Rüya

RÜYADA İNCİR GÖRMEK

Rüyada incir görmek; kısmet, rızık, şans, zenginlik, evlilik, bolluk, bereket, kişisel derinlik ve bilgelik gibi durumları sembolize eder. İncirgörmek, hiç beklenmedik yerlerden, zahmetsiz gelecek hayra delalet eder. Rüyada incir, kişinin aile ve iş hayatına dair bilgiler verir. bekar bir kimse için evlilik, çalışmayan için, yeni bir iş imkanı, bol kazanç, evli kişi için çocuk sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada İncir Görmek Nasıl Yorumlanır

Rüyada incir görmek, bolluk ve bereketi, zengin çekirdeği ile kişinin hayatına getireceği yeniliklere delalet etmekle birlikte, insanın taşıdığı derinliği ve bilgeliği de temsil eder. İncirin rüyada görülme durumuna göre kişiye vermek istediği mesaj farklılıklar gösterebilir.

Rüyada Olgunlaşmış İncir Görmek

Olgunlaşmış incir görmek, bol rızık anlamına gelir. Çürümüş ve kurtlu incir görmek, kişinin hayatına getireceği bolluk ile birlikte dedikodu yapan, haset insanların varlığına da işaret eder.

Rüyada İncir Almak

Rüyada incir satın aldığını görmek, kişinin hayatında elde edeceği zenginliğe ve berekete, maddi sorunlardan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada İncir Satmak

İncir sattığını görmek, ticarette başarı elde etmek, maddi ve manevi zenginlik ve birçok insana iş imkanı sağlamak, toplumun yararına olacak işlere katkıda bulunmak, paylaşmak anlamına gelir.

Rüyada İncir Yemek

Rüyada incir yemek, sevinç ve mutluluğa, hayırlı bir işe, evlenmeye, hayattan zevk almaya ve bol rızık sahibi olmaya delalet eder. İncir yediğini gören kişi aynı zamanda bir bebek sahibi olabilir veya kendi işinin  sahibi olabilir.

Kişinin kendine incir ikram edildiğini ve inciri yediğini görmesi, kendisine sunulan imkanı iyi değerlendirip kendi yararına işler yapacağı anlamına gelir.

İkram edilen inciri yememek, imkanları görmezden gelmek, elinin tersiyle itmek sonrada şikayet eden, mızmız bir insana delalet eder.

Rüyada Tatlı İncir Yemek

Rüyada tatlı incir yemek dünya nimetlerinden faydalanmaya ve soyun devamına, evlatların çok olacağına, zenginliğinin gitgide artacağına yorumlanır.

Mevsiminde yenen incir, kişinin hayatında yaşayacağı hayırlı olaylara ve yeni gelişmelere bolluk ve berekete delalet eder.

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada incir ağacı görmek, hayatın içindeki her türlü zorlu koşullar da ayakta kalmayı ve başarıya ulaşmayı temsil eder. Evin dışında ve uzağında incir ağacı görmek hayra yorumlanır ve iş kurmak, işe başlamak, varlıklı biriyle evlenmek gibi durumlar ile ilişkilidir.

Evin içinde görülen incir ağacı, maddi zorlukların yaşanacağı anlamına gelir. Kişinin hayatında farkında olmadığı bir durumun yaşanacağına ve yeni bir sürecin başlamak üzere olduğuna delalet eder. Belki de yeni gelen dönem eskisinden daha iyi olabilir.

İncir ağacına tırmandığını görmek, güven vermeyen bir işe başlamak veya sadece kendi dediğinin yapılmasını isteyen bir işverene yada yatırım yapılacak alanda şartları kişinin kendinden çok piyasanın belirleyici olacağına yorumlanır.

Rüyada incir yaprağı görmek, kişinin utanılacak bir olaya dahil olduğuna ve bunu başkalarından gizleme ihtiyacı duyduğunu anlatır.

Rüyada Mor İncir Görmek

Rüyada mor incir görmek, kişinin dünya nimetleri ne kavuşmuş olmakla birlikte, görünmez olanın ötesinde kişisel derinliğe ulaşma isteğini ve bu yolda başarı elde edip, bilgiyi başkaları ile de paylaşıp ruhen de tatmin olacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil İncir Görmek

Yeşil incir görmek kişinin tekamül yolunda ilerlediğini ve bu konuda gösterdiği gayret içinde başarılı olacağına delalet eder. Yaşam amacına ulaşmak, huzur ve mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Siyah İncir Görmek

Rüyada siyah incir görmek, kişinin kendi içsel derinliğini keşfetmekten korktuğu anlamına gelir. Siyah incir bilinmeyen durumları da temsil eder.

Rüyada Sarı İncir Görmek

Rüyada sarı incir görmek, kişinin hayatında yaşadığı sınavlarda belli bir olgunluğa geldiğine, pes etmeyerek, hakkı olan ödüle sahip olacağına, maddi sorunlarından kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Kuru İncir Görmek

Rüyada kuru incir görmek, kişinin bu gün ile birlikte geleceği de düşündüğüne, yaptığı yatırımların kar getireceğine, yaşam boyu, yokluk çekmeden mal varlığının artacağına işaret eder.

Rüyada İncir Reçeli Görmek

Kişinin rüyada incir reçeli görmesi, zenginliğinin artması, ailece huzur ve refah içinde olacaklarına yorumlanır.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.