Ana sayfa » YAŞAM İÇİN GÜÇLÜ DÜŞÜNCELER
Kişisel Gelişim

YAŞAM İÇİN GÜÇLÜ DÜŞÜNCELER

Yaşam için güçlü düşünceler; bu cümle artık hiç yabancı gelmiyor bize, zaman içinde çoğumuz da kurduğumuz cümlelerin ne kadar etkili olduğunu sonunda anladık.

Düşündüğümüz düşünceler ve konuştuğumuz kelimeler, dünyamızı ve deneyimlerimizi sürekli şekillendirir.

Pek çoğumuz, eski ve olumsuz bir düşünme alışkanlığı içinde çırpındık kendimize verdiğimiz zararın farkına varmadan; farkına vardığımız da ise düşüncelerimizi değiştirip olumlu düşünceleri tutarlı bir biçimde seçmeyi öğrendikçe, eski ve olumsuz düşünceler kaybolacaktır.

Dolayısıyla sırasıyla devamı gelicek yazılarımda güçlü düşünceleri okudukça, söz konusu olumlu ifadelerin ve fikirlerin bilincinizi temizlemesine izin verin.

Bilinç altımız, şu an sizin için önemli olanları seçecektir. Bu kavramlar, akıl toprağınızın verimini arttırıcaktır. Bu düşünceleri tekrarlayarak içselleştirdikçe, hayat bahçenizin kaynağını yavaşça zenginleştirirsiniz.

Ektiğiniz her şey, verimli bir biçimde büyüyecektir. Sizi canlı, sağlıklı ve ince bir güzellik ile çevrilmiş, sevgi ve başarının olduğu bir hayatı süren, sevinç ve neşe dolu bir kişi olarak görüyorum.

Siz değişime ve gelişime giden harika bir yoldasınız. Yolculuğunuzun tadını çıkarın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.