Rüya

RÜYADA BİLEZİK GÖRMEK

Rüyada bilezik görmek; sevinç, başarı, mutluluk, bolluk ve berekete aynı zamanda rüya sahibi için hayatında hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Evlilik, aile ve iş hayatına dair konulara, meslek tercihine, eğitim ve miras işlerinin gelişme sürecine dair bilgiler verir.

Rüyada bilezik kişinin yakın çevresi ile olan ilişkilerini ifade eder. Gördüğü bileziği beğenmek; yaşamakta hoşnut olacağı güzel olayların gerçekleşmesi demektir.

Kişinin rüyada bilezik taktığını görmesi; çalıştığı meslekte başarılı olmaya ve hatırı sayılır mülk edineceği anlamına gelir.

Bilezik çıkarmak; kişinin bazı ilişkilerini, bitirme kararı alması gerektiğine delalet eder. Bazen de bilezik çıkarmak; kısa süreli yaşanacak maddi sorunlara işaret eder.

Kadınlar için bilezik; yaşanacak sevinç ve mutluluktur. Bekar kişiler için yeni biri ile tanışmak ve bu kişiden hoşlanacağı anlamına gelir.

Rüya tabir edenlerin bir çoğu bileziği erkek için sıkıntı ve maddi darlık olarak yorumlamış olsa da günümüzdeki yorumu, bilezik erkeğin eşini, çocuklarını, mesleğini ve mal varlığını temsil eder.

Rüyada Altın Bilezik Görmek Ne Anlama Gelir

Altın bilezik görmek, nasıl gördüğünüz ile ilgili olarak çok çeşitli yorumlar içerir ve hayırla tabir olunan rüyalar arasındadır.

Rüyada bekar bir kadın için altın bilezik görmek; hayırlı işlere, evlilikle ilgili durumların gündeme geleceğine, eğitim veya iş hayatı ile ilgili gelişmelerdir.

Evli bir kadın için, çocuk sahibi olmaya, sevinçli haberler almaya, ailesi için maddi bolluğa delalet eder.

Rüyada bilezik görmek; bekar bir erkek için, evlilik ve iş hayatına dair günlük yaşamında gündeminde ne varsa onunla ilgili mesajlar verir.

Evli bir erkeğin bilezik görmesi; maddi konularda bol kazanca, mesleğinde uzmanlaşmaya, işinde başarıya, evlatlarına veya miras işleriyle ilgili durumlara işaret eder.

Rüyada gördüğünüz bileziğin defoları var ise; yaşanacak küçük sorunlara yorumlanır.

Rüyada bilezik görmek ile ilgili diğer yorumlar için yazının devamına okuyabilirsiniz.

Rüyada Altın Bilezik Görmek

Altın bilezik görmek; sevinç, neşe, maddi zenginlik, ferah, başarı ve zafer anlamına gelir. Bilgisini ve zenginliğini paylaşan bir kişiye delalet eder.

Yüklü bir miras ve para elde etmeye, sevinçli güzel haberler almaya, varlıklı yardım sever kişiler ile tanışmaya ve onlardan gelecek hayra, kariyer sahibi olmaya, bolluk ve berekete delalet eder.

Rüyada görülen altın bileziğin çokluğu sembolize ettiği şeylerin artıp çoğalması demektir.

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

Rüyada altın bilezik taktığını görmek; kadın veya erkek farketmeksizin, hayırlı olayların gerçekleşmesine delalet eder.

Kişinin hayatına girecek hayırlı bir eşe, mesleğinde başarılı olmaya, karlı bir işe, herkes tarafında sevilen, saygı gösterilen, fikirlerine ihtiyaç duyulan biri olacağı anlamına gelir.

Anne tarafından takılan altın bilezik; manevi desteğe, baba tarafından takılan altın bilezik ise; maddi yardım ve güce yorumlanır.

Rüyada bir bebeğin kolunda bilezik görmek; aileye yeni katılacak bir kişiye delalet eder.

Sağ koluna bilezik takan kişi; mesleğinde yükselip kariyer yapar ve maddi zenginliğe ulaşır. İşsiz biri iş teklifi alır.

Kişinin sol koluna bilezik takması; bekar ise, hayırlı bir eş ile evlilik yapar, evli ise aile hayatında uyum ve mutluluğu yaşar. Sol kola birden fazla bilezik takması, çocuklarını temsil eder.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Umulmadık bir yerden gelecek kısmet anlamına gelir. Kişinin evlilik teklifi almasına veya etmesine, çalışmayan biri için, getirisi iyi olan bir iş teklifi almasına delalet eder.

Maddi sıkıntılardan kurtulmaya, zengin bir kadın veya erkek ile tanışarak arkadaş olmaya, sıkıntılardan sonra gelen refaha işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Hediye Almak

Altın bilezik hediye almak; zorlanmadan elde edilecek mal varlığına veya paraya delalet eder ve kişi için yepyeni bir sürecin başlangıcına, statü sahibi olmaya, çevresinde değer görmeye yorumlanır.

Bazen de kolay elde edilen başarının ziyan olmasına, kıymet bilmemek anlamına gelir.

Rüyada  Kuyumcuda Altın Bilezik Almak

Rüyada kuyumcuda altın bilezik aldığını gören kişi için; maddi kazançlarının artmasına, getirisi çok olan yeni bir işe başlamaya veya evlenmeye delalet eder.

Rüyada Birinin Koluna Altın Bilezik Takmak

Bir kimsenin menfaatini koruyarak, yol gösterip destek olmaya ona kazanç ve imkan sağlamaya, güç vermeye delalet eder.

Rüyada birinin koluna sahte bilezik taktığını görmek; kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumları idare edebilmek için yalan söylemesine veya menfaati için sahte kimlik takınmak anlamına gelir.

Bir kimsenin koluna altın burma bilezik takmak; kişinin kendi geniş imkanları ile gurur duyup, gösteriş yapmasına veya imkanlarını başkalarına yardım için kullanacağı anlamına gelir.

Rüyada Altın Bilezik Saklamak

Rüyada altın bilezik saklamak; kişinin maddi birikimlerini korumak istediğine, mal varlığı hakkında kimse ile konuşmak veya ihtiyacı olan yakınlarına vermek istemediğine delalet eder.

Rüyada anne ve babadan altın bilezik saklamak; özel hayatı ile ilgili sessiz adımlar attığı anlamına gelir.

Rüyada eşinden altın bilezik sakladığını görmek; ileride ayrılık söz konusu olursa diye zor zamanlar için para biriktirmek istediğine ve eşine güven duymadığı için tedbirli davranmaya yorumlanır.

Rüyada yastık altında altın bilezik saklamak, gizlice yapılmak istenen bir işin ortaya çıkmasına veya böyle bir duruma tanıklık etmeye delalet eder.

Rüyada Altın Bilezik Kaybetmek

Kişinin rüyada altın bilezik kaybettiğini görmesi ve çok üzülüp ağlaması; maddi kayıplara ve biten ilişkiye dair yeni güzel gelişmeler yaşamasına, sıkıntılı durumların ardından gelen mutluluk ve huzura yorumlanır.

Kişi sevmediği bir altın bileziğini kaybederse, korkularının gereksiz olduğuna delalet eder.

Maddi değeri olmayan bir bileziği kaybetmek; sıkıntı ve kederden kurtulmak anlamına gelir.

Rüyada Çok Sayıda Bilezik Görmek

Kişinin çok sayıda altın bilezik görmesi; bolluk, bereket, maddi zenginlik ve yatırımların kar etmesi ve saygınlık elde etmek, hayırlı bir eş ve evlatlar anlamına gelir.

Rüyada Kırık Altın Bilezik Görmek

Rüya sahibinin kırık altın bilezik görmesi; yaşanacak hayal kırıklığına ve üzüntüye delalet eder. Bazen de kaçan fırsatlar anlamına gelir.

Rüyada kırık altın bileziği yapıştırmaya çalışmak; bir konuda beyhude nefes tüketmeye, boşa zaman harcamak demektir.

Kırık altın bileziği satmaya çalışmak; borçlarını kapatmak için elinde ne varsa satmaya delalet eder.

Böyle bir rüya görmek; kişinin içine dönüp neyi yanlış yaptığını gözden geçirerek kontrolü eline almasında fayda var.

Rüyada Altın Bileziğini Çaldırmak

Rüyada altın bilezik çaldırmak; kişinin yakın çevresinde güvendiği biri tarafından zarara uğramaya veya yaşanacak tatsız bir olayı, kendi hatası olarak kabullenmeye delalet eder.

Rüyada altın bileziklerin tamamını çaldırmak; kişinin yıllarca biriktirdiği şeyleri, yanlış girişimleri sonucunda kaybetmesine, yanlış kişilere güvenmeye ve sonucunda hüsrana uğramaya yorumlanır.

Ancak bu bir haberci rüya olduğu için kişi kontrolü ele alarak olayın gidişatını değiştirebilir.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

Hayırlı rüyalar arasındadır ve kişinin maddi ve manevi sıkıntılarından kurtularak refaha ermesine delalet eder.

Ayrıca yepyeni başlangıçları da haber verir. Kişi hayatının aşkıyla karşılaşabilir, yeni bir işe başlayabilir, beklemediği bir anda maddi yardım alabilir.

Rüyada Bebek Kolunda Altın Bilezik Görmek

Eve gelecek bir misafirin beraberinde getireceği iyilik, güzellik ve bereket anlamına gelir.

Bebeğin kolunda gereğinden büyük altın bilezik görmek; beklenmedik nimet ve başarıya delalet eder.

Rüyada kız bebeğin kolunda altın bilezik görmek; kişinin duygusal anlamda elde edeceği değerlere, mutluluk ve sevince işaret eder.

Erkek bebeğin kolunda görülen altın bilezik; büyüyüp gelişmekte olan karlı bir işe ve kişinin evlatları anlamına gelir.

Rüyada İncili Bilezik Görmek

İncili bilezik görmek; kadın veya erkek için de aynı şeyi sembolize eder. İyi talih, zengin ve seçkin, zevk sahibi bir eş demektir.

Rüyada bilezik üzerindeki incilerin çokluğu ve güzelliği; kişinin el becerilerine ve yaşam kalitesinin yüksekliğine, sanat ile iç içe olmaya delalet eder.

Rüyada Gümüş Bilezik Görmek

Rüya sahibi için gümüş bilezik görmek; altın bilezik gibi soyluluk ve zenginliği sembolize eder.

Gümüş bilezik, seçkin, farklı ve yenilikçi olanla iletişime geçmeyi, üretmeyi, bir konuda yetkin kişi olmak demektir. Aynı zamanda böyle biriyle karşılaşmaya ve ondan fayda görmeye işaret eder.

Kişinin kendi içine dönerek kendini ve yeteneklerini ortaya çıkarması anlamına da gelir.

Not: Görmüş olduğunuz rüyayı aşağıda yorum olarak paylaşmayı unutmayın.

Önemli: Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

20 Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Merhaba 🙂

  Rüyamda; denizin ortasına doğru bir küçük toprak çıkıntısı ve onun üzerinde de 4 tane tahtalar çakıp iskeleti oluşturulmaya çalışılan yapı gördüm.. işçiler iskeletlerini tamamlamış ve çalışmaya devam ediyorlardı. Buradan ev alsam keşke dedim yapan kişiyi sorarken büyük bir dalga geldi ve yapıların üzerine çarptı.. uyandım

  Sevgiler..

  • Merhabalar Sevgili Edna,

   Rüyada görmüş olduğun şeyler, gerçek yaşamında sana gelecekle ilgili güven vermeyen bir kişi veya iş ile ilgili bir gündemin olduğuna delalet eder. Duygusal olarak hassas olduğun bu günlerde ciddi kararlar vermemekte fayda var.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…..

   • Rüyada kolumda çok fazla altın bilezik görüyorum kızımda bana altin bilezik vermek istiyor ben bunlar cok fazla zaten gerek yok sen tak diyorum ama istemiyerekte olsa alip takiyorum

    • Rüyamda Kayın validem ve kayınpederim bana 5-6 tane altın bilezik veriyorlardı. Ancak bunları kuyumcuda kestirip öyle getiriyorlar. Kullanirsin senin daha çok ihtiyacın var dediler. Sonra uyandım Sabah namazı vaktiydi. Yorumlar mısınız iyi gunler

 • Ruyamda maddi değeri olmayan bir bileklik takıyordum, kullanılmış gibiydi yeni değildi, üzerindeki parçalarının da bir kısmı yerinden kopmuş sarkıyordu, ben de yerine tutturulur mu diye bakıyordum.

  • Merhabalar Sevgili Ruya,

   Rüyada maddi değeri olmayan bir bileklik taktığını görmen ve bilekliğin kullanılmış gibi olması, üzerindeki parçaların da bir kısmının kopmuş olduğunu görmen ve tamir edilebilir mi diye bakıyor olman, bilekliği hangi kolunda gördüğün önemli olmakla birlikte, vaktini boş işlerle harcadığına delalet eder.

   Rüyanın hayırlara vesile olmasını dilerim.

   Sevgiler…….

   • Ruyamda dugunum oldugunu ve akrabalarim tarafindan 9 tane altin bilezik takildigini hepsininde farkli boyut ve sekilerde oldugunu, renklerininde eskimis gibi soluk renkte oldugunu gordum..

 • Mrh hocam ben yağmur evliyim rüyamda komşunun babası gelip Beni istedi altın getirmişti bunlar senin dedi al tak anneme ben istemiyom al götür altınlarını dedim annemde götürdü daha sonra odaya girdim eşimin 4 gün önce ölen arkadaşı ve eşim bir kanepede oturmuş başka kişilerde vardı bana ölen eşimin arkadaşyla neden nişanlanmadın diye sordular ben cvb vermedim eşimin yanına oturdum bana soğuk davrandı teşekkürler

 • Ben rüyamda binlerce örümçeğin mutfağın lavabosundan ciktiğini gördüm… ve evin içine atlayişlarini… ve rüyada nasıl girmemelerine düşünmeye başlarken kalktım rüyadan …

 • Merhabalar ben sabah ezanından önce bir rüya gördüm.cok güzel büyük bir altın bilezik böyle iki parça birbirinden ayrılıp tekrar takılıyor kız kardeşiminmis bana veriyor sonra koluma takıyorum.sagmi solmu onu hatırlamıyorum.sonra polisler eve birşey aramak için geliyor bende bileziği kutusuna koyup yatağın altına saklıyorum.

  • Rüyamda daha önce görmediğim bir evegiriyorum .ev böyle eski tip osmanlı dönemi evleri gibi.2 basamak çıkıyor um.basamaklar mermer.içeri giriyor um.içerisi los.kayinvalide m ve yanında biri var bayan yanılmıyorsam.onlar önde n konuşarak yürüyüp bir odaya giriyorlar yada dolasiyor di evi.ben arkalarından diyorum annem bu evi çok sever bi türlü vazgeç mez diyorum. babamida görüyorum.bitkin ,halsizevin sol tarafından bir odaya giriyor.yatak odasiymis.bana diyo r kızım ben biraz dinlenecem ,uyuyacagim .bana bir şeffaf poset içinde 2 burma bilezik veriyor.al bunları diyor.içimden seviniyorum ama diyorum kendime babamın durumu yok ki nerden buldu bunları diye..

 • Rüyamda sağ koluma 10 tane vurgulu sol koluma 5 tane burgulu bilezik takiyorum.bunu yorumlarsaniz sevinirim.

 • Selam , rüyamda eşim kırmızı kurdele bağlanmış bir altın bilezik verdi ama ben onu affetmemek için kabul etmezdim artık ayrılmalıyım diye düşündüm . Şu anda zaten aramız açık.

 • Rüyamda KUYUMCU dan kredi kartım ile arkadaşım başkasına hediye etmek içinpahalı bir bilezalıyor. Ama sonradan aldığımız bileziğin bir yerinde kaynak olduğunu görmemiz üzerine aldığımız yere değiştirmek için gittik ancak dükkan kapalı idi

 • Merhaba anneannem rüyasında koz torununun kolunda takılı parıldayan bir saat ve birden çok altın olduğunu görmüş.Mânâsı nedir acaba?teşekkür ederim

 • Merhaba anneannem rüyasında kız torununun kolunda takılı parıldayan bir saat ve birden çok altın olduğunu görmüş.Mânâsı nedir acaba?teşekkür ederim

 • Merhaba anneannem rüyasında koz torununun kolunda takılı parıldayan bir saat ve birden çok altın bilezik olduğunu görmüş.Mânâsı nedir acaba?teşekkür ederim