Ana sayfa » RÜYADA KAPI GÖRMEK
Rüya Tabirleri

RÜYADA KAPI GÖRMEK

Rüyada kapı görmek; çok önemli ve titizlikle yorumlanması gereken rüyadır. Görülen rüyanın içeriğine göre pek çok farklı yorumu olabilir. Güven, korunma isteği, gelir durumu, iş hayatı, aile hayatı, yeni bir şans gibi konuları içerir.

Kapı görmek; kişinin içinde bulunduğu duruma dair ipuçları içerse de, kişiye göre yorumları farklılıklar arz edebilir ancak belirli bazı sembolik ifadeleri de vardır.

Rüyalarımız bilinç altımızda yatan, bastırılmış duygu, düşünce ve korkularımıza dair bize mesajlar vermektedir.

Rüyada Kapı Görmek Nasıl Yorumlanır

Bir kişinin korunmaya duyduğu ihtiyacı ifade etmekle birlikte ve gerçek yaşamda iş hayatında veya aile hayatındaki güven konusuna dair hissettiği eksiklikleri de yansıtır.

Rüyada Açık Kapı Körmek

Kişinin şanslı bir dönemde olduğuna, yapmış olduğu girişimlerde ki başarıya, iş hayatında veya aile içindeki olumlu gelişmelere, bolluk ve berekete, engellerin ortadan kalkarak huzurun gelmesine delalet eder.

Rüyada Kapalı Kapı Görmek

Olumsuz duyguları, başarısızlık korkusunu ifade eder. Kişinin günlük yaşamda deneyip başarısız olduğu bir konuda bir çok endişesinin varlığını yansıtır.

Rüyada kapalı kapı görmek; Elde etmek istediği şeylere dair, yeni fırsatların hazır olduğuna ve çaba göstermesinin gerekliliğini işaret eder. Rüyada kapalı kapı gizli sırların da habercisidir.

Rüyada Büyük ve Geniş Kapı Körmek

Rüya sahibinin kazanmak için en uygun dönemde şansının açık, kazanma hırsının yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Rüyada Kapı Açtığını Görmek

Güzel haberler almaya, mutluluğa, iş hayatında farklı fikirlerle yeni başlangıçlara ve başarılı olmanın yanı sıra, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığın habercisidir.

Rüyada Kapı Değiştirmek

Rüya sahibinin hayatındaki durum değişikliklerini anlatır. Değiştirilen kapının nereye ait olduğu rüya analizi için önemlidir. İşyeri kapısını değiştirmek, kapının yeni veya eski oluşu, rengi, ahşap veya çelik olmasının farklı yorumları vardır. Rüya sahibi analiz ederken bu ayrıntıları dikkate almalıdır.

Ev kapısı değiştirmek yine aynı şekilde, dış veya oda kapılarından hangisinin olduğu rüyanın vermek istediği mesajı almak açısından önemlidir.

Rüyada Kişinin Aynı Yerde Birden Fazla Kapı Görmesi

Karmaşık duygu ve düşüncelerde olduğunu, gitmek istediği yönde kararsız olduğunu, başarısızlık korkusunu anlatır.

Rüyayı yazarken öncelikle hiç kimseye söylemeden, rüya anında ne düşünüp, neler hissettiniz, etraftaki diğer semboller neler di, uykudan uyanınca hangi duygu hakimdi size, bunlarla birlikte yazarsanız sizin için daha uygun yorumu yapmış oluruz.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

47 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Merhaba,
  Evimdeyim ve camdan dışarı bakınca bahçenin her yerinde bir sürü çamaşırların iplerde asılı olduğunu görüyorum,yerde de bir halı serili.Ardından evin giriş kapısının açık olduğunu ve kapının önünde bir çift kıpkırmızı erkek ayakkabısı yanında da bir krem renkli kadın ayakkabısı duruyor.Elimde iki sigara var ben bi birinden ,bir diğerinden içirek bitiriyorum.Kız kardeşim kahvaltı hazırlamış yiyeceklere bakıp beyaz peynir yok diyorum.Şinorkeller görüyorum sonrasında denize gidecekmişiz.Yiğenimin 5-6 yaş halini görüyorum deniz ayakkabısı içine çorap giymiş.Kız kardeşime :”Aaa..çorap giymiş “diyorum.O da bana o çorapsız hiç gezmez diyor.Ardından deniz görüyorum masmavi, uçsuz bucaksız ve dalgasız ve saakin ..upuzun kıyı boyunca tek tek çocuklar sıralanmış kıyıda. Erkek kardeşim onlara yüzme öğretmeye gidiyor ardından ben de bulunduğum yerdeki kadınlara : “Burası size emanet telefon gelirse bakın ben de kardeşimin yanına gidiyorum o tek başına denizde , çocukların hepsini takip edemez başlarına bir şey gelmesin “diyerek çıkıyorum bulunduğum yerden.

  Teşekkür ederim..

  • Merhaba,

   Rüyam iki kısımdan oluşuyor. İlk kısım: Bir grupla birlikte mağaradayım ve dalga sörfü yapmaya çalışıyorum. Bir ara suya düşüyorum ve suyun altına baktığımda kocaman balıkların ve kedi yavrularının uyuduğunu görüyorum (ancak dev boyuttalar). Sonra onları rahatsız etmemek için oradan çıkıyorum yanımda 2 kişi ile birlikte.

   İkinci kısım kapıyla alakalı: Bu kişilerden biri bizi bir koridora götürüyor, bu koridor sürekli kapılardan oluşuyor, yürüyebilmek için kapıları açmak gerekiyor (yani kapılar duvarlarda değil, koridoru küçük küçük bölüyor gibi). Bizi bu koridora getiren kişi, hızlıca koşup kapıları açarak bu boyuttan çıkacağımızı ve gitmeyi istediğimiz yere gideceğimizi söylüyor. Tüm kapıları açarak koşup en sonunda kapkaranlık bir yerde birkaç saniye süzülüp istediğim yere geliyorum. Boyut değiştirmek gibi, solucan deliği gibi. Ama oraya gidene kadar sürekli kapı açıyorum ve kapılar kilitli değil, rahatça ittirince açılıyor.

   Yorumunuzu bekliyorum, teşekkür ederim.

  • rüyamda tanıdığım birine yemeğe gidiyorum, kapıları beyaz yaylı kapı amerikan tarzı ve kilitleri çok güzel. kilitleri nereden aldığını sormak istiyorum ama soramıyorum . evi bir anda büyüyor iki katlı çok güzel bir ev oluyor, fidan var o kırılmış benden dikmemi istiyor bende o kırık fidanı bir kum tepesinin yanından destek tahta parçası alıp dikiyorum

  • Hayatınıza giren iki kişiden birisi erkek olan kötü niyetli dikkatli olmanız konusunda uyarilmişsıniz.ve birde bazı konularda daha tedbirli davranmanız ve temkinli olmanız isteniyor.ben böyle yorumladim

  • Merhaba çok ilginç bir rüya gördüm onu burada anlatmak istiyorum, Rüyamda evimin kapısını birisi tık tık vuruyor, Allah Allah bu kim bu saatte diyorum içimden, kapının şpiyonundan dışarıya bakıyorum, kapının önünde tanımadık bir adam var, kendisini üzerinde pantolon yok kilot yok, o yabancının penisini görebiliyorum daha önce hiç görmediğim biri. Bu kişinin Elinde küçük biberona benzeyen bir şişe görüyorum bu şişenin içinde bir sıvı var Rüyamda bu sıvının sidik olduğunu düşünüyorum, Rüyamda ki bu yabancı deli bir şeyler mırıldanarak bir şeyler diyerek elindeki sıvıyı kapımın önüne etrafına sirkeli yerek dökmekte, o ara uyandım. Bu nasıl bir Rüyadır anlayamadım yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

 • Rüyamda ablamla odadayız.ben koltukta oturuyorum ablam bi anda pencereden bakarken korkuyla yanıma doğru geldi bende tam o anda pencerenin önünden birinin geçtiğini fark etmistim. Pencerenin hemen yanında dışarda bi oda var oraya girmişti.ablam böyle şeylerden cok korkar ben gidip bakayim dedim ama bende cok tedirgin olmuştum. Tekrar odadan çıkıp pencerenin önünden geçti ve o zaman fark ettim ki bi kızıl derili heykeliydi böyle uzunca bir insan gibiydi ama canlıydı ve yürüyodu. Cok şaşırdım ve tedirgin oldum.Camın önünden geçerken bizi fark etti ama tepki göstermedi.içimi o kadar tarifsiz bi huzursuzluk kaplamıştı ama yine de ablam benden daha tedirgindi bunu bildiğim icin gidip onu kovacaktim. Bizi fark etti bir sey yapmadan ben bir şeyler yapmalıyım diye düşünü üyorum.Zaten yavaş hareket ediyo ben daha hızlıyım diye düşünüp gittim dış kapıdan çıktım ve tam vuracaktim ki hızlı davranıp o vurdu .kalbim cokk hızlı atıyordu ve korkmustum tekrar karşılık vermek için yeltendim ama uyandım sonra.uyandığımda dahi çok kötüydüm korkmustum.tuhaf bir rüya gibi geldi yazmak istedim.

  • Merhabalar Sevgili Elif,

   Rüyada görmüş olduğun kızıldereli heykeline benzeyen ama canlı olan bir kişinin, sizin bulunduğunuz odanın dışında başka bir odaya girip çıkması, yanında olan ablanın senden daha çok korktuğunu düşünerek senin o kişiye karşı bir tepki vermek istemen, onun senden yavaş olduğunu düşünerek bu durumdan cesaret alman ve sonrasında kızılderelinin senden hızlı davranıp sana vurmuş olması ve çok korkmuş olman bunların hepsi, senin sevdiklerin için kendini kolaylıkla riske atacağına, kızıldereli heykel gibi olan şeyin canlı olması, senin bir kişi hakkında yanıldığına işaret ediyor. Kendini dışarda olan kızılderiliden daha hızlı olduğunu onun yavaş olduğunu hissediyor olman, herhangi bir konuda rakibini küçümsediğine yorumlanır. Sen vurmak isterken sana vurulması, kalbinin hızlı atışıyla birlikte korkmuş olman, bir konuda şiddetten çok stratejik davranman gerektiğine işaret ediyor. Bir çok konuda uyarı içerin bu rüyadan sonra durum değerlendirmesi yapmanda fayda var.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Bir terzideyiz ve hava kararmış.ben ve yanımdaki bir arkadaşım çalışan kızla konusuyoruz. hava kararmış etrafa bakıyoruz sokaklara falan caddelerde de kimse kalmamış. Diyorum ki normalde nu saatte daha kalabalik olur neden kimse yok ki hiç çarşıda diyoruz. Çalışanlar da bilmiyoruz diyorlar bizde ne zaman biter esyamiz çıkalım biz eve gitmemiz lazım diyoruz çalışan kız az kaldı hemen biter diyo. kapıda durup bekliyoruz.hemen karşıda bir ev var penceresinden icerisi görünüyo. gece gece bağırmalar yüksek sesle hakaretler duyuyoruz.tek ses onlardan çıkıyo. yatakta bi çocuk var ve hasta.bir kadın da biz annesi oldugunu düşünüyoruz çocuğa çok kötü bağırıyo kaç kez tükürüyo ellerini aşağı yukarı sallayıp hararetle hakaret ediyo biz çok şaşırıyoruz ve üzülüyoruz. kapinin az gerisinde duruyoruz zaten öyle dikkatle içeriyi inceler gibi degiliz fark ettigimiz için gözümüz takılıyo. sonra çalışan kız izlenmez ayıp şimdi sorun olmasin annesi de fark eder simdi deyip kapıyı kapatıyo.ki o ara annesi fark etmisti izledigimizi. hışımla bize doğru geliyo bizi mi izliyosunuz diye.ben baya tedirgin oluyorum korkuyorun.çalışanlar da öyle. kapı kapalı açılır mı diye korkuyoruz.kadın ve yanında biri daha var zorluyo kapıyı. Ve bi anda da kapı açılıyo biz içeri kaçıyoruz.üç kisi içeri giriyo. üstümüze geliyolar ve ellerini uzatıyolar. Biz kendimizi açıklamaya çalışıyoruz. Gelenlerden biri ellerimi tutuyo ben korkuyla ben bir sey yapmadim vallahi izlemedim noluyo su an anlamıyorum bize zarar vermeyin diye açıklama yapıyorum. Bir yandan da kadın bir şeyler söylüyodu bana. Bu sekilde tutarsam kollarından kırılır mı falan diyodu. Ama başka ne dediğini hatırlamıyorum ben kendimi açıklamaya devam ediyorum korkuyla. Kadın şaşırıyo gibiydi dediklerime .hemen ardından küçük bir kız çocuğu gelip oda ellerimi tutuyo ben hala aşırı korkuyorum içimden de küçük ama çok güçlü duruyo nasıl olur diye düşünürken bana zarar verme nolur diyorum.kız da bana bir şeyler söylüyo böyle güçlü bir duruşla. O anda ne oluyosa kız küçücük tatlı bir kız çocuğu olarak görünüyo gözüme ve ellerimdem tutarken dönüyoruz ve o bir şarkı söylüyo. Fark ediyorum ki oyun oynuyoruz. Gözlerim doluyo duygulaniyorum. İleride duran kadına diyorum ki ama bu benimle oyun oynuyo cok masum ve tatlı. Derkende gözlerim dolu dolu. Kadın da evet oyun oynamaya geldik ne oldu ki diyor. ben ve çalışanlar tabi şok oluyoruz. Ordan çalışan kadından biri bari o şekilde dönüp durmayın sadece de kıza oyunun bizim oynadığımız sekilde olanını öğret daha eglenceli olur diyo yani kutu kutu pense seklinde oynanıyo bizde ya. ( o kadın onu deyince bakıyorum ki kız uzak doğulu gibi türk degil yani gelenler ayrıca şaşıyorum bunu fark edince ) Şok olmamızın sebebi rüyamda o kapı açıldığında içeri girenler sinirle girmisti ve ellerimizi tutup bizle konuşurken sinirli gibiydiler. Sonra oyun oynayınca şaşırıyoduk. O şekilde oyun oynarken de uyanıyorum.

 • Merhaba, evimizin önüne kalabalık bir grup geldi başkanlık secimleri için broşür dağıtıyorlardı bölgemiZe ait eski komsumuz bayan başkanlığa adayını koymus kağıtta o bayanın ismini gördüm ve gülümseyerek şaşırdım evimizin önünde karşılıklı iki ev kapısı kapalı duvarları ise maviydi tedirgin değildim kapıların rengi beyazdı duvarlar mavi fotoğraf cektirmek istediler evin önğnde bende kapımızın önü aydınlık butda çektirebiliriz diye söyledim yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

 • Rüyamda kızım banyo yapıyor banyonun kapısı beyaz fakat camları yok ,kapıyı kapatıyoruz camları yok çok gülüyoruz.

 • Selamun aleyküm efendim. Bu sabah rüyamda evimin kapısını açıyorum bi sesler vardı kavga mı ediyorlar acaba diye.Kapıyı açtım sesler azaldı lakin; kapı ELİMDE KIRILDI ORTADAN YARILDI. Çok korktum daha sonra birden arkadan yeni kapı çıktı şaşkınlık içinde kapı ta baktım. Daha sonra kapıyı kapattım..

 • Eşimin bına kapısının aynısından getırdıgını gordum bına kapımız sıyah bende ne gerek var zaten ıkısıde aynı dıyorum sonra bınanın ıcıne gırıyorum bızım kapınında degısmıs oldugunu goruyorum normalde kapımız kahverengı ama beyaz kapı takıldıgını goruyorum cok begenıyorum bı ferahlık gelmıs cok guzel olmus dıyorum..

 • Merhaba, rüyada eski evimdeyim kapi caliyor. gidip acitigimda öfkeli bir grup kapima dayanmis benim araba caldigimi iddia ediyor . arabayi 3 hafta oldu alali . ben kabul etmiyorum tabiki anlatmaya calisiyorum ama cok sinirliler . Sonra bir tanidiga bu olanlari anlatiyorum bu esnada rüya bitiyo . Bu Rüyanin anlami nedir?

 • Merhaba ismim Muhammed eşim birinci rüyasında yeşil ve siyah incir yediğini görmüş
  İkinci rüyasında uyurken kapı açılma sesine uyandığını bana da kalk kapı açıldı deyip beni uyandırmaya çalıştığını benimde hangi kapı dediğini ve klakmadığımı söyledi
  Ücüncü rüyasında evin penceresinde normal perde ve tül perde gördüğünü evin penceresinin açık olduğunu ve bu yüzden perdelerin uçuştuğunu ve perdeleri toplamaya çalıştığını görmüş yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

 • Rüyamda kocaman bir devlet dairesindeyim. Kocaman kapalı kapılar var. Aradığım kapıyı koridoru üçüncü kez dolandığımda bulabiliyorum. Kapıyı ararken koridorda önemli siyasi kişileri görüyorum. Kapıdan içeri giriyorum. Aradığım kişi yok. Ama ben çok rahatım. Ve düşündüklerimi rahatlıkla icerdekilere söyleyip çıkıyorum.

 • Selamlar…
  Rüyamda çok istediğim bir bölgeden zemin kat fakat şahane deniz manzarası olan bir ev aldığımı gördüm. Deniz manzarasına bakarken şu an iletişimin neredeyse koptuğu 19 yaşındaki kızım da yanımda ve konuşuyoruz.
  Eşime evi satın aldığımı söylemiyorum fakat o da evde, salonda.
  Banyoda elimi vs yıkadıktan sonra hafif aralık olan dış kapıdan vefat etmiş olan babam gülerek sevinçle giriyor. Bizi evli olarak görmediği eşime elini uzatıyor. Babamin arkasında yurtdışında olan erkek kardeşim de var. O anda uyandım. Yorumlarsanız mutlu olurum

 • Rüyamda çok geç bir saatti ve ben en yakın arkadaşımın evindeydim saatin geç olduğunu farkedince aceleyle kapıya kostüm ve kapı kilitliydi kokuda bozuktu hiç uğraşmadan birinci katta olduğu için evi açık olan balkon bakipisindan çıktım

 • Bir ev gibi bir yer aslında kuafordeyim 2 ya da 3 kadın var pis bir ortam saçımı yaptiriyorum ama bir anda kız gidiyor bekliyorum gelmiyor sonra cagirmak için gittiğimde diger kadın uzanmış duruyor sinirleniyorum tam nu ne sorumsuzluk diyecekken ayyas bir adam geliyor kadinin kocasiymis sonra korkuyorum bi an once ordan çıkmak istiyorum girdiğim kapıdan çıkmıyorum ama o an farketmiyorum nerden ciktigimi çünkü sadece ordan kaçmak istiyorum o an ve adam benı gönderiyor sonra merdivenler var aşağı iniyorum hızlıca bakiyorum kapı gidiyorum o kapıdan cikilmiyor daha aşağı iniyorum merdivenlerin sonu yok yoksa burası çıkışa gitmiyor mu diye tedirgin oluyorum bekliyorum yukarı mi ciksam aşağı mı insem karar veremiyorum bir türlü korku ve panik halde bekliyorum sonra nerde gördüğümü hatırlamıyorum bi adam adam da değil ama çıplak cinsel organi yok ayaklari da yok bana bakiyo şeytan gibi çok korkuyorum ama nerde gördüğümü hatırlamıyorum çok korkuyorum biraz yukarı cikmaya çalışıyorum korkuyla uyandim sonrasında ve kendimi kafeste gibi çok daralmış ve bunalmış hissederek uyandim bu rüya bana neyi anlattı ve suan bile hala uyumaya korkuyorum

 • Rüyamda birilerinden grupça kaçıyormuşum birden dereden yeraltı şehrine gitmişim. Yerde havuzlar görmüştüm hepsinde sıcak su akıyordu daha sonra kilitli kapıyı bir kişi ile kırmıştır. Ondan sonra ise 4 kapı birini açtıktan sonra ise birden fazla kapı gördüm bir kapıya daha açtıktan sonra ise içerisi saray gibiydi kütüphane rafları yatak ve etler görmüştüm

 • Zorlu yollardan geçip bir yere girdik bir kaç arkadaşım daha var di karıdır çok büyüktü uzundu birçok kapı var di bazılarına girip baktık garip eşyalar var di sonra koşarak çıktık ordan sonunda bir eve girdik ev dardı ve kalabalıktı oranın kapısından çıkamaya çalışırken bir kadim bizi tutup dikkat edin dedi ve geldiğimiz o taşlı yoldan geri döndük

 • Merhaba,

  Rüyam iki kısımdan oluşuyor. İlk kısım: Bir grupla birlikte mağaradayım ve dalga sörfü yapmaya çalışıyorum. Bir ara suya düşüyorum ve suyun altına baktığımda kocaman balıkların ve kedi yavrularının uyuduğunu görüyorum (ancak dev boyuttalar). Sonra onları rahatsız etmemek için oradan çıkıyorum yanımda 2 kişi ile birlikte.

  İkinci kısım kapıyla alakalı: Bu kişilerden biri bizi bir koridora götürüyor, bu koridor sürekli kapılardan oluşuyor, yürüyebilmek için kapıları açmak gerekiyor (yani kapılar duvarlarda değil, koridoru küçük küçük bölüyor gibi). Bizi bu koridora getiren kişi, hızlıca koşup kapıları açarak bu boyuttan çıkacağımızı ve gitmeyi istediğimiz yere gideceğimizi söylüyor. Tüm kapıları açarak koşup en sonunda kapkaranlık bir yerde birkaç saniye süzülüp istediğim yere geliyorum. Boyut değiştirmek gibi, solucan deliği gibi. Ama oraya gidene kadar sürekli kapı açıyorum ve kapılar kilitli değil, rahatça ittirince açılıyor.

  Yorumunuzu bekliyorum, teşekkür ederim.

 • Rüyamda Bahçeli devlet binası gibi büyük bir binaya giriyorum içeride birileri mutlu balonlar ellerinde sanki önemli bir olay var gibi.yan yana dolu oda var ortadan bir odaya girdim sınıf gibi sıralar dizilı.önden ikinci sırada 3 kişi oturuyor yanyana önlerinde defter gibi birsey.ortadan 3 sıraya ben gidip oturdum.yan tarafımda duvar kenarındakı sırada da sevdiğim kişinin en samimi arkadaşı oturuyor.recep deniz Nerede söyle diye birkaç kere soruyorum söylemiyor o anda dışarıdan sevdiğim çocuk gelip kapı eşiğinde durdu beyaz gömleğinin yakasını düğmeleri göğsü yarıya kadar açık boğazında kalın Halkalı tasma gibi bir zincir takılı gözleri dolu çok düşünceli sıkıntılı ter içinde kalmis yüzünde ter taneleri parlıyor.benim artık gitmem gerek dedi ben bağırdım nereye gidiyorsun diye yine benim artık gitmem gerek dedi mecburmus gibi.nolur biraz daha kal nolur kal gitme dedim gözlerimiz birbirimize odaklanmış ses yok konusuoyruz ama içten kalpten sanki ağzımiz hiç açılmadı ?? o sol yana döndü gitti sessizce o kapıdan kaybolurken daha tavandan gökten sırama bir erkek Alyansi düştü yuvarlandı yuvarlandı sesinden kulağim cinladi yüzük döndü döndü ayağımın dibine yere düştü kokuyla bağırarak uyandım.ben Bu rüyayı 2 Mayıs gecesi sabaha karşı gördüm 1 ay sonra face de nikah resimerini gördüm gerçekten 3 mayısta nikahı olmuş ?? nolur biri bana Bur rüyayı yorumların çok merak ediyorum .

 • Mrb rüyam da kapı fa kız çocuğu gördüm sonra onun üzerine kapıyı defalarca kapatırım halde kapı kendi kendine açıldı sonra kiz çocuğunu içeri aldım bu rüya ne anlama gelir

 • Dun gece rüyamda bir alışveriş merkezindeyim ve markete girmek için turnikeden geçince önüme bir kapı çıkıyor ve kapıyı açtıkça önüme devamlı başka bir kapı çıkıyor, bu böyle bir süre daha devam ediyor en sonunda kendimi büyük bir vapur veya gemi gibi bir yerde denizde yolculuk ederken buluyorum ve o sırada gece oluyor ve gökyüzü çok güzel ama ben markete gidemediğim için sinirli hissediyorum. Ve geri nasıl döneceğimi düşünüyorum.

 • Rüyamda olağanüstü şık bembeyaz ve sarı pırıltılı kapı ve duvarları olan bir koridordan geçtim. Yanımda rahmetli annemin çok sevdiği 2 bayan vardı . Sözde onları , beni koruyup kollayan çok önemli bir adamın odasına götürüyordum. Bu arada “benim evim de böyle şık” diyorum onlara. Gerçekten de şu an ayrı yaşadığım eşimle oturduğum ev de çok şık ve lüks . Onları içeri almak için kapıyı açtım.

 • Rüyamda kırmızı güllerle süslenmiş bahçe duvarı ve kapısı görüyordum.Kapıdan bahceye girdiğimde bahçenin çimleri biçiliyordu ve kırmızı büyük bir ev vardı.Evin içerisinde birkaç tanıdığım vardı ve dolaplara eşya yerleştirirken benim 3 altınımın takılı olduğu iğne ip koptu onları topluyordum.

 • Bir adamanin rüyamda sürekli kapiyi tiklatiyordu korkup açmıyordum aralıklarla surekli tiklatmaya devam etti sonra bir şekilde içeri girmiş evde kovaladi bir odanın içine girdim kapiyi kitleedim ilk zorladı sonra kapinin kenarlarına beyaz alçıyla kapladı çıkamıyım diye girdigim odadan ama ben kapiyi kirdım çıktım sonra ayn tiklamanin şiddetlisini duyyup uykumdan uyandım aniden sese duyarlıyımdır çok dua felan okudum bir daha olmadi.

 • Bir evin bahçesinde altı adet yeni kapı yapıldığını gördüm özellikle bir yeri işaret ederek yapılmasını istedim! Teşekkürler selamlar

 • Ruyamda dış kapınin kilidi sanki anahtar ustundeymis gibi cevrilerek kendiliginden acildi bende kapi arkasinda bagiriyodum ama kapi acilinca arkada kimse yoktu.kapiyi kapstmaya calustim hirs diye dusundum gene bana dogru acildi yere dustum bagirarak korkulu bir sekilde uyandim

 • Rüyamda büyük kırmızı kapalı bir kapının önünde duruyorum temizleyip kazandığım parayla oğluma eşofman altı almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim

 • Rüyamda büyük kırmızı kapalı bir kapının önünde duruyorum temizleyip kazandığım parayla oğluma eşofman altı almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim

 • Rüyamda büyük yüksek iki kapılı demir kapıyı ortasından iki elimle aralayarak açtım, içinde aynı kapıdan bir daha vardı. O kapıyı da elimle aralayarak açtım, içinden bir kapı daha çıktı. Böylece kaç kapı açtım bilmiyorum. Birkaç kapıyı aynı şekilde korkmama rağmen aralayarak hızla açtım. Sonuncuda beyaz bir manzara çıktı karşıma. Gördüğüm yer aşağıdaydı. Tuz mağarası gibi dedim. Her yer bembeyaz bir örtü ile kaplıydı. Bir araba ve etrafta bir kulube gibi bir ev üstü yarı yarıya beyaz örtü ile kaplıydı. Ürktüm. Kapıdan bakınca merdiven varmıydı aşağı nasıl inilecekti eğilip bakmadan kapıları teker teker kapattım ve oradan uzaklaştım.

 • Rüyamda büyük resmi biryerdeyim ve bahçesindeyim biri bana sesleniyor beni biri arıyor çağırıyormuş bende içeri giriyorum ve orda uzun büyük 4 kapı var Lobi gibi bir yerdi soruyorum nerde beni çağıran kişi diye bana karşıdaki sağ kapı diyor kapılar açık bu arada giriyorum elimde bir paket oluyor nasıl olduğunu bilmediğim ve çıkıyorken kapıdan yerde bez büyük bir torba görüyorum ve elimdeki içine koyup çıkıyorum yorumlarınızı sevinirim

 • Merhaba , rüyamda koşarak polislerden kaçıp , bir hastahaneye giriyorum , birini arıyorum hastaymış , burada mı diye bir kapıyı tıklayıp içeri giriyorum , içeride yemek yiyor , oturuyoruz ve ona üstünde yazı yazan bir kağıt veriyorum .

 • İşimden bir alicengiz oyunuyla ayrılmama neden olan eski müdürümle bir binanın önünde arabaya binecekken birşey unuttuğumu farkedip geri dönüp almam gerekiyor, gideceğim yerin anahtarını müdürümden isteyip binaya giriyorum gideceğim dairenin kime ait olduğunu bilmiyorum. Daireyi ararken olması gerekenden çok fazla yanyana bir sürü kapı görüyorum birçoğu kapalı kapılar sonra anahtarla açmadığım açık bir kapıdan içeri giriyorum 3 katlı çok lüks bir evde katlar arasında gezinirken evde birileri olduğunu farkediyorum korku duyuyorum izinsiz olarak birinin mülküne girdiğimi farkediyorum sonra evin yaşlıca hanımının olduğu bir odaya merdiven boşluğundan bakarken üst kattaki oğlu(yetişkin) beni farkediyor ve annesine polisi aramasını söylerken ben kaçmayı ve orda neden olduğumun açıkalmasını nasıl yapacağımı düşünürken uyanıyorum

 • Rüyamda bir kapı gördüm ve içeriye birilerini geçiriyordum ve ellerinde bir poşet sebze ile yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

 • Rüyamda kocaman bir kapı gördüm üstü semboller ile döşenmiş zincirler ile kapatılmış önündede dünyanın sonuna kadar uzanan bir kuyruk vardı herkes sadece önüne bakıyor ve kapının acılmasını bekliyordu heryer kıp kırmızıydı sıradan çıktım ve kapının önüne yaklaştım kapıyı açmaya çalışirkende uyandım olduğum yerde kapı ve önünde dizili insanlardan başka hiç bir şey yoktu kapıyı açmaya çalışırkende uyandım zaten cevaplarsanız ve bir fikriniz varsa sevinirim

 • Rüyamda ardarda kapıları açtığımı gördüm saydım actigim her kalıtıdır taneri sürgünüydü devam ettim tam 18 kapı actimsonra bir bahçede kucağımda (etekdolusu)kiraz toplamışım iki üç tanede kıpkırmızı elma görüyorum yerde onlarida eteğine alıyorum uyanmışım çok merak ediyorum

 • Merhaba. Çok güzel bir site olmuş. Yeni farkettim. Çok teşekkür ederim. Biraz daha fazla konu eklerseniz çok sevirim.
  Rüyama gelince : işyerinden ismi Çiğdem olan bir arkadaşım beyaz mercedes araba almış. Benimkide beyaz şimdiki arabamla eşdeğer bir arabaymış. Bembeyaz bir yolda yarış yapıyoruz. Bi ara yol kalabalık oluyor frene basıyorum zor duruyor arabam. Öndekine dokunduruyorum. Sonra boş bembeyaz bir yolda kapılardan geçip kapıyı kapatıp tatlı oyun gibi bir yarış yapıyorduk. Ben öndeydim.

 • Merhaba ben uyku ve uyanık arasında bir takım görüler gördüm . Başka bir kadındım yanımda elinde silahlar olan askerler ile birlikte , yüksek ve eski bir kulenin alt katlarına iniyorduk . Oraya gitmememizin sebebi , boyut kapısı varmış onu bulmak icin gidiyormuşuz . Ben bir arkeolog gibi bir şeymişim . Ama içten içe o kapıyı açmak istemiyordum . Açmak istemememin sebebi karanlık negatif bir boyuta açılan kapı olmasıydı . Yani aslında öyle hissediyordum . Onları engellemeye çalışırken kendime geldim . Böyle uyku ve uyanık arası görülerim oluyor . Bana bunun anlamını söyleyebilir misiniz . Teşekkür ederim.

 • Merhaba
  Ruyamda geceleyin evimde mutfak kapisindayim kapinin anehtarla kilit acilma sesi duydum antreye yoneldim.kapi acildi esimin disari çıktığını düşünüp seslendim ses çıkmadı. Elk.otomati ışık vermedi karanlikti. Korktum hirsiz oldununu dusunup bağırdım hic ses gelmedi uyandim.
  Tesekkur ederim

 • Anne babam ve eşim var bı kapı var çelik kapı bı an eşim o kapıyı çok büyük tahta kapıyla değiştiriyor iki yana açılan ve bı anda üç ayak dediğimiz merdiven çıkıyorum ve sona doğru üç ayak merdiven hazır kesilmiş oduna dönüşüyor ve yığınla odun görüyorum ve bı köşede ise bı tane kiraz ağacı üzerinde de kirazlar var yiyorum yorumlarsanız sevinirim tşk ederim

 • Merhaba rüyamda tren istastonundaydım 1 tane de tren vardı sonra istasyondan çıkmak için kapıya yöneldim gördüğüm 1 tane kapı vardı ve ezan okunmaya başladı ezan okunduğu anda o kapı kapandı o an endişelendiğimi ve korktuğumu hatırlıyorum sonra arkamı dönüp baktım tanımadığım bir sürü insanlar vardı kapı kapanmadan önce yoktular sonra önümü döndüğümde daha küçük bir kapı olduğunu gördüm yan tarfta kapısı açık olduğu için orada girdim ve ıssız bir sokağa geldim kapıdan geçince

 • Selamlar,rüyamı size,
  hayırdır inşaAllah dediğinizi farz ederek anlatacağım!
  Annem evin dışında avluda sedirde oturuyor!O arada bir eşek arısı bana doğru uçuyor ben korkiyorum ama yinede cesaretli hissediyorum kendimi.Arı evin içine giriyor,bir süre sonra bende gitiyorum eve!Evde arıyı arıyorum,kızımı bir yatakta yatıyor görüyorum,arının kızıma zarar vereceğinden korkuyorum biraz ama halen cesur hissediyorum kenfimi!Tam yok gitmiş derken arının dam da olduğunu görüyorum!Dama çıkıyorum,eşek arı sı bir kaç kez uçuyor ama bana saldırmıyor ben içeri giriyorum,kendi ev8mizmiş ama farklı bir ev eski ama temiz!
  Evi tadil etmeyi düşünüyorum rüyamda!Sürgülü camlı küçük bir pencere var onu kapatıyorum eski beyaz boyalı bir tahta kapı var dama açılan,9nuea kapatıyorum o arada kuvvetli bir rüzgar esmeye başlıyor kapıyı havalandırıyor zorluyor,kapı kırılacak diye korkuyorum ama kapı kırılmıyor ve pencere ve kapı boşluklarından giren rüzgar yüzümde hoş bir serinlik hisdi bırakıyor!Uyandığımda ki hissim eşek arısı sebebiyle biraz endişe vardı ama yine cesaret hissettim!
  Hayrınız karşı gelsin inşaAllah!

 • Merhaba,
  Rüyamda abimle fabrika gibi büyük bir yapı içinde döner merdivenden iniyoruz etraf karanlık gibi kimse yok sonra tanış bir iki kişi farkediyoruz bir kapıya geliyoruz nasıl açılıyor diye düşünürken kişilere soruyoruz ve abim ayağının ucuyla 3kere kapıya vuruyor kapı açılıyor giriyoruz bir kapı daha 2kere ayak ucuyla vuruyor giriyoruz ve bir kapı daha yine 2 kere ayak ucuyla vuruyor giriyoruz toplam 3 kapıdan geçiyoruz böyle kepenk gibi açılan beton tarzı büyük kapılar beyaz tonda Çıkış ararken küçük bir pencereden dışarıyı görüyorum ve deniz manzarası var yüksekteyiz üst katlar gibi Başka şehirmiş Aaa burası İzmit diyorum Sonra yolu ararken merdivenler var büyükçe Bir tanesine yönelip çıkıyoruz dışarısı tanıdık mahalle düz ayak bir yer oh be deyip rahatlıyoruz

  Sonra bir arabanın içinde gibi arkada biriki adam oturuyor gördüm ben öndeyim arkamdaki adam bir yer mülk satın almış falan yemek alınıyor paket poşetlerde bendeki poşette yemeğin yanında 2 çikolata var gofret gibi o sıra oda gibi bir yer çikolatanın birini ayakta duran tanımadığım bir bayana veriyorum

 • Evdeyim mutfakta odama hideceğim. Odama girdiğim an sanki bambaşka bir yerdeyim önümde birsürü eski püskü kapılar var bazıları açık bazıları kapalı bazıları da yarım açık şekilde duruyor ama hiçbirine girmeden oranın çook kötü olduğunu biliyorum sanki arkamdan biri beni kovalayacakmış gibi hissettiğim içinde giriyorum ama kapılara girdiğimle çıkmam bir oluyor hep korkunç şeyler var binlerce korkunç kapının arasında kaldığımı gördüm şaşırmış gibi o aralık kapınon önünden geçerken zifiri karanlık olduğunu görüyorum ama sanki bi ışık bna çok hızlı koşuyomuş garip seslerle gibi kaçamıyorum gözlerimi kapatıyorum o ses yaklaştıkça da uyandım zaten yani korkunç bi rüyaydı heryerre baktım bunun hiçbi karşılığı yok yardımcı olur musunuz ve bundan 2 gün önce de kaçırılıcajtım biri beni kovalıyodu arkamdan kaçıyordum sağıma soluma baktığım anda bitane mahkeme kapısı görsüm çook dikkatimi çekti içeri girdim girdiğimde resmen aaa ben kaçırılıyodum gibi bişe diyip koşmaya devam ettim buna baktığım da hapise girebileceğim falan yazıyordu rüya tabirinde