Ana sayfa » Rüyada Bebek Görmek – Mucize, Aşk, Sevgi, Neşe
Rüya Tabirleri

Rüyada Bebek Görmek – Mucize, Aşk, Sevgi, Neşe

Rüyada bebek görmek, her zaman hayra yorumlanır ve bu rüyanın çok güzel anlamları vardır, kişinin beklentisi doğrultusunda gerçekleşecek olayların habercisidir.

Yeni başlangıçları, neşeli günleri, masumiyeti ve çoğalıp, büyümeyi sembolize eder. Kişinin hayatına aşk, sevgi, neşe, mutluluk geleceğini haber vermekle birlikte, maddi kazanç ve huzurlu günleri temsil eder.

Şanslı günlerin kapıda olduğunu, duaların gerçekleşmesine, beklenen şey her neyse gelmekte olduğuna ve yepyeni güzel başlangıçlara delalet eder.

Rüyayı gören kişinin iç güdülerine ve fikirlerine güvenmesi gerektiğini, başarı elde edeceği bir dönemde olduğunuzu anlatır. Yeni iş fırsatları, dostluklar ve aşkı simgeler.

Rüyada Bebek Görmek Nasıl Yorumlanır

Rüyada bebek emzirdiğini görmek ve rüyada bebek doğurmak
Rüyada Bebek Görmek Nasıl Yorumlanır

Bebeğin hangi durumda olduğuna göre farklı yorumları olabilir. Eğer ağlıyorsa kişinin hayatındaki pişmanlık duyduğu olayları, mutlu ve gülüyorsa sevinç, mutluluk ve huzura delalet eder.

Mucizevi bir varlık olduğundan dolayı, yeni oluşan durumları, okul, eğitim, iş hayatı, aşk, dostluk, aile, maddi ve manevi kazancı temsil eder.

Kişinin hayatında olmasını istediği yeniliğin oluşmaya başladığını temsil etmekle birlikte, arzuladığı şeylere sahip olabilmek için, hangi alanlarda çaba göstermesi gerektiğine dikkat çeker.

Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüyada bebek emzirmek kadın için; evlat sahibi olmaya, sorumluluklarının artmasına, isteklerine kavuşmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder.

Aynı zaman da ihtiyaç duyduğu, eksikliğini hissetti şeylerle buluşacağı anlamına gelir. Bu şeyler sevgiden, aşka, maddi ve manevi zenginlik gibi bir çok durum ile ilgilidir.

Rüyada bebek emzirmek
Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek Nasıl Yorumlanır

 

Rüyada bir erkeğin bebek emzirdiğini görmesi, savunmasız bir anında ondan faydalanmak isteyen yakınındaki bir kişiye yorumlanır. Bazen de işleri büyütmeye daha çok kimseye istihdam sağlamaya delalet eder.

Rüyada Bebek Doğurmak

Rüyada bebeğin doğduğunu görmek, sıkıntılardan kurtulmaya, yeni iş olanaklarına, hatalardan tövbe etmeye delalet eder. Aynı zamanda sevinç ve mutluluğa, başarı sağlayan işlere, bir mucize ye tanıklık etmek anlamına da gelir.

Rüyada bir erkeğin doğum yaptığını görmesi; asla mümkün değil, olmayacak diye düşündüğü bir isteğine ulaşmaya, kendi işinin sahibi olmaya, kendi de dahil bir yeteneğini ortaya koymaya yorumlanır.

Hayra yorumlanan bu rüya kişiye sorun yaşadığı herhangi bir konuda ferahlık yaşayacağının müjdesini verirken, değişim ve dönüşüm içeren durumlar da geçecek sancılı ve kısa bir dönemin sonunda elde edilen başarıya delalet eder.

Rüyada Yeni Doğan Bebek Görmek

Kişi için her zaman sevinç, mutluluk, yeni umutlar ve yeni başlangıçları temsil eder.

Huzurlu günlerin yakın olduğuna, başarıya ulaşmak ve muradına ermek ile birlikte kişi için her zaman olumlu gelişmelerin de habercisi olarak tabir edilir.

Bekar birisi için evlilik ile sonuçlanacak bir ilişkiye, evli olan için çocuk sahibi olmak anlamına gelir.

Kendi işini kuran kişinin işinde başarılı olmasına, firmasına yaptığı yatırımın büyüyerek gelişecek olmasına, yenilenmek anlamına gelir. Stresli zamanların geride kalmasına, huzur ve mutluluğa delalet eder.

Rüyada Mutlu Bebek Görmek

Rüyayı gören kişi için güzel günlerin geldiğini, sıkıntılı zamanların bittiğini, yardım almayı, arzu ve isteklere kavuşmayı, refah seviyesinin yükselmesine, sevinçli haberler almaya işaret eder.

Yaşam koşullarında güçlenmeye, rakiplerine üstün gelmeye, bekarlar için; hayatının aşkını bulmaya, evliliğe, iş hayatında; terfi almaya, ticarette; başarılı olmak anlamına gelir.

Hamile biri için; doğumda her şeyin yolunda gitmesine, sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuşmasına delalet eder ve bu rüya her açıdan hayırla yorumlanır.

Ağlayan Bebek Görmek

Rüyayı gören kişi için hayatındaki pişmanlık duyduğu olayları yansıtır ve bu durumun geçici olduğunu, istediği şeyler için mücadele edip çaba göstermesi gerektiğine işaret eder.

Aynı zamanda ağlayan bebek, kişiye endişelerinin yersiz olduğuna ve yaptığı bir işte başarılı olacağına, sevinç ve mutluluğa, sıkıntıların geride kalacağı bir döneme girdiğine yorumlanır.

Bu rüyada kişinin için de bulunduğu durum, yorum için önemlidir.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Babayla ilgili konuları, okul, eğitim ve iş hayatını ile ilgili güzel gelişmelerin olacağı anlamına gelir. Arzu edilen için savaşmayı, güç gerektiren şeylerde, başarıya, maddi durumla ilgili gelişecek sürece işaret etmekle birlikte maddi sıkıntıların bitmesine, bolluk ve berekete, helal kazancın habercisidir.

Hamile bir kadının bu rüyayı görmesi; kız bebeği olacağına da yorumlanır.

Rüyada Kız Bebek Görmek

Kişi için annelik duygusu, yardım etme veya yardım almayı, aile içinde duygusal ve manevi bağların güçlenmesine delalet eder. Duygusal bir ilişkiye girmeyi, aşk ve sevgiyi, sevinç ve mutluluğu temsil eder.

Aile ve yakın akrabalarla ilişkilerde sorunların çözülmesine, bekar biri için; evliliğe dair gelişmeleri yansıtır ve hayatınızdaki maddi ve manevi boyutu, buna bağlı gelişecek olumlu bir sürece dair bilgiler içerir.

Rüyada Bekar Birinin Bebek Görmesi

Yakın zamanda evlilik sürecine girmeyi, maddi ve manevi kazancı ifade eder ve kişinin beklentisi hangi konu ile ilgili ise, onunla ilgili güzel gelişmelerin olacağı bir dönemde olduğuna yorumlanır.

Sevinçli bir haber almak, yeni bir başlangıç yapmak veya bu konuda gösterilmesi gereken bir çabayı da anlatabilir.

Bu rüyayı gören kişi için genellikle masumiyet, sıcaklık, yeni bir ilişkinin başlayacak olması veya var olan birlikteliğin evlilik ile sonuçlanacağı anlamına da gelir.

Aynı zamanda yaşam karmaşası ile birlikte, kişinin içindeki çocuğu yeterince dikkate almadığı ve görmezden geldiğine de yorumlanır.

Rüyada görülen bebekle birlikte diğer semboller de yorumu etkiler.

Rüyada Bebeği Yıkadığını Görmek

Rüyayı gören kişi için, hatalardan kurtuluşa, günahlardan arınmaya, hüzün ve kederden kurtulmasına, yaşamın içindeki bütün koşullarda iyileşmeye yorulur.

Duygusal yorgunluklardan kurtulup, ferahlamak anlamına da gelir ve çok hayırlı bir rüyadır.

Bebek yıkamak, sevinç, neşe ve mutluluk anlamına gelmekle birlikte, bir çok konuda başarılı olmaya delalet eder.

Rüyada Konuşan Bebek Görmek

Bebeğin konuştuğunu görmeniz, gerçek yaşamda bir bebeğiniz varsa umutların gerçekleşmesine ve aynı zamanda son günlerde gündemdeki konu veya konularda hızlı ve güzel gelişmelere delalet eder.

Eğer çocuğunuz yoksa belirlediğiniz bir amaca giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdaki kişilere sevgiyle söyleyin, sessiz kalmayın demektir.

Rüyada Bebek Öpmek veya Rüyada Bebek Sevmek

Rüya sahibinin bir bebeği kucağına alarak öperek sevmesi; hayır ve menfaat elde etmeye, şansının dönüp, talihin yüzüne gülmesine işaret eder. Endişe ettiği konudan iyi haber alarak kurtulmaya, hayallerine kavuşmaya, sevdikleriyle bir araya gelmeye, hayatında yeni bir döneme işaret eder.

Bebeğin cinsiyetine göre rüyanın yorumu farklılık gösterebilir.

Kucağına erkek bebek alarak seven kişi, iş hayatında farklı ve getirisi iyi olan bir işe gireceğine, sevdiği kişi ile izdivaç yapmaya, eğitim hayatı devam eden biri için, başarılı bir döneme ve alanında kariyer elde edeceğine yorumlanır.

Kız bebek sevmek, aile içinde güzel gelişmelere, uzaktan gelecek bir misafire, bekar kişi için evliliğe, ev almaya, dargın olan aile bireylerinin barışmasına delalet eder.

Rüyada Oyuncak Bebek Görmek

Sevinçli bir habere, davete, rüya da birinin size oyuncak bir yeni doğan hediye etmesi, alacağınız bir karardan dolayı pişman olacağınıza veya masum görünümlü, kötü niyetli kişiye delalet eder.

Bu rüyanın bir diğer yorumu da; aşk hayatınızda fazla rahat davranıp, samimi olmadığınızı, bunun aksine aşk hayatınızda daha gerçekçi ve dürüst davranmanız gerektiğine dair bir uyarıdır.

Rüyada Birine Oyuncak Bebek Hediye Etmek

Bazı konulardaki tutum ve davranışlardan dolayı pişmanlık duymaya tabir edilir. Kişinin isteklerinde samimi olmadığına veya elde etmek istediği şeyler için, gösterdiği çabanın yüzeysel olduğuna yorumlanır.

Rüyada Beşikte Bebek Salladığını Görmek

Ticarette bol kazanca, işsiz biri için, işe girmeye, sevinçli haberler almaya, mutluluğa, yaşamdan keyif almaya yorumlanır.

Üretken olamadığını düşünen biri için, ulvi bir amaca hizmet edeceği anlamına da gelir.

Rüyada Cami Avlusunda Terkedilmiş Bebek Görmek

Kişi için sıkıntılı zamanların geride kaldığına, kolay elde edilen bir gelir kapısına, bazen de eline miras geçmesine, borçlardan kurtulmaya, hayırlı ve helal rızık elde etmeye, duaların kabul olmasına, huzur ve mutluluğa tabir edilir.

Rüyada Bebekler Görmek

Rüyada çok sayıda bebekler görmek, rüya sahibi için hayatında bir çok konuda yeni ve güzel gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir.

İmkanlarının kısıtlanmış olduğunu düşünen kişiler için, müjdeli bir haber almaya, zenginliğe, bolluk ve berekete delalet eder. Yaptığı bir işte geniş bir çevre tarafından dikkat çekeceğine ve başarıya tabir edilir.

Çocuk sahibi olmak isteyen için rüyada bebekler görmek, isteğinin gerçekleşeceğine ve birden fazla sayıda çocuk sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada bebekler görmek, bekar bir kimse için evliliğe ve çocuk sahibi olmaya, iş kurmaya veya iş hayatında statü değişikliğine, pek çok kimseden sorumlu bir yönetici olmaya işaret eder.

Bazen de bebek bekleyen bir kişinin çocuğa nasıl bakarız diye endişe duyduğu için bilinç altı düşüncelerini yansıtır. Her zaman hayra yorumlanan bir rüyadır.

Bebek görmekle ilgili rüyalar, bebeğin yaşına ve cinsiyetine göre, kişinin yaşamda karşılaşacağı durumlara ve temel gereksinimleri doğrultusunda gelişmelerin hangi durumda olduğuna dair bilgiler içerir.

Aile kurmak, eğitim ve iş hayatı, maddi durumlar, kişinin ruhsal gelişimi, yaşam içinde üstlendiği kişiliğin boyutlarını, yeniliği, değişim ve dönüşümün gerekliliğine dikkat çeker.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

38 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Evdeyim dogum gunum degil ama o gunu dogum gunu saniyor etrafimdakiler, birinden bisi bekliyorum esim yanimda, sonra kapi caliyor kurumus kirmizi ve mavi gül yaninda 3 tane barbi bebek var bu bebeklerin bellerinden baglanmis yedi 8 kucuk kucuk barbi bebek vardi hepsi ciplak ve cirkindi cok sasirip korkuyo ve uyaniyorum

  • Merhabalar,
   Rüyamda tanımadığım biri yanımda doğum yapıyordu ve bebeği direkt benim kucağıma veriyordu. Daha sonra ben bebeği vermek istedim ancak bebek benden ayrılınca ağlamaya başladı vermemem için nasıl ki 3 yasında çocuklar eli ayağı ile sarılır o şekilde sarıldı. Kadın da bunu görünce bebeği bana bıraktı gitti. Peşinden ben daha bekarım üstelik bebeğe bakmayı beceremem sosyal hizmetleri ararım bırakırsan diye bağırdım bana dönüp ama bebeğim seni istiyor dedi gitti. Sonra da uyandım zaten saçma mı değil mi karar veremiyorum ne demek olduğunu da anlayamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim 🙂

   • Merhabalar Sevgili Seda,

    Rüyada bir doğum anına tanık olman ve yeni doğan bebeği sana vermeleri, bebeğin senden ayrılmak istememesi ve annesinin de bebeği sana bırakıp gitmesi, bütün bebekler masumdur ve rüyada güzel başlangıçları temsil eder. Bu başlangıçlar bir çok şey olabilir eğitim, iş veya özel hayatın ile ilgili yeni bir sürecin başlayacağına ve arzu ettiğin şeye hiç zorlanmadan sahip olacağın anlamına gelir.

    Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

    Sevgiler…….

  • Ruyamda kiz bebeyimin oldunu ve eşim kucağinda oldunu sonrada Ben kucağindan aldim cok tatli ve guzel bir bebekti

 • Görmüş olduğunuz rüyada; doğum gününüz olmamasına rağmen, doğum gününüz gibi; yeni bir sürecin başlangıcı, huzur, refah, bolluk ve bereketi simgeliyor. Kırmızı ve mavi gül; beklentilerinizin karşılık bulacağını ve murada ermeyi simgeliyor ( kız ve erkek ikiz bebek olabilir, iş hayatınızla ilgili veya evinizle ilgili beklentiler olabilir)
  Barbie bebekler ise etrafınızdaki sahte davranışlarda bulunan etkisiz insanların varlığına dikkat çekiyor. Korkunuz bilinç altında ki endişelerinizdir.

  • Merhabalar, dün yılan bugün de bebek gördüm çok sık rüya görmem garip gelmeye başladı. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.
   Rüyamda yabancı bir çift tatile gelmişti yaşadığım tatil beldesine bir de bebekleri vardı ben de onlara daha rahat edecekleri kiralık havuzlu bir evi gösteriyordum dayımlar burda kaldı diye onlar da çok beğenip evde kaldılar. Bir yere gidiyorlardı evden giderken anne bebeği bana bıraktı kucağımda dolaştırıyordum bir şey olur diye korktuğum için. Cinsiyetini bilmiyorum ama tatlı ve güzel bir bebekti. Bir ara bebeği bıraktım yerde oyun oynuyordu sonra döndüğümde yoktu. Bakınırken ayaklanmış havuza doğru gittiğini gördüm hemen gidip aldım kenarından. Bebek kucağımdayken çok huzurluydum onu hatırlıyorum. Sonra annesi falan geliyordu sanırım çok net değil sonu.
   Şimdiden teşekkürler 🙂

 • Annemi doğum yaparken gördüm.. Bizim evdeyiz ,annemim karnı burnunda ve karnının derisi o kadar incelmişki sanki ince bir zarla kaplı , damarlarını görüyorum, o esnada doğum gerçekleşiyor,
  Çok kolayca doğum yapıyor bebek çıkıyor.. Esmer kız cocugu, saçları kömür siyah ,bayada saçı var..sanki 3 yaşındaki çocuk gibi hemen yürümeye başlıyor..
  Sonra kendi kendime annem doğurduysa bende doğurabilirim , yaşım geç değil diyorum:), Çocuğa Aylin demeye başladım.. Adı ne koyalım diye konuşuluyor , babam ablası Aylin dedi ismi Aylin olsun diyorlar…

  • RÜYA YORUMUNUZ

   Merhabalar Sevgili Demet,

   Rüyada anneni görmüş olman; hayırla yorumlanır, her anlamda yaşamda destek bulmaya delalet eder. Rüyanda anneni doğum yaparken görmüş olman ve kolaylıkla doğum yapması; neşeli ve sevinçli haberler almaya, güzel olaylarla karşılaşıp, yaptığın girişimlerde büyük başarı elde etmeye, elindeki imkanları iyi kullanacağını gösterir. Rüyada yeni doğmuş bir bebek görmen; yepyeni bir başlangıca dikkat çekiyor, gerçek yaşamda gündeminde hangi konu varsa, onunla ilgili olumlu haberler veriyor, rüyada yeni doğan bir kız bebek görmen,; iş hayatına dair yeni bir karar olabilir veya evlilikle ilgili kararlar olabilir, doğru kararı verip vermemek konusunda endişe duyduğun ne varsa, senin için hayırlı gelişmelerin olup ve zor gibi gördüğün durumlarda, kolaylıkla gerçekleşeceğine, rüyada anneni bebek doğururken görmüş olman; aynı zamanda miras konularına veya senin de evlenip, anne olucağına delalet eder. Bebeğin doğar doğmaz, yeni doğan bir bebeğe oranla daha büyük olması ve yürümesi hayatında gerçekleşmekte olan şeylerin, senin bekletinin üstünde bir hızla gerçekleşeceğine işaret ediyor. Rüyada babanın da olması yine hayırla tabir edilir, bu da senin yaşamında ki dengeyi sağlayarak, yani aile ve iş hayatını belli bir düzene koyabileceğini, evlilik yaparak, bebek sahibi olacağın haberini veriyor, bebeğin ismi “Aylin” bunu not almalısın. Aylin ismi “ay” dan türetildiği için, duygu dünyanda hayallerine kavuşacağına işaret ediyor. Kararlarına güvenmelisin, yaşam içinde ailenin desteği de seninle olacak.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…

 • Dağlik bir yerdeydik ben dagin tepesindr düz bir yerdeydim. Sofrayı kurup yemek yedim. Sonra dağa doğru çikan annemi anaannemi ve vefat eden dayimin, eşini gördüm. Yengemin elinde kundaklanmış bebek vardı. Galiba mavi renkliydi kundaği. Annrmler aciktik yrmek yiyelim dedi ben biraz mahcup bir şekilde ben sizden once yedim. Siz oturun yiyin dedim. (Yer sofrasi pembe idi) . yengeme bebegi bana ver rahatca yemegini ye dedim. Yengem bebeği bana verdi ama ben elime aldiğim saniye düsürdüm tepetaklak düstü yüzüstü. Ve ağlamadi. Ben de bagirarak uyandim.
  Yorumlarsaniz mutlu olurum.

  • Merhabalar Sevgili Sln,

   Rüyada dağlık bir alanda yemek yediğini görmen, gerçek yaşamında ki elde edeceğin kısmete delalet eder. Annen ile birlikte gelenler, mavi kundaklı bir bebek, pembe sofra bezi, yeni bir başlangıç yapmaya, hayallerine kavuşmaya, aşka, bolluk ve berekete delalet eder. Eline aldığın bebeği yere düşürmek sahip olduklarını kaybetme korkusuna delalet eder.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Rüyamda bir bebek kucağımda yolculuk yapıyordum.Ağlamıyordu sadece sessizce etrafı izliyordu.

  • Merhabalar Sevgili Zeynep,

   Rüyada kucağında bir bebekle yolculuk yaptığını görmek, hayatında yeni bir başlangıca işaret eder. Bebeğin ağlamadan sessizce etrafı seyretmesi, istediğin herhangi bir şeye herhangi bir zorluk yaşamadan sahip olacağın anlamına gelir. Yeni bir süreç ve yenilikler isteklerinin karşılanacağının habercisi.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • Rüyamda bir odadaydım biri gelip bir kız bebek veriyodu kucağıma benim bebeğimmiş ve alıp seviyodum. bebeği kucağıma alınca ne kadar tatlı ve güzel diyodum sarılıyodum.içten içe cok seviyodum sevdikçe sarıldıkça. Ama içimde de bi yandan bi tuhaflık vardı ama bebeği sevince düşünmüyorum ve sevmeye devam ediyorum. yanımda en büyük evli olan abim var oda seviyodu. sonra biz abimle bi yolculuğa çıkacakmışız. daha dogrusu abim bir yere gidecek bende yalnız gitmesini istemiyorum bende katılıyorum ona. Çantamı hazırlıyorum ama cok dolu olmasin diye gerekli seyleri koymaya çalışıyorum. Ama bebek bizimkilerin yanında kalıcak. Diyorum ki hani kim emzirecek bebeği yalnız kalmamali yeni doğmuş diye.yine de gitmem lazım diyorum içimden. Sonra yolculuğa çıkmak için vagon gibi bir şeye binip yerleşiyoruz galiba ama Devamını hatırlayamıyorum.

  • Merhabalar Sevgili Elif,

   Rüyada kucağına verilen kız bebek, sevinçli güzel bir haber almaya, duygusal yanını, aile, evlilik ve yeni bir başlangıcı temsil eder. Seviyor olman, istek ve arzularına kuvuşmaya delalet eder. Abin ile birlikte, ona destek olmak için bir yolculuğa çıkmak ve bunun için çok ağır olmayan bir çanta hazırlıyor olman, iş veya eğitim hayatınla ilgili bir yolculuğa çıkabileceğine yorumlanır. Bebek ne olacak, kim onu emzirecek, yalnız kalmamalı diye aklının evde kalıyor olması, çıkacağın yolculuk için, kaygıların olduğu anlamına gelir. Gözün arkada kalacak, sevdiklerin için, belki de çok özel biri için.

   Rüyanın hayatına iyilikler, güzellikler getirmesini temenni ederim.

   Sevgiler….

  • Rüyamda bir sürü oyuncak bebek varmış, ben de onlarla oynuyordum sonra annem elimden almaya kalkıyordu. Ben de onları saklıyorum.

 • Ben rüyamda Recep Tayyip Erdoğan’la eşini Afrika gibi bir yerden bebek alırken gördüm sonra bir kız bebek gördüler ve gülüyor o bebeği özel olarak aldılar sonra uçağa binip uçakta yeşil ceketli sevimli bebeği sevdiler byani süreli gulen bir bembeyaz tenli bir çocuğu gordum

 • Merhabalar.Ruyamda eski erkek arkadasimla tekrar birlikteydik.Herkes bizden bebek bekliyormus nedense.Nereden geldigini bilmedigim bir bebegi alip kendimiz bakmaya basladik.Disari ciktigimizda bebek benim kucagimdayken bizim cocugumuz zannediyorlardi.Once bizim diye saka yapip ardindan gercegi soyluyorduk ama kimse de yadirgamiyordu.Erkek arkadasimla pek samimi de degildik sanki soguguz ama birlikteyiz gibi bir durum vardi ruyada.Daha sonra onun yasadigi evde bahcedeydik temizlik gibi bir seyler yapiyorduk.O an bircok kedi onun evine girmeye basladi.Hatta cok oldu bu kadarina bakamayiz diye gidip balkonun kapisini kapatmaya gitti.Bir anda geceye gectik bebege bez almam gerekiyor diye aceleyle kapanmamis olan bir market bulmaya calistim.Sonunda bir tane bulmustum bir seyler almaya baslamistim ama daha sonra ruya bitti.Bir anlam veremedim umarim sizin guzel yorumunuzu alabilirim 🙂

  • Merhabalar Sevgili Cansu,

   Rüyada görmüş olduğun semboller, eski erkek arkadaşın, aslında sizin olmayan bir bebek, eve gelen kediler, hayatında beklemediğin bir anda seninde şaşıracağın güzel gelişmelerin yaşanacak olduğuna delalet ediyor. Yaşamında olmasını istediğin şeyler, sırasıyla sana gelecek. İsteklerinde saf ve masum, sevgiye ve ilgiye olan ihtiyacın karşılık bulacak.

   Sevinç, mutluluk, yeni bir dönem, yeni bir aşka işaret ediyor görmüş olduğun rüya.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…

 • Rüyamda kayınbiraderimin yeni bebeği var , eşi bırakıp gitmiş, o yeni bir evlilik yapıyor,yeni eş gelinlik giymiş,nikah memurunu kızdırdı , memur kalktı gitti,kabul ettim,evet dedim diye seslendi,bebeğe sahip çıkan Yok,bebek önce ağladı, sonra minik bir battaniye kondu üstüne,uyku zamanı geldi diye konuştu .Ben bu bebeğin annesi nerede o nasıl bıraktı gitti diyorum,çok sıkılmış uyandım, Hayır olur inşallah.

 • Merhaba rüyada hastane odası bir kadın yeni doğum yapmış kadını çok yüz olarak bilmiyorum eşini biliyorum yeni evli erkek çocuk olmuş yanında duruyor eşi biraz geride duruyodu sevindirik halde yalnız tebrik etmeye gelenler tüm erkek adam geride birden bu kadının önceden gerçekte bir evliliği olmuş küçük bir kız çocuğu var bildiğim kadarıyla o rüyada büyümüş fakat çocuk anneannesi in yanında kalıyor annesinin oradan oraya savtupmadina üzülüyorum bildiğim kadarıyla kız kadının yanında ama rüyada on taşlarına gelmiş o halde fakat ben diyorum ki yazık çocuğa bebeği olunca insan ilk çocuğunu bir köşeye atarmı diyorum fakat ilginç olan şu bu erkek çocuk bir ay önce benim elime verilen bir erkek bebek vardı ona benziyor biraz daha küçüğü benim elime verilen bebek çok topluydu yalnız ben kadının yüzünü bilmem rüyada kuşbakışı görüyorum diyorum ki bu kadın benliğim diyorum Allah’ım benmiyim diyorum benimle ilgili bir haber mi bu diyorum ben sadece adamı tanıyorum kadının yüzünü bilmem sadece kurduğu evlilikte biraz bilgiye sahibim hatta rüyayı gördüm bir gün sonra çocuk kucağa alınmış yandan biri foto çekmiş yüzü yine bana benziyor diyorum bu kadın çocuğu yeni doğdu nasıl kucağıma aldı diyorum böyle ben bekarım usl ilgili bir durum bekliyorum fakat bu ailenin durumunda biraz merak ediyo gibiyim fakat kadının suratını bilmediğim için rüyada hastanede yatan kadını kendimede benzettim kadında olabilir yorumlarda iz çok sevinirim

 • Merhaba rüyamda bazı yerleri tam yazamamidim rüyada (kadının ilk eşinden olan kızı var gercekte) rüyada o büyümüş fakat anneannesi ne verilmiş annesinin başka yerlerde olmasına üzülüyorum hemde yaşam tarzına kiziyo rüyada bende kuşbakışı bakıyorum diyorum ki yazık yeni bebek olunca çocuğu fırlatmış köşeye diyorum yine dediğim gibi kadının suratını bilmem gerçekte bir haber bekliyorum bir ay evvel rüyada elime bir erkek bebek verdiler toplu bir çocuk rüyada doğum yapan kadını çok bilmem ben kendi ilk gördüğüm rüyadaki bebeğe benzetiyirum ama o bebekte olmayabilir rüyadan bir gün sonra tekrar gördüm rüyada bu sefer çocuk kucağa alınmış kadının fotosu çekilmiş yine bebek ve annesi yalnız yüz yapısını yine kendime benzetiyirum belki gerçekten bana benzeyen bir kadın yirumuarsanis çok sevinitim

 • Merhaba rüyada bir tanıdığım beş altı ay evvel evlendi rüyada kızıyla yürüyor ( ilk evliliğinden bir kızı var ) bu evlilikten bir oğlu olmuş kucağında kış günü yürüyor yolda ( gerçekte şuan hamile mi değil mi bilmiyorum ) sonra birden bir sıkıntı oluyor ama anlamlandiramadigim soba oluyor birden kucağındaki çocuk düşüyor gibi ama tam net emin degilim

 • Rüyamda, kız kardeşimin yanında bir başka bebeğe de bakıyordum. Bebek aşırı tatlıydı. Sarışın ve mavi gözlüydü. Oturduğum binada alt komşumuza “daha iki üç haftalık ama yürüyor ve koşuyor.” diyordum. Cidden aşırı tatlıydı ve kız bir bebekti. Bu arada bekarım.

 • Suan cok sıkıntılıgünler geçiriyorum.evimden uzagim.ruyamda gozumu aciyorum bir yer yataginda uzaniyorum yeni dogum yapmis gibiyim annem mutlu kardesim bana yardimci oluyor.annem mutlu birsekilde kafasini salliyor.sonunda bitti anlaminda .hemen sag tarafimda annem bebegi isaret ediyor.benim dogurdugum bebek.cok tatli ve guzeldi.ama ben bekarim.boyle bir olasilik yok.lutfen acil yorumlarmisiniz

  • Suan cok sıkıntılıgünler geçiriyorum.evimden uzagim.ruyamda gozumu aciyorum bir yer yataginda uzaniyorum yeni dogum yapmis gibiyim annem mutlu kardesim bana yardimci oluyor.annem mutlu birsekilde kafasini salliyor.sonunda bitti anlaminda .hemen sag tarafimda annem bebegi isaret ediyor.benim dogurdugum bebek.cok tatli ve guzeldi.ama ben bekarim.boyle bir olasilik yok.lutfen acil yorumlarmisiniz

  • Suan cok sıkıntılıgünler geçiriyorum.evimden uzagim.ruyamda gozumu aciyorum bir yer yataginda uzaniyorum yeni dogum yapmis gibiyim annem mutlu kardesim bana yardimci oluyor.annem mutlu birsekilde kafasini salliyor.sonunda bitti anlaminda .hemen sag tarafimda annem bebegi isaret ediyor.benim dogurdugum bebek.cok tatli ve guzeldi.ama ben bekarim.boyle bir olasilik yok.lutfen acil yorumlarmisiniz

 • Rüyada bayram dı herkes dolaşıyordu Ablam ve kızkardeşimi arıyordum bir villada buldum onları İçerisi birbirinden güzel bebeklerle doluydu Ablam bebeklerden birine yemek veriyordu

 • Rüyamda yeni doğmuş bir bebek gördüm .Eskiden şirketimizde çalışan bir arkadaşımızın bebeğiymiş.
  Çok sammimi olduğum biride değildi.
  Bebek Cıplaktı .Kız mı erkemi bilmiyorum.
  Teni kupkuru ve pul pul dökülüyordu.
  Bi ara elime aldığımda elimde kuru dökülmüş deri parcaları kaldı.

 • Rüyamda normalde beni babası gibi seven 1 yaşındaki bebeğin 3-4 aylık halini gördüm ve benimle fazla ilgilenmiyordu etrafımdakilerle ilgileniyordu ve ben bu rüyayı 3 yada 3ten fazla kez gördüm

 • Dün gece rüyamda bir bebek gördüm simsiyah gür saçlı bembeyaz tenli çok güzel bir bebekti benim bebeğimmiş dr a gidiyorduk birlikte sütüm olmadığı için emziremiyormuşum

 • Merhaba,
  Rüyamda tanıdğımız birine misagirliğe gidiyorduk daha sonra olayların nasıl geliştiğini hatırlamasam da en son siyat bir sırt çantasını sırtıma değil de önüme taktığımı içinde köpek yavrusu olduğunu ama fermuarını görünmesin diye kapatıp bir otobüse bindiğimi gördüm.Daha sonraki süreçte yavru köpek yavru panda olarak devam etti ve yanılmıyorsam bir süre de bebek olarak.
  Misafirlik için gittiğimiz yere tekrar gittiğimde çantadan çıkan yavru panda birden fırlayıp balkona koştu ve balkondan aşağı atladı.
  Aradaki olayları hatırlamamakla birlikte, en son bir durakta iş arkadaşımla gece geç saatte otobüs beklediğimizi, son otobüs bizi almadığı için ıssız karanlık yolda arkasından koştuğumuzu ve en son kasasında insanlar olan bir kamyonetin kasasına bindiğimizi gördüm.

 • Merhabalar, rüyamda hamile kalmak isteyen bir arkadaşımin iş yerimin mescidinde, benim şu an tedavi gördüğüm diş hekimim tarafından dört oglan bebek doğurduğunu gördüm, ikiz ikiz doguyorlardi bebekler, ve o bebeklei alıp seviyordum, ağlamiyorlardi ama gulduklerini de hatırlamıyor açıkçası, sonra bebeklere bakıp babalarına ne çok benziyorlar diyordum. Ne anlama geliyor acaba lütfen yardımcı olunn. Bu arada bekarım, hayatımda kimse yok ve üniversite okuyorum okulun dört yıl sonra bitecek inşallah, şimdiden teşekkürler

 • Annem rüyasında benim erkek bebeğimin olduğunu görmüş. O kadar güzeldi ki dedi. Çocuğun altınıj değiştirilmesi gerekiyordu dedi senin miden bulanıyordu dedi annem de bunda ne var ver ben değiştiririm diyip altını değiştiriyormuş bebeğim kakası elime değdi dedi ne anlama geliyor yorumlarsanız çok sevinirim

 • Rüyamda eski erkek arkadaşımın kucağında yeni doğmuş bir kız çocuğu vardı ve bana uzattı, benim kucağıma verdi. İnanılmaz güzel bir hisle uyandım.

 • Merhaba.ruyamda babamin bi prensesden cok guzel melek yuzlu bi kizi olmus.benimde oglum ikimizinde kucagina bebekleri veriyolar.

 • Uyanır uyanmaz buraya mı geldin demeyin lütfen, az önce gördüğüm rüyamı anlatmak istiyorum, korkunçtu. Rüyamda yeni uyanmıştım, odamdan oturma salonuna doğru saçımı karıştırarak yürüyordum ondan sonra kafamı kaldırınca koltukta oturan babamı, yanında da ablamı gördüm. Ablam bana yalvarcasına bakıyordu, ağlamak üzereydi sanki. Sonra yanında oturan babama bakmıştım, babamın elinde daha yeni dört aylık olan yiğenim vardı. Yiğenim çırılçıplaktı ve bütün vücudu kızarmıştı, sanki ten rengi kırmızı gibi. Ama koluna vurunca kızarır ya, her yeri öyle gerçek renk. Babam biz aramadığımız sürece bizi hayatta aramayan tiplerden annemle babam ayrı, yani bebeği şu aya zamana kadar hiç görmedi. Sadece doğduğu gün hastaneye gelmişti, bir da hiçbirimiz görmedik onu. Neyse işte, ben bebeği babamın kucağına öyle görünce babama bırak onu diye bağırıyorum, ama babwm çok garip bakıyordu, gözləri sulanmıştı, sarı su ile doluydu. Hemen bırak onu diye bağırıyordum, dört ay gelmedin, şimdi niye gelesin tuttu diyordum. Sonra çocuğa bir bakıyorum, ayaklarından göğüsüne kadar kangren olmuş gibi, morarmaya başlamış, göğsünün odasındaki kısımlar damar damar olmuş hatta. Sonra ablam bebeği alıyor. Rüyamda başka sahneler de var ama, beni en çok ürperten yer burasıydı,