Rüya

RÜYADA ÖPÜŞMEK

Rüyada öpüşmek olumlu rüyalar arasındadır. Kişinin hayallerinin gerçek olmasına, sevinçli güzel haberler almaya, başarı elde edilecek durumlara, zenginliğe, dostluklara, muhabbete ve yaşamda keyif veren durumlara yorumlanır.

Ayrıca rüyada biriyle öpüşmek saygınlık, güç, mal ve para sahibi olmaya, zenginleşmeye, sosyal hayatında ve özel yaşamında saygı duyulan biri olmaya, eski dostlarla bir araya gelerek güzel zaman geçirmeye, uzakta olan yakınlarınızdan haberler almaya delalet eder.

Rüyada Öpüşmek Nasıl Yorumlanır

Rüyada öpüşmek hayırla yorumlanan rüyalar arasındadır ve yorum yapılmadan önce rüya içindeki diğer sembollerle birlikte analiz edilmesi gerekir.

Rüyada öpüşmeyle ilgili şeyler görmek; yalnızlık, yoksunluk hissi, kendini eksik hissetme ve elde edemediği isteklerine dair bilinç altındaki bastırılmış duygu ve düşüncelerin rüya aracılığı ile dışa vurmasıdır.

Bir çok rüya tabircisi düşmana galip gelmeye yorumlasa da bu rüyanın günümüzdeki yorumu; kişinin hayatındaki güzelliklere yada hayal kırıklıklarına, özlemlerine işaret eder.

Rüyada Birini Öpmek

Rüyada birini öpmek; öpülen kişiye göre yorumu değişmekle birlikte sevdiğini öpmek; muradın gerçekleşmesine, hayallerine kavuşmaya, evlilik teklifi almaya veya sevdiği kişi ile evlenmeye delalet eder.

Rüyada dudaktan öpmek; bazen de kişinin sevgi ve şevkate ihtiyaç duymasına, şehvet içeren duygularını, dünyevi zevklerini sembolize eder.

Rüyada yanaktan öpmek; helal kazanca, sıkı dostluklara, hayırlı haberlere yorumlanır.

Rüyada Biriyle Öpüşmek

Rüyada biriyle öpüşmek sevinçli haberler almaya, sevdiği kişiyle hayırlı bir evlilik yapmaya, mutlu bir birlikteliğe, sağlam dostluklar kurmaya, iş hayatında yeni gelişme ve fırsatlara, mevki sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Öpüştüğünü Görmek

Rüyada öpüştüğünü görmek; öpüştüğünüz kişiye göre farklı yorumları vardır.

Rüyada erkek erkeğe öpüştüğünü görmek; zafere işaret eder ve kişi emellerine ulaşır.

Rüyada kadın kadına öpüştüğünü görmek; geçmişten gelen sıkıntı ve üzüntülerden kurtulup feraha çıkmaya delalet eder.

Rüyada yabancı biriyle öpüştüğünü görmek; gelecek kaygısından kurtulup, kendisiyle birlikte ailesinin de geçimini temin edeceğine, aile hayatında huzurlu günlere, birlik, beraberlik ve mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Öpülmek

Rüyada öpülmek; kişinin kendini biri tarafından öpüldüğünü görmesi; beklenmedik müjdeli bir haber almaya, işsiz biri için; iş teklifine veya işe başlayıp geçimini temin edeceğine, ticarette kazançlı günlere, hasta bir kimse için; şifa bulup iyileşmeye, öğrenci için; sınavında başarılı olacağına tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öpmek

Rüyada eski sevgiliyi öpmek veya öpüşmek; kişinin geçmiş anılarının peşini bırakmadığına, geçmiş günlere duyulan özleme ve eski sevgilisinden haber alacağına veya hayatında biri yoksa yeni biriyle tanışıp ondan hoşlanarak tutkulu bir birliktelik yaşayacağına, uzaktan gelecek bir habere delalet eder.

rüyada biriyle öpüşmek
Rüyada Öpüşmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada sevgiliyle öpüşmek; kişinin rüyasında sevdiği kişi ile öpüştüğünü görmesi; evlilik teklifi etmeye veya evlilik teklifi almaya, hayırlı güzel haberlerin gelecek olmasına, uzakta yaşayan sevdiklerinize kavuşmaya, yaşam içinde erkek ve kadının bir araya gelmesiyle birlikte sağlanan dengeye ve akabinde girişilen işlerdeki başarıya yorumlanır.

Rüyada sevgilinin saçlarını öpmek; yaşadıkları ilişkide mevcut sorunları çözmeye, aralarındaki duygusal bağın güçlü olduğuna delalet eder.

Rüyada sevgilinin boynunu öpmek; aşk ile yapılacak olan evliliğe ve sorumluluk sahibi olduğu için iş hayatında kariyer sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Dudaktan Öpmek

Rüyada dudaktan öpmek; rüya sahibinin sevgilisini dudaktan öptüğünü görmesi; uyum içinde olan beraberliklerini, evlilik ile mühürlemeye yorumlanır.

Rüyada bir erkeğin başka bir erkeği dudaktan öptüğünü görmesi; iş hayatında bol kazanca ve rakiplerine karşı dikkatli olması gerektiğine yada özel yaşamında farklı cinsel deneyimler yaşamak istediğine ve bu isteklerinde ısrarcı olursa yaşanacak hüsrana delalet eder.

Rüyada bir kadının başka bir kadını dudaktan öptüğünü görmesi; tanıdığı biri ise; ona karşı dikkat etmesi gerektiğine ve ondan gelecek hoş olmayan sözlere, duygusal boşluk içinde olduğuna, erkeklere karşı güven duymadığı için yalnızlık çektiğine yorumlanır.

Rüyada evli bir kadın/erkek eşi dışında başka birini şehvetle dudaktan öptüğünü görmesi; eşine karşı ilgisini kaybettiğine, duygusal bağlarının zayıflığına ve başka biriyle aşk yaşamak istediğine, evine karşı ilgisini kaybedip ve buna bağlı olarak eşiyle sorun yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada kişinin kendi hem cinsi ile öpüşüp, seviştiğini görmesi; cinsel açıdan tatmin olamadığına, yaşamındaki hayal kırıklığına uğradığı için mutsuz ve amaçsız olduğuna, insanlara ve yaşama karşı güven duygusunu kaybettiğine delalet eder.

Bu tür rüyaları sık gören kişilerin gerçek yaşamında psikolojik destek alması gerekir.

Rüyada Genç Bir Erkekle Öpüşmek

Sevince, iş hayatındaki hayırlı gelişmelere, zenginliğe, başarılı girişimlerde bulunmaya ve iş fırsatlarına yorumlanır.

Rüyada Genç Bir Kadınla Öpüşmek

Duygusal gelişmeler ile ilgilidir aşk, sevgi ve tutkuyu sembolize eder.

Rüyada Yaşlı Bir Erkekle Öpüşmek

Soylu, asil bir insana, tecrübeyle birlikte gelen fırsatlara, amaçlanan hedeflere ulaşmak ve başarılı olmaya delalet eder.

Rüyada Yaşlı Bir Kadınla Öpüşmek

Hayal kırıklarına, bir başka yorumu ise; yeni bir fırsata, korku ve endişelerden kurtulmaya, hatalardan ders almaya ve af dilemeye delalet eder.

Rüyada Ünlü Birini Öpmek

Rüyada ünlü birini öpmek; şan ve şöhret sahibi olmaya, kişinin iş hayatında ses getiren başarılara imza atmasına, sosyal yaşamında popüler bir kişi olup, elde ettiği başarıları geniş bir kitlenin konuşup, güzel sözler duyarak mutlu olacağına, dargın olduğu kimselerle barışmaya yorumlanır.

Rüyada ünlü biri ile sarılarak öpüşmek; kurmuş olduğu sağlam dostluklara, kaybettiği haklarına yeniden sahip olacağına, yeni iş projelerinde söz sahibi olmaya ve isabetli kararlarından dolayı maddi kazanç elde ederek, mutlu olmaya, ihtiyacı olan kimselere yardımda bulunacağına delalet eder.

Rüyada Ölü Öpmek

Rüyada ölü öpmek; rüyasında ölmüş birini öptüğünü görmesi; kişinin içinde bulunduğu yaşam şartlarına göre yorumu değişir bazen hayırlı güzel müjdeli haberler almaya, ölümden sonraki yaşama karşı da ilgi duymaya, manevi hislerin güçlü olduğuna delalet eder.

Rüyada ölü öpmek; kişinin maddi veya manevi açıdan zor durumda olduğuna, aldığı yanlış kararlar neticesinde yardıma muhtaç hale gelmeye ve bundan dolayı hiç sevmediği, kötü niyetli, dedikoducu bir insandan bile yardım isteyeceğine, aynı zamanda kişi dikkatli olmaz, kendini toparlayıp, çeki düzen vermeyip, aynı hataları yapmaya devam ederse; ölüden de yardım bekler hale düşmesine yorumlanır.

Rüyada Anneyi Öpmek

Rüyada anneyi öpmek; kişinin rüyada annesini görmesi ve onu öpmesi hayırlı bir rüyadır, bozuk giden işlerin düzelmesine, uzun zamandır peşini bırakmayan maddi veya manevi sıkıntıdan kurtularak feraha çıkmaya delalet eder.

Rüyada anneyi öpmek; bekar biri için evliliğe, evli olanlar içinse aile içindeki anlaşmazlıkların son bulmasına, borçlu olan kişinin borçlarını ödeyip, huzura kavuşmasına, evde yada iş yerinde bolluk ve bereketin artmasına yorumlanır.

Rüyada ölmüş olan anneyi öpmek; yeni girişimlere, mutluluğa, yardım etmeye veya yardım almaya, uzakta olan sevdiklerine kavuşmaya yada onlardan güzel haberler almaya işaret eder.

Rüyada dudaktan öpüşmek
Rüyada Eşiyle Öpüşmek

Rüyada Babayı Öpmek

Rüyada babayı öpmek; rüya sahibinin babasını öptüğünü görmesi; zafere işaret eder ve giriştiği projelerde başarı elde edip, rakiplere galip gelerek, hayırlı bol kazançlı işler yapmaya, makam ve mevki sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada babanın elini öpmek; bereketli bol kazanç elde etmeye, geleceğe güvenle bakmaya, bulunduğu konumda liderlik etmeye, aile içinde huzurlu olmaya, sözü dinlenen bir kişi olduğunu sembolize eder.

Rüyada kişinin babasının kendini öptüğünü görmesi; hayırlı bir evlat olmaya, babasının kendinden memnun olduğuna ve hayır duasını aldığına, kötülüklerden korunmaya, yardımsever bir kimseye, başladığı bütün işleri başarıyla tamamlamaya tabir edilir.

Rüyada ölmüş olan babayı öpmek; kişinin maddi veya manevi sıkıntıda olduğuna ve bu konuda yardım alarak bütün dertlerden kurtulup huzura ermeye, iyi amel sahibi olmaya, iş hayatında bol kazançlı yeni bir girişimde bulunmaya veya var olan projede liderlik ederek başarı elde etmeye yorumlanır.

Rüyada Çocuk Öpmek

Rüyada çocuk öpmek; rüyasında kendi çocuğunu veya başka bir çocuğu öpmek; hayırlı bir rüyadır ve kişinin yapmış olduğu yatırımlardan, fazlasıyla gelir elde edeceğine, sevinçli haberler almaya, başarılı projelere, yeni bir eve taşınmaya, işsiz biri için işe girmeyi ve miras konularını sembolize eder.

Rüyada çocuk öpmek; kişinin bir çocuğu öpüp sevdiğini görmesi aynı zamanda kendine ve ailesine yeterince zaman ayıramadığı için bilinç altında suçluluk hissetiğine delalet eder.

Rüyada Arkadaşını Öpmek

Rüyada arkadaşını öpmek; kişinin sevdiği bir arkadaşını sarılıp öptüğünü görmesi; yaşanan sevinç veya kedere yürekten ortak olmaya, iyi günde, kötü günde hep birlikte olmaya, güçlü dostluklar kurmaya işarettir.

Bazen de böyle bir dosta duyulan özleme, küs olduğu biriyle barışmaya ve özür dileyerek ortadaki sorunu çözmeye, sevdiği ama uzun zamandır görmediği bir yakın arkadaşın sürpriz yaparak gelmesine ve sevince delalet eder.

Rüyada Tanımadığın Biriyle Öpüşmek

Rüyada tanımadığın biriyle öpüşmek; kişinin rüyasında tanımadığı bir bayanla öpüştüğünü görmesi; yeni arkadaşlık kurmaya, sosyal yaşamda hareketliliğe, evlilik teklifi almaya, eğlenceli bir etkinliğe katılmaya delalet eder.

Rüyada tanımadığın bir erkekle öpüştüğünü görmek; murada ermek, çevresinde popüler bir kişi ile tanışmaya, gizli, saklı işlere girmeye ve bundan dolayı tedirginlik yaşanacağına işarettir.

Rüyada Eşini Öpmek

Rüyada eşini öpmek; kişinin rüya içerisinde eşini öptüğünü görmesi; hayırla yorumlanan bir rüyadır.

Evli kişiler için; aralarında var olan uyumdan dolayı olası sorunların üstesinden gelmeye, aile içinde bolluk ve berekete, maddi kaygıların son bulmasına ayrıca bebek isteyen çiftler için, bebek haberine delalettir.

Rüyada eşle öpüşmek; bekar biri için; ruh eşiyle tanışmaya ve mutlu bir beraberliğe yorumlanır.

Rüyada eşinin elini öpmek; evli kişiler için; aile içindeki sevgi, şefkat ve sadakatin önemli olduğuna ve bundan dolayı elde edecekleri huzurlu, mutlu ve başarılı günlerin müjdesini verir.

Bekar biri için rüyada eşinin elini öptüğünü görmesi; sevdiği kişi ile ailelerinde onayladığı hayırlı bir evlilik yaparak saadete ermeye, sevinçli haberler almaya tabir edilir.

Rüyada Yaşlı Birini Öpmek

Rüyada yaşlı birini öpmek; ihtiyaç duyulan yardımın tez vakitte geleceğine, saygınlık elde etmeye, imkanları iyi olan bir aile büyüğünden gelecek maddi ve manevi yardıma ve o kişiyi yaşamda rol model olarak benimsemeye, beklenen mirasın gelmesine, aile içindeki birlik ve beraberliğe ve bundan dolayı güven duygusuna ve yaşam standartlarının iyileşmesine işaret eder.

Rüyada El Öpmek

Rüyada el öpmek; kişinin rüyada babasının elini öptüğünü görmesi; güvende olmaya ve babadan gelen desteğin her zaman yanında olduğunu bildiği için gelecek kaygısından kurtulmaya, iş hayatında başarılara delalet eder.

Rüyada anne eli öpmek; hayırlı dualar almaya, borçlarını ödeyip para kazanmak anlamına gelir.

Rüyada yaşlı birinin elini öpmek; aile mirasından pay almak ve büyüklerinden maddi veya manevi yardım görmeye işaret eder.

Rüyada kayın validenin elini öpmek; görücü usulü evlilik yaparak, el üstünde tutulup saygı görmekle ilişkilendirilir.

Tanımadığı birilerinin elini öpmek; iş hayatındaki hatalarından dolayı olur olmaz kişilerden yardım beklemeye işaret ettiği gibi ihtiyaç halinde yardım alacağına da yorumlanır.

Rüyada Bir Hayvanı Öpmek

Rüyada bir hayvanı öpmek; yardım sever bir kişi olduğu için etrafında sevilip, saygı görmeye, hayır işlerinde aktif olmaya ve bundan dolayı huzur içinde olmaya, girişilen işlerde başarı elde etmeye ve rüyada görülen hayvanın neyi sembolize ettiğine bakılarak rüya analizi yapılmalıdır.

Rüyada Birini Öpüp Pişmanlık Duymak

Rüyada birini öpüp pişmanlık duymak; kişinin yaşamında yanlış bir ilişkiden dolayı kendini zor duruma düşürdüğü için pişmanlık içinde bulunduğuna ve son pişmanlığın bir faydası olmadığından, hatalarından ders alması gerektiğine, geçmişe değil, geleceğe bakmak gerektiğine yorumlanır.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

48 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Merhaba,
  Rüyamda evimdeyim.Eski erkek arkadaşım geliyor. Ben ev dağınıkmış toparlamaya başlıyorum.Sandalyenin altında küçük bir bölgede örümcek ağı görüyorum ve orayı da temizliyorum.Arkadaşımın kızı da yanındaymış.7-8 yalarında bir kız çocuğu.Caamdan dışarı bakıyorum.Büyük bordo renk oyuncak bir araba bahçeye konmuş ve bahçeden içeri almak için birileri duvarı açıp yol yapmış.Erkek arkadaşım sonrasında yanıma geliyor ve bana sarılıp beni öpmeye başlıyor.Ben rahatsız oluyor ve hafifçe kendisini ittiriyorum ve salona doğru gidiyorum.Abimin salonda oturduğunu görüyorum.Arkadaşımın evde olmasından dolayı rahatsız oluyorum, sonra kendi kendime o benim sadece arkadaşım diyorum.

  • Merhabalar Sevgili Aslı,

   Rüyada eski arkadaşını görmek; yarım kalan yaşanmayan duyguların varlığına, sana sarılıp öpmek istemesi, hayatında yeni ve güzel bir gelişmenin yaşanacak olmasına, yeni biri ile tanışmaya veya eski arkadaşınla ilgili bir haber almaya delalet eder.

   Evi topluyor olman, düşüncelerinin dağınık olduğuna, örümcek ağını temizlemen, beklenti içinde vaktini boş yere harcadığına veya beklenti için de olmaktan kurtulup özgürlüğünü yeniden kazanmış olabilirsin. Örümcek veya ağı dişi enerjiyi temsil ettiği için, evlilik veya iş hayatın ile ilgili biraz beklemede kalman gerektiğine de yorumlanır veya seni yöneten endişelerinin çokluğunu da temsil eder.

   Camdan dışarı bakman ve orda oyuncak bordo renkte bir araba görmen; geleceğe dair isteklerinin gerçekleşmesinde sanki işi başkalarına bırakıyor gibisin onun yerine aktif olarak eşlik etmen gerektiğine böyle beklemede kalarak ilerleme konusunda geride kalacağına işaret ediyor.

   Ev senin kendini güvende hissettiğin bir yer ve abinin evde olması arkadaşının varlığından rahatsızlık duyuyor olman kendini erkeklerden veya otoriter kişilerden üstün gördüğüne ve onlardan birine duygusal anlamda teslim olmadığına, hep kendini kontrol altında tuttuğuna yorumlanabilir.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

  • Rüyamda bir tane arkadaşımın aşık olduğu çocuk bana aşık oluyordu gizlice odama girip yatağıma yatıyordu ve çocukla aynı sınıftayız beni sevdiğini söylüyordu ben söylemedim ama sanırım. Sona beni öptü boynundan öptü.

 • Tam olarak hatırlayamıyorum ama rüyada uzanıyodum ve yanımda erkek arkadaşım vardı sırtım ona dönüktü ve o bir seyler anlatıyodu bende dinliyodum ama dinlemiyomus gibi yapıyordum. Sonra konuşma bitince duygulandım. Arkamı dönüp hem yanaktan hem dudaktan öptüm ve sonra uyandım. Lütfen yorumlayabilir misinizz.

  • Merhabalar Sevgili Elif,

   Rüyada uzanır halde bir şeyler anlatan erkek arkadaşını dinliyor ama dinlemiyormuş gibi yapman ve daha sonra duygulanarak dudaktan ve yanağından öpmen, erkek arkadaşından bir beklentin olduğuna ve bu konuda isteğini gizli tuttuğuna, ne istediğini belli etmediğin gibi anlamlara gelir. Onu öpmüş olman beklentilerinin karşılık bulmasına, sevinçli bir habere ve mutluluğa delalet eder. Bu beklentileri, hayatında olmasını istediğin şeylerle de yakından ilgilidir.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler……

 • Merhaba
  Rüyamda hayatımda olmasını istediğim bir erkekle buluşuyorum zorda olsa bizim buraya getiriyorum bizim evin oralarda yürüyoruz beraber ortamızdada bir erkek bebek teyzemin küçük 8 aylık oğlu onu seviyoruz bir yere oturuyoruz yolun kenarında bir yer gibi sırtımızı yaşlamışız ben sarılıyorum omzunda uyuyorum sıçrıyorum okadar hemen dalmışım uykuya sonrasında o bana sanki tereddütde konuşuyor birlikte olamayız gibi kafasında bazı şeyler net değilmiş gibi ama ben çok istiyorum ve onu öpüyorum oda karşılık veriyor sonra yine olumsuz bakıyor bana bir şartla bana elini uzatıyor ve ben tutuyorum ama hala içimde ayrılcakmışız gibi hissiyatla eve dönüyorum

  • Merhabalar Sevgili Aslı,

   Rüyada hayatında olmasını istediğin erkekle buluşman ve teyzenin küçük oğlunu sevmiş olmanız ve diğer yaşadıkların veya hissettiklerin birlikte olmak istediğin kişinin birlikte olamayız gibi tereddütlü konuşması, onu öpmen ve onun karşılık verip sonra tekrar olumsuzlaşması, elini sana uzatması ve senin hala ayrılacakmışsınız gibi hissetmen, bunların hepsi seni sevmesine rağmen senden sakladığı bir durumun varlığına delalet ediyor. Hem oda seninle olmak istiyor, sonra olaymıycağını hatırlıyor. Bu durumda gerçek yaşamda böyle bir durumun var ise sakin, dikkatli ve gözlemci olmakta fayda var.

   Böyle bir durumun yok ise ortamda bir bebeğin olması ve birini öpüyor olman, sevinçli güzel bir haber almaya, yeni bir başlangıca, çalışıyor isen işle ilgili yeni gelişmelere, yeni biriyle tanışmaya yorumlanır.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler….

 • Rüyamda benden 20yaş büyük bir erkekle öpüşüyordum.Bu kişi de bekar ben de bekarım,aslında kendisini çekici buluyorum.Ancak reel hayatta evlilik gibi bir durum ya da bir ilişki aç konusu olamaz.Öpüştükten sonra pişman oluyorum,duyulacak diye korkuyorum,yorumlarsanız sevinirim ☺️

  • Merhabalar Sevgili Denis,

   Rüyada senden büyük olan bir erkekle öpüştüğünü görmen, sonrada yaşadığın pişmanlığı hissetmen, gerçek hayatında bu kişiyi tanıyor olmanla birlikte çekici bulduğun için bilinç altın bu durumu gündemine taşımış.
   Bunun dışında rüyada öpüşmek, sevinçli bir haber almaya, istek ve arzularına kavuşmaya, yeni biri ile tanışmaya delalet eder.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • Rüyamda kız kuzenimi görüyorum üniversitenin kantininde eski erkek arkadaşı dolanıp duruyormuş aynı okulda okuyorlar çocuk aklında sorunlarla okulun kantin bölümünde dolanıp duruyormuş kuzenim yemeğini alıp oturmuş çocuğun annesi ve sevgilisi varmış sevgilisinin annesi okulun içinde çocuğa çeyizlik tabak almışlar kocaman paket çocuk biranda gelip kuzenimin yanına oturuyor konuşmamız lazım diye kuzenime kalkıp gidiyor çocuk arkasından geliyor kuzenim çekip gidiyor çocukta okula geri dönüyor okulun girişindede kafasında cadılar bayramı konsepti varmış maskeli iki çocuk gördüm

 • Merhaba ben rüyamda çalıştığım iş yerinde düzenlenen bir organizasyona katılıyorum ve orada yetkili kişi bana başarı belgemi takdim ediyor. Başarı belgemi bana verdikten sonra teşekkür konuşması yapıyor ve sonunda gözlerimin içine bakıyor ve beni dudağımdan öpüyor. İşin garip tarafı ben bu yetkili kişiyi ve orada bulunan hiç kimseyi gerçekte tanımıyorum. Ayrıca beni öpen kişi gençti

  • Merhabalar Sevgili Evrim,

   Rüyada yaşamış olduğun şeyler, istediğin konuda başarıya ulaşacağını haber veriyor bu konular her şey olabilir, iş ve özel hayatın ile birlikte eğitim de olabilir. Çalışıyorsan terfi alabilir daha iyi bir konuma geçebilir, işsiz isen işe başlayabilirsin. Konuşma yapan yetkili kişinin seni dudaklarından öpmesi, sevinçli bir haber almaya, senin için özel olacak biri ile tanışmak veya aşık olmak gibi bir çok şeye delalet eder.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

 • Merhaba ben seyhan
  Ben gercekte evliyim ruyamda evli oldugum adamdan ayrilmak istiyorum ailemin yaninda eaki komsunun oglu olarak bir genc goruyorum annemlerin oraya gelmis ondan hoslaniyorum oda benden hoslaniyor ve onla opusuyoruz annem odaya giriyor ama bizi gormuyor biz oturuyoruz o anda ama bjr seyler farkediyor annem esinden cok cektin bu seni mutlu eder diyor babam tahatsizmis yatiyormus fenalasiyor ona ilac buluyorum o komsunun cocugu bjze yardim ediyor sonra disarda bjr gurultuler bir kalabalik oluyor o klmsunun oglu bakmaya gidiyor darbe oldugu aksam gibi bir kargasa oluyor ben gidip bir dugme bir yerin sinyalini kesiyorum o komsu bir grup gelip komsunun oglunun bogazini kesiyorlar ordan bir iki kisi komsynun oglunu kurtariyorlar hastaneye goturuyorlar ve en sonda ben kendimi gelinlikli olarak goruyorum

 • Merhabalar,
  Rüyamın en iyi ve en net hatırladığım kısmı: okuduğum lisenin koridorundayım ve ortam ıssız bir anda değer verdiğim (hatta hoşlandığım) kız beliriyor ve uzaktan yanıma geliyor. Önce el sıkışıyoruz sonra el sıkışmaya devam ederken öpüşmeye başlıyoruz ve bir süre sonra uyanıyorum.

 • Merhaba yorgundum ve uyumak için uzanmıştım, ve kendimi rüyada gerçekteki gibi gördüm ve kendi kendimi öptüm, bunun anlamı ne acaba?

  • Merhabalar Sevgili Leyla,

   Rüyada kendi kendini öptüğünü görmen, çok hayra yorumlanır. Sevinç, mutluluk ve başarıya delalet eder. Küs olduğun biri ile barışabilirsin. Beklediğin bir yardım var ise bunun ile ilgili kaynağın zaten sende var olduğunu hatırlatır.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…

 • Ben Ilk once obur dunyayi Gordum orda annnemi ablami sayiyorlardi iste cenette gidecekler diye tam Benim ismimi soylediler isminiz sonlarda yer aliyor cennete giremiyirsunuz sonra inanmiyorum ruya oldugunu dusunuyirum yanimdaki abim durtuyo bak ruya degil diyor sonra bakiyorum cennetekiler ve cehennmedekiler aranda sadece 1 kapi Var iste ana yani cehenneme ait hic bisey gormuyorum sadece odadayiz sonra geciyo o ruya tanimiyorum Adami sonra yanina gidince cok etkileniyorum Ben adama sarilip opuyorum ayagimi bacagina falan degdiriyoyorum tahrik ediyom ama adamin evli oldugunu biliyorum sonra pişman oluyorum sonra cok degisik bukadar.

 • Merhabalar
  Hatırladığım tek şey rüyamda etrafta bişey oluyo ve tüm beyaz mıydı neydi farelerin hepsi belimde toplanıyor bu rüyayı yorumlarmısınız

 • Ruyamda hamam gibi bir yerin önündeyim erkekler hamaminin önünde erkek arkadaşımın abisinin cikmasini bekliyorum, gideceğimi söylemek için, çıkıyor hamamdan görüşürüz abi gidiyorum diyip sarılayım diye eğilirken bı anda dudağımdan öpüyor,abi dur diyorum, şuan abin olarak düşünme beni diyor

 • Rüyamda hiç tanımadığım bir kadınla kendimi yatakta buluyorum ve onunla öpüşüyoruz. Bu durum önce beni çok tedirgin ediyor, sonra ise sanki benim sevgilimmiş gibi çok büyük haz duyuyorum. Yorumlar mısınız?

 • Merhaba, rüyamda ünlü bir erkek şarkıcını görmek için onun gelişini sabırsızlıkla beklediyimi ve sonra erkek geldi ve ben ona yetişmek için suretle yürüdüm ona taraf ve o an çikdiğim nerdivene ayağim takildi ve dizim yere deydi ayni anda kalktım ve o kişiye doğru yürüdüm. Ona içten sarıldım oda bana. Sonra ünlü erkek beni dudağımdan öptü. Uzun öpücüktü? Çok mutlu oldum. Ve rüyanı çok gerçekçi gördüm. Aniden uyandim. Ruyamiydi gerçekmiydi bir anlik anlayamadim. Rüya içinde çox yoğun mutluluk hissi duydum. Adeta uçuyordum? Sizce yorumu nedir????)) Cevaplarsaniz sevinirim?

 • Merhaba, rüyamda erkek arkadaşım ben ve erkek arkadaşımın sınıf arkadaşı bi kız vardı. Odada uzanıp ders çalışıyorlardı, ben de oradaydım. Sonra o kız sevgilimin yanağından öptü ve güldü. Sonra ben kızı dövmeye başladım. Erkek arkadaşım beni durdurmadı ve hiç bir şey de söylemedi. Kızdan kan gelene kadar dövdüm. Kız gittikten sonra erkek arkadaşım bana kızdı olayı bilmeden etmeden neden böyle yapıyorsun diye. Madem öyle neden durdurmadın suçlusun demekki dedim ve annemin yanına koştum bu ne demek oluyor lütfen açıklar mısınızz

 • Rüyamda bir kız bana laf attıyor ve arkamı dönüp bir kaç adım attıyorum ve kızla öpüşmeye başlıyorum

 • Rüyamda tuhaf ve urkunc bir yerdeydik
  Benim teyzelerim ve kuzenlerimle birlikteydik.
  Birileri bizi bileklerimizden tavana zincirliyordu. Karanlık silüetlerdi. Sonra o siluet her kimse veya neyse bana tuhaf bir sekilde sesini çıkarmadı. Ellerimi oradan çözüp üzerimi değiştirmeme seslenmedi. Ama şunu o dillendirmese de hissetmiştim. Üstümü değiştirip oraya geri dönmek zorundaydım. Hepimiz perişan haldeydik. Ara sıra gülüyor ara sıra modumuz aniden düşüyordu. Sonra ben üstümü değiştirmek için karşı odaya geçtim. Oda bir yatak odasiydi ve gerçekten güzeldi. Ben çamaşır ararken benim tarafımda kalmamış olduğunu farkettim. Büyük teyzemin çekmecesine yönelip oradan aldım ve aynanın karşısında tam üzerime geçirirken kapı açıldı. Gelen o teyzemin kocasıydi. Ben aniden iki büklüm olup varlığını yeni farkettigim soyunma odasına koştum ve onun odadan çıkmasını bekledim. Ancak o gelip perdeyi aniden açtı ve beni dudağımdan öptü. Adam babam yaşında ve gerçekten o an aklıma gelen tek şey teyzeme ne cevap verecegimdi. Kendimi çok suçlu hissediyordum. Kafam karışık, yorumlarsaniz çok sevinirim.

 • Evliyim rüyamda bir erkeği dudaklarından öpüyorum ama o anki his sadece duygusal şeyler oluşturuyor bende ve onu tamda duygularımın karşılığı olarak görüyorum ve okadar yoğun duygular oluşuyor ki ona aşık oluyorum sanki bütün sevgiyi mutluluğu onda buluyorum ve evli olduğumunda farkındayım üstelik evli olduğum insandan nasıl ayrılmam gerektiğini bile düşünüyorum

 • Merhaba,
  Rüyamda, sanal bi oyundan irtibat kurduğum, oyun dışında da yakın çevremde olan ama oyun dışında farketmediğim bi kızla tanışıyorum. Bu kızın başı oyun yüzünden derde giriyor. Polisler bu kızı arıyor falan. Yaklaşık 1 gün sonra gece vakti ben bu kızın üzerindeki suçlamaların büyük çoğunluğunu kaldırıp kızı aklıyorum. Ama polisler ve yakın çevresi kıza yüzlerini ekşiterek bakıyor hala.Yapmam gereken son bir kaç işlem kalıyor. Aynı gece Bir binanın çatısına merdivenleri kullanarak çıkıyorum ama çıkarken kendimi at üstündeymiş gibi hissederek çıkıyorum. Çatıda o kızla karşılaşıyorum. O da benim yapmam gereken işi yapmaya çalışıyorken sesleniyorum ve yanima geliyor. Çok heyecanlanıyoruz. Geldiği an birbirimize sarılıp öpüşmeye başlıyoruz öpüşürken aklıma gerçek hayattaki sevgilim geliyor ve kıza her ne kadar mutsuz olsam da benim bir ilişkim var önce olan ilişkimi sonlandırmam gerek bana yakışmaz bu durum diyorum. Heyecanlı, sevinçli ve irkilerek uyandım. Lütfen yorumlar mısınız?(Bu arada kız fiziği ve mağrur duruşuyla tam hayalimde olan kızdı)

 • Merhaba,

  Rüyamda uzaktan sevdiğim bi erkekle tanımadığım bi evde karşılaştık. O etrafa bakarak bi odaya çekti beni kapıyı kitledi ve bi yatak vardı onun üzerine yitip beni ağızdan öptü. Öptüğünde ağzında sanki yiyecek vardı ve ben durdurdum, ağzındakinin ne olduğunu anlamak için ve sonra birşey demeden devam etti. Sonra birden uyandım ama rüyamda ama odada o yoktu ve evden dışarı çıktığımda bütün ailem büyük bir masada oturuyorlardı kapının önünde ve herkes bana bakıyordu bir şey demeden ve ben onlara “kötü bir şey yapmadım” diyorum, onlar bana cevap vermiyorlardı. Ben başka bir yere gittim yaptığımdan utanıp ve o erkeği arıyorum gözlerimle ve düşünüyorum nerde olduğunu. Bağzı yerleri unuttum, hatırladığım kadarını yazdım.

 • Rüyamda bayan çalışma arkadaşım ile bir odanın kapısında karşılaşıyor ve onu öpüyorum sonra çılgınlar gibi dillerimizle öpüşüyoruz.

 • Merhaba,
  Rüyamda okuldaydım ve sınıfa yeni giriyordum. Şuan uni okuyorum rüyada da öyleydi ama ilkokuldaki çocukluk aşkım da aynı sınıftaydı ben yerime oturana kadar bana bakıyordu, selam verdim ve yanıma oturmasın diye bir kızın yanına oturdum. Benim oturduğumu görünce geldi arka sıraya oturdu ve muhabbet ediyorduk hep beraber yeni döneme girerken birbirimizi özledigimizden bahsediyorduk ve o birden yanıma geldi oturdu. Battaniye gibi birşeyi başımıza örttü o an herkes sustu gibi oldu ya da bize ses gelmedi, battaniye biraz açık kalmıstı ve karşıda oturan kız bize bakıyordu o anda beni öptü ve ben de onu geri yanıt verdim. Çok utanıyordum ve kendimi garip hissetmiştim kız baktığı için.

 • Mrb rüyamda bi aydır tanıştığım bi beyi gördüm.. muhabetiniz var ama henüz sevgili dglz ona karşı duygularım var. Onun varmı bilemiyorum ama bi haftadır iletişimimiz kopuk.. dün onu rüyamda gördüm ben oturuyordum o da yanımda uzanıyordu T harfi gibiydi yani duruş şeklimiz bana bişi diyodu bende üzülüyodum. Elimde bişi vardı onla uğraşıyordum. Koluma dokunup uzananmamı işaret eti.. uzandığım an normalde uzak düşmemiz gerekirken birden yüz yüze geldik tam göğsümün üstüne başını koydu sonra yüzünü bana çevirdi ve dudaklarımdan öptü. Küçük bi buse. O an uyandım ztn derin nefes aldim.. nefesimi tutmuşum bi an soluk soluğa uyandım. Ama gerçek gibiydi

 • Merhaba.
  Şimdi biraz garip ama rüyamda Etraf karanlık,sadece en yakın arkadaşımı görebiliyorum, yanağından öpüyorum sonra ise o beni dudaklarımdan öpüyor. İkimizde kızız ve ben gerçek hayatta da ondan hoşlanıyorum?

 • Merhabalar,

  Rüyamda arkadaşların olduğu bir ev ortamında eski ilkokul arkadaşım ile yakinlasmamiz oluyor. Beni öpüyor ve bir şeyler yaşayacak konuma geliyoruz fakat ben eski sevgilimi hala düşünüyor olduğum için işin ileriye gitmesini engelliyor ve ona istemediğimi söylüyorum. Sonrasında arkadaşlar ile birlikte yemek yiyoruz fakat ortamda herhangi bir gerginlik yok hicbir şey olmamış gibi davranabiliyoruz.

 • Ruyamda anneannemin bahcesindeydim bir kac tane çilek fidesi vardı bahçede aldım bi tane çilek kopardim yemeye başladım ve cileklerin içi bembeyazdi yedikçe içinin beyaz renk oldugunu görüyordum.ne anlama geliyo acaba

 • Merhaba, benim 3 yıllık sevgilim var ama rüyamda tanıdığım ama çok samimi olmadığım bir arkadaşım beni öpüyordu ben onu itmem gerektiğini fark ediyordum itmeye çalışıyordum ama sonra ben de öpüyordum kalabalık bir yerdeydik yanımızda arkadaşlar vardı ama onlar başka bir şeyle ilgileniyordu biz ikimiz o sırada konuşuyorduk güven oyunu oynayalım dedi çocuk ben de tamam dedim el ele tutuşup oynadık işte ben kendimi bırakırken o tuttu sonra yere düştük o da üstüme düştü çimenlere sonra dediğim gibi beni öptü

 • Merhaba,cami hocasinin seni alması ve evine götürmesi. Bu rüyanın tabirini öğrenmek istiyorum.

 • Merhaba,

  Ruyamda gercek hayata evli onlan biriyle opusuyorum ve birbirimize asik oluyoruz. Ailererimiz tanisiyor ve cok mutluyuz. Ama ruya disinda kisiyi taniyorum ve evli mutlu…

 • Merhaba Rüyamda ayrı olduğum eşimi annelerin evinde gördüm yatağa uzanmış bende yanına yatıyorum arkasından sarılıp sırtından öpüyorum oda bana sarılıyor yüzünü bana dönüyor sonra uyandım yorumlarmısınız rüyamı

 • Rüyamda teyzemlere gitmişiz ama teyzemlerin evinde değiliz. Sözde oradaymışız. Arkadaşlar var tanımıyorum çoğunu. Uzun bir sopa ile birbirimize top atıyoruz. Oyun gibi bir şey. Sonra bir çocuk var. Yüzünü hatırlamıyorum. Onunla arkadaş olmaya başlıyoruz. Normalde teyzemlerin komşusundan hoşlanıyorum. O çocuk olabilir. Sonra herkes dağılıyor, biz baş başa kalıyoruz. Gülüyor konuşuyoruz. Sonra çocuk beni öpmeye başlıyor bende ona karşılık veriyorum. Diğerleri bizi basıp oooluyorlar. Sonra ben eve gidip duş alıyorum. Duş sonrası aynaya bakınca olmayan sevgilime ihanet etmişim gibi hissediyorum. Babam geliyor. Banyodan çıkarken babam arkadaşlarımın evde olmadığını söylüyor. Bende elime telefonumu alınca o çocuk bana mesaj atmış oluyor. Evde olmadıklarını, karanlık deniz kenarında oyun oynayacaklarını, evin önündeki teyzemin yaptığı böreği alıp onun yanına gelmemiş istediğini söylüyor. Sonra bir anda onların yanına gitmiş oluyorum. Çocukla tekrar öpüşmeye başlıyoruz.

 • Merhaba ben evli bir kadın olarak rüyamda israillilerin bizim memlekete savaşa geldiklerini gördüm. Sonra bi baktım ben o İsrailli düşmanların yanındayım onlardan genç birine aşık oldum biri kapının önünden geçmeye korkuyordu çünkü her geçeni öldüreceklerdi. Sonra ben aşık olduğum gence dedim korkutmayın onları onlar günah masum insanlar beni dinledi karışmadı sonra bi baktım dudaktan öpüşüyoruz. Ondan sonra bi baktım iki katlı bir evin bahçesindeyim ama hiç yeşillik yok hep sarı toprak var biz orada bizimkilerle bişeylerin kutlamasını yapıyorduk. Sonra bi baktım biri bana dedi aşık olduğun genç evde yukarda seni bekliyor hani bulusacaktınız bende dedim tamam hemen yukarıya çıktım baktım aşık olduğum genç beni gördü bana sarildi yine beni dudaktan öptü ben dahada ona aşık oldum sonra asagi indim her katta kanepe örtülerinin parçaları yerlerde onları topladım aşağı indim bi baktım halamın kızı bana kızdı dedi niye o örtüleri getirdin bende aldım tekrar yukarıya çıktım bi odaya bırakacaktım kapıyı açtım baktım yerlerde hep yatak serili gorümcem eltim bide eltimin yeni doğan oğlu üçüde yatakta yatiyorlar di baktım eltim bana dedi o örtüleri koy bu odaya bende bıraktım indim aşağıya binanın alt bodrumuna gittim bi baktım kaynım yanımda eşimin kardeşi beni taciz ediyordu ben ondan bir türlü kaçamiyordum elini hep bana uzatıyordu sapık hareketler yapıyordu. Sonra baktım kaynım sinirlenmiş evden bi kaç eşya alıp gidiyordu bana diyordu poşet getir eşyalarımı toplayacam bende ona kızdım dedim niye böyle yapıyorsun ben senin yemeğini yapıyorum işini yapıyorum çamaşırlarını yıkıyorum bana dedi yok ben gidecem. Kaynanamın vitrinindeki 7 tane süs filleri aldı dedi götürecem. Sonra ben geldim salonun ortasına bi baktım aşık olduğum çocuk valizini hazırlamış gidiyordu. Ona baktım kafasına siyah bir şapka takmış dedi ben gidiyorum kendine iyi bak ben öyle üzülüyordum ki hiç gözümü onun gözlerinden ayırmıyordum. Bayağı bakıştık ondan sonra uyandım

 • Merhaba, rüyamda tanıdığım bir erkek arkadaşımın beni öptüğünü gördüm. Rüyamda o kişi yakın arkadaşıyla birlikte bir evde yaşıyor ve ben de onları ziyarete gitmiş oluyorum. İkisi de normal arkadaşım. Sonra biri ile yalnız kaldığımız zaman benden hoşlandığını, sevgili olmak istediğini vs söylüyor. Çok şaşırıyorum ama tepki bile veremeden dudağımdan öpüyor. Rahatsız olmuyorum ama. Sonra balkona diğer arkadaşın yanına gidiyorum. O arada beni öpen çocuğun küçük kardeşi balkondan eve giriyor. Evin yangın merdiveni varmış ve balkona açılıyor. Hemen ardından diğer kardeşi, annesi, babası, teyzesi gibi kişiler giriyor. Arkadaşa soruyorum neden geldiler diye, haberim yok normalde çat kapı gelmezlerdi diyor. Bu arada da beni öpen çocuk ailesini karşılıyor beni yanına çağırıyor ama çekiniyorum gitmiyorum. Mutfağa gidip ailesine yiyecek bir şeyler hazırlıyorum. Arada ailesinden birileri yanıma gelip benimle konuşmaya çalışıyor. Sonra öpen çocuk da yalnız kaldığımız fırsatı buldukça yanıma gelip içeri ailesinin yanına gelmemi söylüyor, sarılıyor, elimi tutuyor falan. Ama utanıp bir türlü gidemiyorum. Babası dışında tüm ailesi ile mutfakta konuşmuş oluyorum ama. Diğer arkadaş da geliyor en son ve beni öpeni överek, ‘o sevdi mi bırakmaz sonuna kadar gider’ falan diyor. Gerçek hayatta bu arkadaşla aramızda hiç böyle bir diyalog geçmedi. O yüzden kafam karıştı benim de. Rica etsem bu rüyayı yorumlayabilir misiniz ?

 • Okuldan hoşlandığım bi çocuk vardı . Çok seçmiştim ama o benim sevginle dalga geçmişti. Benm kıymetimi bilemedi . Rüyamda ise evimin kapısının önünde bi3 araba vardı ona binip başka yere gidecekti. Ben saklandım kapının önünde beni görmesin diye ama içeri girerken beni gördü. Brni görür görmez evimin balkonundan içeri girmeye çalışıyodu ben kapıyı kapatmaya çalıştım ama yine içeri girmeyi başardı . İçeri girdikten sonra öpüşmeye başladık . Öpüşmeye vaşladıktan sonra ilişkiye girecektik ben çok heyecanlanmıştım. Ama sonradan vazgeçtik. Mutfağa geçip ona gidecek bir şeyler verdim. Bu kadar .

 • Rüyamda eski sevgilimle çok özlemiş bir şekilde öpüştüğümüzü gördüm . cok gercek gibiydi herhangi bir konuşma ya da baska bir sey yoktu .

 • Merhaba rüyamda ayrıldığım eski eşim bize gelmiş yatakta yatıyoruz beni öyle öpüyor ki şehvetle dişleri dişime vuruyor üzerimdekileri çıkarmak istiyor ama ben kat kat giyinmişim o şırada kapattığım pencere ve kapı açılıyor annem açmış ben kalkıp kapıları kapatıyorum sonra beraber dışarı çıkıyoruz onun elinde poşetler var anlamı nedir ?

 • Selamlar.ben dün gece rüyamda tanımadığım bi kişiyle öpüştüğümü gördüm.şimdi görüyomki biz bi yataktayız ve ben başımı onun dizlerine koymuş sohbet ediyoruz .o benim başımı okşuyo ve içimde ona karşı bişeyler hiss ediyom hoşuma gidiyo sanki ve biraz geçtikten sonra onu aniden dudağından öpüyorum ve çok gerçekci şekilde onunla öpüştüğümü görüyom resmen hiss ediyorum.ve sonra kendimi çekip koşarak ordan ayrılıyorum.ve benim gerçek hayatda bi sevgilim var o rüyadaki tanmadığım kişiyle öpüşürjen ve sohbet ederken aklımda oluyo sevgilim ve onu aldatmış gibi hiss ediyom.sizce bu rüya ne anlam veriyor.cvplarsanız sevinirim .saygılar