Ana sayfa » RÜYADA DOMATES GÖRMEK – Rüyada domates görmek ne anlama gelir?
Rüya Tabirleri

RÜYADA DOMATES GÖRMEK – Rüyada domates görmek ne anlama gelir?

Rüyada domates görmek; helal kazanç, şans, bol kısmet, bolluk, bereket, sevinç ve mutluluğu sembolize eder. Kişinin hayatında ani değişikliklerin yaşanacağı bir döneme, müjdeli bir haber almaya tabir edilir. Rüyada domates görmek kişinin, maddi kazançlarının, kısmet ve şansının arttığı bir süreci haber verir.

Bazen de kişiye küçük sevinçler ile yetinmek gerektiğini hatırlatır. Gösterdiği çabanın sonucunda kişiye, emeğinin karşılığını alarak, huzurlu bir ömür süreceğine yorumlanır.

Rüyada Domates Görmek Nasıl Yorumlanır

Rüyada domates görmek, günümüzde her mevsim yetiştirildiği için, her zaman hayra yorumlanır. Rüya sahibi için, sıkıntıdan kurtulup, mutlu olacağı bir dönemin içinde olduğuna, sevinçli güzel bir haber almaya, kazancının artmasına işaret eder.

Kişinin hayatında beklenmedik, sürpriz gelişmeler yaşanmasına veya hedeflenen bir işte başarılı olmaya delalet eder. Beklenen bir şeyin kısa sürede geleceği anlamına gelir. Güzel duygular, aşk, sevgi, bereket, sağlık ve mutluluğu temsil eder.

Rüyada Domates Yemek

Kişinin eline geçecek kısmeti demektir. Kırmızı renkte olanını yemek, gelecek güzel bir habere, sevince, aşık olmaya ve talihin yüzüne gülmesi demektir. Aileye katılacak yeni bir kişiye, çocuk sahibi olmaya, bol kazanç ve ferahlık anlamına gelir.

Rüyada kırmızı renkte olanını yemek, aşık olmaya, yeşil renkli olanını yemek, ilim sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Domates Almak

Rüya sahibinin muradına ermesine, hayal edilen şeylerin gerçekleşmesine, bekar birinin, güzel ve naif bir kadın ile evlilik yapmasına, evli bir kişinin, kız çocuğu olması demektir.

Hayatın içinde aktif olmak, harekete geçmek, mutlu olmak, mutlu etmek, güzellikleri farketmek anlamına da gelir.

Rüyada Domates Fidanı Görmek

Yeni bir başlangıç ve yapılan bir iş planı demektir. Fidanı diktiğini görmek, kazançlı bir işe yatırım yapmaya veya kendi işini kurmak anlamına gelir. Bazen de hayırlı bir evlat yetiştirmek veya kimsesiz çocuklara yardım eden sosyal bir projede yer almak veya destek olmak anlamına da gelir.

Kişinin bir muradına ermesi, hayır işlerinde liderlik etmesine yorumlanır.

Rüyada çiçek açmış fideleri görmek, kişinin yaşama umudunun artması, rızkının genişlemesi, dualarının kabul olması, kendi ile birlikte çevresine de yararının dokunması demektir. Sevinç, mutluluk, sağlık ve huzura işaret eder.

Rüyada Domates Toplamak

Kişinin yaptığı bir yatırımın sonucunda başarılı olmasına, iyi bir gelir elde etmeye, bol kısmet ve berekete delalet eder. Sevinip, mutlu olacağı bir haber almaya, maddi kazancının artmasına, hazırladığı bir projede başarılı olmasına yorumlanır.

Tarımla uğraşan biri için, iyi bir hasat toplamaya, borçlu olan biri için, borcunu ödemesi anlamına gelir. Rüyada domates toplamak, rüya sahibi için yaşamın her alanında kısmetinin açılıp, bolluk ve bereketinin artacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Domates Satmak

Rüya sahibinin ticari hayatta elde edeceği büyük başarıya ve bol kazanca delalet eder. Rüyanın görüldüğü dönemde elden çıkarılması gereken şeylerin kısa sürede nakite dönüşmesi demektir. Borcu olan kişi, borçlarını ödeyerek huzur ve refaha kavuşur.

Rüyada Pişmiş Domates Görmek

Kişinin yaşam koşulları içinde olgunlaşması ve doğru bildiği yoldan ayrılmaması anlamına gelir. Bazen de pişmiş domates, kişiye başkaları tarafından hazır sunulan fırsatlara veya imkanlara delalet eder. Kişinin şansının yüksek olduğuna, el attığı her şeyin yolunda gideceğine, sevinç ve mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Yeşil Domates Görmek

Bir niyetinin gerçekleşmesi demektir. Bazen de kişinin isteklerinin gerçekleşmesi için kısa bir süre beklemesi gerektiğine yorumlanır. Huzurlu günlere, güçlü bir maneviyata, yaşamsal kaynakların artması demektir.

Yeşil domates toplamak, kişinin cömertlik ve iyilikte örnek bir kişilik olduğuna, saygı ve sevgi görmesine yorumlanır.

Yeşil domates yemek, kişinin maneviyat da olgunlaşmasına, dünya nimetlerine tamah etmeyip, ruhen yüksek mertebeye ermesine delalet eder.

Hasta biri için şifa bulup iyileşmesi anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Domates Görmek

Aşk, arzu ve istekleri temsil eder. Kişinin aile kurması, bir işe başlaması ile yepyeni bir süreç anlamına gelir. Bu yeni dönemle birlikte sıkıntılardan kurtulup, refah içinde yaşamaya delalet eder .

Ayrıca sevinçli bir habere, kazancın artmasına tabir edilir. Rüya sahibinin yapmak istediği şeyler konusunda, harekete geçmek için uygun bir zaman içinde olduğu anlamına da gelir.

Rüyada Domates Bahçesi Görmek

Bu dünyada elde edeceği kazanç ve mallarını temsil eder. Bakımlı, renkleri canlı, dallarında meyvesi çok olan bir bahçe görmek, zenginlik, mal, mülk ve servet sahibi olmaya delalet eder.

Kişinin yaptığı yatırımın meyve vermesine, hayırlı ve helal kazanca, emeğinin karşılığını fazlası ile almaya, kendisi ile birlikte bütün bir ailenin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacağı anlamına gelir.

Bütün bunlarla birlikte, sevinç, mutluluk, huzur, bolluk ve berekete delalet eder. Kişinin yaşamı boyunca geçim kaygısı duymadan, refah içinde yaşaması demektir.

Bakımsız veya renkleri solmuş bir bahçe görmek, bazı şeylere yeniden başlamak gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Çürük Domates Görmek

Rüyada çürük veya ezilmiş domates görmek, rüya sahibi için, sıkıntılı geçecek bir döneme işaret eder. Bazen de dikkat edilmesi gereken, harcamalar anlamına gelir ve kişinin her türlü müsriflikten uzak durması konusunda uyarıcı olabilir.

Rüyada Domates Çekirdeği Görmek

Kişinin ailesini ve çocuklarını temsil eder. Bu rüyayı gören kişinin, çocuğu olur, ailesi genişler, maddi gelirinde artışlar olur, evi bereketlenir, bolluk için de yaşamak anlamına gelir.

Rüya sahibinin hayatın da eksikliğini hissettiği ne varsa onu elde edeceği bir sürecin içinde olduğuna delalet eder. Ömrü boyunca bu kişi yokluk nedir bilmeden yaşar ve hayata karşı itikadı tam olacağı anlamına gelir.

Rüyada Taze Domates Görmek

Sevinç ve mutluluğa, yaşanacak güzel günlere delalet eder. Kişinin bol kazançlı günler içinde olduğuna, yatırım yapmanın, ilerde kendisine fayda sağlayacağı konusunu hatırlatır. Yaşamında sorun teşkil eden şeylerden kurtulup, ferahlık ve huzura kavuşmak anlamına gelir. Borcu olan kişi borçlarını ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada Domates Suyu Görmek

Kişinin eline geçecek mala, kendisine hazır verilen bir iş imkanına, yakınlarından gelecek bir mirasa delalet eder.  Bunlarla birlikte, sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk ve güzel bir ömür yaşamak, hayattan tat almak anlamına gelir.

Rüyada Domates Salatası Görmek

Rüya sahibinin dünya nimetlerinden yararlanıp ve eline geçen fırsatları en iyi şekilde kullanmasına işaret eder. Domates salatası, hayırlı, sağlıklı ve mutluluk içinde geçecek bir ömür demektir. Helal rızık, bolluk ve berekete tabir edilir.

Rüyada Domates Salçası Görmek

Karlı bir işin sonucunda elde edilen zenginliktir. Kişinin çaba gösterip, çok çalıştığı işte başarının kendisiyle olacağının işaretidir.

Rüyada salça yaptığını görmek, yaptığı işlerde başarısının takdir edildiğine, kazancını iyi bir yatırıma dönüştürerek, mülk sahibi olacağına ve kazancının tadını çıkaracağına yorumlanır.

Rüyada Çok Miktarda Domates Görmek

Rüya sahibinin kazancının bolluğuna ve bereketine yorumlanır. Yapılan işin büyüklüğü oranında, kazancının yüksek olduğuna ve kişinin yanında çok sayıda çalışanlarının olması anlamına gelir.

Rüyada Kuru Domates Görmek

Gelecek için yatırım yapmak anlamına gelir. Helal rızık ve çok çaba gerektiren bir işe yorumlanır. Şikayet etmeden sabırla çalışıp, çabalayan kişinin ödülünün büyük olacağına, zorluklardan, sonra gelen kolaylık anlamına gelir.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Merhaba,
    Bn rüyamda ağzımın çok fazla çürük, kararmış disle dolduğunu gördüm daha sonra bn o lari ağzımdan çıkardığında bütün dişlerimin yerinde, gayet güzel ve bembeyaz olduklarını gördüm. Bnim rüyamı da yorumlar mısınız?!

  • Merhaba.
    Rüyamda bizim kursun balkonundan aşağı bakıyordum. Yaklaşık 1-1.5 metre genişliğinde ve 10 metreden fazla uzun açık sarı bir yılan gördüm. Yılanın üstünde de yine aynı uzunlukta ama ince koyu kahverengi bir yılan vardı. Hızlıca geçtiler. Arkalarından da bi jip araba kovalıyordu. Sonra bi anda gördüğüm yılanlar ayağıma dolandı. Ve kurtulmaya çalıştım ama kurtulamadım ve uyandım.

    Yorumlarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

  • Merhaba ruyamda dislerimin hepsinjn ustjnde farkli farkli sekiller vardi gunes resmini hatirliyorum sadece arastirdim ama bulamadim bilen biri varsa yardimci olur musunuz