Ana sayfa » RÜYADA PARA GÖRMEK
Rüya Tabirleri

RÜYADA PARA GÖRMEK

Rüyada para görmek; maddi durum, bol rızık, şans, keder, dedikodu gibi durumların habercisi olmakla birlikte, rüya anındaki diğer sembollerle birlikte yorumlanarak farklı bilgiler de içerebilir.

Para görmek; sıkıntılı zamanlardan sonra maddi durumda iyileşmeye, iş veya özel yaşamda yeni fırsatlara, zenginliğe, paylaşmaya, bazen de cimri kişilere ve maddi açıdan zor duruma düşmeye de yorumlanır.

Rüyada para görmek; bazı yorumculara göre her ne kadar sıkıntılı zamanlara işaret eder dense de, rüyanın tamamına göre, içindeki diğer semboller ile yorumlanması çok önemlidir.

Rüyada Para Görmek Nasıl Yorumlanır

Rüyada para görmek, bir yerde bulmak veya birine vermek farklı anlamlar içerir. Rüyada kağıt para görmek  bol rızık, bozuk para ise darlık ve dedikoduya, bazen de farklı yerlerden gelecek küçük kısmete yorumlanır.

Parayı kaybetmek, fırsatları kaçırmaya, kısa sürecek sıkıntı ve kedere, parayı bulmak, yeni iş fırsatlarına, zenginliğe, parayı çaldırmak ise, yakın çevrede bulunan aç gözlü, tembel kimselere delalet eder.

Rüyada içinde diğer semboller ile parayı nerede ve nasıl görüldüğüne göre farklı anlamlar ifade edebilir. Para ile ilgili diğer analizler için yazımızın devamını okumaya devam edebilirsiniz.

Rüyada para görmek; kişinin iş hayatı ve maddi sorumluluğuna göre biriken kazanma veya kaybetme kaygısının bilinç altında toplanması ile birlikte rüyalarla dışa yansımasıdır.

Yapılacak yeni iş anlaşmaları, iş kurmak, işe girmek, yatırım yapmak, mal varlığına sahip olmak, miras işleri gibi konularla yakından ilişkilidir.

Rüyada para görmek, bir arada görülen miktar oranında kişinin eline geçecek veya çıkacak maddi konularla ilgilidir.

Rüyada Eldeki Parayı Birisiyle Paylaştığını Görmek

Yardım almaya veya yardım etmeye, ortaklık kurmaya, maddi açıdan rahatlamaya, bolluk ve bereketin gelişine yorumlanır. Görülen paranın miktarı da yorumu etkiler.

Paylaşılan kağıt para ise bir işe ortak olmaya veya nakit ihtiyacı olan bir kimseye yardım etmek anlamına gelir. Paranın çokluğu getirisi bol olacak bir işe ortak olmak anlamına gelir.

Eldeki bozuk parayı paylaşmak, az işe, çok lafa delalet eder. İş hayatın da sıkıntılı bir sürece ve bu konuda ortak veya çalışan kimselerle münakaşa etmek anlamına da gelir.

Ayrıca eldeki paranın üzerindeki rakama göre de yorum değişiklik gösterir.

Rüyada Bankaya Para Yatırmak

Mutluluğa, bolluk ve zenginliğe işlerde başarıya, kazançlı yatırımlar yapmaya delalet eder.

Bankadan para çekmek; yaşanacak küçük maddi sıkıntılara, borçları kapatmak için kredi çekmek, geçici çözümler bulmaya yorumlanır.

Her iki durumda da bankada çok miktarda para görmek; kişinin eline geçecek yeni imkanlara ve maddi kazanç elde etmeye yorumlanır ve kişinin sıkıntılı durumdan refaha çıkacağına delalet eder.

Rüyada Para Bastığını Görmek

Rüyada para bastığını görmek, sürekliliği olan bir işe başlamak veya böyle bir iş kurmaya delalet eder. Büyük bir girişim yaparak üretim yapmaya ve başkaları içinde istihdam oluşturmak anlamına gelir.

Bu rüya kişinin yaşamında refah seviyesinin artmasına ve bunun hayatının bütün alanların da etkili olacağına, zenginliğe, şöhret sahibi olmaya tabir edilir.

Basılan paranın miktarı yaşanacak gelişmelere dair bilgiler içerir. Az miktarda basılan para, kişinin eline geçen fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiği konusunda uyarı içerir.

Çok miktarda para basmak, yeni veya mevcut yapılan işte gelirin artacağı anlamına gelmekle birlikte piyasalarda nakit akışının hareketli olacağına yorumlanır.

Rüyada Gümüş Para Görmek

Rüyada gümüş para görmek; mutluluk ve huzura, müjdeli haberlere, şanslı günlere, geniş rızık, iş hayatındaki başarılara, güzel ve soylu kadın veya erkeğe, durum değişikliğine, ilham veren sanatsal ifade biçimine tabir edilir.

Gümüş para bulmak, sevinçli bir habere almak veya ilim sahibi bir kimse ile tanışmaya, ondan gelecek bir yardıma delalet eder.

Cebinde gümüş para görmek, maddi veya manevi huzura, ilim öğrenmeye ve bu konuda eğitim almaya, öğrenci ise okuduğu bölümde başarı elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın para görmek; sıkıntılı dönemden sonra gelen maddi ve manevi zenginliğe delalet eder. Huzura ermek, iş hayatında terfi almaya, soylu kimselere, devlet adamlarından gelecek bir yardıma yorumlanır.

Çok altın para ise, cimri ve bencil kişi veya kişilere yorumlanır.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada kağıt para görmek; kişi için maddi bolluk, kısmet, iş hayatında büyüme, maddi açıdan zor durumda olanlara yardım etmek veya yardım almaya, sıkıntılı zamanlardan sonra gelen ferahlığa yorumlanır.

Yeni iş fırsatlarına ve fırsatları iyi kullanmaya, ayrıca kağıt paranın üzerindeki sayıların da bize vermek istediği mesajlar olabilir.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek; sıkıntılı maddi durumlara, arkanızda dedikodu yapan, samimiyetsiz insanlara, küçük tartışmalar içermekle birlikte, aynı zamanda bozuk para; küçük, miktarlarda gelen yeni fırsatlara, yatırımlara, sıkıntılı zamanlardan sonra, gelen mutluluğa, kişinin yaşam içindeki tecrübelerine delalet eder.

Bozuk paraları başkasına vermek; sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaya, rahata ermek, olumsuz şartlardan kurtulmaya, bozuk para almak ise, yardım almaya veya bir sırra ortak olmaya yorumlanır.

Rüyada Bakır Para Görmek

Bakır para incelik gerektiren güzel bir işe ve zanaatkar bir kişiyi temsil eder. Bakır parayı evden dışarı attığını görmek, sıkıntı ve kederden kurtulmaya Bazen de sahip olduğu değerlerin kıymetini bilmemeye delalet eder.

Bakır para vermek veya almak, zanaatkar bir kimse ile kurulacak ortaklığı temsil eder.

Rüyada Para Saymak

Rüyada para saymak; rüyayı gören kişi için, iş hayatında başarılara, hedefine ulaşmaya, tutumlu olup yatırım yapmaya, kalben katılaşmaya, cimri ve müsrif kişi veya kişilere delalet eder.

Sayılan miktar da kişi için önemli bilgiler verebilir. Borç ödemek veya alacağını almakla da ilişkilidir.

Rüyada kağıt para saymak, iş hayatında saygınlık kazanmaya, hesap işlerinde adaletli davranmak gerektiğine dikkat çeker.

Bozuk para saymak, küçük işler, küçük hayaller anlamına gelir. Kişinin maddi konularda tekrara düştüğüne delalet eder. Aynı zaman da bu rüya nakit akışı çok olan bir sektörde çalışmaya veya kendi işini kurmaya, az para ile kurulan bir iş yerinden iyi gelir elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Para Bulduğunu Görmek

Rüyada para bulmak; umulmadık yerden gelen yardıma, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, borçları ödemeye, hastalıktan şifa bulmaya, beklenmeyen yeni gelişmelere tabir edilir.

Sıkıntı ve kederden arınıp, gelecek neşeli günlere, ele geçen fırsatlara ve fırsatları iyi kullanmanın gerekliliğine yorumlanır.

Rüyada Para Vermek

Rüyada para vermek; kişinin kolaylıkla para kazanacağına, maddi açıdan güçlü olmaya, arzu ve isteklerine kavuşmaya, bolluk ve bereketin hayatında daim olacağına, iş hayatındaki başarıya yorumlanır.

Bazen de bu rüya yardıma ihtiyacı olan bir kişiye yardımcı olmak anlamına da gelir.

Verilen paranın miktarı da farklı bir mesaj veriyor olabilir.

Borç para vermek yardım isteyecek bir kişiye veya kişinin borç yapmaması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Para Almak

Rüyada para almak; rüyayı gören için, şanslı günlerin geldiğine, uzun vadeli yatırımlara, zenginliğe işaret eder.

Para almak; kişinin bütün değerli şeylerini temsil eder ve geçmişten bu güne yaptıklarının, gösterdiği çabanın karşılığını almak demektir.

Rüyada para almak ve para vermek veya tomar ile para görmek, zenginlik ve şansa yorumlanır.

Bazen de borç para almak, kişinin harcamalarına dikkat etmediği anlamına gelir. Uyarı içeren bu rüya kişiye daha dikkatli hareket etmesi gerektiğini hatırlatır.

Rüyada Para Kaybettiğini Görmek

Rüyada kaybedilen paranın miktarı önemli bilgiler içerir. Gerçek yaşamda maddi açıdan sıkıntılı bir süreç yaşayan kişinin sahip olduğu değerleri kaybetme korkusu yaşadığına yorumlanır.

Güzel ve olumlu gelişmelere ve hayatındaki problemlerin çözüme kavuşacağı anlamına gelir. Maddi olarak rahata ermek ile birlikte hayatını düzene koymaya, sevinç ve mutluluğa delalet eder.

Rüyada Para Sakladığını Görmek

Rüyada para sakladığını görmek; kinin yaptığı bir plana kimseyi dahil etmeden gizlilik için de yürütmek istediği anlamına gelir. Kendi fikirleri doğrusunda aldığı kararları uygulayan bir kimseyi temsil eder.

İlerleyen süreçte kişinin gizlice yaptığı her hangi bir şeyin olumsuz sonuçları olabileceğine dikkat çeken bir rüyadır.

Bu rüya ayrıca gizlenen bir durumun ortaya çıkması ve duyulması anlamına da gelir.

Başka birinin para sakladığını görmek, bir sırra ortak olmaya delalet eder.

Rüyada Para Çaldırmak

Rüyada para çaldırmak; maddi kayıplara, dikkatsizlik veya dalgınlık sonucu yaşanacak olaylara, gizli olanın açığa çıkmasına yorumlanır.

Başka bir yorumu ise, yakın çevrede aç gözlü, kötü niyetli insanların varlığına olduğu gibi bu gibi durumların yaşanmaması için uyarı anlamına da gelir.

Rüyada İçi Para Dolu Kasa Görmek

Kişinin gelecek için yaptığı yatırımlara, gelecek kaygısından kurtulmaya, zenginliğe, rızık ve aileden gelecek mirasa delalet etmekle birlikte bazen de cimri bir kişiliğe delalet eder.

Boş kasa görmek; maddi sıkıntılara ve üzüntüye, boş getirisi olmayan işlerle uğraşmaya yorumlanır.

Bu rüya kişinin gelecekle ilgili bir planı olmadığına veya her hangi bir yatırım yapmadığına ve bundan duyduğu rahatsızlığa delalet eder.

Kese İçinde Para Görmek

Dünyalık yatırımlara, kesenin içinde para görmek; ilim öğrenmeye veya bu konuda ders almaya, sanatla uğraşacak bir mesleğe, saklanan sırların ortaya çıkması gibi bir çok yorumu vardır.

Para veya parayla ilgili rüyada görülen simgeler, içinde bulunduğunuz maddi koşullarla ilgili bilinç altının size vermek istediği bilgileri veya uyarıları içerir.

Rüyalar bize pek çok şekilde mesajlar vererek konuşur, yapmamız gereken ise mesajları doğru anlamak. Rüyada görülen sembollerin kişi için de ne ifade ettiği ve rüyada görülen diğer semboller ile birlikte, kişinin hissettiği duygular bir bütün olarak değerlendirilip analiz edilmelidir.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

37 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Merhaba,
  Rüyanın başını hatırlayamadım ama tanımadığım bir adama 5 TL para veriyorum. 8 TL vereceksin diyor kişiyi hatırlamıyorum ama başka birinin elindeki kağıt para tomarının içinden para arıyorum adama vermek üzere..

  Yorumunuz için teşekkür ederim..

  • Merhabalar Sevgili Aslı,

   Rüyada tanımadığın bir adama 5 TL vermen ve onun 8 TL istemesi ve para destesi içinde istediğin parayı araman; yepyeni bir sürecin başladığını haber veriyor. Rüyada para görmek; bolluk ve bereket anlamına gelir. Maddi gelirin de artış olacağına ve bununla birlikte, özgürleşerek, değişim ve yenilenme vaktinin geldiğini, olaylara daha yapıcı davranman gerektiğine ve aradığın gücün sende zaten var olduğuna işaret ediyor. Rüyada para görmek; ayrıca yeni insanlar ile tanışıp iletişimde olacağına, bekar isen, varlıklı biriyle tanışıp, ileriye dönük planlar yapmaya, iş hayatında başarılı girişim ve yatırımlar yapmaya, hayatında bolluk ve berekete, bir dönemin bitip yepyeni bir dönemin hayatına ferahlık getireceğine tabir edilir.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler……

  • Merhaba, rüyamda posta kutusunda 100₺ buluyorum. Sonra bi bakıyorum birkaç 100₺ daha var ama başkaları çok rahat görür gizli değil yani . Ben koymuşum onları oraya (kenara para koyarsınız unutursunuz bir anda karşınıza çıkar ya öyle birşey 🙂 ,sonra onları alıyorum anneme gidiyorum sayıyor 600₺ çıkıyor sonra bana geri veriyor.yorum için şimdiden teşekkürler

  • Merhabalar Sevgili Hakan,

   Rüyada çok sayıda kağıt para görmek, bolluk, bereket ve refah anlamına gelir. 50, 100, 200 rakamlarında ki paralar, rakamsal değerlerine göre analiz ettiğimiz zaman, hayatında yenilik yapmak istediğine ve bu yeniliği başlatma vaktinin geldiğine, bir konuda liderlik etmeye, evlilik veya bir iş fırsatı elde etmeye, var olanın çoğalmasına, ikili ilişkilerde başarıya, seyehate çıkmaya, yeni yerlere hiç yapmadığın şeyleri deneyimleme isteğine yorumlanır. Ayrıca 12. ayın 5 gibi bir tarihe de dikkat çekiyor olabilir.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler……

   • Rüyamda eski esim cantamda bol para bulup ve paralarin bi kismini elinde tutup tam almak isterken, o an anem o sira anem yanimda bana isaret ediyor ve sanki kizim iste dikat cantandan para cikariyor gibisine. Arkami dönüyorum ve gercektende y0züme bi şok icersinde bakiyor, sanki bu para nerden gibisine. Bana gercek hayatta aylik para yardiminda bulunuyor ve rüyadaki o parada benim birikimim. Saygilarimla

 • Rüyada annem evde domates yok diye brni markete gönderiyo ama çabuk gel yemek bekliyo diyo bende tamam deyip çıkıyorum.yanımda yüz tl var. Markete gidiyorum domatesleri alıyorum. sonra baska bir sey gerekli mi diye düşünüyorum.geri çıkmadan önce abur cubur bölümüne geciyorum aa neden ugramadan çıkıyorum diye. Önümde çaylar var yüksekçe bir dolabın üstüne uzanıp neler var diye bakıyorum ve paketi mavimsi olanı begeniyorum ama neyli oldugunu hatırlamıyorum. Sonra bi an düşünüyorum ondan önce de çünkü kasada ufak tefek bir seyler almıştım. yine ne kadar cok sey aldım çay paketi de pahalı kalan para harçlığım olacak diye geri bırakıyorum yerine boyum tam yetmedigi icin uzatıyorum yukari ve dikkatli bırakıyorum düşmesin diye.ordan gözüme jelibonlar çarpıyo hemen almaya gidiyorum orda tanıdığım birileri var ve küçük kız çocuğu var.babası tanıdığım biri ama hatirlayamiyorum kim oldugunu galiba abimdi. Sonra küçük bi paket alıyorum sevdigim jelibonlardan azar azar koyuyorum.kızın babasi da pataes kızartması koyuyor.yeterli parasını ödeyip çıkayım çok geç kaldım oyalandim annem kızacak diye endişe ediyorum . küçük kız gelip kızartmalari da jelibonlarla karıştırmak istiyo bende kızıyorum olmaz öyle şey o yağlı jelibonlari mahveder diyorum. Kız mızmızlanıyo ve israrla pesimden geliyo.babasi da bizi izliyo.ben bir yandan utaniyorum babasi yüzünden ama kıza da gerçekten cok sinirleniyorum.gel bak burda paket var iste buna koy diyorum Kız ısrarla hayir derken elinden düşürüyo kızartmalari hepsi dökülüyo.babasi hala bizi izliyo bende kızı ikna etmeye çalışıyorum babasina ayıp oluyo diye.gel bak burda paket var yenisini dolduralim diyorum ama kız hep jelibonlarin üstüne koyalim diyo.bende geç kaldım annem evde bekliyo oyalama beni diye kızıyorum dayanamiyorum. Öyle de uyaniyorum.

  • Merhabalar Sevgili Elif,

   Rüyada yaşamış olduğun şeyler, domates almak, beklenmedik sevinçli bir habere, evlilik ile ilgili konulara delalet eder. Diğer detaylar ile ilgili şeyler bazı konularda çocukça davranarak mızmızlanmaya delalet eder.
   Elinde olan 100 TL yeni bir başlangıca, istediğin şey için eyleme geçmeye veya bu konuda bir hareketi başlatmaya, tamamlanmaya ve ihtiyaç duyduğun her şeyin seninle buluşacağına delalet eder.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Rüyamda Garanti bankasından kendime hesap açıyordum. Eve döndüğümde hesabıma dakikada bir para geliyordu miktarları değişiyordu her defasında. Bunu fark edince parayı çekmeye gidiyordum çekip eve getirdikçe tekrar doluyordu ve yeniden gidip para çekiyordum.

 • Rüyamda üniversite için kaldığım apartta uyurken sarsıntı ile uyandım. Sonra arkadaşım uyuyor, onunda kaldırdım. SnrA dışarı çıktık. Bir kaç yer çökmüş. SnrA bizi başka yere yerleştirdiler..

 • Merhabalar, ben normalde gördüğüm rüyaları pek hatırlamam. Ama bu gördüğüm çok kısa rüyayı çok net hatırlıyorum. Rüyamda eşim askıda duran teyzeme ait olan bir pantolonun ön kısmına elini sokup bir avuç madeni para çıkartıyor. Ve bir tanesinin üzerinde Benim Adım ve soy adım yazıyor. Ve ben Rüyamda panikliyorum. Anlamını çok merak ediyorum, yorumlarsanız çok memnun olurum.

 • Merhaba. Ben bir dostum la bir yerden yüklü miktarda para biliyorum duvarın içinde ve gizli anahtarla açıyorum sonrasında motorla birilerinden kaçıyoruz ve bir binaya giriyoruz binanın en üst katına çıkıp belediye başkanı ile yatırım yapıyor ve antlaşma yapıyoruz sonrasında dostum ile bina içinde su savaşı yapıyorum lütfen ne anlama geldiğini açıklayınız saygılarımla

 • Merhaba;
  Ruyamda 158 lira yada 157 lira para oldugununu gordum.anlatayim
  Elimi cebime atiyorum cebimden 1 yuzluk 1 ellilik yani 150 tl bidw w yada 3 tl bozuk cikiyo unu tam hatirlayamadim lutden yorumlarmisiniz tsk ederim

 • ☆ Rüyamda annemle markete gidiyordum 10TL vardı ve Marketten kuru yemis yani biskuvu vb. Seler almıştık Sonra diyordum bu para nasil yetecek bize diye ama yetmişti annem yeter demisti para ustu olarakta 750 krs kalmisti Yorumunuzu bekliyorum.m

 • Merhaba rüyamda tanımadığım biri 3tl istiyordu. İlk 5tl verdim sonra 5tlyi alıp 3 tl vericektim ama kadına borcunuzu ben öderim 3tlyi kafaniza takmayın dedim gittim. O sırada sevdiğim birinin yaralandığını duydum ve onun yanına gidiyordum ki asansörde eski bir arkadaşımı gördüm ve sarıldık(bu arkadaşımla eskiden çok yakındık. Şu an konuşmuyoruz sebebi de rüyamda yaralanan kişi). En son da yaralanan kişinin yanına gittim iyiydi onunla konuşurken uyandım.

  • Rüyama amcamin eşi bize geliyor misafirlige eşime bi tomar kagit para veriyor kizimada veriyor sonra bi tomar parada yerde duruyor ama ben onu almiyorum esim elindeki parayi sayarken abimde yaninda ona bakiyor bense uzaktan izliyorum sonra uyandim

 • Merhabalar rüyamda bir köprü yapımının(viyadük gibi) altında kalan bir binada yaşıyoruz, önümüzdekini ve yakınlarda devlet binaları var ve bizim araba parkedecek düzgün bir yerimiz kalmamış 3 tarafımıza da resmî açık otopark yapılmış ve ben aracımı arka sokakta bir otlu yolun arkasından geçip bir alana bırakıyorum o sırada kızımla o boş çimli alanda top oynuyoruz ve 3 genç de top oynuyorlar bizim top Gs renklerinde onlara taraf kaçınca rica ediyorum sarı kırmızı olan diye veritorlar o sırada bir gürültü oluyor eve doğru koşuyoruz kızımla ve bir bakıyorum ki 4-5 bina yanımızdaki 2 bina içinde insanlar varken yıkılıyor köprünün inşası sebebiyle şok oluyoruz ve çok üzülüyorum o sırada közüm bize de olur mu anne diyor ben de biz taşınırız kızım ev bizim ama hemen buradan taşınırız merak etme diyorum ve acaba ne oldu kaç kişi öldü diye üzülerek eve gidiyorum

 • Merhaba ben bu gece rüyamda kapalı bir arkadaşımla beraber para ve altın saydım tam tamına 14.000 TL para eder olduğunu söylediğini hatırlıyorum acaba neye gelir

 • Rüyamda mektup zarfının içinde maaşım var onu çıkartıyorum kuzenim bakmaya çalışıyo izin vermiyorum daha sonra yerde kağıtlar var onlara bakıyorum benden para isticek ne kadar olduğunu anlıcak diye üstünü kapalı tutmaya çalışıyorum paranın ödemelerim var falan diyorum

 • Merhabalar rüyamda ATM den para çekiyorum, 4bin TL ve küsüratı da vardı hatırlamıyorum tam olarak. 200 TL yi en son çekiyorum yani ATM o şekilde veriyor. Paramı çektikten sonra ATM ye sıkışmış 50TL görüyorum Ablam yanımda o sıra a 50TL buldum diyorum ablam da bana versene onu diyo tamam al diyorum. yorum için teşekkürler şimdiden.

 • Merhaba cevaplarsanız çok sevinirim. Rüyamda bir milyon tl kazandığımızı gördüm ama nasıl kazandığımızı bilmiyorum. Ve bize sizin borçlarınız var diyerek paranın az bi kısmını verdiler. Geri kalanını da borçları kapattılar. Ama gerçek hayatta böyle bi borcumuz da yok.

 • Mehabalar.rüyamda akşam vakti, işyerinde çaymolasında çay almaktaydım.sol tarafımda sevdiğim kız vardı.çaykazanının bulunduğu masada , çaydan ıslanmış 5tl vardır, aldım.oradan ayrıldıktan sonra sevdiğim kızı karşımda bank da otururken gördüm, gülümsüyordu ,.oradanda uzaklaştım ve vefat eden annemi gördüm, odagülümseyerekhayırlı olsun barışmışsınız dedi.(sevdiğim kızla küs durumdaydım)

 • Bir dere kenarında berrak bir suda yzmek için cebimdeki paralaru arkadaşıma tutması için veriyorum cebimden paralar çıktıkça çıkıyor daha sonra o suda yüzmeye başlıyorum

 • Merhaba bugün rüyamda bir yerden geliyorum ama o kadar çok yağmur yağmış ki sırılsıklam olmuşum sonra bir yerde annemle babamı görüyorum arabada paraları çıkartıyorlar yağmur artik arabanın içine bile girmiş paralar ıslanmış
  Yorumunuz için şimdiden teşekkürler

 • Rüyamda çok zor durumda olan arkadaşımı miras kalıp çok parılı gördüm rüyamda çok para vardı

 • Rüyada kaybolan parayı buldum para değeri 20 TL idi ama 2 teleyi açtığımda 2 tane 100 Birtane 50 TL daha çıktı yani 28tl

 • Ben kendi cüzdanım da para olmadığını biliyorum. Ama rüyam da sebepsiz yere oğlumla cüzdanımı kurcalıyoruz ve saklı cebinde 2 tane 100 tl buluyoruz. O anda oğluma sus diyorum ve parayı saklıyorum.

 • Merhaba , ben rüyamda evden acele çıkmış oluyordum ve arkadaşımla metroya biniyoruz sonra bakınca çantamda ne kart ne de param olmuyor ve ondan 20 lira para alıyorum. Şimdiden teşekkürler.

 • İyi günler ben rüyamda ilk önce 14 TL buldum 10 TL.si kağıt 4 TL.si bozuk paraydı ve yerden aldım sonra bi çeşme gibi bi yerde ıslanmış hep 5 telelik ama tahminim 40 tele falan var para onu da alıyorum yerden ıslak ıslak cebime koyuyorum sonra bayın babamla bi yere gidiyoruz araba ile normalde kapalıyım ben ama oraya açık saçla gitmiş oluyorum ve çok rahatsız oluyorum ve uyandım

 • Merhabalar, Ben rüyamda uykudan uyanıp toprak üzerinde yürürken bastığım yerin yumuşak olduğunu anladım ve orayı açtım içinden ise 100luk para tomar halinde sakliydi hepsini çıkarıp aileme verdim .
  Daha sonra dayimlara gidip biraz onlara verdik ama ben hic paralara dokunmadım sadece bakıyordum
  Daha sonra otobanda yürüdüğümu gördüm yol kenarında bir kız vardı tanıdık geliyor ama tanımıyorum
  Sonra ise tanımadığım bir kız arkadaş ile ona sarılıp dertlesiyorduk o bana paramı devlete teslim etmememi söylüyordu bu senin hakkın yıllarca bunun için çalıştın tarzı konustu.

  Rica etsem ne anlama geldiğini söylermisinjz.

 • Rüyamda Daha Önce Vefat Etmiş Komşumuz Olan Adam Beyime Beş TL Kağırt Para Veriyor Daha Sonra Oğlum Bu Parayı Alıp Bu Adamın Yüzüne Savurduğünu Gördüm

 • Rüyamda Daha Önce Vefat Etmiş Bir Adam Kocama Beş TL Kağıt K Para Veriyor Oğlum Bu Parayı Alıp Bu Adama Savuruyor

 • Merhaba;
  Şu sıra maddi olarak dardayız. Sabah uyanıyorum kardeşime okul parası vermek için cüzdanımı açıyorum Ve rüyamda sürekli kullandığım cüzdanımda bir sürü para buluyorum. Kardeşlerime kimin koyduğunu soruyorum onlarda bilmiyor. Sayıyoruz sayıyoruz bir türlü Miktarını hesaplayamıyoruz. Çok mutlu oluyorum. Bu dar zamanda denk geldi iyi oldu diye anlatıyorum kardeşlerime. 100 TL LİK kağıt paralar 50 TL ve 20 TL LİK kağıt paralar vardı. Çok mutlu oluyorum. Yorumlarsanız çok mutlu olurum teşekkür ederim.

 • Merhaba;
  Şu sıra maddi olarak dardayız. Çalışmıyorum çünkü eve bakmam gerekiyor. Evden yapılacak bir iş planlamaya çalışıyorum. Rüyamı anlatacak olursam ; Sabah uyanıyorum kardeşime okul parası vermek için cüzdanımı açıyorum Ve rüyamda sürekli kullandığım cüzdanımda bir sürü para buluyorum. Kardeşlerime kimin koyduğunu soruyorum onlarda bilmiyor. Sayıyoruz sayıyoruz bir türlü Miktarını hesaplayamıyoruz. Çok mutlu oluyorum. Bu dar zamanda denk geldi iyi oldu diye anlatıyorum kardeşlerime. 100 TL LİK kağıt paralar 50 TL ve 20 TL LİK kağıt paralar vardı. Çok mutlu oluyorum. Yorumlarsanız çok mutlu olurum teşekkür ederim.

 • Merhaba, rüyamda toprağın içinden 200₺ para buldum sonra o parayı aldığım yerden tekrar para gördüm toprağı eşeleyip parayı aldıkça para çoğalıyordu. Sonra biri geliyor diye aldıklarımla birlikte hemen uzaklaştım ordan. 38 yada 380 tane 200₺ aldım toprağın altından. Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler

 • Rüyamda bol miktarda parayı buluyoruyorum kimse görmesin diye bir tasın altına saklıyorum sakladığım yeri sonra bir türlü bulamiyorum