Ana sayfa » RÜYADA YÜZÜK GÖRMEK
Rüya Tabirleri

RÜYADA YÜZÜK GÖRMEK

Rüyada yüzük görmek; zenginliğe, otoriteye, murada ermeye, şanslı bir döneme, makam ve mevki sahibi olmaya çevresinde sayılıp, sevilmeye, itibar görmeye, evlat sahibi olmaya, nikah akdine veya yeni bir iş sahibi olmaya işaret eder.

Yüzük görmek hayırlı rüyalar arasında olup, kişinin yaşamına ve geleceğine dair bilgiler içerir.

Rüya yüzük sahibi kişi için gerçek yaşamında elde edip, ulaşmak istediği ne varsa o konularla ilgili neler yaşanacağına dair bilgiler verir.

Rüyada alyans yüzük görmek veya takmak; bekar kişi için evlilik yapmaya, evli kişiler için; çocuk sahibi olmaya, iş ortaklığı kurmaya delalet eder.

Güzelliğine oranla yüzük sembolize ettiklerini güçlendirir ve kısa vadede gerçekleşeceğini yansıtır.

Rüyada yüzük taşının düştüğünü görmek; yaşam içerisindeki küçük kayıplara delalet eder.

Rüyada Yüzük Görmek Nasıl Yorumlanır

Rüyada görülen yüzüğün türüne göre farklı anlamlar içerir. Kendisine yüzük hediye edilen kişi; işinde terfi alır, bekar ise evlenir, ticaretle uğraşanlar için bol kazanca, fakir kişiler için rızkın genişlemesine, çalışmayan biri için yeni bir işe başlamaya yorumlanır.

Rüyada padişah yüzüğü gören kişi; kendi işinin sahibi olur ve yanında pek çok insanın çalışmasına olanak sağlar veya çalıştığı iş yerinde yönetici olarak statü elde eder.

Rüyada kırık veya değersiz bir metal bir yüzük görmek ise aynı zamanda kişinin boş işlerle uğraşarak yaşamda ilerlemeden yerinde sayarak mutsuz olacağına, vaktini boşa harcadığına yorumlanır.

Yüzük rüyalarının hayır mı, şer mi olduğunu belirleyen şey rüya içindeki diğer etkenlerdir ve bundan dolayı pek çok farklı yorumu olabilir. Rüyanın tamamına bakarak bir çıkarım yapılmalıdır.

Rüyada Yüzük Taktığını Görmek

Rüyada yüzük taktığını görmek; gösterişli ve güzel bir yüzük, servet elde etmeye, yeni bir sanat öğrenmeye, başarılı olmaya, işinde terfi almaya, yakın zamanda evlenmeye yorumlanır.

Rüyada mat bir yüzük takmak; geçici de olsa maddi ve manevi sıkıntılı bir sürecin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada sade bir yüzük takmak; zorlukla elde edilen kazanca ve faydasız kişilerle birlikte olmaya, kendi özelliklerini dışa yansıtmakta başarılı olmadığına tabir edilir.

Rüyada Yüzük Taşı Görmek

Saygı görmeye, şan ve şerefe, bol kazanca işaret eder. Yüzük taşı değerli bir taş ise; mal, mülk, şöhret ve yüksek mevkiye kavuşmaya, kamusal alanda önemli bir statüye gelmeye yorumlanır.

Rüyada görülen yüzüğün taşı sallanıyorsa; kişinin işinin sallantıda olduğuna, bulunduğu makamdan alınıp, statü kaybedeceğine yada aile hayatındaki sorunlara delalet eder.

Rüyada taşının düştüğünü görmek; itibar ve mal kaybına yorumlanır.

Rüyada Altın Yüzük Görmek

Rüyada altın yüzük görmek; kişinin kolaylıkla elde edeceği başarıya, maddi zenginliğe ulaşıp, şöhret ve statü sahibi olmasına delalet eder.

Varlıklı bir kimse ile yapılacak evliliğe ve kişinin yaşam içinde eksik yanlarını tamamlamasına yorumlanır.

Bazen de altın yüzük görmek kibirli olmaya ve bundan dolayı yaşanacak sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Altın Yüzük Takmak

Kişinin rüyada altın yüzük takması yaşam amacına ulaşıp mutlu olup, zengin ve şöhretli biriyle evlilik yapacağına, rüyada altın yüzüğü çıkarmak, boşanmaya veya maddi kayıplara ve bundan dolayı sıkıntılı zamanlara yorumlanır.

Rüyada Gümüş Yüzük Görmek

Rüyada gümüş yüzük görmek; farklı, seçkin, yenilikçi bir kişiliğe ve ele geçecek olan fırsatları farketmeye, güzel ve soylu bir kadına, yaratım gücü yüksek, asil ve sanatçı kimselere veya onlarla bir arada bulunmaya, sanatsal yönlerini ortaya çıkarmaya, erkekler için adil bir yöneticiye ve mülk sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Gümüş Yüzük Takmak

Kişinin rüyada gümüş yüzük taktığını görmesi; zengin ve asil bir kişi ile duygusal bağların güçlü olduğu hayalindeki evliliği gerçekleştirip, maddi ve manevi açıdan muradına ereceğine delalet eder.

Rüyada Elmas Yüzük Görmek

Rüya sahibinin yaşamı boyunca nadiren karşısına çıkabilecek, iş veya aşk hayatı ile ilgili bir kısmete, lüks bir ev veya dükkan sahibi olmaya delalet eder.

Kişinin rüyayı gördüğü dönemde en çok sahip olmak istediği ne varsa o kısmetin kendisine geleceğine ve görenlerin gıpta edeceğine, bazen de kişinin dengi olmayan biriyle evlenmesine yorumlanır.

Rüyada elmas yüzük taktığını görmek; kişinin tez zamanda istek ve arzularına kavuşup mutlu olacağına, yaptığı işte başarıya kavuşmaya ve liderlik edip, çevresinde saygın bir kişi olarak anılmaya tabir edilir.

Rüyada Yakut Yüzük Görmek

Kişinin hayatının aşkıyla karşılaşmaya ve aşkına karşılık bulmaya, şöhret sahibi olan bir kadına, cinsel yönden çekiciliğe veya yoğun isteklere, psikolojik destek almak gerektiğine veya şifa bulmaya, cesaret gerektiren durumlarda atik olmaya delalet eder.

Rüyada Tahta Yüzük Görmek

Kişinin etrafında menfaat düşkünü, riyakar, ikiyüzlü kimselerin varlığını haber verir. Yakın çevresine, arkadaşlarına karşı daha temkinli davranması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Tek Taş Yüzük Görmek

Kişinin maddi açıdan gücünü kazanması ile birlikte sevdiğine evlilik teklifi yapmak istediğine veya evlilik teklifi alacağına ve nişanlanmaya delalet eder.

Rüyada tek taşlı olanından takmak veya görmek aynı anlamlara gelir; evlilik teklifi almak veya evlenmek ile ilişkilendirilir.

Yüzüğü net bir şekilde görmek; yakın zamanda evlenmeye, net görmemek, evlilik teklifi almaya ve uzun bir süre sonra evlenmeye delalet eder.

Evli olan bir kişi için, çocuk sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Yüzük Kaybetmek

Kişinin sıkıntılı geçireceği bir döneme, evli ise boşanmaya, iş ortağından ayrılmaya, maddi zorluklara, ticarette sorunlu geçecek bir sürece yorumlanır.

Bu rüya kişiyi davranışları ve harcamaları konusunda dikkatli olmaya davet eder.

Rüyada Yüzük Satın Almak

Rüyada sahibinin hayatında yeniliğe ihtiyacı olduğuna ve bu konuda girişimlerde bulunmaya, eski hatalarını terk edeceğine tabir edilir.

Rüyada yüzük satın almak aynı zamanda yeni bir ilişkiye başlamak anlamına da gelir.

Rüyada Yüzük Satmak

Kişinin hayatında değişiklik yapmak istediği anlamına gelir ve bu değişikliği iyi planlayıp, acele etmemek gerektiğine dikkat çeker. Aldığı kararlardan yakın çevresini üzebileceği veya borçlarından dolayı, bazı mallarını satacağı anlamına gelir.

Rüyada Nikah Yüzüğü Takmak

Bekar bir kişi için, sevdiği ile yakın zaman da evleneceği anlamına gelir.

Bazen de evli bir kimsenin eşi ile ilgili korkuları olduğuna işaret eder.

Rüyada evli bir kişinin nikah yüzüğünü parmağından çıkardığını görmesi; evlilik hayatı da dahil ikili ilişkilerinde, iş arkadaşları veya sosyal arkadaşlarla sorunlar yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada nikah yüzüğü takmak veya almak aynı zamanda kişi için; iş hayatında yeni başarılara, ortaklık kurmaya, kendi işinin sahibi olup, bol kazanca, saygınlık görmeye, işinde terfi almaya yorumlanır.

Rüyada nikah yüzüğünü kaybettiğini görmek; evli biri için boşanmaya veya evlilikte yaşanan sorunlara, iş ortaklığını bitirmeye, hayatında kısa süreli üzüntüye ve maddi kayıplara delalet eder.

Rüyada kaybettiği nikah yüzüğünü aradığını görmek; kişinin aldığı karalardan pişmanlık duyduğunu gösterir.

Rüyada Emanet Yüzük Görmek

Kişinin bazı durumlarda kendini kandırıp, gerçekleri görmezden geldiğine, başkalarının başarısından kendine pay çıkarmaya çalışıp, sorumluluk almaktan kaçtığına ve kendini hiç bir yere ait hissetmediğine yorumlanır.

Böyle davranmaya devam ederse yaşam boyu mutsuz olacağına yorumlanır.

Rüyada Yüzükle Kağıt Mühürlemek

Kişinin rüyasında yüzüğün üst tarafını mühür gibi kullanarak bazı kağıtları onayladığını görmesi; kamusal alanlardaki işlerini kolaylıkla halledip, uzun zamandır olmasını beklediği muradına kavuşup mutlu olacağına delalet eder.

Bazen de devlet dairesinde statü sahibi olup, önemli durumlarda karar merci olarak görev yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Yüzük Bulmak

İstediklerine kolaylıkla ulaşmaya, şanslı günler içinde olduğuna, yeni girişimlerde bulunması gerektiğine ve bu konuda destek alacağı anlamına gelir.

Ev veya araba almaya, mülk edinmeye, evlat sahibi olmaya, beğenip, hoşlanacağı bir kişi ile tanışmaya yada yeni bir işe başlayarak ihtiyaçlarını giderip bundan mutluluk duyacağına tabir edilir.

Rüyada Dar Yüzük Taktığını Görmek

Rüyada sahibinin maddi ve manevi zor şartlar altında olduğuna, baskı altında kalarak kendini ifade edemeyip, bunalım için de olduğuna işaret eder.

Kişi rüyasında parmağındaki dar yüzüğü çıkardığını görüyorsa; yaşanan zorlukların kısa süreli geçici bir durumun yaşanıp, ardından rahata kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Geniş Yüzük Taktığını Görmek

Rüyada kişinin kendi parmağının ölçülerinden daha geniş bir yüzük taktığını görmesi; yaptığı her şeyi abartarak kendine zarar verdiğine, sağlığını ve maddi durumunu tehlikeye attığına delalet eder.

Kazancını har vurup harman savurduğuna ve kendisi için hayırlı olmayan ilişkiler içinde olup böyle davranmaya devam ederse, yaşam boyu sıkıntı içinde kalacağına yorumlanır.

Kişinin acilen kendini kontrol altına alması gerektiğini hatırlatan bir rüyadır.

Rüyada Kırık Yüzük Görmek

Rüyada sahibinin hayatında bitmek üzere olan ilişkilerine dikkat çeker ve bu evlilik veya iş hayatıyla ilgili konular olabilir.

Anlaşmazlıklar yaşanan ilişkilerde artık hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağı anlamına gelir. Bu durumu devam ettirmeye çalışmak kişiye ve çevresindekilere zarar vereceğinden ayrılığın kaçınılmaz olduğu haberini verir.

Rüyada Yüzük Taşı Çeşitleri Ne Anlama Gelir

Taşın değerine göre rüyanın yorumu değişir. Görülen taş değerli ise; kişinin muradına ereceğine tabir edilir.

Eğer taş değersiz bir maddeden yapılmışsa, kişinin boş işlerle vakit geçirdiğine delalet eder. Bazen de yüzükte bulunan değersiz taş; hayal kırıklığına delalet eder.

Rüyada Akik yüzük görmek; kişi için hayırlı, helal bol rızk elde etmeye, hasta biri için; şifa bulup iyileşmeye yorumlanır.

Rüyada Fil dişi veya kemikten yüzük görmek; kadınlar için iyilik ve hayra, bolluk ve berekete, yaşam içinde sağlam durmaya, sadelik ve zarafete yorumlanır.

Erkekler için; sağlam bir gelir kaynağına veya iş için uzak ülkelere gitmeye delalet eder.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

86 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Merhabalar Sevgili Eşe,

   Rüyada alyansında bulunan sıralı taşların tek tek düştüğünü görmek, aile içinde evliliğin ile ilgili küçük sorunlar yaşandığına delalet ediyor ve bu sorunlar maddi veya manevi olabilir. Uyarı niteliği taşıyan bu rüya size her şeyi yeniden gözden geçirmenizi ve olası sorunları yok saymaktansa, çözümlemek gerektiğine dikkat çekiyor.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

   • Iyi günler ruyamda tanimadigim bir erkek bana iki tane yuzuk verip takmami soyluyordu bu yuzuklerin biri lale motifli buyuk bor yuzuktu digeri ise alyansa benziyordu

    • Merhabalar Sevgili Mina,

     Rüyada tanımadığın bir erkek tarafından sana verilen iki yüzükten birinde lale deseninde olması ve diğer yüzüğün alyansa benzemesi ve bunları sana takmanı söylemesi hayırla yorumlanan bir rüyadır. lale desenli yüzük aşk ve sevgiyi, alyans ise iki kişinin birbirine bağlılığını gösterir. Bu rüya bekar isen evlilikle ilgili gelişmelere delalet ediyor. Hem bekar, hemde yalnızsan, hoşlanıp aşık olacağın biriyle tanışmaya ve bunu evlilikle taçlandıracağınıza işaret ediyor. Evli isen bu rüya, eşin ile aranızdaki sevgi bağının güçleneceğine ve sorunlarınızı çözerek, mutlu olacağınıza ve aranızdaki tutkuya yorumlanır.

     Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

     Sevgiler…..

     • Rüyamda da hem tek taş hem beştaş yüzük vardı pırlanta sağ elimdeki parmagimdaydi çıkarıp atiyordum ve bir evden cikiyordum sağ ayağına pembe renkli spor ayakkabı giymiştim sol ayağım için ayakkabı kaybolmuştu sonra onu da giymistim ayakkabı pembeydi

   • Genelde rüyalarımı yazmam ama bu rüya beni çok etkiledi. Eğer tabirini yaparsanız çok mutlu olurum. Rüyamda yemyeşil bir yamaçtan aşağı koşarak iniyorum. Etrafta başka insanlar da var tabi ve ben de oradaki bir kız çocuğu ile sohbet etmeye başlıyorum. Ancak bulunduğum ortamdan çok uzaklaşmışım bu yüzden beni merak etmişler ve beni merak eden kişilerden birisi de sevdiğim kişiymiş. Ancak gerçekte bir ilişkimiz yok. Beni aradığını ve telaşlandığını görüyorum. Sonra beni buluyor ve sağ elinin parmağında beyaz altın veya gümüş bir yüzük var. Ve biz evliymişiz. Ancak kendi elime bakıyorum bende yüzük yok. Yine de çok mutlu hissediyorum. Rüyam bu kadar. Çok teşekkürler.

  • Ruyamda eski sevgilimle kendisi icin alyans almak icin kuyumcuya gidip alyans aldik. Parmagina da ben taktim. İlk basta yuzuk iki halka seklindeydi ortasinda minik parlak bir tas vardi. İlk bu yuzugu takiyorum parmagina. Kuyumcudan ciktiktan sonra yuzuk alyansa donusuyor. Yuzuk taktigi elinden tutup oradan ayriliyoruz birlikte. Nasil bir yorumu var lutfen yazar misiniz?

  • Merhabalar Sevgili Esra,

   Rüyada yüzüğündeki taşın düşmesi ve senin onu arayarak bulmuş olman, gerçek yaşamında bilinç altında sahip olduğun şeylere dair kaybetme korkusu yaşadığına işaret ediyor. Düşen taşı bulmuş olman hayırla yorumlanır. Bir konuda farkındalığının artacağına ve korktuğuna uğramıycağına delalet ediyor. Evli veya nişanlı isen ilişkine dair endişelerin olabilir ve küçük bir sorun yaşamış olabilirsin ve bu sorun her ne ise düzeltme şansının olduğuna yorumlanır.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…….

 • Merhabalar rüyamda özel yaptırmış olduğum ve hayatımda takmayacağım bir yüzük taktım çok çok farklı bir yüzük tarif edemiyorum bile geniş içirsi süslü ve üzerinde içinde ki süsleri kapatan bir cam var

  • Merhabalar Sevgili Neslihan,

   Rüyada yüzük takmak, özellikle de süslü özel yapılmış bir yüzük, yeni bir başlangıç yapmaya, bekar isen nişan veya evlilik teklifine, yeni biri ile tanışmak gibi güzel anlamlara yorumlanır. Hiç takmak istemiyceğin bir yüzük yaptırmış olman rüyada dikkat çeken bir özellik. Asla yapmam veya istemem dediğin bir konuda fikir değişikliği yapacağın anlamına gelir.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Merhaba. Gündüz vakti uyumuştum. Rüyamda kendi evimizde birinin bana altın, parmağıma bol gelen ve büyük kaşlı kaşında koyu mavi ve beyaz küçük taşları olan bir yüzük taktığını gördüm. Takan kişinin yüzünü görmedim. Bana taktığına benzer bir erkek yüzüğü de kendi parmağında vardı. Birlikte parmaklarımıza baktık ben benim yüzüğümü daralttıralım dedim. Bu şekilde uyandım.

  • Merhabalar Sevgili Emine,

   Rüyada kendi evinizde yüzünü görmediğin birinin parmağına bol gelen, koyu mavi ve beyaz küçük taşları olan bir yüzük takması ve kendi parmağında seninkine benzeyen erkek yüzüğünün olduğunu görmen ve benim yüzüğümü daralttıralım demiş olman, bunların hepsi bekar isen yaş olarak senden büyük, bilgili ve görgülü bir erkek tarafından evlenme teklifi alacağına yorumlanır. Evli isen eşin tarafından sana yapılacak bir sürprize delalet eder.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler……

 • Merhaba hocam bir hafta önce gördüğüm bir rüya rüyada halamgilin evinin karşısındaki bir evde sohbet için gitmişim misafirlik gibi iki kadın bana hayırlı olsun diyorum bende diyorum neye hayırlı olsun diyosunuz diyorum sozlenmisin annen dedi diyorlar bende size ne benim niye haberim yok diyorum parmağında yüzük var diyo sağ parmsgima bakıyorum parmagimda kalın bir alyans aşırı sarı alyansin iki tarafı küçük küçük taşlarla çevrilmiş her iki tarafı tamamen taşlarla çevrilmiş alyans saf sarı gibi aşırı parlıyor ben bakıyorum kadınlar diyoki annen çok iyi hayırlı biri olduğunu konuştu diyorlar ben çok ilgilenmiyorum ama parmagimda görünce şaşırıyorumm

  • Altin evlilik yuzugumu kirip kuyumcuya veriorum kuyumcu bugun satin alamayacagini soyluo. Yuzugu duzeltip tekrar bna verio ve bnde takiorum ama kycuk bi cizgi krilmis yuzugum bakiorum yazik olmus diorum yuzugume. Anlami nedracaba

 • Rüyamda cüzdanımda 2 adet yüzük vardı biri gümüş bir alyans diğeri üzeri kocaman bal rengi taşlı kenarları pırlantalı bir yüzüktü bir aradaydılar

 • Ruyamda bi kadindan yuzuk satin aliyodum mor renk patisah yuzugune benzer bi yuzuk ama param yetmedi almay m kadin yinede verdi baska zaman odersn parasini diye sonra yuzugu aldim evin icinde bi karkasa cikti aldigim yuzugu geri vermek istedim ama yuzugu geri qlmadilar mor yuzugun masanini cok merake diyorum lutfen yqrdimci olur musunuz ??

 • Rüyamda tuvaletteyim dışkımdan kırmızı akik taşlı gümüş bir yüzük çıkıyor ve onu temiz bi şekilde sağ yüzük parmağıma takıyorum. Bu ne anlama gelir

  • Mrhaba .. Ben rüyamda bir sahte olup olmadıgını blmiyorum yüzük gördüm benimdi ama normalde kullanmıyorum. otobüste bir tanınadgım yaşlı bir amca onu begendi bende istersen sana veriyim dedim çıkarttım kendim ona taktım kendim taktım sizce nedir bu ?
   Teşekkürler …

 • Merhabalar , rüyamda yaşlı ve çok Zengin bir adamla evleniyordum .Herkes çok mutluydu ama ben nasıl buna onay verdiğime anlam veremiyordum . Düğünde adamın otelleri restoranları olduğundan bahsediyorlardı ve bir kadının yanına gittim kadın Almanca konuşuyordu. Rüyamın anlamı nedir yardımcı olursanız sevinirim .

 • Merhaba..ruyamda gercek hayatta yeni evlenmis olan ciftin evine gidiyorum bos bir silindir kutu veriyorlar bana ve takilarini gosteroyorlar..eve geliyorum silindir kutunun icinden damadin alyansi cikiyor..ve kagitlara sarili gelinin 2 adet inci kolyesi elimde beliyor.inci kolyeyi elime alir almaz kopca kismini kopariyorum..ve cok panik oluyorum bunlar bana nasil geldi yarin evlenecekler..dugunde alyans damada takilacak kolyrleride kaynana geline takacak ben napacam diye telefonlara sariliyorum..yorumunuz icin cok tesekkurler

 • Rüyamda sevdiğim kişi bana yüzük vermiş ve ben onu sağ yüzük parmağıma takıyorum ama önceden taşı düştüğü için mi bilmiyorum ben onu yapıştırmışım üzerinde lekesi kalmış onu temizlemeye çalışıyorum tabi rüyamda yapıştırmadım önceden yapıştırdığım için lekesi var sadece ama gerçek hayatta yüzük yok

  • Merhabalar Sevgili Arkadaşım,

   Rüyada sevdiğin kişinin verdiği yüzüğü sağ parmağına takmak, evliliğe işaret ediyor ancak, yüzüğün düşen taşının önceden yapıştırılması, üzerinde olan yapıştırıcı lekesi ve onu temizlemeye çalışıyor olman, gerçek yaşamda yaşadığın ilişkiden olan beklentilerin olduğuna ve bunun ile ilgili içine sinmeyen bir detaya takıldığına yorumlanır. Kendi içinden ilişkin ile ilgili aklına yatmayan bir şeye çözüm arıyor olabilirsin.

   Rüyanın hayırlara vesile olmnasını dilerim.

   Sevgiler…

 • İyi günler ben dul bir arkadaşimin parmaginda yasli yüzük gördüm.bana nişanlandigini söylüyor gösteriyor.hatta nişanlisini da gösterdi.biyikli bir genç..şimdiden yorumunda teşekkür ederim.son kamlar…

 • Rüyamda hiç tanımadığım biri bana akik yüzük hediye ediyor zaten iki tane parmağımda olduğunu görüyorum o üçüncü olacakmış benim desenleri hoşuma gidiyorama çok az geniş geliyor ama parmağımdan düşecek kadarda değil bunun anlamını öğrenebilirmiyim.

 • Ruyamda eski sevgilimle kendisi icin alyans almak icin kuyumcuya gidip alyans aldik. Parmagina da ben taktim. İlk basta yuzuk iki halka seklindeydi ortasinda minik parlak bir tas vardi. İlk bu yuzugu takiyorum parmagina. Bu yuzuk ona bol geliyor. Diger parmagiyla yuzugu tutmak icin caba harciyor. Diyorum daha dar olani alalim yenisini alalim hayir diyor bana tam oldu bu idare ediyorum sorun yok. Kuyumcudan ciktiktan sonra yuzuk alyansa donusuyor. Bu alyan onun parmagina tam oluyor bu sefer. Yuzuk taktigi elinden tutup oradan ayriliyoruz birlikte. Nasil bir yorumu var lutfen yazar misiniz?

 • Rüyamda sanirim evleniyordum.annem bana çok guzel kırmızi bir kutuda yuzuk hediye aliyordu.tek taş gibiydi ama çok muaazzam güzeldi . Ilk baştadar geldi sıktı sonra ayarlanıp genişledi ve tam oldu. Evleniyodum fakat kim olduğu belirsizdi yani cok mutlu değil gibiydim

 • Slm rūyamda ayrıldıgım eşim parmagına 2 tane gūmūş yūzūk takmiş gelmiş bende onun evlendinmi hayırlı olsun dedim ama eşimin suratı degildi

 • Rüyamda benim elimde sürekli olan yüzüğün sevdiğim kadın tarafında da ona benzer bş yüzük alıp parmağına takıp kalabalık bi ortamda beni dürterek yüzüğünü gösteriyordu .

 • arkadasim ruyasinda beni gormus. bas parmagimda ustunde kalp olan bir yuzuk takiyormusum. sonra ruyayi goren kisi o yuzugu benden cikarip kendine takmis ama yuzuk ona buyuk gelmis. sonra tekrar bana takmis

 • Rüyamda ayrıldığım nişanlım ile barışmışız ve tekrardan yüzük takmışız hatta yüzüklerin üstünde kırmızı kurdela bağlıydı daha sonra da bir kuyumcu da kendimize alyans baktığımı gördüm bunu neye yormalıyım teşekkürler. ( sadece bilinç altın da kaynaklı olabilir mi acaba? )

 • Merhaba,
  Rüyamda borda taşlı yüzüğü nişan parmağıma taktığımda dar geldi, sonra serçe parmağıma tam oturmuştu. Sanki eskiden taktığım yüzükmüş gibiydi, ama serçe parmağıma tam oturmasındanda çok mutluydum. Neye yorumlanır, yardımcı olur musunuz?

 • Rüyamda tanımadığım bir kadın (hayatımda birisi olmamasına rağmen) kayınvalidem olacağını söyleyip bana yüzükler hediye ediyordu. Sol elimin tüm parmaklarına tek taş, çok taşlı, alyans gibi parlak yüzükler takıyor, sağ elimin bütün parmaklarına da renkleri çok parlak kuş şeklinde parmağımın ucuna kadar uzanan, çok ihtişamlı yüzükler takıyordu. Yorumunu yapamadım. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler şimdiden.

 • Merhabalar ben 20 yaşındayım bir buçuk yıllık sözlümden ayrıldım Rüyamda annemle beraber büyük bir mağazaya gidiyoruz renkli parlak taşlı metal renginde yüzükler var niye oraya Aslında çok zenginler gidiyormuş Annem bir tane mavi taşlı yüzük takıyor parmağına sonra bir tane taşının düştüğünü fark ediyor parmağından çıkarıp geri veriyor Ben de lila rengi taşlı olan büyük parlak bir yüzük takıyorum ne anlama gelir teşekkür ederim

 • Merhaba rüyamda ametist taşlı altın pırlanta yüzüğümü kırılmış olarak gördüm ametist taşıda düşmüştü

 • Rüyamda gümüş 3 tane yüzük var
  ve biri var yanında oda a bu anneme bu kız kardeşime ve işte bu çok güzel hemde benim burcum kova burcu simgeli çok güzel bunuda kendime diyorum parmağına takip çok beğendiğimi söylüyorum parmagimda kalsın satın almak istiyorum diyorum.

 • Sözlüyüm rüyamda tektaş yüzügümün elimde birden solmuş olarak gördüm anlamı nedir?

 • Merhabalar
  Rüyamda erkek arkadaşım bana yüzük aldığını gördüm. Yüzük gümüş yüzüktü ama bir tarafı tektaş çevirince bir tarafı 5 taş ve çevirince bir tarafı çok değerli büyük bir beyaz taştandı yorumlarsanız sevinirim teşşekkürler ???

 • İyi günler rüyamda parmağıma bir yüzük takıyorum ve yüzük parmağım da olduğu her an ne istersem anın da oluyor.

 • Merhabalar ben bir arkadaşımla şehvetli bir yüzük buldum ve parmağıma taktım çok güzel bir yüzüktü üzerinde hafif bir kireçlenme vardı onu tırnağımla çıkardım ,neye delalettir

 • Merhaba rüyamda gümüş tarzı bir çok yüzüğü yamulmuş halde olan yüzüğü düzeltiyorduk bu ne anlama geliyor

 • Rüyamda eski sevgilimin annesinin yüzüğünü takıyordum yüzükleri ince ince 3 tane idi. İkisini sol yüzük parmağıma, diğerini de orta parmağımdaydı eksi bir tektaşla. Yüzüğün üstünde annesinin adı yazıyordu galiba net olarak hatırlamıyorum. Taktığım yüzük annesinin yüzüğü oluyordu

 • Merhaba ben normalde fazla ruyalara takilmam fakat bu aralar evliligimde ve hayatimda cok karmasikliklar icindeyken bu tur bir ruya gormem beni cok etkiledi. Yorumlarsaniz sevinirim.
  Ruyamda dugun gibi bir ortamda misafir olarak gidiyorduk ve beni bekar saniyorlardi ve o anda masaya oturdugumda iki eliminde yuzuk parmaginda eskimis alyans vardi sol elimdeki tam girmemis skIyordu. Karsimda annem ve abim oturuyordu yanimda da kocam haberim olmadan takilmisti. Kocam sarilmaya calisirken bi amda yuzukleri cikartmaya calistim fakat karsimda annem ve abimi gorunce cikartamadim.
  Bu ruya cok etkiledi lutfen yorumlarmisiniz. Tesekkurler

 • Rüyamda gümüş zincire iki tane yüzük takılmış ve boynuma o yüzükleri takıyoken gördüm ve kızkardeşim üzgün bir şekilde bana bağırarak bakıyordu ve o andan sonra rüyam kabusa dönüştü ama ben kabusumu hatırlamıyorum

 • Rüyamda iki tane alyans görüyorum birisinin içinde 33 diğerinin içinde 47 rakamı yazıyor Benim gönlüm 47 yazan alyansta ama büyük geldiğinden geri çıkartıyorum ve gönülsüz 33 yazan alyansı takıyorum
  Yorumlarsanız sevinirim ?

 • Merhaba ruyamda lehim telinden yuzuk yapmis takmisim damla seklinde tasida var zarif guzel bi yuzuk parmagimada cok yakismis.
  Biroleri yuzugun gumusmu diye soruyo hayir lehom telinden kendim yaptim diyorum yuzugun avcumun icindeki yerini birisi pense ile sıkıp bakiyo yumusakti donup digerine gercekten lehimteli yumusak diyo cok begeniyo taktir ediyo beni.
  Ruyami yorumlar misiniz?

 • Erkek arkadaşımdan ayriyiz şu an. Rüyamda bir hediye paketinin içinde iki tane yüzük vardı. Daha öncesinden onun aldığını biliyordum. Biri alyansti biri de tektas. Ben tektas benim onu takayim diyordum ilk başta dar görünüyordu ama takınca tam oluyordu parmagima.

 • Rüyamda nişanlısından ayrılmış kız arkadaşım, gece karanlık bir sokakta bana babasıyla beraber getirip tek taş bir yüzük verdi. Bende alıp parmağıma taktım. Verirken yüzü pek gülmüyordu. Ne demek acaba

 • Merhaba. Ben rüyamda sevdiğim ve hergün gördüğüm erkeğin parmağında tek taş gördüm:)) farklı bişey galiba bu

 • Rüyamda şu an sevgilim olan beyefendi ile evlenecekmişiz, evlilik teklifi almamışım ama günümüz falan ayarlanmış. Ben de önce ablamla sonra annemle yüzük bakıyorum. Evlilik konusunda hiç emin değilim sürekli ablama soruyorum “daha çok genciz, hem o da teklif etmedi” gibi sorular. Birsürü yüzük deniyorum ilk gittiğim yerde yüzükler ya dar oluyor ya tam oturuyor sonra ordan çıkıp başka bi yere gidiyorum orda daha gösterişli daha güzel yüzükler var onlardan adam 2 tanesini veriyor dene hangisi olacak diye ikisi de bol geliyor (biri daha az). Sonra adam sıkıp düzeltiyor o yüzüğü ve yüzük çok güzel.

 • Merhaba,
  Rüyamda bir kuyumcudaydım. Kuyumcu bana takım halinde tektaş ve alyans veriyordu. Sol tarafa da aynı şekilde bir takım koyuyordu. Gümüştüler. Daha sonra ben alıyordum. Ayrıca emanet olduklarını da biliyordum. Sağ cebîme bir takımı, sol cebime de diğer takımı koyuyordum. Ama bir bakıyorum sağ cebimdeki takım tam sol cebimdeki takımın alyansı kaybolmuş. Ben vermem gereken kişilere emanetlerini veriyordum. Aslında kayıp olan alyans hiç olmuyormuş. Yani sadece tektaşı vermem gerekiyormuş. Sonra rahatlayıp uyandım.

 • Meraba ben rüyamda sevdiğim adamın altın renginde bir yüzük taktığını gördüm. Ve o yüzüğü gördüğümde çok üzülüyordum başkasıyla nişanlanmış diye. Bütün vücudum da titriyordu o an üzüntüden.

  • Yani altın renginde dediğim yüzük de alyanstı ama alyans altın renginde gibiydi

 • Rüyamda anne ve babamın alyanslarını avucumda tutuyordum. Ancak babamın alyansı olarak gördügüm yüzüğün baş kısmı dikdörtgen ve köşeli idi. Avucumdaki yüzüklere bakıp yüzükleri sıkı sıkı tutmaya devam ettim . Yorumlarsanız çok sevinirim.

 • Rüyamda da hem tek taş hem beştaş yüzük vardı pırlanta sağ elimdeki parmagimdaydi çıkarıp atiyordum ve bir evden cikiyordum sağ ayağına pembe renkli spor ayakkabı giymiştim sol ayağım için ayakkabı kaybolmuştu sonra onu da giymistim ayakkabı pembeydi

 • Merhaba. Rüyamda eşim iki tane gümüş renginde hafif mat yüzük hediye ediyo. İkiside desenli birisi biraz daha büyükçe. İkisini de memnun olmadan takiyorum.Diğer ince olanın üzerinde R harfi var sinirleniyorum ve onu akrabalardan baş harfi R olan birine veriyorum eşimin yanında. Lütfen yorumlar mısınız çok etkilendim.

 • Merhaba, rüyamda ablamın parmağındaki yüzüğün parmağına yara yaptığını gördüm. Nasıl yorumlanır acaba?

 • Rüyamda sevgilimin bana pırlanta alacağını fakat ben küçük bişe olsun diyordum kemdın ısıkıntıya sokacak bişe alma dıyordum

 • Rüyamda karşı cinsten bir arkadaşım herkese hediye yüzük alıyor. Tüm yüzüklerin üstünde isim yazıyor. Herkese rastgele veriyor. Herkes ne geldiyse kabuk ediyor ama ben bu benim adıma değil alırsam ayıp okur tüzüğün üstünde adının yazdığı sahibine diyerek tüzüğü hediye veren arkadaşıma iade ediyorum. Arkadasım zaten ben nişanlıyım diyor.

 • Merhaba,
  Ben rüyamda sevdiğim kişiyi gördüm.Bana bir yüzük gösterdi erkek yüzüğüydü.Ne yüzüğü diye sordum şövalye yüzüğü dedi.Birisine hediye edecekmiş.Benden fikir istedi.

 • Rüyamda hatırlayamadığım biri bana hem tektaş hemde alyans takıyordu ben çok seviniyordum sadece bu kadar hatırlıyorum tüm yorumlarda evliliğe delalet fln diyor ama daha küçüğüm

 • Rüyamda kartımı kaybediyorum onu aramak için etrafa bakarken bi yüzük buluyorum, yüzüğün içinde bir sürü yazı var, erkek yüzüğü, minik bir taşı var, sonra içine bakıyorum içinde kapı var, elimi yüğzüün içine sokup kapıyı itliyorum açılıyor ve yüzük büyüyor, her itlediğimde biraz daha büyüyor, ben hayran kalıyorum, sonra geri katlayıp eski haline getiriyorum, kaybetmemek için yüzüğü takıyordum.

 • Rüyamda bı küçük kutudan eski gümüş alyansimi ve üç taşlı yüzük buldum taktım ve tam oldu sadece bunu hatırlıyorum

 • Rüyamda arkadaşımla beraber odamdayız. Masanın üzerinde yeni aldığım yeşil cüzdan var ve cüzdanın üzerinde gümüş renkli alyans yüzüğüm var. Arkadaşım yüzüğü alıp inceliyor ve bana sen evlendin mi diye soruyor. Evet diye cevap veriyorum ama kimle ne zaman evlendim bilmiyorum. Yüzüğü alıp bakıyorum dışında REİS & MERVE yazdığını görüyorum ama o kadar net ne detaylı görüyorum ki yüzüğün resmini bile çizebilirim. Kız arkadaşım yok ve merve isminde birini tanımıyorum. Ayrıca ismimin yerinde reis yazmasına anlam veremedim.

 • Merhaba benim rüyamda babam bana antika taşlı gümüş yüzük vermiş bende gidip satıyorum yurolar dolarlar turk parası 2 trilyona yakin parayı beyaz zarfa koyup masaya bıraktı genç erkek sonra yolumu kesip sen bu parayı alınca birdaha buraya gelmezsin dedi bende para için beni öldürmesin bu diye korkuyordum biraz para bırakayım bari diye düşünürken söz tekrar yanınıza gelicem dedim iki tane türbanlı genç kız vardı gulumsuyorlardi. Genç erkek yok gelmezsin sen dedi. Bir yandan paralara bakıp sevinçten agliyordum. Allah’a şükrediyordum. Bu bizim ihtiyacımızı giderir bu miktar ancak bize yeterli bu genç erkekten nasıl kurtulurum diye düşünüyorum. Bitti. Anlamı ne acaba?

 • Rüyamda parmagımda yüzük vardı ben onun yüzüğünü takmak istemiyorum çıkarmak istiyorum diye söyleniyordum ne anlama geliyor bu rüyam yorumunuzu bekliyorum lütfen

 • Rüyamda tanımadığım bir erkek bana bir yüzük veriyor ve neredeyse iki parmağıma oluyor çok. Büyüktü

 • Ruyada benim oda arkadasima tanimadiği bir erkek altin bir yuzuk aldiğini ve kizin kabul ettigini gordum kiza alinan yüzük hepsi ufak taslarla suslu arada yeşil papatya seklinde ve kirmizi desenler vardi yüzüğü ben parmağima taktığım zaman taşları dusuyor yorumlarmisiniz tesekkur ederim simdiden🙏

 • Merhaba rüyamda eşimin ailesi eşimi yeniden evlendirmek için eşimi yeni bi kızla tanıştırıyodu ben kızla konuşurken kız bana üç zincir şeklinde eşime aldığı yüzüğü bana gösteriyodu ama eşimin üşüttüğünü ve çok hasta olduğunu söylüyodu ben eşime bakmaya giderken bir anda kendimi kız kadeşimin yanında görüyodum kız kadeşim eşimle birbirlerini sevdiklerini ve evlenmek istedikleri anlatıyodu ve sora öteki kızın eşime aldığı o üç zincir şeklindeki yüzüğü kız kardeşimin baş parmağında görüyodum bu yüzüğüde bana almış diyodu ben koşarak eşimin yanına gidiyodum önce eşimi arıyodum sonra bizim yatağımızda hastalıktan ter içinde öyleki yatak yorgan ıslanmış bi şekilde buluyodum ben uyandırıp üstünü değiştirip süt içirmeye çalışıyodum oysa kız kadeşimle görüşeceğini söyleyip acele ediyodu ve ben o arada uyanıyodum

 • Merhaba rüyamda birisi bana tek taş veriyordu ve elimde tuttuğum zaman taş parlıyordu her yere ışık saçıyordu ama parmağıma takmıyordum sadece sağ elimle tutuyorsum

 • Rüyamda sevdiğim adamla kuyumcuda lila taşlı yüzük görüp çok beğeniyordum çevremdeki herkes alma derken eşim bana aliyordu ve parmağa takıyordum

 • Rüyamda sevdiğim adamla kuyumcuda lila taşlı yüzük görüp çok beğeniyordum çevremdeki herkes alma derken eşim bana aliyordu ve parmağa takıyordum

 • Rüyamda parmağımdaki elif işlemeli gümüş yüzük bir anda başka bir yüzüğe dönüşte taşlı bir gümüş yüzüğe

 • Rüyamda bir erkek babamın yanında bana bir yüzük hediye ediyordu. Ben babam var diye tüzüğü kabul etmek istemedim ama o yinede bana takmam için verdi. Ben çıkardım kutusundan takmaya çalıştım ama babam bakıyor diye takamadım ve takmak için çaba harcarken uyandım.

 • Rüyamda erkek arkadaşımın annesi bana hayali bir yüzük takıyordu bu ne anlama geliyo acaba parmağıma yüzük tkarmış hareketi yaptı ama yüzük yoktu.

 • Rüyamda sevgilimin evlenme teklifi ettiğini görüyordum hatta istediğim yüzük modelinde kocaman baget taşlı yüzükle evlenme teklifi ettiğini görüyordum. Teklif anını görmedim sadece yüzük alırken gördüm onu ve bu planı yaparken gördüm ısrar etmiştim sıkışır diye yapmaması için daha sonrasında parmağıma takmıştım direk yüzüğü beraber yemek yerken.. sorun şu ki şuan sevgilimle aram çok bozuk konuşmuyoruz ne anlama geliyor? yaklaşık 2 senedir de ciddiye bağlama amacıyla ilişki yaşıyoruz.

 • Rüyamda önceden kendisinden hoşlandığım kişi sarı renkte üç tane birleşik yüzük veriyordu bana ben de bir tanesini ayırıp takıyorum. Yüüzük métal tarzı bir şeydi ama değerli bir madenden değildi rengi ise sarı ve parmağımı sıkan bir yüzüktü, ben ise serçe parmağıma takıyordum

 • Annem ben erdem vapura biniyoruz aşırı dalga oluyo vapuru oyanna bu yana sallıyor. annem yanımda arada salıyor elini ben bağırıyorum sıkı tutun diye birden kıyıya yakın oluyoruz vapur kıyaya gidecek şekilde yükleniyoruz. Ve akşam oluyor benim üzerimde bordo bir elbise süslenmiş boyalı şekil, sozlumun üzerinde de evdeki bordo elbise oluyo takı merasimi yapılacak diyorlar ben dışarı çıkıyorum sozlumu çağırmaya sozlum de ilerde hadi takılar takılcak diyorum koşarak yanıma geliyor herkes eşleriyle düğün salona giriyor en son biz kalıyoruz tam girecekken parmağımda yüzüğümün olmadığını fark edip sozlume yüzük vapurda kaldı diyorum sozlum de kim gitcek şimdi ora diyor hadi al gel derken uyanıyorum

 • Rüyamda Bi varlık tarafından bana ve sevgilime yüzük verdiğini ve daha sonra kendi takip sevgilimi öldürdüğünü gördüm

 • Merhabalar. Rüyamda bir kitabın içinde bir fotoğraf buluyordum. Fotoğrafta eski sevgilimleyiz yanımızda da arkadaşlarımız var *(ortak arkadaşımız hiç yok belirletiyim ama rüya işte). Eski sevgilimin ve benim parmağımızda gümüş (düz gri) sade alyanslar var diğer arkadaşımız olan insanlarda da var ve fotoğrafta çok mutluyuz. İçimde bir buruklukla üzülerek kapatttım kitabı. Normalde ayrılalı 3 ay oldu ve onun şu an sevgilisi var bana arada yazıyor ama ben istemiyorum.

 • Merhaba ruyamda sol parmagımda 1 adet yuzuk sag parmagımda ıse 2 adet yuzuk vardı bu yuzuklerden bir tanesi diğer parmaklarımı acıttıgı için cıkarıp yeniden taktım. Yuzuklere baktıgımda bazen yuzuk parmagımda bazen orta parmagıma geciyordu yani her baktıgımda yer degiştiriyordu
  Ruyamı yorumlarsanız sevinirim

 • Selam, rüyamda tek taşlı altın alyansimin tasini isirarak kenarını kopardım ve dışımı de kırdım. Disim de ağrıdı. Yüzük taşının birazı kirik olarak parmağımda idi.

 • Rüyamda nişan yüzügümün aynısını eşyalar arasında buluyorum önce takıyorum biraz dar sonra farkediyorum üstünde büyük kırmızı taşı var ve darlıgı yok.sonra ablamla eski çamur baraj vardı suyu okyanus gibi temiz ayak bileğime kadar maksimum dizime kadar o suyun içinde tüm hayatımız ordayım. Gercékte de şu an eşimle sorunlarım var normalde rüyalarımı pek hatırlamam ama ilk defa çok detaylı gördüm