıyıda yüzerken ilk onu sevmek için yakaladım sonra sen nefes alamazsın die bismillah die Suya bıraktım sonra yunus Balığı ben onu seveyim die kendi kıyıya attı kendini yine onu alıp Suya bıraktım ölürsün suda yüz dedim

 • Yunus balığı ile yüzerken arkamdan ön tarafa benim üstümden sıçrayarak geçti ön tarafa. Denizin üzerinde çook geniş bir yuvarlak çizdi ve ben ortasındayım. Yunus ve ben çok sevinçliydik denizin içinde. Sanki yukarıdan çekilen bir kamerayla kendimi o yuvarlağı içinde gördüm.

 • Rüyamda iki arkadaşımla beraber ufak bir balıkçı teknesi gibi bir şeye bineceğimiz esnasında ben denizde yunus balığı sürüsü gördüm. Kıyıya kadar gelmiş ve iki süzgeçini çarpıştırıyor adeta alkış yapar gibi gösteri yapıyordu1. Bu esnada bir sürü insan da toplanmış ve onları izliyordu. Ben ve 1 arkadaşım yakından izlemek için onların olduğu kıyıya doğru gittik diğeri ise tekne yanında kaldı. Ben ve yanımdaki arkadaşım izlemeye gittiğimizde hala güzel güzel gösteriler yapıyorlardı. Sonrasında yunus sürüsü tekne yanındaki arkadaşımın oraya doğru gittiler ve arkadaşım da oradaki diğer tekneler de suyun etkisiyle denize doğru açıldılar arkadaşım da denize doğru yüzdü çünkü yunus sürüsünde balıklardan bazıları normalinden 3 4 kat büyüktü bazıları normaldi. Sonrasında ben ve bit arkadaşım diğer arkadaşımızı ve tekneyi izlerken yunus sürüsü tekrar bizim olduğumuz kıyıya gelmeye başladı. Bu arada tekne ve arkadaşımın olduğu kıyı normalken benim ve yanımdaki arkadaşımın durduğu ye biraz yüksekti yarı falez alanı gibiydi insanlar düşnesin diye de demirden duvar gibi bir şey yapmışlardı biz ise deniz ve bu demir kısmın arasından izliyorduk. Sonrasında gelen sürüden bi devasa boyutta biri de normal boyutta olan yunuslar tam da ben ve arkadaşımın olduğu yere doğru zıpladı ve biz de endişlendik ama kıl payı üstümüzden geçip demir duvarın üstüne atlayıp geçmeye çalışıyorlardı. Ama tam geçerken arka kısımları demire takıldı ve yaralandılar. Sonrasında o panikle hemen denize doğru gidip kaçtılar.

 • Merhabalar rüyamda deniz kenarındayım deniz bi anda yükseliyor ve içine alıyo daha sonra ve deniz normal hale geldiğinde Yunus balıkları görüyorum bir sürü onlar arkadan destek verip kıyıya doğru yüzüyoruz beraber yorumlaya bilirmisiniz lütfen

 • Hocam rüyamda bi kaç yunus baligıyla yuzuyoduk cember şeklinde kanserden yeni kurtulmus arkadaşım ve kardeşi de ordaydi.

 • Rüyamda deniz kenarında yürürken denizin içinde beyaz yunus sürüsü ve dev bir beyaz yunusun yüzdüğünü gördüm. Durup bakarken birden yavru beyaz yunus zıplayıp yanıma geldi. Ben de o beyaz yavru yunusu sevdim. Anlamı nedir?

 • Merhaba hocam ruyamda arkadaslarimla dənizə gittik onlar atlamaya korkuyordu su doğum diyə ben denize atladim baktim karşımda bursuru yunus balığı var korktum bogulurum diyə ama yinede yunus baligina doğru yuzdum və kafasina tutunarak dənizdə yuzmeye basladim

 • İşyerinin arkasında büyük boş bir arazi var orası sanki bir deniz olmuş ve bir sürü orda yunuslar yüzüyor bazı çalışanlarıda orda yüzerken gördüm ama herkes çıktıktan sonra bir sürü yunusbalığı resmen bana çok güzel gösteri yaptı

 • Kiz arkadasim beni ve yasadigim adami denizin ortasinda yunus baligila ben yüzüyorum yasadigim adam ise yanimda neye alameti

 • Merhaba rüyamda istanbul denizinde yüzerken gördüm kendimi ve bir sürü yunusla birlikteydim bana dogru gelıyolarlardı bazısı yüzüyor bazısı kafasını cıkarmıs sesleniyordu sıyahlı beyazlı olan balınadanda birtane vardı üstünden geçiyordum

 • Rüyamda ben bir tane yeni doğmuş kız çocuğu buluyoruz ben bakıyorum ama bir günde çok hızlı büyüdü 1 ve 1 buçuk yaşında gibi görünüyordu rüyada bunu anlatıyım anneme annem onun annesi babası uzundur yapılıdır diyo sonra yiyimeyeceği şeyleri istiyor diyom sen küçüksün yiyemezsin sonra buzdolabına koyuyorum koyduğum yerde sütler var çeşitli bunları içemezsin diyorum sonra bir süre onu orada unutuom sonra baktığımda babamla abimle balkonda yanlarında alıyom bakım evimde altında deniz var ve ben kapağı zor açıyorum açtıktan sonra yunusu görüyorum ona gel seni sevicem diyorum ama gelmiyor bana ilk başta küçük küçük balıklar veriyor sonra orta boylu kılıç balığı veriyor sonra vermeye devam ediyor orta boylu tabakta bir sürü balık oluyor ama etrafında beyaz et var yuvarlak gül seklinde gibi sonra denizde bir kayıkta değişik bir yaratıkmı diyim değişik Biri var ben onu görmek istiyorum diyorum ve yanımdaki kişi ona giderken timsah oluyor yanında onu kaldırıyor sonra kapağı açıyım tıklıyorum yunus yunus diye sonra uyanıyorum rüyamda ailemde vardı

 • Merhaba rüyamda çeşmedeydik ve deniz suyu çekilmiş bende çekilen deniz suyundan bozuk para , çay için kullanılan küçük para gibi renkli plastik şeylerden topluyordum sonra yavru bir Yunus balığı gördüm ve o yavru yunusla yüzen komşumuzun kızı ile yüzmeye başladık sonra tanıdığım bir eğitmende de oradaydı ve arkadaşı ile biraz sohbet ettik sonra gittiler. Hayırdır acaba ? Teşekkürler sevgiler

 • Rüyamda kötü bir şekilde ayrıldıgım eşimle konuşuyorduk. Sonra eski bir şahin arabasına binip deniz kenarına gittik. Araç ile suya girdik. Sonra ben aracı tek elimle suyun kenarına taşıdım. Eşim şiddet yanlısı biri oldugu için korkuyordum ve akşamdı suyun içinde ben oldugum için buyuk balıklar görüp korktum köpek balıgı sandım ama suyun üstüne çıkıp kendilerini bana gösterip ses çıkardılar. Yunus olduklarını anlayınca suya dalıp onlarla yüzmeye başladım. Yorumunu bekliyorum şimdiden teşekkürler.

 • Rüyamda beyaz kocaman yunus balığıyla yüzüyordum onu kucağıma almıştım herkesin foto çekmesini istiyordum ayriyetten kucağımda üvey oğlumda vardı onu havuzda yüzme öğretirken birden çıktı yunus balığı ve ikisinide kucakladım deniz kızı gibi nasıl yüzüyorum daire şeklinde bir yandanda öpüyorum çok heycanlıydım

 • Merhaba lar rüyamda bir okyanusta yüzen mavi renkli yunus balığı gördüm. Her yüzeye çıkıp geri daldığı okyanus altın renginde oluyordu. Ve yunus balığı her defasında bana çookk yaklaşıyodu. Üstelik bana yaklaştık| yunus balığı beyaz renge de dönüyordu. İki ta e yunus balığı gördüm. Biri suyun üzerine çıkıp tekrar batarken diğrei ise ona istesem tamamen dokunacakmışım gibi bana yaklaşmıştı. Galiba bir defa da dokundum tam hatırlamıyorum ama..
  Bu rüyamı en kısa sürede yorumlarsanız çok memnun kalırım efendim…

 • Rüyamda yunus balıkları görmüştüm ve biri bana ısrarla yaklaşmak ve kendini sevdirmek istedi ben çok korkup kaçtım ve o da beni takip etti en sonunda bir kaç insan onu tutmaya çalışınca korktum ve onu korumak için denize atladım ( derin denizlerden çok korkarım ) ve sanki gözleri ile bana güldüğünü gördüm ve sonra bir şekilfe kayboldu

 • Hocam rüyada yüzerken sürü ile yunus balığıyla karşılaşıyorum ve ben yüzerken birden kendimi onların arasında buluyorum .bir tanesi bana temas ediyor ve diğer bir tanesi bacağımi yaralıyor bunun anlamı ne olabilir saygılar.

 • Ruyamda masmavi bir denize bakıyordum ve birden iki tane yunus balığı başımın üstünden atlarken basima kendilerini vurup diger denize geciyordular ve gülüyorduk

 • Merhaba
  Rüyamda büyük adadayım elimde bir balık kıyıdayım sonra altımdaki taşlar yükseliyor aşağıdan bir Yunus balığı çıkıyor ve balık elimden kıyıya düşüyor , bi anda yunusu gören herkes kıyıya geliyor ve yunus ilk beni alıp yüzdürüyor yüzerken ellerimi iki yana açıp içimden her şey çok güzel olucak diye fısıldıyorum sürekli

 • Rüyamda oğlumun karnında Yunus balığı gördüm kemiginden tuttum içine su doldu ve güzelleşti