Ana sayfa » RÜYADA YOLCULUK YAPMAK
Rüya Tabirleri

RÜYADA YOLCULUK YAPMAK

Rüyada yolculuk yapmak; çok farklı yorumları olmakla birlikte kişinin yaşam yolunda nasıl ilerlediğine dair bilgiler içerir.

Rüyada yapılan yolculuk bazıları için müjdeli bir haber, bazı kimseler için uyarı niteliği taşırken, kişinin hayatında yaşanacak değişikliğe, iş ve özel hayatıyla ilgili konulara,  arzu, sevinç, mutluluk, sıkıntıdan kurtulmaya ve hastalıktan şifa bulmaya delalet eder.

Rüyada içinde yapılan yolculuk; kişinin geçmişte yaşamaktan pişman olduğu olayları, hayal kırıklığını, üzüntü ve kederini, kalp kırıklığını, maddi ve manevi kayıplarını temsil eder. Rüyada yolculuk yapmak; aynı zamanda yaşamı boyunca bu konularda nerede kusurlu ve eksik olduğuyla ilgili kendisiyle yüzleşmesi demektir.

Kişinin rüyada yolculuk yapıyor olması; geleceğiyle ilgili yaşamdan neler beklediğini, yapmak istediği şeylere dair planlarını, hobilerini ve mecburen yapmak zorunda olduğu durumları, ömrünün geri kalanıyla ilgili yaşamdan ne beklediğine bağlı olarak bilinç altının göndermiş olduğu mesajları yansıtır.

Rüyada Yolculuk Yapmak Nasıl Yorumlanır

Rüyada yolculuk; hayatımızdaki bir çok konunun hangi durumda ilerleyip gelişeceğine dair bilgiler verir. Yapılan yolculuğun nasıl geçtiğine göre farklı yorumları vardır. Rüyada rahat ve huzurlu bir yolculuk yapmak, yolculuktan keyif aldığını görmek hayra yorumlanır.

Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmelerin olacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup, huzura kavuşmasına, işle ilgili yeni bir girişimde bulunmaya ve iyilik ve güzelliklerle karşılaşmasına yorumlanır.

Rüyada iyi geçmeyen, zorluklarla dolu bir yolculuk yapmak; kişinin yeni başlangıçlar için, gündemindeki olayları yeniden gözden geçirmesi gerektiğine işaret eder.

Aksi takdirde; sıkıntıya düşmeye, olumsuz gelişmelerin yaşanmasına, işlerin yoldan çıkacağına ve bundan dolayı mutsuz olmaya yorumlanır. Uyarı içeren bu rüya: kişiye içinde bulunduğu durumu kontrol etme fırsatı verir.

Rüyada Hacca gitmek için yolculuk yaptığını görmek; kişinin Hac görevini eda etmek istediğine ve bu muradına ereceğine yorumlanır.

Rüyada Umreye gitmek için yola çıkmak; bir başka yoruma göre de; kişinin maneviyatı güçlü, kamil insan yolunda ilerleyen ve çevresinde bu konuda takdir görüp, sayılıp, sevilen bir kişi olduğuna, çevresinde hayırlı işler yapmaya ve bundan dolayı huzurla geçecek bir ömre delalet eder.

Rüyada yola çıkmak; ayrıca bir işten, başka bir işe geçmeye, ruhsal durumlarda değişikliğe işaret eder.

Rüyada Yolculuk

Rüyada yolculuk; kişinin belirlediği hedefleri veya ne istediği konusundaki belirsizliği temsil eder. Bazen de rüyada yolculuk yapmak istediğimiz konuların hangi engellere takılacağını veya kolaylıkla gerçekleşeceğine dair bilgiler verir.

Yolda olmak; varılacak hedefin belirlenmiş olmasına, bir halden, başka bir hale geçmeye delalet eder. Yolculuk esnasında yanınızda bulunan kişiler ile de ilişkili olduğundan yolculuk esnasında yanınızda bulunan insanların ahlak ve maksatlarını anlamaya yardım eder.

Kişinin rüyada yolculuk yapması, farkında olmadığı bazı durumların farkına vararak hayatında değişiklik yapacağına veya yol ayrımını belirleyerek ilerlemesine tabir edilir.

Rüyada Yol Görmek

Rüyada yol görmek; genel olarak hayırla yorumlanır ancak görülen yolun durumuna göre farklı tabirleri olabilir.

Rüyada görülen yolun temiz ve düzgün olması; sevinç yaratacak gelişmelere, yolun karışık ve soluk renklerde olması, karamsar ve kasvetli bir döneme, çamurlu ve dikenli yollar, varılmak istenen noktada hayır olmadığına veya sürekli karşısına çıkacak olan engellere yorumlanır.

Rüyada altın bir yolda ilerlediğini görmek; kişinin çok şanslı olduğuna ve dileklerinin kabul olacağına, maddi ve manevi bolluk için de yaşamına devam edeceğine, iyi ve doğru işler yaparak çevresinde örnek kişi olarak gösterilmeye delalet eder.

Rüyada Yol Hazırlığı Yaptığını Görmek

Rüyada yol hazırlığı yaptığını görmek; hayırlı bir işe ve bu işten fayda görmeye, kişinin hayatıyla ilgili bir konuda karar vereceğine, sorunları için çözüm yolu bulacağına, isabetli kararlar almaya, huzur ve mutluluğa kavuşacağına yorumlanır.

Kişinin rüyada yolculuk hazırlığını isteksiz yapıyor olması; almak üzere olduğu kararın doğruluğundan emin olmadığına ve bu konuda endişe duyduğu için, konuyu yeniden düşünmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada yolculuk için bilet aldığını görmek; kişinin hayatıyla ilgili aldığı karardan memnun olduğuna, isteklerine kavuşmaya, sevinçli güzel haberler almaya, yoğun bir iş hayatından sonra tatile çıkmaya, gelecek misafirlere tabir edilir.

Rüyada Yolculuğa Çıkmak

Kişinin rüyada uzak bir yere yolculuğa çıkması; maksadına ulaşmak için biraz beklemesi gerektiğine, uzak olan yolun, çabuk bitmesi; kişiye zor gelen bir işinde kolaylıkla başarıya ulaşmasına yorumlanır. Rüyada hasta bir kişinin uzun bir yolculuğa çıktığını görmesi; tez zamanda şifa bulacağına delalet eder.

Güzel bir yolculuğa çıktığını görmek; kişinin hayatında değişiklik yapmak istediğine ve bunun için uygun zamanın geldiğine yorumlanır. Rüyada güzel bir yolculuk yapmak ve keyif almak; iş hayatında karlı işler elde edeceğine, muradına nail olacağına, iş değişikliğine veya mekan değişikliğine yorumlanır.

Rüyada bir yola gitmek için hazırlık yaptığını görmek; gerçek hayatta bir seyahat olabileceği gibi, kişinin bundan sonraki hayatında bir çıkış yolu aramakta olduğuna işaret eder. Rüyada aydınlık bir günde, temiz kıyafetleriyle yola çıkan kişi, hayırlı bir iş imkanına kavuşur ve her şey kendi istediği gibi ilerler.

Rüyada yolculuğun bittiğini görmek; kişinin maksadına ulaşıp, istek ve arzularına kavuşacağına delalet eder.

Yaya olarak yolculuğa çıkmak; risk almaktan kaçınan bir kişiliğe sahip olduğuna ve bundan dolayı, yavaş ilerleyen ve fazla efor harcamasını gerektiren işlere yorumlanır.

Rüyada kişinin akraba veya arkadaşlarından biri ile yolculuğa çıktığını görmesi ve yolculuğun niteliği, ilişkileri veya aralarındaki güven gerektiren durumların hangi boyutta olduğuna dair bilgiler içerir ve önemli bir rüyadır.

Rüyada Otobüs Görmek

Rüyada otobüs görmek; rüya sahibinin çalışma ortamı olarak kalabalık bir yerde çalışacağına veya aniden gelişecek olaylardan dolayı otobüs yolculuğuna çıkacağına işaret eder. Bazen de rüyada otobüs görmek uzak bir yerden gelecek misafirlere veya ticari girişimler de bulunmaya delalet eder.

Rüyada Otobüs

Rüyada otobüs; gurup olarak ilerlemeyi gösterir. Rüya sahibinin kendi işinin patronu olup, başkalarına da çalışma imkanı sağlamaya, yeni iş fikirlerine, tutumlu olup, birikim yapması gerektiğine, yeni insanlarla tanışıp sosyal ortamlarda bulunmaya, yolculuk yapmaya veya yoldan gelecek olan birini özlemle beklemeye işaret eder. Rüyada görülen otobüs rengine ve yenilik durumuna göre farklı yorumları olabilir.

Rüyada Otobüse Binmek

Rüyada otobüse binmek; kişinin üstündeki ağır yüklerden kurtulup huzur bulacağına, monoton yaşamdan, hareketli ve eğlenceli bir hayata geçmek istediğine delalet eder. Rüyada otobüse binmek; kişinin içinde bulunduğu sorunlarından kurtulup, rahat edeceği bir dönemin başladığının habercisidir.

Rüyada kırmızı otobüse binmek; rüya sahibi bekar biri ise, katıldığı bir etkinlikte hayatının aşkıyla tanışıp, evlilik hazırlığı yapacağına veya kişi evli ise çok arzu ettiği şeye kavuşup ve bu durumdan dolayı etrafındaki insanların da fayda görüp sevineceklerine delalet eder.

Rüyada otobüs ile yolculuk yapmak; kişinin belirlenen hedefe ulaşmak için gösterdiği çaba sonucunda, hayallerine kavuşup, başarı elde edeceğine, gitmek istediği tatile sonunda çıkacağına veya sevdiği kişiye kavuşarak mutlu ve mesut olmaya yorumlanır.

Rüyada Otobüs Sürmek

Rüyada otobüs sürmek; özgürlüğüne düşkün, macera sever, bir o kadarda sorumluk sahibi olduğuna, kendisiyle birlikte çevresine faydalı olmak istediğine ve bu konuda başarı elde ederek mutlu olacağına delalet eder. Kişinin rüya içinde otobüs sürmesi; yaptığı işlerde her zaman kendisini destekleyen insanların var olduğuna, rüyada otobüs kullanmak; bazen de kişinin kendini değiştirmek istediğine delalet eder.

Rüyada Trene Binmek

Rüyada trene binmek; rüya sahibinin sürüncemede olan, gelişme göstermeyen bir işinin, düzene girerek, büyük başarı elde edeceğine, karlı bir yatırıma delalet eder. Rüyada trenle yolculuk yapmak; bazen de kişinin tek düze monoton bir yaşamdan sıkıldığının habercisidir.

Rüyada Bavul Görmek

Rüyada bavul görmek; ani gelişen durumlara ve çıkılacak olan yolculuğa işaret eder. Rüyada bavul ile yola çıktığını görmek; uzun sürecek bir tatile, iş gezisine veya uzakta olan sevdiğiniz kişinin, sürpriz yaparak geleceğine yorumlanır. Ayrıca rüyada bavul; beklenmeyen veya öngörülmeyen gelişmelerin habercisidir.

Rüyada Sevgili İle Yolculuk Yapmak

Rüyada sevgilisi ile yolculuğa çıktığını görmek; ilişkilerinin evlilik ile sonuçlanmasına delalet eder. Yolda yaşanan gelişmelere göre farklı yorumları olsa da, ilişkilerinin belli bir olgunluğa ulaştığına ve birlikte paylaşılacak olan yaşama ve o yol üzerindeki engellerin veya güzelliklerin habercisidir.

Rüyada gidilmek istenen yolda sevgili ile buluşamamak; ilişkilerindeki engellere, bir süre daha beklemeleri gerektiğine veya durup yeniden düşünmeleri gerektiğine tabir edilir.

Eski sevgili ile yolculuğa çıktığını görmek; kişinin ayrıldığı için pişmanlık duyduğuna ve ona karşı hala içten içe hisler besleyip, unutmadığına delalet eder.

Rüyada Uçakla Yolculuk Yapmak

Rüyada uçakla yolculuk yapmak; kişinin yaşam koşullarında ilerleme kaydederek, refah seviyesinin yükselmesine, sorunları çözerek, hedefine ulaşacağına tabir edilir. Kişinin rüyada uçakla yolculuk yaptığını görmesi; hayatında hızlı gelişecek güzel olayların habercisidir.

Zor günlerin geride kaldığına, sıkıntılardan kurtulup, huzura kavuşmaya veya kişinin içinde bastırdığı özgürlük hayallerini dışa vurmasına ve konuda harekete geçmesine yorumlanır.

Rüyada Deniz Yolculuğu Yapmak

Rüyada deniz yolculuğu yapmak; özgürlüğe duyulan özleme, duygu ve düşüncelerde değişikliklere, ticarette bol kazanca, bolluk ve berekete, duygusal olarak aydınlanmaya, huzura bulmaya, sezgisel olarak aydınlanmaya, sıkıntıların geride kalmasına delalet eder. Ayrıca denizde yapılan yolculuğun gidişatına göre farklı yorumları da olabilir.

Rüyada Zamanda Yolculuk Yapmak

Rüyada zamanda yolculuk; kişinin kendini bu dünyaya ait hissetmediği için mutsuz olduğuna ve bundan dolayı arayış içinde, farklı deneyimler yaşamak istediğine, umutsuzluğa bazen de hayal kırıklığına yorumlanır.

Başka bir yorumu da eğlenceli güzel olaylara, gönül gözünün açıklığına, ilim ve irfan sahibi olmaya veya o yolda başarı elde etmeye, beklenen hayırlı haberlerin gelmesine, duaların kabul olmasına, farklı dinlere, yaşam biçimlerine karşı meraklı ve bilgi sahibi olduğu için sohbetler de aranan kişi olduğuna delalet eder.

Rüya anındaki diğer semboller ve yaşanan gelişmelere göre farklı yorumları olabilir.

Rüyada Seyahat Etmek

Rüyada Seyahat etmek; rüya sahibinin tatile çıkmak istediğine, ufkunu genişletmeye, hayatında bazı değişiklikler yapmak için arayış içinde olduğuna ve yaptığı seyahatin niteliğine göre farklı yorumları olabilir.

Rüyada Tır İle Yolculuk Yapmak

Rüyada tır ile yolculuk yapmak; kişinin yaşam koşullarından sıkıldığına, iş değişikliğine veya maceraya atılmak istediğine ve bundan dolayı biraz zor durumda kalacağına ama bu durumun geçici olduğuna delalet eder. Rüyada tır ile yolculuk yapmak bazende hayata karşı bakış açısını değiştirmeye, risk almaya yorumlanır. 

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

41 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Merhaba,
  Rüyamda trene biniyorum ve trende kız kardeşimin olmadığını farkediyorum.Hemen trenden inip sola doğru olan rayların üserne enine doğru rayların üzerine yatarak trenin durmasını sağlamaya çalışyorum ki kız kardeşim de binebilsin..
  Teşekkür ederim..

  • Rüyada trene binmek; belli bir rotada belli bir yere gitmeye, kız kardeşin ile birlikte yolculuk planlayıp onun gelmemesine, yolculuğa yalnız çıkmaya veya geçmiş dönemde çözüm getirilmeyen sorunların yeniden ortaya çıkmasına, kız kardeşinizin trende olmadığını görerek trenden inmek, sol taraftaki rayların üzerine yatarak treni durdurmaya çalışmak; aile içi bazı sorunların varlığına işaret ediyor, rayların üzerine yatarak risk almanız, problemleri çözmeye çalışırken kendinizi feda ettiğine delalet ediyor. Gerçek hayatınız da böyle yaparsanız, aile bireyleri adına sorumlulukları almaya devam ederseniz, kendi hayatınızı feda etmiş olacaksınız ve böyle davranmak sorunları çözmek yerine artmasına neden olur. Haberci niteliğinde olan rüyanın mesajı; her insan sorumluluklarının bilincinde olmalıdır ve başkasının yükünü taşımak yerine yardımcı olmayı denemelisin. Ayrıca görmüş olduğun rüyanın bir başka yorumu; kız kardeşin ile farklı yerlerde yaşayabilir, ona karşı özlem duyabilir ve bu günlerde belki eğitim veya iş nedeniyle ayrılık söz konusu olabilir ve sen buna engel olmak isteyebilirsin.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

   Sevgiler……….

 • 1.rüya:
  Rüyanın başını hatırlayamadım ama tanımadığım bir adama 5 TL para veriyorum. 8 TL vereceksin diyor kişiyi hatırlamıyorum ama başka birinin elindeki kağıt para tomarının içinden para arıyorum adama vermek üzere..
  2.rüya:
  Erkek arkadaşım ( Sevgilim değil ancak 3 yıldır sevgilim olması için beklenti içinde olduğum kişi ) onun kızı (21 yaşında )ve ben birlikte (ev almış Ataköy de) yeni aldığı evi görmek üzere gidiyoruz. Evi görüyorum ancak pek ev gibi değil daha çok okula benziyor eşyalar ve dekorasyonundan anladığım kadarıyla. Tedirginim , kızının beni yanında istemediğini düşünüyorum. Bir an önce bakıp gitmek istiyorum. Güle güle oturun diyerek, yanlarından ayrılıp gidiyorum. Tam yol ağzında iken sarı ticari bir taksi gözüme çarpıyor ,o sırada bana bir kadın telefon ediyor (Arkadaşımın annesi ya da ablası sanırım ).Ev ile ilgili bir şey söylüyor bunu nasıl yapacağız diyor.. Ben de telefonda anlatamam gelip söyleyeyim diyorum ve eve geri dönüyorum. Hole geldiğimde sağdaki küçük odaya girince Güneş isminde benim tanıdığım birinin uzanmış yatmakta olduğunu görüyorum. Parlak ,saten koyu sarı renkte bir örtü varmış, onu üzerinden çekiyorum. Güneş bana bir şeyler söylüyor ama hatırlamadım ne söylediğini. Tekrar hole çıkıyorum. Oda sayısını saymaya başlıyorum 5 tane oda var diyorum , içimden de odaların küçük olduğunu geçiriyorum. Ben gidiyorum diyorum annesi ya da ablasına doğru .Beden hareketlerinden ve gergin oluşundan sanki öperek veda etmiyim diye onun öyle durduğunu hissediyorum. Kızı ile de aynı şekilde .Kızı bana “Nasıl gideceksin” diye soruyor.”Taksi çağıralım” diyor.Ben de : Gerek yok ,ben kendim giderim yakın zaten diyorum.Bana mesafeli davrandığını hissediyorum onun da..Kendimi gerilmiş ve üzgün hissediyorum bu durumdan dolayı..
  İki rüyada da beş sayısı görmem ilginç geldi bana .Yorumlarınızı bekliyorum ve teşekkür ediyorum..

 • 6 yaşındaki kız yeğenim henüz 1 yaşlarında ve annemle (anneannesiyle) beraber Kayseriye gideceklermiş (yıllardır görüşmediğimiz ve şu an yatalak hasta olduğunu duyduğumuz teyzemin yanına). Ablam da orada ama ablam (annesi) gitmiyor. Benim 5 yıl evvel oturduğum evdeyiz duvarlar renkler havanın soğukluğu her şeyi çok net hissettim rüyada. yeğenimde bembeyaz hiç lekesiz bir örgü takım var. ablam beresini de giydirdi. Beresinin tepesinde pudra pembe tülden bir süs var sadece. Otogara gitmek üzere bir taksi çağırdık taksi lüks bir otomobildi, ablamla ben camdan bakarken ben “ya biz delimiyiz bu ikisini nasıl göndeririz, mola yerinde annem tuvalete bile nasıl girecek çocuğa kim bakar” diye düşünüp “durun ben de geliyorum” diye seslenmeye niyet ederek camı açmaya yeltenirken uyandım. rüyamdaki tuhaflık şu ki, 1. Normal hayatta asla yapmayacağımız bir şeydir bu. sanki çok normalmiş gibi davranmak. 2. Annesi olmadan bir otobüs yolculuğu ile o soğukta sanki çok normalmiş gibi yolculamak ve 3. yeğenim uçuyordu. kucağımızdan bıraktığımızda yer çekimine ters bir şekilde yukarı doğru yükseliyordu.
  çok etkilendim nedense. yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

  • Merhabalar Sevgili Sibel,

   Rüyada annen, ablan ve kız çocuğu olan yeğenin ve hasta yatan teyzeye gitmek için yolculuk hazırlığı yapmaları; sendeki dişi enerjinin fazlalığına dikkat çekiyor bu durum yaşamında bazı şeyleri zorlaştırır ve isteklerini elde etmek için fazla efor kaybetmene neden olur.
   Geçmiş zaman ile bu günkü zaman yer değiştirmiş; 6 yaşındaki yeğenini 1 yaşında, beyaz kıyafet içinde görmen; geçmişten kurtulmanı tavsiye ediyor ve bunu başarır isen yepyeni bir gelecek seni bekliyor, bunun için harekete geçmek gerektiğine işaret ediyor. Çocuk ve beyaz renk, pudra pembesi, masum ve saf duyguları, hayallerine kavuşmayı, evliliği, duygusal bir yakınlığı, aşkı temsil ediyor.

   Kapıya gelen lüks otomobil ise farklı bir yaşama doğru ilerlemek isterken yaşadığın kararsızlığı temsil ediyor. Soğuk havayı hissediyor olman; şu an yaz mevsimi ve rüya içinde geçmiş ve bu gün içiçe olduğundan, geçmişi bırakıp yeniliklere açık olman gerektiğini anlatıyor.

   Rüyada uçan bir çocuk; senin ruhsal yanını temsil ediyor ve ilahi olanla bağlantının güçlü olduğunu, bu konuda destek aldığını, kendini hayatın akışına bırakıp, kaygı ve endişelerden kurtulmanı tavsiye ediyor.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgi ve ışıkla kalın……

 • Rüyamda izmire okul kaydımı aldırmak için gittiğimi gördüm fakat aldırmış bir vaziyette de temelli olarak gitmişte olabilirim net hatırlamıyorum. Bu izmire gitme isteğimi gerçek hayatta babam istemiyor bu konuda zıtız. Bu konudan dolayı çıkan tartışmalar yüzünden artık bende gitme konusunda muallaktayım. Gitmesemde olur kafasındayım. Bu gördüğüm rüyada , izmire gitmiş olmam veya kayıt yaptırmış olmam neye işaret?

  • Merhabalar Sevgili Emre,

   Gördüğün rüya günlük yaşanan tartışmaların neticesinde bilinç altında yer eden düşüncelerini yansıtıyor. Bu konuyu çok konuşmak İzmir’e gitme isteğini kırmış ama bilinç altındaki düşüncelerinde hala gitmek istiyorsun ve bu konuda rüyan olumlu gelişmeler yaşanacağına işaret ediyor. Senin için en iyi olanın gerçekleşmesini temenni ederim.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler……

 • merhaba bu gece rüyamda eşim oğlum ve ben bir otobüste gidiyoruz ve şehir içi iki otobüs birden hızlanarak yol kapma yarışına giriyor ve diğer otobüs bizim içinde bulunduğumuz otobüsü sıkıştırıyor yol kenarındaki işlerinin duvarına çarpan otobüs sonra köprü bariyerlerine hızla çarpıyar o anda camlar patlıyor biz ölüyoruz diye bağırıyoruz oğlum anne ölüyoruz diyor ölüyoruz annem hakkınızı helal edin la ilahe illallah derken otobüs köprüden altındaki deniz kenarına sular var yine öyle bir düşüyorki otobüs patlıyor o anda ölüyoruz diye artıkgözlerimi kapatıyorum o anda uyandım çok gerçek gibiydi çok etkilendim gözlerimi açtığımda yaşadığıma inanamadım hala şu saat oldu etkisinden kurtulamadım hayır olsun

  • Merhabalar Sevgili Emel,

   Görmüş olduğun rüya da ailece içinde bulunduğunuz şehir içi otobüsün, diğer bir otobüs ile yarış ediyor olması, gerçek yaşamınızda aileniz ile birlikte mevcut yaşam şartlarının sizi başkaları ile kendinizi bir yarışın içine girmiş ve mukayese eder bir halde olabileceğinize delalet ediyor. Bu durum sizi eliniz de olmayan nedenlerden dolayı geçici sıkıntılara düşürebilir gerçek yaşamınızda. Otobüsün düşmeye başladığı anda suları görüyor olman, yaşanacak sıkıntıyı kolaylıkla atlatacağınıza delalet ediyor. Otobüsün düşüp patlaması ve sizin vedalaşmanız, öldüğünüzü düşünmeniz, sıkıntılı geçecek süreçten sonra yeni bir yaşamın başlayacağına, başlayan dönemin hayatınıza sağlık, huzur ve mutluluk getireceğine delalet ediyor. Korkuyu hissetmiş olmanız da bunu destekliyor. Bu rüya bazı konularda başkalarına bağımlı işler yaptığınızı ve başkalarından kaynaklanan sorunlara ve bundan ailece etkileneceğinize işaret ediyor, ancak bu durum sizi daha iyi bir konuma ve şartlara taşıyacak. Belki de hiç bir şey için geç değildir ve gerekli tedbirleri alabilirsiniz. Korkuyu beslemeyin bu size bir şey sağlamaz, muhtemelen bir şeyleri kaybetme endişesi yaşıyorsunuz.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler.

 • Bir mac varmış ve oyuncu eksikliği olduğu icin oradakiler ben ve iki arkadaşımı cağırıyolar.biz daha okuldayiz pek istemesek de gidiyoruz. Giderken bir arkadaşım bisiklet kullaniyo. bende diyorum ki benimkide yanımda ama cantamda ve sonra çıkarıyorum bir yandan da düşünüyorum çantaya nasıl sığıyo diye sonra binerken de ben cok iyi kullanamiyorum diyorum aklıma geliyo ama yine de devam ediyorum çabuk gidelim diye. gittigimiz yol sürekli inişli çıkışlı yol kenarindan kaldırımlarin üstünden gidiyoruz ve ben diyorum ki bu böyle cok zor ben zaten tam kullanamıyorum. Giderken bi anda duruyoruz ne tarafa gidicez diye bir yandan da soyleniyoruz çok geç kaldık daha da cok yol var diye. ben bi anda küçük bi kahvehanenin icinden geçiyorum adam tam dükkanı acarken masalari yerlestirirken geçiyorum ve hemen içerisi müşteri doluyo. arkadaşımlarım arkamda kaliyolar dükkan kalabalık oldugu icin karşıyi tam net göremiyorum fark ettirmeye çalışıyorum kendimi karşıya gecsinler burası kestirme demeye çalışıyorum ama fark etmiyolar.

  • Merhabalar Sevgili Elif,

   Rüyada yaşamış olduğun şeyler, maça çağırılmanız, hızlı gitmek için bisiklete binmek ve senin kendi bisikletini çantandan çıkarman, bisiklet kullanmayı çok iyi bilmiyor olmana rağmen kullanmaya çalışman, ve geçtiğiniz engebeli yerler, bunların hepsi yaşamında bilinç altında beslediğin korkulardan dolayı istediğin gibi ilerleyemediğine, belkide öğrenmen gereken şeylerde dikkatini toplayamadığına, kendinde hep bir şeylerin eksik olduğunu hissettiğine yorumlanırki bu kendin için çok acımasızca bir eleştiri olur. İsteklerini ve önceliklerini belirleyerek, sorumluluklarına sahip çıkmalısın, yaşamak zaten engebeli yollardan geçer ve donanımlı olmak yollarını ve işlerini kolaylaştırır.

   Sakin bir yer olan kahvenin içinden geçerken birden oranın müşteri dolması ve arkadaşlarına ulaşamaman, yeni durumuna alışamadığını belkide eski arkadaşlarını özlediğin anlamına gelir.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Rüyamda bir tren geçerken ona çarptığımı fakat altında kalmadığımı kurtulduğumu gördüm. Sağ elimin son üç parmağı siyahlaşmaya başlıyordu. Kan gitmediği için kangren olmak üzereydi yani. Hemen hastaneye yetişmeye çalışıyorum. Fakat kimse beni ciddiye almıyor. Kaza yaptım acilden giriş yapmalıyım diye çırpınıyorum. Bana doktor şunu söylüyor. “Bir düşün bakalım bu senin başına neden gelmiş olabilir, ne anlaman istenmiş olabilir?” O arada nişanlım bana diyor ki “doktor senden beyin mr istedi. Kesin beyninde tümör var. Ben doktoru tanırım hemen bilir o boş yere istemez” O esnada uyanıyorum. Uyandığımda kendimi çok kötü hissediyordum.

  • Merhabalar Sevgili Zekiye,

   Rüyada görmüş olduğun trene çarpmak ve altında kalmamak, uzun süredir bir konuyu görmezden gelmeye çalıştığına bu konuda ısrarcı olmanın sana bir fayda sağlamıycağına yorumlanır.

   Sağ elinin son üç parmağının siyahlaşmaya başlaması, hayallerin, ruhsallığın ve ilhamını kullanamadığına, geçmişte yaptığın gelecekle ilgili planlarını uygulayamadığına ve bu konuda erkek figürlerle sıkıntı yaşadığına, bu erkekler baba, eş, sevgili veya otorite olan kişilerle ilgili kendini bastırılmış hissettiğin anlamına gelir.

   Orta parmağın, yaşadıklarından dolayı çok gergin olduğunu ve karşı cinsle yaşadığın sorunlara ve öfkeli olduğuna delalet eder.

   Yüzük parmağın, kalbi kilitlenmiş ve sevgi alışverişinin olmadığı, acımazlığın hakim olduğu bir ilişki içinde olmaya işaret eder.

   Serçe parmak, hayattan tat almaz bir hale geldiğine ve tatmin olamadığın anlamına gelir.

   Hastanede kimsenin seni ciddiye almıyor olması ve doktorun ” Bir düşün bakalım bu senin başına neden gelmiş olabilir” sözü yukarda yazdıklarımı onaylar nitelikte. Görmezden geldiğin şeyler seni yaşama karşı stresli, öfkeli ve kendini işe yaramaz hissetmene neden oluyor. Doktorun sözlerini ciddiye alıp düşünmekte fayda var.

   Nişanlının beyninden mr çektirmelisin doktor istedi, o bunu istemişse boş yere istememiştir beynin de tümör olabilir demesi, aslında her şeyi, olumsuzlukları beyninde büyütmek ve önemsemek, yani bazı kişilere sana baskı yapmalarına izin verdiğine ve hayattan soğuyacak kadar dikkate aldığına ve sana olanları görmezden geldiğine bu konuda ısrarcı olursan telafisi mümkün olmayan şeyler yaşanmasına yorumlanır.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler……

 • Rüyamda uzun zamandır görüşmediğim,ailevi nedenlerden dolayı küs olduğum ananem ile otobüse biniyorduk,dikkatimi çeken bir şey otobüsün üzerinde Ankara yazıyordu.Otobüse bindik hareket etmeye başladı ve ben ananeme sarılıp ağlamaya başladı.Sesim çok çıkmıyordu.Ama çok göz yaşı döktüm.Şuan üniversite sınavına hazırlanıyorum.Yolda giderken camdan geride bıraktığımız kişileri gördüm.Erkek arkadaşım subay öğrencisi tulumlu olarak onu gördüm ve beyaz önlüklü kişilerde gördüm onlarda arkada kalıyordu.

  • Merhabalar Sevgili Zeynep,

   Rüyada görüşmediğin küs olduğun anneanneni,görmen hayra yorumlanır, onunla otobüse binmek ve otobüsün üzerinde Ankara yazıyor olması, arkada kalanlara bakman, erkek arkadaşın ve beyaz önlüklü kişiler görmen, Üniversiteye hazırlandığın için bir açıdan olacakları yaşamış olabilirsin. Rüyada ağlaman küs olduğun anneannenle barışacağına ve sınavı kazanıp belki de beyaz önlük giyeceğin bir bölümde Ankara’da okuyacağına yorumlanabilir.Sessizce ağlıyor olman mutluluk gözyaşlarına delalet eder. İstek ve arzularına kavuşmaya, sevinçli bir haber alıp mutlu olmaya delalet eder.

   Rüyanın iyiliklere ve güzelliklere vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • tramvaydaydim ve eve gidiyodum galiba ama bi durakta herkes iniyodu son duraktı bende iniyodum. erkek arkadasim arıyordu ve durakta beklememi söylüyodu ordan tramvay geçer gidecegin yere gidebilirsin tekrar diğer yönden diye ve de ne severim hani bir sey alacakmış bana soruyo. bende tramvay gelmeyeceğini biliyorum ve sürpriz yapıp buraya mı gelecek diyorum soru da sordu diye. Arkami dönüyorum ve bakıyorum ki gelmiş gerçekten elinde de hediyeler var . sarılıyoruz. uzun zamandır görüşmemistik cok seviniyorum diye de düşünüyorum. ordan bi grup erkek bizi izliyo. Ama erkek arkadaşım rahatsız oluyo hissediyorum. Kavga çıkacak diye korkuyorum. Tartışmaya basliyolar ben durdurmaya çalışıyorum sen karışma bari boşver onlari diye. Oda tepki göstermemeye çalışıyo hisediyorum .onlar sataşmaya devam ediyo. hatta bi ara hafifçe sırtından ittiriyolar. Bende endiseliyim bi sorun çıksın istemiyorum.

  • Merhabalar Sevgili Elif,

   Rüyada tramvayın son durağında, erkek arkadaşının sana indiğin yerde beklemeni ve karşı yönden tekrar binmeni söylemesi, sana yapacağı sürprizi tahmin etmiş olman, onunda gelmesi, elinde sana aldığı hediyeler, birbirinize sarılmanız, size bakan bir grup erkeğinsizi izliyor olması ve senin kavga çıkacak diye endişelenmen ve tartışırken erkek arkadaşının senin düşüncelerini hissedip tartışmayı uzatmadan bitirmeye çalışması, bunların hepsi, erkek arkadaşın ile birbirinizi çok iyi anladığınıza ve sevdiğinize, önemsediğinize yorumlanır. Tramvay durağı aynı şehirde ve birbirinizden olmak istemediğinize ve bundan dolayı rahatsızlık hissettiğinize, durakta olan yabancı erkekler, iş veya eğitim hayatınızda bir değişiklik olacağına ve ikinizden birinin diğerine sürpriz yapacağına, güzel bir haber almaya veya vermeye, birlikte bir yola çıkma isteğinize yorumlanır.

   Rüyanın senin için iyiliklere ve güzelliklere vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler……

 • Merhaba
  Ruyamda bi yerde oldugumu goruyorum sanki daglik bi alan yada bi koy yolu gbi esim var yanimda yuruyomusuz ama ben gusul abdesti almisim ama kulaklarimi yikamayi unutmusum kulaklarimi yikiyorum bulundugumuz yer sanki kutsal bi yermis ve biz baska bi kutsal yere gidiyormusuz esim bana diyoki biraz daha yolumuz var biliyosun ama dimi diyo evet biliyorum diyorum bnde
  Tesekkurler

  • Merhabalar Sevgili Tülay,

   Rüyada eşin ile birlikte kutsal olduğunu düşündüğün bir yerde yürüyor olmanız ve oradan bir başka kutsal olan yere doğru gitmeniz, algın gusul aptesinde kulaklarını yıkamayı unutmuş olman ve bunun için kulaklarını yıkaman, bunların hepsi, eşin ile aynı fikirde olduğunuza veya ortak düşüncelerde olduğuna yorumlanır. Sizin için hayırlı bir niyetiniz olduğuna da delalet eder ve bunun gerçekleşmesi için biraz daha zaman beklemeye delalet eder. Beklerken de çevreden gelecek özleri duymazdan gelmenin gerekliliğini hatırlatan bir rüya.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Merhaba
  Ruyamda bahçemizin dışında duruyorum akşam vaktiymis.Birden bir kopek görüyorum Üzerime doğru havlayarak yaklaşıyor bana tam o sırada bende bahçenin duvarından alıyorum birde bakıyom evimizin kapısı kapalı çok korkuyorum o sırada kapının üzerindeki anahtarı farkediyorum ve açarak içeri giriyorum oh be kurtuldum diyorum

 • Rüyamda komşumun evindeydim bana bayram şekeri uzattı sonrada yüzümü gördüm yüzümde bir sürü tane tane toz şeker yapışmıştı

 • Merhaba. Rüyamda kardeşlerimle yabancı bir yerdeyiz. Kırsalda bir yer gibi. Ama hareketli ve görüntüler, renkler canlı, yeşillikler taze, hava güneşli. Ben şehre gidip gezmek için sırt çantamı hazırlıyorum, hazırlarken ufak tefek sorunlar yaşadığımı hatırlıyorum. Sonra çıkıyorum . Burada ulaşım trenle sağlanır diyorlar. Sonra ilerilerden gelen treni görüyorum. Ağırlıklı olarak koyu Lacivert renkli.. Ne uzak diyebiliyorum ne yakın.. yalnızca dümdüz gelmiyor onu biliyorum. Daha dolanarak gelen bir yol. Kaçırmamam lazım. Sonra bir kadın sesi ‘bu tren çok uzun’ diyor. Uzun mu diye tekrar bakınca hakikaten trenin bir parçası önümde bi kısmı uzakta gbi..Ama bulunduğum bu kırsalda önümdeki yeşil engebeli yolda, yeşilliklerin içinde düzenlenmiş odacık(kare, dikdörtgen gbi) şeklinde yol görüyorum, nereye basmalıyım nerden yürümeliyim ki trenin duracağı yolun kenarına beni ulaştırır bilemiyorum..ben bunları düşünürken treni kaçırdım mı kaçırmadım mı bilemiyorum. Çünkü zaten düzenini anlayamadığım bir yol. Derken vazgeçiyorum. Bu kadar zor olmamalı bi gezmeye gitmek diyerek vazgeçip ablamın yanına kaldığımız eve tekrar dönüyorum. Mutfakta tabaklarla uğraşan ablama kısaca anlatıyorum durumu. Teşekkürler ?

 • Merhaba rüyada bir trene biniyorum tren aşırı kalabalık bir karıkoca sohbet ediyorlar adamın arkasında bir erkek adamın peşinde gibi adam hiç farketmiyo ama yalnız kadın goruyo umrunda değil ben kalabalıkta duramıyorum iniyorum annemin yanına gidiyorum bayan arkadaşı ile oturuyor anne diyorum cuzdanimi kağıt kalemimi unuttum trende diyorum annemin arkadaşının tanıdığı bir genç var mış ona söyleriz diyo o hemen gider alır diyo kadın söylüyor bu hızla trene gidip aliyomu almiyomu bilmiyorum alması sanki umrumda değil gibi trende milletin sanki hep böyle cicim ayları yasiycak gibi durması beni aşırı rahatsız ediyor sanki cüzdan kağıt kalem hiç önemli değil gibi ben üzgün ama sanki trendeki mutlu hale uzuluyo gibiyim yalnız bu genç sanki maraton koşucusu bir hisimla kosuyo birde trendeki bu çift teker kadının kocasının arkasındaki adamı gördüğü halde hiç seskenmemesi garip çünkü arkadaki adam sadist gibi ben rüyalarda bu kar kocayı her gördüğümde ilk zaman bir erkek gölgesi gorurdum şimdi adam rüyalarda yavaş yavaş kendini gösteriyor

 • Rüyamda oturup bir köşeye dondurma siparişi verdim onu beklerken amcamın kızı otobüs için gecikince minibüs ile bir anda çoğalan karın içinde onu otobüse yetiştirmek için yola çıktım ilk denemede yolu bulamadım yol kesildi bir diğer denememde yolu buldum çıktık beraber..

 • Rüyamda deniz Altında trenle hızlı bi şekilde yolculuk yapıyordum tren fazla kalabalık değil di

 • öncelikle merhaba.
  Ben rüyamda eski sevgilimle trende hiç bilmediğim bir yere gittiğimi,eski sevgilimin benden basit bir konu için yardım istediğini gördüm.Ve bana ”bizden aileme bahsettim” gibisinden bir şeyler söylüyordu.Ama ben rüyada ayrıldığımızın bilincindeydim.Sonunda trenden inerek hiç gelmediğim,görmediğim bir konaklama yerine gelmiştik ve ben uyanmıştım.Açıkçası bu rüya sebepsizce beni çok etkiledi,bilinç altımın bir yansıması olabilir mi acaba?

 • Merhaba ben geçen rüyamda şehir dışına yolculuk yapmak için hazırlık yaptığımı ama bir türlü gidemediğimi görmüşdüm. Sürekli aksilik çıkıyodu. Bugün ise şehir içinde uzak biryere gittiğimi gördüm. Tarixi mekanları, denizi görmüştüm. İlk önce bi köprüden geçtim sonra aşağı inip denize ulaşmıştım. Su çok güzeldi. 1ci rüyamda benimle birlikte yakın arkadaşım da gidemiyodu. 2cisinde ise 3 tane daha arkadaşım vardı ama onlarla yakın değilim. Yorumlarsanız sevinirim:)

 • Bende rüyamda ailecek inek ile başka bir yere taşınıyorduk babam ile ben kocaman bir kütüğü en küçük kardeşime yuva yapmak için çıkartıyorduk çıkartınca magnetlerin mıknatıslarıyla kardeşime oyuncak yapmıştık sonra da uyandım

 • Bi rüya gördüm ne anlama geldiğini anlamadım bi iyi bi kötü mana yazmışlar, iki gündür benzer rüyayı gördüğümü fark ettim
  İkisinde de evden konyaya dönecek oluyorum bilet falan alıyorum, hızlı trene bilet hatta saat 10.00 için, ilkini net hatırlamıyorum ama bugünkinde trene bi yarım saat bi şey var koştur koştur otobüse binip otogara gidiyoruz babamla, otobüsten inerken iki tane şeyi alıyoruz sadece valizim falan hep o otobüste kalıyor ağlıyorum babama yalvarıyorum tren kaçacak diye, otobüste bıraktıklarımızı almamız gerekiyor diyor otobüsün numarası 37 hatta, her gelene bakıyoruz koşup koşup bakıyoruz yok asla bizimki değil, babama en sonunda saati soruyorum 10.01 diyor gösteriyor hatta ben bilet yandı gidemiyorum diye ağlıyorum orda uyandım
  İşin ilginç yanı rüyamda şehir haritası gibi bi şey gördüm, meram tıp yazıyor önde meramın arkasında da tren garı görünüyor ama babamla indiğimiz otogar eskişehir otogarı, rüyamda tren garı da bizim indiğimiz otogarın az ilersinde, gerçekte iki ilde de mekanlar birbirinden alakasız yerlerde otogar bizim kentpsrkın karşısı tren garı esparkın, konyada otogar meram tarafında tren garı Necmettin Erbakan Üniversitesinm az gerisinde, uymuyor yani gerçekle

 • Selam .. Ruyamda annemle uzun yola cikacagimi goruyorum otobuse binmeden once pasaportumun evde unutdugumu hatirladim ve anneme dedim ki sen kalma git ben yarij otobusuyle gelirim artik bunun anlami nedir lutfen

 • Merhaba ben ruyamda en.başta uçakta oturuyoruz ve hoşlandığım kişiyle beraber yan yana oturuyorum ama o gercekte oldugu gibi pek yuz vermiyo ve konusmuyoruz. Sonradan otobuste buluyoruz kendimizi ruyam biraz degisikti. Daha sonra bu iniyo otobusten ve ben onu indi gitti saniyorum , bi bakiyorum bazi esyalari yanimda yani geri gelecegini anliyorum karistiyorum o sira esyalari sonra da uyandim cevap icin simdiden tesekkurler

 • sevdiğim kız rüyasında benimle beraber yola çıktığını yolda yeriz diye de marketten alışveriş yaptığını görüyor(not:benim onu sevdiğimi bilmiyor)

 • Merhaba. Rüyamda sürekli olarak yolculuğa çıkıyorum fakat sürekli olarak engellerle karşılaşıp yarı yolda kalıyorum. Çoğu zaman yolculukta başıma bir şey geliyor ve hiç varamıyorum. Acaba bunun anlamı nedir?

 • Rüyamda hoşlandığım çocukla aynı otobüste bir yere gidiyordum bu kişi gerçek hayatta ondan hoşlandığımı bilen ama benimle ilgilenmeyen biri otobüste bi ara yanıma oturuyor ben de bi yerden bahsediyorum seninle şuraya gidelim mi diyorum o da olur diyor sonra ben oraya gidiyorum ama o gelmiyor bana organ nakliyle ilgili bir mesaj atıyor (ilik gibi bir şey de olabilir) işte böyle böyle yılda şu kadar kişi bekliyor vs diyor ben de daha önce o uzvun bağışını yapmışım “hmm” yazıyorum “ben daha önce bunun bağışını yapmıştım kaç yıl sonra bidaha yapabilirim” diye soruyorum bir de profiline aslan resmi koyduğunu görüyorum

 • Rüyamda gece seyahate çıktım. Şuan gerçek hayatta yakın zamanda gidecek olduğum bekçilik sözlü mülakata uzun sefer otobüsüyle gidiyor olduğumu gördüm. Fakat elimde bir kağıt var ve yoldayken elimde ki belgenin yanlış belge olduğunu farkediyorum. Otobüs yarından fazla hatta yarı yarıya dolu ve ben şöföre sesleniyorum bu belge yanlış benim bunu oraya varmadan düzeltmem lazım diye ama şöför durmuyor. Yolculara gösteriyorum bakın bu belge yanlış sizde görün diyorum ama kimse oracıl olmuyor bana bende Allah’ım ben ne yapacağım derken uyandım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

 • Merhabalar, ben rüyamda oğlumla (4.5 yasinda bende 23) birlikte garip bir yolculuğa ciktigimizi gordum.hersey çok garipti tren desem değil otobüs desem değil garip bir taşıta bindik ve asansöre benziyordu birazda ama yan yan gidiyor hatirladigma göre kapısı metro kapısı gibi açılıyor ve oğlum benden önce giriyor içeriye ben telaslaniyorum içerisinde çok kalabalık olduğu için endişeleniyorum ve oğlumu bulup yanına oturyorum bu sefer de oğlum anne üşüdüm montumu giydir diyor giydiriyorum ve yolculuk devam ediyor ben rahatlıyorum içeri girdiğim de şimdiden teşekkürler

 • Merhaba
  Rüyamda eşimden epeydir haber alamiyormuşum ve aynı şekilde eşim de benden bir sürelik ayrılıktan sonra barişmışız el ele yürüdük otobüste yolculuk yaptık ve eşim bana bu durakta inelim mi diye sorduğumda sonraki de ineriz cevabını verdim .Ve ben gerçek hayatta eşim cezaevinde olduğundan eşime hasretim

 • Gri renkli kendi aracimla esimi is dönüşü almak için araç suruyorum.
  Ana kavşak dönüşü sırasında önümde siyah renkli bir araç aniden duruyor ve sağ camimin açık olduğunu görüp içeriye doğru önce ayaklarını sokarak girmeye çalışıyor.
  Fakat ben önce önümde duran siyah araca vurdum sanıp aracimin içinden araca doğru bakıyorum. Aracimin sağ camından girmeye çalışan kişi yüzünü bana doğru çevirip “abi senmiydin” diyor. Ben aracımini ilerideki müsait yere çekip görüşelim diyorum ama saldırgan kişi mutlu bir yüz haliyle beni takip ettiğini görüyorum ve o sırada utanıyorum.

 • Kırık Evliliğim Dr.Sango Büyüsü İle Nasıl Geri Yüklendi? Gerçek bir büyü yapıcı.
  Ben Mr.Leo, karımdan ayrıldığımdan beri altı ay geçti, boşanma formunu doldurduktan sonra, kontrolümüzün ötesinde çok büyük bir sorunumuz vardı, başka bir adamla ilişkisi olduğunu anladık. Bu yüzden benden uzak durdu çünkü ona sordum, beni kovdu, çok özür ve özür diledikten sonra beni terk etti ve bana geri dönmeyi reddetti. Onu hala sevdiğime inandırmak için elimden geleni yaptım, ama bana aramızda olduğunu söyledi. bu yüzden çok iyi bir arkadaşımla konuştum, ne yapacağım konusunda tavsiyede bulundum, bana onu geri getirebilmemin tek yolunun Dr.Sango adında bir büyü döküm büyü doktorunu ziyaret etmek olduğunu söyledim, bu yüzden her zaman duydum, asla inanma. bu yüzden aynı Dr.Sango ile temasa geçmek zorunda kaldım. ve bana her şeyin yolunda olacağını düşündüğünü söyledi, şüphesiz o işi bitirdiğinde yardım eden ilk kişi olmadığımı.
  Ve bu şekilde hecelendi ve bir hafta sonra kızardı, eski eşimi görmek için şok oldum ve özür diledim. Ve ikimiz de bugüne kadar yine mutlu bir hayat yaşadık, ilişkimiz şimdi eskisinden daha güçlü.
  Büyük Dr.Sango sayesinde eski karımı eve geri getirmeme yardım etmek için zamanımızın bir adamı büyü.
  yardıma ihtiyacınız olursa e-posta spellspecialistcaster937@gmail.com

 • Merhaba, rüyamda bir otogardaydım ama orada oluş amacımı hatırlamıyorum sonra hoşlandığım kişinin de bir yere otobüs yolculuğu için orada olduğunu öğreniyorum annem söylüyordu sanırım bunu ben de seviniyorum tabii haliyle (tesadüfen aynı otobüse denk gelmişiz galiba) ve annemle hızlı bir şekilde o otobüse bilet almaya gidiyorduk otogarın içinde sonra uyandım bu arada hoşlandığım kişi benim ondan hoşlandığımı falan bilmiyor gerçek hayatta. Rüyada hiçbir şey net değildi ama güzel hissediyordum. Bu rüya nasıl yorumlabilir acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

 • Yeni iş için tır muavini oluyormuşum tırcı oldum rüyamda hal pazarında buluştuk binerken arabada ne var diye baktım yeşil salata biber gibi şeyler gördüm sonra halden çıkıyoruz geri geri şöför tam dengesiz kullanıyor arabayı ne yapıyorsun diyorum ucurucan bizi uyara uyara ana yola çıktık tartışarak otoban ayrımına geldik dedim burdan Osmangazi köprüsü yazıcak dedi he dedim ordan ben yolda inip kavga etmeme taraftarıyım ki dedim beni burda bi yerde bırak ne oldu diyor bırak lan dedim yol kenarında metro durağının önünde buldum kendimi tırcada yanımda ne işi var diyorum senin burda lan dedim eski sevgilim geldi iki aynı anda sana gözlük alayım dedi kalpli gözlük tahtadan ne gözlüğü lan dedim elinden alıp attım eski sevgilimde elinden bıraktı gözlüğü sevgili he dedim erkek o be dedim tekme attı bana koştu peşinden gittim yakalamak için kolundan tuttum dur diye döndü bu sefer olmucak yere vurdu uyandım