Ana sayfa » RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK – Eksiklerin Tamamlanması Olabilir mi?
Rüya Tabirleri

RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK – Eksiklerin Tamamlanması Olabilir mi?

Rüyada hamile olduğunu görmek; kişinin hayatında yeni sürpriz gelişmelere delalet eder. Sevinçli bir habere, beklenen olayların gerçekleşmesine, başarının artmasına tabir edilir.

Çok fazla emek verilen bir işin sonuca ulaşması demektir. Rüyada hamile olduğunu görmek, şanlı bir döneme, işlerin yoluna girmesi, ailenin tamamlanması, eksik olanın gelmesi demektir.

Rüyada hamile olduğunu görmek, bolluk ve bereketin artıp, dua ve dileğinin gerçekleşmesi anlamına gelir. Yeni bir iş projesine başlamaya, aileye gelecek bir bebeğe, bekar biri için evlenmeye delalet eder.

Evli olup çocuğu olmayan bir kadının, rüyada hamile olduğunu görmek, annelik yapmaya hazır olduğu ve artık bir çocuk istediği anlamına da gelir.

Rüyada Hamile Olmak Nasıl Yorumlanır

Rüyada hamile olduğunu görmek, kişinin istediği veya beklediği bir şeyin, gerçekleşme süreci içinde olduğuna yorumlanır. Müjdeli bir habere, aileye gelecek yeni bir bireye, iş hayatında ortaklık kurmak, yapılması düşünülen işe başlamak için uygun bir sürecin içinde olmak gibi bir çok güzel gelişmelere delalet eder.

Bütün bunlarla birlikte rüya içindeki diğer semboller ve kişiler, hamile olan kişinin kendini nasıl gördüğü ile alakalı olarak farklı yorumları da olabilir.

Bir erkeğin kendini rüyada hamile olduğunu görmesi, yaptığı işte başarıya ve bir iş projesine ortak olmaya veya baba olmak istediğine delalet eder. Bir kadın için, öncelikle anne olmaya, sevinç ve neşeye yorumlanır.

Bekar olan kadın veya erkek için sevdiği biri ile izdivaç yapmasına, iş arayan birinin, maddi getirisi iyi olan bir işe başlamasına, aynı zamanda herkes için yepyeni bir sürecin başlaması anlamına gelir.

Hamile olduğunu ve doğum yaptığını, bebeğini kucağına aldığını gören, kadın veya erkeğin, yaşamdan beklentilerinin karşılık bulmasına, mutlu bir aile hayatına sahip olmak anlamına gelir. Maddi ve manevi huzura, saygı ve sevgi görmeye, içsel derinlik kazanmaya, hayata karşı farkındalığının artmasına tabir olunur. Herkes için hayra yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada hamile görmekle ilgili daha fazla bilgiyi yazının  devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile birini görmek, hayata dair bir beklentiyi sembolize eder. Hamile kadının karnının büyüklüğü, kişinin elde edeceği başarının hangi miktarda olacağı konusunda bilgi verir. Hayra yorumlanır ve gelecek günlerin güzel gelişmelere gebe olduğuna delalet eder. Bunlarla birlikte kişinin hayatınagirecek, başarı, sevinç, mutluluk, bolluk ve berekete yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Kişinin gerçek yaşamında şahit olacağı kendini de ilgilendiren güzel gelişmelerin yaşanacak olmasına delalet eder. Kişinin rüyasında gördüğü hamile kadının, gerçek hayatında ki yakınlığı nispetince, gelişmelerden etkileneceği anlamına gelir.

Doğum yapmak üzere olan hamile kadın, gerçekleşecek olayların, çok hızlı gerçekleşeceğini anlatır. Kadının kaç aylık gebe olduğu, gerçek hayattaki, bir gelişme ile ilgili beklenen veya beklenecek olan süreyi haber veriyor da olabilir.

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Bir erkeğin rüyasında hamile olduğunu görmesi, hayra yorumlanır. Günlük yaşamında ki ihtiyaçlarınının karşılanacağına, hiç beklemediği bir yerden gelecek kısmet anlamına gelir. Bekar ise, evliliğe, evli biri için, aileye gelecek bir bebeğe, iş hayatında başarılı olacak bir projeye, borçlardan kurtulmaya delalet eder.

Bazen de kişinin bir çok anlamda sıkıntılı bir durumun içinde olduğuna ve çok daraldığı anlamına gelir. Yinede bu rüya kişiye, yepyeni bir sürece girdiğine ve yakın zamanda sorunlarına çözüm getirecek verilere sahip olacağına yorumlanır.

Bekar Kişinin Hamile Olduğunu Görmesi

Rüyada bekar bir kadın veya genç kızın gebe olduğunu görmesi,  hoşlanacağı biri ile tanışmasına, beğendiği bir var ise, kendine itirafta bulunması anlamına gelir. Bazen de evlilik yapmak istediğine ve bu dileğinin gerçekleşmesine yorumlanır. Bunların dışında gebe olduğunu görmek bir murada ermek, isteğine kavuşmaya delalet eder, hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Hamileliğin Sona Erdiğini Görmek

Rüyada gebeliğin sonlanması, düşük yaptığını görmek, bazı arzu ve isteklerin ertelenmesi anlamına gelir. Bazen de kişi kendine sorun ettiği bir konuyu kolaylıkla çözümleneceğine yorumlanır. İkili ilişkiler de bir hayal kırıklığına olacağına da delalet eder, bu rüyanın yorumu kişinin içinde bulunduğu duruma göre değişebilir.

Rüyada Lohusa Şerbeti Görmek

Rüyada lohusa olmak yada lohusa şerbeti görmek veya içmek, bir başarının kutlanacak olması demektir. İşitilecek güzel sözlere, itibar görmeye, hastalıktan veya sıkıntıdan kurtulmaya tabir edilir. İstediğini elde eden kişinin, keyfinin yerine geldiğine, sevinç ve mutluğuna, girişilen işte başarılı olmaya, zafer ve zenginliğe yorumlanan hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Hamilelik Giydiğini Görmek

Rüyada gebe olduğunu ve hamilelik giydiğini görmek, yaşanacak güzel gelişmelere gün be gün şahitlik etmek anlamına gelir. Bu rüya kişiye yaşamda istediği şeylere kavuşacağına, sıkıntılı süreçlerin geride kalmasına, anneliği yaşamasına delalet eder.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada çocuğu olmayan bir kadının gebe kaldığını görmesi, artık anne olmak istediğine ve bunun gerçekleşecek olmasına yorumlanır.

Çocukları olan bir kadın için bu rüya bilinç altında daha fazla çocuk istemediğine delalet eder. Bu rüya doğum kontrolü için herhangi bir tedbir almayı unuttuğu için yaşadığı endişeye işaret eder.

Rüyada Yaşlı Bir Kadının Hamile Olması

Doğum yapacak yaşta olmayan, yaşlı bir kadının gebe olduğunu görmesi, yaşamında bir yenilik olacağına, yaşlılığı boyunca evlatlarından yardım görmesine, beklemediği sürpriz bir gelişmeye, mutlu olmak anlamına gelir. Bazen de aileden birinin gebe olduğuna dair haber almaya yorumlanır..

Rüyada Çocuğu Olmayan Bir Kanının Hamile Olması

Çocuğu olmayan bir kadının gebe olduğunu görmesi, şaşıracağı bir olayla karşılaşmasına, sevinç ve mutluluğa, umudunu kestiği bir şeyde başarı elde etmeye, ve öz güvenin artacağı bir zaman içinde olduğuna yorumlanır. Gerçekleşmesi imkansız gibi görünen bir olayda girişim de bulunduğu takdirde zafere ulaşacağına ve bir hayalinin gerçekleşecek olmasına delalet eder.

Rüyada Bir Erkeğin Karısının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada karısının gebe olduğunu gören erkeğin, borçlarını ödemesine, mal, mülk sahibi olmaya, istediği şey ne ise elde edeceğine, hassas olmakla birlikte yepyeni bir döneme delalet eder. Bazen de gerçek bir hamileliğin habercisi olabilir.

Rüyada Hamilelik Sancısı Çekmek

Rüyada hamilelik sancıları çektiğini görmek, çektiği bütün sıkıntıların sona ermesine, eline geçecek fırsata ve paraya yorumlanır. Gerçek hayatında gebe olan bir kadının rüyada sancı çektiğini, canının çok yandığını görmesi, doğum sırasında İlahi bir güç tarafında kolaylık görmesine, korktuğundan emin olmaya yorumlanır.

Rüyada Bekar Bir Kadının Hamile Olduğunu Görmesi

Rüyada bekar bir kadının gebe olduğunu görmesi, hayatında olmasını istediği şeylere ulaşacak olmasına yorumlanır. Hayatında yeni gelişmelerin gerçekleşmesine, muradına ermeye, bolluk ve berekete tabir edilir. Sevinç ve mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Hamilelik Belirtileri Görmek

Rüyada mide bulantısı veya kusmak gibi hamilelik belirtilerinin olması ve gebe olduğunu düşünmek, rüya sahibi için, bir isteğinin gerçekleşecek olmasına ve girişimde bulunması gerektiğine, doğru ve şanslı zaman diliminde olduğuna yorumlanır. Bazen de bu yanıltıcı bir bilgi anlamına da gelir, rüya sahibinin yaşadığı döneme göre yorumu farklı olabilir.

Rüyada Hamile Olmadığı Halde Karnını Şiş Görmek

Hamile olmadığı halde karnını şiş gören kişinin, bir konuyu kendine sıkıntı ettiğine yorumlanır. Bu durum bir konuda yanılsama yaşanacağı veya bir olayın göründüğü gibi olmadığı gerçeğinin ortaya çıkacağı anlamına da gelir.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • rüyamda tanıdığım hamile biriyle ilişkiye giriyordum sonra pencereye baktım hava şafak vaktiydi sabah olmaya başlıyordu

  • Hocam annem 3 hafta once vefat etti abim rüyasında annemin sıkıntılı bir hal oldugunu beni burdan cikartin diye aci cekiyormus abimde ruyasinda gitmis mezarligi acmis annemin yuzune bakinca benim yüzümü görmüş ve bu durumu ogrenmek istiyoruz hayirdir hocam
    Biz abimle hep küstük yillardir abim benimle konusmaz cenazede bile benimle tartisip durdu beni hic sevmez ben her bayram giderim o kapisini acmaz bana yani bu yorumu acıklarmısınız sayin hocam